epoptes - en to sr translation catalogue (109 entries)

en: Epoptes computer lab administration tool
sr: Алатке управе епоптес рачунарске лабораторије

en: The screen is locked by a system administrator.
sr: Екран је закључан од стране администратора система.

en: Not connected
sr: Нисте повезани

en: Connecting to %s...
sr: Повезивање са %s...

en: Connected to %s
sr: Повезан са %s

en: Failed to connect to %s
sr: Неуспјешно повезан са %s

en: Retrying in %d...
sr: Поново покушавање за %d...

en: Graphics (VNC)
sr: Графика (VNC)

en: Console (screen)
sr: Конзола (екран)

en: Remote support
sr: Даљинска подршка

en: Enter the information of the contact you want to share your Desktop with
sr: Унесите информације контакта са којим желите да поделите вашу радну површину

en: Method:
sr: Метод:

en: Connection information
sr: Информације повезивања

en: Keep reconnecting
sr: Настави поново повезивати

en: Status
sr: Статус

en: Message from administrator
sr: Порука од администратора

en: Warning
sr: Упозорење

en: Error
sr: Грешка

note: TODO: consider new string formatting vs updating translations
en: Properties of %s
sr: Поставке за %s

en: A computer lab management and monitoring tool.
sr: Алатка за управљање и надгледање рачунарске лабораторије.

en: Computer
sr: Рачунар

en: Client type:
sr: Тип клијента:

en: Client alias:
sr: Клијентов псеудоним:

en: Client hostname:
sr: Клијентово хост-име:

en: MAC address:
sr: MAC адреса:

en: IP address:
sr: IP адреса:

en: User:
sr: Корисник:

en: Processor:
sr: Процесор:

en: Graphics card:
sr: Графичка картица:

en: Edit alias
sr: Додај псеудоним

en: Set a new alias for the selected client
sr: Постави нови псеудоним за одабраног клијента

en: _File
sr: _Датотека

en: Labels
sr: Називи

en: Computer (user)
sr: Рачунар (корисник)

en: User (computer)
sr: Корисник (рачунар)

en: User
sr: Корисник

en: Show real names
sr: Прикажи права имена

en: _Clients
sr: _Клијенти

en: Session
sr: Сесија

en: Boot
sr: Покрени оперативни систем

en: Log out
sr: Одјава

en: Reboot
sr: Поново покрени оперативни систем

en: Shutdown
sr: Искључивање

en: Broadcasts
sr: Емитовања

en: Monitor user
sr: Прати корисника

en: Assist user
sr: Помози кориснику

en: Take control of the selected user's computer
sr: Преузети контролу над рачунаром изабраног корисника

en: Broadcast video
sr: Емитуј видео

en: Broadcast screen (fullscreen)
sr: Проследи екран (цео екран)

en: Broadcast your screen to the selected clients, fullscreen
sr: Прослеђује приказ Вашег екрана одабраним клијентима, цео екран

en: Broadcast screen (windowed)
sr: Проследи екран (у прозору)

en: Broadcast your screen to the selected clients, in a window
sr: Прослеђује приказ Вашег екрана одабраним клијентима, у прозору

en: Broadcast user
sr: Емитуј корисника

en: Stop broadcasts
sr: Заустави преносе

en: Stops all active broadcasts
sr: Заустави све активне преносе

en: Open broadcasts window
sr: Отвори прозор емитовања

en: Open a windowed session to prevent broadcasting your whole screen
sr: Отворите сесију у прозору да спријечите емитовање вашег цијелог екрана

en: Execute
sr: Изврши

en: Execute a command on the selected clients
sr: Изврши команду на изабраном клијенту

en: _Send message
sr: _Пошаљи поруку

en: Send a message to the selected clients
sr: Пошаљи поруку одабраним клијентима

en: Open terminal
sr: Отвори терминал

en: User, locally
sr: Корисник, локално

en: Root, locally
sr: Рут, локално

en: Root, remotely
sr: Рут, удаљено

en: Restrictions
sr: Забране

en: Lock screen
sr: Закључај екран

en: Unlock screen
sr: Откључај екран

en: Block Internet
sr: Блокирај интернет

en: Unblock Internet
sr: Одблокирај интернет

en: Mute sound
sr: Искључи звук

en: Unmute sound
sr: Укључи звук

en: Remove from group
sr: Уклони из групе

en: _Help
sr: _Помоћ

en: Report a bug
sr: Пријавите грешку

en: Ask a question
sr: Постави питање

en: Translate this application
sr: Преведи ову апликацију

en: Live chat (IRC)
sr: Чет уживо (IRC)

en: Boot selected clients (Wake On LAN)
sr: Покрени изабране клијенте (Wake On LAN))

en: Log out users connected on selected clients
sr: Одјави кориснике повезане на одабране клијенте

en: Reboot the selected clients
sr: Поново покрени одабране клијенте

en: Shutdown the selected clients
sr: Искључи одабране клијенте

en: Broadcast your screen to the selected clients
sr: Емитујте ваш екран одабраним клијентима

en: Broadcast screen
sr: Емитуј екран

en: Stop all broadcasts on every client
sr: Заустави сва емитовања на сваком клијенту

en: Execute command
sr: Изврши наредбу

en: Send message
sr: Пошаљи поруку

en: Lock screen of the selected clients
sr: Закључај екран одабраних клијената

en: Unlock the screen of the selected clients
sr: Откључај  екран одабраних клијената

en: Show information for the selected client
sr: Прикажи информације за одабране клијенте

en: Information
sr: Информације

en: Create a new group
sr: Направи нову групу

en: Remove the selected group
sr: Уклони одабрану групу

en: URL, file or command to execute on the selected clients:
sr: URL, датотека или команда за извршавање на одабраним клијентима:

en: _Send
sr: _Пошаљи

en: Message title:
sr: Наслов поруке:

en: Message text:
sr: Садржај поруке:

en: Use Pango markup
sr: Користи Pangо означавање

en: Detected clients
sr: Откривени клијенти

en: Are you sure you want to log off all the users?
sr: Да ли сте сигурни да желите одјавити све кориснике?

en: Are you sure you want to reboot all the computers?
sr: Да ли сте сигурни да желите поново покренути све рачунаре?

en: Are you sure you want to shutdown all the computers?
sr: Да ли сте сигурни да желите искључити све рачунаре?

en: Are you sure you want to remove the selected client(s) from group "%s"?
sr: Да ли сте сигурни да желите да уклоните изабране клијенте из групе "%s "?

en: Are you sure you want to remove group "%s"?
sr: Да ли сте сигурни да желите да уклоните групу "%s "?

en: Shut down:
sr: Искључи:

en: Disconnected:
sr: Неповезан

en: A connection attempt was made by a client with version %s, which is incompatible with the current epoptes version.
    
    You need to update your clients to the latest epoptes-client version.
sr: Покушај повезивања је направљен од стране клијента са верзијом %s, који није одговарајући за тренутну верзију епоптеса.
    Требате да ажурирате ваше клијенте на најновију епоптес-клијенти верзију.

en: Connected:
sr: Повезан:

en: Confirm action
sr: Потврдите радњу
