eom 1.25.0 - en to li translation catalogue (30 entries)

en: _Close
li: _Sjloete

en: Location:
li: Lokasie:

en: _Help
li: _Hulp

en: Background
li: Achtergróndj

en: Background Color
li: Achtergróndjkleur

en: seconds
li: sekónde naozeen

en: Size
li: Gruutde

en: Type
li: Tiep

en: Folder
li: Map

en: Date
li: Datem

en: Time
li: Tied

en: Question
li: Vraog

en: Value
li: Waerd

en: Image
li: Aafbiljing

en: Preview
li: Sjtaal

en:  (invalid Unicode)
li:  (óngeljige Unicode)

en: _Reload
li: _Verfrisje

en: _Edit
li: B_ewirke

en: _View
li: Bi_ld

en: _Go
li: _Gank nao

en: Open a file
li: Besjtandj äöpene

en: Prefere_nces
li: Priffere_nsies

en: _Contents
li: _Inhaud

en: _About
li: _Euver

en: About this application
li: Euver dit program

en: _Save
li: Op_sjlaon

en: _Undo
li: Óngeda_on make

en: _Copy
li: _Kopiëre

en: Zoom _Out
li: _Oetzoome

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
li: Papeerkörf
