eom 1.25.0 - en to frp translation catalogue (18 entries)

en: Show “_%s”
frp: Montrar «_%s»

en: _Delete Toolbar
frp: _Revondre la bârra d’otils

en: Separator
frp: Sèparator

en: Name:
frp: Nom:

en: Height:
frp: Hiôtor:

en: Location:
frp: Luè:

en: General
frp: G·ènèrâl

en: Description:
frp: Dèscripcion:

en: Options
frp: Opcions

en: Plugins
frp: Raponses

en: Other
frp: Âtros

en: Value
frp: Valor

en: Unknown
frp: Enconyu

en: Image Settings
frp: Règllâjos d’ìmâjo

en: _Undo
frp: _Dèfâre

en: Right
frp: Drête

en: Left
frp: Gôche

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
frp: Corbèlye
