eom 1.25.0 - en to ig translation catalogue (28 entries)

en: _Close
ig: _Mechie

en: Type:
ig: Ụdị:

en: Location:
ig: Ebe:

en: General
ig: Zurugbezurugbe

en: _Help
ig: _Nnyemaka

en: Background
ig: Keokpuru

en: seconds
ig: Oge ntabi anya

en: Size
ig: Ụhara

en: Type
ig: Ụdị

en: Focal Length
ig: Òtìtè anya n'etiti lensị na ebe a na-ese ese

en: _Retry
ig: _Megharịa

en: Other
ig: Ọzọ

en: Unknown
ig: Amaghị

en: Image
ig: Inyogo

en: None
ig: Onweghị

en: Preview
ig: Nlebiritụanya

en: _Reload
ig: _Bubatagharịa

en: _Edit
ig: _Dezie

en: _View
ig: _Gosi

en: _Go
ig: _Gaa

en: Close window
ig: Mechie windo

en: Prefere_nces
ig: Akarachọọ_nces

en: _Contents
ig: _Ndịna ndị ahụ

en: _About
ig: _Maka

en: _Undo
ig: _Nweghachi

en: Zoom _Out
ig: Zúùmù _pụta

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
ig: Ebemkpofuozi

en: Properties
ig: Ngwaọrụ ndị ahụ
