epiphany - en to cs translation catalogue (851 entries)

en: Browse the web
cs: Prohlížejte si webové stránky

en: The web browser for GNOME, featuring tight integration with the desktop and a simple and intuitive user interface that allows you to focus on your web pages. If you’re looking for a simple, clean, beautiful view of the web, this is the browser for you.
cs: Webový prohlížeč pro pracovní prostředí GNOME, který je s ním těsně integrován a má jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní, díky němuž se můžete soustředit jen na své webové stránky. Jestliže hledáte jednoduché, čisté a krásné zobrazení webů, je tohle prohlížeč pro vás.

en: Web is often referred to by its code name, Epiphany.
cs: Pro aplikaci Web je často používán její kódový název Epiphany.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
cs: Projekt GNOME

en: Web Browser
cs: Prohlížeč WWW

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: web;browser;internet;epiphany;
cs: web;www;prohlížeč;internet;epiphany;

en: New Window
cs: Nové okno

en: New Incognito Window
cs: Nové anonymní okno

en: Browse with caret
cs: Prohlížení pomocí kurzoru

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Address of the user’s home page.
cs: Adresa uživatelovy domovské stránky.

en: Default search engine.
cs: Výchozí vyhledávač

en: Name of the search engine selected by default.
cs: Název vyhledávače vybraného jako výchozí.

en: Deprecated. Please use search-engine-providers instead.
cs: Zavrženo. Místo toho prosím použijte search-engine-providers.

note: TRANSLATORS: These are the prepopulated search engines. You should add country-specific URL query parameters if appropriate or change the domain name's TLD. The different query parameters to be used for each engine is as follows: - DuckDuckGo: kl=country-language (see https://duckduckgo.com/params) 
en: [
    					{'name': <'DuckDuckGo'>, 'url': <'https://duckduckgo.com/?q=%s&t=epiphany'>, 'bang': <'!ddg'>},
    					{'name': <'Google'>, 'url': <'https://www.google.com/search?q=%s'>, 'bang': <'!g'>},
    					{'name': <'Bing'>, 'url': <'https://www.bing.com/search?q=%s'>, 'bang': <'!b'>}
    				]
cs: [
    					{'name': <'DuckDuckGo'>, 'url': <'https://duckduckgo.com/?q=%s&t=epiphany'>, 'bang': <'!ddg'>},
    					{'name': <'Google'>, 'url': <'https://www.google.com/search?q=%s'>, 'bang': <'!g'>},
    					{'name': <'Bing'>, 'url': <'https://www.bing.com/search?q=%s&cc=cz'>, 'bang': <'!b'>}
    				]

en: List of the search engines.
cs: Seznam vyhledávačů

en: List of the search engines. It is an array of vardicts with each vardict corresponding to a search engine, and with the following supported keys: "name" is the name of the search engine. "url" is the search URL with the search term replaced with %s. "bang" is the bang (shortcut word) of the search engine.
cs: Seznam vyhledávačů. Jedná se o pole proměnlivých slovníků, kdy každý slovník odpovídá jednomu vyhledávači a podporuje následující klíče: • „name“ je název vyhledávače; • „url“ je adresa URL pro vyhledávání, ve které je hledaný výraz zastoupen pomocí %s. • „bang“ je zkratka do daného vyhledávače

en: Enable Google Search Suggestions
cs: Povolit doporučení vyhledávače Google

en: Whether to show Google Search Suggestion in url entry popdown.
cs: Zda zobrazovat doporučení vyhledávače Google v rozbalovacím seznamu u pole pro adresu URL.

en: Force new windows to be opened in tabs
cs: Vynutit otevírání nových oken do karet

en: Force new window requests to be opened in tabs instead of using a new window.
cs: Požadavky na otevření nového okna vždy otevírat v nové kartě.

en: Whether to automatically restore the last session
cs: Zdali má být poslední sezení automaticky obnoveno

en: Defines how the session will be restored during startup. Allowed values are “always” (the previous state of the application is always restored) and “crashed” (the session is only restored if the application crashes).
cs: Udává, kdy se má při spuštění obnovovat předchozí sezení. Povolené hodnoty jsou „always“ (předchozí stav je vždy obnoven) a „crashed“ (sezení je obnoveno pouze po pádu aplikace).

en: Whether to delay loading of tabs that are not immediately visible on session restore
cs: Zdali odkládat načítání karet, které nejsou po obnovení sezení ihned viditelné

en: When this option is set to true, tabs will not start loading until the user switches to them, upon session restore.
cs: Pokud je zapnuto, karty se po obnovení sezení nezačnou načítat, dokud se na ně uživatel nepřepne.

en: List of adblock filters
cs: Seznam filtrů adblock

en: List of URLs with content filtering rules in JSON format to be used by the ad blocker.
cs: Seznam adres URL s filtrovacími pravidly, která používá blokování reklam.

en: Whether to ask for setting browser as default
cs: Ptát se na nastavení prohlížeče jako výchozího

en: When this option is set to true, browser will ask for being default if it is not already set.
cs: Pokud je zapnuto, prohlížeč se bude ptát, pokud není výchozí, jestli se má jako výchozí nastavit.

en: Start in incognito mode
cs: Zapnout v anonymním režimu

en: When this option is set to true, browser will always start in incognito mode
cs: Pokud je zapnuto, prohlížeč se vždy spustí v anonymním režimu.

en: Active clear data items.
cs: Aktivní mazání datových položek

en: Selection (bitmask) which clear data items should be active by default. 1 = Cookies, 2 = HTTP disk cache, 4 = Local storage data, 8 = Offline web application cache, 16 = IndexDB databases, 32 = WebSQL databases, 64 = Plugins data, 128 = HSTS policies cache, 256 = Intelligent Tracking Prevention data.
cs: Výběr (bitová maska), mazání kterých datových položek má být aktivní ve výchozím stavu. 1 = Cookies, 2 = disková mezipaměť HTTP, 4 = místní úložiště dat, 8 = mezipaměť webových aplikací běžících off-line, 16 = databáze IndexDB, 32 = databáze WebSQL, 64 = data zásuvných modulů, 128 = mezipaměť zásad HSTS, 256 = data inteligentní prevence sledování

en: Expand tabs size to fill the available space on the tabs bar.
cs: Roztáhnout ouška karet přes dostupné místo na liště karet

en: If enabled the tabs will expand to use the entire available space in the tabs bar. This setting is ignored in Pantheon desktop.
cs: Když je zapnuto, roztáhnou se ouška karet tak, aby zabraly všechno dostupné místo na liště karet. Toto nastavení je ignorováno v uživatelském prostředí Pantheon.

en: The visibility policy for the tabs bar.
cs: Zásady viditelnosti lišty karet.

en: Controls when the tabs bar is shown. Possible values are “always” (the tabs bar is always shown), “more-than-one” (the tabs bar is only shown if there’s two or more tabs) and “never” (the tabs bar is never shown). This setting is ignored in Pantheon desktop, and “always” value is used.
cs: Určuje, kdy je lišta s oušky karet zobrazena. Možné hodnoty jsou „always“ (lišta je zobrazena vždy), „more-than-one“ (lišta je zobrazena, pouze jsou-li otevřeny alespoň dvě karty) a „never“ (lišta karet není zobrazena nikdy). Toto nastavení je ignorováno v uživatelském prostředí Pantheon a použije se hodnoty „always“.

en: Keep window open when closing last tab
cs: Zachovat otevřené okno po zavření poslední karty

en: If enabled application window is kept open when closing the last tab.
cs: Když je zapnuto, zůstane okno aplikace otevřené i po té, co je zavřena poslední karta.

en: Reader mode article font style.
cs: Styl fontu pro články v režimu čtečky.

en: Chooses the style of the main body text for articles in reader mode. Possible values are “sans” and “serif”.
cs: Volí styl textu pro články v hlavní části, když je v režimu čtečky. Možné hodnoty jsou „sans“ (bezpatkové) a „serif“ (patkové).

en: Reader mode color scheme.
cs: Barevné schéma v režimu čtečky.

en: Selects the style of colors for articles displayed in reader mode. Possible values are “light” (dark text on light background) and “dark” (light text on dark background). This setting is ignored on systems that provide a system-wide dark style preference, such as GNOME 42 and newer.
cs: Volí styl barev pro články zobrazené v režimu čtečky. Možné hodnoty jsou „light“ (tmavý text na světlém pozadí) a „dark“ (světlý text na tmavém pozadí). Toto nastavení je ignorováno na systémech, jako je třeba GNOME 42 a novější, které poskytují celosystémovou předvolbu tmavého stylu.

en: Minimum font size
cs: Minimální velikost písma

en: Use GNOME fonts
cs: Používat písma GNOME

en: Use GNOME font settings.
cs: Používat nastavení písma z GNOME.

en: Custom sans-serif font
cs: Vlastní bezpatkové písmo

en: A value to be used to override sans-serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
cs: Toto písmo bude použito jako bezpatkové, je-li „use-gnome-fonts“ použito.

en: Custom serif font
cs: Vlastní patkové písmo

en: A value to be used to override serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
cs: Toto písmo bude použito jako patkové, je-li „use-gnome-fonts“ použito.

en: Custom monospace font
cs: Vlastní neproporcionální písmo

en: A value to be used to override monospace desktop font when use-gnome-fonts is set.
cs: Toto písmo bude použito jako neproporcionální, je-li „use-gnome-fonts“ použito.

en: Use a custom CSS
cs: Používat vlastní CSS

en: Use a custom CSS file to modify websites own CSS.
cs: Používat vlastní soubor s CSS k úpravě vzhledu webových stránek.

en: Use a custom JS
cs: Používat vlastní JS

en: Use a custom JS file to modify websites.
cs: Používat vlastní soubor s JS k úpravě webových stránek.

en: Enable spell checking
cs: Povolit kontrolu pravopisu

en: Spell check any text typed in editable areas.
cs: Kontrolovat pravopis veškerého textu vkládaného do textových polí.

en: Default encoding
cs: Výchozí kódování textu

en: Default encoding. Accepted values are the ones WebKitGTK can understand.
cs: Výchozí kódování. Přijatelné hodnoty jsou všechny, kterým rozumí WebKitGTK.

en: Languages
cs: Jazyky

en: Preferred languages. Array of locale codes or “system” to use current locale.
cs: Upřednostňované jazyky. Pole s kódy národních jazyků nebo „system“ pro aktuálně nastavený národní jazyk.

en: Allow popups
cs: Povolit vyskakovací okna

en: Allow sites to open new windows using JavaScript (if JavaScript is enabled).
cs: Povolit stránkám otevírat nová okna pomocí JavaScriptu (je-li povolen).

en: User agent
cs: Uživatelský agent

en: String that will be used as user agent, to identify the browser to the web servers.
cs: Řetězec použitý jako uživatelský agent, říkající stránkám, o jaký prohlížeč se jedná.

en: Enable adblock
cs: Povolit blokování reklam

en: Whether to block the embedded advertisements that web pages might want to show.
cs: Zda se mají blokovat vložené reklamy, které by stránky mohly chtít zobrazovat.

en: Remember passwords
cs: Pamatovat si hesla

en: Whether to store and prefill passwords in websites.
cs: Zdali mají být hesla ukládána a předvyplňována do formulářů na webových stránkách.

en: Enable site-specific quirks
cs: Povolit speciality pro specifické stránky

en: Enable quirks to make specific websites work better. You might want to disable this setting if debugging a specific issue.
cs: Povolit obcházení problémů připravené na míru konkrétním stránkám, aby fungovaly správně. Možná budete chtít tuto volbu vypnout, když budete ladit nějaký konkrétní problém.

en: Enable Intelligent Tracking Prevention (ITP)
cs: Zapnout inteligentní prevenci sledování

en: Whether to enable Intelligent Tracking Prevention.
cs: Zda zapnout inteligentní prevenci sledování ITP (Intelligent Tracking Prevention).

en: Allow websites to store local website data
cs: Dovolit webům ukládat místní data webových stránek

en: Whether to allow websites to store cookies, local storage data, and IndexedDB databases. Disabling this will break many websites.
cs: Zda dovolit webům ukládat cookies, místní uložiště dat a databáze IndexedDB. Pokud tuto funkcionalitu zakážete, rozbije to ve vašem prohlížeči řadu webů.

en: Default zoom level for new pages
cs: Výchozí úroveň přiblížení pro nové stránky

en: Enable autosearch
cs: Povolit automatické hledání

en: Whether to automatically search the web when something that does not look like a URL is entered in the address bar. If this setting is disabled, everything will be loaded as a URL unless a search engine is explicitly selected from the dropdown menu.
cs: Zda automaticky hledat web, když je v adresní liště zadáno něco, co nevypadá jako adresa URL. Pokud je toto nastavení vypnuté, bude se vše načítat jako adresa URL, vyjma případů, kdy je vyhledávací služba výslovně vybrána z rozbalovací nabídky.

en: Enable mouse gestures
cs: Povolit gesta myší

en: Whether to enable mouse gestures. Mouse gestures are based on Opera’s behaviour and are activated using the middle mouse button + gesture.
cs: Zda povolit gesta myší. Gesta myší vychází z chování webového prohlížeče Opera a aktivují se použitím prostředního tlačítka myši spolu s příslušným gestem.

en: Last upload directory
cs: Poslední složka pro nahrávané

en: Keep track of last upload directory
cs: Uchovávat si přehled o poslední použité složce pro nahrávané soubory

en: Last download directory
cs: Poslední složka pro stahované

en: Keep track of last download directory
cs: Uchovávat si přehled o poslední použité složce pro stahované soubory

en: Hardware acceleration policy
cs: Zásada pro hardwarové urychlení

en: Whether to enable hardware acceleration. Possible values are “always” and “never”. Hardware acceleration may be required to achieve acceptable performance on embedded devices, but increases memory usage requirements and could expose severe hardware-specific graphics driver bugs.
cs: Zda povolit hardwarové urychlení. Možné hodnoty jsou „always“ (vždy) a „never“ (nikdy). Hardwarové urychlení může být požadováno pro dosažení přijatelné rychlosti na vestavěných zařízeních, ale zvyšuje paměťové nároky a může způsobit závažné chyby v grafickém ovladači na určitém hardwaru.

en: Always ask for download directory
cs: Vždy se dotazovat na složku pro stahované

en: Whether to present a directory chooser dialog for every download.
cs: Zda se má při každém stahování obrazovat dialogové okno pro výběru složky pro uložení.

en: Enable immediately switch to new open tab
cs: Povolit okamžité přepnutí na novou kartu

en: Whether to automatically switch to a new open tab.
cs: Zdali má automaticky přepnout na nově otevřenou kartu.

en: Enable WebExtensions
cs: Povolit WebExtensions

en: Whether to enable WebExtensions. WebExtensions is a cross-browser system for extensions.
cs: Zda povolit WebExtensions. Jedná se o systém rozšíření fungujících napříč různými webovými prohlížeči.

en: Active WebExtensions
cs: Aktivní WebExtensions

en: Indicates which WebExtensions are set to active.
cs: Říká, která webová rozšíření WebExtensions jsou aktivní.

en: Show developer actions
cs: Zobrazit akce vývojáře

en: Whether to show developer context menu actions. This allows use of the Page Source and Inspect Element actions.
cs: Zda zobrazovat akce kontextové nabídky vývojáře. To umožňuje použití akcí Zdrojový kód stránky a Prozkoumat prvek.

en: Web application additional URLs
cs: Dodatečné adresy URL webové aplikace

en: The list of URLs that should be opened by the web application
cs: Seznam adress URL, který by měly být otevírány pomocí webových aplikací

en: Show navigation buttons in WebApp
cs: Zobrazovat navigační tlačítka ve WebApp

en: Whether to show buttons for navigation in WebApp.
cs: Zda zobrazovat tlačítka pro navigaci ve webových aplikacích.

en: Run in background
cs: Běžet na pozadí

en: If enabled, application continues running in the background after closing the window.
cs: Když je zapnuto, zůstane aplikace po zavření okna běžet na pozadí.

en: WebApp is system-wide
cs: WebApp je celosystémová

en: If enabled, application cannot be edited or removed.
cs: Když je zapnuto, aplikaci nelze upravovat ani odebrat.

en: The downloads folder
cs: Složka pro stahování

en: The path of the folder where to download files to; or “Downloads” to use the default downloads folder, or “Desktop” to use the desktop folder.
cs: Cesta ke složce, do které se mají stahovat soubory. Též je možno použít „Downloads“ (výchozí složka pro stahování) nebo „Desktop“ (pro stahování na pracovní plochu).

en: Window position
cs: Poloha okna

en: The position to use for a new window that is not restored from a previous session.
cs: Poloha, která se má použít pro nové okno, které není obnovené z předchozího sezení.

en: Window size
cs: Velikost okna

en: The size to use for a new window that is not restored from a previous session.
cs: Velikost, která se má použít pro nové okno, které není obnovené z předchozího sezení.

en: Is maximized
cs: Je maximalizováno

en: Whether a new window that is not restored from a previous session should be initially maximized.
cs: Zda se má nové okno, které není obnovené z předchozího sezení, inicializovat jako maximalizované.

en: Disable forward and back buttons
cs: Zakázat tlačítka vpřed a zpět

en: If set to “true”, forward and back buttons are disabled, preventing users from accessing immediate browser history
cs: Když je zapnuto, jsou tlačítka vpřed a zpět zakázaná, aby se uživatelům zabránilo v přístupu k aktuální historii prohlížeče

en: Firefox Sync Token Server URL
cs: URL tiketového serveru Firefox Sync

en: URL to a custom Firefox Sync token server.
cs: Adresa URL k vlastnímu serveru s tikety služby Firefox Sync.

en: Firefox Sync Accounts Server URL
cs: URL serveru s účty Firefox Sync

en: URL to a custom Firefox Sync accounts server.
cs: Adresa URL k vlastnímu serveru s účty služby Firefox Sync.

en: Currently signed in sync user
cs: Uživatel aktuálně přihlášený k synchronizaci

en: The email linked to the Mozilla account used to sync data with Mozilla’s servers.
cs: E-mail odkazující na účet Mozilla, který se použije k synchronizaci dat se servery Mozilla.

en: Last sync timestamp
cs: Časové razítko poslední synchronizace

en: The UNIX time at which last sync was made in seconds.
cs: Časový údaj v UNIXovém formáty, kdy se naposledy provedla synchronizace.

en: Sync device ID
cs: ID synchronizačního zařízení

en: The sync device ID of the current device.
cs: ID synchronizačního zařízení pro aktuální zařízení.

en: Sync device name
cs: Název synchronizačního zařízení

en: The sync device name of the current device.
cs: Název synchronizačního zařízení pro aktuální zařízení.

en: The sync frequency in minutes
cs: Četnost synchronizací, v minutách

en: The number of minutes between two consecutive syncs.
cs: Počet minut mezi dvěma následujícími synchronizacemi.

en: Sync data with Firefox
cs: Synchronizovat data s Firefoxem

en: TRUE if Ephy collections should be synced with Firefox collections, FALSE otherwise.
cs: Zapnuto, když se kolekce Ephy mají synchronizovat s kolekcemi Firefox. V opačném případě vypnuto.

en: Enable bookmarks sync
cs: Povolit synchronizaci záložek

en: TRUE if bookmarks collection should be synced, FALSE otherwise.
cs: Zapnuto, když se má synchronizovat kolekce záložek. V opačném připadě vypnuto.

en: Bookmarks sync timestamp
cs: Časové razítko synchronizace záložek

en: The timestamp at which last bookmarks sync was made.
cs: Časový údaj, kdy se naposledy provedla synchronizace záložek.

en: Initial sync or normal sync
cs: Počáteční nebo normální synchronizace

en: TRUE if bookmarks collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
cs: Zapnuto, když je potřeba kolekci záložek synchronizovat poprvé. V opačném připadě vypnuto.

en: Enable passwords sync
cs: Povolit synchronizaci hesel

en: TRUE if passwords collection should be synced, FALSE otherwise.
cs: Zapnuto, když se má synchronizovat kolekce hesel. V opačném připadě vypnuto.

en: Passwords sync timestamp
cs: Časové razítko synchronizace hesel

en: The timestamp at which last passwords sync was made.
cs: Časový údaj, kdy se naposledy provedla synchronizace hesel.

en: TRUE if passwords collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
cs: Zapnuto, když je potřeba kolekci hesel synchronizovat poprvé. V opačném připadě vypnuto.

en: Enable history sync
cs: Povolit synchronizaci historie

en: TRUE if history collection should be synced, FALSE otherwise.
cs: Zapnuto, když se má synchronizovat kolekce historie. V opačném připadě vypnuto.

en: History sync timestamp
cs: Časové razítko synchronizace historie

en: The timestamp at which last history sync was made.
cs: Časový údaj, kdy se naposledy provedla synchronizace historie.

en: TRUE if history collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
cs: Zapnuto, když je potřeba kolekci historie synchronizovat poprvé. V opačném připadě vypnuto.

en: Enable open tabs sync
cs: Povolit synchronizaci otevřených karet

en: TRUE if open tabs collection should be synced, FALSE otherwise.
cs: Zapnuto, když se má synchronizovat kolekce otevřených karet. V opačném připadě vypnuto.

en: Open tabs sync timestamp
cs: Časové razítko synchronizace otevřených karet

en: The timestamp at which last open tabs sync was made.
cs: Časový údaj, kdy se naposledy provedla synchronizace otevřených karet.

en: Decision to apply when microphone permission is requested for this host
cs: Rozhodnutí, které se použije, když tento server požaduje souhlas pro použití mikrofónu

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s microphone. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
cs: Tato volba se použije k uložení toho, jestli daný server dostal souhlas použít uživatelův mikrofón. Výchozí hodnota „undecided“ znamená, že prohlížeč se musí na oprávnění zeptat uživatele, zatímco „allow“ (povolit) a „deny“ (zamítnout) říká, že se má rozhodnout automaticky na vyžádání.

en: Decision to apply when geolocation permission is requested for this host
cs: Rozhodnutí, které se použije, když tento server požaduje souhlas pro použití geolokace

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s location. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
cs: Tato volba se použije k uložení toho, jestli daný server dostal souhlas s přístupem k informacím o uživatelově poloze. Výchozí hodnota „undecided“ znamená, že prohlížeč se musí na oprávnění zeptat uživatele, zatímco „allow“ (povolit) a „deny“ (zamítnout) říká, že se má rozhodnout automaticky na vyžádání.

en: Decision to apply when notification permission is requested for this host
cs: Rozhodnutí, které se použije, když tento server požaduje souhlas pro upozornění

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to show notifications. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
cs: Tato volba se použije k uložení toho, jestli daný server dostal souhlas zobrazovat upozornění. Výchozí hodnota „undecided“ znamená, že prohlížeč se musí na oprávnění zeptat uživatele, zatímco „allow“ (povolit) a „deny“ (zamítnout) říká, že se má rozhodnout automaticky na vyžádání.

en: Decision to apply when save password permission is requested for this host
cs: Rozhodnutí, které se použije, když tento server požaduje souhlas pro uložení hesla

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to save passwords. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
cs: Tato volba se použije k uložení toho, jestli daný server dostal souhlas ukládat hesla. Výchozí hodnota „undecided“ znamená, že prohlížeč se musí na oprávnění zeptat uživatele, zatímco „allow“ (povolit) a „deny“ (zamítnout) říká, že se má rozhodnout automaticky na vyžádání.

en: Decision to apply when webcam permission is requested for this host
cs: Rozhodnutí, které se použije, když tento server požaduje souhlas pro použití webové kamery

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s webcam. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
cs: Tato volba se použije k uložení toho, jestli daný server dostal souhlas použít uživatelovu webovou kameru. Výchozí hodnota „undecided“ znamená, že prohlížeč se musí na oprávnění zeptat uživatele, zatímco „allow“ (povolit) a „deny“ (zamítnout) říká, že se má rozhodnout automaticky na vyžádání.

en: Decision to apply when advertisement permission is requested for this host
cs: Rozhnodnutí používané pro tento server při žádosti o souhlas s reklamou

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to allow advertisements. The “undecided” default means the browser global setting is used, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
cs: Tato volba se používá k uložení informace, zda daný server dostal souhlas se zobrazováním reklam. Výchozí hodnota „undecided“ (nerozhodnuto) znamená, že prohlížeč se musí na oprávnění zeptat uživatele, zatímco „allow“ (povolit) a „deny“ (zamítnout) říká, že se má při žádosti rozhodnout automaticky.

en: Decision to apply when an autoplay policy is requested for this host
cs: Rozhodnutí, které se použije, když tento server požaduje zásadu pro automatické přehrávání

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to autoplay. The “undecided” default means to allow autoplay of muted media, while “allow” and “deny” tell it to allow / deny all requests to autoplay media respectively.
cs: Tato volba se používá k uložení informace, zda daný server dostal souhlas s automatickým přehráváním. Výchozí hodnota „undecided“ (nerozhodnuto) znamená dovolené automatické přehrávání multimédií bez zvuku, zatímco „allow“ (povolit) a „deny“ (zamítnout) znamená dovolit/zamítnout požadavky na automatické přehrávání multimédií.

en: Memory usage
cs: Využití paměti

en: Version %s
cs: Verze %s

en: About Web
cs: O aplikaci Web

en: Epiphany Technology Preview
cs: Ukázka technologií Epiphany

en: A simple, clean, beautiful view of the web
cs: Jednoduché, přehledné a okouzlující prohlížení webových stránek

note: Displayed when opening applications without any installed web apps.
en: Apps
cs: Aplikace

en: List of installed web apps
cs: Seznam nainstalovaných webových aplikací

en: Delete
cs: Odstranit

note: Note for translators: this refers to the installation date.
en: Installed on:
cs: Instalováno:

en: You can add your favorite website by clicking <b>Install as Web App…</b> within the page menu.
cs: Své oblíbené webové stránky můžete přidávat kliknutím na <b>Nainstalovat jako webovou aplikaci…</b> v nabídce stránky.

note: Displayed when opening the browser for the first time.
en: Welcome to Web
cs: Vítejte v aplikaci Web

en: Start browsing and your most-visited sites will appear here.
cs: Začněte s prohlížením a objeví se zde vaše nejnavštěvovanější webové stránky.

en: Remove from overview
cs: Odstranit z přehledu

en: Private Browsing
cs: Prohlížení v soukromí

en: You are currently browsing incognito. Pages viewed in this mode will not show up in your browsing history and all stored information will be cleared when you close the window. Files you download will be kept.
cs: Nyní si prohlížíte www anonymně. Stránky zobrazené v tomto režimu se nebudou zobrazovat v historii a po zavření okna budou vymazány všechny informace uložené během tohoto prohlížení. Soubory, které si stáhnete, zůstanou uchovány.

en: Incognito mode hides your activity only from people using this computer.
cs: Anonymní režim skryje vaše činnosti pouze před lidmi používajícími tento počítač.

en: It will not hide your activity from your employer if you are at work. Your internet service provider, your government, other governments, the websites that you visit, and advertisers on these websites may still be tracking you.
cs: Anonymní režim neskryje vaši činnost před vaším zaměstnavatelem, pokud jste v práci. Před vaším poskytovatelem internetového připojení, před vaší vládou i cizími vládami, před servery, které navštívíte a reklamní společnosti vás budou na webech pravděpodobně také schopné sledovat.

en: PIN required
cs: Požadován PIN

en: Please enter PIN for %s, to authenticate at %s:%d.
cs: Zadejte prosím PIN k %s pro ověření na %s:%d.

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Login
cs: Přih_lásit

en: Select certificate
cs: Výběr certifikátu

en: The website %s:%d requests that you provide a certificate for authentication for %s.
cs: Webový server %s:%d si žádá poskytnutí certifikátu pro ověření do %s

en: The website %s:%d requests that you provide a certificate for authentication.
cs: Webový server %s:%d si žádá poskytnutí certifikátu pro ověření

en: _Select
cs: _Vybrat

en: Select a Directory
cs: Výběr složky

en: Select the Destination
cs: Výběr cíle

en: Download Requested
cs: Požadováno stažení

en: _Download
cs: _Stáhnout

note: Type
en: Type: %s (%s)
cs: Typ: %s (%s)

note: Source
en: Source: %s
cs: Zdroj: %s

note: Question
en: Where do you want to save the file?
cs: Opravdu chcete uložit tento soubor?

note: Translators: a desktop notification when a download finishes.
en: Finished downloading %s
cs: Bylo dokončeno stahování %s

note: Translators: the title of the notification.
en: Download finished
cs: Stahování bylo dokončeno

note: Translators: 'ESC' and 'F11' are keyboard keys.
en: Press %s to exit fullscreen
cs: Režim celé obrazovky ukončíte zmáčknutím %s

note: Translators: this means WebDriver control.
en: Web is being controlled by automation
cs: Web je ovládán automaticky

en: URI %s not authorized to access Epiphany resource %s
cs: URI %s není oprávněná k přístupu ke prostředku Epiphany %s

en: Send an email message to “%s”
cs: Odeslat e-mail na adresu „%s“

note: TRANSLATORS: This string is part of the previous translatable string. * It is appended for each extraneous mailto: URI email address. For * example if you have mailto:foo@example.com,bar@example.com,baz@example.com * it will show * Send an email to “foo@example.com”, “bar@example.com”, “baz@example.
en: , “%s”
cs: , „%s“

en: Blank page
cs: Prázdná stránka

note: Title for the blank page Translators: tooltip for the new tab button
en: New Tab
cs: Nová karta

en: Arabic (_IBM-864)
cs: Arabské (_IBM-864)

en: Arabic (ISO-_8859-6)
cs: Arabské (ISO-_8859-6)

en: Arabic (_MacArabic)
cs: Arabské (_MacArabic)

en: Arabic (_Windows-1256)
cs: Arabské (_Windows-1256)

en: Baltic (_ISO-8859-13)
cs: Baltské (_ISO-8859-13)

en: Baltic (I_SO-8859-4)
cs: Baltské (I_SO-8859-4)

en: Baltic (_Windows-1257)
cs: Baltské (_Windows-1257)

en: _Armenian (ARMSCII-8)
cs: _Arménské (ARMSCII-8)

en: _Georgian (GEOSTD8)
cs: _Gruzínské (GEOSTD8)

en: Central European (_IBM-852)
cs: Středoevropské (_IBM-852)

en: Central European (I_SO-8859-2)
cs: Středoevropské (I_SO-8859-2)

en: Central European (_MacCE)
cs: Středoevropské (_MacCE)

en: Central European (_Windows-1250)
cs: Středoevropské (_Windows-1250)

en: Chinese Simplified (_GB18030)
cs: Zjednodušené čínské (_GB18030)

en: Chinese Simplified (G_B2312)
cs: Zjednodušené čínské (G_B2312)

en: Chinese Simplified (GB_K)
cs: Zjednodušené čínské (GB_K)

en: Chinese Simplified (_HZ)
cs: Zjednodušené čínské (_HZ)

en: Chinese Simplified (_ISO-2022-CN)
cs: Zjednodušené čínské (_ISO-2022-CN)

en: Chinese Traditional (Big_5)
cs: Tradiční čínské (Big_5)

en: Chinese Traditional (Big5-HK_SCS)
cs: Tradiční čínské (Big5-HK_SCS)

en: Chinese Traditional (_EUC-TW)
cs: Tradiční čínské (_EUC-TW)

en: Cyrillic (_IBM-855)
cs: Azbuka (_IBM-855)

en: Cyrillic (I_SO-8859-5)
cs: Azbuka (I_SO-8859-5)

en: Cyrillic (IS_O-IR-111)
cs: Azbuka (IS_O-IR-111)

en: Cyrillic (_KOI8-R)
cs: Azbuka (_KOI8-R)

en: Cyrillic (_MacCyrillic)
cs: Azbuka (_MacCyrillic)

en: Cyrillic (_Windows-1251)
cs: Azbuka (_Windows-1251)

en: Cyrillic/_Russian (IBM-866)
cs: Azbuka/_ruské (IBM-866)

en: Greek (_ISO-8859-7)
cs: Řecké (_ISO-8859-7)

en: Greek (_MacGreek)
cs: Řecké (_MacGreek)

en: Greek (_Windows-1253)
cs: Řecké (_Windows-1253)

en: Gujarati (_MacGujarati)
cs: Gudžarátské (_MacGujarati)

en: Gurmukhi (Mac_Gurmukhi)
cs: Gurmukhí (Mac_Gurmukhi)

en: Hindi (Mac_Devanagari)
cs: Hindské (Mac_Devanagari)

en: Hebrew (_IBM-862)
cs: Hebrejské (_IBM-862)

en: Hebrew (IS_O-8859-8-I)
cs: Hebrejské (IS_O-8859-8-I)

en: Hebrew (_MacHebrew)
cs: Hebrejské (_MacHebrew)

en: Hebrew (_Windows-1255)
cs: Hebrejské (_Windows-1255)

en: _Visual Hebrew (ISO-8859-8)
cs: _Vizuální hebrejské (ISO-8859-8)

en: Japanese (_EUC-JP)
cs: Japonské (_EUC-JP)

en: Japanese (_ISO-2022-JP)
cs: Japonské (_ISO-2022-JP)

en: Japanese (_Shift-JIS)
cs: Japonské (_Shift-JIS)

en: Korean (_EUC-KR)
cs: Korejské (_EUC-KR)

en: Korean (_ISO-2022-KR)
cs: Korejské (_ISO-2022-KR)

en: Korean (_JOHAB)
cs: Korejské (_JOHAB)

en: Korean (_UHC)
cs: Korejské (_UHC)

en: _Celtic (ISO-8859-14)
cs: _Keltské (ISO-8859-14)

en: _Icelandic (MacIcelandic)
cs: _Islandské (MacIcelandic)

en: _Nordic (ISO-8859-10)
cs: _Severské (ISO-8859-10)

en: _Persian (MacFarsi)
cs: _Perské (MacFarsi)

en: Croatian (Mac_Croatian)
cs: Chorvatské (Mac_Croatian)

en: _Romanian (MacRomanian)
cs: _Rumunské (MacRomanian)

en: R_omanian (ISO-8859-16)
cs: _Rumunské (ISO-8859-16)

en: South _European (ISO-8859-3)
cs: _Jihoevropské (ISO-8859-3)

en: Thai (TIS-_620)
cs: Thajské (TIS-_620)

en: Thai (IS_O-8859-11)
cs: Thajské (IS_O-8859-11)

en: _Thai (Windows-874)
cs: _Thajské (Windows-874)

en: Turkish (_IBM-857)
cs: Turecké (_IBM-857)

en: Turkish (I_SO-8859-9)
cs: Turecké (I_SO-8859-9)

en: Turkish (_MacTurkish)
cs: Turecké (_MacTurkish)

en: Turkish (_Windows-1254)
cs: Turecké (_Windows-1254)

en: Cyrillic/Ukrainian (_KOI8-U)
cs: Azbuka/ukrajinské (_KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (Mac_Ukrainian)
cs: Azbuka/ukrajinské (Mac_Ukrainian)

en: Vietnamese (_TCVN)
cs: Vietnamské (_TCVN)

en: Vietnamese (_VISCII)
cs: Vietnamské (_VISCII)

en: Vietnamese (V_PS)
cs: Vietnamské (V_PS)

en: Vietnamese (_Windows-1258)
cs: Vietnamské (_Windows-1258)

en: Western (_IBM-850)
cs: Západní (_IBM-850)

en: Western (_ISO-8859-1)
cs: Západní (_ISO-8859-1)

en: Western (IS_O-8859-15)
cs: Západní (IS_O-8859-15)

en: Western (_MacRoman)
cs: Západní (_MacRoman)

en: Western (_Windows-1252)
cs: Západní (_Windows-1252)

note: The following encodings are so rarely used that we don't want to * pollute the "related" part of the encodings menu with them, so we * set the language group to 0 here.
en: English (_US-ASCII)
cs: Anglické (_US-ASCII)

note: Translators: this is the title that an unknown encoding will * be displayed as.
en: Unknown (%s)
cs: Neznámé (%s)

en: Type to search…
cs: vyhledávejte psaním…

en: Find previous occurrence of the search string
cs: Hledat předchozí výskyt hledaného řetězce

en: Find next occurrence of the search string
cs: Hledat následující výskyt hledaného řetězce

en: %s is not a valid URI
cs: %s není platná adresa URI

en: Text not found
cs: Text nenalezen

en: Search wrapped back to the top
cs: Hledání přeskočilo zpět na začátek

en: All files
cs: Všechny soubory

en: All supported types
cs: Všechny podporované typy

note: Translators: Message appears when insecure password form is focused.
en: This form is not secure ‒ passwords will not be kept private
cs: Tento formulář není bezpečný – heslo nezůstane uchováno v soukromí

en: _Dismiss
cs: _Zavřít

en: Web process crashed
cs: Webový proces se zhroutil

en: Web process terminated due to exceeding memory limit
cs: Webový proces byl ukončen z důvodu překročení paměťového limitu

en: Web process terminated by API request
cs: Webový proces byl ukončen na žádost přes API

en: Page Unresponsive
cs: Nereagující stránka

en: The current page “%s” is not responding
cs: Aktuální stránka „%s“ nereaguje

en: _Wait
cs: Ček_at

en: Force _Stop
cs: Za_stavit

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
cs: Načítá se „%s“…

en: Loading…
cs: Načítá se…

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website presented identification that belongs to a different website.
cs: Tato webová stránka se prokázala identifikací, která náleží jinému webu.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is too old to trust. Check the date on your computer’s calendar.
cs: Identifikace této webové stránky je příliš stará na to, aby se jí dalo důvěřovat. Zkontrolujte datum v kalendáři svého počítače.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification was not issued by a trusted organization.
cs: Identifikace této webové stránky nebyla vytvořena důvěryhodnou organizací.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification could not be processed. It may be corrupted.
cs: Identifikace této webové stránky nemohla být zpracována. Pravděpodobně je poškozena.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification has been revoked by the trusted organization that issued it.
cs: Identifikace této webové stránky byla odvolána důvěryhodnou organizací, která ji vydala.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification cannot be trusted because it uses very weak encryption.
cs: Identifikaci této webové stránky nelze důvěřovat, protože používá velmi slabé šifrování.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is only valid for future dates. Check the date on your computer’s calendar.
cs: Identifikace této webové stránky je platná až v budoucnosti. Zkontrolujte datum v kalendáři svého počítače.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a network error. Page title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Problem Loading Page
cs: Problém s načtením stránky

note: Message title when a site cannot be loaded due to a network error.
en: Unable to display this website
cs: Tuto stránku není možné zobrazit

note: Error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The site at %s seems to be unavailable.
cs: Vypadá to, že server %s je nedostupný.

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: It may be temporarily inaccessible or moved to a new address. You may wish to verify that your internet connection is working correctly.
cs: Může jít jen o dočasnou nedostupnost nebo mohl být přesunut na novou adresu. Nezapomeňte si zkontrolovat, jestli vám správně funguje připojení k Internetu.

note: Technical details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The precise error was: %s
cs: Přesné znění chyby: %s

note: The button on the network error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the page crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the process crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the unresponsive process error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. Translators: toolt
en: Reload
cs: Znovu načíst

[ctx: reload-access-key]
note: Mnemonic for the Reload button on browser error pages.
en: R
cs: N

note: Message title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Oops! There may be a problem
cs: Vyskytl se problém

note: Error details when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: The page %s may have caused Web to close unexpectedly.
cs: Webová stránka %s možná způsobila nechtěné zavření aplikace Web.

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: If this happens again, please report the problem to the %s developers.
cs: Jestli se to stane znovu, nahlaste to prosím jako problém vývojářům %s.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Problem Displaying Page
cs: Problém se zobrazením stránky

note: Message title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Oops!
cs: Problém!

note: Error details when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Something went wrong while displaying this page. Please reload or visit a different page to continue.
cs: Při zobrazení této stránky něco neproběhlo správně. Pro pokračování ji prosím znovu načtěte nebo navštivte jinou stránku.

note: Page title when web content has become unresponsive.
en: Unresponsive Page
cs: Nereagující stránka

note: Message title when web content has become unresponsive.
en: Uh-oh!
cs: Jejda

note: Error details when web content has become unresponsive.
en: This page has been unresponsive for too long. Please reload or visit a different page to continue.
cs: Tato stránka již delší dobu nereaguje. Pro pokračování ji prosím znovu načtěte nebo navštivte jinou stránku.

note: Page title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: Security Violation
cs: Narušení bezpečnosti

note: Message title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This Connection is Not Secure
cs: Toto připojení není bezpečné

note: Error details when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This does not look like the real %s. Attackers might be trying to steal or alter information going to or from this site.
cs: Nevypadá to, že jde o skutečnou %s. Možná nějaký útoční zkouší ukrást nebo změnit informace putující do nebo z tohoto webu.

note: The button on the invalid TLS certificate error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on no such file error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE.
en: Go Back
cs: Vrátit se zpět

[ctx: back-access-key]
note: Mnemonic for the Go Back button on the invalid TLS certificate error page. Mnemonic for the Go Back button on the no such file error page.
en: B
cs: Z

note: The hidden button on the invalid TLS certificate error page. Do not add mnemonics here.
en: Accept Risk and Proceed
cs: Přijmout riziko a pokračovat

note: Page title on no such file error page Message title on the no such file error page.
en: File not found
cs: Soubor nebyl nenalezen

en: %s could not be found.
cs: Nezdařilo se najít %s.

en: Please check the file name for capitalization or other typing errors. Also check if it has been moved, renamed, or deleted.
cs: Zkontrolujte prosím velká/malá písmena a jiné překlepy v názvu souboru. Také prosím zkontrolujte, jestli nebyl přemístěn, přejmenován nebo smazán.

en: None specified
cs: Není specifikováno

en: Technical information
cs: Technické informace

en: Unspecified
cs: Neurčeno

en: Web pages
cs: Webové stránky

en: Images
cs: Obrázky

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess. Translators: tooltip for the downloads button
en: Downloads
cs: Stahování

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess.
en: Desktop
cs: Pracovní plocha

en: Home
cs: Domovská složka

en: Could not create a temporary directory in “%s”.
cs: Nelze vytvořit dočasnou složku v „%s“.

en: The file “%s” exists. Please move it out of the way.
cs: Soubor „%s“ existuje. Přesuňte jej prosím jinam.

en: Failed to create directory “%s”.
cs: Nelze vytvořit složku „%s“.

note: TRANSLATORS: Please modify the main address of duckduckgo in order to match * the version used in your country. For example for the french version : * replace the ".com" with ".fr" :  "https://duckduckgo.fr/?q=%s&amp;t=epiphany"
en: https://duckduckgo.com/?q=%s&amp;t=epiphany
cs: https://duckduckgo.cz/?q=%s&amp;t=epiphany

note: Translators: First %s is the name of the user currently logged in on the * machine. The second %s is the machine's name. You can use the variables * in a different order by changing them to %2$s and %1$s.
en: %s’s GNOME Web on %s
cs: Web GNOME uživatele %s na počítači %s

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 12∶34 am"
en: Today %I∶%M %p
cs: Dnes, %l∶%M %p

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 15∶34"
en: Today %H∶%M
cs: Dnes, %k∶%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 12∶34 am"
en: Yesterday %I∶%M %p
cs: Včera, %l∶%M %p

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 15∶34"
en: Yesterday %H∶%M
cs: Včera, %k∶%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current week, * strftime format. e.g. "Wed 12∶34 am"
en: %a %I∶%M %p
cs: %a, %l∶%M %p

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current week, * strftime format. e.g. "Wed 15∶34"
en: %a %H∶%M
cs: %a, %k∶%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current year, * strftime format. e.g. "Feb 12 12∶34 am"
en: %b %d %I∶%M %p
cs: %e. %B, %l∶%M %p

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current year, * strftime format. e.g. "Feb 12 15∶34"
en: %b %d %H∶%M
cs: %e. %B, %k∶%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in a different year, * strftime format. e.g. "Feb 12 1997"
en: %b %d %Y
cs: %e. %B %Y

note: impossible time or broken locale settings
en: Unknown
cs: Neznámý

en: Failed to get desktop filename for webapp id %s
cs: Selhalo získání názvu souboru .desktop pro webovou aplikaci s ID %s

en: Failed to install desktop file %s:
cs: Selhala instalace souboru .desktop „%s“:

en: Profile directory %s already exists
cs: Složka „%s“ s profilem již existuje

en: Failed to create directory %s
cs: Selhalo vytvoření složky „%s“

en: Failed to create .app file: %s
cs: Selhalo vytvoření souboru .app „%s“

en: Cannot create SQLite connection. Close browser and try again.
cs: Nezdařilo se vytvořit připojení k SQLite. Zavřete prohlížeč a zkuste to znovu.

en: Browser password database could not be opened. Close browser and try again.
cs: Nezdařilo se otevřít databázi hesel prohlížeče. Zavřete prohlížeč a zkuste to znovu.

note: Translators: The first %s is the username and the second one is the * security origin where this is happening. Example: gnome@gmail.com and * https://mail.google.com.
en: Password for %s in a form in %s
cs: Heslo pro uživatele %s ve formuláři na %s

note: Translators: The %s is the security origin where this is happening. * Example: https://mail.google.com.
en: Password in a form in %s
cs: Heslo ve formuláři na %s

en: Failed to obtain storage credentials.
cs: Selhalo získání oprávnění k úložišti.

en: Please visit Firefox Sync and sign in again to continue syncing.
cs: Navšitvte prosím Firefox Sync a znovu se přihlaste, aby bylo možné pokračovat se synchronizací.

en: The password of your Mozilla account seems to have been changed.
cs: Zdá se, že se změnilo heslo k vašemu účtu Mozilla.

en: Please visit Firefox Sync and sign in with the new password to continue syncing.
cs: Navšitvte prosím Firefox Sync a přihlaste se s novým heslem, aby bylo možné pokračovat se synchronizací.

en: Failed to obtain signed certificate.
cs: Selhalo získání podepisovacího certifikátu.

en: Could not find the sync secrets for the current sync user.
cs: Nezdařilo se najít synchronizační tajemství pro aktuálního synchronizujícího uživatele.

en: The sync secrets for the current sync user are invalid.
cs: Synchronizační tajemství pro aktuálního synchronizjícího uživatele je neplatné.

en: Failed to store sync secrets (is the secret service or secrets portal broken?):
cs: Selhalo uložení tajemství k synchronizaci (není problém se službou zabezpečení nebo portálem zabezpečení?)

note: Translators: %s is the email of the user.
en: The sync secrets of %s
cs: Synchronizační tajemství pro %s

en: Failed to upload client record.
cs: Selhalo nahrání záznamu klienta.

en: Failed to upload crypto/keys record.
cs: Selhalo nahrání záznamu kryptografie/klíče.

en: Failed to retrieve crypto keys.
cs: Selhalo získání kryptografických klíčů.

en: Failed to upload meta/global record.
cs: Selhalo nahrání meta/globálního záznamu.

note: Translators: the %d is the storage version, the \n is a newline character.
en: Your Mozilla account uses storage version %d. Web only supports version %d.
cs: Váš účet Mozilla používá verzi úložiště %d. Web podporuje jen verzi %d.

en: Failed to verify storage version.
cs: Selhalo ověření verze úložiště.

en: Failed to upload device info
cs: Selhalo nahrání informace o zařízení.

en: Failed to retrieve the Sync Key
cs: Selhalo získání synchronizačního klíče.

en: Bookmark Properties
cs: Vlastnosti záložky

en: File is not a valid Epiphany bookmarks file: missing tags table
cs: Soubor není platný soubor se záložkami prohlížeče Epiphany: schází tabulka štítků

en: File is not a valid Epiphany bookmarks file: missing bookmarks table
cs: Soubor není platný soubor se záložkami prohlížeče Epiphany: schází tabulka záložek

en: Firefox bookmarks database could not be opened. Close Firefox and try again.
cs: Nelze otevřít databázi záložek prohlížeče Firefox. Zavřete Firefox a zkuste to znovu.

en: Firefox bookmarks could not be retrieved!
cs: Nezdařilo se získat záložky prohlížeče Firefox!

en: HTML bookmarks database could not be opened: %s
cs: Nezdařilo se otevřít databázi záložek HTML: %s

en: HTML bookmarks database could not be read.
cs: Nezdařilo se přečíst databázi záložek HTML.

en: HTML bookmarks database could not be parsed: %s
cs: Nezdařilo se zpracovat databázi záložek HTML: %s

en: Bookmarks file could not be parsed:
cs: Nezdařilo se zpracovat soubor se záložkami:

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Mobile
cs: Mobilní

en: Save Link As
cs: Uložit odkaz jako

en: Save Image As
cs: Uložit obrázek jako

en: Save Media As
cs: Uložit multimédia jako

note: Translators: tooltip for the empty bookmark button
en: Bookmark Page
cs: Přidat stránku do záložek

note: Translators: tooltip for the bookmarked button
en: Edit Bookmark
cs: Upravit záložku

en: Stop
cs: Zastavit

en: The certificate does not match this website
cs: Certifikát neodpovídá této webové stránce.

en: The certificate has expired
cs: Platnost certifikátu vypršela.

en: The signing certificate authority is not known
cs: Autorita podepisující certifikát není známa.

en: The certificate contains errors
cs: Certifikát obsahuje chyby.

en: The certificate has been revoked
cs: Certifikát byl odvolán.

en: The certificate is signed using a weak signature algorithm
cs: Certifikát byl podepsán za použití slabého algoritmu podpisu.

en: The certificate activation time is still in the future
cs: Čas aktivace certifikátu je v budoucnosti

en: The identity of this website has been verified.
cs: Identita této stránky byla ověřena.

en: The identity of this website has not been verified.
cs: Identita této stránky nebyla ověřena.

note: Message on certificate dialog
en: No problems have been detected with your connection.
cs: U vašeho připojení nebyl zjištěn žádný problém.

en: This certificate is valid. However, resources on this page were sent insecurely.
cs: Tento certifikát je platný. Avšak součásti této stránky nebyl přeneseny bezpečným způsobem.

en: _Clear All
cs: Vy_mazat vše

en: %d second left | %d seconds left
cs[0]: zbývá %d sekunda
cs[1]: zbývají %d sekundy
cs[2]: zbývá %d sekund

en: %d minute left | %d minutes left
cs[0]: zbývá %d minuta
cs[1]: zbývají %d minuty
cs[2]: zbývá %d minut

en: %d hour left | %d hours left
cs[0]: zbývá %d hodina
cs[1]: zbývají %d hodiny
cs[2]: zbývá %d hodin

en: %d day left | %d days left
cs[0]: zbývá %d den
cs[1]: zbývají %d dny
cs[2]: zbývá %d dnů

en: %d week left | %d weeks left
cs[0]: zbývá %d týden
cs[1]: zbývají %d týdny
cs[2]: zbývá %d týdnů

en: %d month left | %d months left
cs[0]: zbývá %d měsíc
cs[1]: zbývají %d měsíce
cs[2]: zbývá %d měsíců

en: Finished
cs: Dokončeno

en: Moved or deleted
cs: Přesunuto nebo smazáno

en: Error downloading: %s
cs: Chyba při stahování: %s

en: Cancelling…
cs: Ruší se…

en: Starting…
cs: Spouští se…

note: Translators: the %s refers to the time at which the last sync was made. * For example: Today 04:34 PM, Sun 11:25 AM, May 31 06:41 PM.
en: Last synchronized: %s
cs: Naposledy synchronizováno: %s

en: Something went wrong, please try again later.
cs: Něco proběhlo špatně, zkuste to prosím později znovu.

note: Translators: tooltip for the refresh button
en: Reload the current page
cs: Znovu načíst aktuální stránku

en: Main Menu
cs: Hlavní nabídka

en: Stop loading the current page
cs: Zastavit načítání aktuální stránky

en: It is not possible to modify history when in incognito mode.
cs: V anonymním režimu není možné měnit historii.

en: Remove the selected pages from history
cs: Odstranit vybranou stránku z historie

en: Copy URL
cs: Zkopírovat URL

en: Clear Browsing History?
cs: Vymazat historii prohlížení?

en: Clearing the browsing history will cause all history links to be permanently deleted.
cs: Vymazání historie prohlížení způsobí trvalé odstranění všech odkazů historie.

en: Cl_ear
cs: Vy_mazat

en: Remove all history
cs: Odstranit celou historii

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: Notification Request
cs: Požadováno upozornění

en: Camera Request
cs: Požadována kamera

en: Microphone Request
cs: Požadován mikrofón

en: Location Request
cs: Požadována informace o poloze

en: Webcam and Microphone Request
cs: Požadována kamera a mikrofón

en: Permission Request
cs: Požadováno oprávnění

en: Open a new browser window instead of a new tab
cs: Místo nové karty otevřít nové okno prohlížeče

en: Load the given session state file
cs: Načíst daný soubor se stavem sezení

en: FILE
cs: SOUBOR

en: Start an instance with user data read-only
cs: Spustit instanci s uživatelskými daty je ke čtení

en: Start a private instance with separate user data
cs: Spustit soukromou instanci s oddělenými uživatelskými daty

en: Start a private instance in web application mode
cs: Spustit soukromou instanci v režimu webové aplikace

en: Start a private instance for WebDriver control
cs: Spustit soukromou instanci pro ovladání skrze WebDriver

en: Custom profile directory for private instance
cs: Vlastní složka s profilem pro soukromou instanci

en: DIR
cs: SLOŽKA

en: Web options
cs: Volby aplikace Web

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to send you notifications
cs: Stránka „%s“ by ráda zobrazovala upozornění v pracovním prostředí

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: Location Access Request
cs: Požadavek na přístup k poloze

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to know your location
cs: Stránka „%s“ by ráda znala vaši polohu

note: Translators: Microphone policy for a specific site.
en: Microphone Access Request
cs: Požadavek na přístup k mikrofonu

note: Translators: Microphone policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your microphone
cs: Stránka „%s“ by ráda používala váš mikrofón

note: Translators: Webcam policy for a specific site.
en: Webcam Access Request
cs: Požadavek na přístup k webové kameře

note: Translators: Webcam policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your webcam
cs: Stránka „%s“ by ráda používala vaši webovou kameru

note: Translators: Webcam and microphone policy for a specific site.
en: Webcam and Microphone Access Request
cs: Požadavek na přístup k mikrofonu a webové kameře

note: Translators: Webcam and microphone policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your webcam and microphone
cs: Stránka „%s“ by ráda používala váši webovou kameru a mikrofón

note: Translators: Storage access policy for a specific site.
en: Website Data Access Request
cs: Požadavek na přístup k datům webu

note: Translators: Storage access policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to access its own data (including cookies) while browsing “%s”. This will allow “%s” to track your activity on “%s”.
cs: Stránka z „%s“ by ráda získala přístup ke svým vlastním datům (včetně souborů cookie) při prohlížení „%s“. To umožní z „%s“ sledovat, co děláte na „%s“.

note: Translators: Clipboard policy for a specific site.
en: Clipboard Access Request
cs: Požadavek na přístup ke schránce

note: Translators: Clipboard policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to access your clipboard
cs: Stránka „%s“ by ráda získala přístup do vaší schránky

note: Label in certificate popover when site is untrusted. %s is a URL.
en: This web site’s digital identification is not trusted. You may have connected to an attacker pretending to be %s.
cs: Digitální identifikace této webové stránky není důvěryhodná. Pravděpodobně jste se připojili k útočníkovi, který se snaží předstírat, že je %s.

note: Label in certificate popover when site uses HTTP. %s is a URL.
en: This site has no security. An attacker could see any information you send, or control the content that you see.
cs: Tento web nemá žádné zabezpečení. Případný útočník může vidět všechny informace, které posíláte, nebo zasahovat do obsahu, který se vám zobrazí.

note: Label in certificate popover when site sends mixed content.
en: This web site did not properly secure your connection.
cs: Webový server vaše připojený správně nezabezpečuje.

note: Label in certificate popover on secure sites.
en: Your connection seems to be secure.
cs: Vaše připojení se zdá být bezpečné.

en: _View Certificate…
cs: _Zobrazit certifikát…

en: Allow
cs: Povolit

en: Deny
cs: Zakázat

en: Ask
cs: Zeptat se

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Advertisements
cs: Zobrazování reklam

en: Notifications
cs: Zobrazování upozornění

en: Password saving
cs: Ukládání hesel

en: Location access
cs: Přístup k informacím o poloze

en: Microphone access
cs: Přístup k mikrofonu

en: Webcam access
cs: Přístup k webové kameře

en: Media autoplay
cs: Automatické přehrávání multimédií

en: Without Sound
cs: Bez zvuku

note: Translators: tooltip for the new tab button
en: Open a new tab
cs: Otevřít novou kartu

note: Undo, redo.
en: _Undo
cs: _Zpět

en: Re_do
cs: Zn_ovu

note: Edit.
en: Cu_t
cs: _Vyjmout

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Paste
cs: V_ložit

en: _Paste Text Only
cs: Vložit _pouze text

en: Select _All
cs: Vy_brat vše

en: S_end Link by Email…
cs: Odeslat odkaz _e-mailem…

en: _Reload
cs: _Obnovit

en: _Back
cs: _Zpět

en: _Forward
cs: _Vpřed

note: Bookmarks
en: Add Boo_kmark…
cs: Přid_at záložku…

note: Links.
en: Open Link in New _Window
cs: Otevřít odkaz v novém _okně

en: Open Link in New _Tab
cs: Otevřít odkaz v nové _kartě

en: Open Link in I_ncognito Window
cs: Otevřít odkaz v a_nonymním okně

en: _Save Link As…
cs: _Uložit odkaz jako…

en: _Copy Link Address
cs: _Kopírovat adresu odkazu

en: _Copy E-mail Address
cs: _Kopírovat e-mailovou adresu

note: Images.
en: View _Image in New Tab
cs: Zobraz_it obrázek v nové kartě

en: Copy I_mage Address
cs: Kopírovat adresu _obrázku

en: _Save Image As…
cs: _Uložit obrázek jako…

en: Set as _Wallpaper
cs: Nastavit jako _tapetu plochy

note: Video.
en: Open Video in New _Window
cs: Otevřít video v novém _okně

en: Open Video in New _Tab
cs: Otevřít video v nové kar_tě

en: _Save Video As…
cs: _Uložit video jako…

en: _Copy Video Address
cs: _Kopírovat adresu videa

note: Audio.
en: Open Audio in New _Window
cs: Otevřít zvuk v novém _okně

en: Open Audio in New _Tab
cs: Otevřít zvuk v nové kar_tě

en: _Save Audio As…
cs: _Uložit zvuk jako…

en: _Copy Audio Address
cs: _Kopírovat adresu zvuku

en: Save Pa_ge As…
cs: _Uložit stránku jako…

en: _Take Screenshot…
cs: Pořídi_t snímek obrazovky

en: _Page Source
cs: Z_drojový kód stránky

en: Search the Web for “%s”
cs: Na webu vyhledat „%s“

en: Open Link
cs: Otevřít odkaz

en: Open Link In New Tab
cs: Otevřít odkaz v nové kartě

en: Open Link In New Window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Open Link In Incognito Window
cs: Otevřít odkaz v anonymním okně

en: _Ask Later
cs: P_tát se i příště

en: _Deny
cs: _Zakázat

en: _Allow
cs: _Povolit

en: Leave Website?
cs: Opeustit webovou stránku?

en: A form was modified and has not been submitted
cs: Formulář by upraven, ale není odeslán.

en: _Discard Form
cs: Zaho_dit formulář

en: Download operation
cs: Operace stahování

en: Show details
cs: Zobrazit podrobnosti

en: %d download operation active | %d download operations active
cs[0]: %d aktivní stahování
cs[1]: %d aktivní stahování
cs[2]: %d aktivních stahování

en: Set as Default Browser?
cs: Nastavit jako výchozí prohlížeč?

en: Use Web as your default web browser and for opening external links
cs: Používat aplikaci Web jako výchozí webový prohlížeč a pro otevírání externích odkazů

en: Use Epiphany Technology Preview as your default web browser and for opening external links
cs: Používat Epiphany Technology Preview jako výchozí prohlížeč a k otevírání externích odkazů

en: _Ask Again Later
cs: P_tát se i příště znovu

en: _No
cs: _Ne

en: _Yes
cs: _Ano

en: Save password?
cs: Uložit heslo?

en: Passwords can be removed at any time in Preferences
cs: Hesla můžete kdykoliv odstranit v Předvolbách.

en: Not Now
cs: Nyní ne

en: Never Save
cs: Nikdy neukládat

en: Save
cs: Uložit

en: Close Multiple Tabs?
cs: Zavřít několik karet?

en: If this window is closed, all open tabs will be lost
cs: Při zavření okna příjdete o všechny otevřené karty

en: C_lose Tabs
cs: Zavřít _karty

en: New tab opened
cs: Byla otevřena nová karta

en: Switch
cs: Přepnout na ni

en: HTTP disk cache
cs: Disková mezipaměť HTTP

en: Local storage data
cs: Místní úložiště dat

en: Offline web application cache
cs: Mezipaměť webových aplikaci pro režim odpojení

en: IndexedDB databases
cs: Databáze IndexedDB

en: HSTS policies cache
cs: Mezipaměť zásad HSTS

en: Intelligent Tracking Prevention data
cs: Data inteligentní prevence sledování

en: New search engine
cs: Nový vyhledávač

en: A_dd Search Engine…
cs: Při_dat vyhledávač…

en: This field is required
cs: Toto pole je povinné

en: Address must start with either http:// or https://
cs: Adresa musí začínat buď http:// nebo https://

en: Address must contain the search term represented by %s
cs: Adresa musí obsahovat hledaný výraz v podobě %s

en: Address should not contain the search term several times
cs: Adresa nesmí obsahovat hledaný výraz vícekratá

en: Address is not a valid URI
cs: Adresa není platné URI

en: Address is not a valid URL. The address should look like https://www.example.com/search?q=%s
cs: Adresa není platné URL. Měla by vypadat nějak jako ttps://www.example.com/search?q=%s

en: This shortcut is already used.
cs: Tato klávesová zkratka je již použita.

en: Search shortcuts must not contain any space.
cs: Vyhledávací zkratky nesmí obsahovat žádné mezery.

en: Search shortcuts should start with a symbol such as !, # or @.
cs: Vyhledávací zkratky nesmí začínat symboly jako je !, # nebo @.

en: A name is required
cs: Název je povinný.

en: This search engine already exists
cs: Tento vyhledávač je již zadaný

en: Remove Extension
cs: Odebrání rozšíření

en: Do you really want to remove this extension?
cs: Opravdu chcete odebrat toto rozšíření?

en: _Remove
cs: Odeb_rat

en: Delete All Passwords?
cs: Smazat všechna hesla?

en: This will clear all locally stored passwords, and can not be undone.
cs: Tímto se smažou všechna místně uložená hesla a nepůjde je obnovit zpět.

en: _Delete
cs: Od_stranit

en: Copy password
cs: Zkopírovat heslo

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Copy username
cs: Zk_opírovat uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Remove Password
cs: Odstranit heslo

en: Sans
cs: Bezpatkové

en: Serif
cs: Patkové

en: Light
cs: Světlé

en: Dark
cs: Tmavé

note: Translators: this is the title of a file chooser dialog.
en: Open File (manifest.json/xpi)
cs: Otevření souboru (manifest.json/xpi)

en: Add Language
cs: Přidat jazyk

en: System language (%s) | System languages (%s)
cs[0]: Jazyk systému (%s)
cs[1]: Jazyky systému (%s)
cs[2]: Jazyků systému (%s)

en: Supported Image Files
cs: Podporované soubory s obrazy

en: Executes only the n-th migration step
cs: Provede pouze n-tý krok převodu

en: Specifies the required version for the migrator
cs: Udává požadovanou verzi nástroje pro převod profilu

en: Specifies the profile where the migrator should run
cs: Udává název profilu, ve kterém převod spustit

en: Web profile migrator
cs: Převod profilu aplikace Web

en: Web profile migrator options
cs: Volby převodu profilu aplikace Web

note: Translators: tooltip for the webextension actions button
en: Extensions
cs: Rozšíření

en: View Open Tabs
cs: Zobrazit otevřené karty

note: Translators: tooltip for the bookmarks popover button
en: Bookmarks
cs: Záložky

note: Translators: tooltip for the back button
en: Back
cs: Zpět

note: Translators: tooltip for the forward button
en: Forward
cs: Vpřed

note: Translators: tooltip for the secret homepage button
en: Homepage
cs: Domovská stránka

en: Bookmark
cs: Záložka

en: _Name
cs: _Název

en: _Address
cs: _Adresa

en: Tags
cs: Štítky

en: Add Tag…
cs: Přidat štítek…

en: _Add
cs: Přid_at

en: All
cs: Vše

en: No Bookmarks
cs: Žádné záložky

en: Bookmarked pages will appear here
cs: Stránky zařazené do záložek uvidíte zde.

en: Website Data
cs: Data webu

en: _Clear Data
cs: Vy_mazat data

en: Remove selected website data
cs: Odstranit vybraná data webu

en: Search website data
cs: Vyhledat data webu

en: No Website Data Found
cs: Nebyla nalezena žádná data webu

en: Website data will be listed here
cs: Zde budou vypsána data webu

en: Clear selected website data:
cs: Vymazat vybraná data webu:

en: You cannot undo this action. The data you are choosing to clear will be removed forever.
cs: Tuto akci nelze vrátit zpět. Data vybraná k vymazání budou odstraněna trvale.

en: Search
cs: Hledat

en: No Results Found
cs: Nebyly nalezeny žádné výsledky

en: Try a different search
cs: Zkuste vyhledat něco jiného

en: Text Encoding
cs: Kódování textu

en: Use Encoding Specified by Document
cs: Používat kódování určené dokumentem

en: Recent Encodings
cs: Nedávná kódování

en: Related Encodings
cs: Související kódování

en: Show All…
cs: Zobrazit vše…

en: Open _Inspector
cs: Otevřít _inspektora

en: Author
cs: Autor

en: Version
cs: Verze

en: Enabled
cs: Povolené

en: Sync _Now
cs: Synchronizovat _nyní

en: Sign in with your Mozilla account to sync your data with GNOME Web and Firefox on other computers. GNOME Web is not Firefox and is not produced or endorsed by Mozilla.
cs: Přihlaste se ke svému účtu Mozilla, aby se vám synchronizovala data mezi aplikacemi Web GNOME a Firefox na různých počítačích. Aplikace Web GNOME není Firefox a není vytvářena, či podporována, organizací Mozilla.

en: Mozilla Account
cs: Účet Mozilla

en: Logged in
cs: Přihlášen

en: Sign _Out
cs: _Odhlásit

en: Sync Options
cs: Volby synchronizace

en: Sync _Bookmarks
cs: Synchronizovat _záložky

en: Sync _Passwords
cs: Synchronizovat _hesla

en: Sync _History
cs: Synchronizovat _historii

en: Sync Open _Tabs
cs: Synchronizovat otevřené kar_ty

en: S_ynced Tabs
cs: S_ynchronizované karty

en: Frequency
cs: Četnost

en: Device name
cs: Název zařízení

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Change
cs: Z_měnit

en: History
cs: Historie

en: Select Items
cs: Vybrat položky

en: Search history
cs: Vyhledat v historii

en: No History Found
cs: Nebyla nalezena žádná historie

en: Visited pages will be listed here
cs: Zde budou vypsány navštívené stránky

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Delete Language
cs: Smazat jazyk

en: Search for websites, bookmarks, and open tabs
cs: Vyhledat weby, záložky a otevřené karty

en: Website Security Status and Permissions
cs: Bezpečnostní hlášení a oprávnění stránky

en: Reader Mode
cs: Režim čtečky

en: View Available Passwords
cs: Zobrazit dostupná hesla

en: _Redo
cs: Zn_ovu

en: Paste and _Go
cs: Vložit a pře_jít

en: R_eload
cs: Z_novu načíst

en: Reload _All Tabs
cs: Znovu načíst všechny k_arty

en: _Duplicate
cs: _Duplikovat

en: P_in Tab
cs: Př_ipnout kartu

en: Unp_in Tab
cs: Odepn_out kartu

en: _Mute Tab
cs: Z_tišit kartu

en: Close Tabs to the _Left
cs: Zavřít karty v_levo

en: Close Tabs to the _Right
cs: Zavřít karty vp_ravo

en: Close _Other Tabs
cs: Zavřít _ostatní karty

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Run in Background
cs: _Běžet na pozadí

en: _New Window
cs: _Nové okno

en: New _Incognito Window
cs: Nové _anonymní okno

en: Reopen Closed _Tab
cs: Znovu otevřít _zavřenou kartu

en: Histo_ry
cs: Histo_rie

en: I_mport and Export
cs: I_mport a export

en: I_mport Bookmarks…
cs: Nai_mportovat záložky…

en: E_xport Bookmarks…
cs: Vye_xportovat záložky…

en: Import _Passwords…
cs: Naimportovat _hesla…

en: Install as _Web App…
cs: Nainstalovat jako _webovou aplikaci…

en: Manag_e Web Apps
cs: Spravovat w_ebové aplikace

en: Text Enco_ding…
cs: Kó_dování textu…

en: Pr_eferences
cs: Př_edvolby

en: _Keyboard Shortcuts
cs: _Klávesové zkratky

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _About Web
cs: O _aplikaci Web

[ctx: tooltip]
en: Zoom Out
cs: Oddálit

en: Restore Zoom
cs: Výchozí přiblížení

[ctx: tooltip]
en: Zoom In
cs: Přiblížit

en: Print…
cs: Tisk…

en: Find…
cs: Hledat…

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Save Login?
cs: Uložit přihlašovací údaje?

en: Passwords are saved only on your device and can be removed at any time in Preferences
cs: Hesla se ukládají pouze na vašem zařízení a kdykoliv je můžete odstranit v Předvolbách.

en: _Never Save
cs: _Nikdy neukládat

en: Passwords
cs: Hesla

en: Remove All Passwords
cs: Odstranit všechna hesla

en: Search passwords
cs: Vyhledat hesla

en: No Passwords Found
cs: Nebyla nalezena žádná hesla

en: Saved passwords will be listed here
cs: Zde budou vypsána uložená hesla

en: _Copy Password
cs: _Kopírovat heslo

en: C_opy Username
cs: K_opírovat uživatelské jméno

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Fonts
cs: Fonty

en: Use Custom Fonts
cs: Používat vlastní fonty

en: Sans Serif Font
cs: Bezpatkový font

en: Serif Font
cs: Patkový font

en: Monospace Font
cs: Font s pevnou šířkou

en: Font Style
cs: Styl fontu

en: Color Scheme
cs: Barevné schéma

en: Style
cs: Vzhled

en: Use Custom Stylesheet
cs: Používat vlastní stylopis

en: Use Custom JavaScript
cs: Používat vlastní JavaScript

en: Default Zoom Level
cs: Výchozí úroveň přiblížení

en: Add New Extension
cs: Přidání nového rozšíření

en: Extensions must be installed manually from their files
cs: Rozšíření je třeba instalovat z jejích souborů.

en: Epiphany is compatible with web extensions for Mozilla Firefox. To find and add web extensions, visit <a href="https://addons.mozilla.org">addons.mozilla.org</a>
cs: Aplikace Web je kompatibilní s webovými rozšířeními pro Mozilla Firefox. Když chcete vyhledat a nainstalovat webové rozšíření, navštivte <a href="https://addons.mozilla.org">addons.mozilla.org</a>.

en: No Extensions Installed
cs: Není nainstalováno žádné rozšíření

en: General
cs: Obecné

en: Web App
cs: Webová aplikace

en: _Icon
cs: _Ikona

en: _Homepage
cs: _Domovská stránka

en: _Title
cs: _Název

en: _Manage Additional URLs
cs: _Spravovat dodatečné URL

en: Web Content
cs: Obsah webových stránek

en: Block _Advertisements
cs: Blokovat rekl_amy

en: Block _Popup Windows
cs: Blokovat _vyskakovací okna

en: Most _Visited Pages
cs: Nejna_vštěvovanější stránky

en: _Blank Page
cs: _Prázdná stránka

en: _Custom
cs: _Vlastní

en: Ask o_n Download
cs: Při stahová_ní se zeptat

en: _Download Folder
cs: Složka pro _stažené

en: Search Engines
cs: Vyhledávače

en: Session
cs: Sezení

en: Start in _Incognito Mode
cs: Spustit v anonymním rež_imu

en: _Restore Tabs on Startup
cs: Při spuštění obnovit ka_rty

en: Browsing
cs: Prohlížení

en: Mouse _Gestures
cs: _Gesta myší

en: S_witch Immediately to New Tabs
cs: I_hned přepínat na nové karty

en: _Spell Checking
cs: Kontrola pravopi_su

en: Developer
cs: Vývojář

en: Show D_eveloper Actions
cs: Zobrazit akce _vývojáře

en: Add Language…
cs: Přidat jazyk…

en: Choose a language:
cs: Vyberte jazyk:

en: Privacy
cs: Soukromí

en: Web Tracking
cs: Sledování weby

en: Intelligent _Tracking Prevention
cs: Inteligen_tní prevence sledování

en: Allow websites to store cookies, databases, and local storage data
cs: Dovolit webům ukládat cookies, databáze a místní úložiště dat

en: _Website Data Storage
cs: Úložiště dat _webů

en: Search Suggestions
cs: Doporučení vyhledávačů

en: Enable search suggestions in the URL entry
cs: Povolit doporučení vyhledávačů v poli pro adresu URL

en: _Google Search Suggestions
cs: Doporučení vyhledávače _Google

en: Personal Data
cs: Osobní data

en: Clear Website _Data
cs: Vymazat _data webu

en: _Passwords
cs: _Hesla

en: _Remember Passwords
cs: _Pamatovat hesla

en: Selects Default Search Engine
cs: Vybírá výchozí vyhledávač

en: Name
cs: Název

en: Address
cs: Adresa

en: Shortcut
cs: Klávesová zkratka

en: To determine the search address, perform a search using the search engine that you want to add and replace the search term with %s
cs: Pokud potřebujete zjistit, jak vypadá adresa pro vyhledávání, vyhledejte jakýkoliv výraz vyhledávačem, který chcete přidat, a následně v adrese, kterou uvidíte v adresní liště, změňte hledaný výraz na %s

en: R_emove Search Engine
cs: Od_ebrat vyhledávač

[ctx: shortcut window]
en: General
cs: Obecné

[ctx: shortcut window]
en: New Window
cs: Nové okno

[ctx: shortcut window]
en: New Incognito Window
cs: Nové anonymní okno

[ctx: shortcut window]
en: Open File
cs: Otevřít soubor

[ctx: shortcut window]
en: Save Page
cs: Uložit stránku

[ctx: shortcut window]
en: Take Screenshot
cs: Pořídit snímek obrazovky

[ctx: shortcut window]
en: Print Page
cs: Vytisknout stránku

[ctx: shortcut window]
en: Quit
cs: Ukončit

[ctx: shortcut window]
en: Help
cs: Nápověda

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
cs: Otevřít nabídku

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

[ctx: shortcut window]
en: Show Downloads List
cs: Zobrazit seznam stahování

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
cs: Navigace

[ctx: shortcut window]
en: Go to Homepage
cs: Na domovskou stránku

[ctx: shortcut window]
en: Reload Current Page
cs: Znovu načíst aktuální stránku

[ctx: shortcut window]
en: Reload Bypassing Cache
cs: Znovu načíst s obejitím mezipaměti

[ctx: shortcut window]
en: Stop Loading Current Page
cs: Zastavit načítání aktuální stránky

[ctx: shortcut window]
en: Go Back to Previous Page
cs: Zpět na předchozí stránku

[ctx: shortcut window]
en: Go Forward to Next Page
cs: Vpřed na následující stránku

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
cs: Karty

[ctx: shortcut window]
en: New Tab
cs: Nová karta

[ctx: shortcut window]
en: Close Current Tab
cs: Zavřít aktuální kartu

[ctx: shortcut window]
en: Reopen Closed Tab
cs: Znovu otevřít zavřenou kartu

[ctx: shortcut window]
en: Go to Next Tab
cs: Přejít na následující kartu

[ctx: shortcut window]
en: Go to Previous Tab
cs: Přejít na předchozí kartu

[ctx: shortcut window]
en: Move Current Tab to the Left
cs: Přesunout aktuální kartu doleva

[ctx: shortcut window]
en: Move Current Tab to the Right
cs: Přesunout aktuální kartu doprava

[ctx: shortcut window]
en: Duplicate Current Tab
cs: Duplikovat aktuální kartu

[ctx: shortcut window]
en: View Open Tabs
cs: Zobrazit otevřené karty

[ctx: shortcut window]
en: Miscellaneous
cs: Různé

[ctx: shortcut window]
en: History
cs: Historie

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
cs: Předvolby

[ctx: shortcut window]
en: Bookmark Current Page
cs: Aktuální stránku do záložek

[ctx: shortcut window]
en: Show Bookmarks List
cs: Zobrazit seznam záložek

[ctx: shortcut window]
en: Import Bookmarks
cs: Import záložek

[ctx: shortcut window]
en: Export Bookmarks
cs: Exportovat záložky

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Caret Browsing
cs: Povolit režim prohlížení s kurzorem

[ctx: shortcut window]
en: Web App
cs: Webová aplikace

[ctx: shortcut window]
en: Install Site as Web App
cs: Nainstalovat stránky jako webovou aplikaci

[ctx: shortcut window]
en: View
cs: Zobrazení

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
cs: Přiblížit

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
cs: Oddálit

[ctx: shortcut window]
en: Reset Zoom
cs: Výchozí přiblížení

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

[ctx: shortcut window]
en: View Page Source
cs: Zobrazit zdrojový kód stránky

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Inspector
cs: Zobrazit/skrýt inspektora

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Reader Mode
cs: Přepnout režim čtečky

[ctx: shortcut window]
en: Editing
cs: Úpravy

[ctx: shortcut window]
en: Cut
cs: Vyjmout

[ctx: shortcut window]
en: Copy
cs: Kopírovat

[ctx: shortcut window]
en: Paste
cs: Vložit

[ctx: shortcut window]
en: Undo
cs: Zpět

[ctx: shortcut window]
en: Redo
cs: Znovu

[ctx: shortcut window]
en: Select All
cs: Vybrat vše

[ctx: shortcut window]
en: Select Page URL
cs: Vybrat adresu URL stránky

[ctx: shortcut window]
en: Search With Default Search Engine
cs: Hledat pomocí výchozího vyhledávače

[ctx: shortcut window]
en: Find
cs: Hledat…

[ctx: shortcut window]
en: Next Find Result
cs: Následující výsledek hledání

[ctx: shortcut window]
en: Previous Find Result
cs: Předchozí výsledek hledání

en: Synced Tabs
cs: Synchronizované karty

en: Below are the synced open tabs of your other devices that use Firefox Sync with this account. Open a tab by double clicking its name (tabs under Local Tabs cannot be opened).
cs: Níže jsou synchronizované otevřené karty pro vaše další zařízení, které Firefox synchronizuje s tímto účtem. Kliknutím na název karty ji otevřete (karty v Místní karty otevřít nelze).

en: Additional URLs
cs: Dodatečné adresy URL

en: A URL that starts with any of the additional URLs will be opened by the web application. If you omit the URL scheme, the one from the currently loaded URL will be used.
cs: Adresa URL, který začíná některou z dodatečných URL, bude otevřena webovou aplikací. Pokud vynecháte schéma URL, bude použita jedna z právě načtených adres URL.

[ctx: Column header in the Additional URLs dialog]
en: URL
cs: Adresa URL

en: Add New URL
cs: Přidat novou adresu URL

en: Remove Selected URLs
cs: Odstranit vybrané adresy URL

en: C_lear All
cs: Vy_mazat vše

en: Search the web for “%s”
cs: Na webu vyhledat „%s“

en: Load “%s”
cs: Načíst „%s“

en: Local Tabs
cs: Místní karty

en: The install_token is required for the Install() method
cs: Pro metodu Install() je zapotřebí install_token

en: The url passed was not valid: ‘%s’
cs: Zadaná adresa URL nebyla platná: „%s“

en: The name passed was not valid
cs: Zadaný název nebyl platný

en: Installing the web application ‘%s’ (%s) failed: %s
cs: Instalace webové aplikace „%s“ (%s) selhala: %s

en: The desktop file ID passed ‘%s’ was not valid
cs: Zadané ID „%s“ souboru .desktop nebylo platné

en: The web application ‘%s’ does not exist
cs: Webová aplikace „%s“ neexistuje

en: The web application ‘%s’ could not be deleted
cs: Webovou aplikaci „%s“ nelze smazat

en: Options for %s
cs: Volby pro %s

en: GVDB File
cs: Soubor GVDB

en: HTML File
cs: Soubor HTML

en: Ch_oose File
cs: Vybrat s_oubor

en: I_mport
cs: I_mportovat

en: Bookmarks successfully imported!
cs: Záložky byly úspěšně nainstalovány!

en: Select Profile
cs: Výběr profilu

en: Choose File
cs: Výběr souboru

en: Import Bookmarks
cs: Import záložek

en: From:
cs: Z:

en: Bookmarks successfully exported!
cs: Záložky byly úspěšně exportovány!

note: Translators: Only translate the part before ".html" (e.g. "bookmarks")
en: bookmarks.html
cs: záložky.html

en: Passwords successfully imported!
cs: Hesla byla úspěšně naimportována!

en: Import Passwords
cs: Import hesel

en: Reload Website?
cs: Načíst webovou stránku znovu?

en: The application “%s” is ready to be used
cs: Aplikace „%s“ je připravena k použití

en: The application “%s” could not be created: %s
cs: Aplikaci „%s“ se nezdařilo vytvořit: %s

note: Translators: Desktop notification when a new web app is created.
en: Launch
cs: Spustit

en: Replace Existing Web App?
cs: Nahradit stávající webovou aplikaci?

en: An application named “%s” already exists, replacing it will overwrite it
cs: Aplikace s názvem „%s“ již existuje. Nahrazením způsobíte její přepsání.

en: _Replace
cs: Nah_radit

en: Enable Caret Browsing Mode?
cs: Povolit režim prohlížení s kurzorem?

en: Pressing F7 turns caret browsing on or off. This feature places a moveable cursor in web pages, allowing you to move around with your keyboard. Do you want to enable caret browsing?
cs: Stisknutím klávesy F7 zapnete nebo vypnete prohlížení s kurzorem. Tato funkce vloží do stránky pohyblivý kurzor umožňující navigaci pomocí klávesnice. Přejete si zapnout prohlížení s kurzorem?

en: _Enable
cs: _Povolit
