eog - en to my translation catalogue (126 entries)

note: Translaters: This string is for a toggle to display a toolbar. * The name of the toolbar is automatically computed from the widgets * on the toolbar, and is placed at the %s. Note the _ before the %s * which is used to add mnemonics. We know that this is likely to * produce duplicates, but don't wor
en: Show “_%s”
my: “_%s”ကို ပြပါ

en: _Move on Toolbar
my: _M Toolbar ပေါ်သို့ရွေ့ပါ

en: Move the selected item on the toolbar
my: toolbarပေါ်မှရွေးချယ်ထားသော အရာ ကို ရွှေ့ပါ

en: _Remove from Toolbar
my: _R Toolbar ပေါ်မှ ဖယ်ထုတ်ရန်

en: Remove the selected item from the toolbar
my: Toolbar ပေါ်မှ ရွေးချယ်ထားပြီးသား အရာကို ဖယ်ထုတ်ရန်

en: _Delete Toolbar
my: _D Toolbar ကို ဖျက်ပစ်ရန်

en: Remove the selected toolbar
my: ရွေးချယ်ထားပြီးသော toolbar ကို ဖယ်ထုတ်ရန်

en: Separator
my: ကြား

en: Activate fullscreen mode with double-click
my: မျက်နှာပြင်အပြည့်ကြည့်ရန် ကလစ် ၂ ချက်နှိပ်ပါ

en: Fullscreen with double-click
my: ကလစ်၂ချက်နှိပ်၍ မျက်နှာပြင်ပြည့် ချဲ့ရန်

en: Reload Image
my: ပုံကိုပြန်ခေါ်ပါ

en: Reload current image
my: လက်ရှိပုံကို ပြန်ခေါ်ပါ

en: Image Viewer
my: ပုံကြည့်ရှုသည့်အရာ

en: Author:
my: ဖန်တီးသူ

en: Bytes:
my: ဘိုက်

en: Camera Model:
my: ကင်မရာမော်ဒယ်:

en: Copyright:
my: မူပိုင်ခွင့်:

en: Date/Time:
my: နေ့ရက်/အချိန်:

en: Description:
my: ဖော်ပြချက်:

en: Details
my: အသေးစိတ်

en: Flash:
my: ဖလက်(ရှ်)မီး

en: General
my: အထွေထွေ

en: Height:
my: အမြင့်

en: Image Properties
my: ပုံဂုဏ်သတ္တိများ

en: Keywords:
my: အဓိကစာလုံးများ

en: Location:
my: ဖိုင်နေရာ

en: Metadata
my: မေတာဒေတာ

en: Name:
my: နာမည်

en: Type:
my: အမျိုးအစား

en: Width:
my: အကျယ်

en: _Next
my: _N ရှေ့သို့

en: _Previous
my: _P နောက်သို့

en: Choose a folder
my: ဖိုလ်ဒါ တစ်ခုရွေးချယ်ပါ

en: File Name Preview
my: ဖိုင်နာမည် ကြိုတင်ကြည့်ရှု

en: Options
my: ရွေးစရာများ

en: Save As
my: သိမ်းဆည်းမဲ့ ပုံစံ

en: Background
my: နောက်ခံ

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: E_xpand images to fit screen
my: _X မျက်နှာပြင်အပြည့်ပုံကိုချဲ့ပါ

en: Image View
my: ပုံမြင်ကွင်း

en: Transparent Parts
my: ထွင်းဖောက်မြင်ရသောအပိုင်းများ

en: _Automatic orientation
my: _A အလိုအလျောက် တည့်ပေးပါ

en: seconds
my: စက္ကန့်

en: Automatic orientation
my: အလိုအလျောက် တည့်ပေးပါ

en: Use a custom background color
my: စိတ်ကြိုက်နောက်ခံရောင်ကို အသုံးပြုပါ

en: Zoom multiplier
my: ချဲ့အား

en: Question
my: မေးခွန်း

note: Pixel size of image: width x height in pixel
en: pixel | pixels
my[0]: ပစ်ဇယ်

en: Open Image
my: ပုံဖွင်ရန်

en: Save Image
my: ပုံသိမ်းပါ

en: Open Folder
my: ဖိုင်တွဲဖွင့်ရန်

en: Image
my: ပုံ

en: Page Setup
my: စာမျက်နှာ တပ်ဆင်မှု

en: Position
my: နေရာ

en: _Left:
my: _L ဘယ်​ဖက် -

en: _Right:
my: _R ညာဖက် -

en: _Top:
my: _T ထိပ် -

en: _Bottom:
my: _B အောက်ခြေ -

en: C_enter:
my: _E အလယ် -

en: None
my: နတ္တိ

en: Horizontal
my: အလျားလိုက်

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: _Width:
my: _W အကျယ် -

en: _Height:
my: _H အမြင့် -

en: Millimeters
my: မီလီမီတာ

en: Inches
my: လက်မ

en: Unknown
my: အမည်မသိ

en: _Reload
my: _R ပြန်ခေါ်ပါ

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
my: _D ဖျောက်ပါ

en: Move to _Trash
my: _T အမှိုက်ပုံးထဲ ထည့်ပါ

en: _Image
my: _I ပုံ

en: _Edit
my: _E တည်းဖြတ်

en: _View
my: _V မြင်ကွင်း

en: _Go
my: _G သွားရန်

en: _Tools
my: _T တန်ဆာပလာ

en: _Help
my: _H အကူအညီ

en: _Open…
my: _O ဖွင့်ရန်...

en: _Close
my: _C ပိတ်ပါ

en: Close window
my: ဝင်းဒိုးပိတ်ပါ

en: T_oolbar
my: _O ကိရိယာဘား

en: Prefere_nces
my: _N လိုလားချက်များ

en: _Contents
my: _C မာတိကာ

en: _About
my: _A အကြောင်းအရာ

en: _Toolbar
my: _T တန်ဆာပလာဘားတန်း

en: _Statusbar
my: _S အခြေအနေပြဘားတန်း

en: _Image Collection
my: _I ပုံစုဆောင်ထားမှုများ

en: Side _Pane
my: _P ဘေးခြမ်း

en: _Save
my: _S သိမ်းရန်

en: Open _with
my: _W အခြားအက်ပလီကေးရှင်းများဖြင့် ဖွင့်ရန်

en: Save _As…
my: _A ပြောင်းသိမ်းရန်

en: _Print…
my: _P ပုံနှိပ်ရန်...

en: Prope_rties
my: _R ဂုဏ်သတ္တိများ

en: _Undo
my: _U နောက်ပြန်

en: Flip _Horizontal
my: _H အလျားလိုက်လှန်ပါ

en: Flip _Vertical
my: _V ဒေါင်လိုက်လှန်ပါ

en: _Rotate Clockwise
my: _R နာရီလက်တံလှည့်ပါ

en: Rotate Counterc_lockwise
my: _C နာရီလက်တံပြောင်းပြန်လှည့်ပါ

en: Set as _Desktop Background
my: _D ဖန်သားပြင်နောက်ခံအဖြစ်ထားပါ

en: _Zoom In
my: _Z ချဲ့ပါ

en: Enlarge the image
my: ပုံကို ချဲ့ပါ

en: Zoom _Out
my: _O ချုံ့ပါ

en: _Normal Size
my: _N ပုံမှန်အရွယ်အစား

en: Best _Fit
my: _F အကိုက်ညီဆုံး

en: _Fullscreen
my: _F မျက်နှာပြင်ပြည့်

en: Pause Slideshow
my: ဆလိုက်ရှိုးကို ခေတ္တဆိုင်းပါ

en: Pause or resume the slideshow
my: ဆလိုက်ရှိုးကို ပြန်စ (သို့) ဆိုင်းပါ

en: _Previous Image
my: _P နောက်တစ်ပုံ

en: _Next Image
my: _N ရှေ့တစ်ပုံ

en: _First Image
my: _F ရှေ့ဆုံးပုံ

en: Go to the first image of the collection
my: ရှေ့ဆုံးပုံ သွားပါ

en: _Last Image
my: _L နောက်ဆုံးပုံ

en: _Random Image
my: _R ကျပန်းတစ်ပုံ

en: Previous
my: နောက်သို့

en: Next
my: ရှေ့သို့

en: Right
my: ညာဖက်

en: Left
my: ဘယ်ဖက်

en: Fit
my: အံကိုက်

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
my: အမှိုက်ပုံး

en: Plugin
my: ပလပ်အင်

en: Enabled
my: ဖွင့်

en: C_onfigure
my: _O ပုံစံပြင်

en: A_ctivate
my: _A ဖွင့်

en: Ac_tivate All
my: _T အားလုံးဖွင့်

en: _Deactivate All
my: _D အားလုံးပိတ်

en: Open in fullscreen mode
my: မျက်နှာပြင်အပြည့်ဖြင့် ဖွင့်ပါ
