eom 1.25.0 - en to hu translation catalogue (325 entries)

en: Show “_%s”
hu: „_%s” megjelenítése

en: _Move on Toolbar
hu: Át_helyezés az eszköztáron

en: Move the selected item on the toolbar
hu: A kijelölt elem áthelyezése az eszköztáron

en: _Remove from Toolbar
hu: _Eltávolítás az eszköztárról

en: Remove the selected item from the toolbar
hu: A kijelölt elem eltávolítása az eszköztárról

en: _Delete Toolbar
hu: _Eszköztár törlése

en: Remove the selected toolbar
hu: A kijelölt eszköztár eltávolítása

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Simple image viewer
hu: Egyszerű képmegjelenítő

en: Eye of MATE is a simple viewer for browsing images on your computer. Once an image is loaded, you can zoom and rotate the image, and also view subsequent images in the directory the image was loaded from.
hu: Az Eye of MATE egy egyszerű képnézegető program. Ha a kép betöltődött, akkor az nagyítható és forgatható, valamint a képet tartalmazó könyvtár többi képei is megnézhetők.

en: Eye of MATE Image Viewer
hu: Eye of MATE képmegjelenítő

en: Browse and rotate images
hu: Képek böngészése és forgatása

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: image;viewer;JPEG;PNG;TIFF;SVG;MATE;photos;browse;thumbnails;rotate;
hu: kép;megjelenítő;JPEG;PNG;TIFF;SVG;MATE;fényképek;tallózás;bélyegkép;forgatás;

en: Image Properties
hu: Képtulajdonságok

en: _Previous
hu: _Előző

en: _Next
hu: Kö_vetkező

en: _Close
hu: _Bezárás

en: Name:
hu: Név:

en: Width:
hu: Szélesség:

en: Height:
hu: Magasság:

en: Type:
hu: Típus:

en: Bytes:
hu: Bájt:

en: Location:
hu: Hely:

en: General
hu: Általános

en: Aperture Value:
hu: Apertúraérték:

en: Exposure Time:
hu: Expozíciós idő:

en: Focal Length:
hu: Fókusztávolság:

en: Flash:
hu: Vaku:

en: ISO Speed Rating:
hu: ISO sebességérték:

en: Metering Mode:
hu: Mérési mód:

en: Camera Model:
hu: Fényképezőgép típusa:

en: Date/Time:
hu: Dátum/idő:

en: Description:
hu: Leírás:

en: Keywords:
hu: Kulcsszavak:

en: Author:
hu: Szerző:

en: Details
hu: Részletek

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Save As
hu: Mentés másként

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: Save _As
hu: Mentés másként

en: <b>%f:</b> original filename
hu: <b>%f:</b> eredeti fájlnév

en: <b>%n:</b> counter
hu: <b>%n:</b> számláló

en: Choose a folder
hu: Válasszon mappát

en: Destination folder:
hu: Célmappa:

en: Filename format:
hu: Fájlnév formátuma:

en: File Path Specifications
hu: Fájlútvonal-specifikációk

en: Start counter at:
hu: Számláló indítása ennél:

en: Replace spaces with underscores
hu: Szóközök cseréje aláhúzás karakterekre

en: Options
hu: Beállítások

en: Rename from:
hu: Átnevezés erről:

en: To:
hu: Cél:

en: File Name Preview
hu: Fájlnév előnézete

en: Eye of MATE Preferences
hu: Az Eye of MATE beállításai

en: _Help
hu: _Súgó

en: Image Enhancements
hu: Kép javításai

en: Smooth images when zoomed-_out
hu: Képek _simítása kicsinyítéskor

en: Smooth images when zoomed-_in
hu: Képek _simítása nagyításkor

en: _Automatic orientation
hu: _Automatikus tájolás

en: Background
hu: Háttér

en: As custom color:
hu: Egyéni színként:

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Transparent Parts
hu: Átlátszó részek

en: As check _pattern
hu: _Rácsmintaként

en: As custom c_olor:
hu: Egyéni _színként:

en: Color for Transparent Areas
hu: Az átlátszó területek színe

en: As _background
hu: _Háttérként

en: Image View
hu: Képnézet

en: Image Zoom
hu: Kép nagyítása

en: E_xpand images to fit screen
hu: Képek _nagyítása a képernyő méretéhez

en: Sequence
hu: Sorozat

en: _Switch image after:
hu: Ké_p váltása:

en: seconds
hu: másodperc

en: _Random sequence
hu: _Véletlen sorozat

en: _Loop sequence
hu: _Végtelenített sorozat

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Size
hu: Méret

en: Type
hu: Típus

en: File Size
hu: Fájlméret

en: Folder
hu: Mappa

en: Aperture
hu: Apertúra

en: Exposure
hu: Expozíció

en: Metering
hu: Fénymérés

en: Camera
hu: Fényképezőgép

en: Date
hu: Dátum

en: Time
hu: Idő

en: Focal Length
hu: Fokális hossz

en: Automatic orientation
hu: Automatikus tájolás

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
hu: A kép automatikusan elforgatandó-e az EXIF tájolás alapján.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
hu: A kép mögötti terület kitöltésére használt szín. Ha a use-background-color kulcs nem engedélyezett, akkor a színt az aktív GTK+ téma adja meg.

en: Use a custom background color
hu: Egyéni háttérszín használata

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
hu: Ha be van kapcsolva, akkor a background-color kulcsban beállított szín lesz felhasználva a kép mögötti terület kitöltésére. Ha nincs beállítva, akkor az aktuális GTK téma fogja meghatározni a kitöltésszínt.

en: Interpolate Image
hu: Kép interpolálása

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
hu: Legyen-e a kép interpolálva a kicsinyítéskor. Ez jobb képminőséget eredményez, de kicsit lassabb.

en: Extrapolate Image
hu: Kép extrapolálása

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
hu: Legyen-e a kép extrapolálva a nagyításkor. Ez a képminőség elmosódását eredményezi, és kicsit lassabb a nem extrapolált képek használatánál.

en: Transparency indicator
hu: Átlátszóság jelzése

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are checked, color and none. If color is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
hu: Meghatározza az átlátszóság kijelzésének módját. Az érvényes értékek: checked, color és none. A color választása esetén a trans-color kulcs határozza meg a használt színértéket.

en: Scroll wheel zoom
hu: Egérgörgő nagyítása

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
hu: Az egérgörgő használandó-e nagyításra.

en: Zoom multiplier
hu: Nagyítás szorzója

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
hu: Az egérgörgő nagyításra való használatakor alkalmazandó szorzó. Ez az érték megadja az egyes görgetési eseményekhez használt nagyítási lépést. A 0,05 érték például 5% nagyítási növekedést eredményez minden görgetési eseményhez, az 1,00 pedig 100% nagyítási növekedést.

en: Transparency color
hu: Átlátszóságot jelző szín

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
hu: Ha a transparency kulcs értéke COLOR, akkor ez a kulcs határozza meg az átlátszóság kijelzéséhez használt színt.

en: Randomize the image sequence
hu: Képek véletlenszerű sorozata

en: Whether the sequence of images should be shown in an random loop.
hu: A képek sorozata véletlen sorrendben és ismétlésben legyen-e megjelenítve.

en: Loop through the image sequence
hu: A képsorozat ismétlése

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
hu: A képek sorozata végtelen ismétlésben legyen-e megjelenítve.

en: Allow zoom greater than 100% initially
hu: 100 százaléknál nagyobb kezdeti nagyítás engedélyezése

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
hu: Ha nincs beállítva, kezdetben a kis képek nem lesznek kifeszítve a teljes képernyőre.

en: Delay in seconds until showing the next image
hu: Késleltetés másodpercben a következő kép mutatásáig

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
hu: 0-nál nagyobb érték megadja a másodperceket, amíg egy kép a képernyőn marad mielőtt a következő automatikusan megjelenne. A nulla kikapcsolja az automatikus böngészést.

en: Show/Hide the window toolbar.
hu: Az ablak eszköztárának megjelenítése/elrejtése.

en: Show/Hide the window statusbar.
hu: Az ablak állapotsorának megjelenítése/elrejtése.

en: Show/Hide the image collection pane.
hu: A képgyűjteménysáv megjelenítése/elrejtése.

en: Image collection pane position.
hu: A képgyűjteménysáv helyzete.

en: Whether the image collection pane should be resizable.
hu: A képgyűjteménysáv átméretezhető legyen-e.

en: Show/Hide the window side pane.
hu: Az ablak oldalsávjának megjelenítése/elrejtése.

en: Show/Hide the image collection pane scroll buttons.
hu: A képgyűjteménysáv görgetőgombjainak megjelenítése/elrejtése.

en: Close main window without asking to save changes.
hu: A fő ablak bezárása a változások mentésének kérdezése nélkül.

en: Trash images without asking
hu: Képek Kukába dobása kérdés nélkül

en: If activated, Eye of MATE won't ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
hu: Ha be van kapcsolva, az EOM nem kér megerősítést a képek Kukába mozgatásakor. Továbbra is rákérdez, ha a fájlok valamelyike nem helyezhető át, és helyette törlésre kerülne.

en: Whether the metadata list in the properties dialog should have its own page.
hu: A tulajdonságok ablak metaadatlistája saját oldalon jelenjen-e meg?

en: If activated, the detailed metadata list in the properties dialog will be moved to its own page in the dialog. This should make the dialog more usable on smaller screens, e.g. as used by netbooks. If disabled, the widget will be embedded on the "Metadata" page.
hu: Ha be van kapcsolva, akkor a részletes metaadatlista a tulajdonságok ablakban saját lapot kap az ablakban. Ez az ablakot használhatóbbá teszi kisebb képernyőkön, például netbookokon. Ha le van tiltva, a felületi elem a „Metaadatok” lapon beágyazva jelenik meg.

en: External program to use for editing images
hu: A képek szerkesztéséhez használt külső program

en: The desktop file name (including the ".desktop") of the application to use for editing images (when the "Edit Image" toolbar button is clicked). Set to the empty string to disable this feature.
hu: A képek szerkesztéséhez használt program desktop fájljának neve (a ".desktop"-pal együtt)  (a "Kép szerkesztése" toolbar gombra kattintáskor). Ha nincs megadva, ez a lehetőség tiltva lesz.

en: Whether the file chooser should show the user's pictures folder if no images are loaded.
hu: A fájlválasztó megjelenítse-e a felhasználó Képek mappáját, ha nincsenek betöltve képek.

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user's pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
hu: Ha be van kapcsolva, és nincs kép betöltve az aktív ablakban, akkor a fájlválasztó megjeleníti a felhasználó Képek mappáját a speciális XDG felhasználói könyvtár használatával. Ha ki van kapcsolva, vagy a képek mappa nincs beállítva, akkor az aktuális munkakönyvtárat jeleníti meg.

en: Active plugins
hu: Aktív bővítmények

en: List of active plugins. It doesn't contain the "Location" of the active plugins. See the .eom-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
hu: Az aktív bővítmények listája. Ez nem tartalmazza az aktív bővítmények „helyét”. Adott bővítmény „helyének” lekérésével kapcsolatban nézze meg a .eom-plugin fájlt.

en: Fullscreen with double-click
hu: Teljes képernyő dupla kattintásra

en: Reload Image
hu: Kép újratöltése

en: Reload current image
hu: Aktuális kép újratöltése

en: Date in statusbar
hu: Dátum az állapotsorban

en: Close _without Saving
hu: Bezárás mentés _nélkül

en: Question
hu: Kérdés

en: If you don't save, your changes will be lost.
hu: Ha nem ment, akkor változtatásai elvesznek.

en: Save changes to image "%s" before closing?
hu: Menti a(z) „%s” kép változtatásait bezárás előtt?

en: S_elect the images you want to save:
hu: _Válassza ki a mentendő képeket:

en: If you don't save, all your changes will be lost.
hu: Ha nem ment, az összes változtatása elvész.

en: File format is unknown or unsupported
hu: A fájlformátum ismeretlen vagy nem támogatott

en: Eye of MATE could not determine a supported writable file format based on the filename.
hu: Az Eye of MATE a fájlnév alapján nem tudott támogatott írható fájlformátumot meghatározni.

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
hu: Próbálkozzon másik kiterjesztéssel, mint például a .png vagy .jpg.

en: All Files
hu: Minden fájl

en: All Images
hu: Minden kép

en: Open Image
hu: Kép megnyitása

en: Save Image
hu: Kép mentése

en: Open Folder
hu: Mappa megnyitása

en: Transformation on unloaded image.
hu: Átalakítás a be nem töltött képen.

en: Transformation failed.
hu: Az átalakítás meghiúsult.

en: EXIF not supported for this file format.
hu: Az EXIF nem támogatott ehhez a fájlformátumhoz.

en: Image loading failed.
hu: A kép betöltése meghiúsult.

en: No image loaded.
hu: Nincs kép betöltve.

en: Temporary file creation failed.
hu: Átmeneti fájl létrehozása sikertelen.

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
hu: Nem sikerült ideiglenes könyvtárat létrehozni a mentéshez: %s

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
hu: Nem sikerült a memóriafoglalás a JPEG-fájl betöltéséhez

en: _Retry
hu: Új_ra

en: Could not load image '%s'.
hu: Nem tölthető be a következő kép: „%s”.

en: No images found in '%s'.
hu: Nem találhatók képek itt: „%s”.

en: The given locations contain no images.
hu: Az adott helyek nem tartalmaznak képeket.

en: Image Data
hu: Kép adat

en: Image Taking Conditions
hu: Képkészítés körülményei

en: GPS Data
hu: GPS adatok

en: Maker Note
hu: Készítői megjegyzés

en: Other
hu: Egyéb

en: XMP Rights Management
hu: XMP jogkezelés

en: XMP Other
hu: XMP Egyéb

en: Value
hu: Érték:

en: North
hu: Észak

en: East
hu: Kelet

en: West
hu: Nyugat

en: South
hu: Dél

en: %a, %d %B %Y  %X
hu: %Y. %B %e. %a,  %X

en: %.1f (lens)
hu: %.1f (lencse)

en: %.1f (35mm film)
hu: %.1f (35 mm film)

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: %a, %d %B %Y
hu: %Y. %B %e. %a

en: Image Settings
hu: Képbeállítások

en: Image
hu: Kép

en: The image whose printing properties will be set up
hu: A kép, amely nyomtatási tulajdonságai beállításra kerülnek

en: Page Setup
hu: Oldalbeállítás

en: The information for the page where the image will be printed
hu: Az oldal információi, amelyre az oldal nyomtatásra kerül

en: Position
hu: Pozíció

en: _Left:
hu: _Bal oldal:

en: _Right:
hu: _Jobb oldal:

en: _Top:
hu: _Fent:

en: _Bottom:
hu: _Alul:

en: C_enter:
hu: _Középre:

en: None
hu: Nincs

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Both
hu: Mindkettő

en: _Width:
hu: _Szélesség:

en: _Height:
hu: _Magasság:

en: _Scaling:
hu: _Méretezés:

en: _Unit:
hu: _Egység:

en: Millimeters
hu: Milliméter

en: Inches
hu: Hüvelyk

en: Preview
hu: Előnézet

en: as is
hu: ahogy van

en: Taken on
hu: Készült

en: At least two file names are equal.
hu: Legalább két fájlnév azonos.

en: Could not display help for Eye of MATE
hu: Nem sikerült megjeleníteni az Eye of MATE súgóját

en:  (invalid Unicode)
hu:  (érvénytelen Unicode)

en: _Reload
hu: _Frissítés

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
hu: _Elrejtés

en: The image "%s" has been modified by an external application.
    Would you like to reload it?
hu: A(z) „%s” képet egy külső alkalmazás módosította.
     Kívánja újratölteni?

en: Use "%s" to open the selected image
hu: A kijelölt kép megnyitása ezzel: „%s”

note: Translators: This string is displayed in the statusbar * while saving images. The tokens are from left to right: * - the original filename * - the current image's position in the queue * - the total number of images queued for saving
en: Saving image "%s" (%u/%u)
hu: „%s” kép mentése (%u/%u)

en: Opening image "%s"
hu: „%s” kép betöltése

en: Leave Fullscreen
hu: Teljes képernyő elhagyása

en: Viewing a slideshow
hu: Diavetítés megtekintése

en: Error printing file:
    %s
hu: Hiba a fájl nyomtatása közben:
    %s

en: Toolbar Editor
hu: Eszköztárszerkesztő

en: _Reset to Default
hu: Alapér_telmezett

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
hu: Ez a program szabad szoftver; terjeszthető illetve módosítható a Free Software Foundation által kiadott GNU General Public License dokumentumában leírtak; akár a licenc 2-es, akár (tetszőleges) későbbi változata szerint.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
hu: Ez a program abban a reményben kerül közreadásra, hogy hasznos lesz, de minden egyéb GARANCIA NÉLKÜL, az ELADHATÓSÁGRA vagy VALAMELY CÉLRA VALÓ ALKALMAZHATÓSÁGRA való származtatott garanciát is beleértve. További részleteket a GNU General Public License tartalmaz.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
hu: A felhasználónak a programmal együtt meg kell kapnia a GNU General Public License egy példányát; ha mégsem kapta meg, akkor ezt a Free Software Foundationnak küldött levélben jelezze (cím: Free Software Foundation Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.)

en: About Eye of MATE
hu: Az Eye of MATE névjegye

en: Eye of MATE is a simple graphics viewer for the MATE Desktop Environment.
hu: Az Eye of MATE egy grafikamegjelenítő a MATE asztali környezethez.

en: Error launching appearance preferences dialog:
hu: Hiba a megjelenési beállítások párbeszédablak indításakor:

en: _Open Background Preferences
hu: _Háttérbeállítások megnyitása

en: The image "%s" has been set as Desktop Background.
    Would you like to modify its appearance?
hu: A(z) „%s” kép az asztal háttereként lett beállítva.
    Kívánja módosítani a megjelenését?

en: Saving image locally…
hu: Kép mentése helyileg…

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
hu: Biztosan át akarja helyezni a(z)
    „%s” képet a Kukába?

en: A trash for "%s" couldn't be found. Do you want to remove this image permanently?
hu: Nem található %s kukája. Véglegesen el kívánja távolítani ezt a képet?

en: Some of the selected images can't be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
hu: Néhány kiválasztott kép nem helyezhető át a Kukába és véglegesen törlésre kerül. Biztosan folytatja?

en: Move to _Trash
hu: Áthelyezés a _Kukába

en: _Do not ask again during this session
hu: _Ne kérdezze újra ebben a munkamenetben

en: Couldn't access trash.
hu: A Kuka nem érhető el.

en: Couldn't delete file
hu: A fájl nem törölhető

en: Error on deleting image %s
hu: Hiba a(z) %s kép törlése közben

en: _Image
hu: _Kép

en: _Edit
hu: _Szerkesztés

en: _View
hu: _Nézet

en: _Go
hu: _Ugrás

en: _Tools
hu: _Eszközök

en: _Open…
hu: _Megnyitás…

en: Open a file
hu: Fájl megnyitása

en: Close window
hu: Ablak bezárása

en: T_oolbar
hu: Eszköz_tár

en: Edit the application toolbar
hu: Az alkalmazás eszköztár szerkesztése

en: Prefere_nces
hu: Beállítás_ok

en: Preferences for Eye of MATE
hu: Az Eye of MATE beállításai

en: _Contents
hu: _Tartalom

en: Help on this application
hu: Az alkalmazás súgója

en: _About
hu: _Névjegy

en: About this application
hu: Az alkalmazás névjegye

en: _Toolbar
hu: _Eszköztár

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
hu: A jelenlegi ablakban megváltoztatja az eszköztár láthatóságát

en: _Statusbar
hu: Állapot_sor

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
hu: A jelenlegi ablakban megváltoztatja az állapotsor láthatóságát

en: _Image Collection
hu: _Képgyűjtemény

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
hu: A jelenlegi ablakban megváltoztatja a képgyűjteménysáv láthatóságát

en: Side _Pane
hu: Oldalsá_v

en: Changes the visibility of the side pane in the current window
hu: A jelenlegi ablakban megváltoztatja az oldalsáv láthatóságát

en: _Save
hu: _Mentés

en: Save changes in currently selected images
hu: A jelenleg kiválasztott kép változtatásainak mentése

en: Open _with
hu: Megnyitás e_zzel

en: Open the selected image with a different application
hu: A kijelölt kép megnyitása más programmal

en: Save _As…
hu: Men_tés másként…

en: Save the selected images with a different name
hu: A kijelölt képek mentése más néven

en: Open Containing _Folder
hu: _Tartalmazó mappa megnyitása

en: Show the folder which contains this file in the file manager
hu: Azon mappa megjelenítése a fájlkezelőben, amely tartalmazza ezt a fájlt

en: _Print…
hu: _Nyomtatás…

en: Print the selected image
hu: A kiválasztott kép nyomtatása

en: Prope_rties
hu: T_ulajdonságok

en: Show the properties and metadata of the selected image
hu: A kiválasztott kép tulajdonságainak és metaadatainak megjelenítése

en: _Undo
hu: _Visszavonás

en: Undo the last change in the image
hu: A kép utolsó változtatásának visszavonása

en: Flip _Horizontal
hu: _Vízszintes tükrözés

en: Mirror the image horizontally
hu: Kép tükrözése vízszintesen

en: Flip _Vertical
hu: _Függőleges tükrözés

en: Mirror the image vertically
hu: Kép tükrözése függőlegesen

en: _Rotate Clockwise
hu: Forgatás az ó_ramutató irányába

en: Rotate the image 90 degrees to the right
hu: Kép forgatása 90 fokkal jobbra

en: Rotate Counterc_lockwise
hu: Forgatás az óramutatóval _ellentétesen

en: Rotate the image 90 degrees to the left
hu: Kép forgatása 90 fokkal balra

en: Set as _Desktop Background
hu: Beállítás _asztalháttérként

en: Set the selected image as the desktop background
hu: A kijelölt kép beállítása asztalháttérként

en: Move the selected image to the trash folder
hu: A kijelölt kép áthelyezése a kukába

en: _Copy
hu: _Másolás

en: Copy the selected image to the clipboard
hu: A kijelölt kép másolása a vágólapra

en: _Zoom In
hu: _Nagyítás

en: Enlarge the image
hu: Kép nagyítása

en: Zoom _Out
hu: _Kicsinyítés

en: Shrink the image
hu: Kép kicsinyítése

en: _Normal Size
hu: _Normál méret

en: Show the image at its normal size
hu: Kép normál mérete

en: _Best Fit
hu: Teljes _oldal

en: Fit the image to the window
hu: Kép igazítása az ablakhoz

en: _Fullscreen
hu: _Teljes képernyő

en: Show the current image in fullscreen mode
hu: Kép megjelenítése teljes képernyős módban

en: Pause Slideshow
hu: Diavetítés megállítása

en: Pause or resume the slideshow
hu: A diavetítés megállítása vagy folytatása

en: _Previous Image
hu: _Előző kép

en: Go to the previous image of the collection
hu: Ugrás a gyűjtemény előző képére

en: _Next Image
hu: _Következő kép

en: Go to the next image of the collection
hu: Ugrás a gyűjtemény következő képére

en: _First Image
hu: _Első kép

en: Go to the first image of the collection
hu: Ugrás a gyűjtemény első képére

en: _Last Image
hu: _Utolsó kép

en: Go to the last image of the collection
hu: Ugrás a gyűjtemény utolsó képére

en: _Random Image
hu: _Véletlen kép

en: Go to a random image of the collection
hu: Ugrás a gyűjtemény egy véletlen képére

en: S_lideshow
hu: D_iavetítés

en: Start a slideshow view of the images
hu: Diavetítés indítása a képekből

en: Right
hu: Jobb

en: Left
hu: Bal

en: In
hu: Be

en: Out
hu: Ki

en: Normal
hu: Átlagos

en: Fit
hu: Igazítás

en: Collection
hu: Gyűjtemény

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
hu: Kuka

en: Edit the current image using %s
hu: Az aktuális kép szerkesztése %s használatával

en: Edit Image
hu: Kép szerkesztése

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Open in fullscreen mode
hu: Megnyitás teljes képernyős módban

en: Disable image collection
hu: Képgyűjtemény letiltása

en: Open in slideshow mode
hu: Megnyitás diavetítés módban

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
hu: Új példány indítása a meglévő újrahasznosítása helyett

en: Show the application's version
hu: Az alkalmazás verziószámának megjelenítése

en: [FILE…]
hu: [FÁJL…]

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
hu: Futtassa a(z) „%s --help” parancsot a parancssori kapcsolók listájáért.
