eos-sdk - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Image credits
vi: Tín dụng ảnh

note: TRANSLATORS: This string is markup, and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Click for image license.
vi: Nhấp vào để có giấy phép ảnh.

note: TRANSLATORS: %s will be replaced with the name or account name of the person that the image should be credited to. Make sure %s is still in the translated string. Note: this string is markup and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Image credit: %s.
vi: Tín dụng ảnh: %s.

note: TRANSLATORS: %d will be replaced with the copyright year, %s with the copyright holder. Make sure these tokens are in the translated string. Note: this string is markup and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Copyright %d %s.
vi: Bản quyền %d %s.

note: TRANSLATORS: %s will be replaced with the name of the copyright holder. Make sure %s is still in the translated string. Note: this string is markup and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Copyright %s.
vi: Bản quyền %s.

note: TRANSLATORS: This string is markup and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<), or greater-than signs (>).
en: Used with permission.
vi: Được sử dụng có phép.

note: TRANSLATORS: These names should be translated as the official names of the licenses in your language. Note: these names are markup, and so should not contain any ampersands (&), less-than signs (<) or greater-than signs (>).
en: Public domain
vi: Khu vực công cộng

en: Owner permission
vi: Giấy phép chủ sở hữu

en: Copyrighted free use
vi: Sử dụng miễn phí bản quyền

en: Creative Commons Attribution 2.0
vi: Giấy phép Creative Commons Attribution 2.0

en: Creative Commons Attribution 3.0
vi: Giấy phép Creative Commons Attribution 3.0

en: Creative Commons Attribution 4.0
vi: Giấy phép Thuộc tính Creative Commons 4.0

en: Creative Commons Attribution-NonCommercial 2.0
vi: Giấy phép Thuộc tính Creative Commons - Phi Thương mại 2.0

en: Creative Commons Attribution-NonCommercial 3.0
vi: Giấy phép Creative Commons Attribution-Phi thương mại 3.0

en: Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 2.0 Generic
vi: Giấy phép Thuộc tính Creative Commons - Phi Thương mại - Chia sẻ Tương tự 2.0 Generic

en: Creative Commons Attribution-NoDerivs 2.0
vi: Giấy phép Creative Commons Attribution-NoDerivs 2.0

en: Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0
vi: Giấy phép Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0

en: Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.0
vi: Giấy phép Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.0

en: Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 Generic
vi: Giấy phép Thuộc tính Creative Commons - Chia sẻ Tương tự 2.5 Generic

en: Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0
vi: Giấy phép Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0

en: Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International
vi: Giấy phép Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 Quốc tế

en: GNU Free Documentation License, version 1.1
vi: Giấy phép Tài liệu Tự do GNU, phiên bản 1.1

en: GNU Free Documentation License, version 1.2
vi: Giấy phép Tài liệu Tự do GNU, phiên bản 1.2

en: GNU Free Documentation License, version 1.3
vi: Giấy phép Tài liệu Tự do GNU, phiên bản 1.3
