eom 1.25.0 - en to tt translation catalogue (17 entries)

en: _Close
tt: Ya_p

en: _Help
tt: _Yärdäm

en: Background Color
tt: Asyaq Töse

en: Date
tt: Waqıt

en: Time
tt: Waqıt

en: Question
tt: Soraw

en: Preview
tt: Küzläp alu

en: _Edit
tt: Ü_zgärtü

en: _View
tt: _Küreneş

en: Open a file
tt: Birem açu

en: Prefere_nces
tt: _Caylaw

en: _Contents
tt: _Eçtälek

en: _About
tt: _Turında

en: About this application
tt: Bu yazılım turında

en: _Save
tt: _Saqla

en: _Undo
tt: Kire _al

en: _Copy
tt: İs_kä al:
