epoptes - en to pl translation catalogue (136 entries)

en: Epoptes computer lab administration tool
pl: Narzędzie do zarządzania komputerami w sieci

en: The screen is locked by a system administrator.
pl: Ekran jest zablokowany przez administratora systemu

en: Not connected
pl: Brak połączenia

en: Connecting to %s...
pl: Łączenie z %s...

en: Connected to %s
pl: Połączono z %s

en: Failed to connect to %s
pl: Połączenie się z %s nie powiodło się

en: Retrying in %d...
pl: Ponawianie z %d...

en: Graphics (VNC)
pl: Grafika (VNC)

en: Console (screen)
pl: Konsola (screen)

en: Remote support
pl: Zdalne wsparcie

en: Enter the information of the contact you want to share your Desktop with
pl: Wprowadź informacje kontaktowe, które chcesz udostępnić z pulpitem

en: Method:
pl: Metoda

en: Connection information
pl: Informacje o połączeniu

en: Keep reconnecting
pl: Połącz ponownie

en: Message from administrator
pl: Wiadomość od administratora

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Error
pl: Błąd

en: There are no selected clients to run the benchmark on.
pl: Brak wybranych klientów, by uruchomić test sieci

en: All of the selected clients are either offline, or do not have epoptes-client running as root.
pl: Wszyscy klienci są w trybie ofline, lub epoptes-client nie jest uruchomiony jako root.

en: The following clients will be excluded from the benchmark because they are either offline, or do not have epoptes-client running as root.
pl: Klienci poniżej zostaną wykluczeni z testu sieci, ponieważ są w trybie offline , lub epoptes -client nie działa na nich jako root .

en: Benchmark finishing in %d seconds...
pl: Test zakończony w %d sekund...

en: Did not get measurements from any of the clients. Check your network settings.
pl: Nie uzyskano pomiarów od wszystkich klientów.  Sprawdź ustawienia sieci

note: TODO: consider new string formatting vs updating translations
en: Properties of %s
pl: Właściwości %s

en: A computer lab management and monitoring tool.
pl: Narzędzie do zarządzania i monitorowania pracowni komputerowej.

en: The network benchmark will test the effective network
    bandwidth that is available for your lab.
pl: Test sieci pokaże w jaki sposób wykorzystywana jest przepustowość w twojej pracowni

en: Run the benchmark for
pl: Uruchom test dla

en: seconds
pl: sekund

en: Computer
pl: Komputer

en: Upload bandwidth
pl: Przepustowość wysyłania

en: Download bandwidth
pl: Przepustowość przy pobieraniu

en: Could not get measurements from some of the clients. The statistics will be affected.
pl: Nie udało się uzyskać pomiarów od niektórych klientów . Ma to wpływ na statystyki .

en: The average server download bandwidth per client
pl: Średnia przepustowość pobierania z serwera przez klienta

en: Average server download:
pl: Średnia pobierania z esrwera:

en: The average server upload bandwidth per client
pl: Średnia przepustowość wysyłania z serwera do kienta

en: Average server upload:
pl: Średnio wysyłanie z serwera:

en: The total server upload bandwidth, for all clients, simultaneously
pl: Całkowita przepustowość wysyłania z serwera do wszystkich klientów jednoczesnie

en: Total server upload:
pl: Razem wysyłanie z serwera:

en: The total server download bandwidth, for all clients, simultaneously
pl: Całkowita przepustowość pobierania z serwera dla wszystkich klientów jednocześnie

en: Total server download:
pl: Razem pobieranie z serwera:

en: Client type:
pl: Typ klienta:

en: Client alias:
pl: Alias klienta:

en: Client hostname:
pl: Host klienta:

en: MAC address:
pl: Adres MAC:

en: IP address:
pl: Adres IP:

en: User:
pl: Użytkownik:

en: Processor:
pl: Procesor:

en: Graphics card:
pl: Karta graficzna:

en: Edit alias
pl: Edytuj alias

en: Set a new alias for the selected client
pl: Ustaw nowy alias dla wybranego klienta

en: _File
pl: _Plik

en: Labels
pl: Opis

en: Computer (user)
pl: Komputer (użytkownik)

en: User (computer)
pl: Użytkownik (komputer)

en: User
pl: Użytkownik

en: Show real names
pl: Pokaż prawdziwą nazwę

en: _Clients
pl: _Klient

en: Session
pl: Sesja

en: Boot
pl: Rozruch systemu

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Reboot
pl: Uruchom ponownie komputer

en: Shutdown
pl: Wyłącz komputer

en: Broadcasts
pl: Transmisje ekranu

en: Monitor user
pl: Podgląd ekranu użytkownika

en: Assist user
pl: Pomoc użytkownikowi

en: Take control of the selected user's computer
pl: Przejmij kontrolę nad wybranym użytkownikiem

en: Broadcast video
pl: Prześlij video

en: Broadcast screen (fullscreen)
pl: Prześlij swój ekran (pełny ekran)

en: Broadcast your screen to the selected clients, fullscreen
pl: Prześlij swój ekran wybranym klientom, pełny ekran

en: Broadcast screen (windowed)
pl: Prześlij swój ekran (w oknie)

en: Broadcast your screen to the selected clients, in a window
pl: Prześlij swój ekran wybranym klientom, w oknie

en: Broadcast user
pl: Prześlij ekran użytkownika innym

en: Stop broadcasts
pl: Zakończ transmisje ekranu

en: Stops all active broadcasts
pl: Zakończ wszystkie aktywne transmisje ekranu

en: Open broadcasts window
pl: Otwórz okno do przesłania

en: Open a windowed session to prevent broadcasting your whole screen
pl: Otwórz sesję w oknie, aby uniknąć przesyłania całego swojego ekranu

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Execute a command on the selected clients
pl: Uruchom polecenie wybranym klientom

en: _Send message
pl: _Wyślij wiadomość

en: Send a message to the selected clients
pl: Wyślij wiadomość wybranym klientom

en: Open terminal
pl: Otwórz terminal

en: User, locally
pl: Użytkownik, lokalnie

en: Root, locally
pl: Root, lokalnie

en: Root, remotely
pl: Root, zdalnie

en: Restrictions
pl: Ograniczenia

en: Lock screen
pl: Zablokuj ekran

en: Unlock screen
pl: Odblokuj ekran

en: Block Internet
pl: Blokada internetu

en: Unblock Internet
pl: Odblokuj internet

en: Mute sound
pl: Wycisz dźwięk

en: Unmute sound
pl: Włącz dźwięk

en: Add to group
pl: Dodaj do grupy

en: Remove from group
pl: Usuń z grupy

en: Network Benchmark
pl: Test sieci

en: _Help
pl: _Pomoc

en: Report a bug
pl: Zgłoś błąd

en: Ask a question
pl: Zadaj pytanie

en: Translate this application
pl: Przetłumacz ten program

en: Live chat (IRC)
pl: Czat (IRC)

en: Boot selected clients (Wake On LAN)
pl: Uruchom wybranych klientów (Wake On Lan)

en: Log out users connected on selected clients
pl: Wyloguj wybranych klientów

en: Reboot the selected clients
pl: Uruchom ponownie wybranych klientów

en: Shutdown the selected clients
pl: Wyłącz wybrane komputery

en: Broadcast your screen to the selected clients
pl: Prześlij swój ekran wybranym klientom

en: Broadcast screen
pl: Prześlij swój ekran (pełny ekran)

en: Stop all broadcasts on every client
pl: Zakończ wszystkie transmisje ekranu

en: Execute command
pl: Wykonaj polecenie

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Lock screen of the selected clients
pl: Zablokuj ekran wybranym klientom

en: Unlock the screen of the selected clients
pl: Odblokuj ekran wybranym klientom

en: Show information for the selected client
pl: Pokaż informację o wybranym kliencie

en: Information
pl: Informacja

en: Groups
pl: Grupy

en: Create a new group
pl: Utwórz nową grupę

en: Remove the selected group
pl: Usuń wybraną grupę

en: URL, file or command to execute on the selected clients:
pl: Adres URL, plik lub polecenie dla wybranych klientów

en: _Send
pl: _Wyślij

en: Message title:
pl: Tytuł wiadomości

en: Message text:
pl: Treść wiadomości:

en: Use Pango markup
pl: Użyj znaczników Pango

en: Detected clients
pl: Wykryci klienci

en: Are you sure you want to log off all the users?
pl: Czy na pewno chcesz wylogować wszystkich użytkowników?

en: Are you sure you want to reboot all the computers?
pl: Czy na pewno chcesz zrestartować wszystkie komputery?

en: Are you sure you want to shutdown all the computers?
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć wszystkie komputery?

en: Are you sure you want to remove the selected client(s) from group "%s"?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybranych klientów z grupy "%s"?

en: Are you sure you want to remove group "%s"?
pl: Czy na pewno  chcesz usunąć grupę "%s"?

en: %d clients selected
pl: %d wybranych klientów

en: Lost connection with the epoptes service.
pl: Utroacono połączenie z usługą Epoptes

en: Make sure the service is running and then restart epoptes.
pl: Upewnij się, że usługa jest uruchomiona, a następnie ponownie uruchom Epoptes.

en: Service connection error
pl: Bląd połączenia z usługą Epoptes

en: Shut down:
pl: Wyłączony:

en: Disconnected:
pl: Rozłączony:

en: %(user)s from %(host)s
pl: %(user)s z %(host)s

en: A connection attempt was made by a client with version %s, which is incompatible with the current epoptes version.
    
    You need to update your clients to the latest epoptes-client version.
pl: Próba połączenia została wykonana z klientem epoptes w wersji %s, kŧóra jest niekompatybilna z aktualną wersją
    Należy zaktualizować epoptes-client.

en: Connected:
pl: Połączony:

en: %(user)s on %(host)s
pl: %(user)s na %(host)s

en: Confirm action
pl: Potwierdź operację
