epiphany - en to ka translation catalogue (850 entries)

en: Web
ka: ვები

en: Browse the web
ka: ინტენეტში მუშაობა

en: The web browser for GNOME, featuring tight integration with the desktop and a simple and intuitive user interface that allows you to focus on your web pages. If you’re looking for a simple, clean, beautiful view of the web, this is the browser for you.
ka: ბრაუზერი GNOME-სთვის, მყარად ჩაშენებული სამუშაო მაგიდასთან და მარტივი და მოსახერხებელი მომხმარებლის ინტერფეისი, რომელიც საშუალებას გაძლევთ, თქვენს ვებგვერდებზე უფრო მეტი დრო დახარჯოთ, ვიდრე ბაუზერთან. თუ ეძებთ მარტივ, სუფთა, ლამაზ ხედს ვებისთვის, ეს ბრაუზერი თქვენთვისაა.

en: Web is often referred to by its code name, Epiphany.
ka: Web ხშირად მოიხსენიება თავისი კოდური სახელწოდებით, Epiphany.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
ka: პროექტი „GNOME“

en: Web Browser
ka: ვებ-ბრაუზერი

en: New Window
ka: ახალი ფანჯარა

en: New Incognito Window
ka: ახალი ინკოგნიტო ფანჯარა

en: Browse with caret
ka: კარეტით მუშაობა

en: Home page
ka: საწყისი გვერდი

en: Address of the user’s home page.
ka: მომხმარებლის საწყისი გვერდის მისამართი.

en: Default search engine.
ka: ნაგულისხმებ საძიებო სისტემა.

en: Name of the search engine selected by default.
ka: ნაგულისხმევად არჩეული საძიებო სისტემის სახელი.

en: Deprecated. Please use search-engine-providers instead.
ka: მოძველებულია. გამოიყენეთ search-engine-providers.

en: List of the search engines.
ka: ხელმისაწვდომი საძიებო სისტემების სია.

en: List of the search engines. It is an array of vardicts with each vardict corresponding to a search engine, and with the following supported keys: "name" is the name of the search engine. "url" is the search URL with the search term replaced with %s. "bang" is the bang (shortcut word) of the search engine.
ka: საძიებო სისტემები სია. წარმოადგენს სტრიქონების მასივს, სადაც თითოეული სტრიქონი ცალკე საძიებო სისტემას წარმოადგენს შემდეგი გასაღებებით: "name" საძიებო სისტემის სახელია. "url" ძებნის ბმულია, სადაც ძებნის პირობა %s-ით ჩანაცვლდება. "bang" რაღაცაა, რაც ვერ გავიგე.

en: Enable Google Search Suggestions
ka: Google Search-ის შეთავაზებების ჩართვა

en: Whether to show Google Search Suggestion in url entry popdown.
ka: ნაჩვენები იქნება თუ არა Google-ის ძებნის მინიშნება ბმულის ჩანაწერის მინიშნებაში.

en: Force new windows to be opened in tabs
ka: ახალი ფანჯრის ჩანართებში ნაძალადევად გახსნის ჩართვა

en: Force new window requests to be opened in tabs instead of using a new window.
ka: ახალი ფანჯრის მოთხოვნების ახალი ფანჯრის მაგიერ ჩანართებში გახსნა.

en: Whether to automatically restore the last session
ka: აღვადგინო თუ არა ბოლო სესია

en: Defines how the session will be restored during startup. Allowed values are “always” (the previous state of the application is always restored) and “crashed” (the session is only restored if the application crashes).
ka: აღწერს, როგორ მოხდება გაშვებისას სესიის აღდგენა. დაშვებული მნიშვნელობებია "always" (აპლიკაციის წინა მდგომარეობა ყოველთვის აღდგება) da 'crashed" (სესია, მხოლოდ, მაშინ აღდგება, თუ აპლიკაცია ავარიულად დასრულდება).

en: Whether to delay loading of tabs that are not immediately visible on session restore
ka: დაყოვნდება თუ არა იმ ჩანართების ჩატვირთვა, რომლებიც სესიის აღდგენისას მაშინვე ხილული არაა

en: When this option is set to true, tabs will not start loading until the user switches to them, upon session restore.
ka: როცა ეს პარამეტრი დაყენებულია ჭეშმარიტზე, სესიის აღდგენისას ბრაუზერი არ ჩატვირთავს ჩანართებს, სანამ მომხმარებელი ზედ არ გადაერთვება.

en: List of adblock filters
ka: AdBlock-ის ფილტრების სია

en: List of URLs with content filtering rules in JSON format to be used by the ad blocker.
ka: ბმულების სია შემცველობის გაფილტვრის წესებით JSON ფორმატში, რეკლამთმბლოკისთვის.

en: Whether to ask for setting browser as default
ka: ვიკითხო თუ არა ბრაუზერის ნაგულისხმევად დაყენებისას

en: When this option is set to true, browser will ask for being default if it is not already set.
ka: როცა ეს პარამეტრი დაყენებულია ჭეშმარიტზე, ბრაუზერი გკითხავთ, გახდეს თუ არა ნაგულისხმევი ბრაუზერი, თუ ის უკვე არაა.

en: Start in incognito mode
ka: ინკოგნიტო რეჟიმში გაშვება

en: When this option is set to true, browser will always start in incognito mode
ka: როცა ეს პარამეტრი დაყენებულია ჭეშმარიტზე, ბრაუზერი ყოველთვის კონფიდენციალურ რეჟიმში გაეშვება

en: Active clear data items.
ka: მონაცემის ელემენტების აქტიური გასუფტავება.

en: Selection (bitmask) which clear data items should be active by default. 1 = Cookies, 2 = HTTP disk cache, 4 = Local storage data, 8 = Offline web application cache, 16 = IndexDB databases, 32 = WebSQL databases, 64 = Plugins data, 128 = HSTS policies cache, 256 = Intelligent Tracking Prevention data.
ka: არჩევანი (ბიტური ნიღაბი), რომელი სუფთა მონაცემის ელემენტები უნდა იყოს ნაგულისხმევად აქტიური. 1 = ქუქიები, 2 = HTTP დისკის კეში, 4 = ლოკალური საცავის მონაცემები, 8 = ქსელგარეშე ვებაპების კეში, 16 = IndexDB-ის მონაცემთა ბაზები, 32 = WebSQL მონაცემთა ბაზები, 64 = დამატების მონაცემები, 128 = HSTS პოლიტიკის კეში, 256 = ჭკვიანი ტრეკინგის აკრძალვის მონაცემები.

en: Expand tabs size to fill the available space on the tabs bar.
ka: ჩანართის ზომის გაზრდა, რომ ჩანართების პანელზე არსებული ადგილი დაიკავოს.

en: If enabled the tabs will expand to use the entire available space in the tabs bar. This setting is ignored in Pantheon desktop.
ka: თუ ჩართულია, ჩანართები გაიწელება, რომ დაიკავოს სრული ხელმისაწვდომი ადგილი ჩანართების ზოლში. ეს პარამეტრი გამოტოვებულია სამუშაო მაგიდაზე Pantheon.

en: The visibility policy for the tabs bar.
ka: ჩანართების ზოლის ხილვადობის პოლიტიკა.

en: Controls when the tabs bar is shown. Possible values are “always” (the tabs bar is always shown), “more-than-one” (the tabs bar is only shown if there’s two or more tabs) and “never” (the tabs bar is never shown). This setting is ignored in Pantheon desktop, and “always” value is used.
ka: მართავს, როდისაა ნაჩვენები ჩანართების პანელი. დასაშვები მნიშვნელობებია "ყოველთვის" (ჩანართების ზოლი ყოველთვის ხილულია), "ერთზე-მეტი" (ჩანართების პანელი, მხოლოდ, მაშინაა ნაჩვენები, როცა არსებობს ორი ან მეტი ჩანართი) და "არასოდეს" (ჩანართების ზოლი ყოველთვის დამალულია). ეს პარამეტრი გამოტოვებულია სამუშაო მაგიდაზე Pantheon, სადაც გამოიყენება მნიშვნელობა "ყოველთვის".

en: Keep window open when closing last tab
ka: ფანჯრის ღია დატოვება ბოლო ჩანართის დახურვის შემდეგ

en: If enabled application window is kept open when closing the last tab.
ka: თუ ჩართულია, აპლიკაციის ფანჯარა ბოლო ჩანართის დახურვის შემდეგაც ღია დარჩება.

en: Reader mode article font style.
ka: მკითხველის რეჟიმის სტატიის ფონტის სტილი.

en: Chooses the style of the main body text for articles in reader mode. Possible values are “sans” and “serif”.
ka: აირჩიეთ სტილი მთავარი სხეულის ტექსტისთვის სტატიებისთვის წაკითხვის რეჟიმში. შესაძლო მნიშვნელობებია "sans" და "serif".

en: Reader mode color scheme.
ka: მკითხველის რეჟიმის ფერის სქემა.

en: Selects the style of colors for articles displayed in reader mode. Possible values are “light” (dark text on light background) and “dark” (light text on dark background). This setting is ignored on systems that provide a system-wide dark style preference, such as GNOME 42 and newer.
ka: ირჩევს ფერების სტილს სტატიებისთვის, რომლებიც კითხვის რეჟიმშია ნაჩვენები. შესაძლო მნიშვნელობებია "ღია" (მუქი ტექსტი ღია ფონზე) და "მუქი" (ღია ტექსტი მუქ ფონზე). ეს პარამეტრი გამოტოვებულია სისტემებზე, რომლებსაც მთელი სისტემის მუქი თემის მხარდაჭერა გააჩნია. მაგ: GNOME 42, ან უფრო ახალი.

en: Minimum font size
ka: ფონტის მინიმალური ზომა

en: Use GNOME fonts
ka: GNOME-ის ფონტები

en: Use GNOME font settings.
ka: GNOME-ის ფონტის პარამეტრების გამოყენება.

en: Custom sans-serif font
ka: Sans-serif ფონტის ხელით მითითება

en: A value to be used to override sans-serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
ka: მნიშვნელობა, რომელიც გამოიყენება sans-serif ფონტის გადასაფარად, როცა დაყენებულია use-gnome-fonts.

en: Custom serif font
ka: Sertif ფონტის ხელით მითითება

en: A value to be used to override serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
ka: მნიშვნელობა, რომელიც გამოიყენება serif ფონტის გადასაფარად, როცა დაყენებულია use-gnome-fonts.

en: Custom monospace font
ka: ერთსიგანიან ფონტის ხელით მითითება

en: A value to be used to override monospace desktop font when use-gnome-fonts is set.
ka: მნიშვნელობა, რომელიც გამოიყენება ერთსიგანიანი ფონტის გადასაფარად, როცა დაყენებულია use-gnome-fonts.

en: Use a custom CSS
ka: მომხმარებლის CSS-ის გამოყენება

en: Use a custom CSS file to modify websites own CSS.
ka: ვებგვერდის CSS-ის შესაცვლელად მომხმარებლის CSS-ის გამოყენება.

en: Use a custom JS
ka: მომხმარებლის JS-ის გამოყენება

en: Use a custom JS file to modify websites.
ka: ვებგვერდების შესაცვლელად მომხმარებლის JS-ის გამოყენება.

en: Enable spell checking
ka: მართლწერის შემოწმების ჩართვა

en: Spell check any text typed in editable areas.
ka: ჩასწორებად ადგლებში აკრეფილი ტექსტის მართლწერის შემოწმება.

en: Default encoding
ka: ნაგულისხმები კოდირება

en: Default encoding. Accepted values are the ones WebKitGTK can understand.
ka: ნაგულისხმევი კოდირება. მისაღებია მნიშვნელობები, რომლებიც WebKitGTK-ს ესმის.

en: Languages
ka: ენები

en: Preferred languages. Array of locale codes or “system” to use current locale.
ka: რჩეული ენები. ლოკალის კოდების მასივი, ან "system", რომ მიმდინარე ლოკალი გამოვიყენო.

en: Allow popups
ka: მხტუნარების დაშვება

en: Allow sites to open new windows using JavaScript (if JavaScript is enabled).
ka: საიტებისთვის JavaScript-ით ახალი ფანჯრების გახსნის უფლების მიცემა (თუ JavaScript ჩართულია).

en: User agent
ka: მომხმარებლის აგენტი

en: String that will be used as user agent, to identify the browser to the web servers.
ka: სტრიქონი, რომელიც გამოყენებული იქნება მომხმარებლის აგენტად, ბრაუზერის იდენტიფიკაციისთვის ვებსერვერებზე.

en: Enable adblock
ka: AdBlock-ის ჩართვა

en: Whether to block the embedded advertisements that web pages might want to show.
ka: დავბლოკო თუ არა ჩაშენებული რეკლამები, რომლებიც ვებგვერდებს უნდათ, რომ გაჩვენონ.

en: Remember passwords
ka: პაროლების დამახსოვრება

en: Whether to store and prefill passwords in websites.
ka: დავიმახსოვრო და წინასწარ შევავსო თუ არა ვებგვერდის პაროლები.

en: Enable site-specific quirks
ka: საიტის შესაბამისი თავისებურებების ჩართვა

en: Enable quirks to make specific websites work better. You might want to disable this setting if debugging a specific issue.
ka: ეშმაკობების გამოყენება, რომელიც ზოგიერთი ვებგვერდის უკეთ მუშაობას უწყობს ხელს. შეგიძლიათ, გამორთოთ ეს პარამეტრი, თუ რაიმე შეცდომის გამართვას ცდილობთ.

en: Enable Intelligent Tracking Prevention (ITP)
ka: ჭკვიანი ტრეკინგის თავიდან აცილების (ITP) ჩართვა

en: Whether to enable Intelligent Tracking Prevention.
ka: ჩავრთო თუ არა ჭკვიანი ტრეკინგის თავიდან აცილება.

en: Allow websites to store local website data
ka: ვებგვერდებისთვის მონაცემების ლოკალურად დამახსოვრების უფლების მიცემა

en: Whether to allow websites to store cookies, local storage data, and IndexedDB databases. Disabling this will break many websites.
ka: მივცე თუ არა ვებგვერდებს უფლება, დაიმახსოვრონ ქუქიები, ლოკალური საცავის მონაცემები და IndexDB მონაცემთა ბაზები. ამ პარამეტრის გამორთვით ბევრი ვებგვერდი მუშაობას შეწყვეტს.

en: Default zoom level for new pages
ka: ახალი გვერდების გადიდების ნაგულისხმები სიდიდე

en: Enable autosearch
ka: ავტომატური ძებნის ჩართვა

en: Whether to automatically search the web when something that does not look like a URL is entered in the address bar. If this setting is disabled, everything will be loaded as a URL unless a search engine is explicitly selected from the dropdown menu.
ka: მოვძებნო თუ არა ავტომატურად ვებში, როცა რამე, რაც მისამართის ზოლში შეიყვანეთ, ბმულს არ ჰგავს. თუ ეს პარამეტრი გათიშულია, ყველაფერი, რასაც ძებნის სტრიქონში შეიყვანთ, აღქმული იქნება, როგორც ბმული, იმ შემთხვევის გარდა, თუ საძიებო სისტემას ჩამოსაშლელი მენიუდან ხელით არ აირჩევთ.

en: Enable mouse gestures
ka: თაგუნას ჟესტების ჩართვა

en: Whether to enable mouse gestures. Mouse gestures are based on Opera’s behaviour and are activated using the middle mouse button + gesture.
ka: ჩავრთო თუ არა თაგუნას ჟესტები. თაგუნას ჟესტები დაფუძნებულია Opera-ის ქცევაზე და აქტიურდება თაგუნა შუა ღილაკით + ჟესტით.

en: Last upload directory
ka: ბოლო ატვირთვის საქაღალდე

en: Keep track of last upload directory
ka: დავიმახსოვრო თუ არა ბოლო ატვირთვის საქაღალდე

en: Last download directory
ka: ბოლო გადმოწერის საქაღალდე

en: Keep track of last download directory
ka: დავიმახსოვრო თუ არა ბოლო გადმოწერის საქაღალდე

en: Hardware acceleration policy
ka: აპარატურული აჩქარების პოლიტიკა

en: Whether to enable hardware acceleration. Possible values are “always” and “never”. Hardware acceleration may be required to achieve acceptable performance on embedded devices, but increases memory usage requirements and could expose severe hardware-specific graphics driver bugs.
ka: გამოვიყენო თუ არა აპარატურული აჩქარება. შესაძლო მნიშვნელობებია "ყოველთვის" და "არასდროს" აპარატურული აჩქარება, შეიძლება, დაგჭირდეთ, რომ ჩაშენებულ მოწყობილობებზე მისაღები წარმადობა მიიღოთ, მაგრამ, ზრდი მეხსიერების გამოყენების მოთხოვნებს და შეიძლება, გრაფიკული დრაივერის უამრავი შეცდომა გამოაჩინოს.

en: Always ask for download directory
ka: გადმოწერისას საქაღალდის ყოველთვის კითხვა

en: Whether to present a directory chooser dialog for every download.
ka: საქაღალდის ამრჩევის ჩვენება თითოეული გადმოწერისთვის.

en: Enable immediately switch to new open tab
ka: ახალ ჩანართზე დაუყოვნებლივი გადართვის ჩართვა

en: Whether to automatically switch to a new open tab.
ka: გადავერთო თუ არა ავტომატურად ახალ გახსნილ ჩანართზე.

en: Enable WebExtensions
ka: ვებგაფართოებების ჩართვა

en: Whether to enable WebExtensions. WebExtensions is a cross-browser system for extensions.
ka: ჩაირთვება თუ არა WebExtensions. ის ბრაუზერთაშორისი სისტემაა გაფართოებებისთვის.

en: Active WebExtensions
ka: ჩართული ვებგაფართოებები

en: Indicates which WebExtensions are set to active.
ka: მიუთითებს, რომელი ვებგაფართოებებია აქტიური.

en: Show developer actions
ka: პროგრამისტის ქმედებების ჩვენება

en: Whether to show developer context menu actions. This allows use of the Page Source and Inspect Element actions.
ka: ნაჩვენები იქნება თუ არა პროგრამისტის კონტექსტური მენიუს ქმედებები. ეს საშუალებას მოგცემთ, გვერდის კოდის ნახვა ან ელემენტის ინსპექტირება გამოიყენოთ.

en: Web application additional URLs
ka: ვებ აპლიკაციის დამატებითი URL-ები

en: The list of URLs that should be opened by the web application
ka: URL-ების სია, რომელიც ვებ აპლიკაციას უნდა გაეხსნა

en: Show navigation buttons in WebApp
ka: ნავიგაციის ღილაკების ჩვენება WebApp-ში

en: Whether to show buttons for navigation in WebApp.
ka: ნავიგაციის ღილაკების ჩვენება WebApp-ში.

en: Run in background
ka: ფონურად გაშვება

en: If enabled, application continues running in the background after closing the window.
ka: თუ ჩართულია, აპლიკაცია გააგრძელებს ფონურად მუშაობას ფანჯრის დახურვის შემდეგ.

en: WebApp is system-wide
ka: ვებაპი მთელი სისტემისთვისაა

en: If enabled, application cannot be edited or removed.
ka: თუ ჩართულია, აპლიკაციას ვერ წაშლით ან ჩაასწორებთ.

en: The downloads folder
ka: გადმოწერების საქაღალდე

en: The path of the folder where to download files to; or “Downloads” to use the default downloads folder, or “Desktop” to use the desktop folder.
ka: საქაღალდის ბილიკი სადაც ფაილები გადმოიწერება. ან "გადმოწერები", რომ ნაგულისხმევი გადმოწერების საქაღალდე გამოვიყენო, ან "სამუშაო მაგიდა", სამუშაო მაგიდის საქაღალდის გამოსაყენებლად.

en: Window position
ka: ფანჯრის მდებარეობა

en: The position to use for a new window that is not restored from a previous session.
ka: მდებარეობა ახალი ფანჯრისთვის, რომელიც წინა სესიიდან არ აღდგება.

en: Window size
ka: ფანჯრის ზომა

en: The size to use for a new window that is not restored from a previous session.
ka: ზომა ახალი ფანჯრისთვის, რომელიც წინა სესიიდან არ აღდგება.

en: Is maximized
ka: გაშლილია

en: Whether a new window that is not restored from a previous session should be initially maximized.
ka: გაიშლება თუ არა მთელ ეკრანზე ახალი ფანჯარა, რომლის წინა სესიიდან აღდგენაც არ ხდება.

en: Disable forward and back buttons
ka: წინ და უკან ღილაკების გამორთვა

en: If set to “true”, forward and back buttons are disabled, preventing users from accessing immediate browser history
ka: თუ დაყენებულია "ჭეშმარიტზე", წინ და უკან გადასვლის ღილაკები გათიშულია, რითიც მომხმარებლებს უახლოეს ისტორიასთან წვდომას უკრძალავს

en: Firefox Sync Token Server URL
ka: Firefox-ის სინქის კოდის სერვერის URL

en: URL to a custom Firefox Sync token server.
ka: URL მომხმარებლის Firefox-ის სინქის კოდის სერვერამდე.

en: Firefox Sync Accounts Server URL
ka: Firefox-ის სინქის ანგარიშების სერვერის URL

en: URL to a custom Firefox Sync accounts server.
ka: URL მომხმარებლის Firefox-ის სინქის ანგარიშების სერვერამდე.

en: Currently signed in sync user
ka: ამჟამად შესული სინქრონიზაციის მომხმარებელი

en: The email linked to the Mozilla account used to sync data with Mozilla’s servers.
ka: ელფოსტა, რომელიც მიმაგრებულია Mozilla-ის ანგარიშზე, რომელიც Mozilla-ის სერვერებთან მონაცემების სინქრონიზაციისთვის გამოიყენება.

en: Last sync timestamp
ka: ბლო სინქრონიზაციის დროის შტამპი

en: The UNIX time at which last sync was made in seconds.
ka: UNIX-ის დრო, რომელზეც ბოლო სინქრონიზაცია განხორციელდა. წამებში.

en: Sync device ID
ka: სინქის მოწყობილობის ID

en: The sync device ID of the current device.
ka: სინქრონიზაციის მოწყობილობის ID მიმდინარე მოწყობილობისთვის.

en: Sync device name
ka: სინქის მოწყობილობის სახელი

en: The sync device name of the current device.
ka: სინქრონიზაციის მოწყობილობის სახელი მიმდინარე მოწყობილობისთვის.

en: The sync frequency in minutes
ka: სინქრონიზაციის სიხშირე წუთებში

en: The number of minutes between two consecutive syncs.
ka: დრო წუთებში ორ სინქს შორის.

en: Sync data with Firefox
ka: მონაცემების სინქრონიზაცია Firefox-თან

en: TRUE if Ephy collections should be synced with Firefox collections, FALSE otherwise.
ka: ჭეშმარტი, თუ Ephy-ს კოლექციები Firefox-ის კოლექციებთან უნდა დასინქდეს. ცრუ - წინააღმდეგ შემთხვევაში.

en: Enable bookmarks sync
ka: სანიშნეების სინქის ჩართვა

en: TRUE if bookmarks collection should be synced, FALSE otherwise.
ka: ჭეშმარიტი, თუ სანიშნეების კოლექცია უნდა დასინქდეს. ცრუ სხვა შემთხვევაში.

en: Bookmarks sync timestamp
ka: სანიშნეების სინქის დროის შტამპი

en: The timestamp at which last bookmarks sync was made.
ka: დროის შტამპი, რომელზეც სანიშნეების ბოლო სინქრონიზაცია განხორციელდა.

en: Initial sync or normal sync
ka: საწყისი სინქრონიზაცია თუ ნორმალური

en: TRUE if bookmarks collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
ka: ჭეშმარიტი, თუ სანიშნეები პირველად დასინქდება. ცრუ სხვა შემთხვევაში.

en: Enable passwords sync
ka: პაროლების სინქის ჩართვა

en: TRUE if passwords collection should be synced, FALSE otherwise.
ka: ჭეშმარიტი, თუ პაროლების კოლექცია უნდა დასინქდეს. ცრუ სხვა შემთხვევაში.

en: Passwords sync timestamp
ka: პაროლების სინქის დროის შტამპი

en: The timestamp at which last passwords sync was made.
ka: დროის შტამპი, რომელზეც პაროლების ბოლო სინქრონიზაცია განხორციელდა.

en: TRUE if passwords collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
ka: ჭეშმარიტი, თუ პაროლების კოლექცია პირველად დასინქდება. ცრუ სხვა შემთხვევაში.

en: Enable history sync
ka: ისტორიის სინქის ჩართვა

en: TRUE if history collection should be synced, FALSE otherwise.
ka: ჭეშმარიტი, თუ ისტორიის კოლექცია უნდა დასინქდეს. ცრუ სხვა შემთხვევაში.

en: History sync timestamp
ka: ისტორიის სინქის დროის შტამპი

en: The timestamp at which last history sync was made.
ka: დროის შტამპი, რომელზეც ისტორიის ბოლო სინქრონიზაცია განხორციელდა.

en: TRUE if history collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
ka: ჭეშმარიტი, თუ ისტორიის კოლექცია პირველად დასინქდება. ცრუ სხვა შემთხვევაში.

en: Enable open tabs sync
ka: ღია ჩანართების სინქის ჩართვა

en: TRUE if open tabs collection should be synced, FALSE otherwise.
ka: ჭეშმარიტი, თუ ღია ჩანართების კოლექცია უნდა დასინქდეს. ცრუ სხვა შემთხვევაში.

en: Open tabs sync timestamp
ka: ღია ჩანართების სინქის დროის შტამპი

en: The timestamp at which last open tabs sync was made.
ka: დროის შტამპი, რომელზეც ღია ჩანართების ბოლო სინქრონიზაცია განხორციელდა.

en: Decision to apply when microphone permission is requested for this host
ka: გადაწყვეტილება, რომელიც გამოყენებული იქნება, როცა ამ ჰოსტისთვის მოთხოვნილი იქნება მიკროფონთან წვდომა

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s microphone. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
ka: ეს პარამეტრი გამოიყენება შესანახად, აქვს თუ არა მითითებულ ჰოსტს მომხმარებლის მიკროფონთან წვდომა. "გადაუწყვეტელი" (ნაგულისხმევი) ნიშნავს, რომ ბრაუზერმა უფლებები მომხმარებელს უნდა ჰკითხოს, როცა "დაშვება" ან "აკრძალვა" ავტომატურად გადაწყვეტს, რა დააყენოს, მიერთებისას.

en: Decision to apply when geolocation permission is requested for this host
ka: გადაწყვეტილება, რომელიც გამოყენებული იქნება, როცა ამ ჰოსტისთვის მოთხოვნილი იქნება გეოლოკაციასთან წვდომა

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s location. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
ka: ეს პარამეტრი გამოიყენება შესანახად, აქვს თუ არა მითითებულ ჰოსტს მომხმარებლის მდებარეობასთან წვდომა. "გადაუწყვეტელი" (ნაგულისხმევი) ნიშნავს, რომ ბრაუზერმა უფლებები მომხმარებელს უნდა ჰკითხოს, როცა "დაშვება" ან "აკრძალვა" ავტომატურად გადაწყვეტს, რა დააყენოს, მიერთებისას.

en: Decision to apply when notification permission is requested for this host
ka: გადაწყვეტილება, რომელიც გამოყენებული იქნება, როცა ამ ჰოსტისთვის მოთხოვნილი იქნება გაფრთხილებების წვდომა

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to show notifications. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
ka: ეს პარამეტრი გამოიყენება შესანახად, აქვს თუ არა მითითებულ ჰოსტს გაფრთხილებების ჩვენების წვდომა. "გადაუწყვეტელი" (ნაგულისხმევი) ნიშნავს, რომ ბრაუზერმა უფლებები მომხმარებელს უნდა ჰკითხოს, როცა "დაშვება" ან "აკრძალვა" ავტომატურად გადაწყვეტს, რა დააყენოს, მიერთებისას.

en: Decision to apply when save password permission is requested for this host
ka: გადაწყვეტილება, რომელიც გამოყენებული იქნება, როცა ამ ჰოსტისთვის მოთხოვნილი იქნება პაროლებთან წვდომა

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to save passwords. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
ka: ეს პარამეტრი გამოიყენება შესანახად, აქვს თუ არა მითითებულ ჰოსტს პაროლების შენახვის წვდომა. "გადაუწყვეტელი" (ნაგულისხმევი) ნიშნავს, რომ ბრაუზერმა უფლებები მომხმარებელს უნდა ჰკითხოს, როცა "დაშვება" ან "აკრძალვა" ავტომატურად გადაწყვეტს, რა დააყენოს, მიერთებისას.

en: Decision to apply when webcam permission is requested for this host
ka: გადაწყვეტილება, რომელიც გამოყენებული იქნება, როცა ამ ჰოსტისთვის მოთხოვნილი იქნება ვებკამერასთან წვდომა

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s webcam. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
ka: ეს პარამეტრი გამოიყენება შესანახად, აქვს თუ არა მითითებულ ჰოსტს მომხმარებლის ვებკამერასთან წვდომა. "გადაუწყვეტელი" (ნაგულისხმევი) ნიშნავს, რომ ბრაუზერმა უფლებები მომხმარებელს უნდა ჰკითხოს, როცა "დაშვება" ან "აკრძალვა" ავტომატურად გადაწყვეტს, რა დააყენოს, მიერთებისას.

en: Decision to apply when advertisement permission is requested for this host
ka: გადაწყვეტილება, რომელიც გამოყენებული იქნება, როცა ამ ჰოსტისთვის მოთხოვნილი იქნება რეკლამებზე წვდომა

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to allow advertisements. The “undecided” default means the browser global setting is used, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
ka: ეს პარამეტრი გამოიყენება შესანახად, აქვს თუ არა მითითებულ ჰოსტს მომხმარებლისთვის რეკლამების ჩვენების უფლება. "გადაუწყვეტელი" (ნაგულისხმევი) ნიშნავს, რომ ბრაუზერმა უფლებები მომხმარებელს უნდა ჰკითხოს, როცა "დაშვება" ან "აკრძალვა" ავტომატურად გადაწყვეტს, რა დააყენოს, მიერთებისას.

en: Decision to apply when an autoplay policy is requested for this host
ka: გადაწყვეტილება, რომელიც გამოყენებული იქნება, როცა ამ ჰოსტისთვის მოთხოვნილი იქნება ავტოდაკვრის პოლიტიკა

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to autoplay. The “undecided” default means to allow autoplay of muted media, while “allow” and “deny” tell it to allow / deny all requests to autoplay media respectively.
ka: ეს პარამეტრი გამოიყენება შესანახად, აქვს თუ არა მითითებულ ჰოსტს ავტომატური დაკვრის უფლება. "გადაუწყვეტელი" (ნაგულისხმევი) ნიშნავს, რომ ბრაუზერმა უფლებები მომხმარებელს უნდა ჰკითხოს, როცა "დაშვება" ან "აკრძალვა" ავტომატურად გადაწყვეტს, რა დააყენოს, მიერთებისას.

en: Memory usage
ka: გამოყენებული მეხსიერება

en: Version %s
ka: ვერისა %s

en: About Web
ka: ვების შესახებ

en: Epiphany Technology Preview
ka: Epiphany ის სატესტო ვერსია

en: A simple, clean, beautiful view of the web
ka: ვების მარტივი, სუფთა და ლამაზი ხედი

note: Displayed when opening applications without any installed web apps.
en: Apps
ka: აპები

en: List of installed web apps
ka: დაყენებული ვებ აპების სია

en: Delete
ka: წაშლა

note: Note for translators: this refers to the installation date.
en: Installed on:
ka: დაყენების დრო:

en: You can add your favorite website by clicking <b>Install as Web App…</b> within the page menu.
ka: რჩეული ვებგვერდის დამატება <b>ვებაპის სახით დაყენების…</b> არჩევით შეგიძლიათ, გვერდის მენიუში.

note: Displayed when opening the browser for the first time.
en: Welcome to Web
ka: მოგესალმებით ვებში

en: Start browsing and your most-visited sites will appear here.
ka: დაიწყეთ მუშაობა ინტერნეტში და თქვენი ყველაზე პოპულარული ვებგვერდები აქ გამოჩნდება.

en: Remove from overview
ka: მიმოხილვიდან წაშლა

en: Private Browsing
ka: ანონიმური ფანჯარა

en: You are currently browsing incognito. Pages viewed in this mode will not show up in your browsing history and all stored information will be cleared when you close the window. Files you download will be kept.
ka: ამჟამად ინკოგნიტო რეჟიმში ბრძანდებით, ვებგვერდები, რომლებსაც ამ რეჟიმში ინახულებთ, არ გამოჩნდება ბრაუზერის ისტორიაში და დამახსოვრებული ინფორმაცია გასუფთავება, როცა ფანჯარას დახურავთ. ფაილები, რომლებსაც გადმოწერთ, დარჩება.

en: Incognito mode hides your activity only from people using this computer.
ka: კონფიდენციალური რეჟიმი მალავს თქვენს აქტივობას სხვებისგან, ვინც ამ კომპიუტერს იყენებს.

en: It will not hide your activity from your employer if you are at work. Your internet service provider, your government, other governments, the websites that you visit, and advertisers on these websites may still be tracking you.
ka: ის არ დამალავს თქვენს აქტივობებს თქვენი დამსაქმებლისგან, თუ სამსახურში ბრძანდებით. თქვენი პროვაიდერი, თქვენი მთავრობა, სხვა მთავრობები და ვებგვერდები, რომელზეც შეხვალთ და ამ ვებგვერდებზე რეკლამის განმთავსებლები, შეიძლება, ჯერ კიდევ გადევნებენ თვალყურს.

en: PIN required
ka: აუცილებელია PIN-კოდი

en: Please enter PIN for %s, to authenticate at %s:%d.
ka: შეიყვანეთ PIN-კოდი %s-სთვის, რომ გაიაროთ ავთენტიკაცია მისამართზე %s:%d.

en: _Cancel
ka: _გაუქმება

en: _Login
ka: _მომხმარებელი

en: Select certificate
ka: აირჩიეთ სერტიფიკატი

en: The website %s:%d requests that you provide a certificate for authentication for %s.
ka: ვებგვერდი მისამართზე %s:%d მოითხოვს, რომ მიაწოდოთ სერტიფიკატი %s-ის ავტორიზაციისთვის.

en: The website %s:%d requests that you provide a certificate for authentication.
ka: ვებგვერდი მისამართზე %s:%d მოითხოვს, რომ მიაწოდოთ სერტიფიკატი ავთენტიკაციისთვის.

en: _Select
ka: _მონიშვნა

en: Select a Directory
ka: აირჩიეთ საქაღალდე

en: Select the Destination
ka: აირჩიეთ სამიზნე

en: Download Requested
ka: გადმოწერა მოთხოვნილია

en: _Download
ka: _გადმოწერა

note: Type
en: Type: %s (%s)
ka: ტიპი: %s (%s)

note: Source
en: Source: %s
ka: წყარო: %s

note: Question
en: Where do you want to save the file?
ka: სად გნებავთ ფაილის შენახვა?

note: Translators: a desktop notification when a download finishes.
en: Finished downloading %s
ka: %s-ის გადმოწერა დასრულდა

note: Translators: the title of the notification.
en: Download finished
ka: გადმოწერა დასრულდა

note: Translators: 'ESC' and 'F11' are keyboard keys.
en: Press %s to exit fullscreen
ka: სრული ეკრანის გავლისთვის დააწექით ღილაკს %s

note: Translators: this means WebDriver control.
en: Web is being controlled by automation
ka: ვები ავტომატიზაციით კონტროლდება

en: URI %s not authorized to access Epiphany resource %s
ka: URI-ის %s არ გააჩნია წვდომა Epiphany-ის რესურთან %s

en: Send an email message to “%s”
ka: ელფოსტის გაგზავნა "%s"-თან

en: Blank page
ka: სუფთა გვერდი

note: Title for the blank page Translators: tooltip for the new tab button
en: New Tab
ka: ახალი ჩანართი

en: Arabic (_IBM-864)
ka: არაბული (_IBM-864)

en: Arabic (ISO-_8859-6)
ka: არაბული (ISO-_8859-6)

en: Arabic (_MacArabic)
ka: არაბული (_MacArabic)

en: Arabic (_Windows-1256)
ka: არაბული (_Windows-1256)

en: Baltic (_ISO-8859-13)
ka: ბალტიური (_ISO-8859-13)

en: Baltic (I_SO-8859-4)
ka: ბალტიური (I_SO-8859-4)

en: Baltic (_Windows-1257)
ka: ბალტიური (_Windows-1257)

en: _Armenian (ARMSCII-8)
ka: _სომხური (ARMSCII-8)

en: _Georgian (GEOSTD8)
ka: _ქართული (GEOSTD8)

en: Central European (_IBM-852)
ka: ცენტრალურ-ევროპული (_IBM-852)

en: Central European (I_SO-8859-2)
ka: ცენტრალურ-ევროპული (I_SO-8859-2)

en: Central European (_MacCE)
ka: ცენტრალურ-ევროპული (_MacCE)

en: Central European (_Windows-1250)
ka: ცენტრალურ-ევროპული (_Windows-1250)

en: Chinese Simplified (_GB18030)
ka: გამარტივებული ჩინური (_GB18030)

en: Chinese Simplified (G_B2312)
ka: გამარტივებული ჩინური (G_B2312)

en: Chinese Simplified (GB_K)
ka: გამარტივებული ჩინური (GB_K)

en: Chinese Simplified (_HZ)
ka: გამარტივებული ჩინური (_HZ)

en: Chinese Simplified (_ISO-2022-CN)
ka: გამარტივებული ჩინური (_ISO-2022-CN)

en: Chinese Traditional (Big_5)
ka: ჩინური ტრადიციული (Big_5)

en: Chinese Traditional (Big5-HK_SCS)
ka: ჩინური ტრადიციული (Big5-HK_SCS)

en: Chinese Traditional (_EUC-TW)
ka: ჩინური ტრადიციული (_EUC-TW)

en: Cyrillic (_IBM-855)
ka: კირილიცა (_IBM-855)

en: Cyrillic (I_SO-8859-5)
ka: კირილიცა (I_SO-8859-5)

en: Cyrillic (IS_O-IR-111)
ka: კირილიცა (IS_O-IR-111)

en: Cyrillic (_KOI8-R)
ka: კირილიცა (_KOI8-R)

en: Cyrillic (_MacCyrillic)
ka: კირილიცა (_MacCyrillic)

en: Cyrillic (_Windows-1251)
ka: კირილიცა (_Windows-1251)

en: Cyrillic/_Russian (IBM-866)
ka: კირილიცა /_რუსული (IBM-866)

en: Greek (_ISO-8859-7)
ka: ბერძნული (_ISO-8859-7)

en: Greek (_MacGreek)
ka: ბერძნული (_MacGreek)

en: Greek (_Windows-1253)
ka: ბერძნული (_Windows-1253)

en: Gujarati (_MacGujarati)
ka: გუჯარათი (_MacGujarati)

en: Gurmukhi (Mac_Gurmukhi)
ka: გურმუხული(Mac_Gurmukhi)

en: Hindi (Mac_Devanagari)
ka: ჰინდი (Mac_Devanagari)

en: Hebrew (_IBM-862)
ka: ივრითი (_IBM-862)

en: Hebrew (IS_O-8859-8-I)
ka: ივრითი (IS_O-8859-8-I)

en: Hebrew (_MacHebrew)
ka: ივრითი (_MacHebrew)

en: Hebrew (_Windows-1255)
ka: ივრითი (_Windows-1255)

en: _Visual Hebrew (ISO-8859-8)
ka: _ვიზუალური ივრითი (ISO-8859-8)

en: Japanese (_EUC-JP)
ka: იაპონური (_EUC-JP)

en: Japanese (_ISO-2022-JP)
ka: იაპონური (_ISO-2022-JP)

en: Japanese (_Shift-JIS)
ka: იაპონური (_Shift-JIS)

en: Korean (_EUC-KR)
ka: კორეული (_EUC-KR)

en: Korean (_ISO-2022-KR)
ka: კორეული (_ISO-2022-KR)

en: Korean (_JOHAB)
ka: კორეული (_JOHAB)

en: Korean (_UHC)
ka: კორეული (_UHC)

en: _Celtic (ISO-8859-14)
ka: _კელტური (ISO-8859-14)

en: _Icelandic (MacIcelandic)
ka: _ისლანდიური (MacIcelandic)

en: _Nordic (ISO-8859-10)
ka: _ნორდული (ISO-8859-10)

en: _Persian (MacFarsi)
ka: _სპარსული (MacFarsi)

en: Croatian (Mac_Croatian)
ka: ხორვატული (Mac_Croatian)

en: _Romanian (MacRomanian)
ka: _რუმინული (MacRomanian)

en: R_omanian (ISO-8859-16)
ka: რ_უმინული (ISO-8859-16)

en: South _European (ISO-8859-3)
ka: _სამხრეთ-ევროპული (ISO-8859-3)

en: Thai (TIS-_620)
ka: ტაილანდური (TIS-_620)

en: Thai (IS_O-8859-11)
ka: ტაილანდური (IS_O-8859-11)

en: _Thai (Windows-874)
ka: _ტაილანდური (Windows-874)

en: Turkish (_IBM-857)
ka: _თურქული (IBM-857)

en: Turkish (I_SO-8859-9)
ka: თურქული (I_SO-8859-9)

en: Turkish (_MacTurkish)
ka: თურქული (_MacTurkish)

en: Turkish (_Windows-1254)
ka: თურქული (_Windows-1254)

en: Cyrillic/Ukrainian (_KOI8-U)
ka: კირილიცა/უკრაინული (_KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (Mac_Ukrainian)
ka: კირილიცა/უკრაინული (Mac_უკრაინული)

en: Vietnamese (_TCVN)
ka: ვიეტნამური (_TCVN)

en: Vietnamese (_VISCII)
ka: ვიეტნამური (_VISCII)

en: Vietnamese (V_PS)
ka: ვიეტნამური (V_PS)

en: Vietnamese (_Windows-1258)
ka: ვიეტნამური (_Windows-1258)

en: Western (_IBM-850)
ka: დასავლური (_IBM-850)

en: Western (_ISO-8859-1)
ka: დასავლური (_ISO-8859-1)

en: Western (IS_O-8859-15)
ka: დასავლური (IS_O-8859-15)

en: Western (_MacRoman)
ka: დასავლური (_MacRoman)

en: Western (_Windows-1252)
ka: დასავლური (_Windows-1252)

note: The following encodings are so rarely used that we don't want to * pollute the "related" part of the encodings menu with them, so we * set the language group to 0 here.
en: English (_US-ASCII)
ka: ინგლისური (_US-ASCII)

en: Unicode (UTF-_16 BE)
ka: უნიკოდი (UTF-_16 BE)

en: Unicode (UTF-1_6 LE)
ka: უნიკოდი (UTF-1_6 LE)

en: Unicode (UTF-_32 BE)
ka: უნიკოდი (UTF-_32 BE)

en: Unicode (UTF-3_2 LE)
ka: უნიკოდი (UTF-3_2 LE)

note: Translators: this is the title that an unknown encoding will * be displayed as.
en: Unknown (%s)
ka: უცნობი (%s)

en: Type to search…
ka: მოსაძებნად აკრიფეთ…

en: Find previous occurrence of the search string
ka: იპოვე საძიებო ნუსხის  წინა ვარიანტი

en: Find next occurrence of the search string
ka: იპოვე საძიებო ნუსხის  შემდეგი ვარიანტი

en: %s is not a valid URI
ka: %s არ წარმოადგენს სწორ URI-ის

en: Text not found
ka: ტექსტი ვერ ვიპოვე

en: Search wrapped back to the top
ka: ძებნა დასაწყისში დასრულდა

en: All files
ka: ყველა ფაილი

en: All supported types
ka: ყველა მხარდაჭერილი ტიპი

note: Translators: Message appears when insecure password form is focused.
en: This form is not secure ‒ passwords will not be kept private
ka: ეს ფორმა დაცული არაა - პაროლები საიდუმლო არ იქნება

en: _Dismiss
ka: _მოცილება

en: Web process crashed
ka: ვების პროცესი ავარიულად დასრულდა

en: Web process terminated due to exceeding memory limit
ka: Web-ის პროცესი დასრულდა მეხსიერების ზღვრების გადაჭარბების გამო

en: Web process terminated by API request
ka: Web-ის პროცესი შეწყვეტილია API მოთხოვნის მიერ

en: Page Unresponsive
ka: გვერდი არ პასუხობს

en: The current page “%s” is not responding
ka: მიმდინარე გვერდი "%s" არ პასუხობს

en: _Wait
ka: _მოცდა

en: Force _Stop
ka: ძალით _გაჩერება

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
ka: %s-ის ჩატვირთვა…

en: Loading…
ka: იტვირთება…

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website presented identification that belongs to a different website.
ka: ამ ვებგვერდმა წარმოადგინა იდენტიფიკატორი, რომელიც სხვა ვებგვერდს ეკუთვნის.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is too old to trust. Check the date on your computer’s calendar.
ka: ეს ვებგვერდის იდენტიფიკატორი მეტისმეტად ძველია, რომ ვენდო. შეამოწმეთ თარიღი თქვენი კომპიუტერის კალენდარში.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification was not issued by a trusted organization.
ka: ამ ვებგვერდის იდენტიფიკატორი სანდო ორგანიზაციის მიერ არაა გამოცემული.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification could not be processed. It may be corrupted.
ka: ამ ვებგვერდის იდენტიფიკატორის დამუშავება შეუძლებელია. შეიძლება, ის დაზიანებულია.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification has been revoked by the trusted organization that issued it.
ka: ამ ვებგვერდის იდენტიფიკატორი გაუქმდა სანდო ორგანიზაციის მიერ, რომელმაც ის გამოსცა.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification cannot be trusted because it uses very weak encryption.
ka: ამ ვებგვერდის იდენტიფიკატორი სანდო არაა, რადგან ის ძალიან სუსტ დაშიფვრას იყენებს.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is only valid for future dates. Check the date on your computer’s calendar.
ka: ამ ვებგვერდის იდენტიფიკატორი, მხოლოდ, მომავალშია სწორი. შეამოწმეთ თარიღი თქვენი კომპიუტერის კალენდარში.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a network error. Page title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Problem Loading Page
ka: გვერდის ჩატვირთვის პრობლემა

note: Message title when a site cannot be loaded due to a network error.
en: Unable to display this website
ka: ამ ვებგვერდის ჩვენება შეუძლებელია

note: Error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The site at %s seems to be unavailable.
ka: ვებგვერდის მისამართზე %s მიუწვდომელია.

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: It may be temporarily inaccessible or moved to a new address. You may wish to verify that your internet connection is working correctly.
ka: ის, შეიძლება, დროებით ხელმიუწვდომელია, ან გადატანილია ახალ მისამართზე. შეიძლება, დაგჭირდეთ გადაამოწმოთ, მუშაობს თუა რა თქვენი ინტერნეტკავშირი.

note: Technical details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The precise error was: %s
ka: ზუსტი შეცდომა: %s

note: The button on the network error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the page crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the process crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the unresponsive process error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. Translators: toolt
en: Reload
ka: თავიდან ჩატვირთვა

[ctx: reload-access-key]
note: Mnemonic for the Reload button on browser error pages.
en: R
ka: მარჯ

note: Message title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Oops! There may be a problem
ka: ვაი! მგონი სადღაც პრობლემაა

note: Error details when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: The page %s may have caused Web to close unexpectedly.
ka: შეიძლება, ვებგვერდმა %s Web-ს ავარიულად დახურვა აიძულა.

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: If this happens again, please report the problem to the %s developers.
ka: თუ ეს განმეორდება, მისწერეთ ამის შესახებ %s-ის პროგრამისტებს.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Problem Displaying Page
ka: გვერდის ჩვენების პრობლემა

note: Message title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Oops!
ka: უფს!

note: Error details when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Something went wrong while displaying this page. Please reload or visit a different page to continue.
ka: ამ ვებგვერდის ჩვენებისას აღმოჩენილია შეცდომა. ჩატვირთეთ ის თავიდან, ან გადადით სხვა გვერდზე.

note: Page title when web content has become unresponsive.
en: Unresponsive Page
ka: გვერდი არ პასუხობს

note: Message title when web content has become unresponsive.
en: Uh-oh!
ka: რაღაც გაფუჭდა!

note: Error details when web content has become unresponsive.
en: This page has been unresponsive for too long. Please reload or visit a different page to continue.
ka: ეს გვერდი მეტისმეტად დიდი ხანია, ხმას არ იღებს. ჩატვირთეთ ის თავიდან, ან სხვა ვებგვერდზე გადადით.

note: Page title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: Security Violation
ka: უსაფრთხოების დარღვევა

note: Message title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This Connection is Not Secure
ka: შეერთება დაუცველია

note: Error details when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This does not look like the real %s. Attackers might be trying to steal or alter information going to or from this site.
ka: ეს არ წააგავს ნამდვილ %s-ს. შეიძლება, შემტევები ცდილობენ, მოიპარონ ან შეცვალონ საიტისკენ ან საიტიდან მომავალი ინფორმაცია.

note: The button on the invalid TLS certificate error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on no such file error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE.
en: Go Back
ka: უკან დაბრუნება

note: The hidden button on the invalid TLS certificate error page. Do not add mnemonics here.
en: Accept Risk and Proceed
ka: დაეთანხმეთ რისკს და გააგრძელეთ

[ctx: proceed-anyway-access-key]
note: Mnemonic for the Accept Risk and Proceed button on the invalid TLS certificate error page.
en: P
ka: პეტა

note: Page title on no such file error page Message title on the no such file error page.
en: File not found
ka: ფაილი ვერ მოიძებნა

en: %s could not be found.
ka: %s ვერ ვიპოვე.

en: Please check the file name for capitalization or other typing errors. Also check if it has been moved, renamed, or deleted.
ka: შეამოწმეთ ფაილის სახელში სიმბოლოების რეგისტრი ან სხვა კრეფის შეცდომები. ასევე შეამოწმეთ, ფაილი ხომ არ გადაიტანეს, სახელი გადაარქვეს ან წაშალეს.

en: None specified
ka: მითითებული არაა

en: Technical information
ka: ტექნიკური ინფორმაცია

en: Unspecified
ka: მიუთითებელი

en: Web pages
ka: ვებგვერდები

en: Images
ka: სურათები

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess. Translators: tooltip for the downloads button
en: Downloads
ka: გადმოწერები

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess.
en: Desktop
ka: სამუშაო მაგიდა

en: Home
ka: სახლი

en: Could not create a temporary directory in “%s”.
ka: ვერ შევქმენი დროებითი საქაღალდე "%s".

en: The file “%s” exists. Please move it out of the way.
ka: ფაილი "%s" არსებობს. სხვაგან გადაიტანეთ.

en: Failed to create directory “%s”.
ka: საქაღალდის შექმნის შეცდომა: "%s".

note: Translators: First %s is the name of the user currently logged in on the * machine. The second %s is the machine's name. You can use the variables * in a different order by changing them to %2$s and %1$s.
en: %s’s GNOME Web on %s
ka: %s’s GNOME Web %s-ზე

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 12∶34 am"
en: Today %I∶%M %p
ka: დღეს %I∶%M %p

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 15∶34"
en: Today %H∶%M
ka: დღეს %H∶%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 12∶34 am"
en: Yesterday %I∶%M %p
ka: გუშინ %I∶%M %p

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 15∶34"
en: Yesterday %H∶%M
ka: გუშინ %H∶%M

note: impossible time or broken locale settings
en: Unknown
ka: უცნობი

en: Failed to get desktop filename for webapp id %s
ka: ჩავარდა მიღება სამუშაო მაგიდის ფაილის სახელისა ვებაპისთვის ID-ით %s

en: Failed to install desktop file %s:
ka: სამუშაო მაგიდის ფაილის %s დაყენება ჩავარდა:

en: Profile directory %s already exists
ka: პროფილის საქაღალდე %s უკვე არსებობს

en: Failed to create directory %s
ka: საქაღალდის შექმნის შეცდომა: %s

en: Failed to create .app file: %s
ka: .app ფაილის შექმნა ჩავარდა: %s

en: Cannot create SQLite connection. Close browser and try again.
ka: SQLite მიერთების შექმნა შეუძლებელია. დახურეთ ბრაუზერი და თავიდან სცადეთ.

en: Browser password database could not be opened. Close browser and try again.
ka: ბრაუზერის პაროლების ბაზის გახსნა შეუძლებელია. დახურეთ ბრაუზერი და თავიდან სცადეთ.

note: Translators: The first %s is the username and the second one is the * security origin where this is happening. Example: gnome@gmail.com and * https://mail.google.com.
en: Password for %s in a form in %s
ka: პაროლი %s-სთვის ვებგვერდისთვის %s

note: Translators: The %s is the security origin where this is happening. * Example: https://mail.google.com.
en: Password in a form in %s
ka: პაროლი ფორმაში %s-ში

en: Failed to obtain storage credentials.
ka: საცავის ავტორიზაცის დეტალების მიღება ჩავარდა.

en: Please visit Firefox Sync and sign in again to continue syncing.
ka: შედით Firefox Sync-ში კიდევ ერთხელ, რომ გააგრძელოთ სინქრონიზაცია.

en: The password of your Mozilla account seems to have been changed.
ka: როგორც ჩანს, თქვენი Mozilla-ის ანგარიშის პაროლი შეიცვალა.

en: Please visit Firefox Sync and sign in with the new password to continue syncing.
ka: გადადით Firefox Sync-ზე და შედით ახალი პაროლით, რომ გააგრძელოთ სინქრონიზაცია.

en: Failed to obtain signed certificate.
ka: ხელმოწერილი სერტიფიკატის მიღების შეცდომა.

en: Could not find the sync secrets for the current sync user.
ka: ვერ ვიპოვე სინქის საიდუმლო ფრაზები მიმდინარე სინქის მომხმარებლისთვის.

en: The sync secrets for the current sync user are invalid.
ka: სინქრონიზაციის საიდუმლოები მიმდინარე მომხმარებლისთვის არასწორია.

en: Failed to store sync secrets (is the secret service or secrets portal broken?):
ka: სინქრონიზაციის საიდუმლოების შენახვა ჩავარდა (ეს საიდუმლო სერვისია თუ საიდუმლოების პორტალი გაფუჭებულია?):

note: Translators: %s is the email of the user.
en: The sync secrets of %s
ka: %s-ის სინქრონიზაციის საიდუმლოები

en: Failed to upload client record.
ka: კლიენტის ჩანაწერის ატვირთვის შეცდომა.

en: Failed to upload crypto/keys record.
ka: კრიპტოს/გასაღების ჩანაწერის ატვირთვის შეცდომა.

en: Failed to retrieve crypto keys.
ka: კრიპტოს გასაღებების მიღების შეცდომა.

en: Failed to upload meta/global record.
ka: მეტა/გლობალური ჩანაწერის ატვირთვის შეცდომა.

note: Translators: the %d is the storage version, the \n is a newline character.
en: Your Mozilla account uses storage version %d. Web only supports version %d.
ka: თქვენი Mozilla_ის ანგარიში იყენებს საცავს ვერსიით %d. Web-ს, მხოლოდ, %d ვერსიის მხარდაჭერა გააჩნია.

en: Failed to verify storage version.
ka: საცავის ვერსის გადამოწმების შეცდომა.

en: Failed to upload device info
ka: მოწყობილობის ინფორმაციის ატვირთვის შეცდომა

en: Failed to retrieve the Sync Key
ka: სინქრონიზაციის გასაღების მიღების შეცდომა

en: Bookmark Properties
ka: სანიშნის თვისებები

en: File is not a valid Epiphany bookmarks file: missing tags table
ka: ფაილი Epiphany-ის სწორი სანიშნეს ფაილი არაა: აკლია ჭდეების ცხრილი

en: File is not a valid Epiphany bookmarks file: missing bookmarks table
ka: ფაილი Epiphany-ის სწორი სანიშნეს ფაილი არაა: აკლია სანიშნეების ცხრილი

en: Firefox bookmarks database could not be opened. Close Firefox and try again.
ka: Firefox-ის სანიშნეების მონაცემთა ბაზის გახსნა შეუძლებელია. დახურეთ Firefox და თავიდან სცადეთ.

en: Firefox bookmarks could not be retrieved!
ka: Firefox-ის სანიშნეების მიღება შეუძლებელია!

en: HTML bookmarks database could not be opened: %s
ka: HTML სანიშნეების ბაზის გახსნა შეუძლებელია: %s

en: HTML bookmarks database could not be read.
ka: HTML სანიშნეების ბაზიდან წაკითხვა შეუძლებელია.

en: HTML bookmarks database could not be parsed: %s
ka: HTML სანიშნეების ბაზის დამუშავება შეუძლებელია: %s

en: Bookmarks file could not be parsed:
ka: სანიშნეების ფაილის დამუშავება შეუძლებელია:

en: Favorites
ka: სანიშნები

en: Mobile
ka: მობაილი

en: Save Link As
ka: შევინახო ბმა როგორც

en: Save Image As
ka: შევინახო ნახატი როგორც

en: Save Media As
ka: მედიის შენახვა, როგორც

note: Translators: tooltip for the empty bookmark button
en: Bookmark Page
ka: მიმდინარე გვერდის ჩანიშვნა

note: Translators: tooltip for the bookmarked button
en: Edit Bookmark
ka: სანიშნის ჩასწორება

en: Stop
ka: შეჩერება

en: The certificate does not match this website
ka: სერტიფიკატი ამ ვებგვერდს არ ემთხვევა

en: The certificate has expired
ka: სერტიფიკატი ვადაგასულია

en: The signing certificate authority is not known
ka: ხელმოწერის სერტიფიკატის მფლობელი უცნობია

en: The certificate contains errors
ka: სერტიფიკატი შეცდომებს შეიცავს

en: The certificate has been revoked
ka: სერტიფიკატი გაუქმებულია

en: The certificate is signed using a weak signature algorithm
ka: ხელმოსაწერად გატეხილი ალგორითმი გამოიყენება

en: The certificate activation time is still in the future
ka: სერტიფიკატის აქტივაციის დრო ჯერ კიდევ მომავალშია

en: The identity of this website has been verified.
ka: ამ გვერდის იდენტიფიკაცია გადამოწმებულია.

en: The identity of this website has not been verified.
ka: ამ ვებგვერდის სერტიფიკატი არ გადამოწმებულა.

note: Message on certificate dialog
en: No problems have been detected with your connection.
ka: თქვენს მიერთებასთან პრობლემები აღმოჩენილი არაა.

en: This certificate is valid. However, resources on this page were sent insecurely.
ka: ეს სერტიფიკატი სწორია. მაგრამ ამ გვერდის რესურსები დაუცველადაა გამოგზავნილი.

en: _Clear All
ka: _ყველას გასუფთავება

en: %d second left | %d seconds left
ka[0]: დარჩენილია %d წამი
ka[1]: დარჩენილია %d წამი

en: %d minute left | %d minutes left
ka[0]: დარჩენილია %d წუთი
ka[1]: დარჩენილია %d წუთი

en: %d hour left | %d hours left
ka[0]: დარჩენილია %d საათი
ka[1]: დარჩენილია %d საათი

en: %d day left | %d days left
ka[0]: დარჩენილია %d დღე
ka[1]: დარჩენილია %d დღე

en: %d week left | %d weeks left
ka[0]: დარჩენილია %d კვირა
ka[1]: დარჩენილია %d კვირა

en: %d month left | %d months left
ka[0]: დარჩენილია %d თვე
ka[1]: დარჩენილია %d თვე

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: Moved or deleted
ka: წაშლილი ან გადატანილია

en: Error downloading: %s
ka: გადმოწერის შეცდომა: %s

en: Cancelling…
ka: გაუქმება…

en: Starting…
ka: გაშვება…

note: Translators: the %s refers to the time at which the last sync was made. * For example: Today 04:34 PM, Sun 11:25 AM, May 31 06:41 PM.
en: Last synchronized: %s
ka: ბოლო სინქრონიზაცია: %s

en: Something went wrong, please try again later.
ka: რაღაც არასწორად წავიდა. მოგვიანებით სცადეთ.

en: %u min | %u mins
ka[0]: %u წთ
ka[1]: %u წთ

note: Translators: tooltip for the refresh button
en: Reload the current page
ka: მიმდინარე გვერდის გადატვირთვა

en: Main Menu
ka: მთავარი მენიუ

en: Stop loading the current page
ka: მიმდინარე გვერდის ჩატვირთვის შეწყვეტა

en: It is not possible to modify history when in incognito mode.
ka: ინკოგნიტო რეჟიმში ისტორიის შეცვლა შეუძლებელია.

en: Remove the selected pages from history
ka: მონიშნული გვერდების ისტორიიდან წაშლა

en: Copy URL
ka: URL-ის კოპირება

en: Clear Browsing History?
ka: წავშალო ბრაუზერის ისტორია?

en: Clearing the browsing history will cause all history links to be permanently deleted.
ka: ბრაუზერის ისტორიის გასუფთავება ყველა ისტორიის ბმულის სამუდამოდ წაშლას გამოიწვევს.

en: Cl_ear
ka: _გასუფთავება

en: Remove all history
ka: ისტორიის წაშლა

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: Notification Request
ka: გაფრთხილების მოთხოვნა

en: Camera Request
ka: კამერის მოთხოვნა

en: Microphone Request
ka: მიკროფონთან წვდომა

en: Location Request
ka: მდებარეობის მოთხოვნა

en: Webcam and Microphone Request
ka: ვებკამერასთან და მიკროფონთან წვდომის მოთხოვნა

en: Permission Request
ka: წვდომის მოთხოვნა

en: Open a new browser window instead of a new tab
ka: ახალი ფანჯრების მაგიერ ახალ ჩანართების გახსნა

en: Load the given session state file
ka: მითითებული სესიის მდგომარეობის ფაილის ჩატვირთვა

en: FILE
ka: ფაილი

en: Start an instance with user data read-only
ka: მხოლოდ-კითხვადი მომხმარებლის მონაცემების მქონე გაშვებული ასლის შექმნა

en: Start a private instance with separate user data
ka: განცალკევებული მომხმარებლის მონაცემების მქონე პირადი გაშვებული ასლის შექმნა

en: Start a private instance in web application mode
ka: პირადი გაშვებული ასლის შექმნა ვებ-აპლიკაციის რეჟიმში

en: Start a private instance for WebDriver control
ka: პირადი გაშვევბული ასლის შექმნა WebDriver-ის სამართავად

en: Custom profile directory for private instance
ka: მომხმარებლის პროფილის საქაღალდე კონფიდენციალური გაშვებული ასლისთვის

en: DIR
ka: საქაღალდე

en: Web options
ka: ვების მორგება

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to send you notifications
ka: გვერდს მისამართზე "%s" სურს, გაფრთხილებები გამოგიგზავნოთ

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: Location Access Request
ka: მდებარეობასთან წვდომის მოთხოვნა

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to know your location
ka: გვერდს მისამართზე "%s" სურს, თქვენი მდებარეობა გაიგოს

note: Translators: Microphone policy for a specific site.
en: Microphone Access Request
ka: მიკროფონთან წვდომის მოთხოვნა

note: Translators: Microphone policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your microphone
ka: ვებგვერდს მისამართზე “%s” სურს, თქვენი მიკროფონი გამოიყენოს

note: Translators: Webcam policy for a specific site.
en: Webcam Access Request
ka: ვებკამერასთან წვდომის მოთხოვნა

note: Translators: Webcam policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your webcam
ka: ვებგვერდს მისამართზე “%s” სურს, თქვენი ვებკამერა გამოიყენოს

note: Translators: Webcam and microphone policy for a specific site.
en: Webcam and Microphone Access Request
ka: ვებკამერასთან და მიკროფონთან წვდომის მოთხოვნა

note: Translators: Webcam and microphone policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your webcam and microphone
ka: ვებგვერდს მისამართზე “%s” სურს, თქვენი მიკროფონი და ვებკამერა გამოიყენოს

note: Translators: Storage access policy for a specific site.
en: Website Data Access Request
ka: ვებსაიტის მონაცემებთან წვდომის მოთხოვნა

note: Translators: Storage access policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to access its own data (including cookies) while browsing “%s”. This will allow “%s” to track your activity on “%s”.
ka: ვებგვერდს მისამართზე "%s" თავის საკუთარ მონაცემებთან უნდა წვდომა (ქუქიების ჩათვლით) მაშინ, როცა "%s"-ზე მუშაობთ. ეს "%s"-ს "%s"-ზე თქვენზე თვალყურის დევნების უფლებას მისცემს.

note: Translators: Clipboard policy for a specific site.
en: Clipboard Access Request
ka: ბუფერთან წვდომის მოთხოვნა

note: Translators: Clipboard policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to access your clipboard
ka: ვებგვერდს მისამართზე “%s” თქვენს ბუფერთან წვდომა სურს

note: Label in certificate popover when site is untrusted. %s is a URL.
en: This web site’s digital identification is not trusted. You may have connected to an attacker pretending to be %s.
ka: ვებგვერდის ციფრული იდენტიფიკატორი სანდო არაა. შეიძლება, მიუერთდით შემტევს, რომელიც ცდილობს, თავი გაასაღოს, როგორც %s.

note: Label in certificate popover when site uses HTTP. %s is a URL.
en: This site has no security. An attacker could see any information you send, or control the content that you see.
ka: ამ ვებგვერდს უსაფრთხოება არ გააჩნია. შემტევს შეუძლია დაინახოს ინფორმაცია რომელსაც აგზავნით ან მართოს, რას დაინახავთ.

note: Label in certificate popover when site sends mixed content.
en: This web site did not properly secure your connection.
ka: ეს ვებგვერდი თქვენს მიერთებას სწორად არ იცავს.

note: Label in certificate popover on secure sites.
en: Your connection seems to be secure.
ka: როგორც ჩანს, თქვენი შეერთება დაცულია.

en: _View Certificate…
ka: _სერტიფიკატის ნახვა…

en: Allow
ka: დაშვება

en: Deny
ka: უარყოფა

en: Ask
ka: კითხვა

en: Permissions
ka: წვდომები

en: Advertisements
ka: რეკლამები

en: Notifications
ka: გაფრთხილებები

en: Password saving
ka: პაროლების შენახვა

en: Location access
ka: მდებარეობასთან წვდომა

en: Microphone access
ka: მიკროფონთან წვდომა

en: Webcam access
ka: ვებკამერასთან წვდომა

en: Media autoplay
ka: მედიის ავტომატური დაკვრა

en: Without Sound
ka: ხმის გარეშე

note: Translators: tooltip for the new tab button
en: Open a new tab
ka: ახალ ჩანართის გახსნა

note: Undo, redo.
en: _Undo
ka: _დაბრუნება

en: Re_do
ka: _გამეორება

note: Edit.
en: Cu_t
ka: ამო_ჭრა

en: _Copy
ka: _ასლი

en: _Paste
ka: _ჩასმა

en: _Paste Text Only
ka: _მხოლოდ ტექსტის ჩასმა

en: Select _All
ka: მონიშნე _ყველა

en: S_end Link by Email…
ka: ბმულის ელფოსტით _გაგზავნა…

en: _Reload
ka: _გადატვირთვა

en: _Back
ka: უკან

en: _Forward
ka: _გადაგზავნა

note: Bookmarks
en: Add Boo_kmark…
ka: სან_იშნის დამატება…

note: Links.
en: Open Link in New _Window
ka: ბმულის ახალ _ფანჯარაში გახსნა

en: Open Link in New _Tab
ka: ბმულის ახალ ჩ_ანართში გახსნა

en: Open Link in I_ncognito Window
ka: ბმულის _ინკოგნიტო ფანჯარაში გახსნა

en: _Save Link As…
ka: _ბმულის შენახვა, როგორც…

en: _Copy Link Address
ka: დაა_კოპირე ბმულის მისამართი

en: _Copy E-mail Address
ka: _დააკოპირე ელ-ფოსტის მისამართი

note: Images.
en: View _Image in New Tab
ka: _გამოსახულების ახალ ჩანართში გახსნა

en: Copy I_mage Address
ka: _გამოსახულების ბმულის კოპირება

en: _Save Image As…
ka: _გამოსახულების შენახვა, როგორც…

en: Set as _Wallpaper
ka: ფონის სურათად _დაყენება

note: Video.
en: Open Video in New _Window
ka: ვიდეოს ახალ ფანჯარაში _გახსნა

en: Open Video in New _Tab
ka: _ახალ ჩანართში გახსნა

en: _Save Video As…
ka: ვიდეოს შენახვა, როგორც…

en: _Copy Video Address
ka: ვიდეოს მისამართის _კოპირება

note: Audio.
en: Open Audio in New _Window
ka: აუდიოს ახალ _ფანჯარაში გახსნა

en: Open Audio in New _Tab
ka: აუდიოს ახალ _ჩანართში გახსნა

en: _Save Audio As…
ka: აუდიოს _შენახვა, როგორც…

en: _Copy Audio Address
ka: აუდიოს მისამართის _კოპირება

en: Save Pa_ge As…
ka: _გვერდის შენახვა, როგორც…

en: _Take Screenshot…
ka: _ეკრანის ანაბეჭდის გადაღება…

en: _Page Source
ka: _გვერდის წყარო

en: Search the Web for “%s”
ka: "%s"-ის ვებში მოძებნა

en: Open Link
ka: ბმულის გახსნა

en: Open Link In New Tab
ka: ბმულის ახალ ჩანართში გახსნა

en: Open Link In New Window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Open Link In Incognito Window
ka: ბმულის პირად ფანჯარაში გახსნა

en: _Ask Later
ka: მოგვიანებით _მკითხე

en: _Deny
ka: _უარყოფა

en: _Allow
ka: _დაშვება

en: Leave Website?
ka: დატოვებთ ვებგვერდს?

en: A form was modified and has not been submitted
ka: ფორმა შეიცვალა და არ გადაცემულა

en: _Discard Form
ka: _ფორმის მოცილება

en: Download operation
ka: გადმოწერის ოპერაცია

en: Show details
ka: დეტალების ჩვენება

en: %d download operation active | %d download operations active
ka[0]: აქტიურია %d გადმოწერის ოპერაცია
ka[1]: აქტიურია %d გადმოწერის ოპერაცია

en: Set as Default Browser?
ka: დავაყენო ნაგულისხმევ ბრაუზერად?

en: Use Web as your default web browser and for opening external links
ka: Web-ის გამოყენება ნაგულისხმებ ბრაუზერად და გარე ბმულების გასახსნელად

en: Use Epiphany Technology Preview as your default web browser and for opening external links
ka: გამოიყენეთ Epiphany Technology Preview თქვენს ნაგულისხმევ ბრაუზერად და გარე ბმულების გასახსნელად

en: _Ask Again Later
ka: _მოგვიანებით თავიდან მკითხე

en: _No
ka: _არა

en: _Yes
ka: _დიახ

en: Save password?
ka: შევინახო პაროლი?

en: Passwords can be removed at any time in Preferences
ka: პაროლების წაშლა ნებისმიერ დროს შეგიძლიათ მორგების ფანჯრიდან

en: Not Now
ka: არა ახლა

en: Never Save
ka: არასოდეს შეინახო

en: Save
ka: შენახვა

en: Close Multiple Tabs?
ka: დახურავთ ბევრ ჩანართს ერთდროულად?

en: If this window is closed, all open tabs will be lost
ka: თუ ეს ფანჯარა დაიხურება, ყველა ღია ჩანართი დაიკარგება

en: C_lose Tabs
ka: _ჩანართების დახურვა

en: New tab opened
ka: ახალი ჩანართი გაიხსნა

en: Switch
ka: გადართვა

en: Cookies
ka: ქუქიები

en: HTTP disk cache
ka: HTTP დისკის კეში

en: Local storage data
ka: ლოკალური საცავის მონაცემები

en: Offline web application cache
ka: ოფლაინ ვებ აპლიკაციის კეში

en: IndexedDB databases
ka: IndexedDB-ის ბაზები

en: HSTS policies cache
ka: HSTS პოლიტიკების კეში

en: Intelligent Tracking Prevention data
ka: ჭკვიანი ტრეკინგის თავიდან აცილების მონაცემები

en: New search engine
ka: ახალი საძიებო სსტემა

en: A_dd Search Engine…
ka: საძიებო სისტემის _დამატება…

en: This field is required
ka: ამ ველის შევსება აუცილებელია

en: Address must start with either http:// or https://
ka: მისამართი http:// ან https://-ით უნდა იწყებოდეს

en: Address must contain the search term represented by %s
ka: მისამართი უნდა შეიცავდეს ძებნის პირობას, რომელსაც წარმოადგენს %s

en: Address should not contain the search term several times
ka: მისამართი ძებნის პირობას რამდენჯერმე არ უნდა შეიცავდეს

en: Address is not a valid URI
ka: მისამართი სწორ URI-ის არ წარმოადგენს

en: Address is not a valid URL. The address should look like https://www.example.com/search?q=%s
ka: მისამართი სწორი URL არაა. მისამართი უნდა გამოიყურებოდეს ასე: https://www.example.com/search?q=%s

en: This shortcut is already used.
ka: ეს მალსახმობი უკვე გამოიყენება.

en: Search shortcuts must not contain any space.
ka: ძებნის მალსახმობები არ შეიძლება, გამოტოვებას შეიცავდეს.

en: Search shortcuts should start with a symbol such as !, # or @.
ka: ძებნის მალსახმობები უნდა იწყებოდეს ისეთი სიმბოლოებით, როგორიცაა !, # ან @.

en: A name is required
ka: სახელი აუცილებელია

en: This search engine already exists
ka: ძებნის ძრავი უკვე არსებობს

en: Remove Extension
ka: გაფართოების წაშლა

en: Do you really want to remove this extension?
ka: მართლა გნებავთ ამ გაფართოების წაშლა?

en: _Remove
ka: ამო_ღება

en: Delete All Passwords?
ka: წავშალო ყველა პაროლი?

en: This will clear all locally stored passwords, and can not be undone.
ka: ეს გაასუფთავებს ყველა შენახულ პაროლს და ეს ქმედება შეუქცევადია.

en: _Delete
ka: _წაშლა

en: Copy password
ka: პაროლის კოპირება

en: Username
ka: მოხმარებელი

en: Copy username
ka: მომხმარებლის სახელის კოპირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Remove Password
ka: პაროლის წაშლა

en: Light
ka: ღია

en: Dark
ka: ბნელი

note: Translators: this is the title of a file chooser dialog.
en: Open File (manifest.json/xpi)
ka: ფაილის გახსნა (manifest.json/xpi)

en: Add Language
ka: ენის დამატება

en: System language (%s) | System languages (%s)
ka[0]: სისტემური ენა (%s)
ka[1]: სისტემური ენა (%s)

en: Supported Image Files
ka: გამოსახულების მხარდაჭერილი ფაილები

en: Executes only the n-th migration step
ka: შეასრულებს, მხოლოდ, მე-n-ე მიგრაციის ნაბიჯს

en: Specifies the required version for the migrator
ka: მიუთითებს აუცილებელ ვერსიას მიგრატორისთვის

en: Specifies the profile where the migrator should run
ka: მიუთითებს პროფილს, სადაც მიგრატორი უნდა გაეშვას

en: Web profile migrator
ka: პროფილების გადატანის დამხმარე

en: Web profile migrator options
ka: პროფილების გადატანის დამხმარის მორგება

note: Translators: tooltip for the webextension actions button
en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: View Open Tabs
ka: ღია ჩანართების ნახვა

note: Translators: tooltip for the bookmarks popover button
en: Bookmarks
ka: სანიშნები

note: Translators: tooltip for the back button
en: Back
ka: უკან

note: Translators: tooltip for the forward button
en: Forward
ka: წინ

en: Bookmark
ka: სანიშნი

en: _Name
ka: _სახელი

en: _Address
ka: _მისამართი

en: Tags
ka: ჭდეები

en: Add Tag…
ka: ჭდის დამატება…

en: _Add
ka: დამატება

en: All
ka: &ყველა

en: No Bookmarks
ka: სანიშნების გარეშე

en: Bookmarked pages will appear here
ka: სანიშნეებში ჩამატებული გვერდები აქ გამოჩნდება

en: Website Data
ka: ვებგვერდის მონაცემები

en: _Clear Data
ka: მონაცემების _გასუფავება

en: Remove selected website data
ka: მონიშნული ვებგვერდის მონაცემების წაშლა

en: Search website data
ka: ვებგვერდის მონაცემების მოძებნა

en: No Website Data Found
ka: ვებგვერდის მონაცემები ვერ ვიპოვე

en: Website data will be listed here
ka: აქ ვებგვერდის მონაცემები გამოჩნდება

en: Clear selected website data:
ka: მონიშნული ვებგვერდის მონაცემების გასუფთავება:

en: You cannot undo this action. The data you are choosing to clear will be removed forever.
ka: ეს ქმედება შეუქცევადია. მონაცემები, რომელსაც არჩევთ, სამუდამოდ წაიშლება.

en: Search
ka: ძებნა

en: No Results Found
ka: შედეგების გარეშე

en: Try a different search
ka: სცადეთ სხვა ძებნა

en: Text Encoding
ka: ტექსტის კოდირება

en: Use Encoding Specified by Document
ka: დოკუმენტის მიერ მითითებული კოდირება

en: Recent Encodings
ka: უახლესი კოდირებები

en: Related Encodings
ka: მსგავსი კოდირებები

en: Show All…
ka: ყველას ჩვენება…

en: Open _Inspector
ka: _ინსპექტორის გახსნა

en: Author
ka: ავტორი

en: Version
ka: ვერსია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Firefox Sync
ka: Firefox-თან სინქი

en: Sync _Now
ka: ახლავე _სინქრონიზაცია

en: Sign in with your Mozilla account to sync your data with GNOME Web and Firefox on other computers. GNOME Web is not Firefox and is not produced or endorsed by Mozilla.
ka: შედით თქვენი Mozilla-ის ანგარიშით თქვენი მონაცემების GNOME Web-ის და Firefox-ის მონაცემების სხვა კომპიუტერებზე სინქრონიზაციისთვის. GNOME Web არ წარმოადგენს Firefox-ს და არ Mozilla-ის პროდუქტი არაა.

en: Mozilla Account
ka: Firefox -ის ანგარიში

en: Logged in
ka: შესული

en: Sign _Out
ka: _გასვლა

en: Sync Options
ka: პარამეტრების სინქი

en: Sync _Bookmarks
ka: სანიშნების სინქი

en: Sync _Passwords
ka: _პაროლების სინქი

en: Sync _History
ka: _ისტორიის სინქი

en: Sync Open _Tabs
ka: ღია _ჩანართების სინქი

en: S_ynced Tabs
ka: _სინქრონიზებული ჩანართები

en: Frequency
ka: სიხშირე

en: Device name
ka: მოწყობილობის სახელი

en: _Save
ka: _შენახვა

en: _Change
ka: _შეცვლა

en: History
ka: ისტორია

en: Select Items
ka: ელემენტების არჩევა

en: Search history
ka: ძებნის ისტორია

en: No History Found
ka: ისტორიის გარეშე

en: Visited pages will be listed here
ka: ნანახი გვერდები აქ გამოჩნდება

en: _Open
ka: _გახსნა

en: Delete Language
ka: ენის წაშლა

en: Search for websites, bookmarks, and open tabs
ka: მოძებნეთ ვებგვერდები, სანიშნეები და ღია ჩანართები

en: Website Security Status and Permissions
ka: საიტის უსაფრთხოების სტატუსი და წვდომები

en: Reader Mode
ka: კითხვის რეჟიმი

en: View Available Passwords
ka: ხელმისაწვდომი პაროლების ჩვენება

en: _Redo
ka: _გამეორება

en: Paste and _Go
ka: ჩასმა და _გადასვლა

en: R_eload
ka: გადატვირთვა

en: Reload _All Tabs
ka: _ყველა ჩანართის თავიდან ჩატვირთვა

en: _Duplicate
ka: _დუბლირება

en: P_in Tab
ka: _ჩანართის მიმაგრება

en: Unp_in Tab
ka: ჩანართის _მოხსნა

en: _Mute Tab
ka: ჩანართის _დადუმება

en: Close Tabs to the _Left
ka: მ_არცხნივ მყოფი ჩანართების დახურვა

en: Close Tabs to the _Right
ka: _მარჯვნივ მყოფი ჩანართების დახურვა

en: Close _Other Tabs
ka: _სხვა ჩანართების დახურვა

en: _Close
ka: _დახურვა

en: _Run in Background
ka: _ფონურად გაშვება

en: _New Window
ka: _ახალი ფანჯარა

en: New _Incognito Window
ka: ახალი _ინკოგნიტო ფანჯარა

en: Reopen Closed _Tab
ka: დახურული ჩანართის _აღდგენა

en: Histo_ry
ka: _ისტორია

en: Firefox _Sync
ka: Firefox-თან _სინქი

en: I_mport and Export
ka: _შემოტანა და გატანა

en: I_mport Bookmarks…
ka: სანიშნეების _შემოტანა…

en: E_xport Bookmarks…
ka: სანიშნეების _გატანა…

en: Import _Passwords…
ka: პაროლების შ_ემოტანა…

en: Install as _Web App…
ka: ვებ-აპის სახით დაყენება…

en: Manag_e Web Apps
ka: ვებ აპების _მართვა

en: Text Enco_ding…
ka: ტექსტის _კოდირება…

en: Pr_eferences
ka: _მორგება

en: _Keyboard Shortcuts
ka: _კლავიატურის მალსახმობები

en: _Help
ka: _დახმარება

en: _About Web
ka: ვების _შესახებ

[ctx: tooltip]
en: Zoom Out
ka: დაპატარავება

en: Restore Zoom
ka: გადიდების აღდგენა

[ctx: tooltip]
en: Zoom In
ka: გადიდება

en: Print…
ka: ბეჭდვა…

en: Find…
ka: ძებნა…

en: Fullscreen
ka: მთელ ეკრანზე

en: Save Login?
ka: შევინახო დეტალები?

en: Passwords are saved only on your device and can be removed at any time in Preferences
ka: პაროლები, მხოლოდ, თქვენს მოწყობილობაზე იქნება შენახული და მათი წაშლა ნებისმიერ დროს შეგიძლიათ გამართვის ფანჯრიდან

en: _Never Save
ka: ა_რასოდეს შეინახო

en: Passwords
ka: პაროლები

en: Remove All Passwords
ka: ყველა პაროლის წაშლა

en: Search passwords
ka: პაროლების ძებნა

en: No Passwords Found
ka: პაროლები ვერ ვიპოვე

en: Saved passwords will be listed here
ka: თქვენი შენახული პაროლები აქ გამოჩნდება

en: _Copy Password
ka: პაროლის _კოპირება

en: C_opy Username
ka: _მომხმარებლის სახელის კოპირება

en: Appearance
ka: გარემოს იერსახე

en: Fonts
ka: ფონტები

en: Use Custom Fonts
ka: ფონტის ხელით მითითება

en: Sans Serif Font
ka: Sans serif ფონტი

en: Serif Font
ka: Serif ფონტი

en: Monospace Font
ka: ერთსიგანიან ფონტი

en: Font Style
ka: ფონტის სტილი

en: Color Scheme
ka: ფერების სქემა

en: Style
ka: სტილი

en: Use Custom Stylesheet
ka: მომხმარებლის CSS-ის გამოყენება

en: Use Custom JavaScript
ka: მომხმარებლის JavaScript-ის გამოყენება

en: Default Zoom Level
ka: გადიდების ნაგულისხმევი დონე

en: Add New Extension
ka: ახალი გაფართოების დამატება

en: Extensions must be installed manually from their files
ka: გაფართოებები ხელით, მათი ფაილებიდან უნდა დააყენოთ

en: Epiphany is compatible with web extensions for Mozilla Firefox. To find and add web extensions, visit <a href="https://addons.mozilla.org">addons.mozilla.org</a>
ka: Epiphany თავსებადია Mozilla Firefox-ის გაფართოებებთან. ვებგაფართოებების დასამატებლად ეწვიეთ ვებგვერდს <a href="https://addons.mozilla.org">addons.mozilla.org</a>

en: No Extensions Installed
ka: გაფართოებები დაყენებული არაა

en: General
ka: ზოგადი

en: Web App
ka: ვებ აპლიკაცია

en: _Icon
ka: _ხატულა

en: _Homepage
ka: _საწყისი გვერდი

en: _Title
ka: _სათაური

en: _Manage Additional URLs
ka: დამატებითი _ბმულების მართვა

en: Web Content
ka: ვებ შემცველობა

en: Block _Advertisements
ka: _რეკლამის დაბლოკვა

en: Block _Popup Windows
ka: _მხტუნარა ფანჯრების დაბლოკვა

en: Most _Visited Pages
ka: ხშირად _შესული გვერდები

en: _Blank Page
ka: _სუფთა გვერდი

en: _Custom
ka: _ხელით

en: Ask o_n Download
ka: _კითხვა გადმოწერისას

en: _Download Folder
ka: _გადმოწერილი ფაილების საქაღლდე

en: Search Engines
ka: საძებნი _ძრავები

en: Session
ka: სესია

en: Start in _Incognito Mode
ka: ინკოგნიტო _რეჟიმში გაშვება

en: _Restore Tabs on Startup
ka: ჩანართების აღდგენა _გაშვებისას

en: Browsing
ka: არჩევა

en: Mouse _Gestures
ka: თაგუნას _ჟესტები

en: S_witch Immediately to New Tabs
ka: ახალ ჩანართებზე დაუყოვნებლივი _გადართვა

en: _Spell Checking
ka: მართლწერის _შემოწმება

en: Developer
ka: პროგრამისტი

en: Show D_eveloper Actions
ka: პროგრამისტის ქმე_დებების ჩვენება

en: Add Language…
ka: ენის დამატება…

en: Choose a language:
ka: აირჩიეთ ენა:

en: Privacy
ka: პირადი ინფორმაცია

en: Web Tracking
ka: ვებ-ტრეკინგი

en: Intelligent _Tracking Prevention
ka: ჭკვიანი _ტრეკინგის თავიდან აცილება

en: Allow websites to store cookies, databases, and local storage data
ka: ვებგვერდებისთვის ქუქიების, ბაზებისა და ლოკალური საცავის მონაცემების შენახვის უფლების დართვა

en: _Website Data Storage
ka: _ვებსაიტების მონაცემების საცავი

en: Search Suggestions
ka: ძებნის მინიშნებები

en: Enable search suggestions in the URL entry
ka: Google Search-ის შეთავაზებების ჩართვა

en: _Google Search Suggestions
ka: Google Search-ის შეთავაზებები

en: Personal Data
ka: პირადი მონაცემებები

en: Clear Website _Data
ka: ვებგვერდის მონაცემების _გასუფთავება

en: _Passwords
ka: _პაროლები

en: _Remember Passwords
ka: _პაროლების დამახსოვრება

en: Selects Default Search Engine
ka: აირჩევს ნაგულისხმევ საძიებო სისტემას

en: Name
ka: სახელი

en: Address
ka: მისამართი

en: Shortcut
ka: მალსახმობი

en: To determine the search address, perform a search using the search engine that you want to add and replace the search term with %s
ka: იმისათვის, რომ დაადგინოთ ძებნის მისამართი, მოძებნეთ იმ საძიებო სისტემით, რომელიც გნებავთ, რომ დაამატოთ და შეცვალეთ ძიების პირობა სტრიქონით %s

en: R_emove Search Engine
ka: საძიებო სისტემის _წაშლა

[ctx: shortcut window]
en: General
ka: ზოგადი

[ctx: shortcut window]
en: New Window
ka: ახალი ფანჯარა

[ctx: shortcut window]
en: New Incognito Window
ka: ახალი ინკოგნიტო ფანჯარა

[ctx: shortcut window]
en: Open File
ka: ფაილის გახსნა

[ctx: shortcut window]
en: Save Page
ka: გვერდის შენახვა

[ctx: shortcut window]
en: Take Screenshot
ka: ეკრანის ანაბეჭდის გადაღება

[ctx: shortcut window]
en: Print Page
ka: გვერდის დაბეჭდვა

[ctx: shortcut window]
en: Quit
ka: გასვლა

[ctx: shortcut window]
en: Help
ka: დახმარება

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
ka: მენიუს გახსნა

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
ka: მალსახმობები

[ctx: shortcut window]
en: Show Downloads List
ka: გადმოწერების სიის ჩვენება

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
ka: ნავიგაცია

[ctx: shortcut window]
en: Go to Homepage
ka: საწყის გვერდზე გადასვლა

[ctx: shortcut window]
en: Reload Current Page
ka: მიმდინარე გვერდის თავიდან ჩატვირთვა

[ctx: shortcut window]
en: Reload Bypassing Cache
ka: თავიდან ჩატვირთვა ქეშის გვერდის ავლით

[ctx: shortcut window]
en: Stop Loading Current Page
ka: მიმდინარე გვერდის ჩატვირთვის შეწყვეტა

[ctx: shortcut window]
en: Go Back to Previous Page
ka: წინა გვერდზე დაბრუნება

[ctx: shortcut window]
en: Go Forward to Next Page
ka: შემდეგ გვერდზე, წინ, გადასვლა

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
ka: დაფები

[ctx: shortcut window]
en: New Tab
ka: ახალი ჩანართი

[ctx: shortcut window]
en: Close Current Tab
ka: მიმდინარე ჩანართის დახურვა

[ctx: shortcut window]
en: Reopen Closed Tab
ka: დახურული ჩანართის _აღდგენა

[ctx: shortcut window]
en: Go to Next Tab
ka: შემდეგი ჩანართზე გადასვლა

[ctx: shortcut window]
en: Go to Previous Tab
ka: წინა ჩანართზე გადასვლა

[ctx: shortcut window]
en: Move Current Tab to the Left
ka: მიმდინარე ჩანართის მარცხნივ გაწევა

[ctx: shortcut window]
en: Move Current Tab to the Right
ka: მიმდინარე ჩანართის მარჯვნივ გაწევა

[ctx: shortcut window]
en: Duplicate Current Tab
ka: მიმდინარე ჩანართის დუბლირება

[ctx: shortcut window]
en: View Open Tabs
ka: ღია ჩანართების ნახვა

[ctx: shortcut window]
en: Miscellaneous
ka: სხვადასხვა

[ctx: shortcut window]
en: History
ka: ისტორია

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
ka: მორგება

[ctx: shortcut window]
en: Bookmark Current Page
ka: მიმდინარე გვერდის ჩანიშვნა

[ctx: shortcut window]
en: Show Bookmarks List
ka: სანიშნების ჩვენება

[ctx: shortcut window]
en: Import Bookmarks
ka: სანიშნეების შემოტანა

[ctx: shortcut window]
en: Export Bookmarks
ka: სანიშნეების გატანა

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Caret Browsing
ka: კარეტით ნავიგაციის ჩართვა

[ctx: shortcut window]
en: Web App
ka: ვებ აპლიკაცია

[ctx: shortcut window]
en: Install Site as Web App
ka: საიტის ვებ-აპის მსგავსად დაყენება

[ctx: shortcut window]
en: View
ka: ხედო

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
ka: გადიდება

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
ka: დაპატარავება

[ctx: shortcut window]
en: Reset Zoom
ka: გადიდების ჩამოყრა

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
ka: მთელ ეკრანზე

[ctx: shortcut window]
en: View Page Source
ka: გვერდის წყაროს ნახვა

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Inspector
ka: ინსპექტორის გადართვა

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Reader Mode
ka: კითხვის რეჟიმის გადართვა

[ctx: shortcut window]
en: Editing
ka: ჩასწორება

[ctx: shortcut window]
en: Cut
ka: ამოჭრა

[ctx: shortcut window]
en: Copy
ka: დააკოპირე

[ctx: shortcut window]
en: Paste
ka: ჩასმა

[ctx: shortcut window]
en: Undo
ka: ბრძანების გაუქმება

[ctx: shortcut window]
en: Redo
ka: ბრძანების აღდგენა

[ctx: shortcut window]
en: Select All
ka: ყველას მონიშვნა

[ctx: shortcut window]
en: Select Page URL
ka: გვერდის ბმულის მონიშვნა

[ctx: shortcut window]
en: Search With Default Search Engine
ka: ძებნა ნაგულისხმევი საძიებო სისტემით

[ctx: shortcut window]
en: Find
ka: ძებნა

[ctx: shortcut window]
en: Next Find Result
ka: შემდეგი შედეგის მოძებნა

[ctx: shortcut window]
en: Previous Find Result
ka: წინა შედეგის მოძებნა

en: Synced Tabs
ka: სინქრონიზებული ჩანართები

en: Below are the synced open tabs of your other devices that use Firefox Sync with this account. Open a tab by double clicking its name (tabs under Local Tabs cannot be opened).
ka: ქვემოთ ჩამოთვლილია დასინქრონებული ღია ჩანართები თქვენი სხვა მოწყობილობებიდან, რომლებიც ამ ანგარიშით Firefox Sync-ს იყენებენ. გახსენით ჩანართი მის სახელზე ორჯერ დაწკაპუნებით (ჩანართების, რომლებიც ჩამოთვლილია ლოკალურ ჩანართების ქვეშ, გახსნა შეუძლებელია).

en: Additional URLs
ka: დამატებითი ბულები

en: A URL that starts with any of the additional URLs will be opened by the web application. If you omit the URL scheme, the one from the currently loaded URL will be used.
ka: ბმული, რომელიც იწყება ნებისმიერი დამატებითი ბმულები, ვებაპით გაიხსნება. თუ ამოიღებთ ბმულის სქემას, გამოყენებული იქნება ამჟამად ჩატვირთული ბმულის.

[ctx: Column header in the Additional URLs dialog]
en: URL
ka: ბმული

en: Add New URL
ka: ახალი ბმულის დამატება

en: Remove Selected URLs
ka: მონიშნული ბმულების წაშლა

en: C_lear All
ka: ყველას გასუფთავება

en: Search the web for “%s”
ka: "%s"-ის ვებში მოძებნა

en: Load “%s”
ka: “%s”-ის ჩატვირთვა

en: Local Tabs
ka: ლოკალური ჩანართები

en: The install_token is required for the Install() method
ka: მეთოდისთვის install() install_token აუცილებელია

en: The url passed was not valid: ‘%s’
ka: გადაცემული ბმული არასწორია: '%s'

en: The name passed was not valid
ka: გადაცემული სახელი არასწორია

en: Installing the web application ‘%s’ (%s) failed: %s
ka: დაყენება ჩავარდა ვებაპლიკაციისთვის '%s'(%s): %s

en: The desktop file ID passed ‘%s’ was not valid
ka: გადაცემული სამუშაო მაგიდის ფაილის ID '%s' არასწორი იყო

en: The web application ‘%s’ does not exist
ka: ვებ აპლიკაცია '%s' არ არსებობს

en: The web application ‘%s’ could not be deleted
ka: ვებ აპლიკაციის '%s' წაშლა შეუძლებელია

en: Options for %s
ka: %s-ის მორგება

en: GVDB File
ka: GVDB ფაილი

en: HTML File
ka: HTML ფაილი

en: Chrome
ka: ქრომი

en: Chromium
ka: ქრომი

en: Ch_oose File
ka: _საცავის არჩევა

en: I_mport
ka: შემოტანა

en: Bookmarks successfully imported!
ka: სანიშნეების შემოტანა წარმატებულია!

en: Select Profile
ka: აირჩიეთ პროფილი

en: Choose File
ka: ფაილის არჩევა

en: Import Bookmarks
ka: სანიშნების შემოტანა

en: From:
ka: ვისგან:

en: Bookmarks successfully exported!
ka: სანიშნეების გატანა წარმატებულია!

en: Passwords successfully imported!
ka: პაროლების შემოტანა წარმატებულია!

en: Import Passwords
ka: პაროლების შემოტანა

en: Epiphany Canary
ka: ბრაუზერი Epiphany Canary

en: Reload Website?
ka: გადავტვირთო ვებგვერდი?

en: The application “%s” is ready to be used
ka: აპლიკაცია "%s" გამოსაყენებლად მზადაა

en: The application “%s” could not be created: %s
ka: აპლიკაციის '%s' შექმნა შეუძლებელია: %s

note: Translators: Desktop notification when a new web app is created.
en: Launch
ka: გაშვება

en: Replace Existing Web App?
ka: ჩავანაცვლო არსებული ვებ-აპი?

en: An application named “%s” already exists, replacing it will overwrite it
ka: აპლიკაცია სახელით "%s" უკვე არსებობს. ჩანაცვლება მას თავზე გადააწერს

en: _Replace
ka: _შეცვლა

en: Enable Caret Browsing Mode?
ka: ჩავრთო კარეტით ნავიგაციის რეჟიმი?

en: Pressing F7 turns caret browsing on or off. This feature places a moveable cursor in web pages, allowing you to move around with your keyboard. Do you want to enable caret browsing?
ka: F7-ის დაწოლა კარეტით მუშაობას ჩართავს ან გამორთავს. ეს ფუნქცია ვებგვერდზე დასვამს გადაადგილებას კურსორს, რითიც საშუალებას გაძლევთ, კლავიატურით იაროთ ზედ. გნებავთ, ჩართოთ კარეტით მუშაობა?

en: _Enable
ka: _ჩართვა
