eom 1.25.0 - en to sc translation catalogue (16 entries)

en: Show “_%s”
sc: Mustra “_%s”

en: _Move on Toolbar
sc: _Move in sa Barra-de-Ainas

en: Move the selected item on the toolbar
sc: Move s'ogetu seberadu in sa barra-de-ainas

en: _Remove from Toolbar
sc: _Boga dae sa Barra-de-Ainas

en: Remove the selected item from the toolbar
sc: Boga s'ogetu seberadu dae sa barra-de-ainas

en: _Delete Toolbar
sc: _Boga sa Barra-de-Ainas

en: Remove the selected toolbar
sc: Boga sa barra-de-ainas seberada

en: Separator
sc: Chirriadore

en: Size
sc: Mannària

en: Type
sc: Tipu

en: All Files
sc: Totu sos Files

en: Open Folder
sc: Aberi Cartella

en: Unknown
sc: Disconnotu

en:  (invalid Unicode)
sc: (Unicode non bàlidu)

en: _About
sc: _A pitzu

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
sc: Boto de Arga
