eom 1.25.0 - en to zu translation catalogue (85 entries)

en: Eye of MATE
zu: Iso le MATE

en: _Close
zu: _Vala

en: Name:
zu: Igama:

en: Type:
zu: Uhlobo:

en: Location:
zu: Isabelo:

en: General
zu: Jikelele

en: Description:
zu: Ukulanda:

en: Copyright:
zu: Ilungelo lombhali:

en: Save As
zu: Hlenga njenge

en: Start counter at:
zu: Qala ukubala ku:

en: To:
zu: Ku:

en: Eye of MATE Preferences
zu: Iso lokuzithandela MATE

en: _Help
zu: _Usizo

en: Background
zu: Isizinda

en: Background Color
zu: Umbala wesizinda

en: As check _pattern
zu: Nje ngesifanekiso sokuhlola _uhlu

en: Color for Transparent Areas
zu: Umbala wesinqithi obonisa ngale

en: As _background
zu: Nje _ngesizinda

en: seconds
zu: imizuzwana

en: _Loop sequence
zu: Isilandelaniso se_nkintsho

en: Size
zu: Ubungako

en: Type
zu: Uhlobo

en: Folder
zu: Isibaya

en: Camera
zu: Isithwebuli

en: Date
zu: Usuku

en: Time
zu: Isikhathi

en: Focal Length
zu: Indawo okuqondiswe kuyo

en: Interpolate Image
zu: Jobelela isithombe

en: Transparency indicator
zu: Intshengisa yokubona ngale

en: Transparency color
zu: Umbala wokubona ngale

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
zu: Makube isihloko sombonangale sinegama COLOR, bese lesisihloko sinquma umbala osebenzile ukubonisa umbonangale.

en: Loop through the image sequence
zu: Dlulisela ngale kokulandelana kwesithombe

en: Allow zoom greater than 100% initially
zu: Vumela inkulisa engaphezu kwekhulu 100% kuqala

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
zu: Uma lokhu kuhlelwe FALSE imibonakaliso emincane ngekeyande ukulingana nesihenqo ekuqaleni.

en: Delay in seconds until showing the next image
zu: Bambezela ngemizuzwana bese kuvela esinye isithombe

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
zu: Inani elingaphezu kuka 0 litshengisa isikhathi sokuhlala kwesithombe ngaphambi kokuvela kwesinye ngokuzenzakalela. Iqanda limisa ukuyaluza okuzenzekelayo.

en: Question
zu: Umbuzo

en: All Files
zu: Amahele wonke

en: All Images
zu: Izithombe zonke

en: Save Image
zu: Londoloza isithombe

en: Open Folder
zu: Vula isibaya

en: No image loaded.
zu: Akunasithombe esifakiwe.

en: Temporary file creation failed.
zu: Ukwakha ihele lwesikhashana akuphumelelanga.

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
zu: Ukungakhoni ukudala ihele lwesikhashane lokulondoza: %s

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
zu: Ukungakhoni ukwabela umqondo wokufaka ihele JPEG

en: _Retry
zu: _Zama futhi

en: Image Data
zu: Imininingwane yesithombe

en: Image Taking Conditions
zu: Izimo zokuthatha isithombe

en: Maker Note
zu: Umenzi ncwajana

en: Other
zu: Okunye

en: Tag
zu: Ilebula

en: Value
zu: Inani

en: Unknown
zu: Ayaziwa

en: Image
zu: Isithombe

en: None
zu: Ngekho

en: Preview
zu: Phinda ubheke

en: as is
zu: njengoba injalo

en:  (invalid Unicode)
zu:  (Ikhode engafanele)

en: _Reload
zu: _Faka futhi

en: Couldn't access trash.
zu: Asikhonanga ukuthola umqgomu.

en: Error on deleting image %s
zu: Iphutha ekucimeni isithombe %s

en: _Edit
zu: _Hlela

en: _View
zu: _Bheka

en: _Go
zu: _Hamba

en: Open a file
zu: Vula ihele

en: Close window
zu: Vala ifasitela

en: Prefere_nces
zu: Ezithan_dekayo

en: Preferences for Eye of MATE
zu: Okuthandekayo Esweni le MATE

en: _Contents
zu: _Iziqikithi

en: _About
zu: _Nge

en: About this application
zu: Ngalesisithobo

en: _Toolbar
zu: _Ithuluzi kokumele

en: _Statusbar
zu: _Izinga lokumela

en: _Save
zu: _Hlenga

en: _Undo
zu: _Ungakwenzi

en: Flip _Horizontal
zu: Qwabaza _ngokuqonde dindilizi

en: Flip _Vertical
zu: Qwabaza _ngokuma thwi

en: _Rotate Clockwise
zu: _Zungeza ngokwehlongo

en: _Copy
zu: _Kopisha

en: _Zoom In
zu: _Inkulisa engenelayo

en: Zoom _Out
zu: Inkulisa _buqamama

en: _Normal Size
zu: _Ukulingana ngokujwayelekile

en: Collection
zu: Iqoqo

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
zu: Udoti

en: Properties
zu: Mininingwane
