eom 1.25.0 - en to nso translation catalogue (85 entries)

en: Eye of MATE
nso: Leihlo la MATE

en: _Close
nso: _Tswalela

en: Name:
nso: Leina:

en: Type:
nso: Mohuta:

en: Location:
nso: Lefelo:

en: General
nso: Kakaretšo

en: Description:
nso: Tlhaloso:

en: Copyright:
nso: Tokelo ya ngwalollo:

en: Save As
nso: Boloka Bjalo ka

en: Start counter at:
nso: Thoma go bala go:

en: To:
nso: Go Fihla go:

en: Eye of MATE Preferences
nso: Leihlo la tše di Ratwago tša MATE

en: _Help
nso: _Thušo

en: Background
nso: E bonagalago ka morago

en: Background Color
nso: Mmala o Bonagalago ka Morago

en: As check _pattern
nso: E le mokgwa wa go _lekola

en: Color for Transparent Areas
nso: Mmala Bakeng sa Mafelo a bonatšago

en: As _background
nso: E le _karolo ya ka morago

en: seconds
nso: metsotswana

en: _Loop sequence
nso: _Kgaotša tsela ya tatelano

en: Size
nso: Bogolo

en: Type
nso: Mohuta

en: Folder
nso: Sephuthedi

en: Camera
nso: Khamera

en: Date
nso: Letšatši-kgwedi

en: Time
nso: Nako

en: Focal Length
nso: Botelele bjo Bonagalago

en: Interpolate Image
nso: Lokiša Seswantšho

en: Transparency indicator
nso: Selaetši se se sa bonagalego

en: Transparency color
nso: Go se bonagale ga mmala

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
nso: Ge e ba senotlelo se bonagatšago se na le boleng bja COLOR, gona senotlelo se se lemoga mmala o dirišeditšwego go bontšha go se bonagale.

en: Loop through the image sequence
nso: Lekola tatelano yeo seswantšho se lego ka yona

en: Allow zoom greater than 100% initially
nso: Dumelela go godiša mo go fetago 100% mathomong

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
nso: Ge eba go beakantšwe go FALSE, diswantšho tše dinyenyane di ka se ke tša otlollwa gore di tlale sekirini mathomong.

en: Delay in seconds until showing the next image
nso: Diegiša ka metsotswana go fihlela go bontšhwa seswantšho se se latelago

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
nso: Tekanyo e fetago 0 e bontšha metsotswana yeo seswantšho se dulago ka yona sekirining go fihlela se se latelago se tšwelela ka go itiragalela. Lefeela le palediša fetleka mo go itiragalelago.

en: Question
nso: Potšišo

en: All Files
nso: Difaele ka Moka

en: All Images
nso: Diswantšho ka Moka

en: Save Image
nso: Boloka Seswantšho

en: Open Folder
nso: Bula Sephuthedi

en: No image loaded.
nso: Ga go na seswantšho se laišitšwego.

en: Temporary file creation failed.
nso: Go hlama faele ya nakwana go padile.

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
nso: Ga se ya kgona go hlama faele ya nakwana bakeng sa go boloka: %s

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
nso: Ga se ya kgona go aba kgopolo bakeng sa go laiša faele ya JPEG

en: _Retry
nso: _Leka gape

en: Image Data
nso: Tsebišo ya Seswantšho

en: Image Taking Conditions
nso: Maemo a go Tšea Seswantšho

en: Maker Note
nso: Tsebišo ya Modiri

en: Other
nso: Tše Dingwe

en: Tag
nso: Leswao

en: Value
nso: Boleng

en: Unknown
nso: Ga e tsebje

en: Image
nso: Seswantšho

en: None
nso: Ga e gona

en: Preview
nso: Ponelopele

en: as is
nso: e le bjalo

en:  (invalid Unicode)
nso:  (go Tsenywa ga Khoutu mo e sego ga Kgonthe)

en: _Reload
nso: _Laiša gape

en: Couldn't access trash.
nso: E ka se kgone go tsena ditlakaleng.

en: Error on deleting image %s
nso: Phošo ya go phumola seswantšho sa %s

en: _Edit
nso: _Lokiša

en: _View
nso: _Lebelela

en: _Go
nso: _Eya

en: Open a file
nso: Bula faele

en: Close window
nso: Tswalela lefesetere

en: Prefere_nces
nso: Tše ratw_ago

en: Preferences for Eye of MATE
nso: Tše ratwago bakeng sa Leihlo la MATE

en: _Contents
nso: _Dikagare

en: _About
nso: _Ka ga

en: About this application
nso: Ka ga tirišo ye

en: _Toolbar
nso: _Bara ya sedirišwa

en: _Statusbar
nso: _Bara ya boemo

en: _Save
nso: _Boloka

en: _Undo
nso: _Dirolla

en: Flip _Horizontal
nso: Go šutha ka lebelo mo _go Rapamego

en: Flip _Vertical
nso: Go šutha ka lebelo mo _go Tsepamego

en: _Rotate Clockwise
nso: _Dikološa go ya ka go lagoja

en: _Copy
nso: _Kopiša

en: _Zoom In
nso: _Nyenyefatša Seswantšho

en: Zoom _Out
nso: Godiša _Seswantšho

en: _Normal Size
nso: _Bogolo bjo Tlwaelegilego

en: Collection
nso: Kgoboketšo

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
nso: Ditlakala

en: Properties
nso: Dipharologantšho
