epoptes - en to lt translation catalogue (126 entries)

en: Epoptes computer lab administration tool
lt: Epoptes administravimo įrankis

en: The screen is locked by a system administrator.
lt: Ekranas užrakintas sistemos administratoriaus.

en: Not connected
lt: Neprijungta

en: Connecting to %s...
lt: Jungiamasi prie %s...

en: Connected to %s
lt: Prisijungta prie %s

en: Failed to connect to %s
lt: Nepavyko prisijungti prie %s

en: Retrying in %d...
lt: Bandoma iš naujo už %d...

en: Console (screen)
lt: Konsolė (ekranas)

en: Remote support
lt: Nuotolinis palaikymas

en: Enter the information of the contact you want to share your Desktop with
lt: Įveskite kontakto informaciją, su kuriuo norite dalintis Darbalaukiu

en: Method:
lt: Metodas:

en: Host:
lt: Serveris:

en: Connection information
lt: Prisijungimo informacija

en: Keep reconnecting
lt: Mėginti prisijungti iš naujo

en: Status
lt: Būsena

en: Message from administrator
lt: Pranešimas administratoriui

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Error
lt: Klaida

en: Benchmark finishing in %d seconds...
lt: Spartos testas baigsis po %d sek...

en: Some clients didn't respond in time!
lt: Keletas kompiuterių neatsakė per numatytą laiką!

en: Waiting for %d more seconds...
lt: Palaukite dar %d sek...

note: TODO: consider new string formatting vs updating translations
en: Properties of %s
lt: %s savybės

en: Copyright © 2010+ The Epoptes Team
lt: Autorių teisės © 2010+ The Epoptes Team

en: A computer lab management and monitoring tool.
lt: Kompiuterių klasės valdymo ir stebėjimo įrankis.

en: Network benchmark
lt: Tinklo spartos testavimas

en: Start
lt: Pradėti

en: seconds
lt: sek.

en: Network benchmark results
lt: Tinklo spartos rezultatai

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: Client type:
lt: Kliento tipas:

en: Client alias:
lt: Esamas alternatyvus pavadinimas

en: Client hostname:
lt: Kliento hostname

en: MAC address:
lt: MAC adresas:

en: IP address:
lt: IP adresas:

en: User:
lt: Naudotojas:

en: Processor:
lt: Procesorius:

en: RAM:
lt: Operatyvioji atmintinė (RAM):

en: Graphics card:
lt: Vaizdo plokštė:

en: Edit alias
lt: Redaguoti alternatyvų pavadinimą

en: Set a new alias for the selected client
lt: Nustatyti naują alternatyvų pavadinimą pažymėtiems klientams

en: _File
lt: _Failas

en: Labels
lt: Etiketės

en: Computer (user)
lt: Kompiuteris (naudotojas)

en: User (computer)
lt: Naudotojas (kompiuteris)

en: User
lt: Naudotojas

en: Show real names
lt: Rodyti tikrus vardus

en: _Clients
lt: _Klientai

en: Session
lt: Seansas

en: Boot
lt: Užkrauti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Reboot
lt: Paleisti iš naujo

en: Shutdown
lt: Išjungti kompiuterį

en: Broadcasts
lt: Transliacijos

en: Monitor user
lt: Stebėti naudotoją

en: Assist user
lt: Padėti naudotojui

en: Take control of the selected user's computer
lt: Valdyti pasirinkto naudotojo kompiuterį

en: Broadcast video
lt: Transliuoti vaizdą

en: Broadcast screen (fullscreen)
lt: Transliuoti vaizdą (per visą ekraną)

en: Broadcast your screen to the selected clients, fullscreen
lt: Transliuoti savo kompiuterio vaizdą pasirinktiems vartotojams per visą ekraną

en: Broadcast screen (windowed)
lt: Transliuoti ekraną (lange)

en: Broadcast your screen to the selected clients, in a window
lt: Transliuoti savo ekraną pasirinktiems vartotojams atskirame lange

en: Broadcast user
lt: Transliuoti vartotojo ekraną

en: Stop broadcasts
lt: Sustabdyti transliacijas

en: Stops all active broadcasts
lt: Sustabdyti visas aktyvias transliacijas

en: Open broadcasts window
lt: Atverti transliacijų langą

en: Open a windowed session to prevent broadcasting your whole screen
lt: Atverti seansą lange, kad nebūtų transliuojamas visas jūsų ekranas

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Execute a command on the selected clients
lt: Vykdyti komandą pasirinktų vartotojų kompiuteriuose

en: _Send message
lt: _Siųsti žinutę

en: Send a message to the selected clients
lt: Siųsti žinutę pasirinktiems vartotojams

en: Open terminal
lt: Atverti terminalą

en: User, locally
lt: Naudotojas, lokaliai

en: Root, locally
lt: Root vartotojas, lokaliai

en: Root, remotely
lt: Root vartotojas, nuotolinis

en: Restrictions
lt: Apribojimai

en: Lock screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Unlock screen
lt: Atrakinti ekraną

en: Block Internet
lt: Užblokuoti internetą

en: Unblock Internet
lt: Atblokuoti internetą

en: Mute sound
lt: Nutildyti garsą

en: Unmute sound
lt: Įjungti garsą

en: Add to group
lt: Pridėti prie grupės

en: Remove from group
lt: Pašalinti iš grupės

en: Network Benchmark
lt: Tinklo spartos testavimas

en: _Help
lt: _Pagalba

en: Report a bug
lt: Pranešk apie klaidą

en: Ask a question
lt: Paklausk

en: Translate this application
lt: Versti šią programą

en: Live chat (IRC)
lt: Pokalbiai (IRC)

en: Boot selected clients (Wake On LAN)
lt: Įjungti pasirinktus kompiuterius (Wake On Lan)

en: Log out users connected on selected clients
lt: Atjungti pasirinktų kompiuterių prisijungusius naudotojus

en: Reboot the selected clients
lt: Perkrauti pasirinktus kompiuterius

en: Shutdown the selected clients
lt: Išjungti pasirinktus kompiuterius

en: Broadcast your screen to the selected clients
lt: Transliuoti savo ekrano vaizdą pasirinktiems kompiuteriams

en: Broadcast screen
lt: Transliuoti administratoriaus ekraną

en: Stop all broadcasts on every client
lt: Sustabdyti visas transliacijas

en: Execute command
lt: Vykdyti komandą

en: Send message
lt: Siųsti pranešimą

en: Lock screen of the selected clients
lt: Užrakinti pasirinktų kompiuterių ekranus

en: Unlock the screen of the selected clients
lt: Atrakinti pasirinktų kompiuterių ekranus

en: Show information for the selected client
lt: Parodyti informaciją apie pasirinktus kompiuterius

en: Information
lt: Informacija

en: Groups
lt: Grupės

en: Create a new group
lt: Sukurti naują grupę

en: Remove the selected group
lt: Pašalinti pasirinktą grupę

en: URL, file or command to execute on the selected clients:
lt: URL, failas ar komanda vykdoma pažymėtuose klientuose

en: _Send
lt: _Siųsti

en: Message title:
lt: Pranešimo pavadinimas:

en: Message text:
lt: Pranešimo tekstas:

en: Use Pango markup
lt: Naudoti Pango  aprašą

en: Detected clients
lt: Aptikti kompiuteriai

en: Failed to read the groups file:
lt: Nepavyko nuskaityti grupių failo:

en: Are you sure you want to log off all the users?
lt: Ar tikrai norite atjungti visus naudotojus?

en: Are you sure you want to reboot all the computers?
lt: Ar tikrai norite perkrauti visus kompiuterius?

en: Are you sure you want to shutdown all the computers?
lt: Ar tikrai norite išjungti visus kompiuterius?

en: Are you sure you want to remove the selected client(s) from group "%s"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktą klientą (-us) iš „%s“ grupės?

en: New group
lt: Nauja grupė

en: Are you sure you want to remove group "%s"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti „%s“ grupę?

en: %d clients selected
lt: %d klientai pažymėti

en: Lost connection with the epoptes service.
lt: Prarastas ryšys su epoptes paslauga (service).

en: Make sure the service is running and then restart epoptes.
lt: Įsitikinkite, kad epoptes servisas veikia ir tada perleiskite epoptes programą.

en: Shut down:
lt: Išjungti:

en: Disconnected:
lt: Atsijungta:

en: A connection attempt was made by a client with version %s, which is incompatible with the current epoptes version.
    
    You need to update your clients to the latest epoptes-client version.
lt: Klientas su nesuderinama versija %s bandė prisijungti, 
    jums reikia atnaujinti kliento "epoptes-client" versiją

en: Connected:
lt: Prisijungta:

en: Confirm action
lt: Patvirtinkite veiksmą
