epiphany master - en to fy translation catalogue (295 entries)

en: Web browser for GNOME
fy: Webblêder foar GNOME

en: The GNOME web site displayed in GNOME Web
fy: De GNOME webside sjen litten yn GNOME Web

en: The GNOME Project
fy: It GNOME Projekt

en: Web Browser
fy: Webblêder

en: Browse the web
fy: Blêdzje troch it web

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: web;browser;internet;
fy: web;browser;internet;ynternet;blêder;webblêder;

en: New Window
fy: Nij Finster

en: New Incognito Window
fy: Nij Priveefinster

en: Memory usage
fy: Geheugengebrûk

en: Version %s
fy: Ferzje %s

en: About Web
fy: Oer Web

en: Epiphany Technology Preview
fy: Epiphany Technology Foarfertoaning

en: A simple, clean, beautiful view of the web
fy: In maklik, oersichtlik, kreas oersjoch fan it web

note: Displayed when opening applications without any installed web apps.
en: Applications
fy: Applikaasjes

en: List of installed web applications
fy: List fan ynstallearre web applikaasjes

en: Delete
fy: Fuortsmite

note: Note for translators: this refers to the installation date.
en: Installed on:
fy: Ynstallearre op:

en: You can add your favorite website by clicking <b>Install Site as Web Application…</b> within the page menu.
fy: Jo kinne jo favorite webside tafoegje troch op <b>Ynstallear side as webapplikaasje</b> yn it webside menu te klikken.

note: Displayed when opening the browser for the first time.
en: Welcome to Web
fy: Wolkom by Web

en: Start browsing and your most-visited sites will appear here.
fy: Begjin mei blêdzjen en jo faakst besochte siden wurde hjir sjen litten.

en: Remove from overview
fy: Út oersjoch wei smite

en: Private Browsing
fy: Privee Blêdzje

note: Translators: a desktop notification when a download finishes.
en: Finished downloading %s
fy: Klear mei it delheljen van %s

note: Translators: the title of the notification.
en: Download finished
fy: Klear mei Delheljen

en: Download requested
fy: Delheljen oanfreege

en: _Cancel
fy: Ôfbrekke

en: _Download
fy: Delhelje

note: From
en: From: %s
fy: Fan: %s

note: Question
en: Where do you want to save the file?
fy: Wêr wolle jo de triem bewarje?

note: File Chooser Button
en: Save file
fy: Triem bewarje

note: Translators: 'ESC' and 'F11' are keyboard keys.
en: Press %s to exit fullscreen
fy: Druk op %s om it folsleine skerm te ferlitten

note: Translators: this means WebDriver control.
en: Web is being controlled by automation.
fy: Web wurd behearre troch automatisearings sêftguod.

en: Send an email message to “%s”
fy: In e-mail berjocht nei “%s” stjoere

en: Blank page
fy: Lege side

note: Title for the blank page
en: Most Visited
fy: Faakst Besocht

note: The following encodings are so rarely used that we don't want to * pollute the "related" part of the encodings menu with them, so we * set the language group to 0 here.
en: English (_US-ASCII)
fy: Ingelsk (_US-ASCII)

note: Translators: this is the title that an unknown encoding will * be displayed as.
en: Unknown (%s)
fy: ûnbekend (%s)

en: Text not found
fy: Tekst net fûn

en: Search wrapped back to the top
fy: Sykjen is werom by it begjin

en: Type to search…
fy: Tikje om te sykjen

en: %s is not a valid URI
fy: %s is net in jildiche URI

en: Open
fy: Iepenje

en: Not No_w
fy: No Net

en: _Never Save
fy: _Nea Bewarje

en: _Save
fy: Bewarje

note: Translators: The %s the hostname where this is happening. * Example: mail.google.com.
en: Do you want to save your password for “%s”?
fy: Wolle jo it wachtwurd foar “%s” bewarje?

en: Web process crashed
fy: Webproses fêstrûn

en: Web process terminated due to exceeding memory limit
fy: Webproses ôfsluten omdat it te folle geheugen brûkt

en: Deny
fy: Tagong ôfwize

en: Allow
fy: Tagong tastean

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: The page at %s wants to show desktop notifications.
fy: De side op %s wol buroblêdnotifikaasjes sjen litte.

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: The page at %s wants to know your location.
fy: De side op %s wol jo lokaasje witte.

note: Translators: Microphone policy for a specific site.
en: The page at %s wants to use your microphone.
fy: De side op %s wol jo mikrofoan brûke.

note: Translators: Webcam policy for a specific site.
en: The page at %s wants to use your webcam.
fy: De side op %s wol jo webcam brûke.

note: Translators: Webcam and microphone policy for a specific site.
en: The page at %s wants to use your webcam and microphone.
fy: De side op %s wol jo webcam en mikrofoan brûke.

en: Do you want to allow “%s” to use cookies while browsing “%s”?
fy: Wolle jo “%s” tastean koekjes te brûken wylst jo troch “%s” blêdzje?

en: This will allow “%s” to track your activity.
fy: Dit jout “%s” tastimming jo aktiviteit by te hâlden.

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
fy: Oan it laden fan “%s”…

en: Loading…
fy: Oan it laden…

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website presented identification that belongs to a different website.
fy: Dizze webside docht harren foar as in oare webside.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is too old to trust. Check the date on your computer’s calendar.
fy: Dizze webside harren identifikaasje is te âld om betrouwber te wêzen. Kontrolearje de datum op de kalinder fan jo kompûter.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification was not issued by a trusted organization.
fy: Dizze webside harren identifikaasje is net útjûn troch in betrouwbere organisaasje.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification could not be processed. It may be corrupted.
fy: Dizze webside harren identifikaasje koe net ferwurke wurde. Miskien is it skansearre.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification has been revoked by the trusted organization that issued it.
fy: Dizze webside harren identifikaasje is ynlutsen troch de organisaasje dy it útjûn hat.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification cannot be trusted because it uses very weak encryption.
fy: Dizze webside harren identifikaasje is net betrouwber omdat it hiele maklik te ferbrekken fersifering brûkt.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is only valid for future dates. Check the date on your computer’s calendar.
fy: Dizze webside harren identifikaasje is allinich jildich foar datums yn'e takomst. Kontrolearje de datum op de kalinder fan jo kompûter.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a network error. Page title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Problem Loading Page
fy: Flater by it Laden fan Webside

note: Message title when a site cannot be loaded due to a network error.
en: Unable to display this website
fy: Kin dizze webside net sjen litte

note: Error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The site at %s seems to be unavailable.
fy: De side op %s liket ûnbeskikber te wêzen.

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: It may be temporarily inaccessible or moved to a new address. You may wish to verify that your internet connection is working correctly.
fy: It kin tiidlik ûnbeskikber wêze of ferpleatst wêze nei in oar adres. Jo kinne probearje wis te wêzen fan dat jo ynternetferbining it docht.

note: Technical details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The precise error was: %s
fy: De detailleare flater wie: %s

note: The button on the network error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the page crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the process crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the unresponsive process error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE.
en: Reload
fy: Ferfarskje

note: Message title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Oops! There may be a problem
fy: Blikje! Der kin wot ferkeard gien wêze

note: Page title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Problem Displaying Page
fy: Flater by it Sjen Litten fan Side

note: Message title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Oops!
fy: Blikje!

note: Page title when web content has become unresponsive.
en: Unresponsive Page
fy: Fêstrûne Side

note: Message title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This Connection is Not Secure
fy: Sizze Ferbining is Net Feilich

note: Error details when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This does not look like the real %s. Attackers might be trying to steal or alter information going to or from this site.
fy: Dit sjocht der net út as de echte %s. In oanfaller kin oan it probearjen wêze jo gegevens te stellen as oan te passen dy jo op dizze side ynfiere.

note: The button on the invalid TLS certificate error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on unsafe browsing error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on no such file error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE.
en: Go Back
fy: Werom gean

note: The hidden button on the invalid TLS certificate error page. Do not add mnemonics here. The hidden button on the unsafe browsing error page. Do not add mnemonics here.
en: Accept Risk and Proceed
fy: Risiko Akseptearje en Trochgean

note: Page title when a site is flagged by Google Safe Browsing verification.
en: Security Warning
fy: Feiligens Warskôging

note: Page title on no such file error page Message title on the no such file error page.
en: File not found
fy: Triem net fûn

en: %s could not be found.
fy: %s koe net fûn wurde.

en: Technical information
fy: Technyske ynformaasje

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess.
en: Desktop
fy: Buroblêd

en: Could not create a temporary directory in “%s”.
fy: Koe gjin tiidlike map oanmeitsje yn “%s”.

en: The file “%s” exists. Please move it out of the way.
fy: De triem “%s” bestiet. Graach dizze ferplaetse.

en: Failed to create directory “%s”.
fy: Koe map “%s” net oanmeitsje.

en: Could not display help: %s
fy: Koe  help net sjen litte: %s

note: Translators: First %s is the name of the user currently logged in on the * machine. The second %s is the machine's name. You can use the variables * in a different order by changing them to %2$s and %1$s.
en: %s’s GNOME Web on %s
fy: %s harren GNOME Web op %s

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 12∶34 am"
en: Today %I∶%M %p
fy: Hjoed %I∶%M %p

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 15∶34"
en: Today %H∶%M
fy: Hjoed %H∶%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 12∶34 am"
en: Yesterday %I∶%M %p
fy: Juster %I∶%M %p

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 15∶34"
en: Yesterday %H∶%M
fy: Juster %H∶%M

note: impossible time or broken locale settings
en: Unknown
fy: ûnbekend

en: Cannot create SQLite connection. Close browser and try again.
fy: Koe gjin SQLite ferbining meitsje. Slút de webblêder en probearje it noch ris.

en: Browser password database could not be opened. Close browser and try again.
fy: Webblêder wachtwurd databank koe net iepene wurde. Slút de browser ôf in probearje it opnij.

en: The password of your Firefox account seems to have been changed.
fy: It wachtwurd fan jo Firefox account liket feroare te wêzen.

en: Failed to retrieve crypto keys.
fy: Koe kryptografyske kaaien net ophelje.

en: %d second left | %d seconds left
fy[0]: %d sekonde te gean
fy[1]: %d sekonden te gean

en: %d minute left | %d minutes left
fy[0]: %d minút te gean
fy[1]: %d minuten te gean

en: %d hour left | %d hours left
fy[0]: %d oere te gean
fy[1]: %d oeren te gean

en: %d day left | %d days left
fy[0]: %d dei te gean
fy[1]: %d dagen te gean

en: %d week left | %d weeks left
fy[0]: %d wike te gean
fy[1]: %d wiken te gean

en: %d month left | %d months left
fy[0]: %d moanne te gean
fy[1]: %d moannen te gean

en: Finished
fy: Klear

en: Moved or deleted
fy: Ferplaetst of fuortsmiten

en: Error downloading: %s
fy: Flater by it delheljen: %s

en: Cancelling…
fy: Oan it ôfbrekken…

en: Starting…
fy: Oan it starten…

en: All supported types
fy: Alle stipe typen

en: Web pages
fy: Websiden

en: Images
fy: Ôfbyldingen

en: All files
fy: Alle triemen

en: Search for websites, bookmarks, and open tabs
fy: Sykje om websiden, bledwiizers, en iepen ljepblêden

en: Bookmark this page
fy: Dizze side oan blêdwiizers tafoegje

en: Toggle reader mode
fy: Lêsmodus ynskeakelje

en: Ask
fy: Freechje

en: Permissions
fy: Rjochten

en: Notifications
fy: Notifikaasjes

en: Password saving
fy: Wachtwurd bewarje

en: Location access
fy: Lokaasje tagong

en: Microphone access
fy: Mikrofoan tagong

en: Webcam access
fy: Webcam tagong

en: Without Sound
fy: Sûnder lûd

en: Favorites
fy: Favoriten

en: Mobile
fy: Mobyl

note: Translators: tooltip for the refresh button
en: Reload the current page
fy: Aktive side ferfarskje

note: Translators: the %s refers to the time at which the last sync was made. * For example: Today 04:34 PM, Sun 11:25 AM, May 31 06:41 PM.
en: Last synchronized: %s
fy: Foar it lêst syngroniseare: %s

en: Copy URL
fy: URL kopiearje

en: Clear browsing history?
fy: Blêdskiednis leechsmite?

en: Remove all history
fy: Alle skiednis fuortsmite

en: Web options
fy: Web opsjes

note: Translators: tooltip for the new tab button
en: Open a new tab
fy: Nij ljepblêd iepenje

en: Do you really want to remove this extension?
fy: Binne jo der wis fan dat jo dizze útwreiding fuortsmite wolle?

en: _Remove
fy: _Fuortsmite

en: Author
fy: Auteur

en: Version
fy: Ferzje

en: Homepage
fy: Thússide

en: Remove selected WebExtension
fy: Selektearre Webútwreiding fuortsmite

note: Translators: this is the title of a file chooser dialog.
en: Open File (manifest.json/xpi)
fy: Triem Iepenje (manifest.json/xpi)

en: Do you want to leave this website?
fy: Wolle jo dizze webside ferlitte?

en: There are multiple tabs open.
fy: Der binne meardere ljepblêden iepen.

en: Search the Web for “%s”
fy: Op it web sykje om “%s”

en: Open Link
fy: Keppeling Iepenje

en: Open Link In New Tab
fy: Keppeling in nij ljepblêd iepenje

en: Open Link In New Window
fy: Keppeling in nij finster iepenje

en: Open Link In Incognito Window
fy: Keppeling in nij priveefinster iepenje

en: Show details
fy: Details sjen litte

note: Translators: tooltip for the tab switcher menu button
en: View open tabs
fy: Iepen ljepblêden besjen

en: Set Web as your default browser?
fy: Web as jo standert webblêder ynstelle?

en: Save Link As
fy: Keppeling Bewarje as

en: Save Image As
fy: Ôfbylding Bewarje as

en: Save Media As
fy: Media Bewarje as

en: Cookies
fy: Koekjes

en: WebSQL databases
fy: WebSQL databanken

en: This field is required
fy: Dit fjild is nedich

en: Address must start with either http:// or https://
fy: Adres moat mei http:// of https:// begjinne

en: Address is not a valid URI
fy: Adres is net in jildiche URI

en: A name is required
fy: In namme is nedich

en: This search engine already exists
fy: Dizze sykmasine bestiet al

en: Delete All Passwords?
fy: Alle Wachtwurden Fuortsmite?

en: Copy password
fy: Wachtwurd kopearje

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Copy username
fy: Brûkersnamme kopiearje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Reveal password
fy: Wachtwurd sichtber meitsje

en: Remove Password
fy: Wachtwurd

en: Light
fy: Ljocht

en: Dark
fy: Tsjuster

en: Add Language
fy: Taal tafoegje

en: System language (%s) | System languages (%s)
fy[0]: Systeem taal (%s)
fy[1]: Systeem talen (%s)

en: Select a directory
fy: Map selektearje

en: Web Application Icon
fy: Webapplikaasje Ikoan

en: Supported Image Files
fy: Stipe ôfbyldingstriemen

note: Translators: tooltip for the bookmarks popover button
en: View and manage your bookmarks
fy: Besjoch en behear jo blêdwiizers

en: Name
fy: Namme

en: Address
fy: Adres

en: All
fy: Alle

en: No bookmarks yet?
fy: Noch gjin blêdwiizers?

en: Personal Data
fy: Persoanlike Gegevens

en: Search personal data
fy: Om persoanlike gegevens sykje

en: There is no Personal Data
fy: Der binne gjin Persoanlike Gegevens

en: Search
fy: Sykje

en: No Results Found
fy: Gjin Resultaten Fûn

en: Try a different search
fy: Probearje ris om wot oars te sykjen

en: Text Encoding
fy: Tekst Kodearing

en: Show all…
fy: Alles sjen litte…

en: Logged in
fy: Ynlogd

en: Frequency
fy: Frekwinsje

en: Device name
fy: Apparaat namme

en: History
fy: Skiednis

en: Select Items
fy: Items Selektearje

en: Search history
fy: Sykskiednis

en: The History is Empty
fy: De Skiednis is Leech

en: Visited pages will be listed here
fy: Besochte siden wurde hjir sjen litten

en: Delete language
fy: Taal fuortsmite

[ctx: tooltip]
en: Zoom Out
fy: Útzoome

[ctx: tooltip]
en: Zoom In
fy: Ynzoome

en: Fullscreen
fy: Folslein skerm

en: Import and Export
fy: Ymportearre en Eksportearre

en: Close page
fy: Side slúte

en: Tabs
fy: Ljepblêden

en: Passwords
fy: Wachtwurden

en: Remove all passwords
fy: Alle wachtwurden fuortsmite

en: Search passwords
fy: Wachtwurden sykje

en: There are no Passwords
fy: Der binne gjin Wachtwurden

en: Saved passwords will be listed here
fy: Bewarre wachtwurden wurde hjir sjen litten

en: Appearance
fy: Úterlik

en: Fonts
fy: Lettertypen

en: Style
fy: Styl

en: General
fy: Algemien

en: Web Application
fy: Webapplikaasje

en: Web Content
fy: Web Ynhâld

en: Block _Advertisements
fy: Advertinsjes Blokearre

en: Most _visited pages
fy: Faakst besochte websiden

en: Search Engines
fy: Sykmasinen

en: Session
fy: Sesje

en: Browsing
fy: Blêdzjen

en: Choose a language:
fy: In taal útsykje:

en: Web Safety
fy: Web Feiligens

en: Search Suggestions
fy: Syksugestjes

en: Selects the default search engine
fy: selektearret de standert sykmasine

en: Shortcut
fy: Fluchtoets

[ctx: shortcut window]
en: General
fy: Algemien

[ctx: shortcut window]
en: New window
fy: Nij finster

[ctx: shortcut window]
en: New incognito window
fy: Nij priveefinster

[ctx: shortcut window]
en: Open file
fy: Triem iepenje

[ctx: shortcut window]
en: Save page
fy: Side bewarje

[ctx: shortcut window]
en: Print page
fy: Side ôfdrukke

[ctx: shortcut window]
en: Quit
fy: Ôfslute

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
fy: Menu iepenje

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
fy: Fluchtoetsen

[ctx: shortcut window]
en: Show bookmarks list
fy: Blêdwiizer list sjen litte

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
fy: Navigaasje

[ctx: shortcut window]
en: Go to homepage
fy: Gean nei thússide

[ctx: shortcut window]
en: Reload current page
fy: Aktive side ferfarskje

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
fy: Ljepblêden

[ctx: shortcut window]
en: New tab
fy: Nij ljepblêd

[ctx: shortcut window]
en: Close current tab
fy: Aktyf ljeblêd slute

[ctx: shortcut window]
en: Reopen closed tab
fy: Sluten ljeblêden wer iepenje

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next tab
fy: Gean nei folgjend ljepblêd

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous tab
fy: Gean nei foarich ljepblêd

[ctx: shortcut window]
en: Duplicate current tab
fy: Aktive ljepblêd duplisearre

[ctx: shortcut window]
en: History
fy: Skiednis

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
fy: Foarkarren

[ctx: shortcut window]
en: Import bookmarks
fy: Blêdwiizers ymportearje

[ctx: shortcut window]
en: Export bookmarks
fy: Blêdwiizers eksportearje

[ctx: shortcut window]
en: Web application
fy: Webapplikaasje

[ctx: shortcut window]
en: Install site as web application
fy: Ynstallear side as webapplikaasje

[ctx: shortcut window]
en: Open web application manager
fy: Webapplikaasjebehear Iepenje

[ctx: shortcut window]
en: View
fy: Oersjoch

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
fy: Ynzoome

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
fy: Útzoome

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
fy: Folslein skerm

[ctx: shortcut window]
en: View page source
fy: Boarne fan side besjen

[ctx: shortcut window]
en: Editing
fy: Oan it oanpassen

[ctx: shortcut window]
en: Cut
fy: Knippe

[ctx: shortcut window]
en: Copy
fy: Kopiearje

[ctx: shortcut window]
en: Paste
fy: Plakke

[ctx: shortcut window]
en: Undo
fy: Ûngedien meitsje

[ctx: shortcut window]
en: Redo
fy: Opnij útfiere

[ctx: shortcut window]
en: Select all
fy: Alles Selektearje

[ctx: shortcut window]
en: Select page URL
fy: Side URL selektearje

[ctx: shortcut window]
en: Search with default search engine
fy: Sykje mei standert sykmasine

en: Synced Tabs
fy: Syngronisearre Ljepblêden

en: Add new URL
fy: Nije URL tafoegje

en: Remove the selected URLs
fy: Selektearre URLs fuortsmite

en: Extensions
fy: Útwreidingen

en: No Extensions Installed
fy: Gjin Útwreidingen Ynstallearre

en: Add some extensions to display them here.
fy: Foegje útwreidingen ta om se hjir sjen te litten.

en: Search the web for “%s”
fy: Sykje op it web op “%s”

en: Load “%s”
fy: Oan it laden fan “%s”

en: Local Tabs
fy: Lokale Ljepblêden

en: GVDB File
fy: GVDB Triem

en: HTML File
fy: HTML Triem

en: I_mport
fy: Y_mportearre

en: Select Profile
fy: Profyl Selektearje

en: _Select
fy: _Selektearre

en: Choose File
fy: Triem útsykje

en: Import Bookmarks
fy: Blêdwiizers Ymportearje

en: From:
fy: Fan:

en: Import Passwords
fy: Wachtwurden Ymportearre

en: A simple, clean, beautiful view of the web.
    Powered by WebKitGTK %d.%d.%d
fy: In maklik, oersichtlik, kreas oersjoch fan it web.
    Mooglik makke troch WebKitGTK %d.%d.%d

en: Website
fy: Webside

en: Do you want to reload this website?
fy: Wolle jo dizze webside ferfarskje?

en: A web application named “%s” already exists. Do you want to replace it?
fy: In webapplikaasje mei de namme “%s” bestiet al. Wolle jo disse ferfange?

en: Cancel
fy: Ôfbrekke

en: Replace
fy: Ferfange

en: An application with the same name already exists. Replacing it will overwrite it.
fy: In applikaasje mei deselde namme bestiet al. It sil mei it ferfangen oerskreaun wurde.

en: The application “%s” is ready to be used
fy: De applikaasje “%s” is klear om brûkt te wurden

en: The application “%s” could not be created
fy: De applikaasje “%s” koe net oanmakke wurde

note: Translators: Desktop notification when a new web app is created.
en: Launch
fy: Útfiere

note: Show dialog with icon, title.
en: Create Web Application
fy: Webapplikaasje Oanmeitsje

en: Save
fy: Bewarje
