eom 1.25.0 - en to mn translation catalogue (104 entries)

en: Show “_%s”
mn: “_%s”-ийг харуулах

en: _Move on Toolbar
mn: _Хэрэгслийн мөрөнд шилжих

en: Move the selected item on the toolbar
mn: Хэрэгслийн мөрний сонгогдсон зүйл рүү шилжих

en: _Remove from Toolbar
mn: _Хэрэгслийн мөрнөөс устгах

en: Remove the selected item from the toolbar
mn: Сонгогдсон зүйлийг хэрэгслийн мөрнөөс устгах

en: _Delete Toolbar
mn: _Хэрэгслийн мөрийг устгах

en: Remove the selected toolbar
mn: Сонгогдсон хэрэгслийн мөрийг устгах

en: Separator
mn: Тусгаарлагч

en: _Previous
mn: Ө_мнөх

en: _Next
mn: _Дараах

en: _Close
mn: _Хаах

en: Name:
mn: Нэр:

en: Type:
mn: Төрөл:

en: Location:
mn: Байрлал:

en: General
mn: Ерөнхий

en: Description:
mn: Тодорхойлолт:

en: Keywords:
mn: Түлхүүр үг:

en: Author:
mn: Зохиогч:

en: Copyright:
mn: Зохиогчийн эрх:

en: Details
mn: Нарийвчлал

en: Save As
mn: ...аар Хадгалах

en: _Cancel
mn: _Буцах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: To:
mn: Хэнд:

en: _Help
mn: _Тусламж

en: Background
mn: Дэвсгэр

en: Background Color
mn: Дэвсгэр өнгө

en: As check _pattern
mn: _Дөрвөлжин хээгээр

en: Color for Transparent Areas
mn: Тунгалаг мужийн өнгө

en: As _background
mn: _Дэвсгэрээр

en: seconds
mn: Секундүүд

en: _Loop sequence
mn: Да_вталтын дараалал

en: Plugins
mn: плугинs

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Type
mn: Төрөл

en: Folder
mn: Хавтас

en: Camera
mn: Камер

en: Date
mn: Огноо

en: Time
mn: Цаг

en: Focal Length
mn: Шарах урт

en: Interpolate Image
mn: Зургийн интерполяц хийх

en: Transparency indicator
mn: Тунгалагийн заалт

en: Transparency color
mn: Тунгалагийн өнгө

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
mn: Хэрэв тунгалагийг заасан түлхүүр нь COLOR утгатай байвал тунгалагийг тодорхойлоход аль өнгийг ашиглахыг зааж өгнө.

en: Loop through the image sequence
mn: Зургийн дарааллаар циклдэх

en: Allow zoom greater than 100% initially
mn: _Маштабыг 100% аас илүү болгохыг зөшөөрөх

en: Delay in seconds until showing the next image
mn: Дараагийн зургийг харуулах хүртэл хүлээх хугацаа

en: Close _without Saving
mn: _Хадгалахгүйгээр хаах

en: Question
mn: Асуулт

en: All Files
mn: Бүх файл

en: All Images
mn: Бүх зураг

en: Save Image
mn: Зураг хадгалах

en: Open Folder
mn: Хавтас нээх

en: No image loaded.
mn: Зураг ачаалагдсангүй.

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
mn: Түр хадгалах файл үүсгэх боломжгүй: %s

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
mn: JPEG файл ачаалахын тулд санах ой нөөцлөгдөх боломжгүй байна

en: _Retry
mn: _Давтах

en: Other
mn: Бусад

en: Value
mn: Утга

en: North
mn: Зүүн

en: East
mn: Зүүн

en: West
mn: Баруун

en: South
mn: Өмнө

en: Unknown
mn: Тодорхойлогдоогүй

en: Image
mn: Зураг

en: None
mn: Хоосон

en: _Width:
mn: _Өргөн:

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en:  (invalid Unicode)
mn:  (хүчингүй юникод)

en: _Reload
mn: _Ахин ачаалах

en: Leave Fullscreen
mn: Дэлгэц дүүрэн үлдээх

en: Toolbar Editor
mn: Хэрэгслийн мөрийн засварлагч

en: _Edit
mn: _Засварлах

en: _View
mn: _Харах

en: _Go
mn: _Оч

en: _Tools
mn: _Хэрэгслүүд

en: _Open…
mn: _Нээх...

en: Open a file
mn: Файл нээх

en: Close window
mn: Цонх хаах

en: T_oolbar
mn: Хэрэгслийн мөр

en: Prefere_nces
mn: _Тохируулах

en: _Contents
mn: _Агуулагдхуун

en: _About
mn: _Тухай

en: About this application
mn: Програмын тухай

en: _Toolbar
mn: Хэрэг_сэлүүд

en: _Statusbar
mn: _Төлөв самбар

en: Side _Pane
mn: Хажуугийн_шугам

en: _Save
mn: _Хадгалах

en: _Print…
mn: _Хэвлэх...

en: _Undo
mn: _Цуцлах

en: Flip _Horizontal
mn: _Хэвтээгээр тольдох

en: Flip _Vertical
mn: _Босоогоор тольдох

en: _Copy
mn: _Хуулах

en: _Zoom In
mn: _Томсгох

en: Zoom _Out
mn: Агшаах

en: _Normal Size
mn: _Энгийн хэмжээ

en: _Best Fit
mn: _Нарийн тааруулах

en: _Fullscreen
mn: _Дэлгэц дүүрэн

en: Right
mn: Баруун

en: Left
mn: Зүүн

en: Collection
mn: Цомог

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
mn: Хогийн сав

en: Properties
mn: Шинж чанар

en: [FILE…]
mn: [ФАЙЛ...]
