eom 1.25.0 - en to mg translation catalogue (137 entries)

en: Show “_%s”
mg: Asehoy ny “_%s”

en: _Move on Toolbar
mg: _Ataovy eo amin'ny anjan'ny fitaovana

en: Move the selected item on the toolbar
mg: Mamindra ny singa voafaritra eo amin'ny anjam-pitaovana

en: _Remove from Toolbar
mg: _Esory teo amin'ny anjan'ny fitaovana

en: Remove the selected item from the toolbar
mg: Manesotra ny singa voafaritra teo amin'ny anjam-pitaovana

en: _Delete Toolbar
mg: _Esory io anjam-pitaovana io

en: Remove the selected toolbar
mg: Manesotra ny anjam-pitaovana voafaritra

en: Separator
mg: Mpampisaraka

en: _Previous
mg: _Aloha

en: _Next
mg: _Manaraka

en: _Close
mg: _hidio

en: Name:
mg: Anarana:

en: Type:
mg: Karazana:

en: Location:
mg: Toerana:

en: General
mg: Ankapobe

en: Description:
mg: Fanoritsoritana:

en: Copyright:
mg: Fameran-jo:

en: Details
mg: Antsipiriany

en: Save As
mg: Raiketo toy izao

en: _Cancel
mg: _Aoka

en: Start counter at:
mg: Atomboy amin'ity ny fanisana:

en: Options
mg: Safidy

en: To:
mg: Mankany amin'ny:

en: Eye of MATE Preferences
mg: Safidy manokan'ny Eye of MATE

en: _Help
mg: _Toro-làlana

en: Background
mg: Afara

en: Background Color
mg: Loko afara

en: As check _pattern
mg: Ataovy _damie

en: As custom c_olor:
mg: Ataovy _loko safidy:

en: Color for Transparent Areas
mg: Loko ho an'ny faritra mangarahara

en: As _background
mg: Ataovy _afara

en: Image View
mg: Sehon'ilay sary

en: _Switch image after:
mg: _Ovay ny sary afaka:

en: seconds
mg: segeondra

en: _Loop sequence
mg: _Ataovy miverinkodina

en: Plugins
mg: Plugin

en: Size
mg: Habe

en: Type
mg: Karazana

en: Folder
mg: Lahatahiry

en: Camera
mg: Fakantsary

en: Date
mg: Daty

en: Time
mg: Fotoana

en: Focal Length
mg: Zevan-daka

en: Interpolate Image
mg: Sisio ilay sary

en: Transparency indicator
mg: Mpilaza fangaraharana

en: Transparency color
mg: Loko anehoana ny mangarahara

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
mg: Raha toa ka COLOR ny sandan'ilay famaha fangaraharana, dia io famaha io no mamaritra ny loko ampiasaina anehoana ny fangaraharana.

en: Loop through the image sequence
mg: Averimbereno ilay trangan-tsary

en: Allow zoom greater than 100% initially
mg: Manaiky ny zòma mihoatra ny 100% amboalohany

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
mg: Raha toa ka faritana ho FALSE izany, dia tsy hovelarina hameno efijery ny sary kely amin'ny voalohany.

en: Delay in seconds until showing the next image
mg: Elanelam-potoana (segaondra) alohan'ny anehoana ny sary manaraka

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
mg: Ny sanda mihoatra ny 0 dia mamaritra ny fotoana (segaondra) ijanonan'ny sary iray eo amin'ny efijery mandra-panehoana ny manaraka. Ny 0 dia manatsahatra ny fizahana mandeha hoazy.

en: Active plugins
mg: Ireo plugin miasa

en: Close _without Saving
mg: Hidio _tsy mila raiketina

en: Question
mg: Fanontaniana

en: All Files
mg: Ny rakitra rehetra

en: All Images
mg: Ireo sary rehetra

en: Save Image
mg: Raiketo io sary io

en: Open Folder
mg: Sokafy ny lahatahiry

en: Transformation on unloaded image.
mg: Fanovana ny sary tsy azo.

en: EXIF not supported for this file format.
mg: Tsy raisina an-tànana ny EXIF ho an'io lamin-drakitra io.

en: No image loaded.
mg: Tsy misy sary azo.

en: Temporary file creation failed.
mg: Tsy nahomby ny famoronana rakitra vonjimaika.

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
mg: Tsy afaka namorona rakitra vonjimaika ho an'ny fandraiketana: %s

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
mg: Tsy afaka nanokana arika hakana rakitra JPEG

en: _Retry
mg: _Andramo indray

en: Image Data
mg: Datan'ilay sary

en: Image Taking Conditions
mg: Tontolo fakana sary

en: Maker Note
mg: Fanamarihana

en: Other
mg: Hafa

en: Value
mg: Sanda

en: North
mg: Avaratra

en: East
mg: Atsinanana

en: West
mg: Andrefana

en: South
mg: Atsimo

en: Unknown
mg: Tsy fantatra

en: Image
mg: Sary

en: None
mg: Tsy misy

en: _Width:
mg: _Indra:

en: Preview
mg: Topimaso

en: as is
mg: tahaka ny

en: At least two file names are equal.
mg: Anaran-drakitra roa farafahakeliny no mitovy.

en: Could not display help for Eye of MATE
mg: Tsy afaka naneho ny toro-làlan'ny Eye of MATE

en:  (invalid Unicode)
mg: (fango diso)

en: _Reload
mg: _Avereno aseho

en: Leave Fullscreen
mg: Tsy mameno efijery intsony

en: Toolbar Editor
mg: Mpanova anjam-pitaovana

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
mg: Maimaimpoana ity rindran'asa ity. Azonao zaraina ary/na ovaina mifanaraka amin'ireo fepetra voalaza anatin'ny fahazoan-dàlana ho an'ny besinimaro GNU izay navoakan'ny Free Software Foundation io rindran'asa io, na ilay kinova faha 2, na izay kinova taty afara (araka ny safidinao).

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
mg: Ity rindranasa ity dia naparitaka noho ny fiheverana fa hisy ilàna azy izy io, saingy tsy misy fiantohana izy io, na dia ilay fiantohana (tsy voalaza an-tsoratra) ny FAHALAVORARIANY HO AN'NY VAROTRA na ny FETEZANY ANAOVANA ZAVATRA aza. Vakio ilay Fahazoan-dàlana ho an'ny besinimaro GNU ahalalanao ny antsipiriany.

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
mg: Tianao alefa any anaty daba tokoa
    ve ny "%s"?

en: Move to _Trash
mg: Alefaso any anaty _daba

en: Couldn't access trash.
mg: Tsy afaka nampiasa ny daba.

en: Error on deleting image %s
mg: Nisy olana teo am-pamafana ny sary %s

en: _Image
mg: _Sary

en: _Edit
mg: _Fanovana

en: _View
mg: _Seho

en: _Go
mg: _Alefa

en: _Tools
mg: _Fitaovana

en: Open a file
mg: Manokatra rakitra

en: Close window
mg: Manidy fikandrana

en: T_oolbar
mg: _Anjam-pitaovana

en: Prefere_nces
mg: Safidy manokana

en: Preferences for Eye of MATE
mg: Safidy manokan'ny Eye of MATE

en: _Contents
mg: _Mpiaty

en: _About
mg: _Mombamomba

en: About this application
mg: Mombamomba ilay rindranasa

en: _Toolbar
mg: _Anjan'ny fitaovana

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
mg: Manovana ny fahamoram-pahitan'ny anjan'ny fitaovana amin'ity fikandrana ity

en: _Statusbar
mg: Anjan'ny fivoarana

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
mg: Manova ny fahamoram-pahitan'ny anjan'ny fivoarana amin'ity fikandrana ity

en: _Image Collection
mg: _Amboaran-tsary

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
mg: Manova ny fahamoram-pahitan'ny takilan'ny amboaran-tsary amin'ity fikandrana ity

en: Side _Pane
mg: _Tontonana an-tsisiny

en: _Save
mg: _Raiketo

en: _Undo
mg: _Foano

en: Flip _Horizontal
mg: _Mandry

en: Flip _Vertical
mg: _Mitsangana

en: _Rotate Clockwise
mg: _Manaraka fanondrom-pamantaranandro

en: _Copy
mg: _Adikao

en: _Zoom In
mg: _Zòma manalehibe

en: Zoom _Out
mg: Zòma _manakely

en: _Normal Size
mg: _Habe tokony ho izy

en: _Best Fit
mg: Ny _tena mety

en: _Fullscreen
mg: _Mameno efijery

en: _Previous Image
mg: _Sary any aloha

en: _Next Image
mg: _Sary manaraka

en: _First Image
mg: Sary _voalohany

en: _Last Image
mg: _Sary farany

en: Right
mg: Ankavanana

en: Left
mg: Ankavia

en: In
mg: Anaty

en: Out
mg: Ivelany

en: Normal
mg: Tokony ho izy

en: Fit
mg: Mifanaraka

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
mg: Daba

en: Properties
mg: Toetoetra

en: Show the application's version
mg: Asehoy ny kinovan'ilay rindran'asa
