eog - en to fy translation catalogue (109 entries)

note: Translaters: This string is for a toggle to display a toolbar. * The name of the toolbar is automatically computed from the widgets * on the toolbar, and is placed at the %s. Note the _ before the %s * which is used to add mnemonics. We know that this is likely to * produce duplicates, but don't wor
en: Show “_%s”
fy: Lit "_%s" sjen

en: _Delete Toolbar
fy: Wiskje Arbalke

en: Separator
fy: Ôfskieder

en: Activate fullscreen mode with double-click
fy: Skeakelje folledich-skerm-moadus yn mei dûbbelklik

en: Fullscreen with double-click
fy: Folledich-skerm mei dûbelklik

en: Reload Image
fy: Laad ôfbylding opnij

en: Reload current image
fy: Laad warbere ôfbylding opnij

en: Date in statusbar
fy: Datum yn steatbalke

en: Shows the image date in the window statusbar
fy: Lit de datum fan'e ôfbylding sjen yn de steatbalke

en: Browse and rotate images
fy: Bleaderje en draaie ôfbylingen

en: Image Viewer
fy: Ôfbyldingswerjefteprogramma

en: Author:
fy: Skriuwer:

en: Bytes:
fy: Parten:

en: Copyright:
fy: Auteursrjocht:

en: Description:
fy: Beskriuwing:

en: Flash:
fy: Flits:

en: General
fy: Algemien

en: Height:
fy: Hichte:

en: Image Properties
fy: Ôfbieldingseigenskippen

en: Keywords:
fy: Kaaiwurden:

en: Location:
fy: Lokaasje:

en: Name:
fy: Namme:

en: Width:
fy: Breedte:

en: _Next
fy: Folgje_nde

en: _Previous
fy: Foargeande

en: Choose a folder
fy: Kar in map út

en: Options
fy: Opsjes

en: Save As
fy: Bewarje as

en: To:
fy: Nei:

en: As _background
fy: As eftergrûn

en: As custom c_olor:
fy: As oanpaste kleur

en: As custom color:
fy: As oanpaste kleur:

en: Background
fy: Eftergrûn

en: Background Color
fy: Eftergrûnkleur

en: Color for Transparent Areas
fy: Kleur foar Trochsichtich Gebiet

en: E_xpand images to fit screen
fy: Set ôfbyldingen út om it skerm te passen

en: Eye of GNOME Preferences
fy: Eye of GNOME Foarkarren

en: Image View
fy: Ôfbieldingswerjefte

en: Plugins
fy: Ynstekkers

en: Slideshow
fy: Diafoarstelling

en: _Switch image after:
fy: Wik_selje ôfbylding nei:

en: seconds
fy: sekonden

en: Active plugins
fy: Ynstelde ynstekkers

en: Use a custom background color
fy: As oanpaste eftergrûnkleur bruke

en: Running in fullscreen mode
fy: Rint yn folledich-skerm-moadus

en: Question
fy: Fraach

en: All Files
fy: Alle Triemen

en: All Images
fy: Alle Ôfbyldingen

note: Pixel size of image: width x height in pixel
en: pixel | pixels
fy[0]: byldpunt
fy[1]: byldpunten

en: Open Image
fy: Ôfbylding Openje

en: Save Image
fy: Ôfbylding Bewarje

en: Open Folder
fy: Map Openje

en: Camera
fy: Kamera

en: Other
fy: Oare

en: Value
fy: Wearde

en: Image
fy: Ôfbylding

en: _Left:
fy: _Lofts:

en: _Right:
fy: _Rjochts:

en: Both
fy: Beide

en: Size
fy: Grutte

en: _Width:
fy: Breedte:

en: _Height:
fy: _Hichte:

en:  (invalid Unicode)
fy:  (mishypte Unicode)

en: Toolbar Editor
fy: Arkbalkbewurker

en: The GNOME image viewer.
fy: De GNOME ôfbyldingswerjefter

en: Move to _Trash
fy: Nei Jiskefet Ferpleatse

en: _Image
fy: Ôfbylding

en: _Edit
fy: B_ewurkje

en: _View
fy: Werjefte

en: _Go
fy: _Gean

en: _Tools
fy: Arken

en: _Open…
fy: _Openje...

en: Open a file
fy: Openje in triem

en: _Contents
fy: Ynhald

en: _About
fy: Oer

en: _Toolbar
fy: Arkbalke

en: _Save
fy: Bewarje

en: Open _with
fy: Openje mei

en: Save _As…
fy: Bewarje _As...

en: _Print…
fy: Ôfdrukke...

en: Prope_rties
fy: Eigenskippen

en: _Undo
fy: Ûngedien meitsje

en: _Zoom In
fy: Seamje Yn

en: Zoom _Out
fy: Seamje Út

en: _Normal Size
fy: _Normale Grutte

en: Pause Slideshow
fy: Diafoarstelling Skoftsje

en: _Previous Image
fy: Foariche Ôfbylding

en: _Next Image
fy: Folgje_nde Ôfbylding

en: _First Image
fy: Earste Ôfbylding

en: _Last Image
fy: _Letste Ôfbylding

en: _Random Image
fy: Sam_r in Ôfbylding

en: Previous
fy: Foariche

en: Next
fy: Folgjende

en: Right
fy: Rjochts

en: Left
fy: Lofts

en: In
fy: Yn

en: Out
fy: Út

en: Normal
fy: Normaal

en: Fit
fy: Pasje

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
fy: Jiskefet

en: Plugin
fy: Ynstekker

en: Enabled
fy: Oan set

en: C_onfigure
fy: Ynstelle

en: A_ctivate
fy: Aktivearje

en: Ac_tivate All
fy: Ak_tivearje Alles

en: Active _Plugins:
fy: Aktive Ynstekkers:

en: _About Plugin
fy: Oer Ynstekker

en: C_onfigure Plugin
fy: Ynstekker Ynstelle

en: [FILE…]
fy: [TRIEM...]
