eom 1.25.0 - en to km translation catalogue (7 entries)

en: _Close
km: បិទ

en: _Help
km: ជំនួយ

en: Millimeters
km: មិល្លីម៉ែត្រ​

en: Inches
km: អ៊ិន្ឈ៍

en: _Contents
km: មាតិកា

en: _About
km: _អំពី

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
km: ធុងសំរាម
