eos-sdk - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Image credits
ms: Penghargaan imej

note: TRANSLATORS: This string is markup, and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Click for image license.
ms: Klik untuk lesen imej.

note: TRANSLATORS: %s will be replaced with the name or account name of the person that the image should be credited to. Make sure %s is still in the translated string. Note: this string is markup and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Image credit: %s.
ms: Penghargaan imej: %s.

note: TRANSLATORS: %d will be replaced with the copyright year, %s with the copyright holder. Make sure these tokens are in the translated string. Note: this string is markup and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Copyright %d %s.
ms: Hakcipta %d %s.

note: TRANSLATORS: %s will be replaced with the name of the copyright holder. Make sure %s is still in the translated string. Note: this string is markup and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Copyright %s.
ms: Hakcipta %s.

note: TRANSLATORS: This string is markup and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Used with permission.
ms: Guna dengan keizinan.

note: TRANSLATORS: These names should be translated as the official names of the licenses in your language. Note: these names are markup, and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<) or greater-than signs (>).
en: Public domain
ms: Domain awam

en: Owner permission
ms: Keizinan pemilik

en: Copyrighted free use
ms: Penggunaan percuma berhakcipta

en: GNU Free Documentation License, version 1.1
ms: GNU Free Documentation License, versi 1.1

en: GNU Free Documentation License, version 1.2
ms: GNU Free Documentation License, versi 1.2

en: GNU Free Documentation License, version 1.3
ms: GNU Free Documentation License, versi 1.3
