epiphany master - en to hu translation catalogue (845 entries)

en: Browse the web
hu: A világháló böngészése

en: The web browser for GNOME, featuring tight integration with the desktop and a simple and intuitive user interface that allows you to focus on your web pages. If you’re looking for a simple, clean, beautiful view of the web, this is the browser for you.
hu: A webböngésző a GNOME-hoz, amely szorosan integrálódik az asztalba és egy egyszerű és intuitív felhasználói felület, amely lehetővé teszi a weboldalakra való összpontosítást. Ha a web egyszerű, letisztult, gyönyörű nézetét keresi, akkor ez az ön böngészője.

en: Web is often referred to by its code name, Epiphany.
hu: A Webre gyakran annak kódnevével, Epiphany néven hivatkoznak.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
hu: A GNOME projekt

en: Web Browser
hu: Webböngésző

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: web;browser;internet;epiphany;
hu: web;böngésző;internet;epiphany;

en: New Window
hu: Új ablak

en: New Incognito Window
hu: Új inkognitóablak

en: Browse with caret
hu: Kurzoros böngészés

en: Home page
hu: Kezdőoldal

en: Address of the user’s home page.
hu: A felhasználó kezdőoldala.

en: Default search engine.
hu: Alapértelmezett keresőmotor.

en: Name of the search engine selected by default.
hu: Az alapértelmezetten kiválasztott keresőmotor neve.

en: Deprecated. Please use search-engine-providers instead.
hu: Elavult. Használja helyette a következőt: search-engine-providers.

en: List of the search engines.
hu: Keresőmotorok listája.

en: List of the search engines. It is an array of vardicts with each vardict corresponding to a search engine, and with the following supported keys: "name" is the name of the search engine. "url" is the search URL with the search term replaced with %s. "bang" is the bang (shortcut word) of the search engine.
hu: Keresőmotorok listája. Egy olyan vardict tömb, ahol minden egyes vardict egy keresőmotornak felel meg a következő kulcsokkal: A „name” a keresőmotor neve. Az „url” a keresési URL, ahol a %s a keresési kifejezésre lesz cserélve. A „bang” a keresőmotor által használt rövidítés.

en: Enable Google Search Suggestions
hu: A Google keresési javaslatok engedélyezése

en: Whether to show Google Search Suggestion in url entry popdown.
hu: Megjelenítse-e a Google keresési javaslatokat az URL bejegyzés lenyíló mezőjében.

en: Force new windows to be opened in tabs
hu: Az új ablakok megnyitásának lapokra kényszerítése

en: Force new window requests to be opened in tabs instead of using a new window.
hu: Az új ablakkérések megnyitásának új lapokra kényszerítése új ablakok helyett.

en: Whether to automatically restore the last session
hu: Mikor állítsa vissza automatikusan az utolsó munkamenetet

en: Defines how the session will be restored during startup. Allowed values are “always” (the previous state of the application is always restored) and “crashed” (the session is only restored if the application crashes).
hu: Megadja, hogy a munkamenet hogyan lesz visszaállítva induláskor. Lehetséges értékek: „always” (az alkalmazás előző állapota mindig visszaállításra kerül) és „crashed” (csak az alkalmazás összeomlása után).

en: Whether to delay loading of tabs that are not immediately visible on session restore
hu: Legyen-e késleltetve azoknak a lapoknak a betöltése, amelyek nem láthatók azonnal a munkamenet helyreállításakor

en: When this option is set to true, tabs will not start loading until the user switches to them, upon session restore.
hu: Ha ez az opció igazra van állítva, a lapok nem kezdenek betölteni a munkamenet helyreállításakor egészen addig, amíg a felhasználó át nem vált rájuk.

en: List of adblock filters
hu: Reklámblokkoló szűrők listája

en: List of URLs with content filtering rules in JSON format to be used by the ad blocker.
hu: Tartalomszűrési szabályokkal rendelkező URL-ek listája JSON formátumban, amelyeket a reklámblokkoló használ.

en: Whether to ask for setting browser as default
hu: Kérje-e alapértelmezetten a böngésző beállítását

en: When this option is set to true, browser will ask for being default if it is not already set.
hu: Ha ez a beállítás igazra van állítva, akkor a böngésző kérni fogja az alapértelmezettre állítását, ha még nem az.

en: Start in incognito mode
hu: Indítás inkognitó módban

en: When this option is set to true, browser will always start in incognito mode
hu: Ha ez a beállítás igazra van állítva, akkor a böngésző mindig inkognitó módban fog indulni.

en: Active clear data items.
hu: Bekapcsolt adattörlési elemek.

en: Selection (bitmask) which clear data items should be active by default. 1 = Cookies, 2 = HTTP disk cache, 4 = Local storage data, 8 = Offline web application cache, 16 = IndexDB databases, 32 = WebSQL databases, 64 = Plugins data, 128 = HSTS policies cache, 256 = Intelligent Tracking Prevention data.
hu: Kijelölés (bitmaszk), hogy mely adattörlési elemeknek kell alapértelmezetten bekapcsolva lenniük. 1 = sütik, 2 = HTTP lemezgyorsítótár, 4 = helyi tároló adatai, 8 = kapcsolat nélküli webalkalmazás-gyorsítótár, 16 = IndexDB adatbázisok, 32 = WebSQL adatbázisok, 64 = bővítmények adatai, 128 = HSTS irányelvek gyorsítótára, 256 = intelligens követésvédelem adatai.

en: Expand tabs size to fill the available space on the tabs bar.
hu: Fülek méretének nyújtása, az elérhető terület kitöltéséhez a fülsávon.

en: If enabled the tabs will expand to use the entire available space in the tabs bar. This setting is ignored in Pantheon desktop.
hu: Ha be van kapcsolva, akkor a fülek kihasználják a teljes elérhető területet a fülsávon. Ez a beállítás figyelmen kívül lesz hagyva a Pantheon asztali környezetben.

en: The visibility policy for the tabs bar.
hu: A fülsáv láthatósági irányelve.

en: Controls when the tabs bar is shown. Possible values are “always” (the tabs bar is always shown), “more-than-one” (the tabs bar is only shown if there’s two or more tabs) and “never” (the tabs bar is never shown). This setting is ignored in Pantheon desktop, and “always” value is used.
hu: A fülsáv megjelenik-e. Lehetséges értékek: „always” (a fülsáv mindig megjelenik), „more-than-one” (csak ha legalább két fül van) és „never” (a fülsáv soha nem jelenik meg). Ez a beállítás figyelmen kívül lesz hagyva a Pantheon asztali környezetben, és az „always” érték lesz használva.

en: Keep window open when closing last tab
hu: Ablak nyitva tartása az utolsó lap bezárásakor

en: If enabled application window is kept open when closing the last tab.
hu: Ha engedélyezve van, akkor az alkalmazás ablaka nyitva marad az utolsó lap bezárásakor.

en: Reader mode article font style.
hu: Olvasó mód cikkének betűkészlet stílusa.

en: Chooses the style of the main body text for articles in reader mode. Possible values are “sans” and “serif”.
hu: Kiválasztja a cikkek fő törzsszövegének stílusát olvasó módban. A lehetséges értékek: „sans” (talpatlan betűk) és „serif” (talpas betűk).

en: Reader mode color scheme.
hu: Olvasó mód színsémája.

en: Selects the style of colors for articles displayed in reader mode. Possible values are “light” (dark text on light background) and “dark” (light text on dark background). This setting is ignored on systems that provide a system-wide dark style preference, such as GNOME 42 and newer.
hu: Kiválasztja az olvasó módban megjelenített cikkek színeinek stílusát. A lehetséges értékek: „light” (sötét szöveg világos háttéren) és „dark” (világos szöveg sötét háttéren). Ez a beállítás figyelmen kívül lesz hagyva az olyan rendszereken, ahol rendszerszintű sötét téma beállítás van, például a GNOME 42 és újabb esetén.

en: Minimum font size
hu: Legkisebb betűméret

en: Use GNOME fonts
hu: A GNOME betűkészletének használata

en: Use GNOME font settings.
hu: A GNOME betűkészlet-beállításainak használata.

en: Custom sans-serif font
hu: Egyéni talpatlan betűkészlet

en: A value to be used to override sans-serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
hu: A talpatlan betűkészlet felülbírálása, ha a use-gnome-fonts be van állítva.

en: Custom serif font
hu: Egyéni talpas betűkészlet

en: A value to be used to override serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
hu: A talpas betűkészlet felülbírálása, ha a use-gnome-fonts be van állítva.

en: Custom monospace font
hu: Egyéni rögzített szélességű betűkészlet

en: A value to be used to override monospace desktop font when use-gnome-fonts is set.
hu: A rögzített szélességű betűkészlet felülbírálása, ha a use-gnome-fonts be van állítva.

en: Use a custom CSS
hu: Egyéni CSS használata

en: Use a custom CSS file to modify websites own CSS.
hu: Egyéni CSS-fájl használata a webhelyek CSS-ének módosításához.

en: Use a custom JS
hu: Egyéni JavaScript használata

en: Use a custom JS file to modify websites.
hu: Egyéni JavaScript-fájl használata a webhelyek módosításához.

en: Enable spell checking
hu: Helyesírás-ellenőrzés engedélyezése

en: Spell check any text typed in editable areas.
hu: A szerkeszthető mezőkbe beírt szöveg helyesírásának ellenőrzése.

en: Default encoding
hu: Alapértelmezett kódolás

en: Default encoding. Accepted values are the ones WebKitGTK can understand.
hu: Alapértelmezett kódolás. Az elfogadott értékek a WebKitGTK által értelmezettek.

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Preferred languages. Array of locale codes or “system” to use current locale.
hu: Előnyben részesített nyelvek. Területi beállításkódok listája, vagy „system” a jelenlegi területi beállítás használatához.

en: Allow popups
hu: Felbukkanó ablakok engedélyezése

en: Allow sites to open new windows using JavaScript (if JavaScript is enabled).
hu: A weboldalak nyithatnak új ablakokat JavaScripttel (ha a JavaScript engedélyezve van).

en: User agent
hu: Felhasználói ügynök

en: String that will be used as user agent, to identify the browser to the web servers.
hu: A böngésző weboldalak felé való azonosítására felhasználói ügynökként használandó karakterlánc.

en: Enable adblock
hu: Reklámblokkoló engedélyezése

en: Whether to block the embedded advertisements that web pages might want to show.
hu: Blokkolja-e a beágyazott reklámokat, amelyeket a weboldalak meg szeretnének jeleníteni.

en: Remember passwords
hu: Emlékezzen a jelszavakra

en: Whether to store and prefill passwords in websites.
hu: Jelszavak tárolásának és webhelyeken előre kitöltésének engedélyezése.

en: Enable site-specific quirks
hu: Oldalfüggő kompatibilitási mód engedélyezése

en: Enable quirks to make specific websites work better. You might want to disable this setting if debugging a specific issue.
hu: Engedélyezi a kompatibilitási módot, hogy egyes webhelyek jobban működjenek. Érdemes lehet kikapcsolni, ha egy bizonyos problémát követ nyomon.

en: Enable Intelligent Tracking Prevention (ITP)
hu: Intelligens követésmegelőzés (ITP) engedélyezése

en: Whether to enable Intelligent Tracking Prevention.
hu: Engedélyezze-e az intelligens követésmegelőzést.

en: Allow websites to store local website data
hu: Helyi webhelyadatok tárolásának engedélyezése a webhelyek számára

en: Whether to allow websites to store cookies, local storage data, and IndexedDB databases. Disabling this will break many websites.
hu: Engedélyezze-e a webhelyeknek a sütik, a helyi webhelyadatok és az IndexedDB adatbázisok tárolását. Ennek letiltása megakadályozza sok webhely működését.

en: Default zoom level for new pages
hu: Alapértelmezett nagyítási szint az új oldalaknál

en: Enable autosearch
hu: Automatikus keresés engedélyezése

en: Whether to automatically search the web when something that does not look like a URL is entered in the address bar. If this setting is disabled, everything will be loaded as a URL unless a search engine is explicitly selected from the dropdown menu.
hu: Keressen-e automatikusan a világhálón, amikor egy URL-re nem hasonlító valamit írnak be a címsávba. Ha ez a beállítás le van tiltva, akkor minden URL-ként lesz betöltve, hacsak nem választanak egyértelműen keresőmotort a legördülő menüből.

en: Enable mouse gestures
hu: Egérgesztusok engedélyezése

en: Whether to enable mouse gestures. Mouse gestures are based on Opera’s behaviour and are activated using the middle mouse button + gesture.
hu: Engedélyezve legyenek-e az egérgesztusok. Az egérgesztusok az Opera viselkedésén alapulnak, és a középső egérgomb + gesztus használatával aktiválhatók.

en: Last upload directory
hu: Utolsó feltöltési könyvtár

en: Keep track of last upload directory
hu: Az utolsó feltöltési könyvtár nyomon követése

en: Last download directory
hu: Utolsó letöltési könyvtár

en: Keep track of last download directory
hu: Az utolsó letöltési könyvtár nyomon követése

en: Hardware acceleration policy
hu: Hardveres gyorsítás irányelve

en: Whether to enable hardware acceleration. Possible values are “always” and “never”. Hardware acceleration may be required to achieve acceptable performance on embedded devices, but increases memory usage requirements and could expose severe hardware-specific graphics driver bugs.
hu: Engedélyezve legyen-e a hardveres gyorsítás. A lehetséges értékek: „always” (mindig) és „never” (soha). Beágyazott eszközökön az elfogadható teljesítmény eléréséhez szükség lehet a hardveres gyorsításra, azonban megnöveli a memóriahasználati követelményt és számos, a hardverre jellemző grafikus meghajtó hibát idézhet elő.

en: Always ask for download directory
hu: Mindig kérdezzen rá a letöltési könyvtárra

en: Whether to present a directory chooser dialog for every download.
hu: Jelenjen-e meg a könyvtárválasztó párbeszédablak minden egyes letöltésnél.

en: Enable immediately switch to new open tab
hu: Azonnal az új nyitott lapra váltás engedélyezése

en: Whether to automatically switch to a new open tab.
hu: Automatikusan átváltson-e egy új nyitott lapra.

en: Enable WebExtensions
hu: A webkiterjesztések engedélyezése

en: Whether to enable WebExtensions. WebExtensions is a cross-browser system for extensions.
hu: Engedélyezze-e a webkiterjesztéseket. A webkiterjesztések a kiterjesztések olyan rendszere, ami több böngészőben is működik.

en: Active WebExtensions
hu: Bekapcsolt webkiterjesztések

en: Indicates which WebExtensions are set to active.
hu: Azt jelzi, hogy mely webkiterjesztések vannak aktívra állítva.

en: Show developer actions
hu: Fejlesztői műveletek megjelenítése

en: Whether to show developer context menu actions. This allows use of the Page Source and Inspect Element actions.
hu: Megjelenjenek-e a fejlesztői helyi menü műveletei. Ez lehetővé teszi az Oldal forrása és az Elem vizsgálata műveletek használatát.

en: Web application additional URLs
hu: Webalkalmazás további URL-ei

en: The list of URLs that should be opened by the web application
hu: Azon URL-ek listája, amelyeket meg kell nyitnia a webalkalmazásnak

en: Show navigation buttons in WebApp
hu: Navigációs gombok megjelenítése a webalkalmazásban

en: Whether to show buttons for navigation in WebApp.
hu: Megjelenjenek-e a navigációs gombok a webalkalmazásban.

en: Run in background
hu: Futtatás a háttérben

en: If enabled, application continues running in the background after closing the window.
hu: Ha engedélyezve van, akkor az alkalmazás továbbra is fut a háttérben az ablak bezárása után.

en: WebApp is system-wide
hu: A webalkalmazás rendszerszintű

en: If enabled, application cannot be edited or removed.
hu: Ha engedélyezve van, akkor az alkalmazás nem szerkeszthető vagy nem távolítható el.

en: The downloads folder
hu: A letöltési mappa

en: The path of the folder where to download files to; or “Downloads” to use the default downloads folder, or “Desktop” to use the desktop folder.
hu: Fájlok letöltésének célmappája, vagy „Downloads” a letöltések alapértelmezett mappájának, vagy „Desktop” az asztal mappájának használatához.

en: Window position
hu: Ablakpozíció

en: The position to use for a new window that is not restored from a previous session.
hu: Az új ablak által használandó pozíció, ha nem egy előző munkamenetből kerül helyreállításra.

en: Window size
hu: Ablakméret

en: The size to use for a new window that is not restored from a previous session.
hu: Az új ablak által használandó ablakméret, ha nem egy előző munkamenetből kerül helyreállításra.

en: Is maximized
hu: Teljes méret

en: Whether a new window that is not restored from a previous session should be initially maximized.
hu: Az új ablak legyen-e teljes méretű, ha nem egy előző munkamenetből kerül helyreállításra.

en: Disable forward and back buttons
hu: Előre és vissza gombok letiltása

en: If set to “true”, forward and back buttons are disabled, preventing users from accessing immediate browser history
hu: Ha „true” (igaz) értékre van állítva, akkor az előre és vissza gombok le lesznek tiltva, megakadályozva a felhasználókat a böngésző előzményeinek azonnali elérésében

en: Firefox Sync Token Server URL
hu: Firefox szinkronizálási token kiszolgáló URL

en: URL to a custom Firefox Sync token server.
hu: Az URL egy egyéni Firefox szinkronizálási token kiszolgálóhoz.

en: Firefox Sync Accounts Server URL
hu: Firefox szinkronizálási fiók kiszolgálójának URL-e

en: URL to a custom Firefox Sync accounts server.
hu: Az URL egy egyéni Firefox szinkronizálási fiók kiszolgálójához.

en: Currently signed in sync user
hu: Jelenleg bejelentkezett Sync felhasználó

en: The email linked to the Mozilla account used to sync data with Mozilla’s servers.
hu: A Mozilla-fiókkal összekötött e-mail-cím, amelyet a Mozilla kiszolgálóival történő adatszinkronizációhoz használ.

en: Last sync timestamp
hu: Legutóbbi szinkronizálás időbélyege

en: The UNIX time at which last sync was made in seconds.
hu: A UNIX idő másodpercben, amikor legutóbb szinkronizált.

en: Sync device ID
hu: Sync eszközazonosító

en: The sync device ID of the current device.
hu: A jelenlegi eszköz Sync eszközazonosítója.

en: Sync device name
hu: Sync eszköz neve

en: The sync device name of the current device.
hu: A jelenlegi eszköz Sync eszközneve.

en: The sync frequency in minutes
hu: A szinkronizálási gyakoriság percben

en: The number of minutes between two consecutive syncs.
hu: A percek száma két egymást követő szinkronizáció között.

en: Sync data with Firefox
hu: Adatszinkronizáció a Firefoxszal

en: TRUE if Ephy collections should be synced with Firefox collections, FALSE otherwise.
hu: IGAZ, ha a Web gyűjteményeket szinkronizálni kell a Firefox gyűjteményekkel, egyébként HAMIS.

en: Enable bookmarks sync
hu: Könyvjelző-szinkronizálás engedélyezése

en: TRUE if bookmarks collection should be synced, FALSE otherwise.
hu: IGAZ, ha a könyvjelzőgyűjtemény szinkronizálandó, különben HAMIS.

en: Bookmarks sync timestamp
hu: Könyvjelzők szinkronizálási időbélyege

en: The timestamp at which last bookmarks sync was made.
hu: Az időbélyeg, amikor a könyvjelzők legutóbb szinkronizálva voltak.

en: Initial sync or normal sync
hu: Kezdeti vagy normál szinkronizáció

en: TRUE if bookmarks collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
hu: IGAZ, ha a könyvjelzőgyűjteményt először kell szinkronizálni, különben HAMIS.

en: Enable passwords sync
hu: Jelszavak szinkronizációjának engedélyezése

en: TRUE if passwords collection should be synced, FALSE otherwise.
hu: IGAZ, ha a jelszógyűjtemény szinkronizálandó, különben HAMIS.

en: Passwords sync timestamp
hu: Jelszavak szinkronizálási időbélyege

en: The timestamp at which last passwords sync was made.
hu: Az időbélyeg, amikor a jelszavak legutóbb szinkronizálva voltak.

en: TRUE if passwords collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
hu: IGAZ, ha a jelszógyűjteményt először kell szinkronizálni, különben HAMIS.

en: Enable history sync
hu: Előzmények szinkronizációjának engedélyezése

en: TRUE if history collection should be synced, FALSE otherwise.
hu: IGAZ, ha az előzménygyűjtemény szinkronizálandó, különben HAMIS.

en: History sync timestamp
hu: Előzmények szinkronizálási időbélyege

en: The timestamp at which last history sync was made.
hu: Az időbélyeg, amikor az előzmények legutóbb szinkronizálva voltak.

en: TRUE if history collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
hu: IGAZ, ha az előzménygyűjteményt először kell szinkronizálni, különben HAMIS.

en: Enable open tabs sync
hu: Nyitott lapok szinkronizációjának engedélyezése

en: TRUE if open tabs collection should be synced, FALSE otherwise.
hu: IGAZ, ha a nyitott lapok gyűjteménye szinkronizálandó, különben HAMIS.

en: Open tabs sync timestamp
hu: Nyitott lapok szinkronizálási időbélyege

en: The timestamp at which last open tabs sync was made.
hu: Az időbélyeg, amikor a nyitott lapok legutóbb szinkronizálva voltak.

en: Decision to apply when microphone permission is requested for this host
hu: Választandó döntés, amikor értesítési engedélyt kérnek ehhez a géphez

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s microphone. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
hu: Ez a beállítás annak a mentésére szolgál, hogy egy adott gép engedélyt kapott-e a felhasználó mikrofonjához való hozzáféréshez. Az „undecided” (eldöntetlen) alapértelmezés azt jelenti, hogy a böngészőnek kérnie kell a felhasználó engedélyét, míg az „allow” (engedélyezés) és a „deny” (tiltás) azt mondja, hogy kéréskor automatikusan végezze el a döntést.

en: Decision to apply when geolocation permission is requested for this host
hu: Választandó döntés, amikor értesítési engedélyt kérnek ehhez a géphez

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s location. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
hu: Ez a beállítás annak a mentésére szolgál, hogy egy adott gép engedélyt kapott-e a felhasználó helyéhez való hozzáféréshez. Az „undecided” (eldöntetlen) alapértelmezés azt jelenti, hogy a böngészőnek kérnie kell a felhasználó engedélyét, míg az „allow” (engedélyezés) és a „deny” (tiltás) azt mondja, hogy kéréskor automatikusan végezze el a döntést.

en: Decision to apply when notification permission is requested for this host
hu: Választandó döntés, amikor értesítési engedélyt kérnek ehhez a géphez

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to show notifications. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
hu: Ez a beállítás annak a mentésére szolgál, hogy egy adott gép engedélyt kapott-e az értesítések megjelenítésére. Az „undecided” (eldöntetlen) alapértelmezés azt jelenti, hogy a böngészőnek kérnie kell a felhasználó engedélyét, míg az „allow” (engedélyezés) és a „deny” (tiltás) azt mondja, hogy kéréskor automatikusan végezze el a döntést.

en: Decision to apply when save password permission is requested for this host
hu: Választandó döntés, amikor jelszómentési engedélyt kérnek ehhez a géphez

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to save passwords. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
hu: Ez a beállítás annak a mentésére szolgál, hogy egy adott gép engedélyt kapott-e a jelszavak mentésére. Az „undecided” (eldöntetlen) alapértelmezés azt jelenti, hogy a böngészőnek kérnie kell a felhasználó engedélyét, míg az „allow” (engedélyezés) és a „deny” (tiltás) azt mondja, hogy kéréskor automatikusan végezze el a döntést.

en: Decision to apply when webcam permission is requested for this host
hu: Választandó döntés, amikor értesítési engedélyt kérnek ehhez a géphez

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s webcam. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
hu: Ez a beállítás annak a mentésére szolgál, hogy egy adott gép engedélyt kapott-e a felhasználó webkamerájához való hozzáféréshez. Az „undecided” (eldöntetlen) alapértelmezés azt jelenti, hogy a böngészőnek kérnie kell a felhasználó engedélyét, míg az „allow” (engedélyezés) és a „deny” (tiltás) azt mondja, hogy kéréskor automatikusan végezze el a döntést.

en: Decision to apply when advertisement permission is requested for this host
hu: Választandó döntés, amikor reklámengedélyt kérnek ehhez a géphez

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to allow advertisements. The “undecided” default means the browser global setting is used, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
hu: Ez a beállítás annak a mentésére szolgál, hogy egy adott gép engedélyt kapott-e a reklámok engedélyezésére. Az „undecided” (eldöntetlen) alapértelmezés azt jelenti, hogy a böngésző globális beállítása lesz használva, míg az „allow” (engedélyezés) és a „deny” (tiltás) azt mondja, hogy kéréskor automatikusan végezze el a döntést.

en: Decision to apply when an autoplay policy is requested for this host
hu: Választandó döntés, amikor automatikus lejátszási engedélyt kérnek ehhez a géphez

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to autoplay. The “undecided” default means to allow autoplay of muted media, while “allow” and “deny” tell it to allow / deny all requests to autoplay media respectively.
hu: Ez a beállítás annak a mentésére szolgál, hogy egy adott gép engedélyt ad-e az automatikus lejátszáshoz. Az „undecided” (eldöntetlen) alapértelmezés azt jelenti, hogy a böngésző globális beállítása lesz használva, míg az „allow” (engedélyezés) és a „deny” (tiltás) azt mondja, hogy kéréskor automatikusan végezze el a döntést.

en: Memory usage
hu: Memóriahasználat

en: Version %s
hu: %s verzió

en: About Web
hu: Web névjegye

en: Epiphany Technology Preview
hu: Epiphany technológiai előzetes

en: A simple, clean, beautiful view of the web
hu: Egyszerű, letisztult, szép kilátás a webre

note: Displayed when opening applications without any installed web apps.
en: Apps
hu: Alkalmazások

en: List of installed web apps
hu: Telepített webalkalmazások listája

en: Delete
hu: Törlés

note: Note for translators: this refers to the installation date.
en: Installed on:
hu: Telepítve ekkor:

en: You can add your favorite website by clicking <b>Install as Web App…</b> within the page menu.
hu: Hozzáadhatja a kedvenc webhelyét az oldalmenüben lévő <b>Telepítés webalkalmazásként…</b> lehetőségre kattintva.

note: Displayed when opening the browser for the first time.
en: Welcome to Web
hu: Üdvözli a Web

en: Start browsing and your most-visited sites will appear here.
hu: Kezdjen böngészni, és a legtöbbet látogatott oldalai itt fognak megjelenni.

en: Remove from overview
hu: Eltávolítás az áttekintésből

en: Private Browsing
hu: Privát böngészés

en: You are currently browsing incognito. Pages viewed in this mode will not show up in your browsing history and all stored information will be cleared when you close the window. Files you download will be kept.
hu: Jelenleg inkognitóban böngészik. Az ebben a módban megtekintett oldalak nem jelennek meg a böngészési előzményekben és minden tárolt információ törlésre kerül az ablak bezárásakor. A letöltött fájlok meg lesznek tartva.

en: Incognito mode hides your activity only from people using this computer.
hu: Az inkognitó mód csak az ezt a számítógépet használó emberek elől rejti el a tevékenységét.

en: It will not hide your activity from your employer if you are at work. Your internet service provider, your government, other governments, the websites that you visit, and advertisers on these websites may still be tracking you.
hu: Nem fogja elrejteni a tevékenységét a munkáltatója elől, amikor a munkahelyén van. Az internet szolgáltatója, a kormányzata, más kormányzatok, az éppen megtekintett webhelyek és az azokon hirdetők továbbra is követhetik.

en: PIN required
hu: PIN-kód szükséges

en: Please enter PIN for %s, to authenticate at %s:%d.
hu: Adja meg a(z) %s PIN-kódját a(z) %s:%d hitelesítéséhez.

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: _Login
hu: _Bejelenkezés

en: Select certificate
hu: Tanúsítvány kiválasztása

en: The website %s:%d requests that you provide a certificate for authentication for %s.
hu: A(z) %s:%d webhely azt kéri, hogy adjon meg egy tanúsítványt a(z) %s hitelesítéséhez.

en: The website %s:%d requests that you provide a certificate for authentication.
hu: A(z) %s:%d webhely azt kéri, hogy adjon meg egy tanúsítványt hitelesítéshez.

en: _Select
hu: _Válasszon

en: Select a Directory
hu: Válasszon egy könyvtárat

en: Select the Destination
hu: Válassza ki a célt

en: Download Requested
hu: Letöltés kérve

en: _Download
hu: _Letöltés

note: Type
en: Type: %s (%s)
hu: Típus: %s (%s)

note: Source
en: Source: %s
hu: Forrás: %s

note: Question
en: Where do you want to save the file?
hu: Hová akarja menteni a fájlt?

note: Translators: a desktop notification when a download finishes.
en: Finished downloading %s
hu: A(z) %s letöltése befejeződött

note: Translators: the title of the notification.
en: Download finished
hu: Letöltés befejezve

note: Translators: 'ESC' and 'F11' are keyboard keys.
en: Press %s to exit fullscreen
hu: Nyomja meg az %s billentyűt a teljes képernyő elhagyásához

note: Translators: this means WebDriver control.
en: Web is being controlled by automation
hu: A Webet automatizáltan felügyelik

en: URI %s not authorized to access Epiphany resource %s
hu: A(z) %s URI nem férhet hozzá a(z) %s Epiphany erőforráshoz

en: Send an email message to “%s”
hu: E-mail küldése a(z) „%s” címre

note: TRANSLATORS: This string is part of the previous translatable string. * It is appended for each extraneous mailto: URI email address. For * example if you have mailto:foo@example.com,bar@example.com,baz@example.com * it will show * Send an email to “foo@example.com”, “bar@example.com”, “baz@example.
en: , “%s”
hu: , „%s”

en: Blank page
hu: Üres oldal

note: Title for the blank page Translators: tooltip for the new tab button
en: New Tab
hu: Új lap

en: Arabic (_IBM-864)
hu: Arab (_IBM-864)

en: Arabic (ISO-_8859-6)
hu: Arab (ISO-_8859-6)

en: Arabic (_MacArabic)
hu: Arab (_MacArabic)

en: Arabic (_Windows-1256)
hu: Arab (_Windows-1256)

en: Baltic (_ISO-8859-13)
hu: Balti (_ISO-8859-13)

en: Baltic (I_SO-8859-4)
hu: Balti (I_SO-8859-4)

en: Baltic (_Windows-1257)
hu: Balti (_Windows-1257)

en: _Armenian (ARMSCII-8)
hu: Örmény (_ARMSCII-8)

en: _Georgian (GEOSTD8)
hu: _Grúz (GEOSTD8)

en: Central European (_IBM-852)
hu: Közép-európai (_IBM-852)

en: Central European (I_SO-8859-2)
hu: Közép-európai (I_SO-8859-2)

en: Central European (_MacCE)
hu: Közép-európai (_MacCE)

en: Central European (_Windows-1250)
hu: Közép-európai (_Windows-1250)

en: Chinese Simplified (_GB18030)
hu: Egyszerűsített kínai (_GB18030)

en: Chinese Simplified (G_B2312)
hu: Egyszerűsített kínai (G_B2312)

en: Chinese Simplified (GB_K)
hu: Egyszerűsített kínai (GB_K)

en: Chinese Simplified (_HZ)
hu: Egyszerűsített kínai (_HZ)

en: Chinese Simplified (_ISO-2022-CN)
hu: Egyszerűsített kínai (_ISO-2022-CN)

en: Chinese Traditional (Big_5)
hu: Hagyományos kínai (Big_5)

en: Chinese Traditional (Big5-HK_SCS)
hu: Hagyományos kínai (Big5-HK_SCS)

en: Chinese Traditional (_EUC-TW)
hu: Hagyományos kínai (_EUC-TW)

en: Cyrillic (_IBM-855)
hu: Cirill (_IBM-855)

en: Cyrillic (I_SO-8859-5)
hu: Cirill (I_SO-8859-5)

en: Cyrillic (IS_O-IR-111)
hu: Cirill (IS_O-IR-111)

en: Cyrillic (_KOI8-R)
hu: Cirill (_KOI8-R)

en: Cyrillic (_MacCyrillic)
hu: Cirill (_MacCyrillic)

en: Cyrillic (_Windows-1251)
hu: Cirill (_Windows-1251)

en: Cyrillic/_Russian (IBM-866)
hu: Cirill/O_rosz (IBM-866)

en: Greek (_ISO-8859-7)
hu: Görög (_ISO-8859-7)

en: Greek (_MacGreek)
hu: Görög (_MacGreek)

en: Greek (_Windows-1253)
hu: Görög (_Windows-1253)

en: Gujarati (_MacGujarati)
hu: Gudzsarati (_MacGujarati)

en: Hebrew (_IBM-862)
hu: Héber (_IBM-862)

en: Hebrew (IS_O-8859-8-I)
hu: Héber (IS_O-8859-8-I)

en: Hebrew (_MacHebrew)
hu: Héber (_MacHebrew)

en: Hebrew (_Windows-1255)
hu: Héber (_Windows-1255)

en: _Visual Hebrew (ISO-8859-8)
hu: _Vizuális héber (ISO-8859-8)

en: Japanese (_EUC-JP)
hu: Japán (_EUC-JP)

en: Japanese (_ISO-2022-JP)
hu: Japán (_ISO-2022-JP)

en: Japanese (_Shift-JIS)
hu: Japán (_Shift-JIS)

en: Korean (_EUC-KR)
hu: Koreai (_EUC-KR)

en: Korean (_ISO-2022-KR)
hu: Koreai (_ISO-2022-KR)

en: Korean (_JOHAB)
hu: Koreai (_JOHAB)

en: Korean (_UHC)
hu: Koreai (_UHC)

en: _Celtic (ISO-8859-14)
hu: _Kelta (ISO-8859-14)

en: _Icelandic (MacIcelandic)
hu: _Izlandi (MacIcelandic)

en: _Nordic (ISO-8859-10)
hu: _Skandináv (ISO-8859-10)

en: _Persian (MacFarsi)
hu: _Perzsa (MacFarsi)

en: Croatian (Mac_Croatian)
hu: Horvát (Mac_Croatian)

en: _Romanian (MacRomanian)
hu: _Román (MacRomanian)

en: R_omanian (ISO-8859-16)
hu: R_omán (ISO-8859-16)

en: South _European (ISO-8859-3)
hu: Dél-_európai (ISO-8859-3)

en: Turkish (_IBM-857)
hu: Török (_IBM-857)

en: Turkish (I_SO-8859-9)
hu: Török (I_SO-8859-9)

en: Turkish (_MacTurkish)
hu: Török (_MacTurkish)

en: Turkish (_Windows-1254)
hu: Török (_Windows-1254)

en: Cyrillic/Ukrainian (_KOI8-U)
hu: Cirill/Ukrán (_KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (Mac_Ukrainian)
hu: Cirill/Ukrán (Mac_Ukrainian)

en: Vietnamese (_TCVN)
hu: Vietnami (_TCVN)

en: Vietnamese (_VISCII)
hu: Vietnami (_VISCII)

en: Vietnamese (V_PS)
hu: Vietnami (V_PS)

en: Vietnamese (_Windows-1258)
hu: Vietnami (_Windows-1258)

en: Western (_IBM-850)
hu: Nyugati (_IBM-850)

en: Western (_ISO-8859-1)
hu: Nyugati (_ISO-8859-1)

en: Western (IS_O-8859-15)
hu: Nyugati (IS_O-8859-15)

en: Western (_MacRoman)
hu: Nyugati (_MacRoman)

en: Western (_Windows-1252)
hu: Nyugati (_Windows-1252)

note: The following encodings are so rarely used that we don't want to * pollute the "related" part of the encodings menu with them, so we * set the language group to 0 here.
en: English (_US-ASCII)
hu: Angol (_US-ASCII)

note: Translators: this is the title that an unknown encoding will * be displayed as.
en: Unknown (%s)
hu: Ismeretlen (%s)

en: Type to search…
hu: Gépeljen a kereséshez…

en: Find previous occurrence of the search string
hu: A szó vagy kifejezés előző előfordulása az oldalon

en: Find next occurrence of the search string
hu: A szó vagy kifejezés következő előfordulása az oldalon

en: %s is not a valid URI
hu: A(z) %s nem érvényes URI

en: Text not found
hu: A szöveg nem található

en: Search wrapped back to the top
hu: A keresés az elejétől folytatódik

en: All files
hu: Minden fájl

en: All supported types
hu: Minden támogatott típus

note: Translators: Message appears when insecure password form is focused.
en: This form is not secure ‒ passwords will not be kept private
hu: Ez az űrlap nem biztonságos – a jelszavak nem maradnak titokban

en: _Dismiss
hu: _Eltüntetés

en: Web process crashed
hu: A Web folyamat összeomlott

en: Web process terminated due to exceeding memory limit
hu: A Web folyamat befejeződött, mert elérte a memóriakorlátot

en: Web process terminated by API request
hu: A Web folyamatot befejezte egy API-kérés

en: Page Unresponsive
hu: Az oldal nem válaszol

en: The current page “%s” is not responding
hu: A jelenlegi „%s” oldal nem válaszol

en: _Wait
hu: _Várakozás

en: Force _Stop
hu: _Leállítás kényszerítése

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
hu: „%s” betöltése…

en: Loading…
hu: Betöltés…

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website presented identification that belongs to a different website.
hu: Ez a webhely olyan azonosítót mutatott be, amely egy másik webhelyhez tartozik.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is too old to trust. Check the date on your computer’s calendar.
hu: A webhely azonosítója túl régi ahhoz, hogy megbízható legyen. Ellenőrizze a dátumot a számítógépe naptárában.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification was not issued by a trusted organization.
hu: Ennek a webhelynek az azonosítóját nem egy megbízható szervezet bocsájtotta ki.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification could not be processed. It may be corrupted.
hu: Ennek a webhelynek az azonosítóját nem sikerült feldolgozni. Talán sérült lehet.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification has been revoked by the trusted organization that issued it.
hu: Ennek a webhelynek az azonosítóját visszavonta az a megbízható szervezet, amely kibocsájtotta azt.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification cannot be trusted because it uses very weak encryption.
hu: Ennek a webhelynek az azonosítójában nem lehet megbízni, mert túl gyenge titkosítást használ.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is only valid for future dates. Check the date on your computer’s calendar.
hu: Ennek a webhelynek az azonosítója csak jövőbeli dátumokhoz érvényes. Ellenőrizze a dátumot a számítógépe naptárában.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a network error. Page title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Problem Loading Page
hu: Hiba az oldal betöltése közben

note: Message title when a site cannot be loaded due to a network error.
en: Unable to display this website
hu: A webhely tartalma nem jeleníthető meg

note: Error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The site at %s seems to be unavailable.
hu: A(z) %s helyen lévő oldal nem érhető el.

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: It may be temporarily inaccessible or moved to a new address. You may wish to verify that your internet connection is working correctly.
hu: Lehet, hogy átmenetileg nem érhető el, vagy új címre költöztették. Érdemes lehet ellenőrizni, hogy internetkapcsolata megfelelően működik-e.

note: Technical details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The precise error was: %s
hu: A pontos hiba ez volt: %s

note: The button on the network error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the page crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the process crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the unresponsive process error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. Translators: toolt
en: Reload
hu: Újratöltés

note: Message title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Oops! There may be a problem
hu: Jaj! Hiba történhetett

note: Error details when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: The page %s may have caused Web to close unexpectedly.
hu: A(z) %s oldal okozhatta a Web váratlan bezárását.

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: If this happens again, please report the problem to the %s developers.
hu: Ha ez újra megtörténik, akkor jelentse a problémát a(z) %s fejlesztőinek.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Problem Displaying Page
hu: Hiba az oldal megjelenítése közben

note: Message title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Oops!
hu: Hopp!

note: Error details when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Something went wrong while displaying this page. Please reload or visit a different page to continue.
hu: Hiba történt a lap megjelenítésekor. Töltse be újra, vagy látogasson meg egy másik oldalt a folytatáshoz.

note: Page title when web content has become unresponsive.
en: Unresponsive Page
hu: Az oldal nem válaszol

note: Message title when web content has become unresponsive.
en: Uh-oh!
hu: Hoppá!

note: Error details when web content has become unresponsive.
en: This page has been unresponsive for too long. Please reload or visit a different page to continue.
hu: Az oldal túl sokáig nem változott. Töltse be újra, vagy látogasson meg egy másik oldalt a folytatáshoz.

note: Page title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: Security Violation
hu: Biztonsági probléma

note: Message title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This Connection is Not Secure
hu: A kapcsolata nem biztonságos

note: Error details when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This does not look like the real %s. Attackers might be trying to steal or alter information going to or from this site.
hu: Ez nem a valódi %s weboldalnak tűnik. Támadók megpróbálhatnak információkat lopni, vagy megmásítani az oldal felé menő, illetve az oldaltól érkező információkat.

note: The button on the invalid TLS certificate error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on no such file error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE.
en: Go Back
hu: Ugrás vissza

[ctx: back-access-key]
note: Mnemonic for the Go Back button on the invalid TLS certificate error page. Mnemonic for the Go Back button on the no such file error page.
en: B
hu: V

note: The hidden button on the invalid TLS certificate error page. Do not add mnemonics here.
en: Accept Risk and Proceed
hu: Kockázat elfogadása és folytatás

[ctx: proceed-anyway-access-key]
note: Mnemonic for the Accept Risk and Proceed button on the invalid TLS certificate error page.
en: P
hu: F

note: Page title on no such file error page Message title on the no such file error page.
en: File not found
hu: A fájl nem található

en: %s could not be found.
hu: A(z) %s nem található.

en: Please check the file name for capitalization or other typing errors. Also check if it has been moved, renamed, or deleted.
hu: Ellenőrizze a fájlnévben lévő kis- és nagybetűket és az egyéb lehetséges elütéseket. Azt is nézze meg, hogy nem-e lett áthelyezve, átnevezve vagy törölve.

en: None specified
hu: Nincs megadva

en: Technical information
hu: Technikai információk

en: Unspecified
hu: Nincs megadva

en: Web pages
hu: Weboldalak

en: Images
hu: Képek

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess. Translators: tooltip for the downloads button
en: Downloads
hu: Letöltések

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess.
en: Desktop
hu: Asztal

en: Home
hu: Kezdőoldal

en: Could not create a temporary directory in “%s”.
hu: Az átmeneti könyvtár létrehozása meghiúsult itt: „%s”.

en: The file “%s” exists. Please move it out of the way.
hu: A(z) „%s” fájl létezik, tüntesse el az útból.

en: Failed to create directory “%s”.
hu: A(z) „%s” könyvtár létrehozása meghiúsult.

note: Translators: First %s is the name of the user currently logged in on the * machine. The second %s is the machine's name. You can use the variables * in a different order by changing them to %2$s and %1$s.
en: %s’s GNOME Web on %s
hu: %s GNOME Web böngészője ezen: %s

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 12∶34 am"
en: Today %I∶%M %p
hu: Ma %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 15∶34"
en: Today %H∶%M
hu: Ma %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 12∶34 am"
en: Yesterday %I∶%M %p
hu: Tegnap %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 15∶34"
en: Yesterday %H∶%M
hu: Tegnap %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current week, * strftime format. e.g. "Wed 12∶34 am"
en: %a %I∶%M %p
hu: %a. %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current week, * strftime format. e.g. "Wed 15∶34"
en: %a %H∶%M
hu: %a. %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current year, * strftime format. e.g. "Feb 12 12∶34 am"
en: %b %d %I∶%M %p
hu: %b. %-d %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current year, * strftime format. e.g. "Feb 12 15∶34"
en: %b %d %H∶%M
hu: %b. %-d %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in a different year, * strftime format. e.g. "Feb 12 1997"
en: %b %d %Y
hu: %Y. %b. %-d.

note: impossible time or broken locale settings
en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Failed to get desktop filename for webapp id %s
hu: Nem sikerült lekérni az asztali fájl nevét a(z) %s webalkalmazás-azonosítóhoz

en: Failed to install desktop file %s:
hu: Nem sikerült telepíteni a(z) %s asztali fájlt:

en: Profile directory %s already exists
hu: A(z) %s profilkönyvtár már létezik

en: Failed to create directory %s
hu: Nem sikerült létrehozni a(z) %s könyvtárat

en: Failed to create .app file: %s
hu: Nem sikerült létrehozni az .app fájlt: %s

en: Cannot create SQLite connection. Close browser and try again.
hu: Az SQLite-kapcsolat nem hozható létre. Zárja be a böngészőt és próbálja újra.

en: Browser password database could not be opened. Close browser and try again.
hu: A böngésző jelszóadatbázisa nem nyitható meg. Zárja be a böngészőt és próbálja újra.

note: Translators: The first %s is the username and the second one is the * security origin where this is happening. Example: gnome@gmail.com and * https://mail.google.com.
en: Password for %s in a form in %s
hu: %s jelszava az űrlapon a(z) %s helyen

note: Translators: The %s is the security origin where this is happening. * Example: https://mail.google.com.
en: Password in a form in %s
hu: Jelszó egy űrlapon a(z) %s helyen

en: Failed to obtain storage credentials.
hu: A tárolási engedélyek megszerzése meghiúsult.

en: Please visit Firefox Sync and sign in again to continue syncing.
hu: Keresse fel a Firefox Syncet, és jelentkezzen be újra a szinkronizáció folytatásához.

en: The password of your Mozilla account seems to have been changed.
hu: Úgy tűnik, hogy a Mozilla-fiókjának megváltozott a jelszava.

en: Please visit Firefox Sync and sign in with the new password to continue syncing.
hu: Keresse fel a Firefox Syncet, és jelentkezzen be az új jelszavával a szinkronizáció folytatásához.

en: Failed to obtain signed certificate.
hu: Nem sikerült aláírt tanúsítványt szerezni.

en: Could not find the sync secrets for the current sync user.
hu: A jelenlegi felhasználó szinkronizációs titka nem található.

en: The sync secrets for the current sync user are invalid.
hu: A jelenlegi felhasználó szinkronizációs titka érvénytelen.

en: Failed to store sync secrets (is the secret service or secrets portal broken?):
hu: Nem sikerült eltárolni a szinkronizációs titkokat (a titokszolgáltató vagy a titkok portálja elromlott?):

note: Translators: %s is the email of the user.
en: The sync secrets of %s
hu: %s szinkronizációs titka

en: Failed to upload client record.
hu: Nem sikerült az ügyfél rekord feltöltése.

en: Failed to upload crypto/keys record.
hu: Nem sikerült a titkosítási/kulcs rekord feltöltése.

en: Failed to retrieve crypto keys.
hu: Nem sikerült a titkosítási kulcsok fogadása.

en: Failed to upload meta/global record.
hu: Nem sikerült a meta/globális rekord feltöltése.

note: Translators: the %d is the storage version, the \n is a newline character.
en: Your Mozilla account uses storage version %d. Web only supports version %d.
hu: A Mozilla-fiók %d tárolóverziót használt. A Web csak a(z) %d verziót támogatja.

en: Failed to verify storage version.
hu: Nem sikerült a tároló verzió ellenőrzése.

en: Failed to upload device info
hu: Nem sikerült az eszközinformációk feltöltése

en: Failed to retrieve the Sync Key
hu: Nem sikerült a Sync kulcs lekérése

en: Bookmark Properties
hu: Könyvjelző tulajdonságai

en: File is not a valid Epiphany bookmarks file: missing tags table
hu: A fájl nem egy érvényes Epiphany könyvjelző fájl: hiányzó címketáblázat

en: File is not a valid Epiphany bookmarks file: missing bookmarks table
hu: A fájl nem egy érvényes Epiphany könyvjelző fájl: hiányzó könyvjelzőtáblázat

en: Firefox bookmarks database could not be opened. Close Firefox and try again.
hu: A Firefox könyvjelző-adatbázis nem nyitható meg. Zárja be a Firefoxot és próbálja újra.

en: Firefox bookmarks could not be retrieved!
hu: A Firefox könyvjelzők nem kérhetőek le!

en: HTML bookmarks database could not be opened: %s
hu: A HTML-könyvjelzők adatbázisa nem nyitható meg: %s

en: HTML bookmarks database could not be read.
hu: A HTML-könyvjelzők adatbázisa nem olvasható.

en: HTML bookmarks database could not be parsed: %s
hu: A HTML-könyvjelzők adatbázisa nem dolgozható fel: %s

en: Bookmarks file could not be parsed:
hu: A könyvjelzőket tartalmazó fájl nem dolgozható fel:

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Mobile
hu: Mobil

en: Save Link As
hu: Hivatkozás mentése másként

en: Save Image As
hu: Kép mentése másként

en: Save Media As
hu: Média mentése másként

note: Translators: tooltip for the empty bookmark button
en: Bookmark Page
hu: Oldal könyvjelzőzése

note: Translators: tooltip for the bookmarked button
en: Edit Bookmark
hu: Könyvjelző szerkesztése

en: Stop
hu: Leállítás

en: The certificate does not match this website
hu: A tanúsítvány nem egyezik ezzel a webhellyel

en: The certificate has expired
hu: A tanúsítvány lejárt

en: The signing certificate authority is not known
hu: Az aláíró hitelesítésszolgáltató ismeretlen

en: The certificate contains errors
hu: A tanúsítvány hibás

en: The certificate has been revoked
hu: A tanúsítvány vissza lett vonva

en: The certificate is signed using a weak signature algorithm
hu: A tanúsítványt gyenge aláírási algoritmussal írták alá

en: The certificate activation time is still in the future
hu: A tanúsítvány aktiválási ideje a jövőben van

en: The identity of this website has been verified.
hu: A webhely azonossága ellenőrizve.

en: The identity of this website has not been verified.
hu: A webhely azonossága nincs ellenőrizve.

note: Message on certificate dialog
en: No problems have been detected with your connection.
hu: Nincs észlelt probléma a kapcsolattal.

en: This certificate is valid. However, resources on this page were sent insecurely.
hu: Ez a tanúsítvány érvényes. Viszont a lap tartalma nem biztonságos módon lett elküldve.

en: _Clear All
hu: Összes _törlése

en: %d second left | %d seconds left
hu[0]: %d másodperc van hátra
hu[1]: %d másodperc van hátra

en: %d minute left | %d minutes left
hu[0]: %d perc van hátra
hu[1]: %d perc van hátra

en: %d hour left | %d hours left
hu[0]: %d óra van hátra
hu[1]: %d óra van hátra

en: %d day left | %d days left
hu[0]: %d nap van hátra
hu[1]: %d nap van hátra

en: %d week left | %d weeks left
hu[0]: %d hét van hátra
hu[1]: %d hét van hátra

en: %d month left | %d months left
hu[0]: %d hónap van hátra
hu[1]: %d hónap van hátra

en: Finished
hu: Befejeződött

en: Moved or deleted
hu: Áthelyezve vagy törölve

en: Error downloading: %s
hu: Hiba a letöltéskor: %s

en: Cancelling…
hu: Megszakítás…

en: Starting…
hu: Indítás…

note: Translators: the %s refers to the time at which the last sync was made. * For example: Today 04:34 PM, Sun 11:25 AM, May 31 06:41 PM.
en: Last synchronized: %s
hu: Legutóbbi szinkronizáció: %s

en: Something went wrong, please try again later.
hu: Hiba történt, próbálja újra később.

en: %u min | %u mins
hu[0]: %u perc
hu[1]: %u perc

note: Translators: tooltip for the refresh button
en: Reload the current page
hu: Jelenlegi oldal újratöltése

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: Stop loading the current page
hu: Jelenlegi oldal betöltésének leállítása

en: It is not possible to modify history when in incognito mode.
hu: Az előzmények módosítása inkognitó módban nem lehetséges.

en: Remove the selected pages from history
hu: A kijelölt oldalak eltávolítása az előzményekből

en: Copy URL
hu: URL másolása

en: Clear Browsing History?
hu: Törli a böngészési előzményeket?

en: Clearing the browsing history will cause all history links to be permanently deleted.
hu: Az előzmények törlése azt jelenti, hogy az összes előzményelem visszavonhatatlanul eltűnik.

en: Cl_ear
hu: _Törlés

en: Remove all history
hu: Összes előzmény eltávolítása

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: Notification Request
hu: Értesítés kérelem

en: Camera Request
hu: Kamera kérelem

en: Microphone Request
hu: Mikrofon kérelem

en: Location Request
hu: Helyadat kérelem

en: Webcam and Microphone Request
hu: Webkamera és mikrofon kérelem

en: Permission Request
hu: Jogosultság kérelem

en: Open a new browser window instead of a new tab
hu: Új böngészőablak megnyitása új lap helyett

en: Load the given session state file
hu: A megadott munkamenet-állapotfájl betöltése

en: FILE
hu: FÁJL

en: Start an instance with user data read-only
hu: Egy példány indítása csak olvasható felhasználói adatokkal

en: Start a private instance with separate user data
hu: Privát példány indítása különálló felhasználói adatokkal

en: Start a private instance in web application mode
hu: Privát példány indítása webalkalmazás módban

en: Start a private instance for WebDriver control
hu: Privát példány indítása a WebDriver vezérléséhez

en: Custom profile directory for private instance
hu: Egyéni profilkönyvtár a privát példányhoz

en: DIR
hu: KÖNYVTÁR

en: Web options
hu: Web beállításai

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to send you notifications
hu: A(z) „%s” helyen lévő oldal értesítéseket szeretne küldeni

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: Location Access Request
hu: Helyadat-hozzáférési kérelem

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to know your location
hu: A(z) „%s” helyen lévő oldal tudni szeretné a tartózkodási helyét

note: Translators: Microphone policy for a specific site.
en: Microphone Access Request
hu: Mikrofon-hozzáférési kérelem

note: Translators: Microphone policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your microphone
hu: A(z) „%s” helyen lévő oldal használni szeretné a mikrofonját

note: Translators: Webcam policy for a specific site.
en: Webcam Access Request
hu: Webkamera-hozzáférési kérelem

note: Translators: Webcam policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your webcam
hu: A(z) „%s” helyen lévő oldal használni szeretné a webkameráját

note: Translators: Webcam and microphone policy for a specific site.
en: Webcam and Microphone Access Request
hu: Webkamera- és mikrofon-hozzáférési kérelem

note: Translators: Webcam and microphone policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your webcam and microphone
hu: A(z) „%s” helyen lévő oldal használni szeretné a webkameráját és a mikrofonját

note: Translators: Storage access policy for a specific site.
en: Website Data Access Request
hu: Webhelyadat-hozzáférési kérelem

note: Translators: Storage access policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to access its own data (including cookies) while browsing “%s”. This will allow “%s” to track your activity on “%s”.
hu: A(z) „%s” helyen lévő oldal hozzá szeretne férni a saját adataihoz (beleértve a sütiket is) a(z) „%s” böngészése során. Ez engedélyezni fogja a(z) „%s” számára a(z) „%s” oldalon végzett tevékenysége követését.

note: Translators: Clipboard policy for a specific site.
en: Clipboard Access Request
hu: Vágólap-hozzáférési kérelem

note: Translators: Clipboard policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to access your clipboard
hu: A(z) „%s” helyen lévő oldal hozzá szeretne férni a vágólapjához

note: Label in certificate popover when site is untrusted. %s is a URL.
en: This web site’s digital identification is not trusted. You may have connected to an attacker pretending to be %s.
hu: Ennek a weboldalnak a digitális azonosítója nem megbízható. Esetleg egy olyan támadóhoz csatlakozott, aki %s néven adja ki magát.

note: Label in certificate popover when site uses HTTP. %s is a URL.
en: This site has no security. An attacker could see any information you send, or control the content that you see.
hu: Ez az oldal nem biztonságos. Egy támadó minden elküldött információt láthat, vagy irányíthatja a tartalmat, amit Ön lát.

note: Label in certificate popover when site sends mixed content.
en: This web site did not properly secure your connection.
hu: Ez a weboldal nem megfelelően biztosította a kapcsolatot.

note: Label in certificate popover on secure sites.
en: Your connection seems to be secure.
hu: A kapcsolata biztonságosnak látszik.

en: _View Certificate…
hu: _Tanúsítvány megtekintése…

en: Allow
hu: Engedélyezés

en: Deny
hu: Elutasítás

en: Ask
hu: Kérdezzen

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Advertisements
hu: Reklámok

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Password saving
hu: Jelszómentés

en: Location access
hu: Helyadat hozzáférés

en: Microphone access
hu: Mikrofon hozzáférés

en: Webcam access
hu: Webkamera hozzáférés

en: Media autoplay
hu: Média automatikus lejátszása

en: Without Sound
hu: Hang nélkül

note: Translators: tooltip for the new tab button
en: Open a new tab
hu: Új lap megnyitása

note: Undo, redo.
en: _Undo
hu: _Visszavonás

en: Re_do
hu: Mé_gis

note: Edit.
en: Cu_t
hu: _Kivágás

en: _Copy
hu: _Másolás

en: _Paste
hu: _Beillesztés

en: _Paste Text Only
hu: _Csak szöveg beillesztése

en: Select _All
hu: Ö_sszes kijelölése

en: S_end Link by Email…
hu: Hivatkozás _küldése e-mailben…

en: _Reload
hu: _Frissítés

en: _Back
hu: _Vissza

en: _Forward
hu: _Előre

note: Bookmarks
en: Add Boo_kmark…
hu: _Könyvjelző hozzáadása…

note: Links.
en: Open Link in New _Window
hu: Hivatkozás megnyitása új _ablakban

en: Open Link in New _Tab
hu: Hivatkozás megnyitása új _lapon

en: Open Link in I_ncognito Window
hu: Hivatkozás megnyitása i_nkognitó ablakban

en: _Save Link As…
hu: Hivatkozás _mentése másként…

en: _Copy Link Address
hu: Hivatkozás _címének másolása

en: _Copy E-mail Address
hu: E-_mail-cím másolása

note: Images.
en: View _Image in New Tab
hu: _Kép megtekintése új lapon

en: Copy I_mage Address
hu: Kép címé_nek másolása

en: _Save Image As…
hu: Ké_p mentése másként…

en: Set as _Wallpaper
hu: Beállítás _háttérképként

note: Video.
en: Open Video in New _Window
hu: Videó megnyitása új _ablakban

en: Open Video in New _Tab
hu: Videó megnyitása új _lapon

en: _Save Video As…
hu: Videó _mentése másként…

en: _Copy Video Address
hu: Videó _címének másolása

note: Audio.
en: Open Audio in New _Window
hu: Hang megnyitás új _ablakban

en: Open Audio in New _Tab
hu: Hang megnyitása új _lapon

en: _Save Audio As…
hu: Hang _mentése másként…

en: _Copy Audio Address
hu: Hang _címének másolása

en: Save Pa_ge As…
hu: _Oldal mentése másként…

en: _Take Screenshot…
hu: _Képernyőkép készítése…

en: _Page Source
hu: Oldal fo_rrása

en: Search the Web for “%s”
hu: „%s” keresése a világhálón

en: Open Link
hu: Hivatkozás megnyitása

en: Open Link In New Tab
hu: Hivatkozás megnyitása új lapon

en: Open Link In New Window
hu: Hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Open Link In Incognito Window
hu: Hivatkozás megnyitása inkognitó ablakban

en: _Ask Later
hu: _Kérdezzen később

en: _Deny
hu: _Elutasítás

en: _Allow
hu: _Engedélyezés

en: Leave Website?
hu: Elhagyja a webhelyet?

en: A form was modified and has not been submitted
hu: Egy űrlap módosítva lett és nem került elküldésre

en: _Discard Form
hu: Űrlap _elvetése

en: Download operation
hu: Letöltési művelet

en: Show details
hu: Részletek megjelenítése

en: %d download operation active | %d download operations active
hu[0]: %d letöltési művelet aktív
hu[1]: %d letöltési művelet aktív

en: Set as Default Browser?
hu: Beállítja alapértelmezett böngészőként?

en: Use Web as your default web browser and for opening external links
hu: A Web használata alapértelmezett webböngészőként és külső hivatkozások megnyitásához

en: Use Epiphany Technology Preview as your default web browser and for opening external links
hu: Az Epiphany technológiai előzetesének használata alapértelmezett webböngészőként és külső hivatkozások megnyitásához

en: _Ask Again Later
hu: _Kérdezzen később újra

en: _No
hu: _Nem

en: _Yes
hu: _Igen

en: Save password?
hu: Menti a jelszót?

en: Passwords can be removed at any time in Preferences
hu: A jelszavak bármikor eltávolíthatók a beállításokban

en: Not Now
hu: Most nem

en: Never Save
hu: Soha ne mentse

en: Save
hu: Mentés

en: Close Multiple Tabs?
hu: Bezár több lapot?

en: If this window is closed, all open tabs will be lost
hu: Ha ez az ablak bezárásra kerül, akkor az összes nyitott lap elvész

en: C_lose Tabs
hu: Lapok _bezárása

en: New tab opened
hu: Új lap nyílt

en: Switch
hu: Átváltás

en: Cookies
hu: Sütik

en: HTTP disk cache
hu: HTTP lemez gyorsítótár

en: Local storage data
hu: Helyi tárolóban lévő adatok

en: Offline web application cache
hu: Telepített webalkalmazások gyorsítótára

en: IndexedDB databases
hu: IndexedDB adatbázisok

en: HSTS policies cache
hu: HSTS házirend gyorsítótár

en: Intelligent Tracking Prevention data
hu: Intelligens követésmegelőzés adatai

en: New search engine
hu: Új keresőmotor

en: A_dd Search Engine…
hu: Keresőmotor hozzáa_dása…

en: This field is required
hu: Ez a mező kötelező

en: Address must start with either http:// or https://
hu: A címnek a következők egyikével kell kezdődnie: http:// vagy https://

en: Address must contain the search term represented by %s
hu: A címnek tartalmaznia kell a kereséséi kifejezést, amelyet %s jelöl

en: Address should not contain the search term several times
hu: A cím nem tartalmazhatja többször is a keresési kifejezést

en: Address is not a valid URI
hu: A cím nem érvényes URI

en: Address is not a valid URL. The address should look like https://www.example.com/search?q=%s
hu: A cím nem érvényes URI. A címnek hasonlóan kell kinéznie: https://www.example.com/search?q=%s

en: This shortcut is already used.
hu: Ez a rövidítés már használatban van.

en: Search shortcuts must not contain any space.
hu: A keresési rövidítések nem tartalmazhatnak szóközt.

en: Search shortcuts should start with a symbol such as !, # or @.
hu: A keresési rövidítéseknek ilyen szimbólumokkal kell kezdődniük: !, # vagy @.

en: A name is required
hu: A név kötelező

en: This search engine already exists
hu: Ez a keresőmotor már létezik

en: Remove Extension
hu: Kiterjesztés eltávolítása

en: Do you really want to remove this extension?
hu: Valóban el szeretné távolítani ezt a kiterjesztést?

en: _Remove
hu: E_ltávolítás

en: Delete All Passwords?
hu: Törli az összes jelszót?

en: This will clear all locally stored passwords, and can not be undone.
hu: Ez törölni fogja az összes helyben tárolt jelszót, és nem vonható vissza.

en: _Delete
hu: _Törlés

en: Copy password
hu: Jelszó másolása

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Copy username
hu: Felhasználónév másolása

en: Password
hu: Jelszó

en: Remove Password
hu: Jelszó eltávolítása

en: Sans
hu: Talpatlan

en: Serif
hu: Talpas

en: Light
hu: Világos

en: Dark
hu: Sötét

note: Translators: this is the title of a file chooser dialog.
en: Open File (manifest.json/xpi)
hu: Fájl megnyitása (manifest.json/xpi)

en: Add Language
hu: Nyelv hozzáadása

en: System language (%s) | System languages (%s)
hu[0]: Rendszer nyelve (%s)
hu[1]: Rendszer nyelvei (%s)

en: Supported Image Files
hu: Támogatott képfájlok

en: Executes only the n-th migration step
hu: Csak az n. költöztetési lépés végrehajtása

en: Specifies the required version for the migrator
hu: Megadja a szükséges verziót a költöztetőnek

en: Specifies the profile where the migrator should run
hu: Megadja a költöztető futtatásához használandó profilt

en: Web profile migrator
hu: Web profilköltöztető

en: Web profile migrator options
hu: Web profilköltöztető beállításai

note: Translators: tooltip for the webextension actions button
en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: View Open Tabs
hu: Nyitott lapok megtekintése

note: Translators: tooltip for the bookmarks popover button
en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

note: Translators: tooltip for the back button
en: Back
hu: Vissza

note: Translators: tooltip for the forward button
en: Forward
hu: Előre

note: Translators: tooltip for the secret homepage button
en: Homepage
hu: Kezdőoldal

en: Bookmark
hu: Könyvjelző

en: _Name
hu: _Név

en: _Address
hu: _Webcím

en: Tags
hu: Címkék

en: Add Tag…
hu: Címke hozzáadása…

en: _Add
hu: _Hozzáadás

en: All
hu: Mind

en: No Bookmarks
hu: Nincsenek könyvjelzők

en: Bookmarked pages will appear here
hu: Itt fognak megjelenni a könyvjelzőzött oldalak

en: Website Data
hu: Webhelyadatok

en: _Clear Data
hu: Adatok _törlése

en: Remove selected website data
hu: A kijelölt webhelyadatok törlése

en: Search website data
hu: Webhelyadatok keresése

en: No Website Data Found
hu: Nem találhatók webhelyadatok

en: Website data will be listed here
hu: A webhelyadatok itt lesznek felsorolva

en: Clear selected website data:
hu: A kijelölt webhelyadatok törlése:

en: You cannot undo this action. The data you are choosing to clear will be removed forever.
hu: Ezt a műveletet nem vonhatja vissza. A törlésre kijelölt adatok véglegesen elvesznek.

en: Search
hu: Keresés

en: No Results Found
hu: Nincsenek találatok

en: Try a different search
hu: Próbáljon másfajta keresést

en: Text Encoding
hu: Kódolás

en: Use Encoding Specified by Document
hu: A dokumentum által megadott kódolás használata

en: Recent Encodings
hu: Nemrég használt kódolások

en: Related Encodings
hu: Kapcsolódó kódolások

en: Show All…
hu: Összes megjelenítése…

en: Open _Inspector
hu: _Vizsgáló megnyitása

en: Author
hu: Szerző

en: Version
hu: Verzió

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Sync _Now
hu: Szinkronizálás _most

en: Sign in with your Mozilla account to sync your data with GNOME Web and Firefox on other computers. GNOME Web is not Firefox and is not produced or endorsed by Mozilla.
hu: Jelentkezzen be a Mozilla-fiókjával, hogy szinkronizálja adatait a más számítógépeken használt GNOME Webbel és Firefoxszal. A GNOME Web nem Firefox, nem a Mozilla készíti és nem is támogatja.

en: Mozilla Account
hu: Mozilla-fiók

en: Logged in
hu: Bejelentkezve

en: Sign _Out
hu: _Kijelentkezés

en: Sync Options
hu: Sync beállítások

en: Sync _Bookmarks
hu: _Könyvjelzők szinkronizálása

en: Sync _Passwords
hu: _Jelszavak szinkronizálása

en: Sync _History
hu: _Előzmények szinkronizálása

en: Sync Open _Tabs
hu: Nyitott _lapok szinkronizálása

en: S_ynced Tabs
hu: S_zinkronizált lapok

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: Device name
hu: Eszköz neve

en: _Save
hu: M_entés

en: _Change
hu: _Módosítás

en: History
hu: Előzmények

en: Select Items
hu: Elemek kijelölése

en: Search history
hu: Keresési előzmények

en: No History Found
hu: Nem találhatók előzmények

en: Visited pages will be listed here
hu: A meglátogatott oldalak lesznek itt felsorolva

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: Delete Language
hu: Nyelv törlése

en: Search for websites, bookmarks, and open tabs
hu: Webhelyek, könyvjelzők és nyitott lapok keresése

en: Website Security Status and Permissions
hu: Webhely biztonsági állapota és jogosultságai

en: Reader Mode
hu: Olvasó mód

en: View Available Passwords
hu: Elérhető jelszavak megtekintése

en: _Redo
hu: Új_ra

en: Paste and _Go
hu: Beillesztés és _ugrás

en: R_eload
hu: Újr_atöltés

en: Reload _All Tabs
hu: Öss_zes lap újratöltése

en: _Duplicate
hu: _Kettőzés

en: P_in Tab
hu: _Lap rögzítése

en: Unp_in Tab
hu: Lap rögzítésének _feloldása

en: _Mute Tab
hu: Lap _némítása

en: Close Tabs to the _Left
hu: Lapok bezárása _balra

en: Close Tabs to the _Right
hu: Lapok bezárása j_obbra

en: Close _Other Tabs
hu: _Egyéb lapok bezárása

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Run in Background
hu: _Futtatás a háttérben

en: _New Window
hu: Új _ablak

en: New _Incognito Window
hu: Új i_nkognitóablak

en: Reopen Closed _Tab
hu: Bezárt _lap újranyitása

en: Histo_ry
hu: _Előzmények

en: I_mport and Export
hu: I_mportálás és exportálás

en: I_mport Bookmarks…
hu: Könyvjelzők i_mportálása…

en: E_xport Bookmarks…
hu: Könyvjelzők e_xportálása…

en: Import _Passwords…
hu: _Jelszavak importálása…

en: Install as _Web App…
hu: Telepítés _webalkalmazásként…

en: Manag_e Web Apps
hu: Webalkalmazások _kezelése

en: Text Enco_ding…
hu: Szövegkó_dolás…

en: Pr_eferences
hu: _Beállítások

en: _Keyboard Shortcuts
hu: _Gyorsbillentyűk

en: _Help
hu: _Súgó

en: _About Web
hu: A Web _névjegye

[ctx: tooltip]
en: Zoom Out
hu: Kicsinyítés

en: Restore Zoom
hu: Nagyítás visszaállítása

[ctx: tooltip]
en: Zoom In
hu: Nagyítás

en: Print…
hu: Nyomtatás…

en: Find…
hu: Keresés…

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Save Login?
hu: Elmenti a bejelentkezést?

en: Passwords are saved only on your device and can be removed at any time in Preferences
hu: A jelszavak csak az Ön készülékén kerülnek mentésre, és bármikor eltávolíthatók a beállításokban

en: _Never Save
hu: Soha _ne mentse

en: Passwords
hu: Jelszavak

en: Remove All Passwords
hu: Az összes jelszó eltávolítása

en: Search passwords
hu: Jelszavak keresése

en: No Passwords Found
hu: Nem találhatók jelszavak

en: Saved passwords will be listed here
hu: A mentett jelszavak itt lesznek felsorolva

en: _Copy Password
hu: Jelszó _másolása

en: C_opy Username
hu: _Felhasználónév másolása

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Fonts
hu: Betűkészletek

en: Use Custom Fonts
hu: Egyéni betűkészletek használata

en: Sans Serif Font
hu: Talpatlan betűkészlet

en: Serif Font
hu: Talpas betűkészlet

en: Monospace Font
hu: Rögzített szélességű betűkészlet

en: Font Style
hu: Betűkészlet stílusa

en: Color Scheme
hu: Színséma

en: Style
hu: Stílus

en: Use Custom Stylesheet
hu: Egyéni stíluslap használata

en: Use Custom JavaScript
hu: Egyéni JavaScript használata

en: Default Zoom Level
hu: Alapértelmezett nagyítási szint

en: Add New Extension
hu: Új kiterjesztés hozzáadása

en: Extensions must be installed manually from their files
hu: A kiterjesztéseket kézzel kell telepíteni a fájljaikból

en: Epiphany is compatible with web extensions for Mozilla Firefox. To find and add web extensions, visit <a href="https://addons.mozilla.org">addons.mozilla.org</a>
hu: Az Epiphany kompatibilis a Mozilla Firefox webes kiterjesztéseivel. A webes kiterjesztések kereséséhez és hozzáadásához látogassa meg az <a href="https://addons.mozilla.org">addons.mozilla.org</a> oldalt.

en: No Extensions Installed
hu: Nincsenek kiterjesztések telepítve

en: General
hu: Általános

en: Web App
hu: Webalkalmazás

en: _Icon
hu: _Ikon

en: _Homepage
hu: _Kezdőoldal

en: _Title
hu: _Cím

en: _Manage Additional URLs
hu: További URL-ek _kezelése

en: Web Content
hu: Webtartalom

en: Block _Advertisements
hu: _Reklámok blokkolása

en: Block _Popup Windows
hu: _Felugró ablakok blokkolása

en: Most _Visited Pages
hu: _Leggyakrabban látogatott oldalak

en: _Blank Page
hu: Ü_res oldal

en: _Custom
hu: _Egyéni

en: Ask o_n Download
hu: Kérdezzen _letöltéskor

en: _Download Folder
hu: _Letöltési mappa

en: Search Engines
hu: Keresőmotorok

en: Session
hu: Munkamenet

en: Start in _Incognito Mode
hu: Indítás _inkognitó módban

en: _Restore Tabs on Startup
hu: Lapok _visszaállítása indításkor

en: Browsing
hu: Böngészés

en: Mouse _Gestures
hu: Egér_gesztusok

en: S_witch Immediately to New Tabs
hu: _Váltás azonnal az új lapokra

en: _Spell Checking
hu: _Helyesírás-ellenőrzés

en: Developer
hu: Fejlesztő

en: Show D_eveloper Actions
hu: F_ejlesztői műveletek megjelenítése

en: Add Language…
hu: Nyelv hozzáadása…

en: Choose a language:
hu: Válasszon egy nyelvet:

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Web Tracking
hu: Webes követés

en: Intelligent _Tracking Prevention
hu: Intelligens _követésmegelőzés

en: Allow websites to store cookies, databases, and local storage data
hu: Sütik, adatbázisok és helyi webhelyadatok tárolásának engedélyezése a webhelyek számára

en: _Website Data Storage
hu: _Webhelyadatok tárolója

en: Search Suggestions
hu: Keresési javaslatok

en: Enable search suggestions in the URL entry
hu: Keresési javaslatok engedélyezése az URL mezőben

en: _Google Search Suggestions
hu: _Google keresési javaslatok

en: Personal Data
hu: Személyes adatok

en: Clear Website _Data
hu: Webhely_adatok törlése

en: _Passwords
hu: _Jelszavak

en: _Remember Passwords
hu: Jelszavak _megjegyzése

en: Selects Default Search Engine
hu: Kiválasztja az alapértelmezett keresőmotort

en: Name
hu: Név

en: Address
hu: Webcím

en: Shortcut
hu: Gyorsbillentyű

en: To determine the search address, perform a search using the search engine that you want to add and replace the search term with %s
hu: A keresési cím meghatározásához végezzen egy keresést a hozzáadandó keresőmotorral, és cserélje erre a keresési kifejezést: %s

en: R_emove Search Engine
hu: Keresőmotor _eltávolítása

[ctx: shortcut window]
en: General
hu: Általános

[ctx: shortcut window]
en: New Window
hu: Új ablak

[ctx: shortcut window]
en: New Incognito Window
hu: Új inkognitóablak

[ctx: shortcut window]
en: Open File
hu: Fájl megnyitása

[ctx: shortcut window]
en: Save Page
hu: Oldal mentése

[ctx: shortcut window]
en: Take Screenshot
hu: Képernyőkép készítése

[ctx: shortcut window]
en: Print Page
hu: Oldal nyomtatása

[ctx: shortcut window]
en: Quit
hu: Kilépés

[ctx: shortcut window]
en: Help
hu: Súgó

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
hu: Menü megnyitása

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk

[ctx: shortcut window]
en: Show Downloads List
hu: Letöltések listájának megjelenítése

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
hu: Navigáció

[ctx: shortcut window]
en: Go to Homepage
hu: Ugrás a kezdőoldalra

[ctx: shortcut window]
en: Reload Current Page
hu: Jelenlegi oldal újratöltése

[ctx: shortcut window]
en: Reload Bypassing Cache
hu: Kikerülő gyorsítótár újratöltése

[ctx: shortcut window]
en: Stop Loading Current Page
hu: Jelenlegi oldal betöltésének leállítása

[ctx: shortcut window]
en: Go Back to Previous Page
hu: Ugrás vissza az előző oldalra

[ctx: shortcut window]
en: Go Forward to Next Page
hu: Ugrás előre a következő oldalra

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
hu: Lapok

[ctx: shortcut window]
en: New Tab
hu: Új lap

[ctx: shortcut window]
en: Close Current Tab
hu: Jelenlegi lap bezárása

[ctx: shortcut window]
en: Reopen Closed Tab
hu: Bezárt lap újranyitása

[ctx: shortcut window]
en: Go to Next Tab
hu: Ugrás a következő lapra

[ctx: shortcut window]
en: Go to Previous Tab
hu: Ugrás az előző lapra

[ctx: shortcut window]
en: Move Current Tab to the Left
hu: Jelenlegi lap mozgatása balra

[ctx: shortcut window]
en: Move Current Tab to the Right
hu: Jelenlegi lap mozgatása jobbra

[ctx: shortcut window]
en: Duplicate Current Tab
hu: Jelenlegi lap megkettőzése

[ctx: shortcut window]
en: View Open Tabs
hu: Nyitott lapok megtekintése

[ctx: shortcut window]
en: Miscellaneous
hu: Egyebek

[ctx: shortcut window]
en: History
hu: Előzmények

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
hu: Beállítások

[ctx: shortcut window]
en: Bookmark Current Page
hu: Jelenlegi oldal könyvjelzőzése

[ctx: shortcut window]
en: Show Bookmarks List
hu: Könyvjelzők listájának megjelenítése

[ctx: shortcut window]
en: Import Bookmarks
hu: Könyvjelzők importálása

[ctx: shortcut window]
en: Export Bookmarks
hu: Könyvjelzők exportálása

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Caret Browsing
hu: Kurzoros böngészés be- vagy kikapcsolása

[ctx: shortcut window]
en: Web App
hu: Webalkalmazás

[ctx: shortcut window]
en: Install Site as Web App
hu: Oldal telepítése webalkalmazásként

[ctx: shortcut window]
en: View
hu: Nézet

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
hu: Nagyítás

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
hu: Kicsinyítés

[ctx: shortcut window]
en: Reset Zoom
hu: Nagyítás visszaállítása

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

[ctx: shortcut window]
en: View Page Source
hu: Oldal forrásának megtekintése

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Inspector
hu: Vizsgáló be- vagy kikapcsolása

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Reader Mode
hu: Olvasó mód ki- vagy bekapcsolása

[ctx: shortcut window]
en: Editing
hu: Szerkesztés

[ctx: shortcut window]
en: Cut
hu: Kivágás

[ctx: shortcut window]
en: Copy
hu: Másolás

[ctx: shortcut window]
en: Paste
hu: Beillesztés

[ctx: shortcut window]
en: Undo
hu: Visszavonás

[ctx: shortcut window]
en: Redo
hu: Újra

[ctx: shortcut window]
en: Select All
hu: Összes kijelölése

[ctx: shortcut window]
en: Select Page URL
hu: Oldal URL-ének kijelölése

[ctx: shortcut window]
en: Search With Default Search Engine
hu: Keresés az alapértelmezett keresőmotorral

[ctx: shortcut window]
en: Find
hu: Keresés

[ctx: shortcut window]
en: Next Find Result
hu: Következő találat

[ctx: shortcut window]
en: Previous Find Result
hu: Előző találat

en: Synced Tabs
hu: Szinkronizált lapok

en: Below are the synced open tabs of your other devices that use Firefox Sync with this account. Open a tab by double clicking its name (tabs under Local Tabs cannot be opened).
hu: A lentiek olyan más eszközökről származó szinkronizált lapok, amelyek Firefox Syncet használnak ezzel a fiókkal. Nyisson meg egy lapot kettőt kattintva a nevére (a Helyi lapok alatti lapok nem nyithatók meg).

en: Additional URLs
hu: További URL-ek

en: A URL that starts with any of the additional URLs will be opened by the web application. If you omit the URL scheme, the one from the currently loaded URL will be used.
hu: A webalkalmazás meg fog nyitni egy URL-t, amely a további URL-ek bármelyikével kezdődik. Ha elhagyja az URL sémáját, akkor az a jelenleg betöltött URL-ből lesz használva.

en: Add New URL
hu: Új URL hozzáadása

en: Remove Selected URLs
hu: Kijelölt URL-ek eltávolítása

en: C_lear All
hu: Összes _törlése

en: Search the web for “%s”
hu: „%s” keresése a világhálón

en: Load “%s”
hu: „%s” betöltése

en: Local Tabs
hu: Helyi lapok

en: The install_token is required for the Install() method
hu: Az install_token szükséges az Install() metódushoz

en: The url passed was not valid: ‘%s’
hu: Az átadott URL nem volt érvényes: „%s”

en: The name passed was not valid
hu: Az átadott név nem volt érvényes

en: Installing the web application ‘%s’ (%s) failed: %s
hu: A(z) „%s” (%s) webalkalmazás telepítése sikertelen: %s

en: The desktop file ID passed ‘%s’ was not valid
hu: Az átadott „%s” asztalifájl-azonosító nem volt érvényes

en: The web application ‘%s’ does not exist
hu: A(z) „%s” webalkalmazás nem létezik

en: The web application ‘%s’ could not be deleted
hu: A(z) „%s” webalkalmazást nem sikerült törölni

en: Options for %s
hu: A(z) %s beállításai

en: GVDB File
hu: GVDB-fájl

en: HTML File
hu: HTML-fájl

en: Ch_oose File
hu: _Válasszon fájlt

en: I_mport
hu: I_mportálás

en: Bookmarks successfully imported!
hu: Könyvjelzők sikeresen importálva!

en: Select Profile
hu: Válasszon profilt

en: Choose File
hu: Válasszon fájlt

en: Import Bookmarks
hu: Könyvjelzők importálása

en: From:
hu: Ettől:

en: Bookmarks successfully exported!
hu: Könyvjelzők sikeresen exportálva!

note: Translators: Only translate the part before ".html" (e.g. "bookmarks")
en: bookmarks.html
hu: könyvjelzők.html

en: Passwords successfully imported!
hu: A jelszavak sikeresen importálva!

en: Import Passwords
hu: Jelszavak importálása

en: Reload Website?
hu: Újratölti a webhelyet?

en: The application “%s” is ready to be used
hu: A(z) „%s” alkalmazás használatra kész

en: The application “%s” could not be created: %s
hu: A(z) „%s” alkalmazás nem hozható létre: %s

note: Translators: Desktop notification when a new web app is created.
en: Launch
hu: Indítás

en: Replace Existing Web App?
hu: Lecseréli a meglévő webalkalmazást?

en: An application named “%s” already exists, replacing it will overwrite it
hu: Már létezik egy „%s” nevű alkalmazás, a cseréje felül fogja írni

en: _Replace
hu: _Csere

en: Enable Caret Browsing Mode?
hu: Engedélyezi a kurzoros böngészési módot?

en: Pressing F7 turns caret browsing on or off. This feature places a moveable cursor in web pages, allowing you to move around with your keyboard. Do you want to enable caret browsing?
hu: Az F7 megnyomása be- vagy kikapcsolja a kurzoros böngészést. Ez a szolgáltatás egy mozgatható kurzort helyez el a weboldalakon, lehetővé téve a billentyűzettel való mozgást. Be szeretné kapcsolni a kurzoros böngészést?

en: _Enable
hu: _Engedélyezés
