epoptes - en to se translation catalogue (21 entries)

en: Not connected
se: Gárgaduvvon

en: Host:
se: Guossoheaddji:

en: Status
se: Stáhtus

en: Warning
se: Várrehus

en: Error
se: Meattáhus

en: Computer
se: Dihtor

en: IP address:
se: IP-čujuhus:

en: User:
se: Geavaheaddji:

en: _File
se: _Fiila

en: Labels
se: Gilkorat

en: Computer (user)
se: Dihtor (geavaheaddji)

en: User (computer)
se: Geavaheaddji (dihtor)

en: User
se: Geavaheaddji

en: Session
se: Bargovuorru

en: Log out
se: Olggosčáliheapmi

en: Reboot
se: Vuolggát ođđasit

en: Shutdown
se: Jaddat

en: Execute
se: Vuoje

en: _Help
se: _Veahkki

en: Information
se: Diehtu

en: Shut down:
se: Jaddat:
