eom 1.25.0 - en to eo translation catalogue (121 entries)

en: Show “_%s”
eo: Montri "_%s"

en: _Move on Toolbar
eo: _Movi al ilobreton

en: Move the selected item on the toolbar
eo: Movi la elektitan elementon al la ilo-breton

en: _Remove from Toolbar
eo: _Forigi el la ilo-breto

en: Remove the selected item from the toolbar
eo: Forigi la elektitan elementon el la ilo-breto

en: _Delete Toolbar
eo: Forigi _ilo-breton

en: Remove the selected toolbar
eo: Forigi la elektitan ilo-breton

en: Separator
eo: Disigilo

en: Eye of MATE Image Viewer
eo: Eye of MATE bild-montrilo

en: Browse and rotate images
eo: Foliumi kaj rotacii bildojn

en: Image Properties
eo: Bild-ecoj:

en: _Previous
eo: _Antaŭa

en: _Next
eo: _Sekva

en: _Close
eo: _Fermi

en: Name:
eo: Nomo:

en: Width:
eo: Larĝo:

en: Height:
eo: Alto:

en: Type:
eo: Tipo:

en: Bytes:
eo: Bajtoj:

en: Location:
eo: Loko:

en: General
eo: Ĝenerala

en: Aperture Value:
eo: Apertura Valoro:

en: Exposure Time:
eo: Lumig-daŭro:

en: Focal Length:
eo: Ĉefa fokusa distanco:

en: Flash:
eo: Fulm-lumilo:

en: ISO Speed Rating:
eo: Film-delikat-senteco laŭ ISO:

en: Metering Mode:
eo: Lumig-mezurado:

en: Camera Model:
eo: Kamera-tipo:

en: Date/Time:
eo: Dato/Tempo:

en: Description:
eo: Priskribo:

en: Keywords:
eo: Ŝlosilvortoj:

en: Author:
eo: Aŭtoro:

en: Copyright:
eo: Kopi-rajto:

en: Details
eo: Detaloj:

en: Metadata
eo: Meta-datumoj:

en: Save As
eo: Konservi Kiel

en: _Cancel
eo: _Rezigni

en: <b>%f:</b> original filename
eo: <b>%f</b> originala dosier-nomo

en: <b>%n:</b> counter
eo: <b>%n:</b> nombrilo

en: Choose a folder
eo: Elekti dosierujon

en: Destination folder:
eo: Cel-dosierujo:

en: Filename format:
eo: Formato de dosier-nomo:

en: File Path Specifications
eo: Specifoj por voj-nomo

en: Replace spaces with underscores
eo: Anstataŭigi spacetojn per substrekoj

en: Options
eo: Opcioj

en: Rename from:
eo: Renomi el:

en: To:
eo: Al:

en: File Name Preview
eo: Antaŭprezento de dosier-nomo:

en: _Help
eo: _Helpo

en: Background
eo: Fono

en: As custom color:
eo: Kiel propra koloro:

en: Background Color
eo: Fona kolora

en: As _background
eo: Kiel_fono

en: Image View
eo: Bilda vido

en: seconds
eo: sekundoj

en: Plugins
eo: Kromaĵoj

en: Size
eo: Grando

en: Type
eo: Tipo

en: Folder
eo: Dosierujo

en: Camera
eo: Filmilo

en: Date
eo: Dato

en: Time
eo: Tempo

en: Focal Length
eo: Longo de fokuso

en: Active plugins
eo: Aktivaj kromaĵoj

en: Fullscreen with double-click
eo: Tut-ekran-reĝimo per duobla klako

en: Reload Image
eo: Reŝargi bildon

en: Reload current image
eo: Reŝargi aktualan bildon

en: Date in statusbar
eo: Dato en stat-breto

en: Close _without Saving
eo: Fermi _sen konservado

en: Question
eo: Demando

en: All Files
eo: Ĉiuj dosieroj

en: Save Image
eo: Konservi bildon

en: Open Folder
eo: Malfermi dosierujon

en: _Retry
eo: _Reprovi

en: Other
eo: Alia

en: Value
eo: Valoro

en: North
eo: Norda

en: East
eo: Orienta

en: West
eo: Okcidenta

en: South
eo: Suda

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Image
eo: Bildo

en: None
eo: Neniu

en: _Width:
eo: _Larĝo:

en: Millimeters
eo: Milimetroj

en: Inches
eo: Coloj

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en:  (invalid Unicode)
eo:  (nevalida unikodo)

en: _Reload
eo: _Reŝargi

en: Leave Fullscreen
eo: Eliri el plenekrana reĝimo

en: Toolbar Editor
eo: Redaktilo de ilobreto

en: Move to _Trash
eo: Movi al _rubujon

en: _Edit
eo: _Redakti

en: _View
eo: _Vidi

en: _Go
eo: _Iri

en: _Tools
eo: _Iloj

en: _Open…
eo: _Malfermi…

en: Open a file
eo: Malfermi dosieron

en: Close window
eo: Fermi fenestron

en: T_oolbar
eo: _Ilobreto

en: Prefere_nces
eo: _Agordoj

en: _Contents
eo: _Enhavoj

en: _About
eo: _Pri

en: About this application
eo: Pri ĉi tiu aplikaĵo

en: _Toolbar
eo: _Ilobreto

en: _Statusbar
eo: _Statbreto

en: Side _Pane
eo: Flanka _panelo

en: _Save
eo: Kon_servi

en: _Print…
eo: _Printi…

en: _Undo
eo: _Malfari

en: _Copy
eo: _Kopii

en: Zoom _Out
eo: Malz_omi

en: _Normal Size
eo: _Normala grando

en: _Best Fit
eo: Plej_bona adapto

en: _Fullscreen
eo: _Plenekrane

en: Right
eo: Dekstre

en: Left
eo: Maldekstre

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
eo: Rubujo

en: Properties
eo: Ecoj

en: Show the application's version
eo: Montri la version de la programo

en: [FILE…]
eo: [DOSIERO...]
