eom 1.26.0 - en to pms translation catalogue (49 entries)

en: _Move on Toolbar
pms: _tramuda ant la bara dij strument

en: Move the selected item on the toolbar
pms: Bogia lë strument selessionà ant la bara dij strument

en: _Remove from Toolbar
pms: _gava da la bara dij strument

en: Remove the selected item from the toolbar
pms:  Gava lë strument selessionà da la bara dij strument

en: _Delete Toolbar
pms: _gava la bara dij strument

en: Remove the selected toolbar
pms: Gava la bara dij strument selessionà

en: Simple image viewer
pms: Sempi visualisator d’imagin

en: _Next
pms: _Ch’a ven dòp

en: Name:
pms: Nòm:

en: Width:
pms: Larghëssa:

en: Height:
pms: Autëssa:

en: General
pms: General:

en: Exposure Time:
pms: Temp d’esposission:

en: Description:
pms: Descrission:

en: Keywords:
pms: Paròle ciav:

en: Author:
pms: Autor:

en: Save As
pms: Salva come

en: Destination folder:
pms: Cartela ‘d destinassion:

en: Eye of MATE Preferences
pms: Preferense ‘d Eye of Mate

en: _Help
pms: _Agiut

en: Image Enhancements
pms: Miorament dl’imagin

en: _Automatic orientation
pms: _Orientassion automatica

en: Background
pms: Sfond

en: Background Color
pms: Color dël sfond

en: Reload Image
pms: Arcaria imagin

en: Reload current image
pms: Arcaria l’imagin corent

en: Close _without Saving
pms: Sara _sensa salvé

en: Question
pms: Ciama

en: If you don't save, your changes will be lost.
pms: S’it salvi pa le toe modiche a podrìo andé perdùe.

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
pms: Për piasì preuva n’estension diferenta ‘me .png o .jpg.

en: All Files
pms: Tuti ij file

en: Open Image
pms: Duverta imagin

en: Save Image
pms: Salva imagin

en: Transformation failed.
pms: Trasformassion falìa.

en: EXIF not supported for this file format.
pms: EXIF soportà nen an cost formà dël file

en: Image loading failed.
pms: Falìa la caria dl’imagin.

en: No image loaded.
pms: Gnuna imagin carià.

en: Millimeters
pms: Milim

en: _Edit
pms: _Modifica

en: _View
pms: _Vista

en: _Open…
pms: _Duverta...

en: Preferences for Eye of MATE
pms: Preferense ‘d Eye of MATE

en: Help on this application
pms: Agiut ansima costa aplicassion

en: _About
pms: _Al rësgard

en: About this application
pms: A propòsit ëd costa aplicassion

en: Rotate the image 90 degrees to the right
pms: Gira l’imagine ‘d 90 gré a drita

en: Rotate the image 90 degrees to the left
pms: Gira l’imagine ‘d 90 gré a snista

en: _Copy
pms: _Copia

en: _Fullscreen
pms: _Schermantregh
