epiphany - en to uk translation catalogue (987 entries)

en: Web
uk: Тенет

en: Web Browser
uk: Навігатор тенет

en: Browse the web
uk: Перегляд інтернету

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: web;browser;internet;epiphany;
uk: веб;інтернет;тенет;переглядач;бравзер;епіфані;web;browser;internet;epiphany;

en: New Window
uk: Нове вікно

en: New Incognito Window
uk: Конфіденційне вікно

en: Browse with caret
uk: Перегляд з курсором

en: Home page
uk: Домівка

en: Address of the user’s home page.
uk: Адреса домівки.

en: Default search engine
uk: Типовий пошуковий рушій

en: Name of the search engine selected by default.
uk: Назва пошукового рушія, якого вибрано типовим.

en: Incognito search engine
uk: Конфіденційний рушій пошуку

en: Name of the search engine selected in incognito mode.
uk: Назва пошукового рушія, який буде вибрано у конфіденційному режимі.

en: List of the search engines.
uk: Список рушіїв для пошуку.

en: List of the search engines. It is an array of vardicts with each vardict corresponding to a search engine, and with the following supported keys: "name" is the name of the search engine. "url" is the search URL with the search term replaced with %s. "bang" is the bang (shortcut word) of the search engine.
uk: Список рушіїв для пошуку. Є масивом зі словників змінних, де кожен словник змінних відповідає рушієві пошуку із такими підтримуваними ключами: - «name» — назва рушія пошуку - «url» — адреса пошуку, у якій ключ пошуку замінено на %s. - «bang» — слово-скорочення для рушія пошуку

en: Enable Search Suggestions
uk: Увімкнути пропозиції пошуку

en: Whether to show Search Suggestion in url entry popdown.
uk: Визначає, чи слід показувати пропозиції пошуку на спадній панелі смужки введення адреси.

en: Force new windows to be opened in tabs
uk: Примусово відкривати нові запити у вкладках

en: Force new window requests to be opened in tabs instead of using a new window.
uk: Примусово відкривати нові запити у вкладках, а не у нових вікнах.

en: Whether to automatically restore the last session
uk: Автоматично відновлювати останній сеанс

en: Defines how the session will be restored during startup. Allowed values are “always” (the previous state of the application is always restored) and “crashed” (the session is only restored if the application crashes).
uk: Визначає, як сеанс буде відновлено протягом запуску. Допустимі значення — «always» (завжди відновлювати попередній стан програми) і «crashed» (сеанс відновлюється, тільки коли програма аварійно завершує роботу).

en: Whether to delay loading of tabs that are not immediately visible on session restore
uk: Затримувати завантаження не видимих відразу вкладок при відновленні сеансу

en: When this option is set to true, tabs will not start loading until the user switches to them, upon session restore.
uk: Коли цей параметр вказано, при відновленні сеансу вкладки не починатимуть завантаження, допоки користувач не перейде до них.

en: List of adblock filters
uk: Перелік фільтрів блокування реклами

en: List of URLs with content filtering rules in JSON format to be used by the ad blocker.
uk: Перелік URL-адрес із правилами фільтрації вмісту в форматі JSON, які використовуються для блокування реклами.

en: Whether to ask for setting browser as default
uk: Запитувати про встановлення переглядача як типового

en: When this option is set to true, browser will ask for being default if it is not already set.
uk: Якщо для цього параметра встановлено true, переглядач запропонує встановити його типовим, якщо це не так.

en: Start in incognito mode
uk: Запускати у конфіденційному режимі

en: When this option is set to true, browser will always start in incognito mode
uk: Якщо для цього параметра встановлено true, переглядач завжди запускатиметься в режимі конфіденційного перегляду

en: Active clear data items.
uk: Активний метод очищення записів даних.

en: Selection (bitmask) which clear data items should be active by default. 1 = Cookies, 2 = HTTP disk cache, 4 = Local storage data, 8 = Offline web application cache, 16 = IndexDB databases, 32 = WebSQL databases, 64 = Plugins data, 128 = HSTS policies cache, 256 = Intelligent Tracking Prevention data.
uk: Визначає типово активний вибір (бітову маску), яка очищає записи даних. 1 = куки, 2 = дисковий кеш HTTP, 4 = локальне сховище даних, 8 = автономний кеш вебпрограм, 16 = бази даних IndexDB, 32 = бази даних WebSQL, 64 = дані додатків, 128 = кеш правил HSTS, 256 = дані інтелектуального запобігання стеженню.

en: Expand tabs size to fill the available space on the tabs bar.
uk: Збільшувати розмір вкладок, щоб заповнити увесь доступний простір панелі вкладок.

en: If enabled the tabs will expand to use the entire available space in the tabs bar. This setting is ignored in Pantheon desktop.
uk: Якщо увімкнено, вкладки збільшуватимуться для використання всього простору панелі вкладок. Налаштування ігнорується для стільниці Pantheon.

en: Show url bar at bottom
uk: Показувати смужку адреси внизу

en: Whether to show url bar on bottom.
uk: Визначає, чи слід показувати панель адреси внизу.

en: The visibility policy for the tabs bar.
uk: Політика видимості панелі вкладок.

en: Controls when the tabs bar is shown. Possible values are “always” (the tabs bar is always shown), “more-than-one” (the tabs bar is only shown if there’s two or more tabs) and “never” (the tabs bar is never shown). This setting is ignored in Pantheon desktop, and “always” value is used.
uk: Вказує, коли показується панель вкладок. Допустимі значення — «always» (завжди показувати панель вкладок), «more-than-one» (вкладки показуються тільки тоді, коли їх є дві або більше) і «never» (панель вкладок ніколи не показується). Налаштування ігнорується для стільниці Pantheon, де використовується «always».

en: Keep window open when closing last tab
uk: Залишити вікно відкритим після закриття останньої вкладки

en: If enabled application window is kept open when closing the last tab.
uk: Якщо включене, вікно програми залишиться відкритим після закриття останньої вкладки.

en: Show the WebKit features preferences page.
uk: Показати сторінку налаштувань можливостей WebKit.

en: Controls whether the preferences window shows the page which allows toggling experimental and development WebKit features.
uk: Керує тим, чи буде показано у вікні налаштувань сторінку, за допомогою якої можна вмикати і вимикати можливості WebKit для розробників.

en: Show internal WebKit features in the features preferences page.
uk: Показувати внутрішні можливості WebKit на сторінці можливостей налаштувань.

en: Controls whether the features page in the preferences window shows internal WebKit features.
uk: Керує тим, чи буде на сторінці можливостей у вікні налаштувань показано внутрішні можливості WebKit.

en: Reader mode article font style.
uk: Стиль шрифту у режимі читача.

en: Chooses the style of the main body text for articles in reader mode. Possible values are “sans” and “serif”.
uk: Вибирає стиль основного тексту для статей у режимі читача. Допустимі значення це «sans» (без зарубок) та «serif» (з зарубками).

en: Reader mode color scheme.
uk: Кольорова схема режиму читача.

en: Selects the style of colors for articles displayed in reader mode. Possible values are “light” (dark text on light background) and “dark” (light text on dark background). This setting is ignored on systems that provide a system-wide dark style preference, such as GNOME 42 and newer.
uk: Вибирає стиль кольорів для статей, що показуються в режимі читача. Допустимі значення це «light» (темний текст на світлому тлі) та «dark» (світлий текст на темному тлі). Цей параметр буде проігноровано у системах із перевагою загальносистемного темного стилю, зокрема у GNOME 42 та новіших версіях.

en: Minimum font size
uk: Мінімальний розмір шрифту

en: Use GNOME fonts
uk: Використовувати шрифти GNOME

en: Use GNOME font settings.
uk: Використовувати параметри шрифтів GNOME.

en: Custom sans-serif font
uk: Власний шрифт без зарубок

en: A value to be used to override sans-serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
uk: Значення для перезаписування шрифтів стільниці без зарубок, коли увімкнено use-gnome-fonts.

en: Custom serif font
uk: Власний шрифт із зарубками

en: A value to be used to override serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
uk: Значення для перезаписування шрифтів стільниці із зарубками, коли вказано use-gnome-fonts.

en: Custom monospace font
uk: Власний моноширинний шрифт

en: A value to be used to override monospace desktop font when use-gnome-fonts is set.
uk: Значення для перезаписування моноширинних шрифтів стільниці, коли увімкнено use-gnome-fonts.

en: Use a custom CSS
uk: Використовувати власний CSS

en: Use a custom CSS file to modify websites own CSS.
uk: Використовувати власний файл CSS, щоб змінювати CSS сайтів.

en: Use a custom JS
uk: Використовувати власний JS

en: Use a custom JS file to modify websites.
uk: Використовувати власний файл JS, щоб змінювати сайти.

en: Enable spell checking
uk: Увімкнути перевірку правопису

en: Spell check any text typed in editable areas.
uk: Перевірка правопису будь-якого тексту, набраного в місцях для редагування.

en: Default encoding
uk: Типова кодова сторінка

en: Default encoding. Accepted values are the ones WebKitGTK can understand.
uk: Типове кодування. Допустимі значення — ті, які може розібрати WebKitGTK.

en: Languages
uk: Мови

en: Preferred languages. Array of locale codes or “system” to use current locale.
uk: Бажані мови. Масив кодів локалей або «system» для поточної локалі.

en: Allow popups
uk: Дозволити контекстні вікна

en: Allow sites to open new windows using JavaScript (if JavaScript is enabled).
uk: Дозволити сайтам відкривання нових вікон використовуючи JavaScript (якщо JavaScript увімкнено).

en: String that will be used as user agent, to identify the browser to the web servers.
uk: Рядок, що використовується як user agent, і ідентифікує переглядач для серверів.

en: Enable adblock
uk: Увімкнути блокування реклами

en: Whether to block the embedded advertisements that web pages might want to show.
uk: Блокувати вбудовану рекламу, яку сайти вам бажають показати.

en: Remember passwords
uk: Зберігати паролі

en: Whether to store and prefill passwords in websites.
uk: Зберігати паролі та заповнювати поля з паролями на сайтах.

en: Autofill form data
uk: Автоматично заповнювати дані форми

en: Whether to auto fill form data in websites.
uk: Визначає, чи слід автоматично заповнювати дані форм на сайтах.

en: Enable site-specific quirks
uk: Увімкнути сайт-специфічні примхи

en: Enable quirks to make specific websites work better. You might want to disable this setting if debugging a specific issue.
uk: Увімкнути примхи, щоб покращити роботу конкретних сайтів. Можливо, ви захочете вимкнути цей параметр, якщо діагностуєте певну проблему.

en: Enable Intelligent Tracking Prevention (ITP)
uk: Увімкнути Intelligent Tracking Prevention (ITP)

en: Whether to enable Intelligent Tracking Prevention.
uk: Чи слід вмикати Intelligent Tracking Prevention.

en: Allow websites to store local website data
uk: Дозволити сайтам зберігати локально дані сайта

en: Whether to allow websites to store cookies, local storage data, and IndexedDB databases. Disabling this will break many websites.
uk: Визначає, чи слід дозволяти сайтам зберігати куки, бази даних і дані локального сховища, а також бази даних IndexedDB. Вимикання цієї можливості може зробити непрацездатними багато сайтів.

en: Default zoom level for new pages
uk: Типовий масштаб для нових сторінок

en: Default reader mode zoom level.
uk: Типовий рівень масштабування у режимі читання.

en: Sets the zoom level for reader mode pages.
uk: Встановлює рівень масштабування для сторінок у режимі читання.

en: Enable autosearch
uk: Увімкнути автопошук

en: Whether to automatically search the web when something that does not look like a URL is entered in the address bar. If this setting is disabled, everything will be loaded as a URL unless a search engine is explicitly selected from the dropdown menu.
uk: Автоматично розпочинати пошук в інтернеті, якщо щось не схоже на URL-адресу введено до адресного рядка. Якщо налаштування вимкнене, все буде завантажено як URL-адреса, хіба тільки пошукова система явно не буде вибрана з розкривного меню.

en: Enable mouse gestures
uk: Увімкнути рухи мишею

en: Whether to enable mouse gestures. Mouse gestures are based on Opera’s behaviour and are activated using the middle mouse button + gesture.
uk: Увімкнути рухи мишею. Рухи мишею базуються на поведінці переглядача Opera та активуються за допомогою середньої кнопки миші + руху.

en: Enable navigation gestures
uk: Увімкнути навігаційні жести

en: Whether to enable back and forward navigation gestures.
uk: Визначає, чи слід увімкнути навігаційні жести назад-далі.

en: Last upload directory
uk: Остання тека передавання

en: Keep track of last upload directory
uk: Запам'ятовує останню теку передавання

en: Last download directory
uk: Остання тека завантаження

en: Keep track of last download directory
uk: Запам'ятовує останню теку завантаження

en: Hardware acceleration policy
uk: Політика апаратного прискорення

en: Whether to enable hardware acceleration. Possible values are “always” and “never”. Hardware acceleration may be required to achieve acceptable performance on embedded devices, but increases memory usage requirements and could expose severe hardware-specific graphics driver bugs.
uk: Увімкнути апаратне прискорення. Можливі значення це «always», «never». Апаратне прискорення може знадобитися для отримання прийнятної продуктивності на вбудованих пристроях, але збільшує потреби в пам'яті й може виявити серйозні помилки графічного драйвера, пов'язані з обладнанням.

en: Always ask for download directory
uk: Завжди запитувати теку завантаження

en: Whether to present a directory chooser dialog for every download.
uk: Відкривати діалог вибору теки призначення для кожного завантаження.

en: Enable immediately switch to new open tab
uk: Увімкнути негайне перемикання на нову відкриту вкладку

en: Whether to automatically switch to a new open tab.
uk: Чи слід автоматично перемикатися на нову відкриту вкладку.

en: Enable WebExtensions
uk: Увімкнути веброзширення

en: Whether to enable WebExtensions. WebExtensions is a cross-browser system for extensions.
uk: Визначає, чи слід вмикати веброзширення. Веброзширення (WebExtensions) — міжбраузерна система розширень.

en: Active WebExtensions
uk: Активні веброзширення

en: Indicates which WebExtensions are set to active.
uk: Вказує на те, які веброзширення було активовано.

en: Show developer actions
uk: Показувати пункти розробника

en: Whether to show developer context menu actions. This allows use of the Page Source and Inspect Element actions.
uk: Чи слід показувати пункти контекстного меню для розробників. Уможливлює користування пунктами «Вихідний текст сторінки» та «Ревізор елемента».

en: Always show full URL
uk: Завжди показувати адресу повністю

en: Whether to show the full URL in the address bar even when unfocused.
uk: Визначає, чи слід показувати на панелі адреси адресу повністю, навіть якщо панель не фокусовано.

en: Automatically open URIs
uk: Автоматично відкривати адреси

en: This is a permission map of security origins to URL schemes.
uk: Це мапа дозволів щодо безпечних джерел схем адрес.

en: Web application additional URLs
uk: Додаткові URL-адреси вебпрограми

en: The list of URLs that should be opened by the web application
uk: Перелік встановлених вебпрограм

en: Show navigation buttons in WebApp
uk: Показувати кнопки навігації у WebApp

en: Whether to show buttons for navigation in WebApp.
uk: Визначає, чи слід показувати кнопки для навігації у WebApp.

en: Run in background
uk: Запускати у фоновому режимі

en: If enabled, application continues running in the background after closing the window.
uk: Якщо увімкнено, програма продовжуватиме працювати у фоновому режимі після закриття її вікна.

en: WebApp is system-wide
uk: WebApp є загальносистемним

en: If enabled, application cannot be edited or removed.
uk: Якщо увімкнено, програму не можна буде редагувати або вилучати.

en: The downloads folder
uk: Тека завантажень

en: The path of the folder where to download files to; or “Downloads” to use the default downloads folder, or “Desktop” to use the desktop folder.
uk: Шлях до теки, куди завантажуються файли: або «Downloads», щоб використовувати типову теку завантажень, або «Desktop», щоб завантажувати файли на стільницю.

en: Window position
uk: Положення вікна

en: The position to use for a new window that is not restored from a previous session.
uk: Положення для нових вікон, які не відновлені з попередніх сеансів.

en: Window size
uk: Розмір вікна

en: The size to use for a new window that is not restored from a previous session.
uk: Розмір для нових вікон, які не відновлені з попередніх сеансів.

en: Is maximized
uk: Розгорнуте вікно

en: Whether a new window that is not restored from a previous session should be initially maximized.
uk: Нове вікно, що не відновлено з попереднього сеансу, має бути розгорнутим.

en: Disable forward and back buttons
uk: Вимкнути кнопки вперед і назад

en: If set to “true”, forward and back buttons are disabled, preventing users from accessing immediate browser history
uk: Якщо встановлено в «true», кнопки переходу до наступної й попередньої сторінок вимкнено, не дозволяючи користувачам отримувати доступ до найближчої історії переглядача

en: Firefox Sync Token Server URL
uk: Адреса сервера синхронізації ключів Firefox

en: URL to a custom Firefox Sync token server.
uk: Адреса нетипового сервера синхронізації ключів Firefox.

en: Firefox Sync Accounts Server URL
uk: Адреса сервера синхронізації облікових записів Firefox

en: URL to a custom Firefox Sync accounts server.
uk: Адреса нетипового сервера синхронізації облікових записів Firefox.

en: Currently signed in sync user
uk: Авторизований на даний час користувач синхронізації

en: The email linked to the Mozilla account used to sync data with Mozilla’s servers.
uk: Пошта, зв'язана з обліковим записом Mozilla для синхронізації даних з серверами Mozilla.

en: Last sync timestamp
uk: Часова мітка останньої синхронізації

en: The UNIX time at which last sync was made in seconds.
uk: Час UNIX, в який відбулась остання синхронізація в секундах.

en: Sync device ID
uk: Ідентифікатор пристрою для синхронізації

en: The sync device ID of the current device.
uk: Ідентифікатор цього пристрою для синхронізації.

en: Sync device name
uk: Ім'я пристрою для синхронізації

en: The sync device name of the current device.
uk: Ім'я цього пристрою для синхронізації.

en: The sync frequency in minutes
uk: Частота синхронізації у хвилинах

en: The number of minutes between two consecutive syncs.
uk: Кількість хвилин між двома послідовними синхронізаціями.

en: Sync data with Firefox
uk: Синхронізувати дані з Firefox

en: TRUE if Ephy collections should be synced with Firefox collections, FALSE otherwise.
uk: TRUE, якщо колекції закладок Ephy мають бути синхронізовані з колекціями Firefox, інакше FALSE.

en: Enable bookmarks sync
uk: Увімкнути синхронізацію закладок

en: TRUE if bookmarks collection should be synced, FALSE otherwise.
uk: TRUE, якщо колекція закладок має бути синхронізована, інакше FALSE.

en: Bookmarks sync timestamp
uk: Часова мітка синхронізації закладок

en: The timestamp at which last bookmarks sync was made.
uk: Часова мітка, що позначає останню синхронізацію закладок.

en: Initial sync or normal sync
uk: Початкова або звичайна синхронізація

en: TRUE if bookmarks collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
uk: TRUE, якщо колекція закладок має бути синхронізована вперше, інакше FALSE.

en: Enable passwords sync
uk: Увімкнути синхронізацію паролів

en: TRUE if passwords collection should be synced, FALSE otherwise.
uk: TRUE, якщо колекція паролів має бути синхронізована, інакше FALSE.

en: Passwords sync timestamp
uk: Часова мітка синхронізації паролів

en: The timestamp at which last passwords sync was made.
uk: Часова мітка, що позначає останню синхронізацію паролів.

en: TRUE if passwords collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
uk: TRUE, якщо колекція паролів має бути синхронізована вперше, інакше FALSE.

en: Enable history sync
uk: Увімкнути синхронізацію історії

en: TRUE if history collection should be synced, FALSE otherwise.
uk: TRUE, якщо колекція історії має бути синхронізована, інакше FALSE.

en: History sync timestamp
uk: Часова мітка синхронізації історії

en: The timestamp at which last history sync was made.
uk: Часова мітка, що позначає останню синхронізацію історії.

en: TRUE if history collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
uk: TRUE, якщо колекція історії має бути синхронізована вперше, інакше FALSE.

en: Enable open tabs sync
uk: Увімкнути синхронізацію відкритих вкладок

en: TRUE if open tabs collection should be synced, FALSE otherwise.
uk: TRUE, якщо колекція відкритих вкладок має бути синхронізована, інакше FALSE.

en: Open tabs sync timestamp
uk: Часова мітка синхронізації відкритих вкладок

en: The timestamp at which last open tabs sync was made.
uk: Часова мітка, що позначає останню синхронізацію відкритих вкладок.

en: Decision to apply when microphone permission is requested for this host
uk: Що робити, коли вимагаються права на мікрофон для цього вузла

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s microphone. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
uk: Цей параметр використовується для збереження доступу даного вузла до мікрофона. Типове «undecided» означає, що переглядач буде питати користувача про дозвіл, в той час, коли «allow» і «deny» будуть автоматично робити вибір за користувача.

en: Decision to apply when geolocation permission is requested for this host
uk: Що робити, коли вимагаються права на розташування для цього вузла

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s location. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
uk: Цей параметр використовується для збереження доступу даного вузла до вашого розташування. Типове «undecided» означає, що переглядач буде питати користувача про дозвіл, в той час, коли «allow» і «deny» будуть автоматично робити вибір за користувача.

en: Decision to apply when notification permission is requested for this host
uk: Що робити, коли вимагаються права на сповіщення для цього вузла

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to show notifications. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
uk: Цей параметр використовується для збереження доступу даного вузла до показу сповіщень. Типове «undecided» означає, що переглядач буде питати користувача про дозвіл, в той час, коли «allow» і «deny» будуть автоматично робити вибір за користувача.

en: Decision to apply when save password permission is requested for this host
uk: Що робити, коли вимагаються права на збереження паролю для цього вузла

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to save passwords. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
uk: Цей параметр використовується для збереження доступу даного вузла до збереження паролів. Типове «undecided» означає, що переглядач буде питати користувача про дозвіл, в той час, коли «allow» і «deny» будуть автоматично робити вибір за користувача.

en: Decision to apply when webcam permission is requested for this host
uk: Що робити, коли вимагаються права на камеру для цього вузла

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s webcam. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
uk: Цей параметр використовується для збереження доступу даного вузла до камери. Типове «undecided» означає, що переглядач буде питати користувача про дозвіл, в той час, коли «allow» і «deny» будуть автоматично робити вибір за користувача.

en: Decision to apply when display permission is requested for this host
uk: Що робити, якщо сторінка вимагає доступу до дисплея для цього вузла

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s display. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
uk: Цей параметр використовується для збереження доступу даного вузла до вашого дисплея. Типове «undecided» означає, що переглядач буде питати користувача про дозвіл, в той час, коли «allow» і «deny» будуть автоматично робити вибір за користувача.

en: Decision to apply when advertisement permission is requested for this host
uk: Що робити, коли вимагаються права на показ реклами для цього вузла

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to allow advertisements. The “undecided” default means the browser global setting is used, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
uk: Цей параметр використовується для збереження доступу даного вузла до показу реклами. Типове «undecided» означає, що переглядач буде питати користувача про дозвіл, в той час, коли «allow» і «deny» будуть автоматично робити вибір за користувача.

en: Decision to apply when an autoplay policy is requested for this host
uk: Що робити, коли цим вузлом надсилається запит щодо правил автоматичного відтворення

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to autoplay. The “undecided” default means to allow autoplay of muted media, while “allow” and “deny” tell it to allow / deny all requests to autoplay media respectively.
uk: Цей параметр використовується для збереження даних щодо доступу даного вузла до автоматичного відтворення. Типове «undecided» означає дозвіл щодо автоматичного відтворення мультимедійних даних із вимкненим звуком, а «allow» і «deny» визначають дозвіл і заборону усіх запитів на відтворення мультимедійних даних, відповідно.

en: The web browser for GNOME, featuring tight integration with the desktop and a simple and intuitive user interface that allows you to focus on your web pages. If you’re looking for a simple, clean, beautiful view of the web, this is the browser for you.
uk: Навігатор тенет у середовищі GNOME, який тісно інтегровано зі стільницею та має простий, інтуїтивний інтерфейс, що дозволяє зосередитись лише на вмісті сторінок. Якщо ви шукаєте простий, незасмічений і гарненький переглядач тенет, цей навігатор для вас.

en: Web is often referred to by its code name, Epiphany.
uk: «Тенета» часто називають за їхньою кодовою назвою, Epiphany.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

en: Memory usage
uk: Використання пам'яті

en: Version %s
uk: Версія %s

en: About Web
uk: Про «Тенета»

en: A simple, clean, beautiful view of the web
uk: Простий, чистий, гарний перегляд сайтів

note: Displayed when opening applications without any installed web apps.
en: Apps
uk: Програми

en: List of installed web apps
uk: Перелік встановлених вебпрограм

note: Translators: Desktop notification when a new web app is created.
en: Launch
uk: Запустити

en: Delete
uk: Вилучити

note: Note for translators: this refers to the installation date.
en: Installed on:
uk: Встановлено:

en: You can add your favorite website by clicking <b>Install as Web App…</b> within the page menu.
uk: Можете додати свій улюблений сайт, натиснувши <b>Встановити як вебпрограму…</b> в головному меню.

note: Displayed when opening the browser for the first time.
en: Welcome to Web
uk: Вітаємо у «Тенетах»

en: Start browsing and your most-visited sites will appear here.
uk: Почніть користуватись і найвідвідуваніші сайти з'являтимуться тут.

en: Remove from overview
uk: Вилучити з огляду

en: Private Browsing
uk: Режим конфіденційності

en: You are currently browsing incognito. Pages viewed in this mode will not show up in your browsing history and all stored information will be cleared when you close the window. Files you download will be kept.
uk: Зараз ви використовуєте режим конфіденційності. Сторінки, що переглядаються в цьому режимі, не з'являться в історії та всю збережену інформацію буде стерто, коли ви закриєте вікно. Завантажені файли будуть збережені.

en: Incognito mode hides your activity only from people using this computer.
uk: Режим конфіденційності приховує ваші дії тільки від людей, які використовують цей комп'ютер.

en: It will not hide your activity from your employer if you are at work. Your internet service provider, your government, other governments, the websites that you visit, and advertisers on these websites may still be tracking you.
uk: Режим конфіденційності не приховує ваші дії від роботодавця, якщо ви на роботі. Провайдер, ваш уряд, чужі уряди, самі сайти, рекламодавці на них можуть слідкувати за вами.

en: PIN required
uk: Потрібен PIN-код

en: Please enter PIN for %s, to authenticate at %s:%d.
uk: Будь ласка, введіть PIN-код для %s, щоб пройти розпізнавання на %s:%d.

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Login
uk: _Увійти

en: Select certificate
uk: Виберіть сертифікат

en: The website %s:%d requests that you provide a certificate for authentication for %s.
uk: Сайт %s:%d вимагає надання вами сертифіката для розпізнавання на %s.

en: The website %s:%d requests that you provide a certificate for authentication.
uk: Сайт %s:%d вимагає надання вами сертифіката для розпізнавання.

en: _Select
uk: _Вибрати

en: Remember Decision
uk: Запам'ятати вибір

en: Never
uk: Ніколи

en: For Session
uk: На сеанс

en: Permanently
uk: Остаточно

en: Select a Directory
uk: Виберіть каталог

en: Select the Destination
uk: Виберіть призначення

en: Download Requested
uk: Запит на завантаження

en: _Download
uk: _Завантажити

note: Type
en: Type: %s (%s)
uk: Тип: %s (%s)

note: Source
en: Source: %s
uk: Джерело: %s

note: Question
en: Where do you want to save the file?
uk: Де бажаєте зберегти цей файл?

note: Translators: a desktop notification when a download finishes.
en: Finished downloading %s
uk: Завершено завантаження %s

note: Translators: the title of the notification.
en: Download finished
uk: Завантаження завершено

note: Translators: 'ESC' and 'F11' are keyboard keys.
en: Press %s to exit fullscreen
uk: Натисніть %s, щоб вийти з повноекранного режиму

note: Translators: this means WebDriver control.
en: Web is being controlled by automation
uk: «Тенета» контролюються зовнішньою програмою

en: Autofill All Fields
uk: Автоматично заповнювати усі поля

en: Autofill Personal Fields
uk: Автоматично заповнювати особисті поля

en: Fill This Field
uk: Заповнити це поле

en: Do Not Autofill
uk: Не заповнювати автоматично

en: URI %s not authorized to access Epiphany resource %s
uk: Адресу %s не уповноважено на доступ до ресурсу Epiphany %s

en: Send an email message to “%s”
uk: Надіслати лист за адресою «%s»

note: TRANSLATORS: This string is part of the previous translatable string. * It is appended for each extraneous mailto: URI email address. For * example if you have mailto:foo@example.com,bar@example.com,baz@example.com * it will show * Send an email to “foo@example.com”, “bar@example.com”, “baz@example.
en: , “%s”
uk: , «%s»

en: Blank page
uk: Порожня сторінка

note: Title for the blank page
en: New Tab
uk: Нова вкладка

en: Arabic (_IBM-864)
uk: Арабська (_IBM-864)

en: Arabic (ISO-_8859-6)
uk: Арабська (ISO-_8859-6)

en: Arabic (_MacArabic)
uk: Арабська (_MacArabic)

en: Arabic (_Windows-1256)
uk: Арабська (_Windows-1256)

en: Baltic (_ISO-8859-13)
uk: Балтійська (_ISO-8859-13)

en: Baltic (I_SO-8859-4)
uk: Балтійська (I_SO-8859-4)

en: Baltic (_Windows-1257)
uk: Балтійська (_Windows-1257)

en: _Armenian (ARMSCII-8)
uk: _Вірменська (ARMSCII-8)

en: _Georgian (GEOSTD8)
uk: _Грузинська (GEOSTD8)

en: Central European (_IBM-852)
uk: Центральноєвропейська (_IBM-852)

en: Central European (I_SO-8859-2)
uk: Центральноєвропейська (I_SO-8859-2)

en: Central European (_MacCE)
uk: Центральноєвропейська (_MacCE)

en: Central European (_Windows-1250)
uk: Центральноєвропейська (_Windows-1250)

en: Chinese Simplified (_GB18030)
uk: Китайська спрощена (_GB18030)

en: Chinese Simplified (G_B2312)
uk: Китайська спрощена (G_B2312)

en: Chinese Simplified (GB_K)
uk: Китайська спрощена (GB_K)

en: Chinese Simplified (_HZ)
uk: Китайська спрощена (_HZ)

en: Chinese Simplified (_ISO-2022-CN)
uk: Китайська спрощена (_ISO-2022-CN)

en: Chinese Traditional (Big_5)
uk: Китайська традиційна (Big_5)

en: Chinese Traditional (Big5-HK_SCS)
uk: Китайська традиційна (Big5-HK_SCS)

en: Chinese Traditional (_EUC-TW)
uk: Китайська традиційна (_EUC-TW)

en: Cyrillic (_IBM-855)
uk: Кирилиця (_IBM-855)

en: Cyrillic (I_SO-8859-5)
uk: Кирилиця (I_SO-8859-5)

en: Cyrillic (IS_O-IR-111)
uk: Кирилиця (IS_O-IR-111)

en: Cyrillic (_KOI8-R)
uk: Кирилиця (_KOI8-R)

en: Cyrillic (_MacCyrillic)
uk: Кирилиця (_MacCyrillic)

en: Cyrillic (_Windows-1251)
uk: Кирилиця (_Windows-1251)

en: Cyrillic/_Russian (IBM-866)
uk: Кирилиця/_Російська (IBM-866)

en: Greek (_ISO-8859-7)
uk: Грецька (_ISO-8859-7)

en: Greek (_MacGreek)
uk: Грецька (_MacGreek)

en: Greek (_Windows-1253)
uk: Грецька (_Windows-1253)

en: Gujarati (_MacGujarati)
uk: Гуджараті (_MacGujarati)

en: Gurmukhi (Mac_Gurmukhi)
uk: Гурмукхі (Mac_Gurmukhi)

en: Hindi (Mac_Devanagari)
uk: Хінді (Mac_Devanagari)

en: Hebrew (_IBM-862)
uk: Іврит (_IBM-862)

en: Hebrew (IS_O-8859-8-I)
uk: Іврит (IS_O-8859-8-I)

en: Hebrew (_MacHebrew)
uk: Іврит (_MacHebrew)

en: Hebrew (_Windows-1255)
uk: Іврит (_Windows-1255)

en: _Visual Hebrew (ISO-8859-8)
uk: _Візуальний Іврит (ISO-8859-8)

en: Japanese (_EUC-JP)
uk: Японська (_EUC-JP)

en: Japanese (_ISO-2022-JP)
uk: Японська (_ISO-2022-JP)

en: Japanese (_Shift-JIS)
uk: Японська (_Shift-JIS)

en: Korean (_EUC-KR)
uk: Корейська (_EUC-KR)

en: Korean (_ISO-2022-KR)
uk: Корейська (_ISO-2022-KR)

en: Korean (_JOHAB)
uk: Корейська (_JOHAB)

en: Korean (_UHC)
uk: Корейська (_UHC)

en: _Celtic (ISO-8859-14)
uk: _Кельтська (ISO-8859-14)

en: _Icelandic (MacIcelandic)
uk: _Ісландська (MacIcelandic)

en: _Nordic (ISO-8859-10)
uk: _Північна (ISO-8859-10)

en: _Persian (MacFarsi)
uk: _Фарсі (MacFarsi)

en: Croatian (Mac_Croatian)
uk: Хорватська (Mac_Croatian)

en: _Romanian (MacRomanian)
uk: _Румунська (MacRomanian)

en: R_omanian (ISO-8859-16)
uk: Р_умунська (ISO-8859-16)

en: South _European (ISO-8859-3)
uk: Південно_європейська (ISO-8859-3)

en: Thai (TIS-_620)
uk: Тайська (TIS-_620)

en: Thai (IS_O-8859-11)
uk: Тайська (IS_O-8859-11)

en: _Thai (Windows-874)
uk: _Тайська (Windows-874)

en: Turkish (_IBM-857)
uk: Турецька (_IBM-857)

en: Turkish (I_SO-8859-9)
uk: Турецька (I_SO-8859-9)

en: Turkish (_MacTurkish)
uk: Турецька (_MacTurkish)

en: Turkish (_Windows-1254)
uk: Турецька (_Windows-1254)

en: Unicode (UTF-_8)
uk: Унікод (UTF-_8)

en: Cyrillic/Ukrainian (_KOI8-U)
uk: Кирилиця/Українська (_KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (Mac_Ukrainian)
uk: Кирилиця/Українська (Mac_Ukrainian)

en: Vietnamese (_TCVN)
uk: В'єтнамська (_TCVN)

en: Vietnamese (_VISCII)
uk: В'єтнамська (_VISCII)

en: Vietnamese (V_PS)
uk: В'єтнамська (V_PS)

en: Vietnamese (_Windows-1258)
uk: В'єтнамська (_Windows-1258)

en: Western (_IBM-850)
uk: Східна (_IBM-850)

en: Western (_ISO-8859-1)
uk: Східна (_ISO-8859-1)

en: Western (IS_O-8859-15)
uk: Східна (IS_O-8859-15)

en: Western (_MacRoman)
uk: Східна (_MacRoman

en: Western (_Windows-1252)
uk: Східна (_Windows-1252)

note: The following encodings are so rarely used that we don't want to * pollute the "related" part of the encodings menu with them, so we * set the language group to 0 here.
en: English (_US-ASCII)
uk: Англійська (_US-ASCII)

en: Unicode (UTF-_16 BE)
uk: Унікод (UTF-_16 BE)

en: Unicode (UTF-1_6 LE)
uk: Унікод (UTF-1_6 LE)

en: Unicode (UTF-_32 BE)
uk: Унікод (UTF-_32 BE)

en: Unicode (UTF-3_2 LE)
uk: Унікод (UTF-3_2 LE)

note: Translators: this is the title that an unknown encoding will * be displayed as.
en: Unknown (%s)
uk: Невідоме (%s)

en: Type to search…
uk: Введіть для пошуку…

en: Find previous occurrence of the search string
uk: Пошук попереднього екземпляра рядка пошуку

en: Find next occurrence of the search string
uk: Пошук наступного екземпляра рядка пошуку

en: _Case Sensitive
uk: _Враховувати регістр

en: Match Whole _Word Only
uk: Шукати лише _цілі слова

en: Search Options
uk: Варіанти пошуку

en: %s is not a valid URI
uk: %s це неправильний URI

en: Text not found
uk: Текст не знайдено

en: Search wrapped back to the top
uk: Пошук повернено на початок

en: All files
uk: Всі файли

en: All supported types
uk: Усі підтримувані типи

note: Translators: Message appears when insecure password form is focused.
en: This form is not secure ‒ passwords will not be kept private
uk: Ця форма не є безпечною. Паролі не зберігатимуться конфіденційно

en: _Dismiss
uk: _Скасувати

en: Web process crashed
uk: Процес Тенет аварійно завершився

en: Web process terminated due to exceeding memory limit
uk: Процес Тенет було припинено через перевищення межі пам'яті

en: Web process terminated by API request
uk: Вебпроцес перервано у відповідь на запит із програмного інтерфейсу

en: Page Unresponsive
uk: Сторінка не відповідає на запити

en: The current page “%s” is not responding
uk: Не вдалося отримати відповідь від поточної сторінки «%s»

en: _Wait
uk: За_чекати

en: Force _Stop
uk: Примусово з_упинити

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
uk: Завантаження «%s»…

en: Loading…
uk: Завантаження…

en: Delete Web App?
uk: Вилучити вебпрограму?

en: “%s” will be removed. You will have to re-install the website as an app from the menu to use it again.
uk: «%s» буде вилучено. Вам доведеться повторно встановити сайт як програму з меню, щоб скористатися нею знову.

en: _Delete
uk: В_илучити

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website presented identification that belongs to a different website.
uk: Цей веб-сайт представив ототожнення, що належить іншому сайту.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is too old to trust. Check the date on your computer’s calendar.
uk: Ототожнення цього сайта — надто старе, щоб йому довіряти. Перевірте дату на календарі вашого комп'ютера.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification was not issued by a trusted organization.
uk: Ототожнення цього сайта не було видано довіреною організацією.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification could not be processed. It may be corrupted.
uk: Не вдалося обробити ототожнення цього сайта. Дані ототожнення може бути пошкоджено.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification has been revoked by the trusted organization that issued it.
uk: Ототожнення цього сайта було анульовано довіреною організацією, що його видала.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification cannot be trusted because it uses very weak encryption.
uk: Ототожненню цього сайта не можна довіряти, оскільки він використовує дуже слабке шифрування.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is only valid for future dates. Check the date on your computer’s calendar.
uk: Ототожнення цього сайта є чинним лише для якогось часу у майбутньому. Перевірте дату в календарі вашого комп'ютера.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a network error. Page title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Problem Loading Page
uk: Проблема завантаження сторінки

note: Message title when a site cannot be loaded due to a network error.
en: Unable to display this website
uk: Неможливо показати цей сайт

note: Error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The site at %s seems to be unavailable.
uk: Схоже, що сайт на %s — недоступний.

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: It may be temporarily inaccessible or moved to a new address. You may wish to verify that your internet connection is working correctly.
uk: Він може бути тимчасово недоступний або переміщений за новою адресою. Також можете перевірити ваше з'єднання з інтернетом.

note: Technical details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The precise error was: %s
uk: Подробиці помилки: %s

note: The button on the network error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the page crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the process crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the unresponsive process error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. Translators: toolt
en: Reload
uk: Перезавантажити

[ctx: reload-access-key]
note: Mnemonic for the Reload button on browser error pages.
en: R
uk: П

note: Message title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Oops! There may be a problem
uk: Отакої! Можливо, трапилась проблема

note: Error details when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: The page %s may have caused Web to close unexpectedly.
uk: Сторінка %s може спричинити несподіване закриття Тенет.

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: If this happens again, please report the problem to the %s developers.
uk: Якщо це повториться, повідомте про проблему розробників %s.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Problem Displaying Page
uk: Проблема показу сторінки

note: Message title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Oops!
uk: Отакої!

note: Error details when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Something went wrong while displaying this page. Please reload or visit a different page to continue.
uk: Під час спроби показати цю сторінку трапилася якась критична помилка. Якщо хочете продовжити роботу з програмою, перезавантажте або перейдіть на іншу сторінку.

note: Page title when web content has become unresponsive.
en: Unresponsive Page
uk: Сторінка не відповідає на запити

note: Message title when web content has become unresponsive.
en: Uh-oh!
uk: Ох-ох-о!

note: Error details when web content has become unresponsive.
en: This page has been unresponsive for too long. Please reload or visit a different page to continue.
uk: Ця сторінка надто довго не відповідає на запити. Будь ласка, перезавантажте її або перейдіть на іншу сторінку.

note: Page title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: Security Violation
uk: Порушення безпеки

note: Message title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This Connection is Not Secure
uk: Це з'єднання не є безпечним

note: Error details when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This does not look like the real %s. Attackers might be trying to steal or alter information going to or from this site.
uk: Не схоже, що це справжня %s. Зловмисники можуть намагатися вкрасти або змінити інформацію, якою ви обмінюєтесь з цим сайтом.

note: The button on the invalid TLS certificate error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on no such file error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE.
en: Go Back
uk: Назад

[ctx: back-access-key]
note: Mnemonic for the Go Back button on the invalid TLS certificate error page. Mnemonic for the Go Back button on the no such file error page.
en: B
uk: Н

note: The hidden button on the invalid TLS certificate error page. Do not add mnemonics here.
en: Accept Risk and Proceed
uk: Ризикнути та продовжити

[ctx: proceed-anyway-access-key]
note: Mnemonic for the Accept Risk and Proceed button on the invalid TLS certificate error page.
en: P
uk: П

note: Page title on no such file error page Message title on the no such file error page.
en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: %s could not be found.
uk: Не вдалося знайти %s.

en: Please check the file name for capitalization or other typing errors. Also check if it has been moved, renamed, or deleted.
uk: Будь ласка, перевірте ім'я файлу на великі літери чи інші помилки введення тексту. Також перевірте, чи він був переміщений, перейменований або видалений.

en: None specified
uk: Не вказано

en: Technical information
uk: Технічна інформація

en: Unspecified
uk: Не визначено

en: Web pages
uk: Сторінки

en: Images
uk: Зображення

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess.
en: Downloads
uk: Завантажене

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess.
en: Desktop
uk: Стільниця

en: Home
uk: Домівка

en: Could not create a temporary directory in “%s”.
uk: Не вдалося створити тимчасовий каталог у «%s».

en: The file “%s” exists. Please move it out of the way.
uk: Файл «%s» вже існує. Приберіть його в інше місце.

en: Failed to create directory “%s”.
uk: Не вдалося створити каталог «%s».

en: Error removing file %s: %s
uk: Помилка під час спроби вилучити файл %s: %s

en: Error removing directory %s: %s
uk: Помилка під час спроби вилучити каталог: %s: %s

en: The %s search engine template URL can't be valid.
uk: Шаблон адреси рушія пошуку %s не може бути чинним.

en: Found unclosed URL template parameter curly bracket at pos %d of URL %s.
uk: Виявлено незавершений параметр шаблону у фігурних дужках на позиції %d адреси %s.

en: Found URL template parameter at %d in URL %s, but without any name.
uk: Виявлено параметр шаблону адреси з номером %d в адресі %s, але без назви.

en: Found unknown URL template parameter %s in URL %s.
uk: Знайдено невідомий параметр шаблону адреси %s в адресі %s.

en: Parsing of URL template %s succeeded, but no search terms were found so it's not useful as a search engine.
uk: Успішно оброблено шаблон адреси %s, але не знайдено критеріїв пошуку, тому цим шаблоном не можна буде скористатися як шаблоном рушія пошуку.

en: Skipping <Param> tag as it has no name or value attribute
uk: Пропускаємо теґ <Param>, оскільки у нього немає атрибута назви або значення

note: TRANSLATORS: First %s is the name of the search engine. Second %s is the error message (supposedly partially localized on the GLib level).
en: Couldn't parse search engine description file for %s: %s
uk: Не вдалося обробити файл опису рушія пошуку для %s: %s

en: Couldn't create search engine as it did not provide sufficient information!
uk: НЕ вдалося створити запис рушія пошуку, оскільки не надано достатньо інформації!

note: TRANSLATORS: The %s is the name of the search engine.
en: Couldn't download search engine description file for %s:
uk: Не вдалося отримати файл опису рушія пошуку для %s:

note: TRANSLATORS: The %s is the URL for the search suggestions.
en: Couldn't load search engine suggestions from %s:
uk: Не вдалося завантажити пропозиції рушія пошуку з %s:

en: No content provided, length %ld
uk: Не надано даних, довжина %ld

en: Got empty JSON response or non-array root node or smaller than 2 elements array root node
uk: Отримано порожню відповідь у форматі JSON, або кореневий вузол, який не є масивом, або менший за 2 елементи масив кореневого вузла

note: TRANSLATORS: The first %s is the URL for the search suggestions and the second one is raw JSON content.
en: Could not parse JSON suggestions from %s with JSON %s:
uk: Не вдалося обробити пропозиції у форматі JSON від %s з JSON %s:

note: Translators: First %s is the name of the user currently logged in on the * machine. The second %s is the machine's name. You can use the variables * in a different order by changing them to %2$s and %1$s.
en: %s’s GNOME Web on %s
uk: Тенета GNOME %s на %s

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 12∶34 am"
en: Today %I∶%M %p
uk: Сьогодні %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 15∶34"
en: Today %H∶%M
uk: Сьогодні %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 12∶34 am"
en: Yesterday %I∶%M %p
uk: Вчора %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 15∶34"
en: Yesterday %H∶%M
uk: Вчора %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current week, * strftime format. e.g. "Wed 12∶34 am"
en: %a %I∶%M %p
uk: %a %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current week, * strftime format. e.g. "Wed 15∶34"
en: %a %H∶%M
uk: %a %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current year, * strftime format. e.g. "Feb 12 12∶34 am"
en: %b %d %I∶%M %p
uk: %d %b %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current year, * strftime format. e.g. "Feb 12 15∶34"
en: %b %d %H∶%M
uk: %d %b %H:%M

note: impossible time or broken locale settings
en: Unknown
uk: Невідомо

en: Failed to get desktop filename for webapp id %s
uk: Не вдалося отримати назву файла desktop для вебпрограми із ідентифікатором %s

en: Failed to install desktop file %s:
uk: Не вдалося встановити файл desktop %s:

en: Profile directory %s already exists
uk: Каталог профілю %s вже існує

en: Failed to create directory %s
uk: Не вдалося створити каталог %s

en: Failed to create .app file: %s
uk: Не вдалося створити файл .app: %s

en: Error in exporting passwords to a CSV file
uk: Помилка під час експортування паролів до файла CSV

en: Cannot create SQLite connection. Close browser and try again.
uk: Не вдалося створити з'єднання SQLite. Закрийте вікно браузера і повторіть спробу.

en: Browser password database could not be opened. Close browser and try again.
uk: Не вдалося відкрити базу даних паролів. Закрийте вікно браузера і повторіть спробу.

en: Error in reading CSV file
uk: Помилка під час читання файла CSV

note: Translators: The first %s is the username and the second one is the * security origin where this is happening. Example: gnome@gmail.com and * https://mail.google.com.
en: Password for %s in a form in %s
uk: Пароль для %s у формі на %s

note: Translators: The %s is the security origin where this is happening. * Example: https://mail.google.com.
en: Password in a form in %s
uk: Пароль у формі на %s

en: Response body is empty, do you need to install glib-networking?
uk: Вміст відповіді порожній, потрібно встановити glib-networking?

en: Failed to obtain storage credentials.
uk: Не вдалося отримати облікові дані сховища.

en: Please visit Firefox Sync and sign in again to continue syncing.
uk: Перейдіть до вікна Firefox Sync та увійдіть знову, щоб продовжити синхронізацію.

en: The password of your Mozilla account seems to have been changed.
uk: Пароль вашого облікового запису Mozilla, здається, змінено.

en: Please visit Firefox Sync and sign in with the new password to continue syncing.
uk: Перейдіть до вікна Firefox Sync та увійдіть з новим паролем, щоб продовжити синхронізацію.

en: Failed to obtain signed certificate.
uk: Не вдалося отримати підписаний сертифікат.

en: The sync secrets for the current sync user are invalid: %s
uk: Реєстраційні дані для поточного користувача синхронізації є некоректними: %s

en: The sync secrets for the current sync user are not valid JSON: %s
uk: Реєстраційні дані для поточного користувача синхронізації не є коректним записом JSON: %s

en: Could not find the sync secrets for the current sync user: %s
uk: Неможливо знайти секрети синхронізації поточного користувача синхронізації: %s

en: Could not find the sync secrets for the current sync user.
uk: Неможливо знайти секрети синхронізації поточного користувача синхронізації.

en: Failed to store sync secrets (is the secret service or secrets portal broken?):
uk: Не вдалося зберегти реєстраційні дані синхронізації (пошкоджено службу даних або портал?):

note: Translators: %s is the email of the user.
en: The sync secrets of %s
uk: Секрети синхронізації %s

en: Failed to upload client record.
uk: Не вдалося передати запис клієнта.

en: Failed to upload crypto/keys record.
uk: Не вдалося передати запис криптографічних ключів.

en: Failed to retrieve crypto keys.
uk: Не вдалося отримати криптографічні ключі.

en: Failed to upload meta/global record.
uk: Не вдалося вивантажити запис мета/глобальний.

note: Translators: the %d is the storage version, the \n is a newline character.
en: Your Mozilla account uses storage version %d. Web only supports version %d.
uk: Ваш обліковий запис Mozilla використовує версію сховища %d. Тенет підтримує тільки версію %d.

en: Failed to verify storage version.
uk: Не вдалося перевірити версію сховища.

en: Failed to upload device info
uk: Не вдалося передати інформацію про пристрій

en: Failed to retrieve the Sync Key
uk: Не вдалося отримати ключ синхронізації

en: Select current tag
uk: Вибрати поточну мітку

en: Remove current tag
uk: Вилучити поточну мітку

en: Add Bookmark
uk: Додати закладку

en: Move Controls
uk: Пересунути елементи керування

en: Move Up
uk: Пересунути вище

en: Move Down
uk: Пересунути нижче

en: Bookmark removed
uk: Закладку вилучено

note: Undo, redo.
en: _Undo
uk: Повер_нути

en: File is not a valid Epiphany bookmarks file: missing tags table
uk: Файл не є дійсним файлом закладок для Epiphany: бракує таблиці міток

en: File is not a valid Epiphany bookmarks file: missing bookmarks table
uk: Файл не є дійсним файлом закладок для Epiphany: бракує таблиці закладок

en: Firefox bookmarks database could not be opened. Close Firefox and try again.
uk: Закладки Firefox неможливо відкрити. Закрийте Firefox і спробуйте ще раз.

en: Firefox bookmarks could not be retrieved!
uk: Закладки Firefox неможливо одержати!

en: HTML bookmarks database could not be opened: %s
uk: Не вдалося відкрити базу даних закладок HTML: %s

en: HTML bookmarks database could not be read.
uk: Не вдалося прочитати базу даних закладок HTML.

en: HTML bookmarks database could not be parsed: %s
uk: Не вдалося обробити базу даних закладок HTML: %s

en: Bookmarks file could not be parsed:
uk: Не вдалося обробити файл закладок:

en: Favorites
uk: Улюблене

en: Mobile
uk: Мобільні

en: Save Link As
uk: Зберегти посилання як

en: Save Image As
uk: Зберегти зображення як

en: Save Media As
uk: Зберегти медіа як

note: Translators: tooltip for the stop button
en: Stop
uk: Зупинити

en: Add “%s” as Search Engine
uk: Додати «%s» як рушій пошуку

en: Show More
uk: Докладніше

en: The certificate does not match this website
uk: Сертифікат не збігається з цим сайтом

en: The certificate has expired
uk: Термін дії сертифікату минув

en: The signing certificate authority is not known
uk: Видавець підписаного сертифіката невідомий

en: The certificate contains errors
uk: Сертифікат містить помилки

en: The certificate has been revoked
uk: Сертифікат відкликано

en: The certificate is signed using a weak signature algorithm
uk: Сертифікат підписано за допомогою слабкого алгоритму підпису

en: The certificate activation time is still in the future
uk: Сертифікат набере чинності через деякий час

en: The identity of this website has been verified.
uk: Тотожність цього сайту перевірено.

en: The identity of this website has not been verified.
uk: Тотожність цього сайту не перевірено.

note: Message on certificate dialog
en: No problems have been detected with your connection.
uk: Не знайдено жодних порушень з вашим з'єднанням.

en: This certificate is valid. However, resources on this page were sent insecurely.
uk: Цей сертифікат — дійсний. Однак, ресурси на цій сторінці надіслано небезпечно.

en: _Clear All
uk: _Очистити все

en: %d second left | %d seconds left
uk[0]: %d секунда лишилася
uk[1]: %d секунди лишилося
uk[2]: %d секунд лишилося

en: %d minute left | %d minutes left
uk[0]: %d хвилина лишилася
uk[1]: %d хвилини лишилося
uk[2]: %d хвилин лишилося

en: %d hour left | %d hours left
uk[0]: %d година лишилася
uk[1]: %d години лишилося
uk[2]: %d годин лишилося

en: %d day left | %d days left
uk[0]: %d день лишився
uk[1]: %d дні лишилося
uk[2]: %d днів лишилося

en: %d week left | %d weeks left
uk[0]: %d тиждень лишився
uk[1]: %d тижні лишилося
uk[2]: %d тижнів лишилося

en: %d month left | %d months left
uk[0]: %d місяць лишився
uk[1]: %d місяці лишилося
uk[2]: %d місяців лишилося

en: Finished
uk: Завершено

en: Moved or deleted
uk: Переміщено або видалено

en: Error downloading: %s
uk: Помилка завантаження: %s

en: Cancelling…
uk: Скасування…

en: Starting…
uk: Запускається…

note: Translators: the %s refers to the time at which the last sync was made. * For example: Today 04:34 PM, Sun 11:25 AM, May 31 06:41 PM.
en: Last synchronized: %s
uk: Остання синхронізація: %s

en: Something went wrong, please try again later.
uk: Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше.

en: %u min | %u mins
uk[0]: %u хв.
uk[1]: %u хв.
uk[2]: %u хв.

en: Exit Fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: Select _None
uk: С_касувати позначення

en: Select _All
uk: Виді_лити все

en: Link copied
uk: Посилання скопійовано

en: Remove the selected pages from history
uk: Вилучити вибрані сторінки з історії

en: Copy URL
uk: Копіювати адресу

en: Clear Browsing History?
uk: Очистити історію перегляду?

en: All visible links will be permanently deleted
uk: Усі видимі посилання буде остаточно вилучено

en: Cl_ear
uk: О_чистити

en: Unavailable in Incognito Mode
uk: Недоступне у конфіденційному режимі

en: Clear History
uk: Спорожнити журнал

en: Search for websites, bookmarks, and open tabs
uk: Шукати сайти, закладки і відкривати вкладки

en: Secure Site
uk: Захищений сайт

en: Insecure Site
uk: Незахищений сайт

en: Open a new browser window instead of a new tab
uk: Відкрити нове вікно замість нової вкладки

en: Load the given session state file
uk: Завантажити вказаний файл стану сеансу

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Start an instance with user data read-only
uk: Запустити приватний екземпляр в режимі «тільки читання» профілю користувача

en: Start a private instance with separate user data
uk: Запустити приватний екземпляр з окремим профілем користувача

en: Start a private instance in web application mode
uk: Запустити приватний екземпляр у режимі вебпрограми

en: Start a private instance for WebDriver control
uk: Запустити приватний екземпляр для компонента WebDriver

en: Custom profile directory for private instance
uk: Власна тека профілю для приватного екземпляра

en: DIR
uk: КАТАЛОГ

en: Web options
uk: Параметри Тенет

en: Password copied
uk: Пароль скопійовано

en: Delete All Passwords?
uk: Вилучити усі паролі?

en: This will clear all locally stored passwords, and can not be undone.
uk: У результаті цієї дії буде вилучено усі локально збережені паролі. Наслідки дії неможливо скасувати.

en: Copy password
uk: С_копіювати пароль

en: Username
uk: Імʼя користувача

en: Copy username
uk: Ск_опіювати ім’я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Remove Password
uk: Вилучити пароль

en: Blocked trackers on this site
uk: Заблоковані засоби стеження на цьому сайті

en: Sites this tracker was found on
uk: Сайти, на яких знайдено цей засіб стеження

en: GNOME Web prevented %u tracker from following you across websites | GNOME Web prevented %u trackers from following you across websites
uk[0]: GNOME Тенет запобіг роботі зі стеження за вами %u засобом
uk[1]: GNOME Тенет запобіг роботі зі стеження за вами %u засобам
uk[2]: GNOME Тенет запобіг роботі зі стеження за вами %u засобам

note: Label in certificate dialog when site is untrusted. %s is a URL.
en: This web site’s digital identification is not trusted. You may have connected to an attacker pretending to be %s
uk: Цифрове ототожнення цього сайту не завірено. Ймовірно ви з'єднались з шахраєм, який удає з себе %s

note: Label in certificate dialog when site uses HTTP. %s is a URL.
en: This site has no security. An attacker could see any information you send, or control the content that you see
uk: На цьому сайті немає засобів захисту. Зловмисник може побачити будь-яку інформацію, яку ви надсилаєте, або контролювати вміст, що ви бачите

note: Label in certificate dialog when site sends mixed content.
en: This web site did not properly secure your connection
uk: Цей сайт недостатньо захищає ваше з'єднання

note: Label in certificate dialog on secure sites.
en: Your connection seems to be secure
uk: Ваше з'єднання з цим сайтом захищене

en: Allow
uk: Дозволити

en: Deny
uk: Відмовити

en: Ask
uk: Питати

en: Advertisements
uk: Реклама

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Password Saving
uk: Збереження пароля

en: Location Access
uk: Доступ до даних щодо місця перебування

en: Microphone Access
uk: Доступ до мікрофонів

en: Webcam Access
uk: Доступ до камери

en: Display Access
uk: Доступ до дисплея

en: Media Autoplay
uk: Автоматичне відтворення мультимедійних даних

en: Without Sound
uk: Без звуку

en: Uninstall Web App?
uk: Вилучити вебпрограму?

en: This web appʼs data will be permanently deleted
uk: Дані цієї вебпрограми буде остаточно вилучено

en: _Uninstall
uk: В_илучити

en: Edit _Bookmark…
uk: Редагувати за_кладку…

en: Add _Bookmark…
uk: Додати з_акладку…

en: Could not load search engines suggestions: %s
uk: Не вдалося завантажити пропозиції рушіїв пошуку: %s

note: Translators: tooltip for the new tab button
en: Open a new tab
uk: Відкрити нову вкладку

en: Re_do
uk: Повт_орити

note: Edit.
en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Paste Text Only
uk: Лише _вставити текст

en: S_end Link by Email…
uk: _Надіслати посилання листом…

en: Add _Link to Bookmarks
uk: Додати _посилання до закладок

en: _Reload
uk: Перезаванта_жити

en: _Back
uk: _Назад

en: _Forward
uk: _Далі

note: Bookmarks
en: Add Boo_kmark…
uk: Додати _закладку…

note: Links.
en: Open Link in New _Window
uk: Відкрити посилання у _новому вікні

en: Open Link in New _Tab
uk: Відкрити посилання у новій вк_ладці

en: Open Link in I_ncognito Window
uk: Відкрити посилання у _конфіденційному вікні

en: _Save Link As…
uk: З_берегти посилання як…

en: _Copy Link Address
uk: _Копіювати адресу посилання

en: _Copy E-mail Address
uk: _Копіювати поштову адресу

note: Images.
en: View _Image in New Tab
uk: Переглянути _зображення в новій вкладці

en: Copy I_mage Address
uk: Копіювати адресу _зображення

en: _Save Image As…
uk: З_берегти зображення як…

en: Set as _Wallpaper
uk: Встановити як _шпалери

note: Video.
en: Open Video in New _Window
uk: Відкрити відеозапис у новому _вікні

en: Open Video in New _Tab
uk: Відкрити відеозапис у новій в_кладці

en: _Save Video As…
uk: З_берегти відеозапис як…

en: _Copy Video Address
uk: _Копіювати адресу відеозапису

note: Audio.
en: Open Audio in New _Window
uk: Відкрити аудіозапис у новому _вікні

en: Open Audio in New _Tab
uk: Відкрити аудіозапис у новій в_кладці

en: _Save Audio As…
uk: З_берегти аудіозапис як…

en: _Copy Audio Address
uk: _Копіювати адресу аудіозапису

en: Save Pa_ge As…
uk: Зберегти _сторінку як…

en: _Take Screenshot…
uk: З_робити знімок…

en: _Page Source
uk: Вихідний текст с_торінки

en: Search the Web for “%s”
uk: Шукати «%s» в Тенет

en: Open Link
uk: Відкрити посилання

en: Open Link In New Tab
uk: Відкрити посилання у новій вкладці

en: Open Link In New Window
uk: Відкрити посилання у новому вікні

en: Open Link In Incognito Window
uk: Відкрити посилання у конфіденційному вікні

note: Additional user interaction is required to prevent malicious websites * from launching URL handler application's on the user's computer without * explicit user consent. Notably, websites can download malicious files * without consent, so they should not be able to also open those files * without use
en: Allow “%s” to open the “%s” link in an external app
uk: Дозволити «%s» відкривати посилання «%s» у зовнішній програмі

en: Open in External App?
uk: Відкрити у зовнішній програмі?

en: _Open Link
uk: _Відкрити посилання

en: Always Allow
uk: Завжди дозволяти

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: Notification Request
uk: Запит щодо сповіщень

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to send you notifications
uk: Кодом сторінки за адресою «%s» передбачено надсилання сповіщень

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: Location Access Request
uk: Запит щодо доступу до даних щодо місця перебування

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to know your location
uk: Кодом сторінки за адресою «%s» передбачено обробку даних щодо вашого місця перебування

note: Translators: Microphone policy for a specific site.
en: Microphone Access Request
uk: Запит щодо доступу до мікрофона

note: Translators: Microphone policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your microphone
uk: Кодом сторінки «%s» передбачено використання мікрофона

note: Translators: Webcam policy for a specific site.
en: Webcam Access Request
uk: Запит щодо доступу до вебкамери

note: Translators: Webcam policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your webcam
uk: Кодом сторінки «%s» передбачено використання вебкамери

note: Translators: Webcam and microphone policy for a specific site.
en: Webcam and Microphone Access Request
uk: Запит щодо доступу до вебкамери та мікрофона

note: Translators: Webcam and microphone policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your webcam and microphone
uk: Кодом сторінки «%s» передбачено використання вебкамери і мікрофона

note: Translators: Storage access policy for a specific site.
en: Website Data Access Request
uk: Запит щодо доступу до даних сайта

note: Translators: Storage access policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to access its own data (including cookies) while browsing “%s”. This will allow “%s” to track your activity on “%s”.
uk: Кодом сторінки «%s» передбачено доступ до власних даних (зокрема кук) під час перегляду «%s». Це дозволить «%s» стежити за вашими діями на «%s».

note: Translators: Clipboard policy for a specific site.
en: Clipboard Access Request
uk: Запит щодо доступу до буфера обміну даними

note: Translators: Clipboard policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to access your clipboard
uk: Кодом сторінки «%s» передбачено доступ до вашого буфера обміну даними

en: _Ask Later
uk: З_апитати пізніше

en: _Deny
uk: Від_мовити

en: _Allow
uk: _Дозволити

en: Leave Website?
uk: Полишити сайт?

en: A form was modified and has not been submitted
uk: До форми було внесено зміни, які не було надіслано

en: _Discard Form
uk: _Відхилити форму

en: Download operation
uk: Завантаження

en: Show details
uk: Показати подробиці

en: %d download operation active | %d download operations active
uk[0]: %d файл завантажується
uk[1]: %d файли завантажуються
uk[2]: %d файлів завантажуються

en: Set as Default Browser?
uk: Зробити типовим браузером?

en: Use Web as your default web browser and for opening external links
uk: Використовувати «Тенета» як вашу типову програму для перегляду інтернету і відкриття зовнішніх посилань

en: Use Epiphany Technology Preview as your default web browser and for opening external links
uk: Використовувати Epiphany Technology Preview як типовий браузер і програму для відкриття зовнішніх посилань?

en: _Ask Again Later
uk: З_апитати знову пізніше

en: _No
uk: _Ні

en: _Yes
uk: _Так

en: Download started
uk: Почато отримання

en: Save Password?
uk: Зберегти пароль?

en: Passwords are saved only on your device and can be removed at any time in Preferences
uk: Паролі збережено лише на вашому пристрої. Їх можна будь-коли вилучити за допомогою вікна «Параметри»

en: Not Now
uk: Не зараз

en: Never Save
uk: Ніколи не зберігати

en: Save
uk: Зберегти

[ctx: shortcuts dialog]
en: Web App
uk: Вебпрограма

[ctx: shortcuts dialog]
en: Install Site as Web App
uk: Встановити сайт як вебпрограму

en: Close Multiple Tabs?
uk: Закрити декілька вкладок?

en: If this window is closed, all open tabs will be lost
uk: Якщо закриєте це вікно, всі відкриті вкладки буде втрачено

en: C_lose Tabs
uk: _Закрити вкладки

en: New tab opened
uk: Відкрито нову вкладку

en: Switch
uk: Перемкнутися

en: Delete All Entries?
uk: Вилучити усі записи?

en: This will clear all locally stored entries, and can not be undone.
uk: У результаті цієї дії буде вилучено усі локально збережені записи. Наслідки дії неможливо скасувати.

en: Cookies
uk: Куки

en: HTTP disk cache
uk: Кеш диску для HTTP

en: Local storage data
uk: Дані локального сховища

en: Offline web application cache
uk: Автономний кеш вебпрограм

en: IndexedDB databases
uk: Бази даних IndexedDB

en: HSTS policies cache
uk: Кеш політик HSTS

en: Intelligent Tracking Prevention data
uk: Дані Intelligent Tracking Prevention

en: Data cleared
uk: Дані вилучено

en: New search engine
uk: Новий рушій пошуку

en: A_dd Search Engine
uk: Д_одати рушій пошуку

en: This field is required
uk: Це поле слід заповнити

en: Address must start with either http:// or https://
uk: Адреса має починатися з http:// або https://

en: Address must contain the search term represented by %s
uk: У адресі має міститися запис критерію пошуку — рядок %s

en: Address should not contain the search term several times
uk: У адресі має бути лише один запис критерію пошуку

en: Address is not a valid URI
uk: Адреса не є коректною

en: Address is not a valid URL. The address should look like https://www.example.com/search?q=%s
uk: Вказано некоректну адресу. Запис адреси має виглядати так: https://www.example.com/search?q=%s

en: This shortcut is already used.
uk: Це скорочення вже використано.

en: Search shortcuts must not contain any space.
uk: У скороченнях для пошуку не повинно міститися пробілів.

en: Search shortcuts should start with a symbol such as !, # or @.
uk: Скорочення для пошуку мають починатися із символу, подібного до !, # або @.

en: Shortcut (for example !ddg)
uk: Скорочення (наприклад, !ddg)

en: Shortcut
uk: Скорочення

en: Address (with search term as %s)
uk: Адреса (із критерієм пошуку у форматі %s)

en: Address
uk: Адреса

en: A name is required
uk: Слід вказати назву

en: This search engine already exists
uk: Цей запис рушія пошуку вже існує

en: No search suggestions
uk: Немає пропозицій пошуку

en: Remove Extension
uk: Вилучити розширення

en: Do you really want to remove this extension?
uk: Ви справді хочете вилучити це розширення?

en: _Remove
uk: В_илучити

en: Sans
uk: Без зарубок

en: Serif
uk: З зарубками

en: Light
uk: Світла

en: Dark
uk: Темна

en: Install WebExtension?
uk: Встановити веброзширення?

en: Do you want to install `%s`?
uk: Хочете встановити «%s»?

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Install
uk: Встановити

note: Translators: this is the title of a file chooser dialog.
en: Open File (manifest.json/xpi)
uk: Відкрити файл (manifest.json/xpi)

en: All values reset
uk: Відновлено усі початкові значення

en: Reset to default
uk: Повернутися до типового

en: Add Language
uk: Додати мову

en: System language (%s) | System languages (%s)
uk[0]: Системна мова (%s)
uk[1]: Системні мови (%s)
uk[2]: Системних мов (%s)

en: Supported Image Files
uk: Підтримувані файли зображень

en: Remove URL
uk: Вилучити адресу

en: Executes only the n-th migration step
uk: Виконує тільки n-ний крок перенесення

en: Specifies the required version for the migrator
uk: Вказує потрібну версію для перенесення

en: Specifies the profile where the migrator should run
uk: Вказує профіль, де слід зробити перенесення

en: Web profile migrator
uk: Перенесення профілів Тенет

en: Web profile migrator options
uk: Параметри перенесення профілів для Тенет

en: Extensions
uk: Розширення

en: View Open Tabs
uk: Переглянути відкриті вкладки

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Back
uk: Назад

en: Forward
uk: Далі

en: Homepage
uk: Домівка

en: Add Search Engine
uk: Додати пошуковий двигун

en: Autofill Data
uk: Автоматичне заповнення даних

en: Personal
uk: Особисте

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Full Name
uk: Ім'я повністю

en: Contact
uk: Контакт

en: User Name
uk: Користувач

en: E-Mail
uk: Ел. пошта

en: Phone
uk: Телефон

en: Street
uk: Вулиця

en: Organization
uk: Організація

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: State
uk: Область

en: City
uk: Місто

en: Country
uk: Країна

en: Credit Card
uk: Кредитна картка

en: Type
uk: Тип

en: Owner
uk: Власник

en: Number
uk: Номер

en: Bookmark
uk: Закладка

en: _Add
uk: _Додати

en: Name
uk: Назва

en: Tags
uk: Мітки

en: Remove
uk: Вилучити

en: Add Tag
uk: Додати мітку

en: Add new tag
uk: Додати нову мітку

en: Edit
uk: Змінити

en: Done
uk: Виконано

en: Close
uk: Закрити

en: Options
uk: Налаштування

en: Search bookmarks
uk: Шукати закладки

en: No Bookmarks
uk: Немає закладок

en: Bookmarked pages will appear here
uk: Тут буде показано сторінки із закладками

en: I_mport…
uk: _Імпортувати…

en: E_xport…
uk: _Експортувати…

en: Website Data
uk: Дані сайтів

en: _Clear Data
uk: _Очистити дані

en: Remove selected website data
uk: Вилучити вибрані дані сайтів

en: Search website data
uk: Шукати у даних сайтів

en: No Website Data Found
uk: Не знайдено даних сайта

en: Website data will be listed here
uk: Тут буде показано список даних сайтів

en: Clear selected website data:
uk: Очистити вибрані дані сайтів:

en: You cannot undo this action. The data you are choosing to clear will be removed forever.
uk: Цю дію неможливо скасувати. Вибрані для очищення дані буде знищено назавжди.

en: Search
uk: Пошук

en: No Results Found
uk: Нічого не знайдено

en: Try a different search
uk: Спробуйте пошукати інакше

en: Text Encoding
uk: Кодування тексту

en: Use Encoding Specified by Document
uk: Використовувати кодування, що вказано документом

en: Recent Encodings
uk: Недавні кодування

en: Related Encodings
uk: Схожі кодування

en: Show All…
uk: Показати всі…

en: Open _Inspector
uk: Відкрити _Ревізор

en: Author
uk: Автор

en: Version
uk: Версія

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Remove Extension…
uk: Вилучити розширення…

en: Firefox Sync
uk: Синхронізація Firefox

en: Sync _Now
uk: Синхронізувати _зараз

en: Sign in with your Mozilla account to sync your data with GNOME Web and Firefox on other computers. GNOME Web is not Firefox and is not produced or endorsed by Mozilla.
uk: Увійдіть з обліковим записом Mozilla, щоб синхронізувати ваші дані з Тенет GNOME та Firefox на інших пристроях. Тенета GNOME не є Firefox і не розробляється чи підтримується Mozilla.

en: Mozilla Account
uk: Обліковий запис Mozilla

en: Logged in
uk: Вхід виконано

en: Sign _Out
uk: Ви_йти

en: Sync Options
uk: Налаштування синхронізації

en: Sync _Bookmarks
uk: Синхронізувати _Закладки

en: Sync _Passwords
uk: Синхронізувати _Паролі

en: Sync _History
uk: Синхронізувати _Історію

en: Sync Open _Tabs
uk: Синхронізувати Відкриті _вкладки

en: S_ynced Tabs
uk: Син_хронізовані вкладки

en: Frequency
uk: Періодичність

en: Device name
uk: Назва пристрою

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Change
uk: _Змінити

en: History
uk: Історія

en: _Clear
uk: О_чистити

en: Select Items
uk: Позначити пункти

en: Search history
uk: Шукати в історії

en: No History Found
uk: Не знайдено журналу

en: Visited pages will be listed here
uk: Тут будуть перелічені відвідані сторінки

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Delete Language
uk: Вилучити мову

en: Reader Mode
uk: Режим читача

en: Paste and _Go
uk: Вставити та пере_йти

en: R_eload
uk: П_ерезавантажити

en: Reload _All Tabs
uk: Перезавантажити _всі вкладки

en: _Duplicate
uk: _Дублювати

en: P_in Tab
uk: За_кріпити вкладку

en: Unp_in Tab
uk: Відкріпит_и вкладку

en: _Mute Tab
uk: В_имкнути звук у вкладці

en: Close Tabs to the _Left
uk: Закрити вкладки _ліворуч

en: Close Tabs to the _Right
uk: Закрити вкладки _праворуч

en: Close _Other Tabs
uk: Закрити _інші вкладки

en: _Close
uk: _Закрити

en: Main Menu
uk: Головне меню

note: Translators: 'Run in Background' item is a toggle, not an action
en: _Run in Background
uk: _Запустити на фоні

en: _New Window
uk: _Нове вікно

en: New _Incognito Window
uk: _Конфіденційне вікно

en: Reopen Closed _Tab
uk: Перевідкрити закриту _вкладку

en: _Fullscreen
uk: На весь _екран

en: Histo_ry
uk: _Журнал

en: _Web Apps
uk: _Вебпрограми

en: Install as _Web App…
uk: Встановити сайт як веб_програму…

en: Manag_e Web Apps
uk: Ке_рування вебпрограмами

en: Pri_vacy Report
uk: Звіт щодо к_онфіденційності

en: Passw_ords
uk: Па_ролі

en: Pr_eferences
uk: П_араметри

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _Help
uk: _Довідка

en: _About Web
uk: _Про «Тенета»

en: _Uninstall Web App
uk: Ви_лучити вебпрограму

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: Passwords
uk: Паролі

en: Remove All Passwords
uk: Вилучити усі паролі

en: Search passwords
uk: Пошук паролів

en: No Passwords Found
uk: Паролів не знайдено

en: Saved passwords will be listed here
uk: Тут буде показано список збережених паролів

en: _Copy Password
uk: _Копіювати пароль

en: C_opy Username
uk: К_опіювати користувача

en: _Import…
uk: _Імпортувати…

en: _Export…
uk: _Експортувати…

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Use Custom Fonts
uk: Використовувати нетипові шрифти

en: Sans Serif Font
uk: Шрифт без засічок

en: Serif Font
uk: Шрифт з засічками

en: Monospace Font
uk: Моноширинний шрифт

en: Font Style
uk: Стиль шрифту

en: Color Scheme
uk: Схема кольорів

en: Style
uk: Стиль

en: Use Custom Stylesheet
uk: Використовувати нетипову таблицю стилів

en: Use Custom JavaScript
uk: Використовувати нетиповий JavaScript

en: Default Zoom Level
uk: Типовий масштаб

en: Add New Extension
uk: Додати нове розширення

en: Extensions must be installed manually from their files
uk: Розширення має бути встановлено вручну з їхніх файлів

en: Epiphany is compatible with web extensions for Mozilla Firefox. To find and add web extensions, visit <a href="https://addons.mozilla.org">addons.mozilla.org</a>
uk: Epiphany сумісна із веброзширеннями для Mozilla Firefox. Для пошуку і додавання веброзширень відвідайте <a href="https://addons.mozilla.org">addons.mozilla.org</a>

en: No Extensions Installed
uk: Не встановлено розширень

en: Features
uk: Можливості

en: Reset All
uk: Скинути все

en: General
uk: Загальне

en: Web App
uk: Вебпрограма

en: _Icon
uk: _Піктограма

en: _Homepage
uk: До_мівка

en: _Title
uk: З_аголовок

en: Additional _Domains
uk: Додаткові д_омени

en: Web Content
uk: Вміст сайтів

en: Block _Advertisements
uk: Блокувати _рекламу

en: Block _Popup Windows
uk: Блокувати _контекстні вікна

en: Most _Visited Pages
uk: Найбільш _відвідувані

en: _Blank Page
uk: _Порожня сторінка

en: _Custom
uk: _Інше

en: Ask o_n Download
uk: Питати п_ри отриманні

en: _Download Folder
uk: _Тека отримання

en: Search Engine
uk: Рушій пошуку

en: Incognito Search Engine
uk: Конфіденційний рушій пошуку

en: Session
uk: Сеанс

en: Start in _Incognito Mode
uk: Запускати у _конфіденційному режимі

en: _Restore Tabs on Startup
uk: Від_новлювати вкладки при запуску

en: Browsing
uk: Перегляд

en: Mouse _Gestures
uk: _Жести мишею

en: S_witch Immediately to New Tabs
uk: Негайно п_еремикатися на нові вкладки

en: Touch _Navigation Gestures
uk: Жести с_енсорної навігації

en: _Spell Checking
uk: П_еревірка правопису

en: Developer
uk: Розробник

en: Show D_eveloper Actions
uk: Показувати п_ункти розробника

en: Always Show Full _URL
uk: Завжди показувати _адресу повністю

en: Choose a language
uk: Виберіть мову

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Web Tracking
uk: Вебстеження

en: Allow websites to store cookies, databases, and local storage data. Disabling website data storage will break many websites.
uk: Дозволити сайтам зберігати куки, бази даних і дані локального сховища. Вимикання сховища даних сайта зашкодить належній роботі багатьох сайтів.

en: _Website Data Storage
uk: Сховище даних _вебсайта

en: Search Suggestions
uk: Пропозиції пошуку

en: Enable search suggestions in the URL entry
uk: Увімкнути пропозиції пошуку у полі введення адреси

en: Search Su_ggestions
uk: П_ропозиції пошуку

en: Personal Data
uk: Особисті дані

en: Website _Data
uk: Д_ані сайтів

en: Forms and Autofill
uk: Форми і автоматичне заповнення

en: _Autofill Forms
uk: _Автоматично заповнювати форми

en: Autofill _Data
uk: Автоматично заповнювати _дані

en: Privacy Report
uk: Звіт щодо конфіденційності

en: _Websites
uk: _Вебсайти

en: _Trackers
uk: З_асоби стеження

en: No Trackers Blocked
uk: Немає заблокованих засобів стеження

en: Trackers that tried to collect personal information across websites will appear here
uk: Тут буде показано засоби стеження, які намагалися збирати особисті дані при переході між сайтами

en: Details
uk: Подробиці

en: _Security
uk: _Цінні папери

en: _View Certificate…
uk: _Переглянути сертифікат…

en: _Permissions
uk: П_рава доступу

[ctx: shortcuts dialog]
en: General
uk: Загальне

[ctx: shortcuts dialog]
en: New Window
uk: Нове вікно

[ctx: shortcuts dialog]
en: New Incognito Window
uk: Нове конфіденційне вікно

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open File
uk: Відкрити файл

[ctx: shortcuts dialog]
en: Save Page
uk: Зберегти сторінку

[ctx: shortcuts dialog]
en: Take Screenshot
uk: Зробити знімок екрана

[ctx: shortcuts dialog]
en: Print Page
uk: Надрукувати сторінку

[ctx: shortcuts dialog]
en: Quit
uk: Вийти

[ctx: shortcuts dialog]
en: Keyboard Shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

[ctx: shortcuts dialog]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open Menu
uk: Відкрити меню

[ctx: shortcuts dialog]
en: Show Downloads List
uk: Показати список отримання даних

en: Navigation
uk: Навігація

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go to Homepage
uk: Відкрити домашню сторінку

[ctx: shortcuts dialog]
en: Reload Current Page
uk: Перезавантажити поточну сторінку

[ctx: shortcuts dialog]
en: Reload Bypassing Cache
uk: Перезавантажити оминувши кеш

[ctx: shortcuts dialog]
en: Stop Loading Current Page
uk: Зупинити завантаження поточної сторінки

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go Back to Previous Page
uk: Перейти до попередньої сторінки

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go Forward to Next Page
uk: Перейти до наступної сторінки

[ctx: shortcuts dialog]
en: Tabs
uk: Вкладки

[ctx: shortcuts dialog]
en: New Tab
uk: Нова вкладка

[ctx: shortcuts dialog]
en: Close Current Tab
uk: Закрити поточну вкладку

[ctx: shortcuts dialog]
en: Reopen Closed Tab
uk: Перевідкрити закриту вкладку

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go to Next Tab
uk: Перейти до наступної вкладки

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go to Previous Tab
uk: Перейти до попередньої вкладки

[ctx: shortcuts dialog]
en: Move Current Tab to the Left
uk: Пересунути поточну вкладку ліворуч

[ctx: shortcuts dialog]
en: Move Current Tab to the Right
uk: Пересунути поточну вкладку праворуч

[ctx: shortcuts dialog]
en: Duplicate Current Tab
uk: Здублювати поточну вкладку

[ctx: shortcuts dialog]
en: View Open Tabs
uk: Переглянути відкриті вкладки

[ctx: shortcuts dialog]
en: Miscellaneous
uk: Інше

[ctx: shortcuts dialog]
en: History
uk: Журнал

[ctx: shortcuts dialog]
en: Clear Website Data
uk: Вилучити дані сайтів

[ctx: shortcuts dialog]
en: Preferences
uk: Налаштування

[ctx: shortcuts dialog]
en: Bookmark Current Page
uk: Закласти поточну сторінку

[ctx: shortcuts dialog]
en: Show Bookmarks List
uk: Показати список закладок

[ctx: shortcuts dialog]
en: Import Bookmarks
uk: Імпортувати закладки

[ctx: shortcuts dialog]
en: Export Bookmarks
uk: Експорт закладок

[ctx: shortcuts dialog]
en: Toggle Caret Browsing
uk: Перемкнути перегляд з курсором

[ctx: shortcuts dialog]
en: View
uk: Перегляд

[ctx: shortcuts dialog]
en: Zoom In
uk: Збільшити

[ctx: shortcuts dialog]
en: Zoom Out
uk: Зменшити

[ctx: shortcuts dialog]
en: Reset Zoom
uk: Відновити початковий масштаб

[ctx: shortcuts dialog]
en: Fullscreen
uk: На весь екран

[ctx: shortcuts dialog]
en: View Page Source
uk: Переглянути вихідний код сторінки

[ctx: shortcuts dialog]
en: Toggle Inspector
uk: Перемкнути ревізора

[ctx: shortcuts dialog]
en: Toggle Reader Mode
uk: Перемкнути режим читача

[ctx: shortcuts dialog]
en: Editing
uk: Редагування

[ctx: shortcuts dialog]
en: Cut
uk: Вирізати

[ctx: shortcuts dialog]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: shortcuts dialog]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: shortcuts dialog]
en: Undo
uk: Скасувати

[ctx: shortcuts dialog]
en: Redo
uk: Повторити

[ctx: shortcuts dialog]
en: Select All
uk: Позначити все

[ctx: shortcuts dialog]
en: Select Page URL
uk: Вибрати адресу сторінки

[ctx: shortcuts dialog]
en: Search With Default Search Engine
uk: Шукати за допомогою типового пошукового рушія

[ctx: shortcuts dialog]
en: Find
uk: Знайти

[ctx: shortcuts dialog]
en: Next Find Result
uk: Наступний результат пошуку

[ctx: shortcuts dialog]
en: Previous Find Result
uk: Попередній результат пошуку

en: _Find…
uk: З_найти…

en: _Print…
uk: Над_рукувати…

en: Text Enco_ding…
uk: Кодування тексту…

en: _Security & Permissions
uk: За_хист і права доступу

[ctx: tooltip]
en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Restore Zoom
uk: Відновити масштаб

[ctx: tooltip]
en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Site Menu
uk: Меню сайта

en: Synced Tabs
uk: Синхронізовані вкладки

en: Below are the synced open tabs of your other devices that use Firefox Sync with this account. Open a tab by double clicking its name (tabs under Local Tabs cannot be opened).
uk: Нижче наведено список вкладок з ваших інших пристроїв, що використовують Синхронізацію Firefox з цим обліковим записом. Відкрийте вкладку подвійним натисканням на її ім'я (вкладки зі списку Локальні вкладки не можуть бути відкриті).

en: Close _All Tabs
uk: _Закрити всі вкладки

en: Additional URLs
uk: Додаткові URL-адреси

en: URLs that start with the same base domain (example.com) will be opened by this web app
uk: Адреси, які починаються з того самого базового домену (example.com) буде відкрито цією вебпрограмою

en: Base Domain
uk: Базовий домен

en: Add URL
uk: Додати адресу

en: Search the web for “%s”
uk: Шукати «%s» в інтернеті

en: Load “%s”
uk: Завантажити «%s»

en: Local Tabs
uk: Локальні вкладки

en: The install_token is required for the Install() method
uk: Для методу Install() потрібен install_token

en: The url passed was not valid: ‘%s’
uk: Передана адреса є некоректною: «%s»

en: The name passed was not valid
uk: Передана назва є некоректною

en: Installing the web application ‘%s’ (%s) failed: %s
uk: Не вдалося встановити вебпрограму «%s» (%s): %s

en: The desktop file ID passed ‘%s’ was not valid
uk: Переданий ідентифікатор файла desktop «%s» є некоректним

en: The web application ‘%s’ does not exist
uk: Вебпрограми «%s» не існує

en: The web application ‘%s’ could not be deleted
uk: Не вдалося вилучити вебпрограму «%s»

en: Options for %s
uk: Параметри для %s

en: manifest.json not found
uk: manifest.json не знайдено

en: Failed to parse manifest.json: %s
uk: Не вдалося обробити manifest.json: %s

en: manifest.json invalid
uk: Некоректний manifest.json

en: Only manifest_version 2 is supported
uk: Передбачено підтримку лише manifest_version 2

en: Missing name or version
uk: Не вказано назви або версії

en: Failed to determine initiating URI
uk: Не вдалося визначити адресу ініціалізації

en: HTML File
uk: Файл HTML

en: _Select File
uk: _Вибрати файл

en: I_mport
uk: _Імпортувати

en: Bookmarks successfully imported!
uk: Закладки успішно імпортовано!

en: Select Profile
uk: Вибрати профіль

en: Choose File
uk: Вибрати файл

en: Import Bookmarks
uk: Імпортувати закладки

en: File Type
uk: Тип файла

en: Bookmarks successfully exported!
uk: Закладки успішно експортовано!

note: Translators: Only translate the part before ".html" (e.g. "bookmarks")
en: bookmarks.html
uk: закладки.html

en: CSV File
uk: файл CSV

en: Passwords successfully imported!
uk: Паролі успішно імпортовано!

en: Import Passwords
uk: Імпортувати паролі

en: Passwords successfully exported!
uk: Паролі успішно експортовано!

note: Translators: Only translate the part before ".csv" (e.g. "passwords")
en: passwords.csv
uk: паролі.csv

en: Reload Website?
uk: Перезавантажити сайт?

en: New Web App
uk: Нова вебпрограма

en: The application “%s” is ready to be used
uk: Програма «%s» готова до використання

en: The application “%s” could not be created: %s
uk: Не вдалося створити програму «%s»: %s

en: Replace Existing Web App?
uk: Замінити наявну вебпрограму?

en: An application named “%s” already exists, replacing it will overwrite it
uk: Програма з назвою «%s» вже існує. Заміна перепише її.

en: _Replace
uk: З_амінити

en: Screenshot finished
uk: Створення знімка екрана завершено

en: Enable Caret Browsing Mode?
uk: Увімкнути режим перегляду з курсором??

en: Pressing F7 turns caret browsing on or off. This feature places a moveable cursor in web pages, allowing you to move around with your keyboard. Do you want to enable caret browsing?
uk: Натискання F7 вмикає та вимикає перегляд з курсором. Це дає можливість помістити рухомий курсор на сторінку, дозволяючи вам вибирати блоки тексту клавіатурою. Хочете увімкнути Перегляд з курсором?

en: _Enable
uk: _Увімкнути
