epoptes - en to cs translation catalogue (152 entries)

en: Epoptes computer lab administration tool
cs: Nástroj pro správu počítačových laboratoří Epoptes

en: The screen is locked by a system administrator.
cs: Obrazovka je uzamčena správcem systému

en: Usage: {} text [title] [markup] [icon_name]
cs: Použití: {} text [title] [markup] [icon_name!

en: Not connected
cs: Nepřipojeno

en: Connecting to %s...
cs: Připojování k %s…

en: Connected to %s
cs: Připojeno k %s

en: Failed to connect to %s
cs: Nepodařilo se připojit k %s

en: Retrying in %d...
cs: Opakování za %d…

en: Graphics (VNC)
cs: Grafická verze (VNC)

en: Console (screen)
cs: Konzole (screen)

en: Remote support
cs: Vzdálená podpora

en: Enter the information of the contact you want to share your Desktop with
cs: Zadejte informaci o kontaktu, se kterým chcete sdílet Vaší plochu

en: Method:
cs: Metoda:

en: Host:
cs: Stroj:

en: Connection information
cs: Informace o spojení

en: Keep reconnecting
cs: Pokračovat v pokusech o připojení

en: Status
cs: Stav

en: Usage: {} width height
cs: Použití: {} výška šířka

en: Message from administrator
cs: Zpráva od správce

en: Warning
cs: Varování

en: Error
cs: Chyba

en: There are no selected clients to run the benchmark on.
cs: Nevybrali jste žádné klienty pro spuštění vykonnostního testu.

en: All of the selected clients are either offline, or do not have epoptes-client running as root.
cs: Všechny označené počítače jsou buď vypnuté nebo na nich epoptes-klient není spuštěný s právy správce systému.

en: The following clients will be excluded from the benchmark because they are either offline, or do not have epoptes-client running as root.
cs: Následující počítače budou vynechány z výkonnostního testu – jsou buď vypnuté nebo na nich epoptes-klient není spuštěný s právy správce systému.

en: Benchmark finishing in %d seconds...
cs: Výkonnostní test bude dokončen za %d sekund…

en: Some clients didn't respond in time!
cs: Někteří klienti neodpověděli v časovém limitu!

en: Waiting for %d more seconds...
cs: Čeká se dalších %d sekund…

en: Did not get measurements from any of the clients. Check your network settings.
cs: Neobdržena žádná měření z klientů. Zkontrolujte nastavení sítě.

note: TODO: consider new string formatting vs updating translations
en: Properties of %s
cs: Vlastnosti %s

en: Copyright © 2010+ The Epoptes Team
cs: Autorská práva © 2010 a později tým Epoptes

en: A computer lab management and monitoring tool.
cs: Nástroj pro správu a sledování počítačové učebny.

en: Network benchmark
cs: Test propustnosti sítě

en: Start
cs: Spustit

en: The network benchmark will test the effective network
    bandwidth that is available for your lab.
cs: Výkonnostní test sítě vyzkouší skutečnou rychlost sítě,
    která je dostupná ve vaší laboratoři.

en: Run the benchmark for
cs: Spustit výkonnostní test po dobu

en: seconds
cs: sekund

en: Network benchmark results
cs: Výsledku testu propustnosti sítě

en: Computer
cs: Počítač

en: Upload bandwidth
cs: Rychlost odesílání

en: Download bandwidth
cs: Rychlost stahování

en: Could not get measurements from some of the clients. The statistics will be affected.
cs: Od některých klientů se nepodařilo získat výsledky měření. Statistiky tím budou dotčeny.

en: Overall bandwidth statistics
cs: Celkové statistiky rychlosti

en: The average server download bandwidth per client
cs: Průměrná rychlost stahování ze serveru z jednotlivých počítačů.

en: Average server download:
cs: Průměrné stahování ze serveru:

en: The average server upload bandwidth per client
cs: Průměrná rychlost nahrávání na server z jednotlivých počítačů.

en: Average server upload:
cs: Průměrné nahrávání ze serveru:

en: The total server upload bandwidth, for all clients, simultaneously
cs: Celková rychlost nahrávání na server, pro všechny klienty naráz

en: Total server upload:
cs: Celková rychlost nahrávní na server:

en: The total server download bandwidth, for all clients, simultaneously
cs: Celková rychlost stahování ze serveru, pro všechny klienty naráz.

en: Total server download:
cs: Celkové stahování serveru:

en: Client type:
cs: Typ klienta:

en: Client alias:
cs: Alternativní název klienta:

en: Client hostname:
cs: Název počítače:

en: MAC address:
cs: MAC adresa:

en: IP address:
cs: IP adresa:

en: User:
cs: Uživatel:

en: Processor:
cs: Procesor:

en: RAM:
cs: Operační paměť:

en: Graphics card:
cs: Grafický čip:

en: Edit alias
cs: Upravit alternativní název

en: Set a new alias for the selected client
cs: Označeným klientům nastavit nový alternativní název

en: _File
cs: _Soubor

en: Labels
cs: Popisky

en: Computer (user)
cs: Počítač (uživatel)

en: User (computer)
cs: Uživatel (počítač)

en: User
cs: Uživatel

en: Show real names
cs: Zobrazit skutečná jména

en: _Clients
cs: _Klienti

en: Session
cs: Relace

en: Boot
cs: Spustit počítač

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Reboot
cs: Restartovat

en: Shutdown
cs: Vypnout

en: Broadcasts
cs: Vysílá

en: Monitor user
cs: Dohledovat uživatele

en: Assist user
cs: Asistovat uživateli

en: Take control of the selected user's computer
cs: Převzít kontrolu nad počítačem vybraného uživatele

en: Broadcast video
cs: Vysílat video

en: Broadcast screen (fullscreen)
cs: Vysílat obsah obrazovky (na celou obrazovku)

en: Broadcast your screen to the selected clients, fullscreen
cs: Vysílat svou obrazovku vybraným klientům na celou obrazovku

en: Broadcast screen (windowed)
cs: Vysílat obsah obrazovky (v okně)

en: Broadcast your screen to the selected clients, in a window
cs: Vysílat svou obrazovku vybraným klientům v okně

en: Broadcast user
cs: Vysílat uživatele

en: Stop broadcasts
cs: Zastavit vysílání

en: Stops all active broadcasts
cs: Zastavit všechna aktivní vysílání

en: Open broadcasts window
cs: Otevřít okno vysílání

en: Open a windowed session to prevent broadcasting your whole screen
cs: Otevřít relaci v okně a nevysílat tak svojí celou obrazovku

en: Execute
cs: Vykonat příkaz

en: Execute a command on the selected clients
cs: Vykonat příkaz na vybraných klientech

en: _Send message
cs: _Odeslat zprávu

en: Send a message to the selected clients
cs: Odeslat zprávu vybraným klientům

en: Open terminal
cs: Otevřít terminál

en: User, locally
cs: Lokální – uživatel

en: Root, locally
cs: Lokální – správce systému

en: Root, remotely
cs: Na dálku – správce systému

en: Restrictions
cs: Omezení

en: Lock screen
cs: Zamknout obrazovku

en: Unlock screen
cs: Odemknout obrazovku

en: Block Internet
cs: Zablokovat přístup k Internetu

en: Unblock Internet
cs: Oblokovat přístup k Internetu

en: Mute sound
cs: Ztlumit zvuk

en: Unmute sound
cs: Zrušit ztlumení zvuku

en: Add to group
cs: Přidat do skupiny

en: Remove from group
cs: Odebrat ze skupiny

en: Network Benchmark
cs: Výkonnostní test sítě

en: _Help
cs: _Nápověda

en: Report a bug
cs: Nahlásit chybu

en: Ask a question
cs: Položit otázku

en: Translate this application
cs: Přeložit tuto aplikaci

en: Live chat (IRC)
cs: spustit chat (IRC)

en: Boot selected clients (Wake On LAN)
cs: Spustit vybrané počítače (Wake On LAN)

en: Log out users connected on selected clients
cs: Odhlásit uživatele na vybraných počítačích

en: Reboot the selected clients
cs: Restartovat vybrané počítače

en: Shutdown the selected clients
cs: Vypnout vybrané počítače

en: Broadcast your screen to the selected clients
cs: Vysílat svou obrazovku vybraným počítačům

en: Broadcast screen
cs: Vysílat obrazovku

en: Stop all broadcasts on every client
cs: Zastavit všechna vysílání

en: Execute command
cs: Vykonat příkaz

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: Lock screen of the selected clients
cs: Zamknout obrazovku na vybraných počítačích

en: Unlock the screen of the selected clients
cs: Odemknout obrazovku na vybraných počítačích

en: Show information for the selected client
cs: Zobrazit informaci na vybraných počítačích

en: Information
cs: Informace

en: Groups
cs: Skupiny

en: Create a new group
cs: Vytvořit novou skupinu

en: Remove the selected group
cs: Odstranit vybranou skupinu

en: URL, file or command to execute on the selected clients:
cs: URL adresa, soubor, nebo příkaz, který má být vykonán na vybraných klientech:

en: _Send
cs: _Odeslat

en: Message title:
cs: Titulek zprávy:

en: Message text:
cs: Text zprávy:

en: Use Pango markup
cs: Použít značkovací jazyk Pango

en: Detected clients
cs: Zjištění klienti

en: Failed to read the groups file:
cs: Nepodařilo se načíst soubor se skupinami:

en: You may need to restore your groups from a backup!
cs: Možná bude třeba obnovit vaše skupiny ze zálohy!

en: Are you sure you want to log off all the users?
cs: Opravdu chcete odhlásit všechny uživatele?

en: Are you sure you want to reboot all the computers?
cs: Opravdu chcete restartovat všechny počítače?

en: Are you sure you want to shutdown all the computers?
cs: Opravdu chcete vypnout všechny počítače?

en: Are you sure you want to remove the selected client(s) from group "%s"?
cs: Opravdu chcete odebrat vybrané počítače ze skupiny „%s“?

en: New group
cs: Nová skupina

en: Are you sure you want to remove group "%s"?
cs: Opravdu chcete odebrat skupinu „%s“?

en: %d clients selected
cs: Vybráno %d klientů

en: Lost connection with the epoptes service.
cs: Ztraceno spojení se službou epoptes.

en: Make sure the service is running and then restart epoptes.
cs: Ověřte že je služba spuštěná a pak epoptes restartujte.

en: Service connection error
cs: Chyba připojení ke službě

en: Shut down:
cs: Vypnout:

en: Disconnected:
cs: Odpojeno:

en: %(user)s from %(host)s
cs: %(user)s z %(host)s

en: A connection attempt was made by a client with version %s, which is incompatible with the current epoptes version.
    
    You need to update your clients to the latest epoptes-client version.
cs: Byl zaznamenán pokus o připojení z počítače s klientem verze %s,  která je nekompatibilní s aktuální verzí epoptes.
    Je třeba aktualizovat klienty na nejnovější verzi epoptes-client.

en: Connected:
cs: Připojeno:

en: %(user)s on %(host)s
cs: %(user)s na %(host)s

en: Confirm action
cs: Potvrdit akci

en: Could not initialize notifications!
cs: Nedaří se inicializovat oznamování!
