eom 1.25.0 - en to yi translation catalogue (19 entries)

en: _Close
yi: פֿאַרמאַך

en: Type:
yi: טיפּ:

en: _Help
yi: געהילף

en: Background
yi: הינטערגרונט

en: Size
yi: גרײס

en: Type
yi: טיפּ

en: Date
yi: טאָג

en: Question
yi: פֿראַגע

en: Image
yi: בילד

en: Preview
yi: פֿאָרױסװײַז

en:  (invalid Unicode)
yi:  (אומלעקסיקער אוניקאָד)

en: _Edit
yi: רעדאַגיר

en: _Contents
yi: אינהאַלט

en: About this application
yi: װעגן דער אַפּליקאַציע

en: _Save
yi: היט אױף

en: _Undo
yi: פֿאַרקער

en: _Copy
yi: קאָפּיר

en: Zoom _Out
yi: פֿאַרקלענער

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
yi: מיסט
