epoptes - en to sl translation catalogue (119 entries)

en: Epoptes computer lab administration tool
sl: Skrbniško orodje računalniškega laboratorija Epoptes

en: The screen is locked by a system administrator.
sl: Zaslon je zaklenil skrbnik sistema.

en: Not connected
sl: Ni povezave

en: Connecting to %s...
sl: Povezovanje z %s ...

en: Connected to %s
sl: Povezan z %s

en: Failed to connect to %s
sl: Spodletela povezava z %s

en: Retrying in %d...
sl: Ponovni poskus v %d ...

en: Graphics (VNC)
sl: Grafika (VNC)

en: Console (screen)
sl: Konzola (zaslon)

en: Remote support
sl: Oddaljena podpora

en: Enter the information of the contact you want to share your Desktop with
sl: Vpišite podrobnosti stika, s katerim želite imeti Namizje v souporabi

en: Method:
sl: Postopek:

en: Host:
sl: Gostitelj:

en: Connection information
sl: Podrobnosti o povezavi

en: Keep reconnecting
sl: Nadaljuj s ponovnim povezovanjem

en: Status
sl: Stanje

en: Message from administrator
sl: Sporočilo od skrbnika

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Error
sl: Napaka

note: TODO: consider new string formatting vs updating translations
en: Properties of %s
sl: Lastnosti %s

en: A computer lab management and monitoring tool.
sl: Upravljanje računalniškega laboratorija in orodje nadzorovanja.

en: Computer
sl: Računalnik

en: Client type:
sl: Vrsta odjemalca:

en: Client alias:
sl: Vzdevek odjemalca:

en: Client hostname:
sl: Gostiteljevo ime odjemalca:

en: MAC address:
sl: Naslov MAC:

en: IP address:
sl: Naslov IP:

en: User:
sl: Uporabnik:

en: Processor:
sl: Procesor:

en: Graphics card:
sl: Grafična kartica:

en: Edit alias
sl: Uredi vzdevek

en: Set a new alias for the selected client
sl: Nastavi nov vzdevek za izbrane odjemalce

en: _File
sl: _Datoteka

en: Labels
sl: Oznake

en: Computer (user)
sl: Računalnik (uporabnik)

en: User (computer)
sl: Uporabnik (računalnik)

en: User
sl: Uporabnik

en: Show real names
sl: Pokaži prava imena

en: _Clients
sl: _Odjemalci

en: Session
sl: Seja

en: Boot
sl: Zagon

en: Log out
sl: Odjava

en: Reboot
sl: Ponovni zagon

en: Shutdown
sl: Izklop

en: Broadcasts
sl: Vsesmerna oddajanja

en: Monitor user
sl: Nadziraj uporabnika

en: Assist user
sl: Pomagaj uporabniku

en: Take control of the selected user's computer
sl: Prevzemi nadzor nad računalnikom izbranega uporabnika

en: Broadcast video
sl: Vsesmerno oddajanje videa

en: Broadcast screen (fullscreen)
sl: Zaslon vsesmernega oddajanja (celozaslonsko)

en: Broadcast your screen to the selected clients, fullscreen
sl: Vsesmerno oddajajte vašega zaslona izbranim odjemalcem, celozaslonsko

en: Broadcast screen (windowed)
sl: Zaslon vsesmernega oddajanja (v oknu)

en: Broadcast your screen to the selected clients, in a window
sl: Vsesmerno oddajajte vašega zaslona izbranim odjemalcem v oknu

en: Broadcast user
sl: Vsesmerno oddajanje uporabnika

en: Stop broadcasts
sl: Zaustavi vsesmerna oddajanja

en: Stops all active broadcasts
sl: Zaustavi vsa dejavna vsesmerna oddajanja

en: Open broadcasts window
sl: Odpri okno vsesmernega oddajanja

en: Open a windowed session to prevent broadcasting your whole screen
sl: Odprite sejo v oknu, da preprečite vsesmerno oddajanje celotnega zaslona

en: Execute
sl: Izvedi

en: Execute a command on the selected clients
sl: Izvedi ukaz na izbranih odjemalcih

en: _Send message
sl: Pošlji _sporočilo

en: Send a message to the selected clients
sl: Pošlji sporočilo izbranim odjemalcem

en: Open terminal
sl: Odpri terminal

en: User, locally
sl: Uporabnik, krajevni

en: Root, locally
sl: Skrbnik, krajevni

en: Root, remotely
sl: Skrbnik, oddaljeni

en: Restrictions
sl: Omejitve

en: Lock screen
sl: Zakleni zaslon

en: Unlock screen
sl: Odkleni zaslon

en: Block Internet
sl: Zapora interneta

en: Unblock Internet
sl: Sprosti internet

en: Mute sound
sl: Utišaj zvok

en: Unmute sound
sl: Povrni glasnost zvoka

en: Add to group
sl: Dodaj v skupino

en: Remove from group
sl: Odstrani iz skupine

en: Network Benchmark
sl: Meritev prepustnosti omrežja

en: _Help
sl: Pomo_č

en: Report a bug
sl: Pošlji poročilo o hrošču

en: Ask a question
sl: Zastavi vprašanje

en: Translate this application
sl: Prevedi ta program

en: Live chat (IRC)
sl: Klepet v živo (IRC)

en: Boot selected clients (Wake On LAN)
sl: Izbrani odjemalci ob zagonu (Wake On LAN)

en: Log out users connected on selected clients
sl: Odjavi uporabnike, ki so povezani z izbranimi odjemalci

en: Reboot the selected clients
sl: Ponovni zagon izbranih odjemalcev

en: Shutdown the selected clients
sl: Izklopi izbrane odjemalce

en: Broadcast your screen to the selected clients
sl: Vsesmerno oddajajte vašega zaslona izbranim odjemalcem

en: Broadcast screen
sl: Zaslon vsesmernega oddajanja

en: Stop all broadcasts on every client
sl: Zaustavi vsa vsesmerna oddajanja vsakega odjemalca

en: Execute command
sl: Izvedi ukaz

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: Lock screen of the selected clients
sl: Zakleni zaslon izbranih odjemalcev

en: Unlock the screen of the selected clients
sl: Odkleni zaslon izbranih odjemalcev

en: Show information for the selected client
sl: Prikaži podrobnosti izbranih odjemalcem

en: Information
sl: Podrobnosti

en: Groups
sl: Skupine

en: Create a new group
sl: Ustvari novo skupino

en: Remove the selected group
sl: Odstrani izbrano skupino

en: URL, file or command to execute on the selected clients:
sl: URL, datoteka ali ukaz za izvedbo na izbranih odjemalcih:

en: _Send
sl: _Pošlji

en: Message title:
sl: Naslov sporočila:

en: Message text:
sl: Besedilno sporočilo:

en: Use Pango markup
sl: Uporabi označevanje Pango

en: Detected clients
sl: Zaznani odjemalci

en: Are you sure you want to log off all the users?
sl: Ali ste prepričani, da želite odjaviti vse uporabnike?

en: Are you sure you want to reboot all the computers?
sl: Ali ste prepričani, da želite ponovno zagnati vse računalnike?

en: Are you sure you want to shutdown all the computers?
sl: Ali ste prepričani, da želite izklopiti vse računalnike?

en: Are you sure you want to remove the selected client(s) from group "%s"?
sl: Ali ste prepričani, da želite odstraniti izbrane odjemalce(odjemalca) iz skupine "%s"?

en: Are you sure you want to remove group "%s"?
sl: Ali ste prepričani, da želite odstraniti skupino "%s"?

en: %d clients selected
sl: %d izbranih odjemalcev

en: Lost connection with the epoptes service.
sl: Izgubljena povezava z epoptes storitvijo

en: Make sure the service is running and then restart epoptes.
sl: Prepričajte se, da storitev teče, na to ponovno zaženite epoptes.

en: Service connection error
sl: Napaka pri povezavi s strežnikom

en: Shut down:
sl: Izklop:

en: Disconnected:
sl: Nepovezano:

en: %(user)s from %(host)s
sl: %(user)s od %(host)s

en: A connection attempt was made by a client with version %s, which is incompatible with the current epoptes version.
    
    You need to update your clients to the latest epoptes-client version.
sl: Povezavo je poskusil vzpostaviti odjemalec z različico %s, ki ni združljiva s trenutno različico epoptes.
    
    Svoje odjemalce boste morali posodobiti na zadnjo različico epoptes-odjemalcev.

en: Connected:
sl: Povezano:

en: %(user)s on %(host)s
sl: %(user)s na %(host)s

en: Confirm action
sl: Potrdi dejanje
