eom 1.26.0 - en to fa translation catalogue (134 entries)

en: Separator
fa: جداساز

en: Eye of MATE
fa: چشم گنوم

en: _Previous
fa: _قبلی

en: _Next
fa: _بعدی

en: _Close
fa: _بستن

en: Name:
fa: نام:

en: Type:
fa: نوع:

en: Location:
fa: مکان:

en: General
fa: کلیات

en: Description:
fa: شرح:

en: Copyright:
fa: حق نسخه‌برداری:

en: Details
fa: جزئیات

en: Save As
fa: ذخیره به نام

en: _Cancel
fa: ان_صراف

en: Start counter at:
fa: شروع شمارنده از:

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: To:
fa: به:

en: Eye of MATE Preferences
fa: ترجیحات چشم گنوم

en: _Help
fa: _راهنما

en: Background
fa: پس‌زمینه

en: Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: As check _pattern
fa: به شکل ش_طرنجی

en: As custom c_olor:
fa: به _رنگ سفارشی:

en: Color for Transparent Areas
fa: رنگ نواحی شفاف

en: As _background
fa: به رنگ _پس‌زمینه

en: Image View
fa: نمایش تصویر

en: _Switch image after:
fa: ت_عویض تصویر پس از:

en: seconds
fa: ثانیه

en: _Loop sequence
fa: _تکرار دنباله

en: Plugins
fa: متصل شونده‌ها

en: Size
fa: اندازه

en: Type
fa: نوع

en: Folder
fa: پوشه

en: Camera
fa: دوربین

en: Date
fa: تاریخ

en: Time
fa: زمان

en: Focal Length
fa: فاصله‌ی کانونی

en: Interpolate Image
fa: درون‌یابی تصویر

en: Transparency indicator
fa: مشخصهٔ شفافیت

en: Transparency color
fa: رنگ شفافیت

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
fa: اگر کلید شفافیت مقدار COLOR را داشته باشد، این کلید مقدار رنگی را که برای مشخص کردن شفافیت به کار می‌رود تعیین خواهد کرد.

en: Loop through the image sequence
fa: حلقه در دنبالهٔ تصاویر

en: Allow zoom greater than 100% initially
fa: اجازه برای زوم بیشتر از ۱۰۰٪ در ابتدا

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
fa: اگر FALSE تنظیم شود تصاویر کوچک از ابتدا تا جایی که هم اندازهٔ صفحه شوند کش نمی‌آیند.

en: Delay in seconds until showing the next image
fa: تأخیر به ثانیه تا نمایش تصویر بعد

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
fa: مقدار بزرگ‌تر از صفر ثانیه‌هایی را معین می‌کند که تصویر، پیش از آن که تصویر بعدی به طور خودکار نمایش داده شود، روی صفحه باقی می‌ماند. صفر مرور خودکار را از کار می‌اندازد.

en: Active plugins
fa: فعال کردن متصل شونده

en: Close _without Saving
fa: بستن _بدون ذخیره کردن

en: Question
fa: پرسش

en: All Files
fa: همهٔ پرونده‌ها

en: All Images
fa: همهٔ تصاویر

en: Save Image
fa: ذخیرهٔ تصویر

en: Open Folder
fa: باز کردن پوشه

en: Transformation on unloaded image.
fa: تغییر شکل تصویر بار نشده.

en: EXIF not supported for this file format.
fa: ‏EXIF برای این قالب پرونده پشتیبانی نمی‌شود

en: No image loaded.
fa: تصویری بار نشده است.

en: Temporary file creation failed.
fa: شکست در ایجاد پروندهٔ موقت.

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
fa: ایجاد پروندهٔ موقت برای ذخیره‌سازی ممکن نیست: %s

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
fa: اختصاص حافظه برای بار کردن تصویر JPEG ممکن نیست

en: _Retry
fa: سعی مجدد_

en: Image Data
fa: داده‌های تصویر

en: Image Taking Conditions
fa: شرایط گرفتن تصویر

en: Maker Note
fa: یادداشت سازنده

en: Other
fa: غیره

en: Tag
fa: برچسب

en: Value
fa: مقدار

en: North
fa: شمال

en: East
fa: شرق

en: West
fa: غرب

en: South
fa: جنوب

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Image
fa: تصویر

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: _Width:
fa: _عرض:

en: Millimeters
fa: میلی‌متر

en: Inches
fa: اینچ

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: as is
fa: همین طور که هست

en: At least two file names are equal.
fa: دست کم دو پرونده همنام هستند.

en: Could not display help for Eye of MATE
fa: نمایش راهنمای چشم گنوم ممکن نبود

en:  (invalid Unicode)
fa:  (یونی‌کد نامعتبر)

en: _Reload
fa: _بازخوانی

en: Leave Fullscreen
fa: ترک حالت تمام‌صفحه

en: Toolbar Editor
fa: ویرایشگر نوار ابزار

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
fa: این برنامه نرم‌افزار آزاد است؛ یعنی می‌توانید تحت شرایط مجوز عمومی همگانی گنو منتشر شده توسط بنیاد نرم‌افزارهای آزاد (نسخهٔ 2.0 یا نسخه‌های بعدی) آن را تغییر داده یا مجدداً توزیع کنید.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
fa: این برنامه به این امید توزیع می‌شود که سودمند باشد ولی هیچ‌گونه ضمانتی ندارد؛ حتی این ضمانت که قابل فروش باشد یا برای منظور بخصوصی مناسب باشد. برای جزئیات بیشتر متن مجوز عمومی همگانی گنو را ببینید.

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
fa: آیا واقعاً می‌خواهید «%s» را
    در زباله‌دان بیندازید؟

en: Move to _Trash
fa: انداختن در _زباله‌دان

en: Couldn't access trash.
fa: دسترسی به زباله‌دان مقدور نیست.

en: Error on deleting image %s
fa: خطا در حذف تصویر %s

en: _Image
fa: _تصویر

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _View
fa: _نمایش

en: _Go
fa: _رفتن

en: _Tools
fa: _ابزارها

en: Open a file
fa: باز کردن یک پرونده

en: Close window
fa: بستن پنجره

en: T_oolbar
fa: نوار اب_زار

en: Prefere_nces
fa: ترجیحات

en: Preferences for Eye of MATE
fa: ترجیحات چشم گنوم

en: _Contents
fa: _محتویات

en: _About
fa: _درباره

en: About this application
fa: درباره‌ی این برنامه

en: _Toolbar
fa: ن_وار ابزار

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
fa: حالت مرئی بودن یا نبودن نوار ابزار در پنجرهٔ فعلی را تغییر می‌دهد

en: _Statusbar
fa: _نوار وضعیت

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
fa: حالت مرئی بودن یا نبودن نوار وضعیت در پنجرهٔ فعلی را تغییر می‌دهد

en: _Image Collection
fa: مجموعه _تصویر

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
fa: حالت مرئی بودن یا نبودن قاب مجموعه تصویر را در پنجرهٔ فعلی تغییر می‌دهد

en: Side _Pane
fa: _قاب کناری

en: _Save
fa: _ذخیره

en: _Undo
fa: ب_رگردان

en: Flip _Horizontal
fa: پشت و رو کردن ا_فقی

en: Flip _Vertical
fa: پشت و رو کردن _عمودی

en: _Rotate Clockwise
fa: چرخاندن در _جهت عقربه‌های ساعت

en: _Copy
fa: _نسخه‌برداری

en: _Zoom In
fa: زوم به _داخل

en: Zoom _Out
fa: زوم به _خارج

en: _Normal Size
fa: اندازهٔ _عادی

en: _Best Fit
fa: _بهترین اندازه

en: _Fullscreen
fa: _تمام‌صفحه

en: _Previous Image
fa: تصویر _قبلی

en: _Next Image
fa: تصویر _بعدی

en: _First Image
fa: _اولین تصویر

en: _Last Image
fa: آ_خرین تصویر

en: Right
fa: راست

en: Left
fa: چپ

en: In
fa: داخل

en: Out
fa: خارج

en: Normal
fa: عادی

en: Fit
fa: اندازه کردن

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
fa: زباله‌دان

en: Properties
fa: ویژگی‌ها

en: Show the application's version
fa: نشان دادن شمارهٔ نسخهٔ برنامه
