epiphany - en to sk translation catalogue (638 entries)

en: GNOME Web
sk: Web prostredia GNOME

en: Web browser for GNOME
sk: Webový prehliadač prostredia GNOME

en: The web browser for GNOME, featuring tight integration with the desktop and a simple and intuitive user interface that allows you to focus on your web pages. If you’re looking for a simple, clean, beautiful view of the web, this is the browser for you.
sk: Webový prehliadač prostredia GNOME, ktorý je veľmi úzko prepojený s prostredím a má jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie, ktoré vám umožní sústrediť sa na webové stránky. Ak hľadáte jednoduché, čisté a pekné zobrazenie webu, toto je prehliadač pre vás.

en: GNOME Web is often referred to by its code name, Epiphany.
sk: Web prostredia GNOME je často označovaný svojím kódovým názvom, Epiphany.

en: The GNOME web site displayed in GNOME Web
sk: Webová stránka prostredia GNOME zobrazená v prehliadači GNOME Web

en: The GNOME Project
sk: Projekt GNOME

en: Web Browser
sk: Webový prehliadač

en: Browse the web
sk: Prehliada web

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: web;browser;internet;
sk: web;prehliadač;internet;prehľadávanie;

en: New Window
sk: Nové okno

en: New Incognito Window
sk: Nové okno v režime inkognito

en: Browse with caret
sk: Prehliadať pomocou klávesnice

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Address of the user’s home page.
sk: Adresa domovskej stránky používateľa.

en: Default search engine.
sk: Predvolený nástroj na vyhľadávanie.

en: Default search engines.
sk: Predvolené nástroje na vyhľadávanie.

en: Force new windows to be opened in tabs
sk: Vynútiť otvorenie nových okien na kartách

en: Force new window requests to be opened in tabs instead of using a new window.
sk: Vynúti otvorenie stránok na kartách namiesto otvorenia v novom okne.

en: Whether to automatically restore the last session
sk: Určuje, či sa má automaticky obnoviť posledná relácia

en: Defines how the session will be restored during startup. Allowed values are “always” (the previous state of the application is always restored), “crashed” (the session is only restored if the application crashes) and “never” (the homepage is always shown).
sk: Určuje, ako bude po spustení obnovená relácia. Povolenými hodnotami sú „always“ (predošlý stav aplikácie bude vždy obnovený), „crashed“ (relácia bude obnovená iba po páde aplikácie) a „never“ (vždy bude zobrazená domovská stránka).

en: Whether to delay loading of tabs that are not immediately visible on session restore
sk: Určiť, či sa má odložiť načítanie kariet, ktoré nie sú okamžite viditeľné pri obnovení relácie

en: When this option is set to true, tabs will not start loading until the user switches to them, upon session restore.
sk: Keď je táto voľba nastavená na hodnotu true, po obnovení relácie nebude spustené načítanie kariet, až pokiaľ používateľ na ne neprepne.

en: Expand tabs size to fill the available space on the tabs bar.
sk: Zväčšiť veľkosť kariet tak, aby vyplnili dostupné miesto v paneli kariet.

en: The position of the tabs bar.
sk: Pozícia panelu kariet.

en: Controls where the tabs bar is shown. Possible values are “top” (the default), “bottom”, “left” (vertical tabs with bar on the left) and “right” (vertical tabs with bar on the right).
sk: Ovláda, kde je zobrazený panel kariet. Možné hodnoty sú „top“ (predvolene hore), „bottom“ (dolu), „left“ (zvislé karty s panelom vľavo) a „right“ (zvislé karty s panelom vpravo).

en: The visibility policy for the tabs bar.
sk: Zásady viditeľnosti panelu kariet.

en: Minimum font size
sk: Minimálna veľkosť písma

en: Use GNOME fonts
sk: Použiť písma prostredia GNOME

en: Use GNOME font settings.
sk: Použiť nastavenie písma prostredia GNOME

en: Custom sans-serif font
sk: Vlastné písmo typu sans-serif

en: A value to be used to override sans-serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
sk: Hodnota, ktorá sa má použiť na preváženie nastavenia písma prostredia typu sans-serif pri použití nastavenia „use-gnome-fonts“.

en: Custom serif font
sk: Vlastné písmo typu serif

en: A value to be used to override serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
sk: Hodnota, ktorá sa má použiť na preváženie nastavenia písma prostredia typu serif pri použití nastavenia „use-gnome-fonts“.

en: Custom monospace font
sk: Vlastné písmo typu monospace

en: A value to be used to override monospace desktop font when use-gnome-fonts is set.
sk: Hodnota, ktorá sa má použiť na preváženie nastavenia písma prostredia typu monospace pri použití nastavenia „use-gnome-fonts“.

en: Use a custom CSS
sk: Použiť vlastné CSS

en: Use a custom CSS file to modify websites own CSS.
sk: Použiť vlastný súbor štýlov CSS na úpravu pôvodných štýlov webovej stránky.

en: Enable spell checking
sk: Povoliť kontrolu pravopisu

en: Spell check any text typed in editable areas.
sk: Kontrolovať pravopis zadaného textu v upraviteľných oblastiach.

en: Default encoding
sk: Predvolené kódovanie

en: Languages
sk: Jazyky

en: Allow popups
sk: Povoliť vyskakovacie okná

en: Allow sites to open new windows using JavaScript (if JavaScript is enabled).
sk: Povoliť stránkam otvárať nové okná pomocou JavaScriptu (ak je JavaScript povolený).

en: Enable smooth scrolling
sk: Povoliť plynulé rolovanie

en: Whether to enable smooth scrolling.
sk: Určuje, či sa má povoliť plynulé rolovanie.

en: User agent
sk: Používateľský agent

en: String that will be used as user agent, to identify the browser to the web servers.
sk: Reťazec, ktorý bude použitý ako agent používateľa, kvôli rozpoznaniu prehliadača webovými servermi.

en: Enable adblock
sk: Povoliť adblock

en: Whether to block the embedded advertisements that web pages might want to show.
sk: Určuje, či sa majú zablokovať reklamy zobrazované webovými stránkami.

en: Remember passwords
sk: Zapamätať heslá

en: Whether to store and prefill passwords in websites.
sk: Určuje, či sa majú ukladať a následne predpĺňať heslá vo webových stránkach.

en: Enable safe browsing
sk: Povoliť bezpečné prehliadanie

en: The downloads folder
sk: Priečinok pre preberanie súborov

en: The path of the folder where to download files to; or “Downloads” to use the default downloads folder, or “Desktop” to use the desktop folder.
sk: Cesta k priečinku, kam budú uložené prebraté súbory; alebo „Downloads“ (Stiahnuté) pre použitie štandardného priečinku preberaní, alebo „Desktop“ (Pracovná plocha) pre použitie priečinka pracovnej plochy.

en: Window position
sk: Pozícia okna

en: The position to use for a new window that is not restored from a previous session.
sk: Pozícia nového okna, ktoré nie je obnovené z predošlej relácie.

en: Window size
sk: Veľkosť okna

en: Is maximized
sk: Je maximalizované

en: Whether a new window that is not restored from a previous session should be initially maximized.
sk: Určuje, či má byť okno, ktoré nie je obnovené z predošlej relácie maximalizované po otvorení.

en: Currently signed in sync user
sk: Momentálne prihlásený ako používateľ služby sync

en: Memory usage
sk: Využitie pamäte

en: Version %s
sk: Verzia %s

en: About Web
sk: O programe Web

en: Epiphany Technology Preview
sk: Ukážka technológie aplikácie Epiphany

en: A simple, clean, beautiful view of the web
sk: Jednoduché, jasné, nádherné prezeranie webových stránok.

note: Displayed when opening applications without any installed web apps.
en: Applications
sk: Aplikácie

en: List of installed web applications
sk: Zoznam nainštalovaných webových aplikácií

en: Delete
sk: Odstrániť

note: Note for translators: this refers to the installation date.
en: Installed on:
sk: Dátum inštalácie:

note: Displayed when opening the browser for the first time.
en: Welcome to Web
sk: Vitajte v aplikácii Web

en: Start browsing and your most-visited sites will appear here.
sk: Začnite s prehliadaním a vaše najnavštevovanejšie stránky sa zobrazia tu.

en: Remove from overview
sk: Odstrániť z prehľadu

en: Private Browsing
sk: Súkromné prehliadanie

en: You are currently browsing incognito. Pages viewed in this mode will not show up in your browsing history and all stored information will be cleared when you close the window. Files you download will be kept.
sk: Momentálne prehliadate v režime inkognito. Stránky prezerané v tomto režime nebudú zobrazené vo vašej histórii prehliadaných stránok a všetky uložené informácie budú zmazané po zavretí okna. Súbory, ktoré prevezmete, budú zachované.

en: Incognito mode hides your activity only from people using this computer.
sk: Režim inkognito skryje vašu aktivitu iba pred ľuďmi, ktorí používajú tento počítač.

en: It will not hide your activity from your employer if you are at work. Your internet service provider, your government, other governments, the websites that you visit, and advertisers on these websites may still be tracking you.
sk: Neskryje vašu aktivitu pred zamestnávateľom, ak ste v práci. Váš poskytovateľ pripojenia na internet, vaše vládne organizácie, cudzie vládne organizácie, webové stránky, ktoré navštívite a poskytovatelia reklám na týchto stránkach vás môžu naďalej sledovať.

note: Translators: a desktop notification when a download finishes.
en: Finished downloading %s
sk: Preberanie súboru %s bolo dokončené

note: Translators: the title of the notification.
en: Download finished
sk: Preberanie dokončené

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Download
sk: _Prevziať

en: Type: %s (%s)
sk: Typ: %s (%s)

note: From
en: From: %s
sk: Od: %s

note: Question
en: Where do you want to save the file?
sk: Kam chcete uložiť súbor?

note: File Chooser Button
en: Save file
sk: Uložiť súbor

note: Translators: 'ESC' and 'F11' are keyboard keys.
en: Press %s to exit fullscreen
sk: Stlačením klávesu %s ukončíte režim na celú obrazovku

en: ESC
sk: Esc

en: Send an email message to “%s”
sk: Odoslať email na adresu „%s“

en: Blank page
sk: Prázdna stránka

note: Title for the blank page
en: Most Visited
sk: Najčastejšie navštevované

en: Arabic (_IBM-864)
sk: arabské (_IBM-864)

en: Arabic (ISO-_8859-6)
sk: arabské (ISO-_8859-6)

en: Arabic (_MacArabic)
sk: arabské (_MacArabic)

en: Arabic (_Windows-1256)
sk: arabské (_Windwos-1256)

en: Baltic (_ISO-8859-13)
sk: pobaltské (_ISO-8859-13)

en: Baltic (I_SO-8859-4)
sk: pobaltské (I_SO-8859-4)

en: Baltic (_Windows-1257)
sk: pobaltské (_Windows-1257)

en: _Armenian (ARMSCII-8)
sk: _arménske (ARMSCII-8)

en: _Georgian (GEOSTD8)
sk: _gruzínske (GEOSTD8)

en: Central European (_IBM-852)
sk: stredoeurópske (_IBM-852)

en: Central European (I_SO-8859-2)
sk: stredoeurópske (I_SO-8859-2)

en: Central European (_MacCE)
sk: stredoeurópske (_MacCE)

en: Central European (_Windows-1250)
sk: stredoeurópske (_Windows-1250)

en: Chinese Simplified (_GB18030)
sk: zjednodušené čínske (_GB18030)

en: Chinese Simplified (G_B2312)
sk: zjednodušené čínske (G_B2312)

en: Chinese Simplified (GB_K)
sk: zjednodušené čínske (GB_K)

en: Chinese Simplified (_HZ)
sk: zjednodušené čínske (_HZ)

en: Chinese Simplified (_ISO-2022-CN)
sk: zjednodušené čínske (_ISO-2022-CN)

en: Chinese Traditional (Big_5)
sk: tradičné čínske (Big_5)

en: Chinese Traditional (Big5-HK_SCS)
sk: tradičné čínske (Big5-HK_SCS)

en: Chinese Traditional (_EUC-TW)
sk: tradičné čínske (_EUC-TW)

en: Cyrillic (_IBM-855)
sk: cyrilika (_IBM-855)

en: Cyrillic (I_SO-8859-5)
sk: cyrilika (I_SO-8859-5)

en: Cyrillic (IS_O-IR-111)
sk: cyrilika (IS_O-IR-111)

en: Cyrillic (_KOI8-R)
sk: cyrilika (_KOI8-R)

en: Cyrillic (_MacCyrillic)
sk: cyrilika (_MacCyrillic)

en: Cyrillic (_Windows-1251)
sk: cyrilika (_Windows-1251)

en: Cyrillic/_Russian (IBM-866)
sk: cyrilika/_ruské (IBM-866)

en: Greek (_ISO-8859-7)
sk: grécke (_ISO-8859-7)

en: Greek (_MacGreek)
sk: grécke (_MacGreek)

en: Greek (_Windows-1253)
sk: grécke (_Windows-1252)

en: Gujarati (_MacGujarati)
sk: gujaratské (_MacGujarati)

en: Gurmukhi (Mac_Gurmukhi)
sk: gurmukhi (Mac_Gurmukhi)

en: Hindi (Mac_Devanagari)
sk: hindské (Mac_Devanagari)

en: Hebrew (_IBM-862)
sk: hebrejské (_IBM-862)

en: Hebrew (IS_O-8859-8-I)
sk: hebrejské (IS_O-8859-8-I)

en: Hebrew (_MacHebrew)
sk: hebrejské (_MacHebrew)

en: Hebrew (_Windows-1255)
sk: hebrejské (_Windows-1255)

en: _Visual Hebrew (ISO-8859-8)
sk: _vizuálne hebrejské (ISO-8859-8)

en: Japanese (_EUC-JP)
sk: japonské (_EUC-JP)

en: Japanese (_ISO-2022-JP)
sk: japonské (_ISO-2022-JP)

en: Japanese (_Shift-JIS)
sk: japonské (_Shift-JIS)

en: Korean (_EUC-KR)
sk: kórejské (_EUC-KR)

en: Korean (_ISO-2022-KR)
sk: kórejské (_ISO-2022-KR)

en: Korean (_JOHAB)
sk: kórejské (_JOHAB)

en: Korean (_UHC)
sk: kórejské (_UHC)

en: _Celtic (ISO-8859-14)
sk: _keltské (ISO-8859-14)

en: _Icelandic (MacIcelandic)
sk: _islanské (MacIcelandic)

en: _Nordic (ISO-8859-10)
sk: _severské (ISO-8859-10)

en: _Persian (MacFarsi)
sk: _perzské (MacFarsi)

en: Croatian (Mac_Croatian)
sk: chorvátske (Mac_Croatian)

en: _Romanian (MacRomanian)
sk: _rumunské (MacRomanian)

en: R_omanian (ISO-8859-16)
sk: r_umunské (ISO-8859-16)

en: South _European (ISO-8859-3)
sk: juho_európske (ISO-8859-3)

en: Thai (TIS-_620)
sk: thajské (TIS-_620)

en: Thai (IS_O-8859-11)
sk: thajské (IS_O-8859-11)

en: _Thai (Windows-874)
sk: _thajské (Windows-874)

en: Turkish (_IBM-857)
sk: turecké (_IBM-857)

en: Turkish (I_SO-8859-9)
sk: turecké (I_SO-8859-9)

en: Turkish (_MacTurkish)
sk: turecké (_MacTurkish)

en: Turkish (_Windows-1254)
sk: turecké (_Windows-1254)

en: Cyrillic/Ukrainian (_KOI8-U)
sk: cyrilika/ukrajinské (_KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (Mac_Ukrainian)
sk: cyrilika/ukrajinské (Mac_Ukrainian)

en: Vietnamese (_TCVN)
sk: vietnamské (_TCVN)

en: Vietnamese (_VISCII)
sk: vietnamské (_VISCII)

en: Vietnamese (V_PS)
sk: vietnamské (V_PS)

en: Vietnamese (_Windows-1258)
sk: vietnamské (_Windows-1258)

en: Western (_IBM-850)
sk: západné (_IBM-850)

en: Western (_ISO-8859-1)
sk: západné (_ISO-8859-1)

en: Western (IS_O-8859-15)
sk: západné (IS_O-8859-15)

en: Western (_MacRoman)
sk: západné (_MacRoman)

en: Western (_Windows-1252)
sk: západné (_Windows-1252)

note: The following encodings are so rarely used that we don't want to * pollute the "related" part of the encodings menu with them, so we * set the language group to 0 here.
en: English (_US-ASCII)
sk: anglické (_US-ASCII)

note: Translators: this is the title that an unknown encoding will * be displayed as.
en: Unknown (%s)
sk: Neznáme (%s)

en: Text not found
sk: Text sa nenašiel

en: Search wrapped back to the top
sk: Vyhľadá výraz z dola nahor

en: Type to search…
sk: Zadajte text na vyhľadanie…

en: Find previous occurrence of the search string
sk: Nájde predchádzajúci výskyt hľadaného reťazca

en: Find next occurrence of the search string
sk: Nájde ďalší výskyt hľadaného reťazca

en: %s is not a valid URI
sk: Adresa %s nie je platným identifikátorom URI

en: Open
sk: Otvoriť

en: Not No_w
sk: Teraz _nie

en: _Never Save
sk: _Nikdy neukladať

en: _Save
sk: _Uložiť

note: Translators: The %s the hostname where this is happening. * Example: mail.google.com.
en: Do you want to save your password for “%s”?
sk: Chcete uložiť heslo pre stránku „%s“?

en: Deny
sk: Odmietnuť

en: Allow
sk: Povoliť

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: The page at %s wants to show desktop notifications.
sk: Stránka %s chce zobraziť oznámenia v pracovnom prostredí.

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: The page at %s wants to know your location.
sk: Stránka %s chce poznať vašu polohu.

note: Translators: Microphone policy for a specific site.
en: The page at %s wants to use your microphone.
sk: Stránka %s chce použiť váš mikrofón.

note: Translators: Webcam policy for a specific site.
en: The page at %s wants to use your webcam.
sk: Stránka %s chce použiť vašu webkameru.

note: Translators: Webcam and microphone policy for a specific site.
en: The page at %s wants to use your webcam and microphone.
sk: Stránka %s chce použiť vašu webkameru a mikrofón.

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
sk: Načítava sa „%s“…

en: Loading…
sk: Načítava sa…

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website presented identification that belongs to a different website.
sk: Táto webová stránka predložila identifikáciu určenú pre inú webovú stránku.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is too old to trust. Check the date on your computer’s calendar.
sk: Identifikácia tejto webovej stránky nie je dostatočne dôveryhodná, pretože je zastaralá. Skontrolujte nastavenie dátumu na vašom počítači.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification was not issued by a trusted organization.
sk: Identifikácia tejto webovej stránky nebola vydaná dôveryhodnou organizáciou.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification could not be processed. It may be corrupted.
sk: Nie je možné získať identifikáciu tejto webovej stránky. Môže byť poškodená.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification has been revoked by the trusted organization that issued it.
sk: Identifikácia tejto webovej stránky bola odmietnutá dôveryhodnou organizáciou, ktorá ju vydala.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification cannot be trusted because it uses very weak encryption.
sk: Identifikácia tejto webovej stránky nie je dostatočne dôveryhodná, pretože je zakódovaná slabou šifrou.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is only valid for future dates. Check the date on your computer’s calendar.
sk: Identifikácia tejto webovej stránky ešte nevstúpila do platnosti. Prosím, skontrolujte nastavenie dátumu na vašom počítači.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a network error. Page title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Problem Loading Page
sk: Problém pri načítaní stránky

note: Message title when a site cannot be loaded due to a network error.
en: Unable to display this website
sk: Nie je možné zobraziť túto webovú stránku

note: Error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The site at %s seems to be unavailable.
sk: Zdá sa, že stránka na adrese %s nie je dostupná.

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: It may be temporarily inaccessible or moved to a new address. You may wish to verify that your internet connection is working correctly.
sk: Stránka môže byť dočasne neprístupná, alebo premiestnená na novú adresu. Nezabudnite tiež skontrolovať, či vaše internetové pripojenie funguje správne.

note: Technical details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The precise error was: %s
sk: Presný popis chyby bol: %s

note: The button on the network error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the page crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the process crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE.
en: Reload
sk: Znovu načítať

[ctx: reload-access-key]
note: Mnemonic for the Reload button on browser error pages.
en: R
sk: Z

note: Message title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Oops! There may be a problem
sk: Ale nie! Vyskytol sa problém

note: Error details when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: The page %s may have caused Web to close unexpectedly.
sk: Stránka %s mohla spôsobiť neočakávané zatvorenie aplikácie Web.

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: If this happens again, please report the problem to the %s developers.
sk: Ak sa toto vyskytne znovu, prosím, nahláste problém vývojárom %s.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Problem Displaying Page
sk: Problém pri zobrazovaní stránky

note: Message title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Oops!
sk: Ale nie!

note: Error details when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Something went wrong while displaying this page. Please reload or visit a different page to continue.
sk: Počas zobrazovania tejto stránky niekde nastala chyba. Prosím, načítajte ju znovu, alebo pokračujte návštevou inej stránky.

note: Page title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: Security Violation
sk: Narušenie bezpečnosti

note: Message title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This Connection is Not Secure
sk: Toto pripojenie nie je bezpečné

note: Error details when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This does not look like the real %s. Attackers might be trying to steal or alter information going to or from this site.
sk: Toto nevyzerá ako skutočná adresa %s. Útočníci sa možno pokúšajú ukradnúť, alebo pozmeniť prichádzajúce alebo odchádzajúce informácie z tejto stránky.

note: The button on the invalid TLS certificate error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on unsafe browsing error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on no such file error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE.
en: Go Back
sk: Prejsť späť

[ctx: back-access-key]
note: Mnemonic for the Go Back button on the invalid TLS certificate error page. Mnemonic for the Go Back button on the unsafe browsing error page. Mnemonic for the Go Back button on the no such file error page.
en: B
sk: s

note: The hidden button on the invalid TLS certificate error page. Do not add mnemonics here. The hidden button on the unsafe browsing error page. Do not add mnemonics here.
en: Accept Risk and Proceed
sk: Prijať riziko a pokračovať

[ctx: proceed-anyway-access-key]
note: Mnemonic for the Accept Risk and Proceed button on the invalid TLS certificate error page. Mnemonic for the Accept Risk and Proceed button on the unsafe browsing error page.
en: P
sk: j

note: Page title when a site is flagged by Google Safe Browsing verification.
en: Security Warning
sk: Bezpečnostné upozornenie

note: Message title on the unsafe browsing error page.
en: Unsafe website detected!
sk: Bola zistená nebezpečná webová stránka!

en: Visiting %s may harm your computer. This page appears to contain malicious code that could be downloaded to your computer without your consent.
sk: Návštevou adresy %s môžete poškodiť váš počítač. Zdá sa, že táto stránka obsahuje škodlivý kód, ktorý môže byť prevzatý do vášho počítača bez dovolenia.

en: You can learn more about unwanted software at %s.
sk: O nežiaducom softvéri môžete viac zistiť na adrese %s.

note: Page title on no such file error page Message title on the no such file error page.
en: File not found
sk: Súbor sa nenašiel

en: %s could not be found.
sk: Súbor %s sa nepodarilo nájsť.

en: None specified
sk: Žiadna konkrétna

en: Technical information
sk: Technické informácie

en: Unspecified
sk: Neurčený

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess.
en: Downloads
sk: Preberania

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess.
en: Desktop
sk: Pracovná plocha

en: Could not create a temporary directory in “%s”.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný adresár v „%s“.

en: The file “%s” exists. Please move it out of the way.
sk: Súbor „%s“ už existuje. Prosím, premiestnite ho.

en: Failed to create directory “%s”.
sk: Zlyhalo vytváranie adresára „%s“.

en: Could not display help: %s
sk: Nepodarilo sa zobraziť pomocníka: %s

note: TRANSLATORS: Please modify the main address of duckduckgo in order to match * the version used in your country. For example for the french version : * replace the ".com" with ".fr" :  "https://duckduckgo.fr/?q=%s&amp;t=epiphany"
en: https://duckduckgo.com/?q=%s&amp;t=epiphany
sk: https://duckduckgo.com/?q=%s&amp;t=epiphany&amp;kl=sk-sk&amp;kad=sk_SK

note: Translators: First %s is the name of the user currently logged in on the * machine. The second %s is the machine's name. You can use the variables * in a different order by changing them to %2$s and %1$s.
en: %s’s GNOME Web on %s
sk: Web prostredia GNOME používateľa %s na počítači %s

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 12∶34 am"
en: Today %I∶%M %p
sk: Dnes %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 15∶34"
en: Today %H∶%M
sk: Dnes o %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 12∶34 am"
en: Yesterday %I∶%M %p
sk: Včera %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 15∶34"
en: Yesterday %H∶%M
sk: Včera o %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current week, * strftime format. e.g. "Wed 12∶34 am"
en: %a %I∶%M %p
sk: %a, %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current week, * strftime format. e.g. "Wed 15∶34"
en: %a %H∶%M
sk: %a, %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current year, * strftime format. e.g. "Feb 12 12∶34 am"
en: %b %d %I∶%M %p
sk: %d. %b %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in a different year, * strftime format. e.g. "Feb 12 1997"
en: %b %d %Y
sk: %d. %b %Y

note: impossible time or broken locale settings
en: Unknown
sk: Neznámy

en: Cannot create SQLite connection. Close browser and try again.
sk: Nedá sa vytvoriť pripojenie SQLite. Zavrite prehliadač a skúste to znovu.

en: Browser password database could not be opened. Close browser and try again.
sk: Nepodarilo sa otvoriť databázu hesiel prehliadača. Zavrite prehliadač a skúste to znovu.

note: Translators: The first %s is the username and the second one is the * security origin where this is happening. Example: gnome@gmail.com and * https://mail.google.com.
en: Password for %s in a form in %s
sk: Heslo pre používateľa %s vo formulári na adrese %s

note: Translators: The %s is the security origin where this is happening. * Example: https://mail.google.com.
en: Password in a form in %s
sk: Heslo vo formulári na adrese %s

en: Failed to obtain storage credentials.
sk: Zlyhalo získanie poverení k úložisku.

en: The password of your Firefox account seems to have been changed.
sk: Zdá sa, že heslo k vášmu účtu aplikácie Firefox bolo zmenené.

note: Translators: the %d is the storage version, the \n is a newline character.
en: Your Firefox Account uses storage version %d. Web only supports version %d.
sk: Váš účet aplikácie Firefox používa verziu úložiska %d. Aplikácie Web podporuje iba verziu %d.

en: Failed to verify storage version.
sk: Zlyhalo overenie verzie úložiska.

en: Failed to upload device info
sk: Zlyhalo odovzdanie informácií o zariadení

en: Failed to retrieve the Sync Key
sk: Zlyhalo získanie kľúča služby Sync

en: The certificate does not match this website
sk: Certifikát nezodpovedá adrese tejto webovej stránky

en: The certificate has expired
sk: Platnosť certifikátu skončila

en: The signing certificate authority is not known
sk: Autorita, ktorá podpísala certifikát nie je známa

en: The certificate contains errors
sk: Certifikát obsahuje chyby

en: The certificate has been revoked
sk: Certifikát bol odmietnutý

en: The certificate is signed using a weak signature algorithm
sk: Certifikát je podpísaný so slabým podpisovým algoritmom

en: The certificate activation time is still in the future
sk: Doposiaľ nenastal čas aktivácie certifikátu

en: The identity of this website has been verified.
sk: Identita tejto webovej stránky bola overená.

en: The identity of this website has not been verified.
sk: Identita tejto webovej stránky zatiaľ nebola overená.

note: Message on certificte dialog ertificate dialog
en: No problems have been detected with your connection.
sk: S vaším pripojením neboli zistené žiadne problémy.

en: This certificate is valid. However, resources on this page were sent insecurely.
sk: Tento certifikát je platný. Napriek tomu zdroje tejto stránky neboli odoslané zabezpečene.

en: _Clear All
sk: Vy_mazať všetko

en: %d second left | %d seconds left
sk[0]: zostáva %d sekúnd
sk[1]: zostáva %d sekunda
sk[2]: zostávajú %d sekundy

en: %d minute left | %d minutes left
sk[0]: zostáva %d minút
sk[1]: zostáva %d minúta
sk[2]: zostávajú %d minúty

en: %d hour left | %d hours left
sk[0]: zostáva %d hodín
sk[1]: zostáva %d hodina
sk[2]: zostávajú %d hodiny

en: %d day left | %d days left
sk[0]: zostáva %d dní
sk[1]: zostáva %d deň
sk[2]: zostávajú %d dni

en: %d week left | %d weeks left
sk[0]: zostáva %d týždňov
sk[1]: zostáva %d týždeň
sk[2]: zostávajú %d týždne

en: %d month left | %d months left
sk[0]: zostáva %d mesiacov
sk[1]: zostáva %d mesiac
sk[2]: zostávajú %d mesiace

en: Finished
sk: Dokončené

en: Moved or deleted
sk: Presunuté alebo odstránené

en: Error downloading: %s
sk: Chyba počas preberania súboru: %s

en: Cancelling…
sk: Ruší sa…

en: Starting…
sk: Spúšťa sa…

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: All supported types
sk: Všetky podporované typy

en: Web pages
sk: Webové stránky

en: Images
sk: Obrázky

en: All files
sk: Všetky súbory

note: Translators: the mnemonic shouldn't conflict with any of the * standard items in the GtkEntry context menu (Cut, Copy, Paste, Delete, * Select All, Input Methods and Insert Unicode control character.)
en: Cl_ear
sk: V_ymazať

en: Paste and _Go
sk: Vložiť a _prejsť

note: Undo, redo.
en: _Undo
sk: _Vrátiť

en: _Redo
sk: _Zopakovať

en: Show website security status and permissions
sk: Zobrazí bezpečnostný stav a oprávnenia webovej stránky

en: Search for websites, bookmarks, and open tabs
sk: Vyhľadajte webové stránky, záložky a otvorené karty

en: Bookmark this page
sk: Uloží túto stránku do záložiek

en: Toggle reader mode
sk: Prepne režim čítačky

note: Label in certificate popover when site is untrusted. %s is a URL.
en: This web site’s digital identification is not trusted. You may have connected to an attacker pretending to be %s.
sk: Digitálna identifikácia tejto webovej stránky nie je dôveryhodná. Možno ste sa pripojili k serveru útočníka vydávajúceho sa za stránku %s.

note: Label in certificate popover when site uses HTTP. %s is a URL.
en: This site has no security. An attacker could see any information you send, or control the content that you see.
sk: Táto stránka nemá žiadne zabezpečenie. Útočník môže vidieť akúkoľvek informáciu, ktorú odosielate, alebo ovládať obsah, ktorý vidíte.

note: Label in certificate popover when site sends mixed content.
en: This web site did not properly secure your connection.
sk: Táto webová stránka nevhodne zabezpečila vaše pripojenie.

note: Label in certificate popover on secure sites.
en: Your connection seems to be secure.
sk: Vaše pripojenie sa zdá byť bezpečné.

en: _View Certificate…
sk: _Zobraziť certifikát…

en: Ask
sk: Opýtať sa

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Advertisements
sk: Reklamy

en: Notifications
sk: Oznámenia

en: Password saving
sk: Ukladanie hesiel

en: Location access
sk: Prístup k polohe

en: Microphone access
sk: Prístup k mikrofónu

en: Webcam access
sk: Prístup k webkamere

en: Bookmark Properties
sk: Vlastnosti záložky

en: File is not a valid Epiphany bookmarks file: missing tags table
sk: Súbor nie je platným súborom záložiek aplikácie Epiphany: chýbajúca tabuľka značiek

en: File is not a valid Epiphany bookmarks file: missing bookmarks table
sk: Súbor nie je platným súborom záložiek aplikácie Epiphany: chýbajúca tabuľka záložiek

en: Firefox bookmarks database could not be opened. Close Firefox and try again.
sk: Databázu záložiek aplikácie Firefox sa nepodarilo otvoriť. Zatvorte aplikáciu Firefox a skúste to znovu.

en: Firefox bookmarks could not be retrieved!
sk: Záložky aplikácie Firefox sa nepodarilo získať!

en: Bookmarks file could not be parsed:
sk: Nepodarilo sa analyzovať súbor záložiek:

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: Mobile
sk: Mobilné

note: Translators: tooltip for the refresh button
en: Reload the current page
sk: Znovu načíta aktuálnu stránku

en: Stop loading the current page
sk: Zastaví načítanie aktuálnej stránky

en: It is not possible to modify history when in incognito mode.
sk: V režime inkognito nie je možné upravovať históriu.

en: Remove the selected pages from history
sk: Odstráni vybrané stránky z histórie

en: Copy URL
sk: Skopíruje URL

en: Clear browsing history?
sk: Vymazať históriu prehliadania?

en: Clearing the browsing history will cause all history links to be permanently deleted.
sk: Vymazanie histórie prehliadania spôsobí, že sa trvalo odstránia všetky odkazy z histórie.

en: Remove all history
sk: Odstráni celú históriu

en: Open a new browser window instead of a new tab
sk: Otvorí nové okno prehliadača namiesto novej karty

en: Load the given session state file
sk: Načíta daný súbor stavu relácie

en: FILE
sk: SÚBOR

en: Start an instance with user data read-only
sk: Spustí inštanciu s používateľskými údajmi iba na čítanie

en: DIR
sk: ADRESÁR

en: URL …
sk: URL…

en: Web options
sk: Voľby programu Web

note: Translators: tooltip for the new tab button
en: Open a new tab
sk: Otvorí novú kartu

note: Translators: tooltip for the tab switcher menu button
en: View open tabs
sk: Zobrazí otvorené karty

en: Tabs
sk: Karty

en: New Tab
sk: Nová karta

en: Do you want to leave this website?
sk: Chcete opustiť túto webovú stránku?

en: A form you modified has not been submitted.
sk: Formulár, ktorý ste upravili, nebol odovzdaný.

en: _Discard form
sk: _Zahodiť formulár

en: There are multiple tabs open.
sk: Sú otvorené viaceré karty.

en: If you close this window, all open tabs will be lost
sk: Ak zavriete toto okno, všetky otvorené karty budú stratené.

en: C_lose tabs
sk: Za_vrieť karty

en: Re_do
sk: _Zopakovať

note: Edit.
en: Cu_t
sk: Vys_trihnúť

en: _Copy
sk: _Kopírovať

en: _Paste
sk: _Vložiť

en: _Paste Text Only
sk: _Vložiť iba text

en: Select _All
sk: Vybrať _všetko

en: S_end Link by Email…
sk: _Odoslať odkaz emailom…

en: _Reload
sk: _Znova načítať

en: _Back
sk: _Späť

en: _Forward
sk: _Dopredu

note: Bookmarks
en: Add Boo_kmark…
sk: Pridať zá_ložku…

note: Links.
en: Open Link in New _Window
sk: Otvoriť odkaz v novom _okne

en: Open Link in New _Tab
sk: Otvoriť odkaz na novej kar_te

en: Open Link in I_ncognito Window
sk: Otvoriť odkaz v okne i_nkognito

en: _Save Link As…
sk: _Uložiť cieľ odkazu ako…

en: _Copy Link Address
sk: _Kopírovať adresu odkazu

en: _Copy E-mail Address
sk: _Kopírovať emailovú adresu

note: Images.
en: View _Image in New Tab
sk: Zobraziť _obrázok na novej karte

en: Copy I_mage Address
sk: Kopírovať adresu _obrázka

en: _Save Image As…
sk: _Uložiť obrázok ako…

en: Set as _Wallpaper
sk: Nastaviť ako _pozadie pracovnej plochy

note: Video.
en: Open Video in New _Window
sk: Otvoriť video v novom _okne

en: Open Video in New _Tab
sk: Otvoriť video na novej _karte

en: _Save Video As…
sk: _Uložiť video ako…

en: _Copy Video Address
sk: _Kopírovať adresu videa

note: Audio.
en: Open Audio in New _Window
sk: Otvoriť zvukový súbor v novom _okne

en: Open Audio in New _Tab
sk: Otvoriť zvukový súbor na novej _karte

en: _Save Audio As…
sk: _Uložiť zvukový súbor ako…

en: _Copy Audio Address
sk: _Kopírovať adresu zvukového súboru

en: Save Pa_ge As…
sk: _Uložiť stránku ako…

en: _Page Source
sk: _Zdrojový kód stránky

en: Search the Web for “%s”
sk: Vyhľadanie výrazu „%s“ na webe

en: Open Link
sk: Otvoriť odkaz

en: Open Link In New Tab
sk: Otvoriť odkaz na novej karte

en: Open Link In New Window
sk: Otvoriť odkaz v novom okne

en: Open Link In Incognito Window
sk: Otvoriť odkaz v okne inkognito

en: Download operation
sk: Operácia preberania

en: Show details
sk: Zobraziť podrobnosti

en: Set Web as your default browser?
sk: Nastaviť aplikáciu Web ako váš predvolený prehliadač?

en: _Yes
sk: Án_o

en: _No
sk: _Nie

en: Save Link As
sk: Uložiť cieľ odkazu ako

en: Save Image As
sk: Uložiť obrázok ako

en: Save Media As
sk: Uložiť médiá ako

en: HTTP disk cache
sk: Vyrovnávacia pamäť HTTP na disku

en: Local storage data
sk: Údaje miestneho úložiska

en: Offline web application cache
sk: Vyrovnávacia pamäť offline webových aplikácií

en: IndexedDB databases
sk: Databázy IndexedDB

en: WebSQL databases
sk: Databázy WebSQL

en: Plugins data
sk: Údaje zásuvných modulov

en: HSTS policies cache
sk: Vyrovnávacia pamäť politík HSTS

en: Delete All Passwords?
sk: Odstrániť všetky heslá?

en: This will clear all locally stored passwords, and can not be undone.
sk: Týmto sa vymažú všetky miestne uložené heslá a nebude to možné vrátiť späť.

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: Copy password
sk: Skopíruje heslo

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Copy username
sk: Skopíruje používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Reveal password
sk: Odkryje heslo

en: Remove Password
sk: Odstrániť heslo

en: Light
sk: Svetlá

en: Dark
sk: Tmavá

en: Add Language
sk: Pridanie jazyka

en: Delete language
sk: Odstráni jazyk

en: System language (%s) | System languages (%s)
sk[0]: Systémové jazyky (%s)
sk[1]: Systémový jazyk (%s)
sk[2]: Systémové jazyky (%s)

en: Select a directory
sk: Výber adresára

en: Web Application Icon
sk: Ikona webovej aplikácie

en: Supported Image Files
sk: Podporované súbory obrázkov

note: Translators: the %s refers to the time at which the last sync was made. * For example: Today 04:34 PM, Sun 11:25 AM, May 31 06:41 PM.
en: Last synchronized: %s
sk: Naposledy synchronizované: %s

en: Something went wrong, please try again later.
sk: Niekde nastala chyba. Prosím, skúste to znovu neskôr.

en: Local Tabs
sk: Miestne karty

en: Executes only the n-th migration step
sk: Uskutoční iba n-tý krok migrácie

en: Specifies the required version for the migrator
sk: Určuje požadovanú verziu migračného nástroja

en: Specifies the profile where the migrator should run
sk: Určuje profil, v ktorom sa spustí migračný nástroj

en: Web profile migrator
sk: Nástroj na migráciu profilu programu Web

en: Web profile migrator options
sk: Voľby nástroja na migráciu profilu programu Web

note: Translators: tooltip for the bookmarks popover button
en: View and manage your bookmarks
sk: Zobrazí a spravuje vaše záložky

note: Translators: tooltip for the downloads button
en: View downloads
sk: Zobrazí preberania

note: Translators: tooltip for the back button
en: Go back to the previous page
sk: Prejde späť na predchádzajúcu stránku

note: Translators: tooltip for the forward button
en: Go forward to the next page
sk: Prejde dopredu na nasledujúcu stránku

note: Translators: tooltip for the secret homepage button
en: Go to your homepage
sk: Prejde na vašu domovskú stránku

note: Translators: tooltip for the page switcher button
en: View open pages
sk: Zobrazí otvorené karty

en: Bookmark
sk: Záložka

en: Name
sk: Názov

en: Address
sk: Adresa

en: Tags
sk: Značky

en: Add Tag…
sk: Pridať značku…

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Remove
sk: Od_strániť

en: All
sk: Všetky

en: No bookmarks yet?
sk: Zatiaľ žiadne záložky?

en: Bookmark some webpages to view them here.
sk: Tu sa zobrazia webové stránky po pridaní do záložiek.

en: Personal Data
sk: Osobné údaje

en: _Clear Data
sk: _Vymazať údaje

en: Remove selected personal data
sk: Odstráni vybrané osobné údaje

en: Search personal data
sk: Vyhľadajte osobné údaje

en: There is no Personal Data
sk: Neexistujú žiadne osobné údaje

en: Personal data will be listed here
sk: Tu budú vypísané osobné údaje

en: Clear selected personal data:
sk: Vymazať vybrané osobné údaje:

en: You cannot undo this action. The data you are choosing to clear will be removed forever.
sk: Tento úkon nie je možné vrátiť späť. Údaje, ktoré ste vybrali na vymazanie, budú natrvalo odstránené.

en: Search
sk: Hľadanie

en: No Results Found
sk: Nenašli sa žiadne výsledky

en: Try a different search
sk: Skúste vyhľadať niečo iné

en: Text Encoding
sk: Kódovanie textu

en: Use the encoding specified by the document
sk: Použiť kódovanie určené v dokumente

en: Recent encodings
sk: Nedávne kódovania

en: Related encodings
sk: Súvisiace kódovania

en: Show all…
sk: Zobraziť všetky…

en: Select Items
sk: Vybrať položky

en: History
sk: História

en: Search history
sk: História hľadania

en: The History is Empty
sk: História je prázdna

en: Visited pages will be listed here
sk: Tu budú vypísané navštívené stránky

en: R_eload
sk: Z_novu načítať

en: Reload _All Tabs
sk: Znovu načítať všet_ky karty

en: _Duplicate
sk: _Duplikovať

en: P_in Tab
sk: Pr_ipnúť kartu

en: Unpi_n Tab
sk: Odop_núť kartu

en: Reo_pen Closed Tab
sk: Znovu otvoriť zavretú kar_tu

en: Close Tabs to the _Left
sk: Zavrieť karty vľ_avo

en: Close Tabs to the _Right
sk: Zavrieť karty vp_ravo

en: Close _Other Tabs
sk: Zavrieť _ostatné karty

en: _Close
sk: Za_vrieť

[ctx: tooltip]
en: Zoom Out
sk: Zmenší

en: Restore Zoom
sk: Obnoví priblíženie

[ctx: tooltip]
en: Zoom In
sk: Zväčší

en: Print…
sk: Tlačiť…

en: Find…
sk: Nájde…

en: Fullscreen
sk: Na celú obrazovku

en: _Run in Background
sk: _Spustiť na pozadí

en: _New Window
sk: _Nové okno

en: New _Incognito Window
sk: Nové okno v režime _inkognito

en: Reopen Closed _Tab
sk: Znovu otvoriť zavreté kar_ty

en: _History
sk: _História

en: Install Site as Web _Application…
sk: Inštalovať stránku ako _webovú aplikáciu…

en: Open Appli_cation Manager
sk: Otvoriť správ_cu aplikácií

en: _Override Text Encoding…
sk: Na_hradiť kódovanie textu…

en: Pr_eferences
sk: _Nastavenia

en: _Keyboard Shortcuts
sk: _Klávesové skratky

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _About Web
sk: _A aplikácii Web

en: Import and Export
sk: Import a export

en: I_mport Bookmarks…
sk: _Importovať záložky…

en: E_xport Bookmarks…
sk: _Exportovať záložky…

en: I_mport Passwords…
sk: Im_portovať heslá…

en: Close page
sk: Zavrie stránku

en: Passwords
sk: Heslá

en: Remove all passwords
sk: Odstráni všetky heslá

en: Search passwords
sk: Hľadať heslá

en: There are no Passwords
sk: Neexistujú žiadne heslá

en: Saved passwords will be listed here
sk: Tu budú vypísané uložené heslá

en: _Copy Password
sk: _Kopírovať heslo

en: C_opy Username
sk: K_opírovať meno používateľa

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Fonts
sk: Písma

en: Use Custom Fonts
sk: Použiť vlastné písma

en: Serif font
sk: Písmo typu Serif

en: Monospace font
sk: Písmo typu Monospace

en: Reader Mode
sk: Režim čítačky

en: Font Style
sk: Štýl písma

en: Color Scheme
sk: Farebná schéma

en: Style
sk: Štýl

en: Use Custom Stylesheet
sk: Použiť vlastný Stylesheet

en: Use Custom JavaScript
sk: Použiť vlastný JavaScript

en: Default zoom level
sk: Predvolená úroveň priblíženia

en: General
sk: Všeobecné

en: Web Application
sk: Webová aplikácia

en: Homepage:
sk: Domovská stránka:

en: Title:
sk: Názov:

en: _Manage Additional URLs
sk: _Spravovať dodatočné URL

en: Web Content
sk: Webový obsah

en: Block _Advertisements
sk: Blokovať _reklamy

en: Block _Popup Windows
sk: Blokovať v_yskakovacie okná

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Most _visited pages
sk: Najviac na_vštevované stránky

en: _Blank page
sk: P_rázdna stránka

en: _Custom
sk: V_lastná

en: Ask o_n download
sk: Opýtať sa _pri preberaní

en: _Download folder
sk: _Priečinok na preberanie

en: Search Engines
sk: Nástroje na vyhľadávanie

en: Manage Search _Engines
sk: Spravovať _nástroje na vyhľadávanie

en: Session
sk: Relácia

en: Start in _Incognito Mode
sk: Spustiť v režime _inkognito

en: _Restore Tabs on Startup
sk: O_bnoviť karty po spustení

en: Browsing
sk: Prehliadanie

en: Sm_ooth Scrolling
sk: Pl_ynulé rolovanie

en: Mouse _Gestures
sk: _Gestá myši

en: S_witch Immediately to New Tabs
sk: Prepnúť okamžite na nové _karty

en: _Spell Checking
sk: Kontrola pravopi_su

en: Choose a language:
sk: Zvoľte jazyk:

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Web Safety
sk: Bezpečnosť na webe

en: Block Dangerous Web_sites
sk: Blokovať nebezpečné webové _stránky

en: Web Tracking
sk: Sledovanie na webe

en: Intelligent _Tracking Prevention
sk: Inteligentná oc_hrana pred sledovaním

en: Allow websites to store cookies, databases, and local storage data.
sk: Umožní webovým stránkam ukladať cookies, databázy a miestne údaje úložiska.

en: _Website Data Storage
sk: Úložisko údajov _webových stránok

en: You can clear stored personal data.
sk: Môžete vymazať uložené osobné údaje.

en: Clear Personal _Data
sk: Vymazať osobné ú_daje

en: _Passwords
sk: _Heslá

en: _Remember Passwords
sk: _Zapamätať heslá

en: Sync
sk: Synchronizácia

en: Firefox Account
sk: Účet aplikácie Firefox

en: Logged in
sk: Prihlásený

en: Sign _out
sk: _Odhlásiť sa

en: Sync Options
sk: Voľby služby Sync

en: Sync _Bookmarks
sk: Synchronizovať _záložky

en: Sync _Passwords
sk: Synchronizovať h_eslá

en: Sync _History
sk: Synchronizovať _históriu

en: Sync Open _Tabs
sk: Synchronizovať otvorené _karty

en: S_ynced tabs
sk: S_ynchronizované karty

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Sync _now
sk: Synchronizovať _teraz

en: Device name
sk: Názov zariadenia

en: _Change
sk: Z_meniť

en: Manage Search Engines
sk: Správa nástrojov na vyhľadávanie

en: Default
sk: Predvolený

[ctx: shortcut window]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: shortcut window]
en: New window
sk: Nové okno

[ctx: shortcut window]
en: New incognito window
sk: Nové okno v režime inkognito

[ctx: shortcut window]
en: Open file
sk: Otvorenie súboru

[ctx: shortcut window]
en: Save page
sk: Uloženie stránky

[ctx: shortcut window]
en: Print page
sk: Tlač stránky

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sk: Ukončenie

[ctx: shortcut window]
en: Help
sk: Pomocník

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
sk: Otvorenie ponuky

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
sk: Klávesové skratky

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
sk: Navigácia

[ctx: shortcut window]
en: Go to homepage
sk: Prejdenie na domovskú stránku

[ctx: shortcut window]
en: Reload current page
sk: Znovu načítanie aktuálnej stránky

[ctx: shortcut window]
en: Reload bypassing cache
sk: Opätovné načítanie s obídením vyrovnávacej pamäte

[ctx: shortcut window]
en: Stop loading current page
sk: Zastavenie načítania aktuálnej stránky

[ctx: shortcut window]
en: Go back to the previous page
sk: Prejdenie späť na predchádzajúcu stránku

[ctx: shortcut window]
en: Go forward to the next page
sk: Prejdenie dopredu na nasledujúcu stránku

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
sk: Karty

[ctx: shortcut window]
en: New tab
sk: Nová karta

[ctx: shortcut window]
en: Close current tab
sk: Zatvorenie aktuálnej karty

[ctx: shortcut window]
en: Reopen closed tab
sk: Znovu otvorenie zatvorenej karty

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next tab
sk: Prejdenie na nasledujúcu kartu

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous tab
sk: Prejdenie na predchádzajúcu kartu

[ctx: shortcut window]
en: Move current tab to the left
sk: Presun aktuálnej karty doľava

[ctx: shortcut window]
en: Move current tab to the right
sk: Presun aktuálnej karty doprava

[ctx: shortcut window]
en: Duplicate current tab
sk: Duplikovanie aktuálnej karty

[ctx: shortcut window]
en: Miscellaneous
sk: Rôzne

[ctx: shortcut window]
en: History
sk: História

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
sk: Nastavenia

[ctx: shortcut window]
en: Bookmark current page
sk: Uloženie aktuálnej stránky do záložiek

[ctx: shortcut window]
en: Import bookmarks
sk: Importovanie záložiek

[ctx: shortcut window]
en: Export bookmarks
sk: Exportovanie záložiek

[ctx: shortcut window]
en: Toggle caret browsing
sk: Prepnutie režimu prehliadania pomocou klávesnice

[ctx: shortcut window]
en: Web application
sk: Webová aplikácia

[ctx: shortcut window]
en: Install site as web application
sk: Inštalácia stránky ako webovej aplikácie

[ctx: shortcut window]
en: Open web application manager
sk: Otvorenie správcu webových aplikácií

[ctx: shortcut window]
en: View
sk: Zobrazenie

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
sk: Zmenšenie

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
sk: Zväčšenie

[ctx: shortcut window]
en: Reset zoom
sk: Obnovenie priblíženia

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
sk: Režim na celú obrazovku

[ctx: shortcut window]
en: View page source
sk: Zobrazenie zdrojového kódu stránky

[ctx: shortcut window]
en: Toggle inspector
sk: Prepínanie inšpektora

[ctx: shortcut window]
en: Toggle reader mode
sk: Prepnutie režimu čítačka

[ctx: shortcut window]
en: Editing
sk: Úpravy

[ctx: shortcut window]
en: Cut
sk: Vystrihnutie

[ctx: shortcut window]
en: Copy
sk: Kopírovanie

[ctx: shortcut window]
en: Paste
sk: Vloženie

[ctx: shortcut window]
en: Undo
sk: Vrátenie

[ctx: shortcut window]
en: Redo
sk: Zopakovanie

[ctx: shortcut window]
en: Select all
sk: Výber všetkého

[ctx: shortcut window]
en: Select page URL
sk: Výber URL stránky

[ctx: shortcut window]
en: Search with default search engine
sk: Vyhľadanie predvolený nástrojom na vyhľadávanie

[ctx: shortcut window]
en: Find
sk: Nájdenie

[ctx: shortcut window]
en: Next find result
sk: Nasledujúci nájdený výsledok

[ctx: shortcut window]
en: Previous find result
sk: Predchádzajúci nájdený výsledok

en: Synced Tabs
sk: Synchronizované karty

en: Close Document
sk: Zavrie dokument

en: Additional URLs
sk: Dodatočné URL

en: C_lear All
sk: Vy_mazať všetko

en: Add new URL
sk: Pridá novú URL

en: Remove the selected URLs
sk: Odstráni vybrané URL

en: Search the web for “%s”
sk: Vyhľadanie výrazu „%s“ na webe

en: GVDB File
sk: Súbor GVDB

en: HTML File
sk: HTML súbor

en: Ch_oose File
sk: Zv_oliť súbor

en: I_mport
sk: I_mportovať

en: Select Profile
sk: Výber profilu

en: _Select
sk: Vy_brať

en: Choose File
sk: Výber súboru

en: Bookmarks successfully imported!
sk: Záložky boli úspešne importované!

en: Import Bookmarks
sk: Importovanie záložiek

en: From:
sk: Od:

en: Bookmarks successfully exported!
sk: Záložky boli úspešne exportované!

note: Translators: Only translate the part before ".gvdb" (e.g. "bookmarks")
en: bookmarks.gvdb
sk: záložky.gvdb

en: Passwords successfully imported!
sk: Heslá boli úspešne importované!

en: Import Passwords
sk: Import hesiel

en: A simple, clean, beautiful view of the web.
    Powered by WebKitGTK %d.%d.%d
sk: Jednoduché, jasné, nádherné prezeranie webových stránok.
    Aplikácia využíva jadro WebKitGTK %d.%d.%d

en: Website
sk: Webová stránka

en: Do you want to reload this website?
sk: Chcete túto webovú stránku znovu načítať?

en: A web application named “%s” already exists. Do you want to replace it?
sk: Webová aplikácia s názvom „%s“ už existuje. Chcete ju nahradiť?

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Replace
sk: Nahradiť

en: An application with the same name already exists. Replacing it will overwrite it.
sk: Aplikácia s týmto názvom už existuje. Nahradením bude prepísaná.

en: The application “%s” is ready to be used
sk: Aplikácia „%s“ je pripravená na použitie

en: The application “%s” could not be created
sk: Nepodarilo sa vytvoriť aplikáciu „%s“

note: Translators: Desktop notification when a new web app is created.
en: Launch
sk: Spustiť

note: Show dialog with icon, title.
en: Create Web Application
sk: Vytvorenie webovej aplikácie

en: C_reate
sk: Vytvo_riť

en: Save
sk: Uložiť

en: Enable caret browsing mode?
sk: Povoliť režim prehliadania pomocou klávesnice?

en: Pressing F7 turns caret browsing on or off. This feature places a moveable cursor in web pages, allowing you to move around with your keyboard. Do you want to enable caret browsing?
sk: Stlačením klávesu F7 sa zapne alebo vypne prehliadanie pomocou klávesnice. Táto funkcia umiestni pohyblivý kurzor do webových stránok a umožní vám pohybovať sa po stránke pomocou klávesnice. Chcete povoliť prehliadanie pomocou klávesnice?

en: _Enable
sk: _Povoliť
