eom 1.25.0 - en to mi translation catalogue (21 entries)

en: _Close
mi: _Kati

en: Location:
mi: Wāhi:

en: _Help
mi: _Āwhina

en: Question
mi: Pātai

en: Image
mi: Whakaahua

en: None
mi: Kaore tētahi

en: Preview
mi: Kite wawe

en: _Edit
mi: _Whakatika

en: _View
mi: _Titiro

en: _Go
mi: _Haere

en: Open a file
mi: Huaki he kōnae

en: Prefere_nces
mi: Ngā _tina hiahia

en: _Contents
mi: _Ngā kai

en: _About
mi: _Mo

en: About this application
mi: Mō pūmanawa tautono tēnei

en: _Save
mi: _Pupuri

en: _Undo
mi: _Whakakore

en: _Copy
mi: _Tārua

en: Zoom _Out
mi: Tere _Waho

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
mi: Te Para

en: Properties
mi: Ngā Āhuatanga
