eom 1.25.0 - en to ha translation catalogue (28 entries)

en: _Close
ha: _Rufe

en: Type:
ha: Nau'i:

en: Location:
ha: Wuri:

en: General
ha: Na Kowa

en: _Help
ha: _Taimako

en: Background
ha: Bango

en: seconds
ha: sakan

en: Size
ha: Girma

en: Type
ha: Nau'i

en: Focal Length
ha: Tsawon Fokal

en: _Retry
ha: _Sake Gwada

en: Other
ha: Waccan

en: Unknown
ha: Wanda ba'a sani ba

en: Image
ha: Zane

en: None
ha: Babu

en: Preview
ha: Duba

en: _Reload
ha: _Sake Lodi

en: _Edit
ha: _Shirya

en: _View
ha: _Kallo

en: _Go
ha: _Tafi

en: Close window
ha: Rufe taga

en: Prefere_nces
ha: Fifi_ko

en: _Contents
ha: _Kayan Ciki

en: _About
ha: _Game da

en: _Undo
ha: _Warware

en: Zoom _Out
ha: Ja _Nesa

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
ha: Kwandon Shara

en: Properties
ha: Furofati
