eom 1.26.0 - en to ku_IQ translation catalogue (77 entries)

en: Show “_%s”
ku_IQ: پیشاندانی “_%s”

en: _Move on Toolbar
ku_IQ: _جاڵاندنی بۆ سەر توولامراز

en: Move the selected item on the toolbar
ku_IQ: جوڵاندنی بڕگە هەڵبژێردراوەکان بۆ سەر توولامراز

en: _Remove from Toolbar
ku_IQ: _لابردنی لەسەر توولامراز

en: Remove the selected item from the toolbar
ku_IQ: لابردنی بڕگە هەڵبژێردراوەکان لەسەر توولامراز

en: _Delete Toolbar
ku_IQ: _سڕینەوەی تولامراز

en: Remove the selected toolbar
ku_IQ: لابردنی توولامرازە دیاریکراوەکان

en: Eye of MATE
ku_IQ: چاوی MATE

en: Image Properties
ku_IQ: تایبەتمەندییەکانی وێنە

en: _Previous
ku_IQ: _پێشوو

en: _Next
ku_IQ: _دواتر

en: _Close
ku_IQ: _داخستن

en: Name:
ku_IQ: ناو:

en: Width:
ku_IQ: پانی:

en: Height:
ku_IQ: بەرزی:

en: Type:
ku_IQ: جۆر:

en: Location:
ku_IQ: شوێن:

en: General
ku_IQ: گشتی

en: Description:
ku_IQ: پێناسە:

en: Copyright:
ku_IQ: مافی لەبەرگرتنەوە:

en: _Cancel
ku_IQ: _هەڵوەشاندنەوە

en: Save _As
ku_IQ: پاشەکەوتکردن _وەک

en: Options
ku_IQ: بژاردەکان

en: _Help
ku_IQ: _یارمەتی

en: Background
ku_IQ: پاشبنەما

en: seconds
ku_IQ: چرکە

en: Plugins
ku_IQ: پێوەکراوەکان

en: Size
ku_IQ: قەبارە

en: Type
ku_IQ: جۆر

en: Folder
ku_IQ: بوخچە

en: Close _without Saving
ku_IQ: داخستن _بەبێ پاشەکەوتکردن

en: Question
ku_IQ: پرسیار

en: File format is unknown or unsupported
ku_IQ: فۆڕماتی پەڕگە نەناسراوە یان پاڵپشتی نەکراوە

en: All Files
ku_IQ: هەموو پەڕگەکان

en: Save Image
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی وێنە

en: Open Folder
ku_IQ: کردنەوەی بوخچە

en: Other
ku_IQ: هی دیکە

en: Value
ku_IQ: نرخ

en: North
ku_IQ: باکوور

en: East
ku_IQ: خۆرهەڵات

en: West
ku_IQ: خۆرئاوا

en: South
ku_IQ: باشوور

en: Unknown
ku_IQ: نەزانراو

en: Image
ku_IQ: وێنە

en: None
ku_IQ: هیچ

en: _Width:
ku_IQ: _پانی:

en: Millimeters
ku_IQ: ملیمەتر

en: Inches
ku_IQ: ئینج

en: Preview
ku_IQ: پێشدیتن

en: Toolbar Editor
ku_IQ: دەستکاریکەری توولامراز

en: _Edit
ku_IQ: _دەستکاریکردن

en: _View
ku_IQ: _بینین

en: _Go
ku_IQ: _بڕۆ

en: _Tools
ku_IQ: _ئامرازەکان

en: _Open…
ku_IQ: _کردنەوە...

en: Open a file
ku_IQ: کردنەوەی پەڕگە

en: Close window
ku_IQ: داخستنی پەنجەرە

en: T_oolbar
ku_IQ: ت_وولامراز

en: Prefere_nces
ku_IQ: هەڵبژاردن_ەکان

en: _Contents
ku_IQ: _ناوەڕۆک

en: _About
ku_IQ: _دەربارە

en: About this application
ku_IQ: دەربارەی ئەم نەرمەواڵەیە

en: _Toolbar
ku_IQ: _توولامراز

en: _Save
ku_IQ: _پاشەکەوتکردن

en: _Print…
ku_IQ: _چاپکردن...

en: _Copy
ku_IQ: _لەبەرگرتنەوە

en: _First Image
ku_IQ: _یەکەم وێنە

en: _Last Image
ku_IQ: _کۆتا وێنە

en: Right
ku_IQ: ڕاست

en: Left
ku_IQ: چەپ

en: Out
ku_IQ: دەرەوە

en: Normal
ku_IQ: ئاسایی

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
ku_IQ: گڵیشدان

en: Edit Image
ku_IQ: دەستکاریکردنی وێنە

en: Properties
ku_IQ: تایبەتمەندییەکان

en: Show the application's version
ku_IQ: پیشاندانی وەشانی نەرمەواڵە

en: [FILE…]
ku_IQ: [پەڕگە...]
