eom 1.25.0 - en to ia translation catalogue (17 entries)

en: _Close
ia: _Clauder

en: Type:
ia: Typo:

en: Size
ia: Grandor

en: Type
ia: Typo

en: All Files
ia: Tote Files

en: Other
ia: Alteres

en: Unknown
ia: Incognite

en: Image
ia: Imagine

en:  (invalid Unicode)
ia: (Unicode invalide)

en: _Reload
ia: _Recargar

en: _Edit
ia: _Modificar

en: _View
ia: _Vider

en: _Go
ia: _Vader

en: Prefere_nces
ia: Preferen_tias

en: _Contents
ia: _Contentos

en: _About
ia: _Re

en: Properties
ia: Proprietates
