epiphany master - en to sl_SI translation catalogue (852 entries)

en: Web
sl_SI: Brskalnik Splet

en: Browse the web
sl_SI: Brskanje po spletu

en: The web browser for GNOME, featuring tight integration with the desktop and a simple and intuitive user interface that allows you to focus on your web pages. If you’re looking for a simple, clean, beautiful view of the web, this is the browser for you.
sl_SI: Spletni brskalnik namizja GNOME omogoča enostavno in varno brskanje spletnih strani. Enostaven in intuitiven uporabniški vmesnik omogoča hitro pregledovanje spletnih strani.

en: Web is often referred to by its code name, Epiphany.
sl_SI: Program Splet je pogosto poimenovan z delovnim imenom Epiphany.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
sl_SI: Projekt GNOME

en: Web Browser
sl_SI: Spletni brskalnik

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: web;browser;internet;epiphany;
sl_SI: web;browser;internet;epiphany;brskalnik;splet;internet;medmrežje;firefox;chrome;

en: New Window
sl_SI: Novo okno

en: New Incognito Window
sl_SI: Novo zasebno okno

en: Browse with caret
sl_SI: Prebrskaj s kazalko

en: Home page
sl_SI: Osnovna stran

en: Address of the user’s home page.
sl_SI: Naslov uporabnikove osnovne strani.

en: Default search engine.
sl_SI: Privzeto uporabljeni spletni iskalnik.

en: Name of the search engine selected by default.
sl_SI: Naziv privzeto izbranega spletnega iskalnika.

en: Deprecated. Please use search-engine-providers instead.
sl_SI: Opuščena možnost, namesto katere je na voljo uporaba ponudnikov-iskalnikov.

en: List of the search engines.
sl_SI: Seznam spletnih iskalnikov.

en: List of the search engines. It is an array of vardicts with each vardict corresponding to a search engine, and with the following supported keys: "name" is the name of the search engine. "url" is the search URL with the search term replaced with %s. "bang" is the bang (shortcut word) of the search engine.
sl_SI: Seznam iskalnikov vključuje iskalne ukaze za posamezen iskalnik, te pa je mogoče prilagajati: »name«: ime iskalnika, url: naslov URL za iskanje, ki vključuje vpisani iskalni niz %s, bang: besedna bližnjica iskalnika

en: Enable Google Search Suggestions
sl_SI: Omogoči spletne predloge Google

en: Whether to show Google Search Suggestion in url entry popdown.
sl_SI: Ali naj bo v spustnem polju naslovne vrstice prikazani iskalni predlogi Google.

en: Force new windows to be opened in tabs
sl_SI: Vsili odpiranje novih oken v zavihkih

en: Force new window requests to be opened in tabs instead of using a new window.
sl_SI: Vsili odpiranje novih oken v zavihkih trenutnega okna.

en: Whether to automatically restore the last session
sl_SI: Ali naj se zadnja seja samodejno obnovi

en: Defines how the session will be restored during startup. Allowed values are “always” (the previous state of the application is always restored) and “crashed” (the session is only restored if the application crashes).
sl_SI: Določa, kako naj se seja med ponovnim zagonom obnovi. Dovoljene vrednosti so »vedno« (prejšnje stanje programa se vedno obnovi) in »po sesutju« (seja se obnovi le, če se program sesuje).

en: Whether to delay loading of tabs that are not immediately visible on session restore
sl_SI: Ali naj se nalaganje zavihkov, ki po obnovi seje niso takoj vidni, časovno zamakne

en: When this option is set to true, tabs will not start loading until the user switches to them, upon session restore.
sl_SI: Izbrana možnost onemogoči nalaganje vsebine zavihkov po obnovi seje, preden jih uporabnik postavi v žarišče.

en: List of adblock filters
sl_SI: Seznam filtrov za preprečevanje prikaza oglasov

en: List of URLs with content filtering rules in JSON format to be used by the ad blocker.
sl_SI: Seznam naslovov URL s filtri vsebine v zapisu JSON, ki jih uporablja program za preprečevanje prikaza oglasov.

en: Whether to ask for setting browser as default
sl_SI: Ali naj se pokaže zahteva za nastavitev brskalnika po meri

en: When this option is set to true, browser will ask for being default if it is not already set.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči prikaz potrditvenega polja za nastavitev brskalnika kot privzetega.

en: Start in incognito mode
sl_SI: Zaženi brskalnik v zasebnem načinu

en: When this option is set to true, browser will always start in incognito mode
sl_SI: Izbrana možnost omogoči odpiranje brskalnika v zasebnem načinu.

en: Active clear data items.
sl_SI: Dejavni začasni podatkovni predmeti.

en: Selection (bitmask) which clear data items should be active by default. 1 = Cookies, 2 = HTTP disk cache, 4 = Local storage data, 8 = Offline web application cache, 16 = IndexDB databases, 32 = WebSQL databases, 64 = Plugins data, 128 = HSTS policies cache, 256 = Intelligent Tracking Prevention data.
sl_SI: Izbor (bitmask), ki določa, kateri začasni podatkovni predmeti naj bodo privzeto dejavni. 1 = piškotki, 2 = diskovni predpomnilnik HTTP, 4 = krajevni podatki shrambe, 8 = predpomnilnik spletnih programov za delo brez povezave, 16 = podatkovne zbirke IndexDB, 32 = podatkovne zbirke WebSQL, 64 = podatki vstavkov, 128 = predpomnilnik pravil HSTS, 256 = podatki naprednega preprečevanja sledenja.

en: Expand tabs size to fill the available space on the tabs bar.
sl_SI: Razširi velikost zavihkov, da zapolni ves razpoložljivi prostor v vrstici.

en: If enabled the tabs will expand to use the entire available space in the tabs bar. This setting is ignored in Pantheon desktop.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči, da bo uporabljen ves razpoložljiv prostor v vrstici zavihkov. Ta nastavitev je prezrta na namizju Pantheon, kjer je uporabljena možnost »vedno«.

en: The visibility policy for the tabs bar.
sl_SI: Pravila vidnosti za vrstico zavihkov.

en: Controls when the tabs bar is shown. Possible values are “always” (the tabs bar is always shown), “more-than-one” (the tabs bar is only shown if there’s two or more tabs) and “never” (the tabs bar is never shown). This setting is ignored in Pantheon desktop, and “always” value is used.
sl_SI: Možnost določa način prikazovanja vrstice zavihkov. Mogoče vrednosti so »vedno« (vrstica zavihkov je vedno prikazana), »več kot en zavihek« (vrstica zavihkov je prikazana le, če vsebuje vsaj dva zavihka) in »nikoli« (vrstica zavihkov ni nikoli prikazana). Ta nastavitev je prezrta na namizju Pantheon, kjer je uporabljena možnost »vedno«.

en: Keep window open when closing last tab
sl_SI: Ohrani okno odprto po zapiranju zadnjega zavihka

en: If enabled application window is kept open when closing the last tab.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da ostane okno po zaprtju zadnjega zavihka odprto.

en: Reader mode article font style.
sl_SI: Slog pisave v prispevkih za način bralnika.

en: Chooses the style of the main body text for articles in reader mode. Possible values are “sans” and “serif”.
sl_SI: Izbor sloga pisave za glavno besedilo prispevka v bralnem načinu. Dovoljeni vrednosti sta pisava z (serif) ali brez (sans serif) zavihkov črk.

en: Reader mode color scheme.
sl_SI: Uporabljena barvna shema načina bralnika.

en: Selects the style of colors for articles displayed in reader mode. Possible values are “light” (dark text on light background) and “dark” (light text on dark background). This setting is ignored on systems that provide a system-wide dark style preference, such as GNOME 42 and newer.
sl_SI: Izbor barvnega sloga prispevka v bralnem načinu. Dovoljeni vrednosti sta »svetla« (temno na svetlem ozadju) oziroma »temna« (svetlo na temnem ozadju) barvna shema. Nastavitev se ne upošteva na sistemih, kjer je nastavljena sistemska temna tema, kot na primer pri GNOME 42 in novejših.

en: Minimum font size
sl_SI: Najmanjša velikost pisave

en: Use GNOME fonts
sl_SI: Uporabi pisave namizja

en: Use GNOME font settings.
sl_SI: Uporabi sistemske nastavitve pisave.

en: Custom sans-serif font
sl_SI: Pisava Sans Serif po meri

en: A value to be used to override sans-serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
sl_SI: Vrednost, s katero naj bo zamenjana namizna pisava, ko je potrjena možnost za uporabo pisave GNOME.

en: Custom serif font
sl_SI: Pisava serif po meri

en: A value to be used to override serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
sl_SI: Vrednost, s katero naj bo preglašena namizna pisava, ko je potrjena možnost za uporabo pisave GNOME.

en: Custom monospace font
sl_SI: Pisava enotne širine po meri

en: A value to be used to override monospace desktop font when use-gnome-fonts is set.
sl_SI: Vrednost, s katero naj bo preglašena namizna pisava, ko je potrjena možnost za uporabo pisave GNOME.

en: Use a custom CSS
sl_SI: Uporabi slog iz CSS

en: Use a custom CSS file to modify websites own CSS.
sl_SI: Uporabite datoteko CSS po meri za spreminjanje videza spletnih strani.

en: Use a custom JS
sl_SI: Uporabi JS po meri

en: Use a custom JS file to modify websites.
sl_SI: Uporabite datoteko JS po meri za spreminjanje spletnih strani.

en: Enable spell checking
sl_SI: Omogoči črkovanje

en: Spell check any text typed in editable areas.
sl_SI: Črkovno preveri vsako besedilo, ki je vneseno v uredljiva polja.

en: Default encoding
sl_SI: Privzet nabor znakov

en: Default encoding. Accepted values are the ones WebKitGTK can understand.
sl_SI: Privzeto kodiranje. Ustrezne so vrednosti, ki jih lahko razume sistem WebKitGTK.

en: Languages
sl_SI: Jeziki

en: Preferred languages. Array of locale codes or “system” to use current locale.
sl_SI: Prednostno uporabljeni jeziki. Podatki krajevnih kod oziroma »sistemske nastavitve« za uporabo trenutnega jezika.

en: Allow popups
sl_SI: Dovoli pojavna okna

en: Allow sites to open new windows using JavaScript (if JavaScript is enabled).
sl_SI: Dovoli spletnim stranem odpiranje novih oken s kodo JavaScript (če je uporaba omogočena).

en: User agent
sl_SI: Uporabniški agent

en: String that will be used as user agent, to identify the browser to the web servers.
sl_SI: Nizi, ki bodo uporabljeni kot podatki, za določevanje istovetnosti brskalnika na spletnih strežnikih.

en: Enable adblock
sl_SI: Omogoči vstavek Adblock

en: Whether to block the embedded advertisements that web pages might want to show.
sl_SI: Ali naj se vgrajeni oglasi na spletnih straneh onemogočajo.

en: Remember passwords
sl_SI: Zapomni si gesla

en: Whether to store and prefill passwords in websites.
sl_SI: Ali naj se gesla spletnih strani shranjujejo.

en: Enable site-specific quirks
sl_SI: Omogoči za strani značilne prilagoditve

en: Enable quirks to make specific websites work better. You might want to disable this setting if debugging a specific issue.
sl_SI: Omogoča posebne prilagoditve, s katerimi nekatere spletne strani delujejo bolje. Možnost onemogočite, če poskušate razhroščevati posamezne težave.

en: Enable Intelligent Tracking Prevention (ITP)
sl_SI: Omogoči napredno preprečevanje sledenja ITP

en: Whether to enable Intelligent Tracking Prevention.
sl_SI: Ali naj bo omogočen način naprednega načina sledenja ITP (Intelligent Tracking Prevention).

en: Allow websites to store local website data
sl_SI: Dovoli spletnim stranem krajevno shranjevanje spletnih podatkov

en: Whether to allow websites to store cookies, local storage data, and IndexedDB databases. Disabling this will break many websites.
sl_SI: Ali naj bo dovoljeno shranjevanje piškotov, krajevno zbiranje podatkov in ustvarjanje podatkovnih zbirk IndexedDB. Onemogočanje lahko vpliva na delovanje spletnih strani.

en: Default zoom level for new pages
sl_SI: Privzeta raven približanja za nove strani

en: Enable autosearch
sl_SI: Omogoči samodejno iskanje

en: Whether to automatically search the web when something that does not look like a URL is entered in the address bar. If this setting is disabled, everything will be loaded as a URL unless a search engine is explicitly selected from the dropdown menu.
sl_SI: Ali naj se samodejno izvede iskanje na spletu, kadar je v naslovni vrstici vpisano karkoli, kar ni zaznano kot naslov URL. Če je nastavitev onemogočena, bo vse zagnano kot naslov, razen če niz ni pisan neposredno v iskalno vrstico.

en: Enable mouse gestures
sl_SI: Omogoči poteze miške

en: Whether to enable mouse gestures. Mouse gestures are based on Opera’s behaviour and are activated using the middle mouse button + gesture.
sl_SI: Ali naj program omogoči poteze miške. Te so zasnovane na predlogi programa Opera in jih je mogoče zagnati z uporabo srednjega gumba miške + poteza.

en: Last upload directory
sl_SI: Zadnja mapa za pošiljanje

en: Keep track of last upload directory
sl_SI: Zapomni si nazadnje izbrano mapo za pošiljanje

en: Last download directory
sl_SI: Zadnja mapa za prejemanje

en: Keep track of last download directory
sl_SI: Zapomni si nazadnje izbrano mapo za prejem

en: Hardware acceleration policy
sl_SI: Pravila strojnega pospeševanja

en: Whether to enable hardware acceleration. Possible values are “always” and “never”. Hardware acceleration may be required to achieve acceptable performance on embedded devices, but increases memory usage requirements and could expose severe hardware-specific graphics driver bugs.
sl_SI: Ali naj bo strojno pospeševanje omogočeno. Dovoljene vrednosti so »vedno« in »nikoli«. Strojno pospeševanje je morda nujno za doseganje sprejemljivih hitrosti delovanja nekaterih naprav, vendar pa pa se hkrati poveča tudi zasedenost pomnilnika. Znane so nekatere mogoče težave s prikazovanjem grafike.

en: Always ask for download directory
sl_SI: Vedno vprašaj za izbor mape prejema

en: Whether to present a directory chooser dialog for every download.
sl_SI: Ali naj se za vsak prejem pokaže okno izbirnika mape za prejem.

en: Enable immediately switch to new open tab
sl_SI: Omogoči samodejen skok na nov odprt zavihek.

en: Whether to automatically switch to a new open tab.
sl_SI: Ali naj se žarišče samodejno postavi na nov odprt zavihek.

en: Enable WebExtensions
sl_SI: Omogoči upravljalnik WebExtensions

en: Whether to enable WebExtensions. WebExtensions is a cross-browser system for extensions.
sl_SI: Ali naj bo upravljalnik WebExtensions omogočen. WebExtensions je brskalniški sistem za upravljanje razširitev.

en: Active WebExtensions
sl_SI: Dejavne razširitve WebExtensions

en: Indicates which WebExtensions are set to active.
sl_SI: Določa, katere razširitve WebExtensions so dejavne.

en: Show developer actions
sl_SI: Prikaži možnosti za razvijalce

en: Whether to show developer context menu actions. This allows use of the Page Source and Inspect Element actions.
sl_SI: Ali naj bodo v vsebinskem meniju na voljo tudi možnosti za razvijalce. Nastavitev omogoči ogled kode spletne strani in pregled elementov spletne strani.

en: Web application additional URLs
sl_SI: Dodatni naslovi URL spletnega programa

en: The list of URLs that should be opened by the web application
sl_SI: Seznam naslovov URL, ki naj jih odpre spletni program

en: Show navigation buttons in WebApp
sl_SI: Pokaži gumbe za krmarjenje po Spletnem programu

en: Whether to show buttons for navigation in WebApp.
sl_SI: Ali naj bodo pokazani gumbi za krmarjenje po Spletnem programu.

en: Run in background
sl_SI: Zaženi v ozadju

en: If enabled, application continues running in the background after closing the window.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da ostane program zagnan v ozadju po zapiranju okna.

en: WebApp is system-wide
sl_SI: Sistemski spletni program

en: If enabled, application cannot be edited or removed.
sl_SI: Izbrana možnost onemogoči urejanje in odstranjevanje programa.

en: The downloads folder
sl_SI: Mapa prejemanja

en: The path of the folder where to download files to; or “Downloads” to use the default downloads folder, or “Desktop” to use the desktop folder.
sl_SI: Pot do mape, kamor naj bodo prejete datoteke; v mapo "Prejeto" kot privzeto mapo za prejemanje ali na "Namizje" kot namizna mapa.

en: Window position
sl_SI: Položaj okna

en: The position to use for a new window that is not restored from a previous session.
sl_SI: Položaj okna, ki naj bo uporabljen pri odpiranju novega okna, ki ni obnovljeno iz predhodne seje.

en: Window size
sl_SI: Velikost okna

en: The size to use for a new window that is not restored from a previous session.
sl_SI: Velikost okna, ki naj bo uporabljena pri odpiranju novega okna, ki ni obnovljeno iz predhodne seje.

en: Is maximized
sl_SI: Je razpeto

en: Whether a new window that is not restored from a previous session should be initially maximized.
sl_SI: Ali naj bo okno, ki ni obnovljeno iz predhodne seje, ob odpiranju razpeto čez celoten zaslon.

en: Disable forward and back buttons
sl_SI: Onemogoči gumba za naprej in nazaj po straneh

en: If set to “true”, forward and back buttons are disabled, preventing users from accessing immediate browser history
sl_SI: Izbrana možnost onemogoči prikaz gumbov za pomikanje po zgodovini brskanja strani, s čimer se onemogoči neposreden pregled iskanja

en: Firefox Sync Token Server URL
sl_SI: Naslov strežnika URL za usklajevanje žetonov Firefox

en: URL to a custom Firefox Sync token server.
sl_SI: Naslov URL do usklajevalnega strežnika žetonov Firefox

en: Firefox Sync Accounts Server URL
sl_SI: Naslov URL strežnika račun Firefox za uskaljevanje

en: URL to a custom Firefox Sync accounts server.
sl_SI: Naslov URL do usklajevalnega računa žetonov Firefox

en: Currently signed in sync user
sl_SI: Trenutno prijavljen uporabniški račun usklajevanja

en: The email linked to the Mozilla account used to sync data with Mozilla’s servers.
sl_SI: Elektronski naslov, povezan z računom Mozilla, ki se uporablja za usklajevanje podatkov s strežniki.

en: Last sync timestamp
sl_SI: Časovni žig usklajevanja

en: The UNIX time at which last sync was made in seconds.
sl_SI: Časovni žig UNIX ob zadnjem usklajevanja (v sekundah).

en: Sync device ID
sl_SI: Uskladi ID naprave

en: The sync device ID of the current device.
sl_SI: Usklajevanje ID trenutno uporabljene naprave.

en: Sync device name
sl_SI: Uskladi ime naprave

en: The sync device name of the current device.
sl_SI: Usklajevanje imena trenutno uporabljene naprave.

en: The sync frequency in minutes
sl_SI: Pogostost preverjanja (v minutah)

en: The number of minutes between two consecutive syncs.
sl_SI: Čas v minutah med zaporednimi usklajevanji.

en: Sync data with Firefox
sl_SI: Uskladi podatke Firefox

en: TRUE if Ephy collections should be synced with Firefox collections, FALSE otherwise.
sl_SI: PRAV, če naj se zbirke Ephy usklajujejo z zbirkami Firefox, NAPAK, če naj se ne.

en: Enable bookmarks sync
sl_SI: Omogoči usklajevanje zaznamkov

en: TRUE if bookmarks collection should be synced, FALSE otherwise.
sl_SI: PRAV, če naj se zbirka zaznamkov usklajuje, NAPAK, če naj se ne.

en: Bookmarks sync timestamp
sl_SI: Časovni žig usklajevanja zaznamkov

en: The timestamp at which last bookmarks sync was made.
sl_SI: Časovni žig zadnjega usklajevanja zaznamkov.

en: Initial sync or normal sync
sl_SI: Začetno ali običajno usklajevanje

en: TRUE if bookmarks collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
sl_SI: PRAV, če je treba zbirko zaznamkov prvič uskladiti, NAPAK, če naj se ne.

en: Enable passwords sync
sl_SI: Omogoči usklajevanje gesel

en: TRUE if passwords collection should be synced, FALSE otherwise.
sl_SI: PRAV, če naj se zbirka gesel usklajuje, NAPAK, če naj se ne.

en: Passwords sync timestamp
sl_SI: Časovni žig usklajevanja gesel

en: The timestamp at which last passwords sync was made.
sl_SI: Časovni žig zadnjega usklajevanja gesel.

en: TRUE if passwords collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
sl_SI: PRAV, če je treba zbirko gesel prvič uskladiti, NAPAK, če naj se ne.

en: Enable history sync
sl_SI: Omogoči usklajevanje zgodovine

en: TRUE if history collection should be synced, FALSE otherwise.
sl_SI: PRAV, če naj se zgodovina usklajuje, NAPAK, če naj se ne.

en: History sync timestamp
sl_SI: Časovni žig usklajevanja zgodovine

en: The timestamp at which last history sync was made.
sl_SI: Časovni žig zadnjega usklajevanja zgodovine brskanja.

en: TRUE if history collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
sl_SI: PRAV, če je treba zgodovino prvič uskladiti, NAPAK, če naj se ne.

en: Enable open tabs sync
sl_SI: Omogoči usklajevanje odprtih zavihkov

en: TRUE if open tabs collection should be synced, FALSE otherwise.
sl_SI: PRAV, če naj se zbirka odprtih zavihkov usklajuje, NAPAK, če naj se ne.

en: Open tabs sync timestamp
sl_SI: Časovni žig usklajevanja zavihkov

en: The timestamp at which last open tabs sync was made.
sl_SI: Časovni žig zadnjega usklajevanja odprtih zavihkov.

en: Decision to apply when microphone permission is requested for this host
sl_SI: Odločitev za uveljavitev, ko so zahtevana dovoljenja za uporabo mikrofona za tega gostitelja

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s microphone. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
sl_SI: Možnost je namenjena shranjevanju nastavitve dovoljenj za dostop gostitelja do uporabniškega mikrofona. Privzeta možnost »neodločeno« zahteva uporabnikov odziv, medtem ko »dovoli« in »zavrni« opredeljujeta samodejni odziv na zahtevo.

en: Decision to apply when geolocation permission is requested for this host
sl_SI: Odločitev za uveljavitev, ko so zahtevana dovoljenja za uporabo storitev geolokacije za tega gostitelja

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s location. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
sl_SI: Možnost je namenjena shranjevanju nastavitve dovoljenj za dostop gostitelja do podatkov geolokacije. Privzeta možnost »neodločeno« zahteva uporabnikov odziv, medtem ko »dovoli« in »zavrni« opredeljujeta samodejni odziv na zahtevo.

en: Decision to apply when notification permission is requested for this host
sl_SI: Odločitev za uveljavitev, ko so zahtevana dovoljenja za javljanje obvestil za tega gostitelja

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to show notifications. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
sl_SI: Možnost je namenjena shranjevanju nastavitve dovoljenj za prikaz obvestil gostitelja. Privzeta možnost »neodločeno« zahteva uporabnikov odziv, medtem ko »dovoli« in »zavrni« opredeljujeta samodejni odziv na zahtevo.

en: Decision to apply when save password permission is requested for this host
sl_SI: Odločitev za uveljavitev, ko so zahtevana dovoljenja za shranjevanje gesla za tega gostitelja

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to save passwords. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
sl_SI: Možnost je namenjena shranjevanju nastavitve dovoljenj za shranjevanje gesla na strežniku gostitelja. Privzeta možnost »neodločeno« zahteva uporabnikov odziv, medtem ko »dovoli« in »zavrni« opredeljujeta samodejni odziv na zahtevo.

en: Decision to apply when webcam permission is requested for this host
sl_SI: Odločitev za uveljavitev, ko so zahtevana dovoljenja za uporabo spletne kamere za tega gostitelja

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s webcam. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
sl_SI: Možnost je namenjena shranjevanju nastavitve dovoljenj za dostop gostitelja do spletne kamere. Privzeta možnost »neodločeno« zahteva uporabnikov odziv, medtem ko »dovoli« in »zavrni« opredeljujeta samodejni odziv na zahtevo.

en: Decision to apply when advertisement permission is requested for this host
sl_SI: Odločitev za uveljavitev, ko so zahtevana dovoljenja za prikazovanje oglasov za tega gostitelja

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to allow advertisements. The “undecided” default means the browser global setting is used, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
sl_SI: Možnost je namenjena shranjevanju nastavitve dovoljenj za prikaz obvestil in oglasov gostitelja. Privzeta možnost »neodločeno« zahteva uporabnikov odziv, medtem ko »dovoli« in »zavrni« opredeljujeta samodejni odziv na zahtevo.

en: Decision to apply when an autoplay policy is requested for this host
sl_SI: Odločitev za uveljavitev, ko so zahtevana dovoljenja za javljanje obvestil za tega gostitelja

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to autoplay. The “undecided” default means to allow autoplay of muted media, while “allow” and “deny” tell it to allow / deny all requests to autoplay media respectively.
sl_SI: Možnost je namenjena shranjevanju nastavitve dovoljenj za samodejno predvajanje vsebine. Privzeta nastavitev »neodločeno« omogoča samodejno predvajanje utišane predstavne vsebine, medtem ko »dovoli« in »zavrni« določata samodejno predvajanje oziroma nepredvajanje.

en: Memory usage
sl_SI: Uporaba pomnilnika

en: Version %s
sl_SI: Različica %s

en: About Web
sl_SI: O programu

en: Epiphany Technology Preview
sl_SI: Predogled tehnologije Epiphany

en: A simple, clean, beautiful view of the web
sl_SI: Enostaven, izčiščen, prekrasen pogled na splet

note: Displayed when opening applications without any installed web apps.
en: Apps
sl_SI: Programi

en: List of installed web apps
sl_SI: Seznam nameščenih spletnih programov

en: Delete
sl_SI: Izbriši

note: Note for translators: this refers to the installation date.
en: Installed on:
sl_SI: Nameščeno:

en: You can add your favorite website by clicking <b>Install as Web App…</b> within the page menu.
sl_SI: S klikom na možnost menija <b>Namesti kot spletni program …</b> je mogoče priljubljene spletne strani dodati kot priljubljene.

note: Displayed when opening the browser for the first time.
en: Welcome to Web
sl_SI: Dobrodošli v programu Splet

en: Start browsing and your most-visited sites will appear here.
sl_SI: Ko začnete z brskanjem, bodo najpogosteje obiskane strani prikazane na tem mestu.

en: Remove from overview
sl_SI: Odstrani iz pregleda

en: Private Browsing
sl_SI: Zasebno brskanje

en: You are currently browsing incognito. Pages viewed in this mode will not show up in your browsing history and all stored information will be cleared when you close the window. Files you download will be kept.
sl_SI: Možnost omogoča brskanje v zasebnem načinu. Obiskane strani ne bodo prikazane v zgodovini brskanja in vsi podatki, pridobljeni med to sejo, bodo po zaprtju okna izbrisani. Prejete datoteke bodo ohranjene.

en: Incognito mode hides your activity only from people using this computer.
sl_SI: V zasebnem načinu, lahko prikrijete dejavnosti, ki jih izvajate na spletu pred drugimi uporabniki tega računalnika.

en: It will not hide your activity from your employer if you are at work. Your internet service provider, your government, other governments, the websites that you visit, and advertisers on these websites may still be tracking you.
sl_SI: Delo v zasebnem načinu pa ne omogoča skrivanja pred zunanjim nadzorom na delovnem mestu, pred ponudnikom internetnih storitev, pred vladnimi ustanovami in pred spletnimi stranmi, ki jih obiščete. Spletne strani lahko skozi oglase še vedno izvajajo sledenje.

en: PIN required
sl_SI: Zahtevan je vpis kode PIN

en: Please enter PIN for %s, to authenticate at %s:%d.
sl_SI: Vpisati je treba kodo PIN za %s, za overitev dostopa do %s:%d.

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Login
sl_SI: _Prijava

en: Select certificate
sl_SI: Izbor potrdila

en: The website %s:%d requests that you provide a certificate for authentication for %s.
sl_SI: Spletišče %s:%d zahteva overitev z ustreznim potrdilom za %s.

en: The website %s:%d requests that you provide a certificate for authentication.
sl_SI: Spletišče %s:%d zahteva overitev z ustreznim potrdilom.

en: _Select
sl_SI: _Izberi

en: Select a Directory
sl_SI: Izbor mape

en: Select the Destination
sl_SI: Izbor ciljnega mesta

en: Download Requested
sl_SI: Zahtevan je prejem datoteke

en: _Download
sl_SI: _Prejmi

note: Type
en: Type: %s (%s)
sl_SI: Vrsta: %s (%s)

note: Source
en: Source: %s
sl_SI: Vir: %s

note: Question
en: Where do you want to save the file?
sl_SI: Kam želite shraniti datoteko?

note: Translators: a desktop notification when a download finishes.
en: Finished downloading %s
sl_SI: Prejemanje %s je končano.

note: Translators: the title of the notification.
en: Download finished
sl_SI: Prejem je končan

note: Translators: 'ESC' and 'F11' are keyboard keys.
en: Press %s to exit fullscreen
sl_SI: Pritisnite tipko %s za izhod iz celozaslonskega načina.

en: ESC
sl_SI: Esc

note: Translators: this means WebDriver control.
en: Web is being controlled by automation
sl_SI: Program upravlja sistem automation

en: URI %s not authorized to access Epiphany resource %s
sl_SI: Dostop preko naslova URI %s do vira programa %s ni dovoljen.

en: Send an email message to “%s”
sl_SI: Pošlji elektronsko sporočilo za »%s«

note: TRANSLATORS: This string is part of the previous translatable string. * It is appended for each extraneous mailto: URI email address. For * example if you have mailto:foo@example.com,bar@example.com,baz@example.com * it will show * Send an email to “foo@example.com”, “bar@example.com”, “baz@example.
en: , “%s”
sl_SI: , »%s«

en: Blank page
sl_SI: Prazna stran

note: Title for the blank page Translators: tooltip for the new tab button
en: New Tab
sl_SI: Nov zavihek

en: Arabic (_IBM-864)
sl_SI: Arabsko (_IBM-864)

en: Arabic (ISO-_8859-6)
sl_SI: Arabsko (ISO-_8859-6)

en: Arabic (_MacArabic)
sl_SI: Arabsko (_MacArabic)

en: Arabic (_Windows-1256)
sl_SI: Arabsko (_Windows-1256)

en: Baltic (_ISO-8859-13)
sl_SI: Baltsko (_ISO-8859-13)

en: Baltic (I_SO-8859-4)
sl_SI: Baltsko (I_SO-8859-4)

en: Baltic (_Windows-1257)
sl_SI: Baltsko (_Windows-1257)

en: _Armenian (ARMSCII-8)
sl_SI: _Armensko (ARMSCII-8)

en: _Georgian (GEOSTD8)
sl_SI: _Gruzijsko (GEOSTD8)

en: Central European (_IBM-852)
sl_SI: Srednjeevropsko (_IBM-852)

en: Central European (I_SO-8859-2)
sl_SI: Srednjeevropsko (I_SO-8859-2)

en: Central European (_MacCE)
sl_SI: Srednjeevropsko (_MacCE)

en: Central European (_Windows-1250)
sl_SI: Srednjeevropsko (_Windows-1250)

en: Chinese Simplified (_GB18030)
sl_SI: Poenostavljeno kitajsko (_GB18030)

en: Chinese Simplified (G_B2312)
sl_SI: Poenostavljeno kitajsko (G_B2312

en: Chinese Simplified (GB_K)
sl_SI: Poenostavljeno kitajsko (GB_K)

en: Chinese Simplified (_HZ)
sl_SI: Poenostavljeno kitajsko (_HZ)

en: Chinese Simplified (_ISO-2022-CN)
sl_SI: Poenostavljeno kitajsko (_ISO-2022-CN)

en: Chinese Traditional (Big_5)
sl_SI: Tradicionalno kitajsko (Big_5)

en: Chinese Traditional (Big5-HK_SCS)
sl_SI: Tradicionalno kitajsko (Big5-HK_SCS)

en: Chinese Traditional (_EUC-TW)
sl_SI: Tradicionalno kitajsko (_EUC-TW)

en: Cyrillic (_IBM-855)
sl_SI: Cirilica (_IBM-855)

en: Cyrillic (I_SO-8859-5)
sl_SI: Cirilica (I_SO-8859-5)

en: Cyrillic (IS_O-IR-111)
sl_SI: Cirilica (IS_O-IR-111)

en: Cyrillic (_KOI8-R)
sl_SI: Cirilica (_KOI8-R)

en: Cyrillic (_MacCyrillic)
sl_SI: Cirilica (_MacCyrillic)

en: Cyrillic (_Windows-1251)
sl_SI: Cirilica (_Windows-1251)

en: Cyrillic/_Russian (IBM-866)
sl_SI: Cirilica/_Rusko (IBM-866)

en: Greek (_ISO-8859-7)
sl_SI: Grško (_ISO-8859-7))

en: Greek (_MacGreek)
sl_SI: Grško (_MacGreek)

en: Greek (_Windows-1253)
sl_SI: Grško (_Windows-1253

en: Gujarati (_MacGujarati)
sl_SI: Gujaratsko (_MacGujarati)

en: Gurmukhi (Mac_Gurmukhi)
sl_SI: Gurmukhijsko (Mac_Gurmukhi)

en: Hindi (Mac_Devanagari)
sl_SI: Hindujsko (Mac_Devanagari)

en: Hebrew (_IBM-862)
sl_SI: Hebrejsko (_IBM-862)

en: Hebrew (IS_O-8859-8-I)
sl_SI: Hebrejsko (IS_O-8859-8-I)

en: Hebrew (_MacHebrew)
sl_SI: Hebrejsko (_MacHebrew)

en: Hebrew (_Windows-1255)
sl_SI: Hebrejsko (_Windows-1255)

en: _Visual Hebrew (ISO-8859-8)
sl_SI: _Vidno hebrejsko (ISO-8859-8)

en: Japanese (_EUC-JP)
sl_SI: Japonsko (_EUC-JP)

en: Japanese (_ISO-2022-JP)
sl_SI: Japonsko (_ISO-2022-JP)

en: Japanese (_Shift-JIS)
sl_SI: Japonsko (_Shift-JIS)

en: Korean (_EUC-KR)
sl_SI: Korejsko (_EUC-KR))

en: Korean (_ISO-2022-KR)
sl_SI: Korejsko (_ISO-2022-KR)

en: Korean (_JOHAB)
sl_SI: Korejsko (_JOHAB)

en: Korean (_UHC)
sl_SI: Korejsko (_UHC)

en: _Celtic (ISO-8859-14)
sl_SI: _Keltsko (ISO-8859-14)

en: _Icelandic (MacIcelandic)
sl_SI: _Islandsko (MacIcelandic)

en: _Nordic (ISO-8859-10)
sl_SI: _Nordijsko (ISO-8859-10)

en: _Persian (MacFarsi)
sl_SI: _Farški (MacFarsi)

en: Croatian (Mac_Croatian)
sl_SI: Hrvaško (Mac_Croatian

en: _Romanian (MacRomanian)
sl_SI: _Romunsko (MacRomanian))

en: R_omanian (ISO-8859-16)
sl_SI: R_omunsko (ISO-8859-16)

en: South _European (ISO-8859-3)
sl_SI: Južno_evropsko (ISO-8859-3)

en: Thai (TIS-_620)
sl_SI: Tajsko (TIS-_620)

en: Thai (IS_O-8859-11)
sl_SI: Tajsko (IS_O-8859-11)

en: _Thai (Windows-874)
sl_SI: _Tajsko (Windows-874)

en: Turkish (_IBM-857)
sl_SI: Turško (_IBM-857)

en: Turkish (I_SO-8859-9)
sl_SI: Turško (I_SO-8859-9)

en: Turkish (_MacTurkish)
sl_SI: Turško (_MacTurkish

en: Turkish (_Windows-1254)
sl_SI: Turško (_Windows-1254)

en: Cyrillic/Ukrainian (_KOI8-U)
sl_SI: Cirilica/Ukrajinsko (_KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (Mac_Ukrainian)
sl_SI: Cirilica/Ukrajinsko (Mac_Ukrainian)

en: Vietnamese (_TCVN)
sl_SI: Vietnamsko (_TCVN)

en: Vietnamese (_VISCII)
sl_SI: Vietnamsko (_VISCII)

en: Vietnamese (V_PS)
sl_SI: Vietnamsko (V_PS)

en: Vietnamese (_Windows-1258)
sl_SI: Vietnamsko (_Windows-1258)

en: Western (_IBM-850)
sl_SI: Zahodno (_IBM-850)

en: Western (_ISO-8859-1)
sl_SI: Zahodno (I_SO-8859-1)

en: Western (IS_O-8859-15)
sl_SI: Zahodno (IS_O-8859-15)

en: Western (_MacRoman)
sl_SI: Zahodno (_MacRoman)

en: Western (_Windows-1252)
sl_SI: Zahodno (_Windows-1252)

note: The following encodings are so rarely used that we don't want to * pollute the "related" part of the encodings menu with them, so we * set the language group to 0 here.
en: English (_US-ASCII)
sl_SI: Angleško (_US-ASCII)

en: Unicode (UTF-_16 BE)
sl_SI: Unikod (UTF-_16 BE)

en: Unicode (UTF-1_6 LE)
sl_SI: Unikod (UTF-1_6 LE)

en: Unicode (UTF-_32 BE)
sl_SI: Unikod (UTF-_32 BE)

en: Unicode (UTF-3_2 LE)
sl_SI: Unikod (UTF-3_2 LE)

note: Translators: this is the title that an unknown encoding will * be displayed as.
en: Unknown (%s)
sl_SI: Neznan nabor (%s)

en: Type to search…
sl_SI: Besedilo za iskanje …

en: Find previous occurrence of the search string
sl_SI: Najde predhodno ponovitev iskanega niza

en: Find next occurrence of the search string
sl_SI: Najde naslednjo ponovitev iskanega niza

en: %s is not a valid URI
sl_SI: Naslov %s ni veljaven naslov URI

en: Text not found
sl_SI: Besedila ni mogoče najti.

en: Search wrapped back to the top
sl_SI: Iskanje se ponovi od začetka

en: All files
sl_SI: Vse datoteke

en: All supported types
sl_SI: Vse podprte vrste

note: Translators: Message appears when insecure password form is focused.
en: This form is not secure ‒ passwords will not be kept private
sl_SI: Obrazec ni varen – vpisana gesla so lahko vidna tretjim osebam

en: _Dismiss
sl_SI: _Opusti

en: Web process crashed
sl_SI: Spletno opravilo se je sesulo

en: Web process terminated due to exceeding memory limit
sl_SI: Spletno opravilo se je končalo zaradi presežene omejitve pomnilnika

en: Web process terminated by API request
sl_SI: Spletno opravilo je končano po zahtevi API

en: Page Unresponsive
sl_SI: Stran ni odzivna

en: The current page “%s” is not responding
sl_SI: Trenutna stran »%s« ni odzivna

en: _Wait
sl_SI: _Počakaj

en: Force _Stop
sl_SI: Vsili _zaustavitev

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
sl_SI: Poteka nalaganje »%s« …

en: Loading…
sl_SI: Nalaganje …

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website presented identification that belongs to a different website.
sl_SI: Spletna stran se javlja s potrdilom, ki pripada drugi spletni strani.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is too old to trust. Check the date on your computer’s calendar.
sl_SI: Potrdilo strani je staro in mu ni mogoče zaupati. Preverite datum, ki je nastavljen na računalniku.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification was not issued by a trusted organization.
sl_SI: Potrdilo strani ni ni bilo izdano s strani zaupljive ustanove.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification could not be processed. It may be corrupted.
sl_SI: Potrdila strani ni mogoče prebrati. Najverjetneje je poškodovano.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification has been revoked by the trusted organization that issued it.
sl_SI: Potrdilo strani je bilo preklicano s strani ustanove, ki je potrdilo izdalo.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification cannot be trusted because it uses very weak encryption.
sl_SI: Potrdilu strani ni mogoče zaupati, ker ima določeno zelo šibko šifriranje.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is only valid for future dates. Check the date on your computer’s calendar.
sl_SI: Potrdilo strani bo šele stopilo v veljavo. Preverite datum, ki je nastavljen na računalniku.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a network error. Page title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Problem Loading Page
sl_SI: Težave z nalaganjem strani

note: Message title when a site cannot be loaded due to a network error.
en: Unable to display this website
sl_SI: Spletne strani ni mogoče pokazati.

note: Error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The site at %s seems to be unavailable.
sl_SI: Spletišče %s najverjetneje ni na voljo.

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: It may be temporarily inaccessible or moved to a new address. You may wish to verify that your internet connection is working correctly.
sl_SI: Morda je stran nedostopna začasno, ali pa je spremenjen naslov. V kolikor se napaka ponavlja, preverite tudi omrežno povezavo.

note: Technical details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The precise error was: %s
sl_SI: Natančen opis napake je: %s

note: The button on the network error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the page crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the process crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the unresponsive process error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. Translators: toolt
en: Reload
sl_SI: Ponovno naloži

note: Message title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Oops! There may be a problem
sl_SI: Ojoj! Prišlo je do napake.

note: Error details when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: The page %s may have caused Web to close unexpectedly.
sl_SI: Stran %s je morda povzročila nepričakovano sesutje brskalnika

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: If this happens again, please report the problem to the %s developers.
sl_SI: V kolikor se napaka večkrat pojavlja, pošljite poročilo o hrošču razvijalcem %s.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Problem Displaying Page
sl_SI: Napaka prikazovanja strani

note: Message title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Oops!
sl_SI: Ojoj!

note: Error details when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Something went wrong while displaying this page. Please reload or visit a different page to continue.
sl_SI: Prišlo je do napake med prikazovanjem strani. Stran ponovno naložite ali obiščite drugo stran.

note: Page title when web content has become unresponsive.
en: Unresponsive Page
sl_SI: Neodzivna stran

note: Message title when web content has become unresponsive.
en: Uh-oh!
sl_SI: Ops!

note: Error details when web content has become unresponsive.
en: This page has been unresponsive for too long. Please reload or visit a different page to continue.
sl_SI: Stran je že predolgo neodzivna. Ponovno jo naložite ali pa obiščite drugo stran za nadaljevanje.

note: Page title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: Security Violation
sl_SI: Kršitev varnostnih nastavitev

note: Message title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This Connection is Not Secure
sl_SI: Ta povezava ni varna

note: Error details when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This does not look like the real %s. Attackers might be trying to steal or alter information going to or from this site.
sl_SI: To ni videti kot pravo potrdilo %s. Neznane osebe morda poskušajo priti do podatkov s strani, ali pa jih želijo zlonamerno spremeniti.

note: The button on the invalid TLS certificate error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on no such file error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE.
en: Go Back
sl_SI: Nazaj

note: The hidden button on the invalid TLS certificate error page. Do not add mnemonics here.
en: Accept Risk and Proceed
sl_SI: Sprejmi tveganje in nadaljuj

note: Page title on no such file error page Message title on the no such file error page.
en: File not found
sl_SI: Datoteke ni mogoče najti

en: %s could not be found.
sl_SI: %s ni mogoče najti.

en: Please check the file name for capitalization or other typing errors. Also check if it has been moved, renamed, or deleted.
sl_SI: Preverite ime datoteke za velike črke oziroma druge napake. Preverite tudi, ali je bila datoteka premaknjena, preimenovana ali izbrisana.

en: None specified
sl_SI: Ni določeno

en: Technical information
sl_SI: Tehnični podatki

en: Unspecified
sl_SI: Nedoločeno

en: Web pages
sl_SI: Spletne strani

en: Images
sl_SI: Slike

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess. Translators: tooltip for the downloads button
en: Downloads
sl_SI: Prejemi

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess.
en: Desktop
sl_SI: Namizje

en: Home
sl_SI: Začetna stran

en: Could not create a temporary directory in “%s”.
sl_SI: Ni mogoče ustvariti začasne mape v »%s«.

en: The file “%s” exists. Please move it out of the way.
sl_SI: Datoteka »%s« obstaja. Odmaknite jo s poti.

en: Failed to create directory “%s”.
sl_SI: Ni mogoče ustvariti mape »%s«.

note: Translators: First %s is the name of the user currently logged in on the * machine. The second %s is the machine's name. You can use the variables * in a different order by changing them to %2$s and %1$s.
en: %s’s GNOME Web on %s
sl_SI: Brskalnik Splet uporabnika %s na %s

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 12∶34 am"
en: Today %I∶%M %p
sl_SI: Danes %I∶%M %p

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 15∶34"
en: Today %H∶%M
sl_SI: Danes %H∶%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 12∶34 am"
en: Yesterday %I∶%M %p
sl_SI: Včeraj %I∶%M %p

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 15∶34"
en: Yesterday %H∶%M
sl_SI: Včeraj %H∶%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in a different year, * strftime format. e.g. "Feb 12 1997"
en: %b %d %Y
sl_SI: %d. %b %Y

note: impossible time or broken locale settings
en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Failed to get desktop filename for webapp id %s
sl_SI: Pridobivanje imena datoteke namizja za ID spletnega programa %s je spodletelo

en: Failed to install desktop file %s:
sl_SI: Nameščanje namizne datoteke %s: je spodletelo:

en: Profile directory %s already exists
sl_SI: Mapa profila %s že obstaja

en: Failed to create directory %s
sl_SI: Ustvarjanje mape %s je spodletelo

en: Failed to create .app file: %s
sl_SI: Ustvarjanje datoteke .app je spodletelo: %s

en: Cannot create SQLite connection. Close browser and try again.
sl_SI: Ni mogoče ustvariti povezave SQLite. Zaprite brskalnik in poskusite znova.

en: Browser password database could not be opened. Close browser and try again.
sl_SI: Podatkovne zbirke gesel ni mogoče odpreti. Zaprite brskalnik in poskusite znova.

note: Translators: The first %s is the username and the second one is the * security origin where this is happening. Example: gnome@gmail.com and * https://mail.google.com.
en: Password for %s in a form in %s
sl_SI: Geslo za %s na spletišču %s

note: Translators: The %s is the security origin where this is happening. * Example: https://mail.google.com.
en: Password in a form in %s
sl_SI: Geslo v obrazcu %s

en: Failed to obtain storage credentials.
sl_SI: Pridobivanje poveril shrambe je spodletelo.

en: Please visit Firefox Sync and sign in again to continue syncing.
sl_SI: Obiščite spletišče Firefox Sync, in se prijavite za nadaljevanje usklajevanja.

en: The password of your Mozilla account seems to have been changed.
sl_SI: Geslo računa Mozilla je najverjetneje spremenjeno.

en: Please visit Firefox Sync and sign in with the new password to continue syncing.
sl_SI: Obiščite spletišče Firefox Sync, in se prijavite z novim geslom za nadaljevanje usklajevanja.

en: Failed to obtain signed certificate.
sl_SI: Pridobivanje podpisanega potrdila je spodletelo.

en: Could not find the sync secrets for the current sync user.
sl_SI: Ni mogoče najti usklajevalnih žetonov za trenutno prijavljenega uporabnika.

en: The sync secrets for the current sync user are invalid.
sl_SI: Usklajevalni žetoni za trenutno prijavljenega uporabnika niso veljavni.

en: Failed to store sync secrets (is the secret service or secrets portal broken?):
sl_SI: Shranjevanje varnostnih kod je spodletelo (morda storitev ni na voljo ali pa je spletno mesto okvarjeno):

note: Translators: %s is the email of the user.
en: The sync secrets of %s
sl_SI: Usklajevalni žetoni za %s

en: Failed to upload client record.
sl_SI: Pošiljanje zapisa odjemalca je spodletelo.

en: Failed to upload crypto/keys record.
sl_SI: Pošiljanje zapisa šifrirnih ključev je spodletelo.

en: Failed to retrieve crypto keys.
sl_SI: Pridobivanje šifrirnih ključev je spodletelo.

en: Failed to upload meta/global record.
sl_SI: Pošiljanje zapisa splošnih in meta podatkov je spodletelo.

note: Translators: the %d is the storage version, the \n is a newline character.
en: Your Mozilla account uses storage version %d. Web only supports version %d.
sl_SI: Račun Mozilla uporablja različico shrambe %d, program Splet pa podpira le %d.

en: Failed to verify storage version.
sl_SI: Overjanje različice shrambe je spodletela.

en: Failed to upload device info
sl_SI: Pošiljanje podrobnosti o napravi je spodletelo.

en: Failed to retrieve the Sync Key
sl_SI: Pridobivanje usklajevalnega ključa je spodletelo.

en: Bookmark Properties
sl_SI: Lastnosti zaznamekov

en: File is not a valid Epiphany bookmarks file: missing tags table
sl_SI: Datoteka ni veljavna datoteka zaznamkov Epiphany: manjka razpredelnica oznak

en: File is not a valid Epiphany bookmarks file: missing bookmarks table
sl_SI: Datoteka ni veljavna datoteka zaznamkov Epiphany: manjka razpredelnica zaznamkov

en: Firefox bookmarks database could not be opened. Close Firefox and try again.
sl_SI: Podatkovne zbirke zaznamkov ni mogoče odpreti. Zaprite brskalnik Firefox in poskusite znova.

en: Firefox bookmarks could not be retrieved!
sl_SI: Zaznamkov programa Firefox ni mogoče pridobiti!

en: HTML bookmarks database could not be opened: %s
sl_SI: Podatkovne zbirke zaznamkov HTML ni mogoče odpreti: %s

en: HTML bookmarks database could not be read.
sl_SI: Podatkovne zbirke zaznamkov HTML ni mogoče prebrati.

en: HTML bookmarks database could not be parsed: %s
sl_SI: Podatkovne zbirke zaznamkov HTML ni mogoče razčleniti: %s

en: Bookmarks file could not be parsed:
sl_SI: Datoteke zaznamkov ni mogoče razčleniti:

en: Favorites
sl_SI: Priljubljene

en: Mobile
sl_SI: Mobilno

en: Save Link As
sl_SI: Shrani povezavo kot

en: Save Image As
sl_SI: Shrani sliko kot

en: Save Media As
sl_SI: Shrani predstavno datoteko kot

note: Translators: tooltip for the empty bookmark button
en: Bookmark Page
sl_SI: Stran zaznamkov

note: Translators: tooltip for the bookmarked button
en: Edit Bookmark
sl_SI: Uredi zaznamek

en: Stop
sl_SI: Zaustavi

en: The certificate does not match this website
sl_SI: Potrdilo za stran ni ustrezno.

en: The certificate has expired
sl_SI: Potrdilo je poteklo.

en: The signing certificate authority is not known
sl_SI: Podpisani overitelj potrdil ni poznan.

en: The certificate contains errors
sl_SI: Potrdilo vsebuje napake

en: The certificate has been revoked
sl_SI: Potrdilo je preklicano

en: The certificate is signed using a weak signature algorithm
sl_SI: Potrdilo je podpisano s šibkim algoritmom podpisovanja

en: The certificate activation time is still in the future
sl_SI: Čas omogočanja potrdila je šele v prihodnosti

en: The identity of this website has been verified.
sl_SI: Istovetnost strani je potrjena.

en: The identity of this website has not been verified.
sl_SI: Istovetnost strani ni potrjena.

note: Message on certificate dialog
en: No problems have been detected with your connection.
sl_SI: Ni zaznanih težav s povezavo.

en: This certificate is valid. However, resources on this page were sent insecurely.
sl_SI: Potrdilo je veljavno, vendar pa so viri s te strani poslani brez varnostne zaščite.

en: _Clear All
sl_SI: Počisti _vse

en: %d second left | %d seconds left
sl_SI[0]: še %d sekund
sl_SI[1]: še %d sekunda
sl_SI[2]: še %d sekundi
sl_SI[3]: še %d sekunde

en: %d minute left | %d minutes left
sl_SI[0]: še %d minut
sl_SI[1]: še %d minuta
sl_SI[2]: še %d minuti
sl_SI[3]: še %d minute

en: %d hour left | %d hours left
sl_SI[0]: še %d ur
sl_SI[1]: še %d ura
sl_SI[2]: še %d uri
sl_SI[3]: še %d ure

en: %d day left | %d days left
sl_SI[0]: še %d dni
sl_SI[1]: še %d dan
sl_SI[2]: še %d dneva
sl_SI[3]: še %d dni

en: %d week left | %d weeks left
sl_SI[0]: še %d tednov
sl_SI[1]: še %d teden
sl_SI[2]: še %d tedna
sl_SI[3]: še %d tedne

en: %d month left | %d months left
sl_SI[0]: še %d mesecev
sl_SI[1]: še %d mesec
sl_SI[2]: še %d meseca
sl_SI[3]: še %d mesece

en: Finished
sl_SI: Končano

en: Moved or deleted
sl_SI: Premaknjena ali izbrisana

en: Error downloading: %s
sl_SI: Napaka med prejemanjem: %s

en: Cancelling…
sl_SI: Poteka preklic …

en: Starting…
sl_SI: Začenjanje …

note: Translators: the %s refers to the time at which the last sync was made. * For example: Today 04:34 PM, Sun 11:25 AM, May 31 06:41 PM.
en: Last synchronized: %s
sl_SI: Nazadnje usklajeno: %s

en: Something went wrong, please try again later.
sl_SI: Prišlo je do napake, poskusite znova.

note: Translators: tooltip for the refresh button
en: Reload the current page
sl_SI: Ponovno naloži trenutno stran

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Stop loading the current page
sl_SI: Zaustavi nalaganje trenutne strani

en: It is not possible to modify history when in incognito mode.
sl_SI: Ni mogoče spremeniti zgodovine v načinu brez beleženja podatkov.

en: Remove the selected pages from history
sl_SI: Odstrani izbrane strani iz zgodovine

en: Copy URL
sl_SI: Kopiraj naslov URL

en: Clear Browsing History?
sl_SI: Ali želite počistiti zgodovino brskanja?

en: Clearing the browsing history will cause all history links to be permanently deleted.
sl_SI: Čiščenje zgodovine brskanja bo povzročilo, da bodo vsi zaznamki iz zgodovine trajno izbrisani.

en: Cl_ear
sl_SI: P_očisti

en: Remove all history
sl_SI: Odstrani celotno zgodovino

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: Notification Request
sl_SI: Zahteva za prikaz obvestil

en: Camera Request
sl_SI: Zahteva po dostopu do kamere

en: Microphone Request
sl_SI: Zahteva za dostop do mikrofona

en: Location Request
sl_SI: Zahteva za dostop do mesta

en: Webcam and Microphone Request
sl_SI: Zahteva za dostop do kamere in mikrofona

en: Permission Request
sl_SI: Zahteva za dovoljenje

en: Open a new browser window instead of a new tab
sl_SI: Odpri novo okno brskalnika in ne novega zavihka

en: Load the given session state file
sl_SI: Naloži podano datoteko stanja seje

en: FILE
sl_SI: DATOTEKA

en: Start an instance with user data read-only
sl_SI: Zaženi brskalnik v načinu podatkov le za branje

en: Start a private instance with separate user data
sl_SI: Zaženi zasebno sejo z ločenimi podatki uporabnika

en: Start a private instance in web application mode
sl_SI: Zaženi zasebno sejo v spletnem programskem načinu

en: Start a private instance for WebDriver control
sl_SI: Zaženi zasebno sejo s podporo WebDriver

en: Custom profile directory for private instance
sl_SI: Mapa profila po meri za uporabo zasebne seje

en: URL …
sl_SI: Naslov URL …

en: Web options
sl_SI: Možnosti programa

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to send you notifications
sl_SI: Stran na »%s« zahteva dovoljenje za prikazovanje obvestil na namizju.

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: Location Access Request
sl_SI: Zahteva za dostop do mesta

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to know your location
sl_SI: Stran na »%s« želi pridobiti podatke geolokacije.

note: Translators: Microphone policy for a specific site.
en: Microphone Access Request
sl_SI: Zahteva za dostop do mikrofona

note: Translators: Microphone policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your microphone
sl_SI: Stran na »%s« zahteva dostop do mikrofona.

note: Translators: Webcam policy for a specific site.
en: Webcam Access Request
sl_SI: Zahteva za dostop do spletne kamere

note: Translators: Webcam policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your webcam
sl_SI: Stran na »%s« zahteva dostop do spletne kamere.

note: Translators: Webcam and microphone policy for a specific site.
en: Webcam and Microphone Access Request
sl_SI: Zahteva za dostop do spletne kamere in mikrofona

note: Translators: Webcam and microphone policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your webcam and microphone
sl_SI: Stran »%s« zahteva dostop do mikrofona in spletne kamere.

note: Translators: Storage access policy for a specific site.
en: Website Data Access Request
sl_SI: Zahteva za dostop do spletnih podatkov

note: Translators: Storage access policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to access its own data (including cookies) while browsing “%s”. This will allow “%s” to track your activity on “%s”.
sl_SI: Stran »%s« zahteva dostop do lastnih podatkov (vključno s piškotki) med brskanjem »%s«. S tem bo lahko »%s« sledil vaši dejavnosti na »%s«.

note: Translators: Clipboard policy for a specific site.
en: Clipboard Access Request
sl_SI: Zahteva za dostop do spletišča

note: Translators: Clipboard policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to access your clipboard
sl_SI: Stran na »%s« zahteva dostop do odložišča

note: Label in certificate popover when site is untrusted. %s is a URL.
en: This web site’s digital identification is not trusted. You may have connected to an attacker pretending to be %s.
sl_SI: Potrdilo te strani ni varno. Povsem mogoče je, da se povezujete z lažno stranjo %s.

note: Label in certificate popover when site uses HTTP. %s is a URL.
en: This site has no security. An attacker could see any information you send, or control the content that you see.
sl_SI: Spletna stran nima omogočenih varnostnih protokolov. Ker vsebina ni šifrirana, lahko nepovabljeni uporabniki prestrežejo poslane podatke in nadzirajo vsebino sp letne strani.

note: Label in certificate popover when site sends mixed content.
en: This web site did not properly secure your connection.
sl_SI: To spletišče ni zahtevalo varne povezave.

note: Label in certificate popover on secure sites.
en: Your connection seems to be secure.
sl_SI: Povezava je videti varna.

en: _View Certificate…
sl_SI: _Poglej potrdilo …

en: Allow
sl_SI: Dovoli

en: Deny
sl_SI: Zavrni

en: Ask
sl_SI: Vprašaj

en: Permissions
sl_SI: Dovoljenja

en: Advertisements
sl_SI: _Oglasna sporočila

en: Notifications
sl_SI: Obvestila

en: Password saving
sl_SI: Shranjevanje gesla

en: Location access
sl_SI: Dostop do mesta

en: Microphone access
sl_SI: Dostop do mikrofona

en: Webcam access
sl_SI: Dostop do spletne kamere

en: Media autoplay
sl_SI: Samodejno predvajanje predstavitev

en: Without Sound
sl_SI: Brez zvoka

note: Translators: tooltip for the new tab button
en: Open a new tab
sl_SI: Odpri nov zavihek

note: Undo, redo.
en: _Undo
sl_SI: _Razveljavi

en: Re_do
sl_SI: _Uveljavi

note: Edit.
en: Cu_t
sl_SI: _Izreži

en: _Copy
sl_SI: _Kopiraj

en: _Paste
sl_SI: _Prilepi

en: _Paste Text Only
sl_SI: _Prilepi le besedilo

en: Select _All
sl_SI: Izberi _vse

en: S_end Link by Email…
sl_SI: P_ošlji povezavo po elektronski pošti …

en: _Reload
sl_SI: _Znova naloži

en: _Back
sl_SI: _Nazaj

en: _Forward
sl_SI: _Naprej

note: Bookmarks
en: Add Boo_kmark…
sl_SI: _Dodaj zaznamek …

note: Links.
en: Open Link in New _Window
sl_SI: Odpri povezavo v _novem oknu

en: Open Link in New _Tab
sl_SI: Odpri povezavo v novem _zavihku

en: Open Link in I_ncognito Window
sl_SI: Odpri povezavo v _zasebnem oknu

en: _Save Link As…
sl_SI: Shrani povezavo _kot …

en: _Copy Link Address
sl_SI: _Kopiraj naslov povezave

en: _Copy E-mail Address
sl_SI: _Kopiraj elektronski naslov

note: Images.
en: View _Image in New Tab
sl_SI: Odpri _sliko v novem zavihku

en: Copy I_mage Address
sl_SI: Kopiraj n_aslov slike

en: _Save Image As…
sl_SI: S_hrani sliko kot …

en: Set as _Wallpaper
sl_SI: Nastavi kot sliko _ozadja

note: Video.
en: Open Video in New _Window
sl_SI: Odpri _video v novem oknu

en: Open Video in New _Tab
sl_SI: Odpri video v novem zavihku

en: _Save Video As…
sl_SI: Shrani video povezavo _kot …

en: _Copy Video Address
sl_SI: Kopiraj _naslov video povezave

note: Audio.
en: Open Audio in New _Window
sl_SI: Odpri _zvok v novem oknu

en: Open Audio in New _Tab
sl_SI: Odpri zvok v novem zavihku

en: _Save Audio As…
sl_SI: Shrani zvočno povezavo _kot …

en: _Copy Audio Address
sl_SI: Kopiraj _naslov zvočne povezave

en: Save Pa_ge As…
sl_SI: Shrani s_tran kot …

en: _Take Screenshot…
sl_SI: _Zajemi zaslonsko sliko …

en: _Page Source
sl_SI: _Izvorna koda strani

en: Search the Web for “%s”
sl_SI: Preišči splet za »%s«

en: Open Link
sl_SI: Odpri povezavo

en: Open Link In New Tab
sl_SI: Odpri povezavo v novem zavihku

en: Open Link In New Window
sl_SI: Odpri povezavo v novem oknu

en: Open Link In Incognito Window
sl_SI: Odpri povezavo v zasebnem oknu

en: _Ask Later
sl_SI: _Vprašaj kasneje

en: _Deny
sl_SI: _Zavrni

en: _Allow
sl_SI: _Dovoli

en: Leave Website?
sl_SI: Ali želite zapustiti so spletišče?

en: A form was modified and has not been submitted
sl_SI: Podatki obrazca so spremenjeni in niso bili poslani.

en: _Discard Form
sl_SI: _Zavrzi obrazec

en: Download operation
sl_SI: Opravilo prejemanja

en: Show details
sl_SI: Pokaži podrobnosti

en: %d download operation active | %d download operations active
sl_SI[0]: V teku je %d prejemanj
sl_SI[1]: V teku je %d prejemanje
sl_SI[2]: V teku je %d prejemanji
sl_SI[3]: V teku je %d prejemanja

en: Set as Default Browser?
sl_SI: Ali želite nastaviti program kot privzeti brskalnik?

en: Use Web as your default web browser and for opening external links
sl_SI: Uporabite Splet kot privzeti brskalnik za odpiranje zunanjih povezav

en: Use Epiphany Technology Preview as your default web browser and for opening external links
sl_SI: Uporabi preizkusno različico brskalnika Epiphany kot privzet spletni brskalnik in za odpiranje zunanjih povezav

en: _Ask Again Later
sl_SI: _Vprašaj ponovno kasneje

en: _No
sl_SI: _Ne

en: _Yes
sl_SI: _Da

en: Save password?
sl_SI: Ali želite shraniti gesla?

en: Passwords can be removed at any time in Preferences
sl_SI: Gesla je mogoče kadarkoli odstraniti med nastavitvami

en: Not Now
sl_SI: Ne zdaj

en: Never Save
sl_SI: Nikoli ne shrani

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Close Multiple Tabs?
sl_SI: Ali res želite zapreti več zavihkov?

en: If this window is closed, all open tabs will be lost
sl_SI: Če okno zaprete, bodo izgubljeni vsi odprti zavihki.

en: C_lose Tabs
sl_SI: Zapri _zavihke

en: New tab opened
sl_SI: Odprt je nov zavihek

en: Switch
sl_SI: Preklopi

en: Cookies
sl_SI: Piškotki

en: HTTP disk cache
sl_SI: Predpomnilnik HTTP

en: Local storage data
sl_SI: Krajevno shranjevanje podatkov

en: Offline web application cache
sl_SI: Programski spletni predpomnilnik za delo brez povezave

en: IndexedDB databases
sl_SI: Podatkovne zbirke IndexedDB

en: HSTS policies cache
sl_SI: Predpomnilnik pravil HSTS

en: Intelligent Tracking Prevention data
sl_SI: Podatki naprednega onemogočanja sledenja ITP

en: New search engine
sl_SI: Nov iskalnik

en: A_dd Search Engine…
sl_SI: Dodaj spletnimi _iskalniki …

en: This field is required
sl_SI: To polje je obvezno.

en: Address must start with either http:// or https://
sl_SI: Naslov se mora začeti shttp:// ali https://.

en: Address must contain the search term represented by %s
sl_SI: Naslov mora vključevati iskalni niz, ki ga opredeljuje %s

en: Address should not contain the search term several times
sl_SI: Naslov ne sme vključevati več iskalnih nizov

en: Address is not a valid URI
sl_SI: Naslov ni veljaven naslov URI

en: Address is not a valid URL. The address should look like https://www.example.com/search?q=%s
sl_SI: Naslov ni veljaven naslov URL. Zapis mora biti v obliki https://www.iskalnik.si/search?q=%s

en: This shortcut is already used.
sl_SI: Ta tipkovna bližnjica je že v uporabi.

en: Search shortcuts must not contain any space.
sl_SI: Iskalne bližnjice morajo biti brez preslednih znakov.

en: Search shortcuts should start with a symbol such as !, # or @.
sl_SI: Iskalne bližnjice se morajo začeti s simboli, kot so !, # ali @.

en: A name is required
sl_SI: Zahtevano je ime iskalnika

en: This search engine already exists
sl_SI: Ta iskalnik že obstaja.

en: Remove Extension
sl_SI: Odstrani razširitev

en: Do you really want to remove this extension?
sl_SI: Ali res želite odstraniti to razširitev?

en: _Remove
sl_SI: _Odstrani

en: Delete All Passwords?
sl_SI: Ali želite izbrisati vsa gesla?

en: This will clear all locally stored passwords, and can not be undone.
sl_SI: S tem boste počistili vsa krajevno shranjena gesla. Opravila ni mogoče razveljaviti.

en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: Copy password
sl_SI: Kopiraj geslo

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Copy username
sl_SI: Kopiraj uporabniško ime

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Remove Password
sl_SI: Odstrani geslo

en: Sans
sl_SI: Pisava brez zavihkov

en: Serif
sl_SI: Pisava z zavihki

en: Light
sl_SI: Svetla

en: Dark
sl_SI: Temna

note: Translators: this is the title of a file chooser dialog.
en: Open File (manifest.json/xpi)
sl_SI: Odpri datoteko (manifest.json/xpi)

en: Add Language
sl_SI: Dodaj jezik

en: System language (%s) | System languages (%s)
sl_SI[0]: Sistemski jeziki (%s)
sl_SI[1]: Sistemski jezik (%s)
sl_SI[2]: Sistemska jezika (%s)
sl_SI[3]: Sistemski jeziki (%s)

en: Supported Image Files
sl_SI: Podprte slikovne datoteke

en: Executes only the n-th migration step
sl_SI: Izvede le n-ti korak migracije

en: Specifies the required version for the migrator
sl_SI: Določa zahtevano različico migratorja

en: Specifies the profile where the migrator should run
sl_SI: Določa profil, v katerem naj se zažene migrator

en: Web profile migrator
sl_SI: Prenos profila programa Splet

en: Web profile migrator options
sl_SI: Možnosti prenosa profila programa Splet

note: Translators: tooltip for the webextension actions button
en: Extensions
sl_SI: Razširitve

en: View Open Tabs
sl_SI: Pogled odprtih zavihkov

note: Translators: tooltip for the bookmarks popover button
en: Bookmarks
sl_SI: Zaznamki

note: Translators: tooltip for the back button
en: Back
sl_SI: Nazaj

note: Translators: tooltip for the forward button
en: Forward
sl_SI: Naprej

note: Translators: tooltip for the secret homepage button
en: Homepage
sl_SI: Začetna stran

en: Bookmark
sl_SI: Zaznamek

en: _Name
sl_SI: _Ime

en: _Address
sl_SI: _Naslov

en: Tags
sl_SI: Oznake

en: Add Tag…
sl_SI: Dodaj oznako …

en: _Add
sl_SI: _Dodaj

en: All
sl_SI: Vse

en: No Bookmarks
sl_SI: Ni zaznamkov

en: Bookmarked pages will appear here
sl_SI: Shranjeni zaznamki strani, bodo izpisani na tem mestu.

en: Website Data
sl_SI: Podatki spletišča

en: _Clear Data
sl_SI: _Počisti podatke

en: Remove selected website data
sl_SI: Odstrani izbrane podatke brskanja

en: Search website data
sl_SI: Preišči podatke brskanja

en: No Website Data Found
sl_SI: Podatkov spletišča ni mogoče najti

en: Website data will be listed here
sl_SI: Podatki spletišča bodo izpisani na tem mestu

en: Clear selected website data:
sl_SI: Počisti izbrane spletne podatke:

en: You cannot undo this action. The data you are choosing to clear will be removed forever.
sl_SI: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti. Podatki bodo trajno izbrisani.

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: No Results Found
sl_SI: Ni zadetkov

en: Try a different search
sl_SI: Poskusi drugačno iskanje

en: Text Encoding
sl_SI: Znakovno kodiranje besedila

en: Use Encoding Specified by Document
sl_SI: Uporabi nabor znakov, določen v dokumentu

en: Recent Encodings
sl_SI: Nedavno uporabljeni kodni nabori

en: Related Encodings
sl_SI: Podobni kodni nabori

en: Show All…
sl_SI: Pokaži vse …

en: Open _Inspector
sl_SI: Odpri _nadzornika

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Version
sl_SI: Različica

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: Firefox Sync
sl_SI: Usklajevalnik Firefox

en: Sync _Now
sl_SI: Uskladi _takoj

en: Sign in with your Mozilla account to sync your data with GNOME Web and Firefox on other computers. GNOME Web is not Firefox and is not produced or endorsed by Mozilla.
sl_SI: Prijava z računom Mozilla omogoča usklajevanje podatkov nastavitev tudi z drugimi napravami. Program Splet sicer podpira možnost spletnega računa Mozilla, vendar programa Fundacija Mozilla ne ustvarja in ne podpira.

en: Mozilla Account
sl_SI: Račun Mozilla

en: Logged in
sl_SI: Prijavljeno

en: Sign _Out
sl_SI: _Odjavi

en: Sync Options
sl_SI: Možnosti usklajevanja

en: Sync _Bookmarks
sl_SI: Uskladi _zaznamki

en: Sync _Passwords
sl_SI: Uskladi _gesla

en: Sync _History
sl_SI: Uskladi _zgodovino

en: Sync Open _Tabs
sl_SI: Uskladi odprte _zavihke

en: S_ynced Tabs
sl_SI: _Usklajeni zavihki

en: Frequency
sl_SI: Frekvenca

en: Device name
sl_SI: Ime naprave

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: _Change
sl_SI: _Spremeni

en: History
sl_SI: Zgodovina

en: Select Items
sl_SI: Izbor predmetov

en: Search history
sl_SI: Zgodovina iskanja

en: No History Found
sl_SI: Ni zadetkov zgodovine

en: Visited pages will be listed here
sl_SI: Obiskane strani bodo izpisane na tem mestu

en: _Open
sl_SI: _Odpri

en: Delete Language
sl_SI: Odstrani jezik

en: Search for websites, bookmarks, and open tabs
sl_SI: Iskanje spletišč, zaznamkov in odprtih zavihkov

en: Website Security Status and Permissions
sl_SI: Stanje varnosti in dovoljenja spletne strani

en: Reader Mode
sl_SI: Bralni način

en: View Available Passwords
sl_SI: Pokaži shranjena gesla

en: _Redo
sl_SI: _Ponovno uveljavi

en: Paste and _Go
sl_SI: Prilepi in _pojdi

en: R_eload
sl_SI: _Ponovno naloži

en: Reload _All Tabs
sl_SI: Ponovno naloži _vse zavihke

en: _Duplicate
sl_SI: Po_dvoji

en: P_in Tab
sl_SI: Pripn_i zavihek

en: Unp_in Tab
sl_SI: _Odpni zavihek

en: _Mute Tab
sl_SI: _Utišaj zavihek

en: Close Tabs to the _Left
sl_SI: Zapri zavihke na _levi

en: Close Tabs to the _Right
sl_SI: Zapri zavihke na _desni

en: Close _Other Tabs
sl_SI: Zapri _preostale zavihke

en: _Close
sl_SI: _Zapri

en: _Run in Background
sl_SI: _Zaženi v ozadju

en: _New Window
sl_SI: _Novo okno

en: New _Incognito Window
sl_SI: Novo _zasebno okno

en: Reopen Closed _Tab
sl_SI: Povrni _zaprt zavihek

en: Histo_ry
sl_SI: _Zgodovina

en: Firefox _Sync
sl_SI: _Usklajevalnik Firefox

en: I_mport and Export
sl_SI: U_vozi in izvozi

en: I_mport Bookmarks…
sl_SI: _Uvozi zaznamke …

en: E_xport Bookmarks…
sl_SI: _Izvozi zaznamke …

en: Import _Passwords…
sl_SI: Uvozi _gesla …

en: Install as _Web App…
sl_SI: Namesti kot _spletni program …

en: Manag_e Web Apps
sl_SI: Upravljanje _spletnih programov

en: Text Enco_ding…
sl_SI: Znakovno _kodiranje …

en: Pr_eferences
sl_SI: _Možnosti

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice‫

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About Web
sl_SI: _O programu

[ctx: tooltip]
en: Zoom Out
sl_SI: Oddalji

en: Restore Zoom
sl_SI: Povrni približanje

[ctx: tooltip]
en: Zoom In
sl_SI: Približaj

en: Print…
sl_SI: Natisni …

en: Find…
sl_SI: Najdi …

en: Fullscreen
sl_SI: Celozaslonski način

en: Save Login?
sl_SI: Ali želite shraniti podatke prijave?

en: Passwords are saved only on your device and can be removed at any time in Preferences
sl_SI: Gesla so shranjena le na vaši napravi in jih je mogoče kadarkoli odstraniti med Možnostmi programa

en: _Never Save
sl_SI: _Nikoli ne shrani

en: Passwords
sl_SI: Gesla

en: Remove All Passwords
sl_SI: Odstrani vsa gesla

en: Search passwords
sl_SI: Iskanje gesel

en: No Passwords Found
sl_SI: Ni najdenih gesel

en: Saved passwords will be listed here
sl_SI: Shranjena gesla bodo izpisana na tem mestu

en: _Copy Password
sl_SI: Kopiraj _geslo

en: C_opy Username
sl_SI: Kopiraj _uporabniško ime

en: Appearance
sl_SI: Videz

en: Fonts
sl_SI: Pisave

en: Use Custom Fonts
sl_SI: Uporabi pisave po meri

en: Sans Serif Font
sl_SI: Neserifna pisava

en: Serif Font
sl_SI: Serifna pisava

en: Monospace Font
sl_SI: Pisava stalne širine

en: Font Style
sl_SI: Prilagodi slog pisave

en: Color Scheme
sl_SI: Barvna shema

en: Style
sl_SI: Slog

en: Use Custom Stylesheet
sl_SI: Uporabi slogovno predlogo po meri

en: Use Custom JavaScript
sl_SI: Uporabi JavaScript po meri

en: Default Zoom Level
sl_SI: Uporabi privzeto raven približanja

en: Add New Extension
sl_SI: Dodaj novo razširitev

en: Extensions must be installed manually from their files
sl_SI: Razširitve je treba namestiti ročno iz datoteke

en: Epiphany is compatible with web extensions for Mozilla Firefox. To find and add web extensions, visit <a href="https://addons.mozilla.org">addons.mozilla.org</a>
sl_SI: Program Epiphany je združljiv s spletnimi razširitvami za Mozilla Firefox. Če želite poiskati in dodati spletne razširitve, obiščite <a href="https://addons.mozilla.org">addons.mozilla.org</a>.

en: No Extensions Installed
sl_SI: Ni nameščenih razširitev

en: General
sl_SI: Splošno

en: Web App
sl_SI: Spletni program

en: _Icon
sl_SI: _Ikona

en: _Homepage
sl_SI: _Začetna stran

en: _Title
sl_SI: _Naziv

en: _Manage Additional URLs
sl_SI: _Upravljanje z dodatnimi naslovi URL

en: Web Content
sl_SI: Spletna vsebina

en: Block _Advertisements
sl_SI: Onemogoči _oglasna sporočila

en: Block _Popup Windows
sl_SI: Onemogoči prikazovanje _pojavnih oken

en: Most _Visited Pages
sl_SI: Največkrat _obiskana stran

en: _Blank Page
sl_SI: _Prazna stran

en: _Custom
sl_SI: _Po meri

en: Ask o_n Download
sl_SI: Vprašaj ob _prejemu

en: _Download Folder
sl_SI: Mapa _prejemov

en: Search Engines
sl_SI: Iskalniki

en: Session
sl_SI: Seja

en: Start in _Incognito Mode
sl_SI: Zaženi brskalnik v _zasebnem načinu

en: _Restore Tabs on Startup
sl_SI: _Zapomni si nazadnje odprte zavihke

en: Browsing
sl_SI: Brskanje

en: Mouse _Gestures
sl_SI: Omogoči _poteze miške

en: S_witch Immediately to New Tabs
sl_SI: Takoj _preklopi na nove zavihke

en: _Spell Checking
sl_SI: _Preverjaj črkovanje

en: Developer
sl_SI: Razvijalec

en: Show D_eveloper Actions
sl_SI: Prikaži možnosti za _razvijalce

en: Add Language…
sl_SI: Dodaj jezik …

en: Choose a language:
sl_SI: Izbor jezika:

en: Privacy
sl_SI: Zasebnost

en: Web Tracking
sl_SI: Spletno sledenje

en: Intelligent _Tracking Prevention
sl_SI: Omogoči napredno preprečevanje _sledenja ITP

en: Allow websites to store cookies, databases, and local storage data
sl_SI: Dovoli shranjevanje piškotov spletnih strani, vpise v podatkovne zbirke in začasno krajevno zbiranje podatkov.

en: _Website Data Storage
sl_SI: _Dovoli shranjevanje spletnih podatkov

en: Search Suggestions
sl_SI: Iskalnik predlogov

en: Enable search suggestions in the URL entry
sl_SI: Omogoči izpis spletnih predlogov ob vnosu besedila v vnosno vrstico naslova URL.

en: _Google Search Suggestions
sl_SI: _Omogoči spletne predloge iskalnika Google

en: Personal Data
sl_SI: Podatki brskanja

en: Clear Website _Data
sl_SI: Počisti _spletne podatke

en: _Passwords
sl_SI: _Gesla

en: _Remember Passwords
sl_SI: _Zapomni si gesla

en: Selects Default Search Engine
sl_SI: Izbere privzeti spletni iskalnik

en: Name
sl_SI: Ime

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Shortcut
sl_SI: Tipkovna bližnjica

en: To determine the search address, perform a search using the search engine that you want to add and replace the search term with %s
sl_SI: Za določitev iskalnega naslova je treba z izbranim spletnim iskalnikom izvesti iskanje in zabeležiti naslov z iskalnim nizom %s.

en: R_emove Search Engine
sl_SI: Odstrani spletni _iskalnik

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: New Window
sl_SI: Odpre novo okno

[ctx: shortcut window]
en: New Incognito Window
sl_SI: Odpre novo zasebno okno

[ctx: shortcut window]
en: Open File
sl_SI: Odpre datoteko

[ctx: shortcut window]
en: Save Page
sl_SI: Shrani stran

[ctx: shortcut window]
en: Take Screenshot
sl_SI: Zajemi zaslonsko sliko

[ctx: shortcut window]
en: Print Page
sl_SI: Natisne stran

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Konča program

[ctx: shortcut window]
en: Help
sl_SI: Pokaže pomoč

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
sl_SI: Odpre meni

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
sl_SI: Pokaže tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Show Downloads List
sl_SI: Pokaže seznam prejemov

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
sl_SI: Krmarjenje

[ctx: shortcut window]
en: Go to Homepage
sl_SI: Skoči na začetno stran

[ctx: shortcut window]
en: Reload Current Page
sl_SI: Ponovno naloži trenutno stran

[ctx: shortcut window]
en: Reload Bypassing Cache
sl_SI: Ponovno naloži obvodni predpomnilnik

[ctx: shortcut window]
en: Stop Loading Current Page
sl_SI: Zaustavi nalaganje trenutne strani

[ctx: shortcut window]
en: Go Back to Previous Page
sl_SI: Skoči na predhodno stran

[ctx: shortcut window]
en: Go Forward to Next Page
sl_SI: Skoči na naslednjo stran

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
sl_SI: Zavihki

[ctx: shortcut window]
en: New Tab
sl_SI: Odpre nov zavihek

[ctx: shortcut window]
en: Close Current Tab
sl_SI: Zapre trenutni zavihek

[ctx: shortcut window]
en: Reopen Closed Tab
sl_SI: Povrne zaprti zavihek

[ctx: shortcut window]
en: Go to Next Tab
sl_SI: Skoči na naslednji zavihek

[ctx: shortcut window]
en: Go to Previous Tab
sl_SI: Skoči na predhodni zavihek

[ctx: shortcut window]
en: Move Current Tab to the Left
sl_SI: Premakne trenutni zavihek v levo

[ctx: shortcut window]
en: Move Current Tab to the Right
sl_SI: Premakne trenutni zavihek v desno

[ctx: shortcut window]
en: Duplicate Current Tab
sl_SI: Podvoji trenutni zavihek

[ctx: shortcut window]
en: View Open Tabs
sl_SI: Odpre pogled odprtih zavihkov

[ctx: shortcut window]
en: Miscellaneous
sl_SI: Razno

[ctx: shortcut window]
en: History
sl_SI: Pokaže zgodovino

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
sl_SI: Odpre možnosti

[ctx: shortcut window]
en: Bookmark Current Page
sl_SI: Ustvari zaznamek trenutne strani

[ctx: shortcut window]
en: Show Bookmarks List
sl_SI: Pokaže seznam zaznamkov

[ctx: shortcut window]
en: Import Bookmarks
sl_SI: Uvozi zaznamke

[ctx: shortcut window]
en: Export Bookmarks
sl_SI: Izvozi zaznamke

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Caret Browsing
sl_SI: Preklopi kazalni način brskanja

[ctx: shortcut window]
en: Web App
sl_SI: Spletni program

[ctx: shortcut window]
en: Install Site as Web App
sl_SI: Namesti kot spletni program

[ctx: shortcut window]
en: View
sl_SI: Pogled

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
sl_SI: Približa

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
sl_SI: Oddalji

[ctx: shortcut window]
en: Reset Zoom
sl_SI: Ponastavi približanje

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
sl_SI: Omogoči celozaslonski način

[ctx: shortcut window]
en: View Page Source
sl_SI: Pokaže izvorno kodo strani

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Inspector
sl_SI: Preklopi nadzornika

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Reader Mode
sl_SI: Preklopi bralni način

[ctx: shortcut window]
en: Editing
sl_SI: Urejanje

[ctx: shortcut window]
en: Cut
sl_SI: Izreže izbor

[ctx: shortcut window]
en: Copy
sl_SI: Kopira izbor

[ctx: shortcut window]
en: Paste
sl_SI: Prilepi izbor

[ctx: shortcut window]
en: Undo
sl_SI: Razveljavi opravilo

[ctx: shortcut window]
en: Redo
sl_SI: Ponovi opravilo

[ctx: shortcut window]
en: Select All
sl_SI: Izbere vse

[ctx: shortcut window]
en: Select Page URL
sl_SI: Izbere naslov URL strani

[ctx: shortcut window]
en: Search With Default Search Engine
sl_SI: Uporabi privzeti iskalnik

[ctx: shortcut window]
en: Find
sl_SI: Odpre iskalno polje

[ctx: shortcut window]
en: Next Find Result
sl_SI: Skoči na naslednji zadetek iskanja

[ctx: shortcut window]
en: Previous Find Result
sl_SI: Skoči na predhodni zadetek iskanja

en: Synced Tabs
sl_SI: Usklajeni zavihki

en: Below are the synced open tabs of your other devices that use Firefox Sync with this account. Open a tab by double clicking its name (tabs under Local Tabs cannot be opened).
sl_SI: Spodaj so zavihki, ki so z računom Firefox usklajeni s to napravo. Zavihek je mogoče odpreti z dvoklikom na ime zavihka (krajevnih zavihkov ni mogoče odpreti).

en: Additional URLs
sl_SI: Dodatni naslovi URL

en: A URL that starts with any of the additional URLs will be opened by the web application. If you omit the URL scheme, the one from the currently loaded URL will be used.
sl_SI: Naslov URL, ki se začne z katerimkoli dodatnim naslovom URL, bo odprt z določenim spletnim programom. Če shema naslova ni dodana, bo uporabljen trenutno naložen naslov.

[ctx: Column header in the Additional URLs dialog]
en: URL
sl_SI: Naslov URL

en: Add New URL
sl_SI: Dodaj nov naslov URL

en: Remove Selected URLs
sl_SI: Odstrani izbrane naslove URL

en: C_lear All
sl_SI: _Počisti vse

en: Search the web for “%s”
sl_SI: Preišči splet za »%s«

en: Load “%s”
sl_SI: Naloži »%s«

en: Local Tabs
sl_SI: Krajevni zavihki

en: The install_token is required for the Install() method
sl_SI: Za način nameščanja Install() je zahtevan argument install_token

en: The url passed was not valid: ‘%s’
sl_SI: Podan naslov URL »%s« ni veljaven

en: The name passed was not valid
sl_SI: Podano ime ni veljavno

en: Installing the web application ‘%s’ (%s) failed: %s
sl_SI: Nameščanje spletnega programa »%s« (%s) je spodletelo: %s

en: The desktop file ID passed ‘%s’ was not valid
sl_SI: ID datoteke namizja »%s« ni veljaven

en: The web application ‘%s’ does not exist
sl_SI: Spletni program »%s« ne obstaja

en: The web application ‘%s’ could not be deleted
sl_SI: Spletnega programa »%s« ni mogoče izbrisati

en: Options for %s
sl_SI: Možnosti za %s

en: GVDB File
sl_SI: Datoteka GVDB

en: HTML File
sl_SI: Datoteka HTML

en: Ch_oose File
sl_SI: Izbor _datoteke

en: I_mport
sl_SI: U_vozi

en: Bookmarks successfully imported!
sl_SI: Zaznamki so uspešno uvoženi!

en: Select Profile
sl_SI: Izbor profila

en: Choose File
sl_SI: Izbor datoteke

en: Import Bookmarks
sl_SI: Uvozi zaznamke

en: From:
sl_SI: Od:

en: Bookmarks successfully exported!
sl_SI: Zaznamki so uspešno izvoženi!

note: Translators: Only translate the part before ".html" (e.g. "bookmarks")
en: bookmarks.html
sl_SI: zaznamki.html

en: Passwords successfully imported!
sl_SI: Gesla so uspešno uvoženi!

en: Import Passwords
sl_SI: Uvozi gesla

en: Reload Website?
sl_SI: Ali želite ponovno naložiti spletišče?

en: The application “%s” is ready to be used
sl_SI: Program »%s« je pripravljen za uporabo

en: The application “%s” could not be created: %s
sl_SI: Spletnega programa »%s« ni mogoče ustvariti: %s

note: Translators: Desktop notification when a new web app is created.
en: Launch
sl_SI: Zaženi

en: Replace Existing Web App?
sl_SI: Ali želite zamenjati obstoječi spletni program?

en: An application named “%s” already exists, replacing it will overwrite it
sl_SI: Program z imenom »%s« že obstaja. Z zamenjavo bo predhodni program prepisan.

en: _Replace
sl_SI: _Zamenjaj

en: Enable Caret Browsing Mode?
sl_SI: Ali naj se omogoči kazalni način brskanja?

en: Pressing F7 turns caret browsing on or off. This feature places a moveable cursor in web pages, allowing you to move around with your keyboard. Do you want to enable caret browsing?
sl_SI: S pritiskom na tipko F7 se preklopi način brskanja po spletu s smernimi tipkami. Ta možnost omogoči premakljivo kazalko na spletnih straneh, s katero se je mogoče premikati po strani s pomočjo tipkovnice. Ali želite omogočiti kazalni način brskanja?

en: _Enable
sl_SI: _Omogoči
