eom 1.25.0 - en to ne translation catalogue (199 entries)

en: Show “_%s”
ne: “_%s” देखाउनुहोस्

en: _Move on Toolbar
ne: उपकरणपट्टीमा सार्नुहोस्

en: Move the selected item on the toolbar
ne: चयन गरिएको वस्तु उपकरणपट्टीमा सार्नुहोस्

en: _Remove from Toolbar
ne: उपकरणपट्टीबाट हटाउनुहोस्

en: Remove the selected item from the toolbar
ne: उपकरणपट्टीबाट चयन गरिएको वस्तु हटाउनुहोस्

en: _Delete Toolbar
ne: उपकरणपट्टी मेट्नुहोस्

en: Remove the selected toolbar
ne: चयन गरिएको उपकरणपट्टी हटाउनुहोस्

en: Separator
ne: विभाजक

en: Eye of MATE
ne: MATE को आँखा

en: Eye of MATE Image Viewer
ne: जोनोम छवि दर्शकको आँखा

en: Browse and rotate images
ne: छविहरू ब्राउज गर्नुहोस् र घुमाउनुहोस्

en: Image Properties
ne: छवि गुण

en: _Previous
ne: अघिल्लो

en: _Next
ne: पछिल्लो

en: Name:
ne: नाम:

en: Type:
ne: प्रकार:

en: Location:
ne: स्थान:

en: General
ne: साधारण

en: Description:
ne: वर्णन:

en: Keywords:
ne: कुञ्जीशब्दहरू:

en: Author:
ne: लेखक:

en: Copyright:
ne: प्रतिलिपि अधिकार:

en: Details
ne: विवरण

en: Save As
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Choose a folder
ne: एउटा फोल्डर रोज्नुहोस्

en: Destination folder:
ne: गन्तब्य फोल्डर:

en: Filename format:
ne: फाइल नाम ढाँचा:

en: Start counter at:
ne: : मा काउन्टर सुरु गर्नुहोस्

en: Replace spaces with underscores
ne: अन्डरस्कोरद्वारा खालीठाँउहरू प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Options
ne: विकल्पहरु

en: Rename from:
ne: यसबाट पुन:नामाकरण गर्नुहोस्:

en: To:
ne: लाई:

en: Eye of MATE Preferences
ne: MATE आँखाको प्राथमिकताहरू

en: _Help
ne: मद्दत

en: _Automatic orientation
ne: _स्वाचालित अभिमुखिकरण

en: Background
ne: पृष्ठभूमि

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: As check _pattern
ne: जाँच्ने बान्की जस्तै

en: As custom c_olor:
ne: अनुकुलन रंग जस्तै:

en: Color for Transparent Areas
ne: पारदर्शी क्षेत्रहरूका लागि रंग

en: As _background
ne: पृष्ठभूमि जस्तै

en: Image View
ne: छवि दृष्य

en: E_xpand images to fit screen
ne: पर्दामा ठीक गर्न छवि विस्तार गर्नुहोस्

en: _Switch image after:
ne: :पछि छवि स्विच गर्नुहोस्

en: seconds
ne: सेकेन्ड

en: _Loop sequence
ne: अनुक्रम लुप गर्नुहोस्

en: Slideshow
ne: स्लाइड प्रर्दशन

en: Plugins
ne: प्लगइनहरू

en: Size
ne: आकार

en: Type
ne: प्रकार

en: Folder
ne: फोल्डर

en: Camera
ne: क्यामेरा

en: Date
ne: मिति

en: Time
ne: समय

en: Focal Length
ne: केन्द्रित लम्बाइ

en: Automatic orientation
ne: स्वाचालित अभिमुखिकरण

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
ne: या छवि EXIF अभिमुखिकरणमा आधारित स्वाचालित रुपमा घुमाइएको हुनुपर्दछ ।

en: Interpolate Image
ne: इन्टरपोलेट छवि

en: Transparency indicator
ne: पारदर्शी संकेतकर्ता

en: Scroll wheel zoom
ne: स्क्रोल चक्र जुम

en: Zoom multiplier
ne: जुम गुणक

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
ne: जुम गर्नका लागि माउस स्क्रोल चक्र प्रयोग गर्दा लागू गरिनुपर्ने गुणक । यो मानले प्रत्येक स्क्रोल घटनाका लागि प्रयोग गरिने जुमका चरणहरू परिभाषित गर्दछ । उद्दाहरणका लागि, ०.०५ ले प्रत्येक स्क्रोल घटनाका लागि ५% जुम बढोत्तरीमा परिणाम दिन्छ र १.०० ले १००% जुम बढोत्तरीमा परिणाम दिन्छ ।

en: Transparency color
ne: पारदर्शि रंग

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
ne: यदि पारदर्शि कुञ्जि संगमान्य COLOR छ भने यो कुन्जिले रंग निर्धारण गर्दछ जुन पारदर्शिता संकेतन गर्नका लागि प्रयोग गरिन्छ ।

en: Loop through the image sequence
ne: छवि अनुक्रमद्वारा लुप गर्नुहोस्

en: Allow zoom greater than 100% initially
ne: पहिले १००% भन्दा ठूलो दृष्य घटबढ गर्ने अनुमति दिनुहोस्

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
ne: यदि यो FALSE मा सेट गरिन्छ भने सानो छविहरू शूरूमा नै पर्दामा उपयुक्त हुनलाई तन्किदैन।

en: Delay in seconds until showing the next image
ne: अर्को छवि देखाउन्जेल सम्ममा केहि सेकेण्ड विलम्ब

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
ne: ० भन्दा ठूलो मानले छवि पर्दामा अर्को स्वचालित तरिकाले नदेखाएसम्म केहि सेकेण्ड रहिरहन्छ । शून्यले स्वचालित रूपमा ब्राउज अक्षम पार्दछ।

en: Active plugins
ne: सक्रिय प्लगइनहरू

en: List of active plugins. It doesn't contain the "Location" of the active plugins. See the .eom-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
ne: सक्रिय प्लगइनको सूची । यसले सक्रिय लगइनको "स्थान" समावेश गर्दैन ।दिएको प्लगइनको "स्थान" प्राप्त गर्न .eom-plugin फाइल हेर्नुहोस् ।

en: Close _without Saving
ne: बचत नगरिकन बन्द गर्नुहोस्

en: Question
ne: प्रश्न

en: File format is unknown or unsupported
ne: फाइल ढाँचा अज्ञात वा असमर्थित छ

en: Eye of MATE could not determine a supported writable file format based on the filename.
ne: जिनोमको आँखाले फाइलनाममा आधारित एउटा समर्थित लेखनयोग्य फाइल ढाँचा निर्धारण गर्न सकेन ।

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
ne: कृपया एउटा फरक फाइल विस्तार प्रयास गर्नुहोस् जस्तै .png or .jpg ।

en: All Files
ne: सबै फाइलहरू

en: All Images
ne: सबै छविहरू

en: Save Image
ne: छवि बचत गर्नुहोस्

en: Open Folder
ne: फोल्डर खोल्नुहोस्

en: Transformation on unloaded image.
ne: अनलोड गरेको छविमा रुपान्तर ।

en: Transformation failed.
ne: रूपान्तरण असफल भयो ।

en: EXIF not supported for this file format.
ne: यो फाइल ढाँचाकोलागि EXIF असमर्थित भयो ।

en: Image loading failed.
ne: छवि लोड गराइ असफल भयो ।

en: No image loaded.
ne: छवि लोड गरिएको छैन ।

en: Temporary file creation failed.
ne: अस्थायी फाइल सिर्जना गर्दा असफल भयो ।

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
ne: : %s बचत गर्नका लागि अस्थायी फाइल सिर्जना गर्न सकिएन

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
ne: JPEG फाइल लोड गर्नका लागि स्मरणशक्ति निर्धारण गर्न सकिएन

en: _Retry
ne: पुन: प्रयास गर्नुहोस्

en: Could not load image '%s'.
ne: '%s' छवि लोड गर्न सकेन ।

en: No images found in '%s'.
ne: '%s' मा छवि फेला परेन ।

en: The given locations contain no images.
ne: दिएको स्थानले कुनै छवि समावेश गर्दैन ।

en: Image Data
ne: छवि डेटा

en: Image Taking Conditions
ne: छविले लिईरहेको अवस्थाहरू

en: Maker Note
ne: द्रष्टव्य निर्माता

en: Other
ne: अन्य

en: XMP Rights Management
ne: XMP अधिकार व्यवस्थापन

en: XMP Other
ne: XMP अन्य

en: Tag
ne: ट्याग

en: Value
ne: मान

en: North
ne: उत्तर

en: East
ne: पुर्व

en: West
ne: पश्चिम

en: South
ne: दक्षिण

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Image Settings
ne: छवि सेटिङ

en: Image
ne: छवि

en: Page Setup
ne: पृष्ठ सेटअप

en: The information for the page where the image will be printed
ne: छवि मुद्रण गरिने पृष्ठका लागि सूचना

en: Position
ne: स्थिति

en: _Left:
ne: _बायाँ:

en: _Right:
ne: _दायाँ:

en: _Top:
ne: _माथि:

en: _Bottom:
ne: _तल:

en: C_enter:
ne: केन्द्र:

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Horizontal
ne: तेर्सो

en: Vertical
ne: ठाडो

en: Both
ne: दुवै

en: _Width:
ne: चौडाइ:

en: _Height:
ne: _उचाइ:

en: _Scaling:
ne: _मापन:

en: _Unit:
ne: _ईकाइ:

en: Millimeters
ne: मिलिमिटर

en: Inches
ne: इन्च

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: as is
ne: जस्तै छ

en: Taken on
ne: लिइएको

en: At least two file names are equal.
ne: घटिमा दुई फाइल नामहरू उस्तै छन् ।

en: Could not display help for Eye of MATE
ne: MATE को आँखाका लागि मद्दत प्रदर्शन गर्न सकिएन ।

en:  (invalid Unicode)
ne:  (अमान्य यूनिकोड)

en: _Reload
ne: पुन:लोड गर्नुहोस्

en: Use "%s" to open the selected image
ne: चयन गरिएको छवि खोल्न "%s" प्रयोग गर्नुहोस्

en: Leave Fullscreen
ne: पुर्णपर्दालाई छाड्नुहोस

en: Error printing file:
    %s
ne: फाइल मुद्रण गर्दा त्रुटि:
    %s

en: Toolbar Editor
ne: उपकरणपट्टी सम्पादक

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
ne: यो कार्यक्रम स्वतन्त्र सफ्टवेयर हो; तपाईँले स्वतन्त्र सफ्टवेयर संस्थाद्वारा प्रकाशन गरिएको GNU General Public License अन्तर्गत; या लाइसेन्सको संस्करण २ वा (तपाईँको विकल्पमा) कुनै पछाडिको संस्करणमा यसलाई पुन:वितरण गर्न र/वा यसलाई परिमार्जन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
ne: यो कार्यक्रम उपयोगी हुन्छ भन्ने आशामा तर वारेन्टीबिना; यहाँसम्म कि कुनै ब्यापारिक उपलक्षित वारेन्टी बिना वा कुनै विशेष उदेश्यबिना नै वितरण गरिएको छ ।  अरु विस्तृत विवरणका लागि GNU General Public License हेर्नुहोस् ।

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
ne: के तपाईँ साच्चै नै
    "%s"  छवि रद्दि टोकरीमा सार्न चाहनुहुन्छ?

en: Move to _Trash
ne: रद्दि टोकरीमा सार्नुहोस्

en: Couldn't access trash.
ne: रद्दिटोकरी पहुँच गर्न सकिएन ।

en: Error on deleting image %s
ne: छवि %s मेट्ने क्रममा त्रुटि

en: _Image
ne: सबै छविहरू

en: _Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: _View
ne: दृष्य

en: _Go
ne: जानुहोस्

en: _Tools
ne: उपकरणहरू

en: _Open…
ne: खोल्नुहोस्

en: Open a file
ne: फाइल खोल्नुहोस्

en: Close window
ne: सञ्झ्याल बन्द गर्नुहोस्

en: T_oolbar
ne: उपकरणपट्टी

en: Edit the application toolbar
ne: अनुप्रयोग उपकरणपट्टी सम्पादन गर्नुहोस्

en: Prefere_nces
ne: प्राथमिकताहरू

en: Preferences for Eye of MATE
ne: MATE को आँखाका लागि प्राथमिकताहरू

en: _Contents
ne: सामग्री

en: Help on this application
ne: यस अनुप्रयोगमा मद्दत गर्नुहोस्

en: _About
ne: बारेमा

en: About this application
ne: यस अनुप्रयोगका बारेमा

en: _Toolbar
ne: उपकरणपट्टी

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
ne: हालको सञ्झ्यालमा उपकरणपट्टीको दृश्यता परिवर्तन गर्दछ

en: _Statusbar
ne: स्थितिपट्टी

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
ne: हालको सञ्झ्यालमा स्थितिपट्टीको दृश्यता परिवर्तन गर्दछ

en: _Image Collection
ne: छवि संङ्कलन

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
ne: हालको सञ्झ्यालमा छवि सङ्कलन फलकको दृष्यात्मकता परिवर्तन गर्नुहोस् ।

en: Side _Pane
ne: साइड फलक

en: Changes the visibility of the side pane in the current window
ne: हालको सञ्झ्यालमा साइड फलकको पारदर्शिता परिवर्तन गर्नुहोस्

en: _Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Open _with
ne: यससँग _खोल्नुहोस्

en: _Print…
ne: मुद्रण गर्नुहोस्...

en: Prope_rties
ne: गुण

en: _Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्

en: Flip _Horizontal
ne: तेर्सो फ्लिप गर्नुहोस्

en: Flip _Vertical
ne: ठाडो फ्लिप गर्नुहोस्

en: _Rotate Clockwise
ne: घडीसरह घुमाउनुहोस्

en: Rotate Counterc_lockwise
ne: घडीको बिपरित दिशामा घुमाउनुहोस्

en: _Copy
ne: प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: _Zoom In
ne: जूम बढाउनुहोस्

en: Zoom _Out
ne: जूम घटाउनुहोस्

en: _Normal Size
ne: सामान्य साइज

en: _Best Fit
ne: सवै भन्दा मिलेको

en: _Fullscreen
ne: पूरा पर्दा

en: _Previous Image
ne: अघिल्लो छवि

en: _Next Image
ne: अर्को छवि

en: _First Image
ne: पहिलो छवि

en: _Last Image
ne: अन्तिम छवि

en: Right
ne: दायाँ

en: Left
ne: बायाँ

en: In
ne: मा

en: Out
ne: बाहिर

en: Normal
ne: सामान्य

en: Fit
ne: ठिक्क

en: Collection
ne: संङ्कलन

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
ne: टोकरी

en: Properties
ne: गुणहरू

en: Open in fullscreen mode
ne: पूरा पर्दा मोडमा खोल्नुहोस्

en: Disable image collection
ne: छवि संङ्कलन असक्षम पार्नुहोस्

en: Show the application's version
ne: अनुप्रयोगको संस्करण देखाउनुहोस्

en: [FILE…]
ne: [फाइल…]
