eos-sdk - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Image credits
th: เครดิตภาพ

note: TRANSLATORS: %s will be replaced with the name of an image license, such as "Public domain" or "Creative Commons Attribution". These names are translated elsewhere in this file. Make sure %s is still in the translated string. Note: this string is markup, and so should not contain any ampersands (&),
en: %s.
th: %s

note: TRANSLATORS: This string is markup, and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Click for image license.
th: คลิกสำหรับลิขสิทธิ์ภาพ

note: TRANSLATORS: %s will be replaced with the name or account name of the person that the image should be credited to. Make sure %s is still in the translated string. Note: this string is markup and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Image credit: %s.
th: เครดิตภาพ: %s

note: TRANSLATORS: %d will be replaced with the copyright year, %s with the copyright holder. Make sure these tokens are in the translated string. Note: this string is markup and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Copyright %d %s.
th: ลิขสิทธิ์ %d %s

note: TRANSLATORS: %s will be replaced with the name of the copyright holder. Make sure %s is still in the translated string. Note: this string is markup and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Copyright %s.
th: ลิขสิทธิ์ %s

note: TRANSLATORS: This string is markup and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Used with permission.
th: ใช้งานโดยได้รับอนุญาต

note: TRANSLATORS: These names should be translated as the official names of the licenses in your language. Note: these names are markup, and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<) or greater-than signs (>).
en: Public domain
th: โดเมนสาธารณะ

en: Owner permission
th: การอนุญาตจากเจ้าของ

en: Copyrighted free use
th: ใช้งานได้โดยไม่มีลิขสิทธิ์

en: Creative Commons Attribution-NoDerivs 2.0
th: ครีเอทีฟคอมมอนส์ แสดงที่มา-ไม่ดัดแปลง 2.0

en: Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 Generic
th: ครีเอทีฟคอมมอนส์ แสดงที่มา-อนุญาตแบบเดียวกัน 2.5 ทั่วไป

en: Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0
th: ครีเอทีฟคอมมอนส์ แสดงที่มา-อนุญาตแบบเดียวกัน 3.0

en: Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International
th: ครีเอทีฟคอมมอนส์ แสดงที่มา-อนุญาตแบบเดียวกัน 4.0 สากล

en: GNU Free Documentation License, version 1.2
th: GNU Free Documentation License รุ่น 1.2
