epoptes 0.3.2 - en to sk translation catalogue (112 entries)

en: Epoptes computer lab administration tool
sk: Nástroj na správu počítačového laboratória Epoptes

en: The screen is locked by a system administrator.
sk: Obrazovka je zamknutá správcom systému

en: Not connected
sk: Nepripojené

en: Connecting to %s...
sk: Pripájanie k %s...

en: Connected to %s
sk: Pripojené k %s

en: Failed to connect to %s
sk: Pripojenie k %s zlyhalo

en: Retrying in %d...
sk: Opakovanie za %d...

en: Graphics (VNC)
sk: Graficky (VNC)

en: Console (screen)
sk: Konzola (screen)

en: Remote support
sk: Vzdialené podpora

en: Enter the information of the contact you want to share your Desktop with
sk: Zadajte informácie o kontakte, s ktorým chcete zdieľať svoje prostredie

en: Method:
sk: Metóda:

en: Host:
sk: Stroj:

en: Connection information
sk: Informácie o spojení

en: Keep reconnecting
sk: Nechať pripojené

en: Status
sk: Stav

en: Message from administrator
sk: Správa od administrátora

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Error
sk: Chyba

note: TODO: consider new string formatting vs updating translations
en: Properties of %s
sk: Vlastnosti %s

en: A computer lab management and monitoring tool.
sk: Nástroj na správu počítačového laboratória.

en: Computer
sk: Počítač

en: Client type:
sk: Typ klienta:

en: Client alias:
sk: Alias klienta:

en: Client hostname:
sk: Meno stroja:

en: MAC address:
sk: MAC adresa:

en: IP address:
sk: IP adresa:

en: User:
sk: Používateľ:

en: Processor:
sk: Procesor:

en: Graphics card:
sk: Grafická karta:

en: Edit alias
sk: Upraviť alias

en: Set a new alias for the selected client
sk: Nastaviť nový alias pre zvoleného klienta

en: _File
sk: _Súbor

en: Labels
sk: Menovky

en: Computer (user)
sk: Počítač (používateľ)

en: User (computer)
sk: Používateľ (počítač)

en: User
sk: Používateľ

en: Show real names
sk: Zobraziť skutočné mená

en: _Clients
sk: _Klienty

en: Session
sk: Relácia

en: Boot
sk: Spustiť

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Reboot
sk: Reštartovať

en: Shutdown
sk: Vypnúť

en: Broadcasts
sk: Vysielania

en: Monitor user
sk: Sledovať používateľa

en: Assist user
sk: Pomôcť používateľovi

en: Take control of the selected user's computer
sk: Získať kontrolu nad počítačom zvoleného používateľa

en: Broadcast video
sk: Vysielať video

en: Broadcast screen (fullscreen)
sk: Vysielať obrazovku (celá obrazovka)

en: Broadcast your screen to the selected clients, fullscreen
sk: Vysielať svoju obrazovku zvoleným klientom, celá obrazovka

en: Broadcast screen (windowed)
sk: Vysielať obrazovku (v okne)

en: Broadcast your screen to the selected clients, in a window
sk: Vysielať svoju obrazovku zvoleným klientom, v okne

en: Broadcast user
sk: Vysielať používateľa

en: Stop broadcasts
sk: Zastaviť vysielanie

en: Stops all active broadcasts
sk: zastaví všetky aktívne vysielania

en: Open broadcasts window
sk: Otvoriť okno vysielania

en: Open a windowed session to prevent broadcasting your whole screen
sk: Otvorí reláciu v okne, na zabránenie vysielania  celej obrazovky

en: Execute
sk: Spustiť

en: Execute a command on the selected clients
sk: Spustiť príkaz na zvolených klientoch

en: _Send message
sk: _Poslať správu

en: Send a message to the selected clients
sk: Poslať správu zvoleným klientom

en: Open terminal
sk: Otvoriť terminál

en: User, locally
sk: Používateľ, lokálne

en: Root, locally
sk: Root, lokálne

en: Root, remotely
sk: Root, vzdialene

en: Restrictions
sk: Obmedzenia

en: Lock screen
sk: Zamknúť obrazovku

en: Unlock screen
sk: Odomknúť obrazovku

en: Block Internet
sk: Blokovať internet

en: Unblock Internet
sk: Odblokovať internet

en: Mute sound
sk: Vypnúť zvuk

en: Unmute sound
sk: Zapnúť zvuk

en: Remove from group
sk: Odstrániť zo skupiny

en: _Help
sk: _Pomocník

en: Report a bug
sk: Nahlásiť chybu

en: Ask a question
sk: Opýtajte sa

en: Translate this application
sk: Preložiť túto aplikáciu

en: Live chat (IRC)
sk: Živý chat (IRC)

en: Boot selected clients (Wake On LAN)
sk: Spustiť zvolených klientov

en: Log out users connected on selected clients
sk: Odhlásiť používateľov zvolených klientov

en: Reboot the selected clients
sk: Reštartovať zvolené klienty

en: Shutdown the selected clients
sk: Vypnúť zvolených klientov

en: Broadcast your screen to the selected clients
sk: Vysielať svoju obrazovku zvoleným klientom

en: Broadcast screen
sk: Vysielať obrazovku

en: Stop all broadcasts on every client
sk: Zastaviť vysielanie na všetkých klientoch

en: Execute command
sk: Spustiť príkaz

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Lock screen of the selected clients
sk: Zamknúť obrazovku zvolených klientov

en: Unlock the screen of the selected clients
sk: Odomknúť obrazovku zvolených klientov

en: Show information for the selected client
sk: Zobraziť informácie o zvolených klientoch

en: Information
sk: Informácie

en: Create a new group
sk: Vytvoriť novú skupinu

en: Remove the selected group
sk: Odstrániť zvolenú skupinu

en: URL, file or command to execute on the selected clients:
sk: URL, súbor alebo príkaz na spustenie na zvolených klientoch:

en: _Send
sk: _Poslať

en: Message title:
sk: Nadpis správy:

en: Message text:
sk: Text správy:

en: Use Pango markup
sk: Použiť značkovanie Pango

en: Detected clients
sk: Zistené klienty

en: Are you sure you want to log off all the users?
sk: Naozaj chcete odhlásiť všetkých používateľov?

en: Are you sure you want to reboot all the computers?
sk: Naozaj chcete reštartovať všetky počítače?

en: Are you sure you want to shutdown all the computers?
sk: Naozaj chcete vypnúť všetky počítače?

en: Are you sure you want to remove the selected client(s) from group "%s"?
sk: Naozaj chcete odstrániť zvoleného klienta(ov) zo skupiny „%s”?

en: Are you sure you want to remove group "%s"?
sk: Naozaj chcete odstrániť skupinu „%s”?

en: Shut down:
sk: Vypnutie:

en: Disconnected:
sk: Odpojený:

en: %(user)s from %(host)s
sk: %(user)s z %(host)s

en: A connection attempt was made by a client with version %s, which is incompatible with the current epoptes version.
    
    You need to update your clients to the latest epoptes-client version.
sk: Bol urobený pokus o pripojenie klientom verzie %s, ktorá nie je kompatibilná s aktuálnou verziou Epoptes.
    
    Svojich klientov musíte aktualizovať na najnovšiu verziu epoptes-client.

en: Connected:
sk: Pripojený:

en: %(user)s on %(host)s
sk: %(user)s na %(host)s

en: Confirm action
sk: Potvrdiť akciu
