eom 1.25.0 - en to wa translation catalogue (118 entries)

en: Eye of MATE
wa: Eye of Mate

en: _Previous
wa: Di _dvant

en: _Next
wa: _Shuvant

en: _Close
wa: _Clôre

en: Name:
wa: No:

en: Type:
wa: Sôre:

en: Location:
wa: Eplaeçmint:

en: General
wa: Djenerå

en: Save As
wa: Schaper eyet rlomer

en: Start counter at:
wa: Enonder l' conteu a:

en: Options
wa: Tchuzes

en: To:
wa: A:

en: Eye of MATE Preferences
wa: Preferinces di Eye of Mate

en: _Help
wa: _Aidance

en: Background
wa: Fond

en: Background Color
wa: Coleur di fond

en: As check _pattern
wa: Come on motif e c_wåreas

en: As custom c_olor:
wa: Come ene coleur da _vosse:

en: Color for Transparent Areas
wa: Coleur po les bokets k' on voet houte

en: As _background
wa: Come li _fond

en: Image View
wa: Vuwe d' imådje

en: _Switch image after:
wa: _Candjî d' imådje après:

en: seconds
wa: segondes

en: _Loop sequence
wa: Secwince e _blouke

en: Plugins
wa: Tchoûke-didins

en: Size
wa: Grandeu

en: Type
wa: Sôre

en: Folder
wa: Ridant

en: Time
wa: Eure

en: Interpolate Image
wa: Eterpoler l' imådje

en: Transparency indicator
wa: Indicateu d' transparince

en: Transparency color
wa: Coleur pol transparince

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
wa: Si l' clé pol transparince a stî metou al valixhance «COLOR», adon cisse clé ci definixh li coleur a-z eployî po mostrer l' transparince.

en: Loop through the image sequence
wa: Aler e blouke el secwince d' imådjes

en: Allow zoom greater than 100% initially
wa: Permete on zoumaedje di pus di 100% a l' atake

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
wa: Si çoula est metou a «FALSE» (fås), les ptitès imådjes èn seront nén stindowes po rimpli l' plaece li prumî côp k' ele sont håynêyes.

en: Delay in seconds until showing the next image
wa: Tins e segondes divant d' passer a l' imådje shuvante

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
wa: Ene valixhance pus grande ki 0 dene li tins e segondes ki l' imådje dimeure sol waitroûle divant d' passer al shuvante. Zero c' est po dismete li håynaedje otomatike e môde diyas.

en: Active plugins
wa: Tchôke-divins en alaedje

en: Close _without Saving
wa: Clôre _sins schaper

en: Question
wa: Kesse

en: All Files
wa: Tos les fitchîs

en: All Images
wa: Totes les imådje

en: Save Image
wa: Schaper imådje

en: Open Folder
wa: Drovi ridant

en: Transformation on unloaded image.
wa: Transformaedje so on fitchî nén tcherdjî.

en: EXIF not supported for this file format.
wa: EXIF nén sopoirté po cisse sôre di fitchî ci.

en: No image loaded.
wa: Nole imådje di tcherdjeye

en: Temporary file creation failed.
wa: L' ahivaedje do fitchî timporaire a fwait berwete.

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
wa: Dji n' a savou fé on fitchî timporaire po schaper: %s

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
wa: Dji n' a savou alouwer del memwere assez po tcherdjî l' fitchî JPEG

en: Image Data
wa: Dinêyes di l' imådje

en: Image Taking Conditions
wa: Condicions å moumint d' prinde l' imådje

en: Maker Note
wa: Notes do fjheu

en: Other
wa: Ôtes

en: Tag
wa: Etikete

en: Value
wa: Valixhance

en: North
wa: Nôr

en: East
wa: Esse

en: West
wa: Ouwesse

en: South
wa: Sud

en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: Image
wa: Imådje

en: Preview
wa: Vey divant

en: as is
wa: come elle est

en: At least two file names are equal.
wa: I gn a pol moens does nos d' fitchîs ki sont les minmes.

en: Could not display help for Eye of MATE
wa: Dji n' a savou håyner l' aidance di Eye of Mate

en:  (invalid Unicode)
wa:  (unicôde nén valide)

en: _Reload
wa: _Ritcherdjî

en: Leave Fullscreen
wa: Cwiter forrimplixhaedje

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
wa: Çouchal, c' est on libe programe; vos l' poloz bén spåde et vos l' poloz bén candjî tot shuvant li Licince Publike Djeneråle (GPL) di GNU eplaideye pal Free Software Foundation; ça pout esse li 2e modêye del licince ou (si vos inmez mî) ene pus nouve.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
wa: Li programe est spårdou avou l' espwer k' i serè ahessåve, mins SINS NOLE WAERANTEYE; dji n' waeranti nén minme ki vos VINDRÎZ bén li programe ou ki vos vs È SIEVRÎZ BÉN PO ENE SÔRE OU L' ÔTE. Waitîz li Licince Publike Djeneråle (GPL) di GNU po vey les pondants eyet les djondants.

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
wa: Estoz vs seur di voleur taper
    «%s» å batch?

en: Move to _Trash
wa: _Taper å batch

en: Couldn't access trash.
wa: Dji n' sai acceder å batch.

en: Error on deleting image %s
wa: Åk n' a nén stî tot disfaçant l' imådje %s

en: _Image
wa: _Imådje

en: _Edit
wa: _Candjî

en: _View
wa: _Vey

en: _Go
wa: _Potchî

en: _Tools
wa: _Usteyes

en: Open a file
wa: Drovi on fitchî

en: Close window
wa: Clôre li purnea

en: Prefere_nces
wa: Preferi_nces

en: Preferences for Eye of MATE
wa: Preferinces po Eye of Mate

en: _Contents
wa: Å d_vins

en: _About
wa: Å_d fwait

en: About this application
wa: Åd fwait di ç' programe chal

en: _Toolbar
wa: Bår ås _usteyes

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
wa: Candjî l' veyåvisté del bår ås usteyes do purnea do moumint

en: _Statusbar
wa: Bår ås _messaedjes

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
wa: Candjî l' veyåvisté del bår ås messaedjes do purnea do moumint

en: _Image Collection
wa: Rame_xhnêye d' imådjes

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
wa: Candjî l' veyåvisté do panea ramexhnêye d' imådjes do purnea do moumint

en: _Save
wa: _Schaper

en: _Undo
wa: _Disfé

en: Flip _Horizontal
wa: Discandjî di _coutchî

en: Flip _Vertical
wa: Discandjî d' _astampé

en: _Rotate Clockwise
wa: Tourner dins l' sins des a_weyes

en: Rotate Counterc_lockwise
wa: Tourner dins l' sins _contråve des aweyes

en: _Copy
wa: _Copyî

en: _Zoom In
wa: _Zoumer

en: Zoom _Out
wa: _Diszoumer

en: _Normal Size
wa: Grandeu _normåle

en: _Best Fit
wa: _Meyeu

en: _Fullscreen
wa: _Forrimpli l' waitroûle

en: _Previous Image
wa: Imådje di d_vant

en: _Next Image
wa: Imådje _shuvante

en: _First Image
wa: _Prumire imådje

en: _Last Image
wa: _Dierinne imådje

en: Right
wa: Droete

en: Left
wa: Hintche

en: In
wa: Ragrandi

en: Out
wa: Raptiti

en: Normal
wa: Normå

en: Fit
wa: Rimpli

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
wa: Batch

en: Properties
wa: Prôpietés
