epiphany-2.0 - en to ig translation catalogue (434 entries)

en: Browse and organize your bookmarks
ig: Chọgharịa ma hazie búùkmáàks gị

en: Epiphany Web Bookmarks
ig: Búùkmáàks Epiphany Wéèbụ̀

en: Web Bookmarks
ig: Búùkmáàkịs Wéèbụ̀

en: Browse the web
ig: Chọgharịa na wéèbụ̀

en: Epiphany Web Browser
ig: Omenchọgharị wéèbụ̀ Epiphany

note: sets the name to appear in the window list applet when grouping windows
en: Web Browser
ig: Omenchọgharị Wéèbụ̀

en: A list of protocols to be considered safe in addition to the default, when disable_unsafe_protocols is enabled.
ig: Ndesịta nke protokọ́ọ̀lụ̀ nke a ga-anabata dịka na-enweghị nsogbu na mgbakwunye na difọ́ọ̀ltụ̀, mgbe e kwèèrè dizebụl_ọnséèfù_protokọ́ọ̀lụ̀.

en: Additional safe protocols
ig: Séèfù protokọ́ọ̀lụ̀ ndị agbakwunyere agbakwunye

en: Disable JavaScript chrome control
ig: Nlekọta króòmù ndesịta asụsụ program akwụsịrị ọrụ

en: Disable JavaScript's control over window chrome.
ig: Nlekọta ndesịta asụsụ program akwụsịrị ọrụ na windo króòmù.

en: Disable all historical information by disabling back and forward navigation, not allowing the history dialog and hiding the most used bookmarks list.
ig: Kwụsị ozi agụgụala niile site n'ịkwụsị nchọgharị nke azụ na ihu, na-ekweghị dayalọ́ọ̀gụ̀ agụgụala nakwa izo ndesịta búùkmáàks nke a kara jiri rụọ ọrụ.

en: Disable arbitrary URLs
ig: URL abitrarị akwụsịrị ọrụ

en: Disable bookmark editing
ig: Ndezi búùkmáàkị akwụsịrị akwụsị

en: Disable history
ig: Agụgụala akwụsịrị ọrụ

en: Disable the user's ability to add or edit bookmarks.
ig: Kwụsị ọrụ ike ojieme ka itinye mọọbụ dezie búùkmáàks.

en: Disable the user's ability to edit toolbars.
ig: Kwụsị ọrụ ike ojieme ka idezie tulbáàs.

en: Disable the user's ability to type in a URL to Epiphany.
ig: Kwụsị ọrụ ike ojieme ka ịpịnye na URL to Epiphany.

en: Disable toolbar editing
ig: Kwụsị ọrụ ndezi tulbáà

en: Disable unsafe protocols
ig: Kwụsị ọrụ ọnséèfprotokọ́ọ̀lụ̀

en: Disables loading of content from unsafe protocols. Safe protocols are http and https.
ig: Nkwụsị ọrụ n'ịbubata ndịna site ọ̀nséèf protokọ́ọ̀lụ̰̀. Séèf protokọ́ọ̀lụ̀ bụ http na https.

en: Hide menubar by default
ig: Zòó menubáà site na difọ́ọ̀ltụ̀

en: Lock in fullscreen mode
ig: Kpọchie na móòdù njupụtainyogo

en: Locks Epiphany in fullscreen mode.
ig: Na-akpọchi Epiphany na móòdù njupụtainyogo.

en: Active extensions
ig: Mgbatịkwu ndị n'arụ ọrụ

en: Address of the user's home page.
ig: Ngosi ebe nke ihu inyogo nke ojieme.

en: Allow popups
ig: Hapụ pọpọps

en: Allow sites to open new windows using JavaScript (if JavaScript is enabled).
ig: Hapụ saịts ka ọ mepee windo ndị a n'iji ndesịta asụsụ program (ma ọ bụrụ na a hapụrụ ndesịta asụsụ program).

en: Always show the tab bar
ig: Ná-ègosi tab báà mgbe ọbụla

en: Automatic downloads
ig: Mbubata nkeonwe

en: Browse with caret
ig: Jiri Káréètị̀ chọgharịa

en: Cookie accept
ig: Nnabata Kuki

en: Default encoding
ig: Ndenye kóòdù difọ́ọ̀ltụ̀

en: Default encoding. Accepted values are: "armscii-8", "Big5", "Big5-HKSCS", "EUC-JP", "EUC-KR", "gb18030", "GB2312", "geostd8", "HZ-GB-2312", "IBM850", "IBM852", "IBM855", "IBM857", "IBM862", "IBM864", "IBM866", "ISO-2022-CN", "ISO-2022-JP", "ISO-2022-KR", "ISO-8859-1", "ISO-8859-2", "ISO-8859-3", "ISO-8859-4", "ISO-8859-5", "ISO-8859-6", "ISO-8859-7", "ISO-8859-8", "ISO-8859-8-I", "ISO-8859-9", "ISO-8859-10", "ISO-8859-11", "ISO-8859-13", "ISO-8859-14", "ISO-8859-15", "ISO-8859-16", "ISO-IR-111", "KOI8-R", "KOI8-U", "Shift_JIS", "TIS-620", "UTF-7", "UTF-8", "VISCII", "windows-874", "windows-1250", "windows-1251", "windows-1252", "windows-1253", "windows-1254", "windows-1255", "windows-1256", "windows-1257", "windows-1258", "x-euc-tw", "x-gbk", "x-johab", "x-mac-arabic", "x-mac-ce", "x-mac-croatian", "x-mac-cyrillic", "x-mac-devanagari", "x-mac-farsi", "x-mac-greek", "x-mac-gujarati", "x-mac-gurmukhi", "x-mac-hebrew", "x-mac-icelandic", "x-mac-roman", "x-mac-romanian", "x-mac-turkish", "x-mac-ukrainian", "x-user-defined", "x-viet-tcvn5712", "x-viet-vps" and "x-windows-949".
ig: Ndenye kóòdú difọ́ọ̀ltụ̀. Valius ndị anabatara bụ: "armscii-8", "Big5", "Big5-HKSCS", "EUC-JP", "EUC-KR", "gb18030", "GB2312", "geostd8", "HZ-GB-2312", "IBM850", "IBM852", "IBM855", "IBM857", "IBM862", "IBM864", "IBM866", "ISO-2022-CN", "ISO-2022-JP", "ISO-2022-KR", "ISO-8859-1", "ISO-8859-2", "ISO-8859-3", "ISO-8859-4", "ISO-8859-5", "ISO-8859-6", "ISO-8859-7", "ISO-8859-8", "ISO-8859-8-I", "ISO-8859-9", "ISO-8859-10", "ISO-8859-11", "ISO-8859-13", "ISO-8859-14", "ISO-8859-15", "ISO-8859-16", "ISO-IR-111", "KOI8-R", "KOI8-U", "Shift_JIS", "TIS-620", "UTF-7", "UTF-8", "VISCII", "windows-874", "windows-1250", "windows-1251", "windows-1252", "windows-1253", "windows-1254", "windows-1255", "windows-1256", "windows-1257", "windows-1258", "x-euc-tw", "x-gbk", "x-johab", "x-mac-arabic", "x-mac-ce", "x-mac-croatian", "x-mac-cyrillic", "x-mac-devanagari", "x-mac-farsi", "x-mac-greek", "x-mac-gujarati", "x-mac-gurmukhi", "x-mac-hebrew", "x-mac-icelandic", "x-mac-roman", "x-mac-romanian", "x-mac-turkish", "x-mac-ukrainian", "x-user-defined", "x-viet-tcvn5712", "x-viet-vps" and "x-windows-949".

en: Default font type
ig: Ụdị ihumkpụrụedemede difọ́ọ̀ltụ̀

en: Default font type. Possible values are "serif" and "sans-serif".
ig: Ụdị ihumkpụrụedemede difọ́ọ̀ltụ̀. Pọsịbụl valius bụ "serif" na "sans-serif".

en: Enable Java
ig: Hapụ Java

en: Enable JavaScript
ig: Hapụ ndesịta asụsụ program

en: History pages time range
ig: Nhazi oge ihuakwụkwọ agụgụala

en: Home page
ig: Ụlọ ihu inyogo

en: Languages
ig: Asụsụ dị ichiiche

en: Lists the active extensions.
ig: Desịta mgbatịkwu ọrụ ọrụ.

en: Middle click to open the web page pointed to by the currently selected text
ig: Pịa n'etiti ka imepee ngwaọrụ www apọintịrị na site na ngwe a họrọla ọfụụ

en: Middle clicking on the main view pane will open the web page pointed to by the currently selected text.
ig: Pịa n'etiti péènù ngosi nkeisi ga-emepe ngwaọrụ www nke apọịntịrị na site na ngwe a họrọla ọfụụ.

en: Preferred languages, two letter codes.
ig: Asụsụ ndị akarachọọ, mkpụrụokwu abụọ.

en: Show bookmarks bar by default
ig: Gosi búùkmáàks báà site na difọ́ọ̀ltụ̀

en: Show statusbar by default
ig: Gosi statusbáà site na difọ́ọ̀ltụ̀

en: Show the history pages visited "ever", "last_two_days", "last_three_days", "today".
ig: Gosi ihuakwụkwọ agụgụala abanyegorola "ever", "last_two_days", "last_three_days", "today".

en: Show the tab bar also when there is only one tab open.
ig: Gosi tab báà n'otu aka ahụ mgbe enwere otu táàbụ́ mepere emepe.

en: Show toolbars by default
ig: Gosi tulbáà site na difọ́ọ̀ltụ̀

en: Size of disk cache
ig: Ụhara nke diski ébéńchékwáózīọ́sị́sọ́

en: Size of disk cache, in MB.
ig: Ụhara nke diski ébéńchékwáózīọ́sị́sọ́, na MB.

en: The bookmark information shown in the editor view
ig: Ozi búùkmáàkì egosiri na ngosi omendezi

en: The bookmark information shown in the editor view. Valid values in the list are "address" and "title".
ig: Ozi búùkmáàkì egosiri na ngosi omendezi.Valius nwere isi na ndesịta bụ "address" na "title".

en: The currently selected fonts language
ig: Asụsụ ihumkpụrụedemede a họrọla ọfụụ

en: The currently selected fonts language. Valid values are "ar" (arabic), "x-baltic" (baltic languages), "x-central-euro" (central european languages), "x-cyrillic" (languages written with cyrillic alphabet), "el" (greek), "he" (hebrew), "ja" (japanese), "ko" (korean), "zh-CN" (simplified chinese), "th" (thai), "zh-TW" (traditional chinese), "tr" (turkish), "x-unicode" (other languages), "x-western" (languages written in latin script), "x-tamil" (tamil) and "x-devanagari" (devanagari).
ig: Asụsụ ihumkpụrụedemede a họrọla ọfụụ. Valius ndị nwereisi bụ. Values are "ar" (arabic), "x-baltic" (baltic languages), "x-central-euro" (central european languages), "x-cyrillic" (languages written with cyrillic alphabet), "el" (greek), "he" (hebrew), "ja" (japanese), "ko" (korean), "zh-CN" (simplified chinese), "th" (thai), "zh-TW" (traditional chinese), "tr" (turkish), "x-unicode" (other languages), "x-western" (languages written in latin script), "x-tamil" (tamil) and "x-devanagari" (devanagari).

en: The downloads folder
ig: Nsomebefaịlụ nke mbubata ndị ahụ

en: The encoding autodetector. Empty string means autodetect is off
ig: Na-edenye kóòdù ditektọnkeonwe. Ahịrị ghe oghe pụtara na ditektọnkeonwe apụọla

en: The encoding autodetector. Valid entries are "" (autodetectors off), "cjk_parallel_state_machine" (autodetect east asian encodings), "ja_parallel_state_machine" (autodetect japanese encodings), "ko_parallel_state_machine" (autodetect korean encodings), "ruprob" (autodetect russian encodings), "ukprob" (autodetect ukrainian encodings), "zh_parallel_state_machine" (autodetect chinese encodings), "zhcn_parallel_state_machine" (autodetect simplified chinese encodings), "zhtw_parallel_state_machine" (autodetect traditional chinese encodings) and "universal_charset_detector" (autodetect most encodings).
ig: Na-edenye kóòdù ditektọnkeonwe. Mbanye nwereisi bụ  "" (autodetectors off), "cjk_parallel_state_machine" (autodetect east asian encodings), "ja_parallel_state_machine" (autodetect japanese encodings), "ko_parallel_state_machine" (autodetect korean encodings), "ruprob" (autodetect russian encodings), "ukprob" (autodetect ukrainian encodings), "zh_parallel_state_machine" (autodetect chinese encodings), "zhcn_parallel_state_machine" (autodetect simplified chinese encodings), "zhtw_parallel_state_machine" (autodetect traditional chinese encodings) and "universal_charset_detector" (autodetect most encodings).

en: The page information shown in the history view
ig: Ozi ihuakwụkwọ egosiri na ngosi agụgụala

en: Toolbar style
ig: Ọdịdị tulbáà

en: Toolbar style. Allowed values are "" (use GNOME default style), "both" (text and icons), "both-horiz" (text besides icons), "icons", and "text".
ig: Ọdịdị tulbáà. Valius ndị ekwere bụ "" (use GNOME default style), "both" (text and icons), "both-horiz" (text besides icons), "icons", and "text".

en: Use own colors
ig: Jiri ụcha nke gị

en: Use own fonts
ig: Jiri ihumkpụrụedemede nke gị

en: Use your own colors instead of the colors the page requests.
ig: Jiri ụcha nke gị kama iji ụcha nke ihuakwụkwọ chọrọ.

en: Use your own fonts instead of the fonts the page requests.
ig: Jiri ihumkpụrụedemede nke gị kama iji ihumkpụrụedemede nke ihuakwụkwọ chọrọ.

en: When files cannot be opened by the browser they are automatically downloaded to the download folder and opened with the appropriate application.
ig: Mgbe omenchọgharị nà-émēpéghị́nwú faịlụ ndị ahụ ha ga eji aka ha bubata onwe ha na nsomebefaịlụ mbubata ma mepee n'usoroiheomume kwesịrịnụ̄.

en: Where to accept cookies from. Possible values are "anywhere", "current site" and "nowhere".
ig: Ebe a ga esi nabata kukiis. Pọsịbụl valius bụ  "anywhere", "current site" and "nowhere".

en: Whether to print the date in the footer
ig: Ma a ga-ebipụta ụbọchị na ngwe okpuru ihuakwụkwọ

en: Whether to print the page address in the header
ig: Ma a ga-ebipụta ngosi ebe ihuakwụkwọ na ngwe elu ihuakwụkwọ

en: Whether to print the page numbers (x of total) in the footer
ig: Ma a ga-ebipụta ọnụọgụgụ ihuakwụkwọ ndị ahụ (x nke mgbakọ) na ngwe elu ihuakwụkwọ

en: Whether to print the page title in the header
ig: Ma a ga-ebipụta isiokwu ihuakwụkwọ na ngwe elu ihuakwụkwọ

en: <b>Fingerprints</b>
ig: <b>Mkpịsịaka</b>

en: <b>Issued By</b>
ig: <b>Nke enyere site na</b>

en: <b>Issued To</b>
ig: <b>Nke enyere na</b>

en: <b>Validity</b>
ig: <b>Nkeanabatara</b>

en: Certificate _Fields
ig: Fildu _Asambodo

en: Certificate _Hierarchy
ig: Haịraki _Asambodo

en: Common Name:
ig: Aha ama ama:

en: Details
ig: Ozi

en: Expires On:
ig: Oge efeela na:

en: Field _Value
ig: Valiu _Fildu

en: General
ig: Zurugbezurugbe

en: Issued On:
ig: Enyere na:

en: MD5 Fingerprint:
ig: Mkpịsịaka MD5:

en: Organization:
ig: Nhazi:

en: Organizational Unit:
ig: Nkeji nhazi:

en: SHA1 Fingerprint:
ig: Mkpịsịaka SHA1:

en: Serial Number:
ig: Ọnụọgụgụ eji ahụba ihe ama:

en: <b>_Automatic</b>
ig: <b>_Nkeonwe</b>

en: <b>_Use a different encoding:</b>
ig: <b>_Jiri ndenye kóòdù dị iche:</b>

en: Cookies
ig: Kukíìs

note: The name of the default downloads folder
en: Downloads
ig: Mbudata ndị ahụ

en: Passwords
ig: Okwumbanye

en: Text Encoding
ig: Ndenye kóòdù ngwe

en: Use the encoding specified by the document
ig: Jiri ndenye kóòdù ahụ ezipụtarala site n'aka dọkumenti

en: _Password:
ig: _Okwumbanye:

en: <b>Cookies</b>
ig: <b>Kukiis</b>

en: <b>Downloads</b>
ig: <b>Mbudata ndị ahụ</b>

en: <b>Encodings</b>
ig: <b>Ndenye kóòdù dị ichiiche</b>

en: <b>Home page</b>
ig: <b>Saịtị omenchọgharị ịntaneetị n'ebu ụzọ abanye mgbe emepere ya</b>

en: <b>Languages</b>
ig: <b>Asụsụ dị ichiiche</b>

en: <b>Temporary Files</b>
ig: <b>Kọmputa faịlụ ebenchekwaozi nwaobere</b>

en: <b>Web Content</b>
ig: <b>Ndịna nke ahụrụ anya nke a na-enweta na websaịtị</b>

en: A_utomatically download and open files
ig: O ji aka ya budata ma mepee faịlụ ndị ahụ

en: Add Language
ig: Tinye Asụsụ

en: Allow popup _windows
ig: Hapụ pọpọp _windos

en: Au_todetect:
ig: Di_tektịnkeonwe:

en: Choose a l_anguage:
ig: Họrọ otu a_sụsụ:

note: Translators: the mnemonic shouldn't conflict with any of the * standard items in the GtkEntry context menu (Cut, Copy, Paste, Delete, * Select All, Input Methods and Insert Unicode control character.)
en: Cl_ear
ig: We_pụ

en: De_fault:
ig: Di_fọ́ọ̀ltụ̀:

en: Enable Java_Script
ig: Na-ekwe asụsụ_ihendesịta program

en: Enable _Java
ig: Na-ekwe _Java

en: Language
ig: Asụsụ

en: Only _from sites you visit
ig: Sọsọ _site na saịtị ndị ịbanyegorola

en: Preferences
ig: Nkarachọ

en: Privacy
ig: Nkennọọrọ onwe

en: Set to Current _Page
ig: Hazie n'ihuakwụkwọ nke _ọfụụ

en: Set to _Blank Page
ig: Hazie _n'ihuakwụkwọ ghe oghe

en: _Address:
ig: _Ngosi ebe:

en: _Always accept
ig: _Na-anabata mgbe ọbụla

en: _Disk space:
ig: _Ohere diski:

en: _Download folder:
ig: _Budata nsomebefaịlụ:

en: _Minimum size:
ig: _Ụhara nke obere:

en: _Never accept
ig: _Anabataghị ya

en: <b>Footers</b>
ig: <b>Ngwe ndị egosiri n'okpuru nke ihuakwụkwọ</b>

en: <b>Headers</b>
ig: <b>Ngwe ndị egosiri n'elu ihuakwụkwọ</b>

en: P_age title
ig: I_siokwu ihuakwụkwọ

en: Page _numbers
ig: Ọnụọgụgụ _ihuakwụkwọ

en: _Date
ig: _Ụbọchị

en: _Page address
ig: _Ngosi ebe ihuakwụkwọ

en: _Pause
ig: _Kwụsịtụ

en: _Resume
ig: _Bido

note: translators: first %s is filename, "%s of %s" is current/total file size
en: %s
    %s of %s
ig: %s
    %s nke %s

note: impossible time or broken locale settings
en: Unknown
ig: Amaghị

en: %d download | %d downloads
ig[0]: %d Bubata
ig[1]: %d Bubata

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: download status|Unknown
ig: Amaghị

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: download status|Failed
ig: Dara ada

en: File
ig: Faịlụ

en: Remaining
ig: Nke fọrọnụ̄

note: characters ms RELOAD_DELAY * RELOAD_DELAY_MAX_TICKS = 10 s
en: Blank page
ig: Ihuakwụkwọ ghe oghe

en: Epiphany can't be used now. Mozilla initialization failed.
ig: Agaghị ejinwu Epiphany arụnwu ọrụ ugbua. Mbido Mozilla dara ada.

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: autodetectors|Off
ig: Ọpụọla

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: automatically detect ... character encodings|Chinese
ig: Chinese

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: automatically detect ... character encodings|Simplified Chinese
ig: Simplified Chinese

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: automatically detect ... character encodings|Traditional Chinese
ig: Traditional Chinese

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: automatically detect ... character encodings|East Asian
ig: East Asian

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: automatically detect ... character encodings|Japanese
ig: Japanese

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: automatically detect ... character encodings|Korean
ig: Korean

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: automatically detect ... character encodings|Russian
ig: Russian

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: automatically detect ... character encodings|Universal
ig: Universal

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: automatically detect ... character encodings|Ukrainian
ig: Ukrainian

note: translators: this is the title that an unknown encoding will * be displayed as.
en: Unknown (%s)
ig: Amaghị (%s)

en: All
ig: Ha niile

en: Others
ig: Ndị ọzọ

en: Local files
ig: Faịlụ ndị nkeụlọ

en: GConf error:
      %s
ig: Ndehie GConf:
      %s

en: _Remove from Toolbar
ig: _Wepụ na tulbáà

en: Separator
ig: Omenkewa

en: All supported types
ig: Ụdị dị ichiiche ákwàdòrò ákwàdó

en: Web pages
ig: Ngwaọrụ www

en: Images
ig: Inyogo dị ichiiche

en: All files
ig: Faịlụ niile

en: Could not display help: %s
ig: Agaghị egosinwu enyemaka: %s

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Arabic
ig: Arabic

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Baltic
ig: Baltic

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Central European
ig: Central European

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Cyrillic
ig: Cyrillic

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Devanagari
ig: Devanagari

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Greek
ig: Greek

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Hebrew
ig: Hebrew

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Japanese
ig: Japanese

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Korean
ig: Korean

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Simplified Chinese
ig: Simplified Chinese

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Tamil
ig: Tamil

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Thai
ig: Thai

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Traditional Chinese
ig: Traditional Chinese

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Traditional Chinese (Hong Kong)
ig: Traditional Chinese (Hong Kong)

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Turkish
ig: Turkish

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: select fonts for|Western
ig: Western

en: Con_firm password:
ig: Kwe_pụta okwumbanye:

en: Password quality:
ig: Kwọliti okwumbanye:

en: Popup Windows
ig: Pọpọp Windos

en: History
ig: Agụgụala

en: Bookmark
ig: Búùkmáàkị̀

en: Bookmarks
ig: Búùkmáàks

en: Address Entry
ig: Ebe ntinye ngosi ebe

en: _Download
ig: _Budata

en: Drag and drop this icon to create a link to this page
ig: Dọọ ma tọgbọ aịkọn a ka o kewapụta ụzọ njikọ n'ihuakwụkwọ a

en: _Title:
ig: _Isiokwu:

note: Translators you should change these links to respect your locale. * For instance in .nl these should be * "http://www.google.nl" and "http://www.google.nl/search?q=%s"
en: Search the web
ig: Chọgharịa na wéèbụ̀

en: http://www.google.com/search?q=%s&ie=UTF-8&oe=UTF-8
ig: http://www.google.co.uk/search?q=%s&ie=UTF-8&oe=UTF-8

en: Entertainment
ig: Ọbian̄ụrị

en: News
ig: Ozi

en: Shopping
ig: Ịzụ ahịa

en: Sports
ig: Egwuregwu

en: Travel
ig: Njem

en: Work
ig: Ọrụ

en: _Don't Update
ig: _Etinyekwala ọzị ọfụụ

en: _Update
ig: _Mee ka ọ dị ọfụụ

en: Update Bookmark?
ig: Tinye ozi ọfụụ na Búùkmáàkị̀?

note: Translators: The text before the "|" is context to help you * decide on the correct translation. You MUST OMIT it in the * translated string. Translators: this topic contains all bookmarks
en: bookmarks|All
ig: Ha niile

note: Translators: The text before the "|" is context to help you * decide on the correct translation. You MUST OMIT it in the * translated string. Translators: this topic contains the most used bookmarks
en: bookmarks|Most Visited
ig: Nke á kà banye

note: Translators: The text before the "|" is context to help you * decide on the correct translation. You MUST OMIT it in the * translated string. Translators: this topic contains the not categorized bookmarks
en: bookmarks|Not Categorized
ig: Ahazighi ya

en: Untitled
ig: Na-enweghị isiokwu

note: Toplevel
en: _File
ig: _Faịlụ

en: _Edit
ig: _Dezie

en: _View
ig: _Gosi

en: _Help
ig: _Nyeaka

note: File Menu
en: _New Topic
ig: _Isiokwu ọfụụ

en: Create a new topic
ig: Kewapụta isiokwu ọfụụ

note: FIXME ngettext File Menu
en: Open in New _Window | Open in New _Windows
ig[0]: Mepee na Windo _ọfụụ
ig[1]: Mepee na Windo _ọfụụ

en: Open the selected bookmark in a new window
ig: Mepee búùkmáàkị̀ nke ahụ a họọrọ na windo ọfụụ

note: FIXME ngettext
en: Open in New _Tab | Open in New _Tabs
ig[0]: Mepee na Táàbụ̀ _ọfụụ
ig[1]: Mepee na Táàbụ̀ _ọfụụ

en: Open the selected bookmark in a new tab
ig: Mepee búùkmáàkị̀ nke ahụ a họọrọ na táàbụ̀ ọfụụ

en: Rename the selected bookmark or topic
ig: Bagharịa aha búùkmáàkị̀ mọọbụ isiokwu nke ahụ a họọrọ

note: Add popup menu actions that are specific to the bookmark widgets
en: _Properties
ig: _Ngwaọrụ

en: View or modify the properties of the selected bookmark
ig: Gosi mọọbụ megharịa ngwaọrụ nke búùkmáàkị̀ nke a họọrọ

en: Import bookmarks from another browser or a bookmarks file
ig: Bubata Búùkmáàks site n'omenchọgharị ọzọ mọọbụ faịlụ búùkmáàks

en: Export bookmarks to a file
ig: Bupụ búùkmáàks̀ na faịlụ

en: _Close
ig: _Mechie

en: Close the bookmarks window
ig: Mechie windo búùkmáàks

note: Edit Menu
en: Cu_t
ig: Wep_ụ

en: Cut the selection
ig: Wepụ ihenhọrọ ahụ

en: _Copy
ig: _Debata

en: Copy the selection
ig: Debata ihenhọrọ ahụ

en: _Paste
ig: _Mapanye

en: Paste the clipboard
ig: Mapanye òchékwáōzím̀gbèńtà

en: _Delete
ig: _Hichaa

en: Delete the selected bookmark or topic
ig: Hichaa búùkmáàkị̀ mọọbụ isiokwu ahụ a họọrọ

en: Select _All
ig: Họrọ ha _niile

en: Select all bookmarks or text
ig: Họrọ búùkmáàks niile mọọbụ ngwe

note: Help Menu Help menu
en: _Contents
ig: _Ndịna

en: Display bookmarks help
ig: Gosipụta Nnyemaka búùkmáàks

en: _About
ig: _Maka

en: Display credits for the web browser creators
ig: Gosipụta kredíìtì maka ndị nkewapụta omenchọgharị wéèbụ̀

note: View Menu
en: _Title
ig: _Isiokwu

en: Show only the title column
ig: Gosi sọsọ mpagharaogologo isiokwu

en: T_itle and Address
ig: I_siokwu na Ngosi ebe

en: Show both the title and address columns
ig: Gosi ma isiokwu ma mpagharaogologo ngosi ebe

en: Type a topic
ig: Pịpụta isiokwu

en: Delete this topic?
ig: Hichaa isiokwu a?

en: Deleting this topic will cause all its bookmarks to become uncategorized, unless they also belong to other topics. The bookmarks will not be deleted.
ig: Nhicha isiokwu a ga-eme ka búùkmáàks ya niile dị agharata, bèélụ́ sọ̀ na ha a nọkwa n'isiokwu ndị ọzọ. Agaghị ehicha búùkmáàks ndị ahụ.

en: _Delete Topic
ig: _Hichaa Isiokwu

en: Import failed
ig: Mbubata dara ada

en: Import Failed
ig: Mbubata dara ada

en: Firefox/Mozilla bookmarks
ig: Búùkmáàks Firefox/Mozilla

en: Galeon/Konqueror bookmarks
ig: Búùkmáàks Galeon/Konqueror

en: Epiphany bookmarks
ig: Búùkmáàks Epiphany

en: Export Bookmarks
ig: Bupụ Búùkmáàks

en: Import Bookmarks
ig: Bubata Búùkmáàks

en: I_mport
ig: B_ubata

en: Import bookmarks from:
ig: Bubata búùkmáàks site na:

en: _Copy Address
ig: _Debata Ngosi ebe

en: _Search:
ig: _Chọgharịa:

en: Topics
ig: Isiokwu

en: Title
ig: Isiokwu

en: Address
ig: Ngosi ebe

en: Encodings
ig: Ndenye kóòdù

en: Other encodings
ig: Ndenye kóòdù ndị ọzọ

en: _Automatic
ig: _Ọrụ nkeonwe

note: exit button
en: Leave Fullscreen
ig: Hapụ njupụta inyogo

en: Go
ig: Gàá

en: Open the selected history link in a new window
ig: Mepee nhọrọ nke agụgụala ụzọ njikọ na windo ọfụụ

en: Open the selected history link in a new tab
ig: Mepee nhọrọ nke agụgụala ụzọ njikọ na táàbụ̀ ọfụụ

en: Bookmark the selected history link
ig: Búùkmáàkị̀á nhọrọ nke agụgụala ụzọ njikọ

en: Close the history window
ig: Mechie windo agụgụala

en: Delete the selected history link
ig: Hichaa nhọrọ nke agụgụala ụzọ njikọ

en: Select all history links or text
ig: Họrọ ụzọ njikọ agụgụala niile mọọbụ ngwe

en: Clear _History
ig: Wepụ _Agụgụala

en: Clear your browsing history
ig: Wepụ nchọgharị agụgụala gị

en: Display history help
ig: Gosipụta nnyemaka agụgụala

en: _Address
ig: _Ngosi ebe

en: Clear browsing history?
ig: Wepụ nchọgharị agụgụala?

en: Clearing the browsing history will cause all history links to be permanently deleted.
ig: Nwepụ nchọgharị agụgụala ga-eme ka ụzọ njikọ agụgụala hicha kpam kpam.

en: Clear History
ig: Wepụ Agụgụala

en: Today
ig: Táà

note: keep this in sync with embed/ephy-history.c's HISTORY_PAGE_OBSOLETE_DAYS
en: Last %d day | Last %d days
ig[0]: Ụbọchị %d ikpeazụ
ig[1]: Ụbọchị %d ikpeazụ

en: Sites
ig: Saịtị dị ichiiche

en: Launch the bookmarks editor
ig: Bubata odezi búùkmáàks

en: Import bookmarks from the given file
ig: Bubata búùkmáàks site na faịlụ enyere

en: FILE
ig: FAỊLỤ

en: Load the given session file
ig: Debata faịlụ seshiọn enyere

en: Close tab
ig: Mechie táàbụ̀

en: Recover previous browser windows and tabs?
ig: Nweta táàbs na windo omenchọgharị ochie?

en: Epiphany appears to have exited unexpectedly the last time it was run. You can recover the opened windows and tabs.
ig: Epiphany na-egosi dịka ọpụọla na-amaghị ama n'oge ikpeazu arụrụ ọrụ na ya. Inwere ike inweta windo ndị ahụ mepere emepe nakwa táàbs.

en: _Don't Recover
ig: _Enwetakwaláà

en: _Recover
ig: _Nweta

en: Crash Recovery
ig: Nnweta nkwụsị ọrụ ozugbo

en: Sidebar extension required
ig: Achọrọ mgbatịkwu saịdbáà

en: Sidebar Extension Required
ig: Achọrọ Mgbatịkwu Saịdbáà

en: The link you clicked needs the sidebar extension to be installed.
ig: Ụzọ njikọ ahụ ịpịrị chọrọ ka ewunye mgbatịkwu saịdbáà.

en: Switch to this tab
ig: Banye na táàbụ́ a

en: _Back
ig: _Azụ

en: Go to the previous visited page
ig: Gaa n'ihuakwụkwọ nke ochie abanyegorola

note: this is the tooltip on the Back button's drop-down arrow, which will show * a menu with all sites you can go 'back' to
en: Back history
ig: Azụ agụgụala

en: _Forward
ig: _Ihu

en: Go to the next visited page
ig: Gaa n'ihuakwụkwọ nke ọzọ abanyegorola

note: this is the tooltip on the Forward button's drop-down arrow, which will show * a menu with all sites you can go 'forward' to
en: Forward history
ig: Ihu agụgụala

en: _Up
ig: _Elu

en: Go up one level
ig: Gàá n'elu otu ógō

note: this is the tooltip on the Up button's drop-down arrow, which will show * a menu with al sites you can go 'up' to
en: List of upper levels
ig: Ndesịta nke ógó elu

en: Zoom
ig: Zum

en: Adjust the text size
ig: Webilata ụhara ngwe ahụ

en: Go to the address entered in the address entry
ig: Gàá ná ngosi ebe ahụ etinyere na mbanye ngosi ebe

en: _Home
ig: _Ụlọ

en: Go to the home page
ig: Gaa n'ihu inyogo

en: New _Tab
ig: Táàbụ̀ _ọfụụ

en: Open a new tab
ig: Mepee táàbụ̀ ọfụụ

en: _New Window
ig: _Windo ọfụụ

en: Open a new window
ig: Mepee windo ọfụụ

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string.
en: toolbar style|Default
ig: Difọ́ọ̀ltụ̀

en: Toolbar Editor
ig: Odezi Tulbáà

note: translators: translate the same as in gnome-control-center
en: Toolbar _button labels:
ig: Ntipanyegasị bọtịn _Tulbáà:

en: _Add a New Toolbar
ig: _Tinye Tulbáà ọfụụ

en: _Bookmarks
ig: _Búùkmáàks

en: _Go
ig: _Gàá

en: T_ools
ig: N_gwaọrụ

en: _Tabs
ig: _Táàbs

en: Open a file
ig: Mepee faịlụ

en: Save the current page
ig: Chekwaa ihuakwụkwọ nke ọfụụ

en: Setup the page settings for printing
ig: Rụnye nhazi ihuakwụkwọ ahụ maka mbipụta

en: Print Pre_view
ig: Bipụta ebe n_gosi ihe

en: Print preview
ig: Bipụta ebe ngosi ihe

en: Print the current page
ig: Bipụta ihuakwụkwọ nke ọfụụ

en: Send a link of the current page
ig: Ziga ụzọ njikọ nke ihuakwụkwọ ọfụụ

en: Close this tab
ig: Mechie táàbụ a

note: Edit menu
en: _Undo
ig: _Wepụtagharịa

en: Undo the last action
ig: Wepụtagharịa mmem ikpeazụ

en: Re_do
ig: Me_gharịa

en: Redo the last undone action
ig: Megharịa mmem ikpeazụ ewepụtagharịrị

en: Paste clipboard
ig: Mapanye òchékwáōzím̀gbèńtà

en: Select the entire page
ig: Họrọ ihuakwukwọ niile ahụ

en: Find a word or phrase in the page
ig: Chọ̀ọ́ mkpụrụokwu mọọbụ nkebiokwu n'ihuakwụkwọ ahụ

en: Find Ne_xt
ig: Chọ̀ọ́ nke ọz_ọ

en: Find next occurrence of the word or phrase
ig: Chọ̀ọ́ nke ọzọ pụtaranụ̄ nke mkpụrụokwu mọọbụ nkebiokwu

en: Find Pre_vious
ig: Chọ̀ọ́ nke o_chie

en: Find previous occurrence of the word or phrase
ig: Chọ̀ọ́ mpụta nke ochie nke mkpụrụokwu mọọbụ nkebiokwu

en: P_ersonal Data
ig: D_ata nkeonwe

en: View and remove cookies and passwords
ig: Gosi ma wepụ kukììs na okwumbanye

en: P_references
ig: N_karachọ

en: Configure the web browser
ig: Hazipụta omenchọgharị wéèbụ̀

en: Customize toolbars
ig: Tulbáàzị̀ emeredịkachọrọ

en: _Stop
ig: _Kwụsị

en: Stop current data transfer
ig: Kwụsị mbufe data ọfụụ

en: _Reload
ig: _Debatagharịa

en: Display the latest content of the current page
ig: Gosipụta ndịna nke ọfụụ nke ihuakwụkwọ ọfụụ

en: Increase the text size
ig: Bawanye ụhara ngwe ahụ

en: Decrease the text size
ig: Webilata ụhara ngwe ahụ

en: _Normal Size
ig: _Ụhara kwesịrịnụ̄

en: Use the normal text size
ig: Jiri ụhara ngwe kwesịrịnụ̄

en: Text _Encoding
ig: Ndenye _kóòdù ngwe

en: Change the text encoding
ig: Gbanwe ndenye kóòdù ngwe ahụ

en: _Page Source
ig: _Ebensinweta ihuakwụkwọ

en: View the source code of the page
ig: Gosi okwunzobe ebensinweta nke ihuakwụkwọ

en: Add a bookmark for the current page
ig: Tinye búùkmáàkị̀ maka ihuakwụkwọ ọfụụ

en: _Edit Bookmarks
ig: _Dezie Búùkmáàks

en: Open the bookmarks window
ig: Mepee windo búùkmáàks

en: Go to a specified location
ig: Gaa n'ebe ezipụtarala

en: Open the history window
ig: Mepee windo agụgụala ahụ

note: Tabs menu
en: _Previous Tab
ig: _Táàbụ̀ ochie

en: Activate previous tab
ig: Mèé ka táàbụ̀ ochie rụwa ọrụ

en: _Next Tab
ig: _Táàbụ̀ ọzọ

en: Activate next tab
ig: Mèé ka táàbụ̀ nke ọzọ rụwa ọrụ

en: Move Tab _Left
ig: Kpụga na táàbụ̀ _akaekpe

en: Move current tab to left
ig: Kpụga táàbụ̀ ọfụụ n'akaekpe

en: Move Tab _Right
ig: Kpụga táàbụ̀ _n'akanri

en: Move current tab to right
ig: Kpụga táàbụ̀ ọfụụ n'akanri

en: _Detach Tab
ig: _Kepụta táàbụ̀

en: Detach current tab
ig: Kepụta táàbụ̀ ọfụụ

en: Display web browser help
ig: Gosipụta nnyemaka omenchọgharị wéèbụ̀

note: File Menu
en: _Work Offline
ig: _Ọrụ pụrụ n'eririikukumgbasaozi

en: Show or hide toolbar
ig: Gosi mọọbụ zòó tulbáà

en: St_atusbar
ig: st_atusbáà

en: Show or hide statusbar
ig: Gosi mọọbụ zòó statusbáà

en: _Fullscreen
ig: _Njupụta inyogo

en: Browse at full screen
ig: Chọgharịa na njupụta inyogo

en: Popup _Windows
ig: Pọpọp _Windos

en: Show or hide unrequested popup windows from this site
ig: Gosi mọọbụ zòó windos ndị a na-achọghị site na saịtị a

en: Selection Caret
ig: Nhọrọ Káréètị̀

en: Show only this frame in this window
ig: Gosi sọsọ fréèmù a na windo a

note: Links
en: _Open Link
ig: _Mepee ụzọ njikọ

en: Open link in this window
ig: Mepee ụzọ njikọ na windo a

en: Open Link in New _Window
ig: Mepee ụzọ njikọ na _windo ọfụụ a

en: Open link in a new window
ig: Mepee ụzọ njikọ na windo ọfụụ

en: Open Link in New _Tab
ig: Mepee ụzọ njikọ na _táàbụ̀ ọfụụ

en: Open link in a new tab
ig: Mepee ụzọ njikọ na _táàbụ̀ ọfụụ

en: _Download Link
ig: _Bubata ụzọ njikọ

en: Save link with a different name
ig: Jiri aha ọzọ chekwaa ụzọ njikọ

en: _Copy Link Address
ig: _Debata ngosi ebe ụzọ njikọ

en: _Copy Email Address
ig: _Debata ngosi ebe imeelụ

note: Images
en: Open _Image
ig: Mepee _inyogo

en: _Use Image As Background
ig: _Jiri inyogo dịka Okpuru

en: Copy I_mage Address
ig: Debata ngosi ebe i_nyogo

en: There are unsubmitted changes to form elements
ig: Enwere mgbanwe a na-enyeghị na fọm elementị

en: If you close the document anyway, you will lose that information.
ig: Ọ bụrụ na imechie dọkumenti ebe ọbụla, ozi ahụ ga-efunahụ gị.

en: Close _Document
ig: Mechie _Dọkumentị

en: Open
ig: Mepee

en: Save As
ig: Chekwaa dịka

en: Print
ig: Bipụta

en: Find
ig: Chọ̀ọ́

en: Insecure
ig: Echekwaghị

en: Broken
ig: Mmebi

en: Low
ig: Dị ala

en: High
ig: Elu

en: Security level: %s
ig: Ógó nchekwa: %s

en: %d hidden popup window | %d hidden popup windows
ig[0]: %d Pọpọp windo zoro ezo
ig[1]: %d Pọpọp windo ndị zoro ezo

en: Cookie Properties
ig: Ngwaọrụ Kukiis

en: Content:
ig: Ndịna:

en: Path:
ig: Ọdịdị faịlụ:

en: Send for:
ig: Ziga maka:

en: Encrypted connections only
ig: Nsụnye enkriptéèdì sọsọ

en: Any type of connection
ig: Ụdị nsụnye nke ọbụla

en: Expires:
ig: Oge efeela:

en: End of current session
ig: Ngwụcha seshiọn ọfụụ

en: Domain
ig: Doméènù

en: Name
ig: Aha

en: Host
ig: Obuteikukuozi

en: User Name
ig: Aha Ojieme

en: Download Link
ig: Bubata ụzọ njikọ

en: Save Link As
ig: Chekwaa ụzọ njikọ dịka

en: Save Image As
ig: Chekwaa inyogo dịka...

en: First
ig: Nke mbụ

en: Go to the first page
ig: Gàá n'ihuakwụkwọ nke mbụ

en: Last
ig: Nke ikpeazụ

en: Go to the last page
ig: Gaa n'ihuakwụkwọ nke ikpeazụ

en: Previous
ig: Nke ochie

en: Go to the previous page
ig: Gaa n'ihuakwụkwọ nke ochie

en: Next
ig: Ọzọ

en: Go to next page
ig: Gaa n'ihuakwụkwọ nke ọzọ

en: Close
ig: Machie

en: Close print preview
ig: Mechie mbipụta ebe ngosi ihe

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string. * Translators: the first %s is the language name, and the * second %s is the locale name. Example: * "French (France)"
en: language|%s (%s)
ig: %s (%s)

note: Translators: The text before the "|" is context to help you decide on * the correct translation. You MUST OMIT it in the translated string. * Translators: this refers to a user-define language code * (one which isn't in our built-in list).
en: language|User defined (%s)
ig: Akọwara ojieme(%s)

en: System language (%s) | System languages (%s)
ig[0]: Asụsụ Sistem (%s)
ig[1]: Asụsụ Sistem dịgasị ichiiche (%s)
