epiphany master - en to kk translation catalogue (998 entries)

en: Web
kk: Веб

en: Web Browser
kk: Веб браузері

en: Browse the web
kk: Интернетті шолу

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: web;browser;internet;epiphany;
kk: web;browser;internet;epiphany;веб;браузер;интернет;

en: New Window
kk: Жаңа терезе

en: New Incognito Window
kk: Жаңа инкогнито терезесі

en: Browse with caret
kk: Мәтіндік курсор навигациясы

en: Home page
kk: Үй парағы

en: Address of the user’s home page.
kk: Пайдаланушының үй парағының адресі.

en: Default search engine
kk: Әдепкі іздеу жүйесі

en: Name of the search engine selected by default.
kk: Үнсіз келісім бойынша таңдалған іздеу жүйесінің аты.

en: Incognito search engine
kk: Инкогнито іздеу жүйесі

en: Name of the search engine selected in incognito mode.
kk: Инкогнито режимінде таңдалған іздеу жүйесінің аты.

en: List of the search engines.
kk: Іздеу жүйелерінің тізімі.

en: List of the search engines. It is an array of vardicts with each vardict corresponding to a search engine, and with the following supported keys: "name" is the name of the search engine. "url" is the search URL with the search term replaced with %s. "bang" is the bang (shortcut word) of the search engine.
kk: Іздеу жүйелерінің тізімі. Бұл әрқайсысы бір іздеу жүйесіне сәйкес келетін vardict-тер массиві және келесі қолдау көрсетілетін кілттері бар: "name" - іздеу жүйесінің аты. "url" - іздеу термині %s белгісіне ауыстырылатын іздеу URL адресі. "bang" - іздеу жүйесінің bang (жарлық сөзі).

en: Enable Search Suggestions
kk: Іздеу ұсыныстарын іске қосу

en: Whether to show Search Suggestion in url entry popdown.
kk: URL енгізу ашылмалы тізімінде іздеу ұсыныстарын көрсету керек пе.

en: Force new windows to be opened in tabs
kk: Жаңа терезелерді беттерде ашылуды мәжбүрлеу

en: Force new window requests to be opened in tabs instead of using a new window.
kk: Жаңа терезе сұрауларын жаңа терезені пайдаланудың орнына беттерде ашуға мәжбүрлеу.

en: Whether to automatically restore the last session
kk: Соңғы сессияны автоматты түрде қалпына келтіру керек пе

en: Defines how the session will be restored during startup. Allowed values are “always” (the previous state of the application is always restored) and “crashed” (the session is only restored if the application crashes).
kk: Іске қосылу кезінде сессияның қалай қалпына келтірілетінін анықтайды. Рұқсат етілген мәндер: “always” (бағдарламаның алдыңғы күйі әрқашан қалпына келтіріледі) және “crashed” (сессия тек бағдарлама істен шыққан жағдайда ғана қалпына келтіріледі).

en: Whether to delay loading of tabs that are not immediately visible on session restore
kk: Сессияны қалпына келтіру кезінде бірден көрінбейтін беттерді жүктеуді кейінге қалдыру керек пе

en: When this option is set to true, tabs will not start loading until the user switches to them, upon session restore.
kk: Бұл опция true мәніне орнатылғанда, сессияны қалпына келтіру кезінде пайдаланушы оларға ауысқанша дейін беттер жүктеле бастамайды.

en: List of adblock filters
kk: Adblock сүзгілерінің тізімі

en: List of URLs with content filtering rules in JSON format to be used by the ad blocker.
kk: Жарнама бұғаттағышы қолданатын JSON пішіміндегі мазмұнды сүзу ережелері бар URL адрестер тізімі.

en: Whether to ask for setting browser as default
kk: Браузерді бастапқы ретінде орнатуды сұрау керек пе

en: When this option is set to true, browser will ask for being default if it is not already set.
kk: Бұл опция true мәніне орнатылғанда, барузер әдепкі ретінде орнатылмаған болса, оны орнатуды сұрайды.

en: Start in incognito mode
kk: Инкогнито режимінде бастау

en: When this option is set to true, browser will always start in incognito mode
kk: Бұл параметр true мәніне орнатылғанда, браузер әрқашан инкогнито режимінде іске қосылады

en: Active clear data items.
kk: Белсенді деректерді тазалау элементтері.

en: Selection (bitmask) which clear data items should be active by default. 1 = Cookies, 2 = HTTP disk cache, 4 = Local storage data, 8 = Offline web application cache, 16 = IndexDB databases, 32 = WebSQL databases, 64 = Plugins data, 128 = HSTS policies cache, 256 = Intelligent Tracking Prevention data.
kk: Әдепкі бойынша қай деректерді тазалау элементтері белсенді болуы керектігін таңдау (биттік маска). 1 = Cookies, 2 = HTTP дискілік кэші, 4 = Жергілікті сақтау деректері, 8 = Офлайн веб-бағдарлама кэші, 16 = IndexDB дерекқоры, 32 = WebSQL дерекқоры, 64 = Плагиндер деректері, 128 = HSTS саясаттарының кэші, 256 = Интеллектуалды трекерлерден қорғау деректері.

en: Expand tabs size to fill the available space on the tabs bar.
kk: Беттер панеліндегі қолжетімді орынды толтыру үшін беттер өлшемін ұлғайту.

en: If enabled the tabs will expand to use the entire available space in the tabs bar. This setting is ignored in Pantheon desktop.
kk: Егер іске қосылса, беттер панеліндегі бүкіл қолжетімді орынды пайдалану үшін беттер жайылады. Бұл параметр Pantheon жұмыс үстелінде ескерілмейді.

en: Show url bar at bottom
kk: URL панелін төменде көрсету

en: Whether to show url bar on bottom.
kk: URL панелін төменде көрсету керек пе.

en: The visibility policy for the tabs bar.
kk: Беттер панелінің көріну саясаты.

en: Controls when the tabs bar is shown. Possible values are “always” (the tabs bar is always shown), “more-than-one” (the tabs bar is only shown if there’s two or more tabs) and “never” (the tabs bar is never shown). This setting is ignored in Pantheon desktop, and “always” value is used.
kk: Беттер панелінің қашан көрсетілетінін басқарады. Мүмкін мәндер: “always” (беттер панелі әрқашан көрсетіледі), “more-than-one” (беттер панелі тек екі немесе одан да көп бет болғанда ғана көрсетіледі) және “never” (беттер панелі ешқашан көрсетілмейді). Бұл параметр Pantheon жұмыс үстелінде ескерілмейді және “always” мәні қолданылады.

en: Keep window open when closing last tab
kk: Соңғы бетті жапқанда терезені ашық ұстау

en: If enabled application window is kept open when closing the last tab.
kk: Егер іске қосылса, соңғы бетті жапқан кезде бағдарлама терезесі ашық қалады.

en: Show the WebKit features preferences page.
kk: WebKit мүмкіндіктерінің баптаулары бетін көрсету.

en: Controls whether the preferences window shows the page which allows toggling experimental and development WebKit features. This setting is ignored in Tech Preview, and true is always used.
kk: Баптаулар терезесінде тәжірибелік және әзірлеу сатысындағы WebKit мүмкіндіктерін ауыстыруға мүмкіндік беретін беттің көрсетілуін басқарады. Бұл баптау Tech Preview нұсқасында ескерілмейді және әрқашан true қолданылады.

en: Show internal WebKit features in the features preferences page.
kk: Мүмкіндіктердің баптаулары бетінде WebKit-тің ішкі мүмкіндіктерін көрсету.

en: Controls whether the features page in the preferences window shows internal WebKit features.
kk: Баптаулар терезесіндегі мүмкіндіктер бетінде WebKit-тің ішкі мүмкіндіктерінің көрсетілуін басқарады.

en: Reader mode article font style.
kk: Оқу режиміндегі мақаланың қаріп стилі.

en: Chooses the style of the main body text for articles in reader mode. Possible values are “sans” and “serif”.
kk: Оқу режиміндегі мақалалардың негізгі мәтіні үшін стильді таңдайды. Мүмкін мәндері: “sans” және “serif”.

en: Reader mode color scheme.
kk: Оқу режимінің түстер схемасы.

en: Selects the style of colors for articles displayed in reader mode. Possible values are “light” (dark text on light background) and “dark” (light text on dark background). This setting is ignored on systems that provide a system-wide dark style preference, such as GNOME 42 and newer.
kk: Оқу режимінде көрсетілетін мақалалар үшін түстер стилін таңдайды. Мүмкін мәндері: “light” (ашық фондағы күңгірт мәтін) және “dark” (күңгірт фондағы ашық мәтін). Бұл баптау GNOME 42 және одан жаңа нұсқалары сияқты жүйелік күңгірт стиль баптауын ұсынатын жүйелерде ескерілмейді.

en: Minimum font size
kk: Қаріптің минималды өлшемі

en: Use GNOME fonts
kk: GNOME қаріптерін қолдану

en: Use GNOME font settings.
kk: GNOME қаріптер баптауларын қолдану.

en: Custom sans-serif font
kk: Пайдаланушының sans-serif қарпі

en: A value to be used to override sans-serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
kk: use-gnome-fonts орнатылған кезде жұмыс үстелінің sans-serif қарпін алмастыру үшін қолданылатын мән.

en: Custom serif font
kk: Пайдаланушының serif қарпі

en: A value to be used to override serif desktop font when use-gnome-fonts is set.
kk: use-gnome-fonts орнатылған кезде жұмыс үстелінің serif қарпін алмастыру үшін қолданылатын мән.

en: Custom monospace font
kk: Пайдаланушының monospace қарпі

en: A value to be used to override monospace desktop font when use-gnome-fonts is set.
kk: use-gnome-fonts орнатылған кезде жұмыс үстелінің monospace қарпін алмастыру үшін қолданылатын мән.

en: Use a custom CSS
kk: Таңдауыңызша CSS қолдану

en: Use a custom CSS file to modify websites own CSS.
kk: Веб-сайттардың өз CSS-ін өзгерту үшін пайдаланушының CSS файлын қолдану.

en: Use a custom JS
kk: Таңдауыңызша JS қолдану

en: Use a custom JS file to modify websites.
kk: Веб-сайттарды өзгерту үшін пайдаланушының JS файлын қолдану.

en: Enable spell checking
kk: Емлені тексеруді іске қосу

en: Spell check any text typed in editable areas.
kk: Түзетілетін аймақтарда терілген кез келген мәтіннің емлесін тексеру.

en: Default encoding
kk: Үнсіз келісім кодталуы

en: Default encoding. Accepted values are the ones WebKitGTK can understand.
kk: Әдепкі кодтау. Қабылданатын мәндер — WebKitGTK түсінетін мәндер.

en: Languages
kk: Тілдер

en: Preferred languages. Array of locale codes or “system” to use current locale.
kk: Таңдаулы тілдер. Локаль кодтарының массиві немесе ағымдағы локальді қолдану үшін “system”.

en: Allow popups
kk: Қалқымалы терезелерге рұқсат беру

en: Allow sites to open new windows using JavaScript (if JavaScript is enabled).
kk: Сайттарға JavaScript көмегімен жаңа терезелерді ашуға рұқсат беру (егер JavaScript іске қосылған болса).

en: Hide cookie banner
kk: Куки баннерін жасыру

en: Hide cookie banners.
kk: Куки баннерлерін жасыру.

en: User agent
kk: Пайдаланушы агенті

en: String that will be used as user agent, to identify the browser to the web servers.
kk: Веб-серверлерге браузерді анықтау үшін пайдаланылатын пайдаланушы агентінің жолы.

en: Enable adblock
kk: Adblock-ты іске қосу

en: Whether to block the embedded advertisements that web pages might want to show.
kk: Веб-беттер көрсеткісі келетін кірістірілген жарнаманы бұғаттау керек пе.

en: Remember passwords
kk: Парольдерді есте сақтау

en: Whether to store and prefill passwords in websites.
kk: Веб-сайттарда парольдерді сақтау және алдын ала толтыру керек пе.

en: Autofill form data
kk: Форма деректерін автоматты түрде толтыру

en: Whether to auto fill form data in websites.
kk: Веб-сайттарда форма деректерін автоматты түрде толтыру керек пе.

en: Enable site-specific quirks
kk: Сайтқа тән ерекшеліктерді іске қосу

en: Enable quirks to make specific websites work better. You might want to disable this setting if debugging a specific issue.
kk: Белгілі бір веб-сайттардың жақсырақ жұмыс істеуі үшін ерекшеліктерді іске қосу. Белгілі бір мәселені жөндеу кезінде бұл параметрді сөндіру қажет болуы мүмкін.

en: Enable Intelligent Tracking Prevention (ITP)
kk: Интеллектуалды бақылаудың алдын алуды (ITP) іске қосу

en: Whether to enable Intelligent Tracking Prevention.
kk: Интеллектуалды бақылаудың алдын алуды іске қосу керек пе.

en: Allow websites to store local website data
kk: Веб-сайттарға жергілікті сайт деректерін сақтауға рұқсат беру

en: Whether to allow websites to store cookies, local storage data, and IndexedDB databases. Disabling this will break many websites.
kk: Веб-сайттарға cookie файлдарын, жергілікті сақтау деректерін және IndexedDB дерекқорларын сақтауға рұқсат беру керек пе. Бұны сөндіру көптеген веб-сайттардың жұмысын бұзады.

en: Default zoom level for new pages
kk: Жаңа беттер үшін бастапқы масштабы

en: Default reader mode zoom level.
kk: Оқу режимінің әдепкі масштабтау деңгейі.

en: Sets the zoom level for reader mode pages.
kk: Оқу режиміндегі беттер үшін масштабтау деңгейін орнатады.

en: Enable autosearch
kk: Автоіздеуді іске қосу

en: Whether to automatically search the web when something that does not look like a URL is entered in the address bar. If this setting is disabled, everything will be loaded as a URL unless a search engine is explicitly selected from the dropdown menu.
kk: Адрес жолағына URL-ға ұқсамайтын нәрсе енгізілгенде, интернеттен автоматты түрде іздеу керек пе. Егер бұл параметр сөндірулі болса, ашылмалы мәзірден іздеу жүйесі нақты таңдалмаған жағдайда, барлығы URL ретінде жүктеледі.

en: Enable mouse gestures
kk: Тышқан ым қимылдарын іске қосу

en: Whether to enable mouse gestures. Mouse gestures are based on Opera’s behaviour and are activated using the middle mouse button + gesture.
kk: Тышқан ым қимылдарын іске қосу керек пе. Тышқан қимылдары Opera мінез-құлқына негізделген және тышқанның ортаңғы батырмасы + ым қимылы арқылы белсендіріледі.

en: Enable navigation gestures
kk: Навигациялық ым қимылдарын іске қосу

en: Whether to enable back and forward navigation gestures.
kk: Артқа және алға навигациялық ым қимылдарын іске қосу керек пе.

en: Last upload directory
kk: Соңғы жүктеп жіберу бумасы

en: Keep track of last upload directory
kk: Соңғы жүктеп жіберу бумасын сақтап отыру

en: Last download directory
kk: Соңғы жүктеп алу бумасы

en: Keep track of last download directory
kk: Соңғы жүктеп алу бумасын сақтап отыру

en: Hardware acceleration policy
kk: Құрылғылық үдетуді аясаты

en: Whether to enable hardware acceleration. Possible values are “always” and “never”. Hardware acceleration may be required to achieve acceptable performance on embedded devices, but increases memory usage requirements and could expose severe hardware-specific graphics driver bugs.
kk: Аппараттық үдетуді іске қосу керек пе. Ықтимал мәндер: «always» және «never». Кірістірілген құрылғыларда қолайлы өнімділікке қол жеткізу үшін аппараттық үдету қажет болуы мүмкін, бірақ ол жадты пайдалану талаптарын арттырады және аппараттық құралға тән графикалық драйвердің елеулі қателерін көрсетуі мүмкін.

en: Always ask for download directory
kk: Жүктеп алу бумасын әрқашан сұрау

en: Whether to present a directory chooser dialog for every download.
kk: Әрбір жүктеп алу үшін буманы таңдау сұхбатын көрсету керек пе.

en: Enable immediately switch to new open tab
kk: Жаңа ашылған бетке автоматты түрде ауысуды іске қосу

en: Whether to automatically switch to a new open tab.
kk: Жаңа ашылған бетке автоматты түрде ауысу керек пе.

en: Enable WebExtensions
kk: WebExtensions іске қосу

en: Whether to enable WebExtensions. WebExtensions is a cross-browser system for extensions.
kk: WebExtensions іске қосу керек пе. WebExtensions - кеңейтулерге арналған кросс-браузерлік жүйе.

en: Active WebExtensions
kk: Белсенді WebExtensions

en: Indicates which WebExtensions are set to active.
kk: Қай WebExtensions белсенді етіп орнатылғанын көрсетеді.

en: Show developer actions
kk: Әзірлеуші әрекеттерін көрсету

en: Whether to show developer context menu actions. This allows use of the Page Source and Inspect Element actions.
kk: Әзірлеушінің контексттік мәзір әрекеттерін көрсету керек пе. Бұл Беттің бастапқы коды мен Элементті зерттеу әрекеттерін пайдалануға мүмкіндік береді.

en: Always show full URL
kk: Әрқашан толық URL көрсету

en: Whether to show the full URL in the address bar even when unfocused.
kk: Фокуста болмаған кезде де адрес жолағында толық URL-ді көрсету керек пе.

en: Automatically open URIs
kk: URI-ларды автоматты түрде ашу

en: This is a permission map of security origins to URL schemes.
kk: Бұл қауіпсіздік көздерінің URL схемаларына рұқсаттар картасы.

en: Web application additional URLs
kk: Веб-қолданбаның қосымша URL-дері

en: The list of URLs that should be opened by the web application
kk: Веб қолданбасы ашуы тиіс URL тізімі

en: Show navigation buttons in WebApp
kk: WebApp ішінде навигация батырмаларын көрсету

en: Whether to show buttons for navigation in WebApp.
kk: WebApp ішінде навигация үшін батырмаларды көрсету керек пе.

en: Run in background
kk: Фонда орындау

en: If enabled, application continues running in the background after closing the window.
kk: Іске қосылған болса, терезені жапқаннан кейін қолданба фонда өз жұмысын жалғастыра береді.

en: WebApp is system-wide
kk: WebApp бүкіл жүйеге арналған

en: If enabled, application cannot be edited or removed.
kk: Егер іске қосулы болса, қолданба түзетілмейді немесе өшірілмейді.

en: The downloads folder
kk: Жүктемелер бумасы

en: The path of the folder where to download files to; or “Downloads” to use the default downloads folder, or “Desktop” to use the desktop folder.
kk: Файлдар жүктелетін бума жолы; немесе әдепкі жүктеулер бумасын пайдалану үшін «Downloads», немесе жұмыс үстелі бумасын пайдалану үшін «Desktop».

en: Window position
kk: Терезе орны

en: The position to use for a new window that is not restored from a previous session.
kk: Алдыңғы сеанстан қалпына келтірілмеген жаңа терезе үшін пайдаланылатын орын.

en: Window size
kk: Терезе өлшемі

en: The size to use for a new window that is not restored from a previous session.
kk: Алдыңғы сеанстан қалпына келтірілмеген жаңа терезе үшін пайдаланылатын өлшем.

en: Is maximized
kk: Жазық етілген бе

en: Whether a new window that is not restored from a previous session should be initially maximized.
kk: Алдыңғы сеанстан қалпына келтірілмеген жаңа терезенің бастапқыда жазылған күйде болу-болмауы.

en: Disable forward and back buttons
kk: Алға және артқа батырмаларын сөндіру

en: If set to “true”, forward and back buttons are disabled, preventing users from accessing immediate browser history
kk: Егер «true» мәніне орнатылса, алға және артқа батырмалары сөндіріледі, бұл пайдаланушылардың барузердің жедел тарихына қол жеткізуіне жол бермейді

en: Firefox Sync Token Server URL
kk: Firefox Sync токен серверінің URL адресі

en: URL to a custom Firefox Sync token server.
kk: Пайдаланушы анықтаған Firefox Sync токен серверінің URL адресі.

en: Firefox Sync Accounts Server URL
kk: Firefox синхрондау тіркелгісі серверінің URL адресі

en: URL to a custom Firefox Sync accounts server.
kk: Пайдаланушы анықтаған Firefox Sync тіркелгілер серверінің URL адресі.

en: Currently signed in sync user
kk: Қазіргі уақытта жүйеге кірген синхрондау пайдаланушысы

en: The email linked to the Mozilla account used to sync data with Mozilla’s servers.
kk: Mozilla серверлерімен деректерді синхрондау үшін қолданылатын Mozilla тіркелгісіне байланыстырылған электрондық пошта.

en: Last sync timestamp
kk: Соңғы синхрондау уақытының белгісі

en: The UNIX time at which last sync was made in seconds.
kk: Соңғы синхрондау жүргізілген UNIX уақыты, секундпен.

en: Sync device ID
kk: Синхрондау құрылғысының ID-і

en: The sync device ID of the current device.
kk: Ағымдағы құрылғының синхрондау құрылғысының ID-і.

en: Sync device name
kk: Синхрондау құрылғысының аты

en: The sync device name of the current device.
kk: Ағымдағы құрылғының синхрондау құрылғысының аты.

en: The sync frequency in minutes
kk: Синхрондау жиілігі, минутпен

en: The number of minutes between two consecutive syncs.
kk: Екі қатарлас синхрондау арасындағы минуттар саны.

en: Sync data with Firefox
kk: Деректерді Firefox-пен синхрондау

en: TRUE if Ephy collections should be synced with Firefox collections, FALSE otherwise.
kk: Егер Ephy жинақтары Firefox жинақтарымен синхрондалуы тиіс болса - TRUE, әйтпесе - FALSE.

en: Enable bookmarks sync
kk: Бетбелгілерді синхрондауды іске қосу

en: TRUE if bookmarks collection should be synced, FALSE otherwise.
kk: Егер бетбелгілер жинағы синхрондалуы тиіс болса - TRUE, әйтпесе - FALSE.

en: Bookmarks sync timestamp
kk: Бетбелгілерді синхрондаудың уақыт белгісі

en: The timestamp at which last bookmarks sync was made.
kk: Соңғы бетбелгілерді синхрондау жасалған уақыт белгісі.

en: Initial sync or normal sync
kk: Бастапқы синхрондау немесе қалыпты синхрондау

en: TRUE if bookmarks collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
kk: Егер бетбелгілер жинағы бірінші рет синхрондалуы керек болса - TRUE, әйтпесе - FALSE.

en: Enable passwords sync
kk: Парольдерді синхрондауды іске қосу

en: TRUE if passwords collection should be synced, FALSE otherwise.
kk: Егер парольдер жинағы синхрондалуы тиіс болса - TRUE, әйтпесе - FALSE.

en: Passwords sync timestamp
kk: Парольдерді синхрондау уақыт белгісі

en: The timestamp at which last passwords sync was made.
kk: Соңғы парольдерді синхрондау жасалған уақыт белгісі.

en: TRUE if passwords collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
kk: Егер парольдер жинағы бірінші рет синхрондалуы керек болса - TRUE, әйтпесе - FALSE.

en: Enable history sync
kk: Тарихты синхрондауды іске қосу

en: TRUE if history collection should be synced, FALSE otherwise.
kk: Егер тарих жинағы синхрондалуы тиіс болса - TRUE, әйтпесе - FALSE.

en: History sync timestamp
kk: Тарихты синхрондау уақыт белгісі

en: The timestamp at which last history sync was made.
kk: Тарихты соңғы синхрондау жасалған уақыт белгісі.

en: TRUE if history collection needs to be synced for the first time, FALSE otherwise.
kk: Тарих жинағын бірінші рет синхрондау керек болса TRUE, әйтпесе FALSE.

en: Enable open tabs sync
kk: Ашық беттерді синхрондауды іске қосу

en: TRUE if open tabs collection should be synced, FALSE otherwise.
kk: Ашық беттер жинағы синхрондалуы керек болса TRUE, әйтпесе FALSE.

en: Open tabs sync timestamp
kk: Ашық беттерді синхрондаудың уақыт белгісі

en: The timestamp at which last open tabs sync was made.
kk: Ашық беттерді соңғы синхрондау жасалған уақыт белгісі.

en: Decision to apply when microphone permission is requested for this host
kk: Осы хост үшін микрофонға рұқсат сұралғанда іске асырылатын шешім

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s microphone. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
kk: Бұл опция берілген хостқа пайдаланушының микрофонына қол жеткізуге рұқсат берілген-берілмегенін сақтау үшін қолданылады. «undecided» әдепкі мәні барузер пайдаланушыдан рұқсат сұрауы керек екенін білдіреді, ал «allow» және «deny» мәндері сұрау бойынша автоматты түрде шешім қабылдау керектігін айтады.

en: Decision to apply when geolocation permission is requested for this host
kk: Осы хост үшін геолокацияға рұқсат сұралғанда іске асырылатын шешім

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s location. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
kk: Бұл опция берілген хостқа пайдаланушының орналасқан жеріне қол жеткізуге рұқсат берілген-берілмегенін сақтау үшін қолданылады. «undecided» әдепкі мәні барузер пайдаланушыдан рұқсат сұрауы керек екенін білдіреді, ал «allow» және «deny» мәндері сұрау бойынша автоматты түрде шешім қабылдау керектігін айтады.

en: Decision to apply when notification permission is requested for this host
kk: Осы хост үшін хабарландыру рұқсаты сұралғанда іске асырылатын шешім

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to show notifications. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
kk: Бұл опция берілген хостқа хабарландыруларды көрсетуге рұқсат берілген-берілмегенін сақтау үшін қолданылады. «undecided» әдепкі мәні барузер пайдаланушыдан рұқсат сұрауы керек екенін білдіреді, ал «allow» және «deny» мәндері сұрау бойынша автоматты түрде шешім қабылдау керектігін айтады.

en: Decision to apply when save password permission is requested for this host
kk: Осы хост үшін парольді сақтауға рұқсат сұралғанда іске асырылатын шешім

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to save passwords. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
kk: Бұл опция берілген хостқа парольдерді сақтауға рұқсат берілген-берілмегенін сақтау үшін қолданылады. «undecided» әдепкі мәні барузер пайдаланушыдан рұқсат сұрауы керек екенін білдіреді, ал «allow» және «deny» мәндері сұрау бойынша автоматты түрде шешім қабылдау керектігін айтады.

en: Decision to apply when webcam permission is requested for this host
kk: Осы хост үшін веб-камераға рұқсат сұралғанда іске асырылатын шешім

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s webcam. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
kk: Бұл опция берілген хостқа пайдаланушының веб-камерасына қол жеткізуге рұқсат берілген-берілмегенін сақтау үшін қолданылады. «undecided» әдепкі мәні барузер пайдаланушыдан рұқсат сұрауы керек екенін білдіреді, ал «allow» және «deny» мәндері сұрау бойынша автоматты түрде шешім қабылдау керектігін айтады.

en: Decision to apply when display permission is requested for this host
kk: Осы хост үшін дисплейге рұқсат сұралғанда іске асырылатын шешім

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to access the user’s display. The “undecided” default means the browser needs to ask the user for permission, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
kk: Бұл опция берілген хостқа пайдаланушының дисплейіне қол жеткізуге рұқсат берілген-берілмегенін сақтау үшін қолданылады. «undecided» әдепкі мәні барузер пайдаланушыдан рұқсат сұрауы керек екенін білдіреді, ал «allow» және «deny» мәндері сұрау бойынша автоматты түрде шешім қабылдау керектігін айтады.

en: Decision to apply when advertisement permission is requested for this host
kk: Осы хост үшін жарнамаға рұқсат сұралғанда іске асырылатын шешім

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to allow advertisements. The “undecided” default means the browser global setting is used, while “allow” and “deny” tell it to automatically make the decision upon request.
kk: Бұл опция берілген хостқа жарнамаларға рұқсат беру-бермеуін сақтау үшін қолданылады. «undecided» әдепкі мәні барузердің глобалды параметрі қолданылатынын білдіреді, ал «allow» және «deny» мәндері сұрау бойынша автоматты түрде шешім қабылдау керектігін айтады.

en: Decision to apply when an autoplay policy is requested for this host
kk: Осы хост үшін автоойнату саясаты сұралғанда іске асырылатын шешім

en: This option is used to save whether a given host has been given permission to autoplay. The “undecided” default means to allow autoplay of muted media, while “allow” and “deny” tell it to allow / deny all requests to autoplay media respectively.
kk: Бұл опция берілген хостқа автоматты түрде ойнату рұқсаты берілген-берілмегенін сақтау үшін қолданылады. «undecided» әдепкі мәні дыбысы өшірілген медианы автоматты түрде ойнатуға рұқсат беруді білдіреді, ал «allow» және «deny» медианы автоматты түрде ойнатудың барлық сұранымдарына сәйкесінше рұқсат беру / тыйым салуды білдіреді.

en: The web browser for GNOME, featuring tight integration with the desktop and a simple and intuitive user interface that allows you to focus on your web pages. If you’re looking for a simple, clean, beautiful view of the web, this is the browser for you.
kk: GNOME веб-браузері, жұмыс үстелімен тығыз біріктіру және веб-беттерге назар аударуға мүмкіндік беретін қарапайым және интуитивті пайдаланушы интерфейсі бар. Егер сіз қарапайым, таза, әдемі көрінісі бар веб-браузерін іздеп жатсаңыз, бұл сіз үшін браузер.

en: Web is often referred to by its code name, Epiphany.
kk: Web қолданбасы жиі өзінің Epiphany кодтық атымен аталады.

en: A browser window
kk: Браузер терезесі

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Memory usage
kk: Жады қолданылуы

en: Version %s
kk: Нұсқасы %s

en: About Web
kk: Осы туралы

en: Epiphany Technology Preview
kk: Epiphany технологиясын алдын ала қарау

en: A simple, clean, beautiful view of the web
kk: Веб үшін қарапайым, таза және әдемі көрініс

note: Displayed when opening applications without any installed web apps.
en: Apps
kk: Қолданбалар

en: List of installed web apps
kk: Орнатылған веб-қолданбалар тізімі

note: Translators: Desktop notification when a new web app is created.
en: Launch
kk: Жөнелту

en: Delete
kk: Өшіру

note: Note for translators: this refers to the installation date.
en: Installed on:
kk: Орнатылған:

en: You can add your favorite website by clicking <b>Install as Web App…</b> within the page menu.
kk: Таңдаулы веб-сайтыңызды бет мәзіріндегі <b>Веб-қолданба ретінде орнату…</b> батырмасын шерту арқылы қоса аласыз.

note: Displayed when opening the browser for the first time.
en: Welcome to Web
kk: Web браузеріне қош келдіңіз

en: Start browsing and your most-visited sites will appear here.
kk: Шолуды бастаңыз және ең көп қаралатын сайттар осында көрсетілетін болады.

en: Remove from overview
kk: Жалпы шолудан өшіру

en: Private Browsing
kk: Жекелік шолу

en: You are currently browsing incognito. Pages viewed in this mode will not show up in your browsing history and all stored information will be cleared when you close the window. Files you download will be kept.
kk: Сіз қазіргі уақытта инкогнито шолып жатырсыз. Бұл режимде қаралған беттер шолу журналында көрсетілмейді және терезені жапқанда барлық сақталған ақпарат тазартылады. Жүктелген файлдар сақталады.

en: Incognito mode hides your activity only from people using this computer.
kk: Инкогнито режимі белсенділігіңізді тек осы компьютерді пайдаланатын адамдардан жасырады.

en: It will not hide your activity from your employer if you are at work. Your internet service provider, your government, other governments, the websites that you visit, and advertisers on these websites may still be tracking you.
kk: Жұмыста болсаңыз, ол сіздің белсенділігіңізді жұмыс берушіңізден жасырмайды. Интернет қызметін жеткізушіңіз, үкіметіңіз, басқа үкіметтер, сіз кіретін веб-сайттар және осы веб-сайттардағы жарнама берушілер сізді әлі де бақылап отыруы мүмкін.

en: PIN required
kk: PIN коды қажет

en: Please enter PIN for %s, to authenticate at %s:%d.
kk: %s үшін ПИН-кодты енгізіңіз, %s:%d адресінде аутентификациядан өту үшін.

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Login
kk: _Логин

en: Select certificate
kk: Сертификатты таңдау

en: The website %s:%d requests that you provide a certificate for authentication for %s.
kk: %s:%d веб-сайты %s үшін аутентификация сертификатын ұсынуыңызды сұрайды.

en: The website %s:%d requests that you provide a certificate for authentication.
kk: %s:%d веб-сайты аутентификация сертификатын ұсынуыңызды сұрайды.

en: _Select
kk: Таң_дау

en: Remember Decision
kk: Шешімді есте сақтау

en: Never
kk: Ешқашан

en: For Session
kk: Сессия үшін

en: Permanently
kk: Тұрақты түрде

en: Select a Directory
kk: Буманы таңдау

en: Select the Destination
kk: Мақсатты орынды таңдаңыз

en: Download Requested
kk: Жүктеп алу сұралды

en: _Download
kk: Жү_ктеп алу

note: Type
en: Type: %s (%s)
kk: Түрі: %s (%s)

note: Source
en: Source: %s
kk: Қайнар көзі: %s

note: Question
en: Where do you want to save the file?
kk: Файлды қайда сақтағыңыз келеді?

note: Translators: a desktop notification when a download finishes.
en: Finished downloading %s
kk: %s жүктемесі аяқталды

note: Translators: the title of the notification.
en: Download finished
kk: Жүктеме аяқталды

note: Translators: 'ESC' and 'F11' are keyboard keys.
en: Press %s to exit fullscreen
kk: Толық экраннан шығу үшін %s басыңыз

note: Translators: this means WebDriver control.
en: Web is being controlled by automation
kk: Web қолданбасы автоматтандыру арқылы басқарылып тұр

en: Autofill All Fields
kk: Барлық өрістерді автоматты толтыру

en: Autofill Personal Fields
kk: Жеке өрістерді автоматты толтыру

en: Fill This Field
kk: Бұл өрісті толтыру

en: Do Not Autofill
kk: Автоматты түрде толтырмау

en: URI %s not authorized to access Epiphany resource %s
kk: %s URI-і Epiphany %s ресурсы үшін қол жеткізуге өкілетті емес

en: Send an email message to “%s”
kk: “%s” адресіне электрондық пошта хабарламасын жіберу

en: Blank page
kk: Бос бет

note: Title for the blank page
en: New Tab
kk: Жаңа бет

en: Arabic (_IBM-864)
kk: Араб (_IBM-864)

en: Arabic (ISO-_8859-6)
kk: Араб (ISO-_8859-6)

en: Arabic (_MacArabic)
kk: Араб (_MacArabic)

en: Arabic (_Windows-1256)
kk: Араб (_Windows-1256)

en: Baltic (_ISO-8859-13)
kk: Балтық (_ISO-8859-13)

en: Baltic (I_SO-8859-4)
kk: Балтық (I_SO-8859-4)

en: Baltic (_Windows-1257)
kk: Балтық (_Windows-1257)

en: _Armenian (ARMSCII-8)
kk: _Армян (ARMSCII-8)

en: _Georgian (GEOSTD8)
kk: _Грузин (GEOSTD8)

en: Central European (_IBM-852)
kk: Орталық Еуропалық (_IBM-852)

en: Central European (I_SO-8859-2)
kk: Орталық Еуропалық (I_SO-8859-2)

en: Central European (_MacCE)
kk: Орталық Еуропалық (_MacCE)

en: Central European (_Windows-1250)
kk: Орталық Еуропалық (_Windows-1250)

en: Chinese Simplified (_GB18030)
kk: Қытайша жеңілдеткен  (_GB18030)

en: Chinese Simplified (G_B2312)
kk: Қытайша жеңілдеткен (G_B2312)

en: Chinese Simplified (GB_K)
kk: Қытайша жеңілдеткен (GB_K)

en: Chinese Simplified (_HZ)
kk: Қытайша жеңілдеткен (_HZ)

en: Chinese Simplified (_ISO-2022-CN)
kk: Қытайша жеңілдеткен (_ISO-2022-CN)

en: Chinese Traditional (Big_5)
kk: Қытайша дәстүрлі (Big_5)

en: Chinese Traditional (Big5-HK_SCS)
kk: Қытайша дәстүрлі (Big5-HK_SCS)

en: Chinese Traditional (_EUC-TW)
kk: Қытайша дәстүрлі (_EUC-TW)

en: Cyrillic (_IBM-855)
kk: Кирилл жазуы (_IBM-855)

en: Cyrillic (I_SO-8859-5)
kk: Кирилл жазуы (I_SO-8859-5)

en: Cyrillic (IS_O-IR-111)
kk: Кирилл жазуы (IS_O-IR-111)

en: Cyrillic (_KOI8-R)
kk: Кирилл жазуы (_KOI8-R)

en: Cyrillic (_MacCyrillic)
kk: Кирилл жазуы (_MacCyrillic)

en: Cyrillic (_Windows-1251)
kk: Кирилл жазуы (_Windows-1251)

en: Cyrillic/_Russian (IBM-866)
kk: Кирилл жазуы/О_рыс (IBM-866)

en: Greek (_ISO-8859-7)
kk: Грек жазуы (_ISO-8859-7)

en: Greek (_MacGreek)
kk: Грек жазуы (_MacGreek)

en: Greek (_Windows-1253)
kk: Грек жазуы (_Windows-1253)

en: Gujarati (_MacGujarati)
kk: Гуджарати (_MacGujarati)

en: Gurmukhi (Mac_Gurmukhi)
kk: Гурмукхи (Mac_Gurmukhi)

en: Hindi (Mac_Devanagari)
kk: Хинди (Mac_Devanagari)

en: Hebrew (_IBM-862)
kk: Иврит (_IBM-862)

en: Hebrew (IS_O-8859-8-I)
kk: Иврит (IS_O-8859-8-I)

en: Hebrew (_MacHebrew)
kk: Иврит (_MacHebrew)

en: Hebrew (_Windows-1255)
kk: Иврит (_Windows-1255)

en: _Visual Hebrew (ISO-8859-8)
kk: _Визуалды иврит (ISO-8859-8)

en: Japanese (_EUC-JP)
kk: Жапон (_EUC-JP)

en: Japanese (_ISO-2022-JP)
kk: Жапон (_ISO-2022-JP)

en: Japanese (_Shift-JIS)
kk: Жапон (_Shift-JIS)

en: Korean (_EUC-KR)
kk: Корей (_EUC-KR)

en: Korean (_ISO-2022-KR)
kk: Корей (_ISO-2022-KR)

en: Korean (_JOHAB)
kk: Корей (_JOHAB)

en: Korean (_UHC)
kk: Корей (_UHC)

en: _Celtic (ISO-8859-14)
kk: _Келттік (ISO-8859-14)

en: _Icelandic (MacIcelandic)
kk: _Исланд (MacIcelandic)

en: _Nordic (ISO-8859-10)
kk: _Скандинавтік (ISO-8859-10)

en: _Persian (MacFarsi)
kk: _Парсы (MacFarsi)

en: Croatian (Mac_Croatian)
kk: Хорват (Mac_Croatian)

en: _Romanian (MacRomanian)
kk: _Румын (MacRomanian)

en: R_omanian (ISO-8859-16)
kk: Р_умын(ISO-8859-16)

en: South _European (ISO-8859-3)
kk: Оңтүстік _Еуропалық (ISO-8859-3)

en: Thai (TIS-_620)
kk: Тай (TIS-_620)

en: Thai (IS_O-8859-11)
kk: Тай (IS_O-8859-11)

en: _Thai (Windows-874)
kk: _Тай (Windows-874)

en: Turkish (_IBM-857)
kk: Түрік (_IBM-857)

en: Turkish (I_SO-8859-9)
kk: Түрік (I_SO-8859-9)

en: Turkish (_MacTurkish)
kk: Түрік (_MacTurkish)

en: Turkish (_Windows-1254)
kk: Түрік (_Windows-1254)

en: Unicode (UTF-_8)
kk: Юникод (UTF-_8)

en: Cyrillic/Ukrainian (_KOI8-U)
kk: Кирилл жазуы/украин (_KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (Mac_Ukrainian)
kk: Кирилл жазуы/украин (Mac_Ukrainian)

en: Vietnamese (_TCVN)
kk: Вьетнам (_TCVN)

en: Vietnamese (_VISCII)
kk: Вьетнам (_VISCII)

en: Vietnamese (V_PS)
kk: Вьетнам (V_PS)

en: Vietnamese (_Windows-1258)
kk: Вьетнам (_Windows-1258)

en: Western (_IBM-850)
kk: Батыс (_IBM-850)

en: Western (_ISO-8859-1)
kk: Батыс (_ISO-8859-1)

en: Western (IS_O-8859-15)
kk: Батыс (IS_O-8859-15)

en: Western (_MacRoman)
kk: Батыс (_MacRoman)

en: Western (_Windows-1252)
kk: Батыс (_Windows-1252)

note: The following encodings are so rarely used that we don't want to * pollute the "related" part of the encodings menu with them, so we * set the language group to 0 here.
en: English (_US-ASCII)
kk: Ағылшын (_US-ASCII)

en: Unicode (UTF-_16 BE)
kk: Юникод (UTF-_16 BE)

en: Unicode (UTF-1_6 LE)
kk: Юникод (UTF-1_6 LE)

en: Unicode (UTF-_32 BE)
kk: Юникод (UTF-_32 BE)

en: Unicode (UTF-3_2 LE)
kk: Юникод (UTF-3_2 LE)

note: Translators: this is the title that an unknown encoding will * be displayed as.
en: Unknown (%s)
kk: Белгісіз (%s)

en: Type to search…
kk: Іздеу үшін теріңіз…

en: Find previous occurrence of the search string
kk: Ізделетін мәтіннің алдыңғы кездесуін табу

en: Find next occurrence of the search string
kk: Ізделетін мәтіннің келесі кездесуін табу

en: _Case Sensitive
kk: _Регистрді ескеру

en: Match Whole _Word Only
kk: Тек толық _сөзді сәйкестендіру

en: Search Options
kk: Іздеу опциялары

en: %s is not a valid URI
kk: %s жарамды URI емес

en: Text not found
kk: Мәтін табылмады

en: Search wrapped back to the top
kk: Іздеу басына оралды

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: All supported types
kk: Барлық қолдауы бар түрлер

note: Translators: Message appears when insecure password form is focused.
en: This form is not secure ‒ passwords will not be kept private
kk: Бұл форма қауіпсіз емес ‒ парольдердің жекелігі сақталмайды

en: _Dismiss
kk: _Елемеу

en: Web process crashed
kk: Веб процесі істен шықты

en: Web process terminated due to exceeding memory limit
kk: Веб процесі жады шектеуінен асқандықтан тоқтатылды

en: Web process terminated by API request
kk: Веб процесі API сұранысымен тоқтатылды

en: Page Unresponsive
kk: Бет жауап бермейді

en: The current page “%s” is not responding
kk: Ағымдағы “%s” беті жауап бермейді

en: _Wait
kk: _Күту

en: Force _Stop
kk: Мәжбүрлі _тоқтату

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
kk: “%s” жүктеу…

en: Loading…
kk: Жүктеу…

en: Delete Web App?
kk: Веб қолданбасын өшіру керек пе?

en: “%s” will be removed. You will have to re-install the website as an app from the menu to use it again.
kk: “%s” өшіріледі. Оны қайта пайдалану үшін веб-сайтты мәзірден қолданба ретінде қайта орнатуыңыз керек болады.

en: _Delete
kk: Ө_шіру

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website presented identification that belongs to a different website.
kk: Бұл веб-сайт басқа веб-сайтқа тиесілі сәйкестендіруді ұсынды.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is too old to trust. Check the date on your computer’s calendar.
kk: Бұл веб-сайттың сәйкестендіруі сену үшін тым ескі. Компьютеріңіздің күнтізбесіндегі күнді тексеріңіз.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification was not issued by a trusted organization.
kk: Бұл веб-сайттың сәйкестендіруін сенімді ұйым бермеген.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification could not be processed. It may be corrupted.
kk: Бұл веб-сайттың сәйкестендіруін өңдеу мүмкін болмады. Ол зақымдалған болуы мүмкін.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification has been revoked by the trusted organization that issued it.
kk: Бұл веб-сайттың сәйкестендіруін оны берген сенімді ұйым қайтып алды.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification cannot be trusted because it uses very weak encryption.
kk: Бұл веб-сайттың сәйкестендіруіне сенуге болмайды, себебі ол өте әлсіз шифрлеуді қолданады.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: This website’s identification is only valid for future dates. Check the date on your computer’s calendar.
kk: Бұл веб-сайттың сәйкестендіруі тек болашақ күндер үшін жарамды. Компьютеріңіздің күнтізбесіндегі күнді тексеріңіз.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a network error. Page title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Problem Loading Page
kk: Парақты жүктеу қатесі

note: Message title when a site cannot be loaded due to a network error.
en: Unable to display this website
kk: Бұл веб-сайтты көрсету мүмкін емес

note: Error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The site at %s seems to be unavailable.
kk: %s адресіндегі сайт қолжетімсіз сияқты.

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: It may be temporarily inaccessible or moved to a new address. You may wish to verify that your internet connection is working correctly.
kk: Ол уақытша қолжетімді емес немесе жаңа адреске ауысуқан болуы мүмкін. Интернет байланысыңыздың дұрыс жұмыс істеп тұрғанын тексергіңіз келуі мүмкін.

note: Technical details when a site cannot be loaded due to a network error.
en: The precise error was: %s
kk: Нақты қате: %s

note: The button on the network error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the page crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the process crash error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on the unresponsive process error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. Translators: toolt
en: Reload
kk: Қайта жүктеу

note: Message title when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: Oops! There may be a problem
kk: Әттеген-ай! Мәселе туындаған болуы мүмкін

note: Error details when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: The page %s may have caused Web to close unexpectedly.
kk: %s беті Вебтің күтпеген жерден жабылуына себеп болуы мүмкін.

note: Further error details when a site cannot be loaded due to a page crash error.
en: If this happens again, please report the problem to the %s developers.
kk: Егер бұл қайталанса, мәселе туралы %s әзірлеушілеріне хабарлаңыз.

note: Page title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Problem Displaying Page
kk: Парақты көрсету қатесі

note: Message title when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Oops!
kk: Әттеген-ай!

note: Error details when a site cannot be loaded due to a process crash error.
en: Something went wrong while displaying this page. Please reload or visit a different page to continue.
kk: Парақты көрсету кезінде бірнәрсе қате кетті. Оны қайта жүктеңіз немесе басқа параққа өтіңіз.

note: Page title when web content has become unresponsive.
en: Unresponsive Page
kk: Жауапсыз бет

note: Message title when web content has become unresponsive.
en: Uh-oh!
kk: Қап!

note: Error details when web content has become unresponsive.
en: This page has been unresponsive for too long. Please reload or visit a different page to continue.
kk: Парақ тым ұзақ уақыт бойы жауап қайтармады. Оны қайта жүктеңіз немесе басқа параққа өтіңіз.

note: Page title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: Security Violation
kk: Қауіпсіздікті бұзу

note: Message title when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This Connection is Not Secure
kk: Бұл байланыс қауіпсіз емес

note: Error details when a site is not loaded due to an invalid TLS certificate.
en: This does not look like the real %s. Attackers might be trying to steal or alter information going to or from this site.
kk: Бұл нақты %s сияқты емес. Шабуылдаушылар осы сайтқа жіберілетін немесе одан келетін ақпаратты ұрлауға немесе өзгертуге тырысуы мүмкін.

note: The button on the invalid TLS certificate error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE. The button on no such file error page. DO NOT ADD MNEMONICS HERE.
en: Go Back
kk: Артқа

note: The hidden button on the invalid TLS certificate error page. Do not add mnemonics here.
en: Accept Risk and Proceed
kk: Тәуекелді қабылдау және жалғастыру

note: Page title on no such file error page Message title on the no such file error page.
en: File not found
kk: Файл табылмады

en: %s could not be found.
kk: %s табылмады.

en: Please check the file name for capitalization or other typing errors. Also check if it has been moved, renamed, or deleted.
kk: Файл атындағы регистрді немесе басқа теру қателерін тексеріңіз. Сондай-ақ оның жылжытылмағанын, атын өзгерту орындалмағанын немесе өшірілмегенін тексеріңіз.

en: None specified
kk: Ешнәрсе көрсетілмеген

en: Technical information
kk: Техникалық ақпараты

en: Unspecified
kk: Көрсетілмеген

en: Web pages
kk: Web-беттері

en: Images
kk: Суреттер

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess.
en: Downloads
kk: Жүктемелер

note: If we don't have XDG user dirs info, return an educated guess.
en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Home
kk: Үй беті

en: Could not create a temporary directory in “%s”.
kk: "%s" ішінде уақытша бумасын жасау мүмкін емес.

en: The file “%s” exists. Please move it out of the way.
kk: “%s” файлы бұрыннан бар. Оны басқа жерге жылжытыңыз.

en: Failed to create directory “%s”.
kk: "%s" бумасын жасау сәтсіз аяқталды.

en: Error removing file %s: %s
kk: %s файлын өшіру қатесі: %s

en: Error removing directory %s: %s
kk: %s бумасын өшіру қатесі: %s

en: The %s search engine template URL can't be valid.
kk: %s іздеу жүйесі шаблонының URL адресі жарамды болуы мүмкін емес.

en: Found unclosed URL template parameter curly bracket at pos %d of URL %s.
kk: URL %d позициясында %s шаблонының жабылмаған параметрлік фигуралық жақша табылды.

en: Found URL template parameter at %d in URL %s, but without any name.
kk: URL %d позициясында %s ішіндегі URL шаблонының параметрі табылды, бірақ оның аты жоқ.

en: Found unknown URL template parameter %s in URL %s.
kk: Белгісіз URL шаблонының %s параметрі URL %s ішінен табылды.

en: Parsing of URL template %s succeeded, but no search terms were found so it's not useful as a search engine.
kk: URL %s шаблонын талдау сәтті аяқталды, бірақ іздеу терминдері табылмады, сондықтан ол іздеу жүйесі ретінде пайдалы емес.

en: Skipping <Param> tag as it has no name or value attribute
kk: <Param> тегі аты немесе мән атрибуты болмағандықтан өткізіліп жіберіледі

note: TRANSLATORS: First %s is the name of the search engine. Second %s is the error message (supposedly partially localized on the GLib level).
en: Couldn't parse search engine description file for %s:
kk: %s үшін іздеу жүйесінің сипаттама файлын талдау мүмкін болмады:

en: Couldn't create search engine as it did not provide sufficient information!
kk: Іздеу жүйесін жасау мүмкін емес, өйткені ол жеткілікті ақпарат бермеді!

note: TRANSLATORS: The %s is the name of the search engine.
en: Couldn't download search engine description file for %s:
kk: %s үшін іздеу жүйесінің сипаттама файлын жүктеп алу мүмкін емес:

note: TRANSLATORS: The %s is the URL for the search suggestions.
en: Couldn't load search engine suggestions from %s:
kk: %s ішінен іздеу жүйесінің ұсыныстарын жүктеу мүмкін емес:

en: No content provided, length %ld
kk: Мазмұн берілмеді, ұзындығы %ld

en: Got empty JSON response or non-array root node or smaller than 2 elements array root node
kk: Бос JSON жауабы немесе массив емес түбірлік түйін немесе 2 элементтен аз массив түбірлік түйіні алынды

note: TRANSLATORS: The first %s is the URL for the search suggestions and the second one is raw JSON content.
en: Could not parse JSON suggestions from %s with JSON %s:
kk: %s ішінен %s JSON-ымен JSON ұсыныстарын талдау мүмкін емес:

note: Translators: First %s is the name of the user currently logged in on the * machine. The second %s is the machine's name. You can use the variables * in a different order by changing them to %2$s and %1$s.
en: %s’s GNOME Web on %s
kk: %s-ның GNOME Web-і (%s ішінде)

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 12∶34 am"
en: Today %I∶%M %p
kk: Бүгін %l:%M %p

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 15∶34"
en: Today %H∶%M
kk: Бүгін, %H∶%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 12∶34 am"
en: Yesterday %I∶%M %p
kk: Кеше %l∶%M %p

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 15∶34"
en: Yesterday %H∶%M
kk: Кеше, уақыты %H∶%M

note: impossible time or broken locale settings
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Failed to get desktop filename for webapp id %s
kk: %s веб-қолданба идентификаторы үшін жұмыс үстелі файл атын алу сәтсіз аяқталды

en: Failed to install desktop file %s:
kk: %s жұмыс үстелі файлын орнату сәтсіз аяқталды:

en: Profile directory %s already exists
kk: %s профиль бумасы бар болып тұр

en: Failed to create directory %s
kk: %s бумасын жасау сәтсіз аяқталды

en: Failed to create .app file: %s
kk: .app файлын жасау сәтсіз аяқталды: %s

en: Error in exporting passwords to a CSV file
kk: Парольдерді CSV файлына экспорттау қатесі

en: Cannot create SQLite connection. Close browser and try again.
kk: SQLite байланысын жасау мүмкін емес. Барузерді жауып, қайтадан көріңіз.

en: Browser password database could not be opened. Close browser and try again.
kk: Барузердің парольдер дерекқорын ашу мүмкін емес. Барузерді жауып, қайтадан көріңіз.

en: Error in reading CSV file
kk: CSV файлын оқу қатесі

note: Translators: The first %s is the username and the second one is the * security origin where this is happening. Example: gnome@gmail.com and * https://mail.google.com.
en: Password for %s in a form in %s
kk: %s ішіндегі формадағы %s үшін пароль

note: Translators: The %s is the security origin where this is happening. * Example: https://mail.google.com.
en: Password in a form in %s
kk: %s ішіндегі формадағы пароль

en: Response body is empty, do you need to install glib-networking?
kk: Жауап денесі бос, сізге glib-networking орнату керек пе?

en: Failed to obtain storage credentials.
kk: Сақтау орнының тіркелу мәліметтерін алу сәтсіз аяқталды.

en: Please visit Firefox Sync and sign in again to continue syncing.
kk: Синхрондауды жалғастыру үшін Firefox Sync-ке барып, қайтадан кіріңіз.

en: The password of your Mozilla account seems to have been changed.
kk: Mozilla тіркелгіңіздің паролі өзгертілген сияқты.

en: Please visit Firefox Sync and sign in with the new password to continue syncing.
kk: Синхрондауды жалғастыру үшін Firefox Sync-ке барып, жаңа парольмен кіріңіз.

en: Failed to obtain signed certificate.
kk: Қол қойылған сертификатты алу сәтсіз аяқталды.

en: The sync secrets for the current sync user are invalid: %s
kk: Ағымдағы синхрондау пайдаланушысының синхрондау құпиялары жарамсыз: %s

en: The sync secrets for the current sync user are not valid JSON: %s
kk: Ағымдағы синхрондау пайдаланушысының синхрондау құпиялары жарамды JSON емес: %s

en: Could not find the sync secrets for the current sync user: %s
kk: Ағымдағы синхрондау пайдаланушысы үшін синхрондау құпиялары табылмады: %s

en: Could not find the sync secrets for the current sync user.
kk: Ағымдағы синхрондау пайдаланушысы үшін синхрондау құпиялары табылмады.

en: Failed to store sync secrets (is the secret service or secrets portal broken?):
kk: Синхрондау құпияларын сақтау сәтсіз аяқталды (құпиялар қызметі немесе құпиялар порталы істен шыққан ба?):

note: Translators: %s is the email of the user.
en: The sync secrets of %s
kk: %s синхрондау құпиялары

en: Failed to upload client record.
kk: Клиент жазбасын жүктеп салу сәтсіз аяқталды.

en: Failed to upload crypto/keys record.
kk: Crypto/keys жазбасын жүктеп салу сәтсіз аяқталды.

en: Failed to retrieve crypto keys.
kk: Криптокілттерін алу сәтсіз аяқталды.

en: Failed to upload meta/global record.
kk: Meta/global жазбасын жүктеп салу сәтсіз аяқталды.

note: Translators: the %d is the storage version, the \n is a newline character.
en: Your Mozilla account uses storage version %d. Web only supports version %d.
kk: Mozilla тіркелгіңіз %d қойма нұсқасын қолданады. Веб тек %d нұсқасын қолдайды.

en: Failed to verify storage version.
kk: Қойма нұсқасын тексеру сәтсіз аяқталды.

en: Failed to upload device info
kk: Құрылғы ақпаратын жүктеп жіберу сәтсіз аяқталды

en: Failed to retrieve the Sync Key
kk: Синхрондау кілтін алу сәтсіз аяқталды

en: Select current tag
kk: Ағымдағы тагты таңдау

en: Remove current tag
kk: Ағымдағы тагты өшіру

en: Add Bookmark
kk: Бетбелгілерге қосу

en: This field is required
kk: Бұл өріс міндетті

en: Address must start with either http:// or https://
kk: Адрес http:// немесе https://-пен басталуы тиіс

en: Address is not a valid URL
kk: Адрес дұрыс URL емес

en: Move Controls
kk: Басқару элементтерін жылжыту

en: Move Up
kk: Жоғары жылжыту

en: Move Down
kk: Төмен жылжыту

en: Bookmark removed
kk: Бетбелгі өшірілді

note: Undo, redo.
en: _Undo
kk: Бол_дырмау

en: File is not a valid Epiphany bookmarks file: missing tags table
kk: Файл жарамды Epiphany бетбелгілер файлы емес: тегтер кестесі жоқ

en: File is not a valid Epiphany bookmarks file: missing bookmarks table
kk: Файл жарамды Epiphany бетбелгілер файлы емес: бетбелгілер кестесі жоқ

en: Firefox bookmarks database could not be opened. Close Firefox and try again.
kk: Firefox бетбелгілер дерекқорын ашу мүмкін емес. Firefox браузерін жауып, әрекетті қайталаңыз.

en: Firefox bookmarks could not be retrieved!
kk: Firefox бетбелгілерін алу мүмкін емес!

en: HTML bookmarks database could not be opened: %s
kk: HTML бетбелгілер дерекқорын ашу мүмкін емес: %s

en: HTML bookmarks database could not be read.
kk: HTML бетбелгілер дерекқорын оқу мүмкін емес.

en: HTML bookmarks database could not be parsed: %s
kk: HTML бетбелгілер дерекқорын талдау мүмкін емес: %s

en: Bookmarks file could not be parsed:
kk: Бетбелгілер файлын талдау мүмкін емес:

en: Favorites
kk: Таңдамалылар

en: Mobile
kk: Мобильді

en: Save Link As
kk: Сілтемені қалайша сақтау

en: Save Image As
kk: Суретті қалайша сақтау

en: Save Media As
kk: Медианы қалайша сақтау

note: Translators: tooltip for the stop button
en: Stop
kk: Тоқтату

en: Show More
kk: Көбірек көрсету

en: The certificate does not match this website
kk: Бұл сертификат бұл веб сайтқа сәйкес келмейді

en: The certificate has expired
kk: Сертификаттың мерзімі аяқталған

en: The signing certificate authority is not known
kk: Қолтаңба қойған сертификаттың сертификаттау орталығы белгісіз

en: The certificate contains errors
kk: Сертификатта қателер бар

en: The certificate has been revoked
kk: Сертификат қайта шақырылған

en: The certificate is signed using a weak signature algorithm
kk: Сертификат қолтаңбасы әлсіз қолтаңба алгоритмін қолданып қойылған

en: The certificate activation time is still in the future
kk: Сертификатты белсендіру уақыты әлі болашақта

en: The identity of this website has been verified.
kk: Бұл веб-сайттың сәйкестендіруі расталды.

en: The identity of this website has not been verified.
kk: Бұл веб-сайттың сәйкестендіруі расталмады.

note: Message on certificate dialog
en: No problems have been detected with your connection.
kk: Байланысыңызбен ешқандай мәселелер анықталмаған.

en: This certificate is valid. However, resources on this page were sent insecurely.
kk: Бұл сертификат жарамды. Алайда бұл беттегі ресурстар қауіпсіз емес түрде жіберілді.

en: _Clear All
kk: Барлығын та_зарту

en: %d second left | %d seconds left
kk[0]: %d секунд қалды

en: %d minute left | %d minutes left
kk[0]: %d минут қалды

en: %d hour left | %d hours left
kk[0]: %d сағат қалды

en: %d day left | %d days left
kk[0]: %d күн қалды

en: %d week left | %d weeks left
kk[0]: %d апта қалды

en: %d month left | %d months left
kk[0]: %d ай қалды

en: Finished
kk: Дайын

en: Moved or deleted
kk: Жылжытылған немесе өшірілген

en: Error downloading: %s
kk: Жүктеп алу қатесі: %s

en: Cancelling…
kk: Бас тарту…

en: Starting…
kk: Бастау…

note: Translators: the %s refers to the time at which the last sync was made. * For example: Today 04:34 PM, Sun 11:25 AM, May 31 06:41 PM.
en: Last synchronized: %s
kk: Соңғы синхрондалған: %s

en: Something went wrong, please try again later.
kk: Бірнәрсе қате кетті, кейінірек қайталап көріңіз.

en: %u min | %u mins
kk[0]: %u мин

en: Exit Fullscreen
kk: Толық экраннан шығу

en: Select _None
kk: _Ешнәрсе таңдамау

en: Select _All
kk: Барлығын _таңдау

en: Link copied
kk: Сілтеме көшірілді

en: Remove the selected pages from history
kk: Таңдалған беттерді тарихтан өшіру

en: Copy URL
kk: URL көшіру

en: Clear Browsing History?
kk: Шолу тарихын тазарту керек пе?

en: All visible links will be permanently deleted
kk: Барлық көрінетін сілтемелер біржола өшіріледі

en: Cl_ear
kk: Та_зарту

en: Unavailable in Incognito Mode
kk: Инкогнито режимінде қолжетімсіз

en: Clear History
kk: Тарихты тазарту

en: Search for websites, bookmarks, and open tabs
kk: Веб-сайттар, бетбелгілер және ашық беттерді іздеу

en: Not Secure —
kk: Қауіпсіз емес —

en: Secure Site
kk: Қауіпсіз сайт

en: Insecure Site
kk: Қауіпсіз емес сайт

en: Open a new browser window instead of a new tab
kk: Жаңа беттің орнына жаңа браузер терезесін ашу

en: Load the given session state file
kk: Көрсетілген сессия күйі файлын жүктеу

en: FILE
kk: ФАЙЛ

en: Start an instance with user data read-only
kk: Пайдаланушы деректерін тек оқу үшін қолжетімді болатын қолданба данасын іске қосу

en: Start a private instance with separate user data
kk: Бөлек пайдаланушы деректерімен жеке дананы іске қосу

en: Start a private instance in web application mode
kk: Веб қолданбасы режимінде жеке данасын ашу

en: Start a private instance for WebDriver control
kk: WebDriver басқару үшін жеке дананы іске қосу

en: Custom profile directory for private instance
kk: Жеке дана үшін таңдалған профиль бумасы

en: DIR
kk: БУМА

en: URL …
kk: Сілтеме …

en: Web options
kk: Веб параметрлері

en: Password copied
kk: Пароль көшірілді

en: Delete All Passwords?
kk: Барлық парольдерді өшіру керек пе?

en: This will clear all locally stored passwords, and can not be undone.
kk: Бұл барлық жергілікті сақталған парольдерді тазартады, және бұл әрекетті болдырмау мүмкін емес.

en: Copy password
kk: Парольді көшіріп алу

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: Copy username
kk: Пайдаланушы атын көшіріп алу

en: Password
kk: Пароль

en: Remove Password
kk: Парольді өшіру

en: Blocked trackers on this site
kk: Бұл сайтта бұғатталған трекерлер

en: Sites this tracker was found on
kk: Осы трекер табылған сайттар

en: GNOME Web prevented %u tracker from following you across websites | GNOME Web prevented %u trackers from following you across websites
kk[0]: GNOME Web %u трекердің сізді веб-сайттар арасында бақылауына жол бермеді

note: Label in certificate dialog when site is untrusted. %s is a URL.
en: This web site’s digital identification is not trusted. You may have connected to an attacker pretending to be %s
kk: Бұл веб-сайттың цифрлық идентификациясына сенім жоқ. Сіз өзін %s ретінде көрсеткен шабуылдаушыға қосылған болуыңыз мүмкін

note: Label in certificate dialog when site uses HTTP. %s is a URL.
en: This site has no security. An attacker could see any information you send, or control the content that you see
kk: Бұл сайттың қауіпсіздігі жоқ. Шабуылдаушы сіз жіберетін кез келген ақпаратты көре алады немесе сіз көріп отырған мазмұнды басқара алады

note: Label in certificate dialog when site sends mixed content.
en: This web site did not properly secure your connection
kk: Бұл веб-сайт сіздің қосылымыңыздың қауіпсіздігін тиісті түрде қамтамасыз етпеді

note: Label in certificate dialog on secure sites.
en: Your connection seems to be secure
kk: Сіздің қосылымыңыз қауіпсіз сияқты

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Deny
kk: Тыйым салу

en: Ask
kk: Сұрау

note: TRANSLATORS: This is a permission toggle in the Security & Permissions dialog.
en: Advertisements
kk: Жарнама

note: TRANSLATORS: This is a permission toggle in the Security & Permissions dialog.
en: Notifications
kk: Хабарламалар

note: TRANSLATORS: This is a permission toggle in the Security & Permissions dialog.
en: Password Saving
kk: Парольді сақтау

note: TRANSLATORS: This is a permission toggle in the Security & Permissions dialog.
en: Location Access
kk: Орналасқан жерге қол жеткізу

note: TRANSLATORS: This is a permission toggle in the Security & Permissions dialog.
en: Microphone Access
kk: Микрофонға қол жеткізу

note: TRANSLATORS: This is a permission toggle in the Security & Permissions dialog.
en: Webcam Access
kk: Веб-камераға қол жеткізу

note: TRANSLATORS: This is a permission toggle in the Security & Permissions dialog.
en: Display Access
kk: Экранға қол жеткізу

note: TRANSLATORS: This is a permission toggle in the Security & Permissions dialog.
en: Media Autoplay
kk: Медианы автоматты түрде ойнату

en: Without Sound
kk: Дыбыссыз

en: Uninstall Web App?
kk: Веб-қолданбаны өшіру керек пе?

en: This web appʼs data will be permanently deleted
kk: Бұл веб-қолданбаның деректері біржола өшіріледі

en: _Uninstall
kk: Ө_шіру

en: Edit _Bookmark…
kk: _Бетбелгіні түзету…

en: Add _Bookmark…
kk: _Бетбелгі қосу…

en: Could not load search engines suggestions: %s
kk: Іздеу жүйелерінің ұсыныстарын жүктеу мүмкін болмады: %s

note: Translators: tooltip for the new tab button
en: Open a new tab
kk: Жаңа бетті ашу

en: Re_do
kk: Қа_йталау

note: Edit.
en: Cu_t
kk: Қ_иып алу

en: _Copy
kk: _Көшіріп алу

en: _Paste
kk: Кірі_стіру

en: _Paste Text Only
kk: Тек мәтінді _кірістіру

en: S_end Link by Email…
kk: Сілтемені эл. поштамен жіб_еру…

en: Add _Link to Bookmarks
kk: Сі_лтемені бетбелгілерге қосу

en: _Reload
kk: Қа_йта жүктеу

en: _Back
kk: Ар_тқа

en: _Forward
kk: А_лға

note: Bookmarks
en: Add Boo_kmark…
kk: Бет_белгіні қосу…

note: Links.
en: Open Link in New _Window
kk: Сілтемені жаңа т_ерезеде ашу

en: Open Link in New _Tab
kk: Сілтемені жаңа бет_те ашу

en: Open Link in I_ncognito Window
kk: Сілтемені жаңа же_келік терезеде ашу

en: _Save Link As…
kk: Сілтемені қалайша _сақтау…

en: _Copy Link Address
kk: Сілтеме адр_есін көшіру

en: _Copy E-mail Address
kk: Эл. пошта адр_есін көшіру

note: Images.
en: View _Image in New Tab
kk: С_уретті жаңа бетте қарау

en: Copy I_mage Address
kk: Су_рет адресін көшіру

en: _Save Image As…
kk: _Суретті қалайша сақтау…

en: Set as _Wallpaper
kk: Тү_сқағаз ретінде орналастыру

note: Video.
en: Open Video in New _Window
kk: Видеоны жаңа тере_зеде ашу

en: Open Video in New _Tab
kk: Видеоны жаңа бе_тте ашу

en: _Save Video As…
kk: Видеоны қалайша _сақтау…

en: _Copy Video Address
kk: Видео адресін _көшіру

note: Audio.
en: Open Audio in New _Window
kk: Аудионы жаңа тере_зеде ашу

en: Open Audio in New _Tab
kk: Аудионы жаңа бе_тте ашу

en: _Save Audio As…
kk: Аудионы қалайша _сақтау…

en: _Copy Audio Address
kk: Аудио адресін _көшіру

en: Save Pa_ge As…
kk: _Парақты қалайша сақтау…

en: _Take Screenshot…
kk: _Скриншотты түсіру…

en: _Page Source
kk: _Парақтың бастапқы коды

en: Search the Web for “%s”
kk: "%s" интернеттен іздеу

en: Open Link
kk: Сілтемені ашу

en: Open Link In New Tab
kk: Сілтемені жаңа бетте ашу

en: Open Link In New Window
kk: Сілтемені жаңа терезеде ашу

en: Open Link In Incognito Window
kk: Сілтемені жаңа жекелік терезеде ашу

note: Additional user interaction is required to prevent malicious websites * from launching URL handler application's on the user's computer without * explicit user consent. Notably, websites can download malicious files * without consent, so they should not be able to also open those files * without use
en: Allow “%s” to open the “%s” link in an external app
kk: “%s” үшін “%s” сілтемесін сыртқы қолданбада ашуға рұқсат беру

en: Open in External App?
kk: Сыртқы қолданбада ашу керек пе?

en: _Open Link
kk: Сілтемені а_шу

en: Always Allow
kk: Әрқашан рұқсат ету

en: Search Engine Available
kk: Іздеу жүйесі қолжетімді

note: TRANSLATORS: %s is the name of the search engine for this row in the popover.
en: Add “%s”
kk: “%s” қосу

en: Add Search Engine
kk: Іздеу жүйесін қосу

en: Reader Mode Available
kk: Оқу режимі қолжетімді

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: Notification Request
kk: Хабарлама сұранымы

note: Translators: Notification policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to send you notifications
kk: “%s” адресіндегі бет сізге хабарламаларды жібергісі келеді

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: Location Access Request
kk: Орналасуға қол жеткізу сұранымы

note: Translators: Geolocation policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to know your location
kk: “%s” адресіндегі бет сіздің орналасуыңызды білгісі келеді

note: Translators: Microphone policy for a specific site.
en: Microphone Access Request
kk: Микрофонға қол жеткізу сұранымы

note: Translators: Microphone policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your microphone
kk: “%s” адресіндегі бет сіздің микрофоныңызды пайдаланғысы келеді

note: Translators: Webcam policy for a specific site.
en: Webcam Access Request
kk: Вебкамераға қол жеткізу сұранымы

note: Translators: Webcam policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your webcam
kk: “%s” адресіндегі бет сіздің вебкамераңызды пайдаланғысы келеді

note: Translators: Webcam and microphone policy for a specific site.
en: Webcam and Microphone Access Request
kk: Вебкамера мен микрофонға қол жеткізу сұранымы

note: Translators: Webcam and microphone policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to use your webcam and microphone
kk: “%s” адресіндегі бет сіздің вебкамераңызды және микрофоныңызды пайдаланғысы келеді

note: Translators: Storage access policy for a specific site.
en: Website Data Access Request
kk: Веб-сайт деректеріне қол жеткізу сұранымы

note: Translators: Storage access policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to access its own data (including cookies) while browsing “%s”. This will allow “%s” to track your activity on “%s”.
kk: “%s” адресіндегі бет “%s” адресін шолу кезінде өз деректеріне (соның ішінде cookie файлдарына) қол жеткізгісі келеді. Бұл “%s” үшін сіздің “%s” ішіндегі әрекеттеріңізді бақылауға мүмкіндік береді.

note: Translators: Clipboard policy for a specific site.
en: Clipboard Access Request
kk: Алмасу буферіне қол жеткізу сұранымы

note: Translators: Clipboard policy for a specific site.
en: The page at “%s” would like to access your clipboard
kk: “%s” адресіндегі бет сіздің алмасу буферіңізге қол жеткізгісі келеді

en: _Ask Later
kk: _Кейін сұрау

en: _Deny
kk: Рұқсат ет_пеу

en: _Allow
kk: Рұқс_ат ету

en: Leave Website?
kk: Веб-сайттан кету керек пе?

en: A form was modified and has not been submitted
kk: Форма өзгертілген, бірақ жіберілген жоқ

en: _Discard Form
kk: Форманы еле_меу

en: Download operation
kk: Жүктеп алу әрекеті

en: Show details
kk: Ақпаратын көрсету

en: %d download operation active | %d download operations active
kk[0]: %d жүктеп алу әрекеті белсенді

en: Set as Default Browser?
kk: Негізгі браузер ретінде орнату керек пе?

en: Use Web as your default web browser and for opening external links
kk: Web-ті үнсіз келісім бойынша браузеріңіз ретінде және сыртқы сілтемелерді ашу үшін пайдаланыңыз

en: Use Epiphany Technology Preview as your default web browser and for opening external links
kk: Epiphany Technology Preview-ді үнсіз келісім бойынша браузеріңіз ретінде және сыртқы сілтемелерді ашу үшін пайдалану

en: _Ask Again Later
kk: Кейінірек _сұрау

en: _No
kk: Ж_оқ

en: _Yes
kk: _Иә

en: Download started
kk: Жүктеп алу басталды

en: Save Password?
kk: Парольді сақтау керек пе?

en: Passwords are saved only on your device and can be removed at any time in Preferences
kk: Парольдер тек құрылғыңызда сақталады және оларды баптаулардан кез келген уақытта өшіруге болады

en: Not Now
kk: Қазір емес

en: Never Save
kk: Ешқашан сақтамау

en: Save
kk: Сақтау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Web App
kk: Веб-қолданба

[ctx: shortcuts dialog]
en: Install Site as Web App
kk: Сайтты веб-қолданба ретінде орнату

en: Close Multiple Tabs?
kk: Бірнеше бетті жабу керек пе?

en: If this window is closed, all open tabs will be lost
kk: Бұл терезе жабылса, барлық ашық беттер жоғалады

en: C_lose Tabs
kk: Беттерді жа_бу

en: New tab opened
kk: Жаңа бет ашылды

en: Switch
kk: Ауысу

en: Delete All Entries?
kk: Барлық жазбаларды өшіру керек пе?

en: This will clear all locally stored entries, and can not be undone.
kk: Бұл барлық жергілікті сақталған жазбаларды тазартады және бұл әрекетті болдырмау мүмкін емес.

en: Cookies
kk: Куки

en: HTTP disk cache
kk: HTTP диск кэші

en: Local storage data
kk: Жергілікті сақтау орнының деректері

en: Offline web application cache
kk: Желіден тыс веб-қолданба кэші

en: IndexedDB databases
kk: IndexedDB дерекқорлары

en: HSTS policies cache
kk: HSTS саясаттарының кэші

en: Intelligent Tracking Prevention data
kk: Зияткерлік трекерлерден қорғау деректері

en: MediaDevices device IDs
kk: MediaDevices құрылғы идентификаторлары

en: ServiceWorker registrations
kk: ServiceWorker тіркеулері

en: CacheStorage data
kk: CacheStorage деректері

en: Data cleared
kk: Деректер тазартылды

en: A_dd Search Engine
kk: Іздеу жүйесін қо_су

en: No search suggestions
kk: Іздеу ұсыныстары жоқ

en: Remove Extension
kk: Кеңейтуді өшіру

en: Do you really want to remove this extension?
kk: Бұл кеңейтуді шынымен өшіргіңіз келе ме?

en: _Remove
kk: Ө_шіру

en: Light
kk: Ашық түсті

en: Dark
kk: Күңгірт

en: Install WebExtension?
kk: WebExtension орнату керек пе?

en: Do you want to install `%s`?
kk: `%s` орнатқыңыз келе ме?

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Install
kk: Орнату

note: Translators: this is the title of a file chooser dialog.
en: Open File (manifest.json/xpi)
kk: Файлды Ашу (manifest.json/xpi)

en: All values reset
kk: Барлық мәндер тасталды

en: Reset to default
kk: Әдепкі күйге қайтару

en: Add Language
kk: Тілді қосу

en: System language (%s) | System languages (%s)
kk[0]: Жүйелік тіл (%s)

en: Supported Image Files
kk: Қолдауы бар сурет файлдары

en: Address must contain the search term represented by %s
kk: Адрес %s түріндегі іздеу сөзін қамтуы тиіс

en: Address should not contain the search term several times
kk: Адрес іздеу сөзін бірнеше рет қамтымауы тиіс

en: Address is not a valid URL. The address should look like https://www.example.com/search?q=%s
kk: Адрес жарамды URL емес. Адрес келесідей болуы тиіс: https://www.example.com/search?q=%s

en: A name is required
kk: Аты керек

en: This search engine already exists
kk: Бұл іздеу жүйесі бар болып тұр

en: Address (with search term as %s)
kk: Адрес (іздеу термині %s ретінде)

en: Address
kk: Мекенжайы

en: This shortcut is already used.
kk: Бұл жарлық қолданылуда болып тұр.

en: Search shortcuts must not contain any space.
kk: Іздеу жарлықтарында бос орын болмауы керек.

en: Search shortcuts should start with a symbol such as !, # or @.
kk: Іздеу жарлықтары !, # немесе @ сияқты таңбадан басталуы керек.

en: Shortcut (for example !ddg)
kk: Жарлық (мысалы, !ddg)

en: Shortcut
kk: Жарлық

en: Edit Search Engine
kk: Іздеу жүйесін түзету

en: Remove Search Engine
kk: Іздеу жүйесін өшіру

en: Remove URL
kk: URL өшіру

en: Executes only the n-th migration step
kk: Тек n-ші миграция қадамын орындайды

en: Specifies the required version for the migrator
kk: Мигратор үшін қажетті нұсқаны көрсетеді

en: Specifies the profile where the migrator should run
kk: Мигратор орындалатын профильді көрсетеді

en: Web profile migrator
kk: Веб-профиль миграторы

en: Web profile migrator options
kk: Веб-профиль миграторының опциялары

en: Extensions
kk: Кеңейтулер

en: View Open Tabs
kk: Ашық беттерді қарау

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Back
kk: Артқа

en: Forward
kk: Алға

en: Homepage
kk: Үй парағы

en: Autofill Data
kk: Деректерді автотолтыру

en: Personal
kk: Жеке

en: First Name
kk: Аты

en: Last Name
kk: Тегі

en: Full Name
kk: Толық аты

en: Contact
kk: Байланыс

en: User Name
kk: Пайдаланушы аты

en: E-Mail
kk: Эл. пошта

en: Phone
kk: Телефон

en: Street
kk: Көше

en: Organization
kk: Ұйым

en: Postal Code
kk: Пошта коды

en: State
kk: Штат

en: City
kk: Қала

en: Country
kk: Ел

en: Credit Card
kk: Кредиттік карта

en: Type
kk: Түрі

en: Owner
kk: Иесі

en: Number
kk: Нөмір

en: Bookmark
kk: Бетбелгі

en: _Add
kk: Қо_су

en: Name
kk: Аты

en: Tags
kk: Тегтер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Add Tag
kk: Тагты қосу

en: Add new tag
kk: Жаңа тагты қосу

en: Edit
kk: Түзету

en: Done
kk: Дайын

en: Close
kk: Жабу

en: Options
kk: Опциялар

en: Search bookmarks
kk: Бетбелгілерден іздеу

en: No Bookmarks
kk: Бетбелгілер жоқ

en: Bookmarked pages will appear here
kk: Бетбелгілердегі парақтар осында көрсетіледі

en: I_mport…
kk: _Импорттау…

en: E_xport…
kk: _Экспорттау…

en: Website Data
kk: Веб-сайт деректері

en: _Clear Data
kk: Деректерді та_зарту

en: Remove selected website data
kk: Таңдалған веб-сайт деректерін өшіру

en: Search website data
kk: Веб-сайт деректерін іздеу

en: No Website Data Found
kk: Веб-сайт деректері табылмады

en: Website data will be listed here
kk: Веб-сайт деректері осы жерде тізіледі

en: Clear selected website data:
kk: Таңдалған веб-сайт деректерін тазарту:

en: You cannot undo this action. The data you are choosing to clear will be removed forever.
kk: Сіз бұл әрекетті болдырмай алмайсыз. Тазарту үшін таңдаған деректер мәңгіге өшіріледі.

en: Search
kk: Іздеу

en: No Results Found
kk: Нәтижелер табылмады

en: Try a different search
kk: Басқа сөздерді іздеп көріңіз

en: Text Encoding
kk: Мәтін кодталуы

en: Use Encoding Specified by Document
kk: Құжатта көрсетілген кодталуды қолдану

en: Recent Encodings
kk: Жуырдағы кодтаулар

en: Related Encodings
kk: Қатысты кодтаулар

en: Show All…
kk: Барлығын көрсету…

en: Open _Inspector
kk: Бақ_ылаушыны ашу

en: Author
kk: Авторы

en: Version
kk: Нұсқасы

en: Enabled
kk: Іске қосулы

en: Remove Extension…
kk: Кеңейтуді өшіру…

en: Firefox Sync
kk: Firefox синхрондауы

en: Sync _Now
kk: Қа_зір синхрондау

en: Sign in with your Mozilla account to sync your data with GNOME Web and Firefox on other computers. GNOME Web is not Firefox and is not produced or endorsed by Mozilla.
kk: Басқа компьютерлердегі деректеріңізді GNOME Web және Firefox-пен синхрондау үшін Mozilla тіркелгіңізбен кіріңіз. GNOME Web Firefox емес және оны Mozilla жасамаған немесе мақұлдамаған.

en: Mozilla Account
kk: Mozilla тіркелгісі

en: Logged in
kk: Жүйеге кіріп тұр

en: Sign _Out
kk: _Шығу

en: Sync Options
kk: Синхрондау опциялары

en: Sync _Bookmarks
kk: Б_етбелгілерді синхрондау

en: Sync _Passwords
kk: _Парольдерді синхрондау

en: Sync _History
kk: _Тарихты синхрондау

en: Sync Open _Tabs
kk: Ашық бе_ттерді синхрондау

en: S_ynced Tabs
kk: С_инхрондалған беттер

en: Frequency
kk: Жиілігі

en: Device name
kk: Құрылғы аты

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Change
kk: Ө_згерту

en: History
kk: Тарих

en: _Clear
kk: Та_зарту

en: Select Items
kk: Нәрселерді таңдау

en: Search history
kk: Тарихтен іздеу

en: No History Found
kk: Тарих табылмады

en: Visited pages will be listed here
kk: Қаралған веб-парақтар осында тізіледі

en: _Open
kk: _Ашу

en: Delete Language
kk: Тілді өшіру

en: Paste and _Go
kk: Кірістіру және ө_ту

en: R_eload
kk: Қайта жүкт_еу

en: Reload _All Tabs
kk: Б_арлық беттерді қайта жүктеу

en: _Duplicate
kk: Қ_осарлау

en: P_in Tab
kk: Бетті жапс_ыру

en: Unp_in Tab
kk: Бетті боса_ту

en: _Mute Tab
kk: Бет дыбысын ба_су

en: Close Tabs to the _Left
kk: Со_л жақтан беттерді жабу

en: Close Tabs to the _Right
kk: _Оң жақтан беттерді жабу

en: Close _Other Tabs
kk: Б_асқа беттерді жабу

en: _Close
kk: _Жабу

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

note: Translators: 'Run in Background' item is a toggle, not an action
en: _Run in Background
kk: Ф_онда орындау

en: _New Window
kk: Жаңа тере_зе

en: New _Incognito Window
kk: Жаңа _инкогнито терезесі

en: Reopen Closed _Tab
kk: Жабылған бе_тті қайта ашу

en: _Fullscreen
kk: Т_олық экранға

en: Histo_ry
kk: Та_рих

en: _Web Apps
kk: _Веб-қолданбалар

en: Install as _Web App…
kk: _Веб-қолданба ретінде орнату…

en: Manag_e Web Apps
kk: Веб-қолданбаларды басқ_ару

en: Pri_vacy Report
kk: Ж_екелік есебі

en: Passw_ords
kk: Пар_ольдер

en: Pr_eferences
kk: Ба_птаулар

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Web
kk: _Веб браузері туралы

en: _Uninstall Web App
kk: _Веб-қолданбаны өшіру

en: _Quit
kk: _Шығу

en: Passwords
kk: Парольдер

en: Remove All Passwords
kk: Барлық парольдерді өшіру

en: Search passwords
kk: Парольдерді іздеу

en: No Passwords Found
kk: Парольдер табылмады

en: Saved passwords will be listed here
kk: Сақталған парольдер осында тізіледі

en: _Copy Password
kk: Парольді _көшіріп алу

en: C_opy Username
kk: Пайдаланушы атын кө_шіріп алу

en: _Import…
kk: _Импорттау…

en: _Export…
kk: _Экспорттау…

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: Use Custom Fonts
kk: Таңдауыңызша қаріптерді қолдану

en: Sans Serif Font
kk: Sans Serif қарібі

en: Serif Font
kk: Serif қарібі

en: Monospace Font
kk: Ені біркелкі қаріп

en: Reader Mode
kk: Оқу режимі

en: Font Style
kk: Қаріп стилі

en: Color Scheme
kk: Түстер схемасы

en: Style
kk: Стилі

en: Use Custom Stylesheet
kk: Пайдаланушы стильдер кестесін қолдану

en: Use Custom JavaScript
kk: Таңдауыңызша JavaScript қолдану

en: Default Zoom Level
kk: Бастапқы масштаб деңгейі

en: Add New Extension
kk: Жаңа кеңейтуді қосу

en: Extensions must be installed manually from their files
kk: Кеңейтулер өз файлдарынан қолмен орнатылуы тиіс

en: Epiphany is compatible with web extensions for Mozilla Firefox. To find and add web extensions, visit <a href="https://addons.mozilla.org">addons.mozilla.org</a>
kk: Epiphany Mozilla Firefox өнімімен веб-кеңейтулермен үйлесімді. Веб-кеңейтулерді табу және қосу үшін, <a href="https://addons.mozilla.org">addons.mozilla.org</a> адресіне өтіңіз

en: No Extensions Installed
kk: Кеңейтулер орнатылмаған

en: Features
kk: Мүмкіндіктер

en: Reset All
kk: Барлығын тастау

en: General
kk: Жалпы

en: Web App
kk: Веб қолданбасы

en: _Icon
kk: _Таңбаша

en: _Homepage
kk: Үй _парағы

en: _Title
kk: _Тақырыбы

en: Additional _Domains
kk: Қосымша _домендер

en: Web Content
kk: Веб құрамасы

en: Block _Advertisements
kk: Ж_арнаманы бұғаттау

en: Block _Popup Windows
kk: Қалқымалы _терезелерді бұғаттау

en: Block C_ookie Banners
kk: Куки _баннерлерін бұғаттау

en: Most _Visited Pages
kk: Көбірек қа_ралған парақтар

en: _Blank Page
kk: _Бос бет

en: _Custom
kk: Таң_дауыңызша

en: Ask o_n Download
kk: Жүктеп алу кезі_нде сұрау

en: _Download Folder
kk: Жү_ктеп алу бумасы

en: Search Engine
kk: Іздеу жүйесі

en: Incognito Search Engine
kk: Инкогнито іздеу жүйесі

en: Session
kk: Сессия

en: Start in _Incognito Mode
kk: _Инкогнито режимінде бастау

en: _Restore Tabs on Startup
kk: Іске қосылғанда беттерді қалпына келті_ру

en: Browsing
kk: Шолу

en: Mouse _Gestures
kk: Тышқан _ым қимылдары

en: S_witch Immediately to New Tabs
kk: Жаңа беттерге бірден а_уысу

en: Touch _Navigation Gestures
kk: Сенсорлық _навигация ым қимылдары

en: _Spell Checking
kk: Емлені тек_серу

en: Developer
kk: Әзірлеуші

en: Show D_eveloper Actions
kk: Әзірлеуші ә_рекеттерін көрсету

en: Always Show Full _URL
kk: Әрқашан толық _URL көрсету

en: Choose a language
kk: Тілді таңдау

en: Privacy
kk: Жекелік

en: Web Tracking
kk: Веб бақылауы

en: Intelligent _Tracking Prevention
kk: Зияткерлік _трекерлерден қорғау

en: Allow websites to store cookies, databases, and local storage data. Disabling website data storage will break many websites.
kk: Веб-сайттарға кукилерді, дерекқорларды және жергілікті сақтау деректерін сақтауға рұқсат беру. Веб-сайт деректерін сақтауды сөндіру көптеген веб-сайттардың жұмысын бұзады.

en: _Website Data Storage
kk: _Веб-сайт деректерін сақтау

en: Search Suggestions
kk: Іздеу ұсыныстары

en: Enable search suggestions in the URL entry
kk: URL өрісінде іздеу ұсыныстарын іске қосу

en: Search Su_ggestions
kk: Іздеу ұ_сыныстары

en: Personal Data
kk: Жеке деректер

en: Website _Data
kk: Веб-сайт _деректері

en: Forms and Autofill
kk: Формалар және автотолтыру

en: _Autofill Forms
kk: _Формаларды автотолтыру

en: Autofill _Data
kk: _Деректерді автотолтыру

en: More Information
kk: Қосымша ақпарат

en: To determine the search address, perform a search using the search engine that you want to add and replace the search term with %s
kk: Іздеу адресін анықтау үшін, қосқыңыз келетін іздеу жүйесін пайдаланып іздеуді орындаңыз және іздеу терминін %s мәнімен алмастырыңыз

en: Privacy Report
kk: Жекелік есебі

en: _Websites
kk: _Веб-сайттар

en: _Trackers
kk: _Трекерлер

en: No Trackers Blocked
kk: Бұғатталған трекерлер жоқ

en: Trackers that tried to collect personal information across websites will appear here
kk: Веб-сайттар бойынша жеке ақпаратты жинауға тырысқан трекерлер осында көрсетіледі

en: Details
kk: Мәліметтер

en: _Security
kk: Қ_ауіпсіздік

en: _View Certificate…
kk: Сертификатты қара_п шығу…

en: _Permissions
kk: _Рұқсаттар

[ctx: shortcuts dialog]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcuts dialog]
en: New Window
kk: Жаңа терезе

[ctx: shortcuts dialog]
en: New Incognito Window
kk: Жаңа инкогнито терезесі

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open File
kk: Файлды ашу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Save Page
kk: Бетті сақтау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Take Screenshot
kk: Скриншот жасау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Print Page
kk: Бетті басып шығару

[ctx: shortcuts dialog]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

[ctx: shortcuts dialog]
en: Help
kk: Көмек

[ctx: shortcuts dialog]
en: Open Menu
kk: Мәзірді ашу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Show Downloads List
kk: Жүктемелер тізімін көрсету

en: Navigation
kk: Навигация

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go to Homepage
kk: Үй бетіне өту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Reload Current Page
kk: Ағымдағы бетті қайта жүктеу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Reload Bypassing Cache
kk: Кэшті елемей қайта жүктеу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Stop Loading Current Page
kk: Ағымдағы бетті жүктеуді тоқтату

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go Back to Previous Page
kk: Алдыңғы бетке қайту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go Forward to Next Page
kk: Келесі бетке өту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Tabs
kk: Беттер

[ctx: shortcuts dialog]
en: New Tab
kk: Жаңа бет

[ctx: shortcuts dialog]
en: Close Current Tab
kk: Ағымдағы бетті жабу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Reopen Closed Tab
kk: Жабылған бетті қайта ашу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go to Next Tab
kk: Келесі бетке өту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Go to Previous Tab
kk: Алдыңғы бетке өту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Move Current Tab to the Left
kk: Ағымдағы бетті солға жылжыту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Move Current Tab to the Right
kk: Ағымдағы бетті оңға жылжыту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Duplicate Current Tab
kk: Ағымдағы бетті қосарлау

[ctx: shortcuts dialog]
en: View Open Tabs
kk: Ашық беттерді қарау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Miscellaneous
kk: Әртүрлі

[ctx: shortcuts dialog]
en: History
kk: Тарих

[ctx: shortcuts dialog]
en: Clear Website Data
kk: Веб-сайт деректерін тазарту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Preferences
kk: Баптаулар

[ctx: shortcuts dialog]
en: Bookmark Current Page
kk: Ағымдағы бетті бетбелгілерге қосу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Show Bookmarks List
kk: Бетбелгілер тізімін көрсету

[ctx: shortcuts dialog]
en: Import Bookmarks
kk: Бетбелгілерді импорттау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Export Bookmarks
kk: Бетбелгілерді экспорттау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Toggle Caret Browsing
kk: Меңзермен шолуды қосу/сөндіру

[ctx: shortcuts dialog]
en: View
kk: Көрініс

[ctx: shortcuts dialog]
en: Zoom In
kk: Үлкейту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Zoom Out
kk: Кішірейту

[ctx: shortcuts dialog]
en: Reset Zoom
kk: Масштабты қалпына келтіру

[ctx: shortcuts dialog]
en: Fullscreen
kk: Толық экран

[ctx: shortcuts dialog]
en: View Page Source
kk: Беттің бастапқы кодын көру

[ctx: shortcuts dialog]
en: Toggle Inspector
kk: Инспекторды ауыстыру

[ctx: shortcuts dialog]
en: Toggle Reader Mode
kk: Оқу режимін ауыстыру

[ctx: shortcuts dialog]
en: Editing
kk: Түзету

[ctx: shortcuts dialog]
en: Cut
kk: Қиып алу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Copy
kk: Көшіру

[ctx: shortcuts dialog]
en: Paste
kk: Кірістіру

[ctx: shortcuts dialog]
en: Undo
kk: Болдырмау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Redo
kk: Қайталау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Select All
kk: Барлығын таңдау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Select Page URL
kk: Беттің URL-ін таңдау

[ctx: shortcuts dialog]
en: Search With Default Search Engine
kk: Әдепкі іздеу жүйесімен іздеу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Find
kk: Табу

[ctx: shortcuts dialog]
en: Next Find Result
kk: Келесі іздеу нәтижесі

[ctx: shortcuts dialog]
en: Previous Find Result
kk: Алдыңғы іздеу нәтижесі

en: _Reader Mode
kk: _Оқу режимі

en: _Find…
kk: _Табу…

en: _Print…
kk: _Басып шығару…

en: Add Search _Engine…
kk: Іздеу _жүйесін қосу…

en: Text Enco_ding…
kk: Мәтін ко_дталуы…

en: _Security & Permissions
kk: Қ_ауіпсіздік және рұқсаттар

[ctx: tooltip]
en: Zoom Out
kk: Кішірейту

en: Restore Zoom
kk: Масштабты қалпына келтіру

[ctx: tooltip]
en: Zoom In
kk: Үлкейту

en: Site Menu
kk: Сайт мәзірі

en: Synced Tabs
kk: Синхрондалған беттер

en: Below are the synced open tabs of your other devices that use Firefox Sync with this account. Open a tab by double clicking its name (tabs under Local Tabs cannot be opened).
kk: Төменде осы тіркелгімен Firefox Sync қолданатын басқа құрылғыларыңыздың синхрондалған ашық беттері берілген. Бетті оның атына екі рет шерту арқылы ашыңыз (Жергілікті беттер астындағы беттерді ашу мүмкін емес).

en: Close _All Tabs
kk: Барлық _беттерді жабу

en: Additional URLs
kk: Қосымша URL адрестері

en: URLs that start with the same base domain (example.com) will be opened by this web app
kk: Бірдей негізгі доменнен (example.com) басталатын URL-дер осы веб-қолданба арқылы ашылады

en: Base Domain
kk: Негізгі домен

en: Add URL
kk: URL қосу

en: Search the web for “%s”
kk: "%s" интернеттен іздеу

en: Load “%s”
kk: "%s" жүктеу

en: Local Tabs
kk: Жергілікті беттер

en: The install_token is required for the Install() method
kk: Install() әдісі үшін install_token қажет

en: The url passed was not valid: ‘%s’
kk: Берілген URL жарамсыз: ‘%s’

en: The name passed was not valid
kk: Берілген атау жарамсыз болды

en: Installing the web application ‘%s’ (%s) failed: %s
kk: ‘%s’ (%s) веб-қолданбасын орнату сәтсіз аяқталды: %s

en: The desktop file ID passed ‘%s’ was not valid
kk: Берілген ‘%s’ жұмыс үстелі файлының ID-і жарамсыз болды

en: The web application ‘%s’ does not exist
kk: ‘%s’ веб-қолданбасы жоқ

en: The web application ‘%s’ could not be deleted
kk: ‘%s’ веб-қолданбасын өшіру мүмкін емес

en: Options for %s
kk: %s параметрлері

en: manifest.json not found
kk: manifest.json табылмады

en: Failed to parse manifest.json: %s
kk: manifest.json файлын талдау сәтсіз аяқталды: %s

en: manifest.json invalid
kk: manifest.json жарамсыз

en: Only manifest_version 2 is supported
kk: Тек manifest_version 2-ге қолдау көрсетіледі

en: Missing name or version
kk: Аты немесе нұсқасы жетіспейді

en: Failed to determine initiating URI
kk: Бастапқы URI-ді анықтау сәтсіз аяқталды

en: HTML File
kk: HTML файлы

en: _Select File
kk: Файлды _таңдау

en: I_mport
kk: И_мпорттау

en: Bookmarks successfully imported!
kk: Бетбелгілер сәтті импортталды!

en: Select Profile
kk: Профильді таңдау

en: Choose File
kk: Файлды таңдау

en: Import Bookmarks
kk: Бетбелгілерді импорттау

en: File Type
kk: Файл түрі

en: Bookmarks successfully exported!
kk: Бетбелгілер сәтті экспортталды!

note: Translators: Only translate the part before ".html" (e.g. "bookmarks")
en: bookmarks.html
kk: бетбелгілер.html

en: CSV File
kk: CSV файлы

en: Passwords successfully imported!
kk: Парольдер сәтті импортталды!

en: Import Passwords
kk: Парольдерді импорттау

en: Passwords successfully exported!
kk: Парольдер сәтті экспортталды!

note: Translators: Only translate the part before ".csv" (e.g. "passwords")
en: passwords.csv
kk: парольдер.csv

en: Reload Website?
kk: Веб-сайтты қайта жүктеу керек пе?

en: New Web App
kk: Жаңа веб-қолданба

en: The application “%s” is ready to be used
kk: "%s" қолданбасы қолданылуға дайын

en: The application “%s” could not be created: %s
kk: "%s" қолданбасын жасау мүмкін емес: %s

en: Replace Existing Web App?
kk: Бар веб-қолданбаны алмастыру керек пе?

en: An application named “%s” already exists, replacing it will overwrite it
kk: "%s" деп аталатын веб қолданба бар болып тұр. Оны алмастыру нәтижесінде үстінен жазылады

en: _Replace
kk: А_лмастыру

en: Screenshot finished
kk: Скриншот аяқталды

en: Search engine “%s” added
kk: “%s” іздеу жүйесі қосылды

note: Now all web views will get notified for this newly added engine, and remove * their corresponding autodiscovery link in the models. We do not do it * manually here for self->model because that would not remove the link for * all the other tabs, so that's why we let the EphyWebViews take care of it.
en: Show
kk: Көрсету

en: Enable Caret Browsing Mode?
kk: Меңзермен шолу режимін іске қосу керек пе?

en: Pressing F7 turns caret browsing on or off. This feature places a moveable cursor in web pages, allowing you to move around with your keyboard. Do you want to enable caret browsing?
kk: F7 пернесін басу меңзермен шолуды іске қосады немесе сөндіреді. Бұл мүмкіндік веб-беттерге жылжымалы меңзерді орналастырып, пернетақта арқылы жылжуға мүмкіндік береді. Меңзермен шолуды іске қосуды қалайсыз ба?

en: _Enable
kk: Іск_е қосу
