eom 1.25.0 - en to or translation catalogue (238 entries)

en: Show “_%s”
or: “_%s”କୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: _Move on Toolbar
or: ସାଧନ ପଟି ଉପରେ ଚଲାନ୍ତୁ (_M)

en: Move the selected item on the toolbar
or: ଚୟିତ ବସ୍ତୁକୁ ସାଧନ ପଟିକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ

en: _Remove from Toolbar
or: ସାଧନପଟିରୁ କାଢ଼ିଦିଅନ୍ତୁ (_R)

en: Remove the selected item from the toolbar
or: ସାଧନ ପଟିରୁ ଚୟିତ ବସ୍ତୁକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: _Delete Toolbar
or: ସାଧନ ପଟିକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: Remove the selected toolbar
or: ଚୟିତ ସାଧନ ପଟିକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Separator
or: ବିଭାଜକ

en: Eye of MATE
or: ନୋମର ଆଖି

en: Eye of MATE Image Viewer
or: Eye of MATE ଚିତ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶକ

en: Browse and rotate images
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଘୁରାନ୍ତୁ

en: Image Properties
or: ପ୍ରତିଛବି ଗୁଣଧର୍ମ

en: _Previous
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ (_P)

en: _Next
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ (_N)

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Name:
or: ନାମ:

en: Type:
or: ପ୍ରକାର:

en: Location:
or: ଅବସ୍ଥାନ:

en: General
or: ସାଧାରଣ

en: Description:
or: ବର୍ଣ୍ଣନା:

en: Keywords:
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ:

en: Author:
or: ଲେଖକ:

en: Copyright:
or: ସ୍ବତ୍ତ୍ବାଧୀକାର:

en: Details
or: ବିସ୍ତ୍ରୁତ ବିବରଣୀ

en: Metadata
or: ମଧ୍ଯତଥ୍ଯ

en: Save As
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ତ ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Choose a folder
or: ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡର ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Destination folder:
or: ଲକ୍ଷ ଫୋଲଡର:

en: Filename format:
or: ଫାଇଲ ନାମର ସଂରୂପ:

en: Start counter at:
or: ଏହି ମୂଲ୍ଯଠାରୁ ଗଣକ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ:

en: Replace spaces with underscores
or: ଖାଲି ସ୍ଥାନଙ୍କୁ ଅବରେଖା ସହିତ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Options
or: ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Rename from:
or: ଏହା ଭିତରୁ ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ:

en: To:
or: ଏଠାକୁ:

en: Eye of MATE Preferences
or: ନୋମର ଆଖିର ପସନ୍ଦ

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: Smooth images when zoomed-_out
or: ବଡ଼ରୁ ଛୋଟ କରିବା ସମୟରେ ସରଳ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକ (_o)

en: Smooth images when zoomed-_in
or: ଛୋଟରୁ ବଡ଼ କରିବା ସମୟରେ ସରଳ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକ (_i)

en: _Automatic orientation
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଆବର୍ତ୍ତନ (_A)

en: Background
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି

en: Background Color
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: As check _pattern
or: ଯାଞ୍ଚ ନମୁନା ରୂପେ (_p)

en: As custom c_olor:
or: ଇଚ୍ଛାରୂପ ରଙ୍ଗ ରୂପେ (_o):

en: Color for Transparent Areas
or: ସ୍ବଚ୍ଛ କ୍ଷେତ୍ର ପାଇଁ ରଙ୍ଗ

en: As _background
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରୂପେ (_b)

en: Image View
or: ଚିତ୍ର ଦୃଶ୍ଯ

en: E_xpand images to fit screen
or: ପରଦା ସହିତ ମେଳ ଖାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ ବିସ୍ତାର କରନ୍ତୁ (_x)

en: _Switch image after:
or: ଏହି ସମୟ ପରେ ତିତ୍ର ବଦଳାନ୍ତୁ (_S):

en: seconds
or: ସେକେଣ୍ଡ

en: _Loop sequence
or: ଚକ୍ରିଳ କ୍ରମ (_L)

en: Slideshow
or: ସ୍ଲାଇଡ଼ ଦୃଶ୍ୟ

en: Plugins
or: ପ୍ଲଗଇନଗୁଡ଼ିକ

en: Size
or: ଆକାର

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Folder
or: ଫୋଲଡର

en: Camera
or: କ୍ଯାମେରା

en: Date
or: ତାରିଖ

en: Time
or: ସମୟ

en: Focal Length
or: ଫୋକାଲ ଦୂରତ୍ବ

en: Automatic orientation
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଆବର୍ତ୍ତନ

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
or: EXIF ଆବର୍ତ୍ତନ ଉପରେ ଆଧାର କରି ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଘୁରାଇବା ଉଚିତ କି।

en: Interpolate Image
or: ଚିତ୍ର ପ୍ରକ୍ଷିପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Extrapolate Image
or: ବହିର୍ବେଶନ ପ୍ରତିଛବି

en: Transparency indicator
or: ସ୍ବଚ୍ଛତା ସୂଚକ

en: Scroll wheel zoom
or: ଦୃଶ୍ୟବଦଳା ଚକକୁ ଛୋଟବଡ଼ କରିବା

en: Zoom multiplier
or: ଛୋଟବଡ଼ କରିବା ଗୁଣାଙ୍କ

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
or: ଛୋଟବଡ଼ କରିବା ପାଇଁ ମାଉସ ସ୍କ୍ରଲ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ପ୍ରୟୋଗ କରିବାକୁ ଥିବା ଗଣକ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍କ୍ରଲ ଘଟଣା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ଏହି ମୂଲ୍ୟଟି ଛୋଟବଡ଼ ପଦକ୍ଷେପକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିଥାଏ। ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, 0.05 ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍କ୍ରଲରେ ଫଳସ୍ୱରୂପ 5% ଆକାର ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ ଏବଂ 1.00 ଫଳସ୍ୱରୂପ 100% ଆକାରବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ।

en: Transparency color
or: ସ୍ବଚ୍ଛତା ରଙ୍ଗ

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
or: ଯଦି ସ୍ବଚ୍ଛତା ଚାବିର ମୂଲ୍ଯ COLOR, ତାହେଲେ ଏହି ଚାବି ସ୍ବଚ୍ଛତାକୁ ସୂଚୀତ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବା ରଙ୍ଗକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କରେ।

en: Loop through the image sequence
or: ଚିତ୍ରକୁ କ୍ରମାଗତ ଚକ୍ରିଳ କରନ୍ତୁ

en: Allow zoom greater than 100% initially
or: ଆରମ୍ଭରେ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତରୁ ଅଧିକ ସାନବଡ଼ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
or: ଯଦି ଏହାକୁ FALSE ବୋଲି ବିନ୍ଯାସ କରାଯାଏ, ଛୋଟ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରାରମ୍ବରେ ପରଦାରେ ଠିକ ଭାବରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବନାହିଁ।

en: Delay in seconds until showing the next image
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚିତ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରିବା ଆଗରୁ କିଛି ସେକେଣ୍ଡ ବିଳମ୍ବ କରନ୍ତୁ।

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
or: ପରବତ୍ତୀ ଚିତ୍ରଟି ସ୍ବତଃ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବା ଯାଏଁ ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ର ପରଦା ଉପରେ କେତେ ସେକେଣ୍ଡ ରହିବ ତାହା ଶୂନ୍ଯରୁ ଅଧିକ ମୁଲ୍ୟ ସ୍ଥିର କରେ. ଶୁନ୍ଯ ସ୍ବଂୟ ବ୍ରାଉଜକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରେ।

en: Trash images without asking
or: ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ ନପଚାରି ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ମଧ୍ଯକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Whether the metadata list in the properties dialog should have its own page.
or: ଗୁଣଧର୍ମ ସଂଳାପରେ ଅଧିତଥ୍ୟ ତାଲିକାର ନିଜର ପୃଷ୍ଠା ଅଛି କି ନାହିଁ।

en: Active plugins
or: ସକ୍ରିୟ ପ୍ଲଗ-ଇନ

en: List of active plugins. It doesn't contain the "Location" of the active plugins. See the .eom-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
or: ସକ୍ରିୟ ପ୍ଲଗଇନଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକା। ଏହା ସକ୍ରିୟ ପ୍ଲଗଇନର "ଅବସ୍ଥାନ"କୁ ଧାରଣ କରିନଥାଏ। ପ୍ରଦତ୍ତ "ଅବସ୍ଥାନ" ପ୍ଲଗଇନକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ .eom-plugin ଫାଇଲକୁ ଦେଖନ୍ତୁ।

en: Fullscreen with double-click
or: ଦୁଇଥର କ୍ଲିକ କରିବା ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା

en: Reload Image
or: ଚିତ୍ରକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Reload current image
or: ପ୍ରଚଳିତ ପ୍ରତିଛବିକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Date in statusbar
or: ଅବସ୍ଥିତି ପଟିରେ ତାରିଖ

en: Close _without Saving
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ବିନା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_w)

en: Question
or: ପ୍ରଶ୍ନ

en: File format is unknown or unsupported
or: ଫାଇଲ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀଟି ଅଜଣା ଅଥବା ଅସମର୍ଥିତ

en: Eye of MATE could not determine a supported writable file format based on the filename.
or: ଫାଇଲ ନାମ ଉପରେ ଆଧାର କରି Eye of MATE ସମର୍ଥିତ ଲେଖାଯୋଗ୍ୟ ଶୈଳୀକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିନଥାଏ।

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
or: .png ଅଥବା .jpg ପରି ଭିନ୍ନ ଏକ ଫାଇଲ ଅନୁଲଗ୍ନ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ।

en: All Files
or: ସମସ୍ତ ଫାଇଲ

en: All Images
or: ସବୁ ଚିତ୍ର

en: Save Image
or: ଚିତ୍ରକୁ  ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Open Folder
or: ଫୋଲଡର ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Transformation on unloaded image.
or: ଅପସାରିତ ଚିତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ।

en: Transformation failed.
or: ରୂପାନ୍ତରଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: EXIF not supported for this file format.
or: ଏହି ଫାଇଲ ଶୈଳୀ ପାଇଁ EXIF ଅସହାୟକ।

en: Image loading failed.
or: ଚିତ୍ର ଧାରଣ ଅସଫଳ ହୋଇଛି।

en: No image loaded.
or: ଚିତ୍ର ଧାରଣ ହୋଇ ନାହିଁ

en: Temporary file creation failed.
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲ ସୃଷ୍ଟି କରିହେଲା ନାହିଁ.

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରିହେଲା ନାହିଁ : %s

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
or: JPEG ଫାଇଲକୁ ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ସ୍ଥାପନ କରିହେଲା ନାହିଁ

en: _Retry
or: ପୁନଃ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ (_R)

en: Could not load image '%s'.
or: ପ୍ରତିଛବି '%s' କୁ ଧାରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: No images found in '%s'.
or: %sରେ କୌଣସି ପ୍ରତିଛବି ମିଳିଲା ନାହିଁ।

en: The given locations contain no images.
or: ପ୍ରଦତ୍ତ ଅବସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକରେ କୌଣସି ପ୍ରତିଛବି ନାହିଁ।

en: Image Data
or: ଚିତ୍ର ତଥ୍ଯ

en: Image Taking Conditions
or: ଚିତ୍ର ଉଠେଇବାର ଅବସ୍ଥା

en: Maker Note
or: ସ୍ରଷ୍ଟାର ଟିପ୍ପଣୀ

en: Other
or: ଅନ୍ଯାନ୍ଯ

en: XMP Rights Management
or: XMP ଅଧିକାର ପରିଚାଳନା

en: XMP Other
or: XMP ଅନ୍ୟାନ୍ୟ

en: Tag
or: ସୂଚକ

en: Value
or: ମୂଲ୍ଯ

en: North
or: ଉତ୍ତର

en: East
or: ପୂର୍ବ

en: West
or: ପଶ୍ଚିମ

en: South
or: ଦକ୍ଷିଣ

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Image Settings
or: ପ୍ରତିଛବି ବିନ୍ୟାସ

en: Image
or: ପ୍ରତିଛବି

en: Page Setup
or: ପୃଷ୍ଠା ବ୍ଯବସ୍ଥା

en: The information for the page where the image will be printed
or: ପ୍ରତିଛବି ମୁଦ୍ରଣ ହେବାକୁ ଥିବା ପୃଷ୍ଠା ପାଇଁ ସୂଚନା ପାଇବାକୁ

en: Position
or: ଅବସ୍ଥାନ

en: _Left:
or: ବାମ (_L):

en: _Right:
or: ଡାହାଣ (_R):

en: _Top:
or: ଉପର (_T):

en: _Bottom:
or: ତଳ (_B):

en: C_enter:
or: କେନ୍ଦ୍ର (_e):

en: None
or: କିଛି ନୁହେଁ

en: Horizontal
or: ସମାନ୍ତରାଳ

en: Vertical
or: ଭୂଲମ୍ବ

en: Both
or: ଉଭୟ

en: _Width:
or: ଓସାର (_W):

en: _Height:
or: ଉଚ୍ଚତା (_H):

en: _Scaling:
or: ମାପୁଅଛି (_S):

en: _Unit:
or: ଏକକ (_U):

en: Millimeters
or: ମିଲିମିଟର

en: Inches
or: ଇଞ୍ଚ

en: Preview
or: ପୂର୍ବାବଲୋକନ

en: as is
or: ଯେପରି ଅଛି

en: Taken on
or: ଗ୍ରହଣ କରିଅଛି

en: At least two file names are equal.
or: କମ ସେ କମ ଦୁଇ ଫାଇଲର ନାମ ସମାନ।

en: Could not display help for Eye of MATE
or: Eye of MATE ପାଇଁ ସାହାଯ୍ଯ ଦେଖାଇ ହେଲା ନାହଁ

en:  (invalid Unicode)
or:  (ଅବୈଧ ୟୁନିକୋଡ୍)

en: _Reload
or: ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ (_R)

en: Use "%s" to open the selected image
or: ବଚ୍ଛିତ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ "%s" କୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

note: Translators: This string is displayed in the statusbar * while saving images. The tokens are from left to right: * - the original filename * - the current image's position in the queue * - the total number of images queued for saving
en: Saving image "%s" (%u/%u)
or: ପ୍ରତିଛବି "%s" ସଂରକ୍ଷଣ ହେଉଛି (%u/%u)

en: Leave Fullscreen
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଧାରାକୁ ଛାଡନ୍ତୁ

en: Error printing file:
    %s
or: ଫାଇଲ ମୁଦ୍ରଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି:
    %s

en: Toolbar Editor
or: ସାଧନ ପଟି ସମ୍ପାଦକ

en: _Reset to Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଭାବରେ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_R)

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
or: ଏହି ପ୍ରଗ୍ରାମଟି ଗୋଟାଏ ମୁକ୍ତ ସଫ୍ଟୱେର; ଆପଣ ଏହାକୁ ମୁକ୍ତ ସଫ୍ଟୱେର ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ; ପ୍ରମାଣପତ୍ରର ସଂସ୍କରଣ ୨, ଅଥବା (ଆପଣଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଅନୁଯାୟୀ) କୌଣସି ପରବର୍ତ୍ତୀ ସଂସ୍କରଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ GNU ସାଧାରଣ ସାର୍ବଜନୀନ ପ୍ରମାଣପତ୍ରର ନିୟମାନୁସାରେ ପୁନର୍ବଣ୍ଟନ କରିପାରିବେ ଏବଂ/କିମ୍ୱା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ।

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
or: ଏହି ପ୍ରଗ୍ରାମଟି ବ୍ୟବହାର ଉପଯୋଗୀ ହେବା ଆଶାରେ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ନିର୍ଭରୋକ୍ତି ବିନା; ବିକ୍ରୟଯୋଗ୍ଯତା ନିର୍ଭରୋକ୍ତି କିମ୍ଭା କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ଯ ପାଇଁ ମେଳକ ବିନା ମଧ୍ଯ।  ଅଧିକ ବିସ୍ତ୍ରୁତ ବିବରଣୀ ପାଇଁ GNU ସାଧାରଣ ସାର୍ବଜନୀନ ଅନୁମତି ପତ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ।

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
or: ଆପଣ ବାସ୍ତବରେ
     "%s"କୁ ବର୍ଜିତ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି କି?

en: A trash for "%s" couldn't be found. Do you want to remove this image permanently?
or: "%s" ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ମିଳିଲା ନାହିଁ। ଆପଣ ଏହି ପ୍ରତିଛବିକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ କାଢ଼ିଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Some of the selected images can't be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
or: ବଚ୍ଛିତ ପ୍ରତିଛବି ମଧ୍ଯରୁ କିଛି ପ୍ରତିଛବିକୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ମଧ୍ୟକୁ ଘୁଞ୍ଚାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ଏବଂ ସବୁଦିନପାଇଁ କଢ଼ାହୋଇଯିବ। ଅଗ୍ରସର ହେବା ପାଇଁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: Move to _Trash
or: ବର୍ଜିତ କରନ୍ତୁ (_T)

en: _Do not ask again during this session
or: ଏହି ଅଧିବେଶନ ମଧ୍ଯରେ ପୁଣିଥରେ ପଚାରନ୍ତୁ ନାହିଁ (_D)

en: Couldn't access trash.
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରିହେଲା ନାହିଁ

en: Couldn't delete file
or: ଫାଇଲକୁ ଅପସାରଣ କରିହେଲା ନାହିଁ

en: Error on deleting image %s
or: %s ଚିତ୍ର ଲିଭାଇବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: _Image
or: ଚିତ୍ର  (_I)

en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _View
or: ଦ୍ରୁଶ୍ଯ (_V)

en: _Go
or: ଯାଆନ୍ତୁ (_G)

en: _Tools
or: ସାଧନ (_T)

en: Open a file
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Close window
or: ୱିଣ୍ଡୋ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: T_oolbar
or: ସାଧନ ପଟି (_o)

en: Edit the application toolbar
or: ଏହି ପ୍ରୟୋଗ ସାଧନପଟିକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Prefere_nces
or: ପସନ୍ଦ (_n)

en: Preferences for Eye of MATE
or: ନୋମର ଆଖି ପାଇଁ ପସନ୍ଦ

en: _Contents
or: ସୂଚୀପତ୍ର (_C)

en: Help on this application
or: ଏହି ପ୍ରୟୋଗ ବିଷୟରେ ସହାୟତା

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: About this application
or: ଏହି ପ୍ରୟୋଗର ବିବରଣୀ

en: _Toolbar
or: ସାଧନ ପଟି (_T)

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ୱିଣ୍ଡୋରେ ସାଧନ ପଟିର ଦୃଶ୍ଯମାନତା ବଦଳାଇଦିଏ

en: _Statusbar
or: ଅବସ୍ଥିତି ପଟି (_S)

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଅବସ୍ଥିତି ପଟିର ଦୃଶ୍ଯମାନତା ବଦଳାଇଦିଏ

en: _Image Collection
or: ଚିତ୍ର ସଂଗ୍ରହ (_I)

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଚିତ୍ର ସଂଗ୍ରହ ଝରକାର ଦୃଶ୍ଯମାନତା ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Side _Pane
or: ପାର୍ଶ୍ବ ଫଳକ (_P)

en: Changes the visibility of the side pane in the current window
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ୱିଣ୍ଡୋରେ ସୂଚନା ଝରକାର ଦୃଶ୍ଯମାନତା ବଦଳାଏ

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Save changes in currently selected images
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ବଚ୍ଛିତ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକରେ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Open _with
or: ଏହା ସହିତ ଖୋଲନ୍ତୁ (_w)h

en: Open the selected image with a different application
or: ଭିନ୍ନ ଏକ ପ୍ରୟୋଗ ସହିତ ବଚ୍ଛିତ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Save the selected images with a different name
or: ଭିନ୍ନ ଏକ ପ୍ରୟୋଗ ସହିତ ବଚ୍ଛିତ ପ୍ରତିଛବିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Print the selected image
or: ବଚ୍ଛିତ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Prope_rties
or: ଗୁଣଧର୍ମ (_r)

en: Show the properties and metadata of the selected image
or: ବଚ୍ଛିତ ପ୍ରତିଛବିର ଗୁଣଧର୍ମ ଏବଂ ଅଧିତଥ୍ୟ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: _Undo
or: ପ୍ରତିକାର କରନ୍ତୁ (_U)

en: Undo the last change in the image
or: ପ୍ରତିଛବିରେ ଅନ୍ତିମ ପରିବର୍ତ୍ତନର ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Flip _Horizontal
or: ଭୂସମାନ୍ତର ଭାବରେ ଓଲଟାନ୍ତୁ (_H)

en: Mirror the image horizontally
or: ଭୂସମାନ୍ତରାଳରେ ପ୍ରତିଛବିର ପ୍ରତିବିମ୍ବ ଆଙ୍କନ୍ତୁ

en: Flip _Vertical
or: ଭୂଲମ୍ବ ଭାବରେ ଓଲଟାନ୍ତୁ (_V)

en: Mirror the image vertically
or: ଭୂଲମ୍ବରେ ପ୍ରତିଛବିର ପ୍ରତିବିମ୍ବ ଆଙ୍କନ୍ତୁ

en: _Rotate Clockwise
or: ଦକ୍ଷିଣାବର୍ତ୍ତୀ ଘୂରାନ୍ତୁ (_R)

en: Rotate the image 90 degrees to the right
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ 90 ଡ଼ିଗ୍ରୀରେ ଡ଼ାହାଣକୁ ଘୁରାନ୍ତୁ

en: Rotate Counterc_lockwise
or: ବାମାବର୍ତ୍ତୀ ଘୂରାନ୍ତୁ (_l)

en: Rotate the image 90 degrees to the left
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ 90 ଡ଼ିଗ୍ରୀରେ ବାମକୁ ଘୁରାନ୍ତୁ

en: Set as _Desktop Background
or: ଡେସ୍କଟପ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରୂପେ ସେଟକରନ୍ତୁ (_D)

en: Set the selected image as the desktop background
or: ବଚ୍ଛିତ ପ୍ରତିବିମ୍ବକୁ ଡେସ୍କଟପ ପୃଷ୍ଠଭୂମୀ ଭାବରେ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Move the selected image to the trash folder
or: ବଚ୍ଛିତ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ମଦ୍ଯକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: _Copy
or: ନକଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Zoom In
or: ବଡ଼ କରନ୍ତୁ (_Z)

en: Enlarge the image
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ ବର୍ଦ୍ଧିତ କରନ୍ତୁ

en: Zoom _Out
or: ସାନ କରନ୍ତୁ (_O)

en: Shrink the image
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ ସଙ୍କୁଚିତ କରନ୍ତୁ

en: _Normal Size
or: ସାଧାରଣ ଆକାର (_N)

en: Show the image at its normal size
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ ତାହାର ସାଧାରଣ ଆକାରରେ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: _Best Fit
or: ସର୍ବତ୍କ୍ରୁଷ୍ଟ ମେଳକ (_B)

en: Fit the image to the window
or: ଚିତ୍ରକୁ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖାପଖୁଆନ୍ତୁ

en: _Fullscreen
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ ପରଦା (_F)

en: Show the current image in fullscreen mode
or: ପ୍ରଚଳିତ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଅବସ୍ଥାରେ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: _Previous Image
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଚିତ୍ର (_P)

en: Go to the previous image of the collection
or: ସଂଗ୍ରହର ପୂର୍ବ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: _Next Image
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚିତ୍ର (_N)

en: Go to the next image of the collection
or: ସଂଗ୍ରହର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: _First Image
or: ପ୍ରଥମ ଚିତ୍ର (_F)

en: Go to the first image of the collection
or: ସଂଗ୍ରହର ପ୍ରଥମ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: _Last Image
or: ଶେଷ ଚିତ୍ର (_L)

en: Go to the last image of the collection
or: ସଂଗ୍ରହର ଅନ୍ତିମ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Start a slideshow view of the images
or: ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକର ଦୃଶ୍ୟବଦଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Right
or: ଡାହାଣ

en: Left
or: ବାମ

en: In
or: ଭିତରେ

en: Out
or: ବାହାରେ

en: Normal
or: ସାଧାରଣ

en: Fit
or: ଖାପ ଖୁଆନ୍ତୁ

en: Collection
or: ସଂଗ୍ରହ

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର

en: Properties
or: ଗୁଣଧର୍ମ

en: Open in fullscreen mode
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଅବସ୍ଥାରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Disable image collection
or: ଚିତ୍ର ସଂଗ୍ରହକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
or: ସ୍ଥିତବାନ ପରିସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତେ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ପରିସ୍ଥିତି ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Show the application's version
or: ପ୍ରୟୋଗର ସଂସ୍କରଣକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
or: ଉପଲବ୍ଧ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତାଲିକା ଦେଖିବା ପାଇଁ '%s --help' ଚଲାନ୍ତୁ
