epoptes - en to hu translation catalogue (114 entries)

en: Epoptes computer lab administration tool
hu: Epoptes számítógéplabor-adminisztrációs eszköz

en: The screen is locked by a system administrator.
hu: A képernyőt zárolta egy rendszergazda.

en: Not connected
hu: Nincs kapcsolódva

en: Connecting to %s...
hu: Kapcsolódás ehhez: %s…

en: Connected to %s
hu: Kapcsolódva %s-hez

en: Failed to connect to %s
hu: Nem sikerült kapcsolódni ehhez: %s

en: Retrying in %d...
hu: Újrapróbálkozás: %d…

en: Graphics (VNC)
hu: Grafikus (VNC)

en: Console (screen)
hu: Konzol (screen)

en: Remote support
hu: Távsegítség

en: Enter the information of the contact you want to share your Desktop with
hu: Adja meg azon személy információit, akivel meg szeretné osztani asztalát

en: Method:
hu: Mód:

en: Host:
hu: Gép:

en: Connection information
hu: Kapcsolatinformációk

en: Keep reconnecting
hu: Újracsatlakozás folyamatosan

en: Status
hu: Állapot

en: Message from administrator
hu: Üzenet a rendszergazdától

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Error
hu: Hiba

note: TODO: consider new string formatting vs updating translations
en: Properties of %s
hu: %s tulajdonságai

en: A computer lab management and monitoring tool.
hu: Számítógéplabor-kezelő és -megfigyelő eszköz.

en: Computer
hu: Számítógép

en: Client type:
hu: Kliens típusa:

en: Client alias:
hu: Kliens álneve:

en: Client hostname:
hu: Kliens gépneve:

en: MAC address:
hu: MAC-cím:

en: IP address:
hu: IP-cím:

en: User:
hu: Felhasználó:

en: Processor:
hu: Processzor:

en: Graphics card:
hu: Videokártya:

en: Edit alias
hu: Álnév szerkesztése

en: Set a new alias for the selected client
hu: Új álnév beállítása a kijelölt kliensnek

en: _File
hu: _Fájl

en: Labels
hu: Címkék

en: Computer (user)
hu: Számítógép (felhasználó)

en: User (computer)
hu: Felhasználó (számítógép)

en: User
hu: Felhasználó

en: Show real names
hu: Teljes nevek megjelenítése

en: _Clients
hu: _Kliensek

en: Session
hu: Munkamenet

en: Boot
hu: Rendszerindítás

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Reboot
hu: Újraindítás

en: Shutdown
hu: Kikapcsolás

en: Broadcasts
hu: Bemutatók

en: Monitor user
hu: Felhasználó megfigyelése

en: Assist user
hu: Távirányítás

en: Take control of the selected user's computer
hu: Irányítás átvétele a kijelölt felhasználó gépe felett

en: Broadcast video
hu: Videobemutató

en: Broadcast screen (fullscreen)
hu: Képernyő-bemutató (teljes képernyős)

en: Broadcast your screen to the selected clients, fullscreen
hu: Teljes képernyős bemutató a kiválasztott klienseken

en: Broadcast screen (windowed)
hu: Képernyő-bemutató (ablakban)

en: Broadcast your screen to the selected clients, in a window
hu: Ablakos bemutató a kiválasztott klienseken

en: Broadcast user
hu: Felhasználói bemutató

en: Stop broadcasts
hu: Bemutató befejezése

en: Stops all active broadcasts
hu: Minden aktív bemutató befejezése

en: Open broadcasts window
hu: Bemutatóablak megnyitása

en: Open a windowed session to prevent broadcasting your whole screen
hu: Ablakban futó munkamenet megnyitása a teljes képernyő továbbításának megakadályozásához

en: Execute
hu: Parancs végrehajtása

en: Execute a command on the selected clients
hu: Parancs végrehajtása a kiválasztott klienseken

en: _Send message
hu: Ü_zenet küldése

en: Send a message to the selected clients
hu: Üzenet küldése a kiválasztott klienseknek

en: Open terminal
hu: Terminál megnyitása

en: User, locally
hu: Felhasználó, helyileg

en: Root, locally
hu: Root, helyi

en: Root, remotely
hu: Root, távoli

en: Restrictions
hu: Korlátozások

en: Lock screen
hu: Képernyő zárolása

en: Unlock screen
hu: Képernyőzárolás feloldása

en: Block Internet
hu: Internet blokkolása

en: Unblock Internet
hu: Internet zárolásának feloldása

en: Mute sound
hu: Hang némítása

en: Unmute sound
hu: Hangnémítás vége

en: Remove from group
hu: Eltávolítás a csoportból

en: _Help
hu: _Súgó

en: Report a bug
hu: Hiba jelentése

en: Ask a question
hu: Kérdésfeltevés

en: Translate this application
hu: Alkalmazás lefordítása

en: Live chat (IRC)
hu: Csevegés (IRC)

en: Boot selected clients (Wake On LAN)
hu: Kiválasztott kliensek bekapcsolása (Wake On LAN)

en: Log out users connected on selected clients
hu: A kiválasztott kliensek kijelentkeztetése

en: Reboot the selected clients
hu: Kiválasztott kliensek újraindítása

en: Shutdown the selected clients
hu: Kiválasztott kliensek kikapcsolása

en: Broadcast your screen to the selected clients
hu: Bemutató a kiválasztott klienseken

en: Broadcast screen
hu: Képernyő-bemutató

en: Stop all broadcasts on every client
hu: Bemutató befejezése minden kliensen

en: Execute command
hu: Parancs végrehajtása

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Lock screen of the selected clients
hu: Képernyő zárolása a kiválasztott klienseken

en: Unlock the screen of the selected clients
hu: Kiválasztott kliensek képernyőzárolásának feloldása

en: Show information for the selected client
hu: Információk a kiválasztott kliensről

en: Information
hu: Információ

en: Groups
hu: Csoportok

en: Create a new group
hu: Új csoport létrehozása

en: Remove the selected group
hu: Kiválasztott csoport törlése

en: URL, file or command to execute on the selected clients:
hu: A kiválasztott klienseken végrehajtandó URL, fájl vagy parancs:

en: _Send
hu: _Küldés

en: Message title:
hu: Üzenet címe:

en: Message text:
hu: Üzenet szövege:

en: Use Pango markup
hu: Pango kód használata

en: Detected clients
hu: Érzékelt kliensek

en: Are you sure you want to log off all the users?
hu: Biztos benne, hogy ki akarja jelentkeztetni az összes felhasználót?

en: Are you sure you want to reboot all the computers?
hu: Biztos benne, hogy újra akarja indítani az összes számítógépet?

en: Are you sure you want to shutdown all the computers?
hu: Biztos benne, hogy ki akarja kapcsolni az összes számítógépet?

en: Are you sure you want to remove the selected client(s) from group "%s"?
hu: Biztos benne, hogy törölni szeretné a kiválasztott klienseket a(z) „%s” csoportból?

en: Are you sure you want to remove group "%s"?
hu: Biztos benne, hogy törölni szeretné a(z) „%s” csoportot?

en: %d clients selected
hu: %d kliens kiválasztva

en: Shut down:
hu: Kikapcsolás:

en: Disconnected:
hu: Leválasztva:

en: %(user)s from %(host)s
hu: %(user)s erről: %(host)s

en: A connection attempt was made by a client with version %s, which is incompatible with the current epoptes version.
    
    You need to update your clients to the latest epoptes-client version.
hu: Egy kliens megpróbált csatlakozni a(z) „%s” verzióval, amely nem kompatibilis az Epoptes jelenlegi verziójával.
    
    Frissítse a klienseket az epoptes-client legújabb verziójára.

en: Connected:
hu: Kapcsolódva:

en: %(user)s on %(host)s
hu: %(user)s ezen: %(host)s

en: Confirm action
hu: Erősítse meg a műveletet
