epoptes - en to fa translation catalogue (99 entries)

en: The screen is locked by a system administrator.
fa: صفحه نمایش توسط مدیر سیستم قفل شده است

en: Not connected
fa: متصل نیست

en: Connected to %s
fa: متصل شده به %s

en: Remote support
fa: پشتیبانی از راه دور

en: Method:
fa: شیوه:

en: Host:
fa: میزبان:

en: Status
fa: وضعیت

en: Warning
fa: هشدار

en: Error
fa: خطا

note: TODO: consider new string formatting vs updating translations
en: Properties of %s
fa: ویژگی‌های %s

en: Start
fa: شروع

en: seconds
fa: ثانیه‌ها

en: Computer
fa: رایانه

en: MAC address:
fa: نشانی MAC:

en: IP address:
fa: آدرس IP:

en: User:
fa: کاربر:

en: Processor:
fa: پردازنده:

en: _File
fa: _پرونده

en: Labels
fa: برچسب‌ها

en: User (computer)
fa: کاربر (رایانه)

en: User
fa: کاربر

en: Show real names
fa: نمایش نام های واقعی

en: _Clients
fa: ـکاربران

en: Session
fa: نشست

en: Boot
fa: راه‌اندازی

en: Log out
fa: خروج

en: Reboot
fa: راه‌اندازی مجدد

en: Shutdown
fa: خاموش

en: Broadcasts
fa: انتشار ها

en: Monitor user
fa: کنترل کاربر

en: Assist user
fa: کمک به کاربر

en: Take control of the selected user's computer
fa: در دست گرفتن کنترل رایانه کاربران انتخاب شده

en: Broadcast video
fa: انتشار ویدیو

en: Broadcast screen (fullscreen)
fa: انتشار صفحه نمایش(تمام صفحه)

en: Broadcast your screen to the selected clients, fullscreen
fa: انتشار صفحه نمایش شما با سیستم ها انتخاب شده، به صورت تمام صفحه

en: Broadcast screen (windowed)
fa: انتشار صفحه نمایش( حالت پنجره)

en: Broadcast your screen to the selected clients, in a window
fa: انتشار صفحه نمایش شما با سیستم های انتخاب شده، به صورت پنجره)

en: Broadcast user
fa: انتشار کاربر

en: Stop broadcasts
fa: متوقف کردن انتشار ها

en: Stops all active broadcasts
fa: متوقف کردن تمام انتشار های فعال

en: Open broadcasts window
fa: باز کردن پنجره انتشار ها

en: Open a windowed session to prevent broadcasting your whole screen
fa: باز کردن یک نشست به صورت پنجره برای جلوگیری از انتشار تمام صفحه

en: Execute
fa: اجرا

en: Execute a command on the selected clients
fa: اجرای یک دستور بر روی سیستم های انتخاب شده

en: _Send message
fa: _ارسال پیغام

en: Send a message to the selected clients
fa: ارسال یک پیغام به سیستم های انتخاب شده

en: Open terminal
fa: باز کردن یک ترمینال

en: User, locally
fa: کاربر، محلی

en: Root, locally
fa: روت ، محلی

en: Root, remotely
fa: روت، از راه دور

en: Restrictions
fa: محدودیت ها

en: Lock screen
fa: قفل صفحه

en: Unlock screen
fa: باز کردن صفحه

en: Block Internet
fa: مسدود کردن اینترنت

en: Unblock Internet
fa: باز کردن اینترنت

en: Mute sound
fa: بی‌صدا

en: Unmute sound
fa: با صدا

en: Add to group
fa: افزودن به گروه

en: Remove from group
fa: حذف از گروه

en: Network Benchmark
fa: بررسی کیفیت شبکه

en: _Help
fa: _راهنما

en: Report a bug
fa: گزارش یک اشکال

en: Ask a question
fa: پرسیدن یک سوال

en: Translate this application
fa: ترجمه این برنامه

en: Live chat (IRC)
fa: گفتگوی برخط(IRC)

en: Boot selected clients (Wake On LAN)
fa: روشن شدن سیستم های انتخابی( Wake on LAN)

en: Log out users connected on selected clients
fa: خروج کاربران متصل به سیستم های انتخابی

en: Reboot the selected clients
fa: خاموش و روشن کردن سیستم های انتخابی

en: Shutdown the selected clients
fa: خاموش کردن سیستم های انتخابی

en: Broadcast your screen to the selected clients
fa: انتشار صفحه نمایش شما با سیستم های انتخابی

en: Broadcast screen
fa: انتشار صفحه نمایش

en: Stop all broadcasts on every client
fa: توقف تمامی انتشار ها برای هر سیستم

en: Execute command
fa: اجرای فرمان

en: Send message
fa: ارسال پیغام

en: Lock screen of the selected clients
fa: قفل کردن صفحه نمایش سیستم های انتخابی

en: Unlock the screen of the selected clients
fa: باز کردن قفل صفحه سیستم های انتخابی

en: Show information for the selected client
fa: نمایش اطلاعات سیستم انتخاب شده

en: Information
fa: اطلاعات

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Create a new group
fa: ایجاد گروه جدید

en: Remove the selected group
fa: حذف گروه انتخابی

en: _Send
fa: _ارسال

en: Message text:
fa: متن پیام:

en: Detected clients
fa: سیستم های شناسایی شده

en: Are you sure you want to log off all the users?
fa: آیا اطمینان دارید که میخواهید تمام کاربران را خارج کنید؟

en: Are you sure you want to reboot all the computers?
fa: آیا اطمینان دارید که میخواهید تمامی سیستم ها را راه اندازی مجدد کنید؟

en: Are you sure you want to shutdown all the computers?
fa: آیا اطمینان دارید که میخواهید تمامی سیستم ها را خاموش کنید؟

en: Are you sure you want to remove the selected client(s) from group "%s"?
fa: آیا اطمینان دارید که میخواهید سیستم های انتخابی را از گروه "%s" حذف کنید؟

en: Are you sure you want to remove group "%s"?
fa: آیا اطمینان دارید که می خواهید گروه "%s" را حذف کنید؟

en: Lost connection with the epoptes service.
fa: قطع ارتباط با سرویس اپوپتس

en: Make sure the service is running and then restart epoptes.
fa: مطمئن شوید که سرویس در حال اجراست سپس اپوپتس را راه اندازی مجدد کنید

en: Service connection error
fa: خطای ارتباط با سرویس

en: Shut down:
fa: خاموش

en: Disconnected:
fa: قطع شده:

en: %(user)s from %(host)s
fa: %(user)s از %(host)s

en: A connection attempt was made by a client with version %s, which is incompatible with the current epoptes version.
    
    You need to update your clients to the latest epoptes-client version.
fa: یک تلاش برای ارتباط توسط سیستم با ورژن %s که با نسخه کنونی اپوپتس هماهنگ نیست. شما نیاز دارید که سیستم خود را به آخرین نسخه اپوپتس مخصوص کاربر ارتقاء دهید

en: Connected:
fa: متصل شده:

en: %(user)s on %(host)s
fa: %(user)s روی %(host)s

en: Confirm action
fa: تایید عمل
