eom 1.25.0 - en to az translation catalogue (79 entries)

en: _Previous
az: Ə_vvəlki

en: _Next
az: _Sonrakı

en: _Close
az: _Bağla

en: Name:
az: Ad:

en: Type:
az: Növ:

en: Location:
az: Mövqe:

en: General
az: Ümumi

en: Description:
az: İzahat:

en: Copyright:
az: Müəllif hüququ:

en: Details
az: Təfərruatlar

en: Save As
az: Fərqli Qeyd Et

en: Options
az: Seçimlər

en: _Help
az: _Yardım

en: Background
az: Arxa plan

en: Background Color
az: Arxa Plan Rəngi

en: As check _pattern
az: Na_xış olaraq

en: Color for Transparent Areas
az: Şəffaf Sahələrin Rəngi

en: As _background
az: Arxa plan _olaraq

en: seconds
az: saniyə

en: _Loop sequence
az: _Təkrarlama ardıcıllığı

en: Plugins
az: Əlavələr

en: Size
az: Böyüklük

en: Type
az: Növ

en: Folder
az: Qovluq

en: Camera
az: Kamera

en: Date
az: Tarix

en: Time
az: Zaman

en: Focal Length
az: Fokus Uzunluğu

en: Interpolate Image
az: Rəsmi İnterpolyasiya et

en: Transparency indicator
az: Şəffaflıq işarəsi

en: Transparency color
az: Şəffaflıq rəngi

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
az: Əgər şəffaflıq açarının qiyməti COLOR isə, bu zaman bu açar şəffaflığı göstərən rəngi müəyyən edər.

en: Loop through the image sequence
az: Rəsmlər arasında ilgəklə

en: Allow zoom greater than 100% initially
az: Başlanğıcda 100%-dən böyük yaxınlıq dərəcəsinə icazə ver

en: Delay in seconds until showing the next image
az: Növbəti rəsmin göstərilincəyə dək saniyə olaraq gecikmə

en: Question
az: Sual

en: All Files
az: Bütün fayllar

en: All Images
az: Bütün Rəsmlər

en: Save Image
az: Rəsmi Qeyd Et

en: Open Folder
az: Qovluğu Aç

en: No image loaded.
az: Yüklü rəsm yoxdur.

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
az: Qeyd etmək üçün müvəqqəti fayl yaradıla bilmədi: %s

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
az: JPEG faylını yükləmək üçün yaddaş ayrıla bilmədi

en: _Retry
az: _Yenidən Sına

en: Value
az: Qiymət

en: North
az: Şimal

en: East
az: Şərq

en: West
az: Qərb

en: South
az: Cənub

en: Unknown
az: Naməlum

en: Image
az: Rəsm

en: None
az: Boş

en: _Width:
az: _En:

en: Preview
az: Nümayiş

en:  (invalid Unicode)
az: (hökmsüz Yunikod)

en: _Reload
az: _Yenilə

en: _Edit
az: _Düzəlt

en: _View
az: _Görünüş

en: _Go
az: _Get

en: _Tools
az: _Vasitələr

en: Open a file
az: Fayl aç

en: Close window
az: Pəncərəni bağla

en: Prefere_nces
az: _Seçimlər

en: _Contents
az: _Məzmun

en: _About
az: _Haqqında

en: About this application
az: Proqram tə'minatı haqqında

en: _Toolbar
az: _Vasitə Çubuğu

en: _Statusbar
az: _Vəziyyət Çubuğu

en: _Save
az: _Qeyd Et

en: _Undo
az: _Geri Al

en: Flip _Horizontal
az: _Üfüqi İstiqamətdə Çevir

en: Flip _Vertical
az: _Şaquli İstiqamətdə Çevir

en: _Copy
az: Köçü_r

en: _Zoom In
az: _Yaxınlaşdır

en: Zoom _Out
az: _Uzaqlaşdır

en: _Normal Size
az: _Normal Böyüklük

en: Collection
az: Kolleksiya

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
az: Zibil Qutusu

en: Properties
az: Xassələr
