eom 1.25.0 - en to yo translation catalogue (28 entries)

en: _Close
yo: _Ti

en: Type:
yo: Irúfẹ́:

en: Location:
yo: Àyè:

en: General
yo: Gbogbogbò

en: _Help
yo: _Ìrànwọ́

en: Background
yo: Ẹ̀yìn

en: seconds
yo: àwọn ìṣísẹ̀

en: Size
yo: Ìwọ̀n

en: Type
yo: Irúfẹ́

en: Focal Length
yo: Ìgùnsí Ojú-ẹ̀ká Nǹkan

en: _Retry
yo: _Tun gbèyẹ̀wò

en: Other
yo: Òmíràn

en: Unknown
yo: Àìmọ̀

en: Image
yo: Àwòrán

en: None
yo: Kò sí

en: Preview
yo: Àkọ́gbéyẹ̀wò

en: _Reload
yo: _Tunkì

en: _Edit
yo: _Ṣàyẹ̀wò

en: _View
yo: _Òye

en: _Go
yo: _Lọ

en: Close window
yo: Ti Fèrèsé

en: Prefere_nces
yo: Àwọn Ìkúnd_ùn

en: _Contents
yo: _Àwọn Àkóónú

en: _About
yo: _Nípa

en: _Undo
yo: _Padà Sípò

en: Zoom _Out
yo: Fẹ̀ẹ́ _Síta

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
yo: Pàǹtí

en: Properties
yo: Àwọn Àbùdá
