eos-sdk - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Image credits
nl: Afbeelding met dank aan

note: TRANSLATORS: This string is markup, and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Click for image license.
nl: Klik om licentie te tonen.

note: TRANSLATORS: %s will be replaced with the name or account name of the person that the image should be credited to. Make sure %s is still in the translated string. Note: this string is markup and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Image credit: %s.
nl: Afbeelding met dank aan: %s.

note: TRANSLATORS: This string is markup and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Used with permission.
nl: Gebruikt met toestemming.

note: TRANSLATORS: These names should be translated as the official names of the licenses in your language. Note: these names are markup, and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<) or greater-than signs (>).
en: Public domain
nl: Publiek domein

en: Owner permission
nl: Toestemming van eigenaar

en: Copyrighted free use
nl: Copyrightvrij gebruik
