epoptes - en to uk translation catalogue (140 entries)

en: Epoptes computer lab administration tool
uk: Інструмент для адміністрування комп’ютерних класів Epoptes

en: The screen is locked by a system administrator.
uk: Екран заблоковано адміністратором системи.

en: Not connected
uk: Не з’єднано

en: Connecting to %s...
uk: Встановлення з’єднання з %s…

en: Connected to %s
uk: З’єднано з %s

en: Failed to connect to %s
uk: Не вдалось з’єднатись до %s

en: Retrying in %d...
uk: Повторна спроба за %d…

en: Graphics (VNC)
uk: Графічне (VNC)

en: Console (screen)
uk: Консольне (screen)

en: Remote support
uk: Дистанційна підтримка

en: Enter the information of the contact you want to share your Desktop with
uk: Вкажіть дані контакту, якому слід надати доступ до вашої стільниці

en: Method:
uk: Спосіб:

en: Host:
uk: Вузол:

en: Connection information
uk: Параметри з’єднання

en: Keep reconnecting
uk: Повторювати спроби з’єднання

en: Status
uk: Стан

en: Message from administrator
uk: Повідомлення від адміністратора

en: Warning
uk: Попередження

en: Error
uk: Помилка

en: There are no selected clients to run the benchmark on.
uk: Не обрано клієнтів для запуску тестування.

en: All of the selected clients are either offline, or do not have epoptes-client running as root.
uk: Всі вибрані клієнти або не знаходяться в мережі, або не мають клієнту Epoptes, що запущений від імені суперкористувача.

en: The following clients will be excluded from the benchmark because they are either offline, or do not have epoptes-client running as root.
uk: Наступні клієнти будуть виключені з тесту, тому що або не знаходяться в мережі, або не мають клієнту Epoptes, що запущений від імені суперкористувача.

en: Benchmark finishing in %d seconds...
uk: Тест закінчиться через %d секунд...

en: Did not get measurements from any of the clients. Check your network settings.
uk: Не отримано вимірювання від якого-небудь з клієнтів. Перевірте налаштування мережі.

note: TODO: consider new string formatting vs updating translations
en: Properties of %s
uk: Властивості %s

en: A computer lab management and monitoring tool.
uk: Інструмент для спостереження і керування комп’ютерними класами.

en: Start
uk: Запустити

en: The network benchmark will test the effective network
    bandwidth that is available for your lab.
uk: Тест мережевого з'єднання буде тестувати ефективну пропускну
    здатність мережі, яка доступна для вашої лабораторії.

en: Run the benchmark for
uk: Запустити тест для

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Computer
uk: Комп’ютер

en: Upload bandwidth
uk: Пропускна здатність каналу вивантаження

en: Download bandwidth
uk: Пропускна здатність каналу завантаження

en: Could not get measurements from some of the clients. The statistics will be affected.
uk: Не вдалося отримати вимірювання від деяких клієнтів. Це вплине на статистичні дані.

en: The average server download bandwidth per client
uk: Середня пропускна здатність каналу завантаження від сервера до клієнта

en: Average server download:
uk: Середнє завантаження з сервера:

en: The average server upload bandwidth per client
uk: Середня пропускна здатність каналу вивантаження від сервера до клієнта

en: Average server upload:
uk: Середнє вивантаження з сервера:

en: The total server upload bandwidth, for all clients, simultaneously
uk: Загальна пропускна здатність вивантаженя з сервера для всіх клієнтів одночасно

en: Total server upload:
uk: Загальне вивантаження з сервера:

en: The total server download bandwidth, for all clients, simultaneously
uk: Загальна пропускна здатність завантаження з сервера для всіх клієнтів одночасно

en: Total server download:
uk: Загальне завантаження з сервера:

en: Client type:
uk: Тип клієнтського вузла:

en: Client alias:
uk: Псевдонім клієнтського вузла:

en: Client hostname:
uk: Назва клієнтського вузла:

en: MAC address:
uk: MAC-адреса:

en: IP address:
uk: IP-адреса:

en: User:
uk: Користувач:

en: Processor:
uk: Процесор:

en: RAM:
uk: Оперативна пам’ять:

en: Graphics card:
uk: Графічна картка:

en: Edit alias
uk: Змінити псевдонім

en: Set a new alias for the selected client
uk: Встановити новий псевдонім для позначеного клієнтського вузла

en: _File
uk: _Файл

en: Labels
uk: Мітки

en: Computer (user)
uk: Комп’ютер (користувач)

en: User (computer)
uk: Користувач (комп’ютер)

en: User
uk: Користувач

en: Show real names
uk: Показувати справжні імена

en: _Clients
uk: _Клієнти

en: Session
uk: Сеанс

en: Boot
uk: Завантажити

en: Log out
uk: Вийти

en: Reboot
uk: Перезавантажити

en: Shutdown
uk: Вимкнути

en: Broadcasts
uk: Трансляції

en: Monitor user
uk: Стежити за користувачем

en: Assist user
uk: Допомогти користувачеві

en: Take control of the selected user's computer
uk: Перебрати керування над комп’ютером вибраного користувача

en: Broadcast video
uk: Транслювати відео

en: Broadcast screen (fullscreen)
uk: Транслювати зображення на екрані (на весь екран)

en: Broadcast your screen to the selected clients, fullscreen
uk: Транслювати зображення на вашому екрані вибраним клієнтським комп’ютерам на весь екран

en: Broadcast screen (windowed)
uk: Транслювати зображення на екрані (у вікні)

en: Broadcast your screen to the selected clients, in a window
uk: Транслювати зображення на вашому екрані вибраним клієнтським комп’ютерам у вікні

en: Broadcast user
uk: Транслювати користувача

en: Stop broadcasts
uk: Припинити трансляції

en: Stops all active broadcasts
uk: Припинити всі активні трансляції

en: Open broadcasts window
uk: Відкрити вікно трансляцій

en: Open a windowed session to prevent broadcasting your whole screen
uk: Відкрити сеанс у вікні, щоб запобігти трансляції всього зображення екрана

en: Execute
uk: Виконати

en: Execute a command on the selected clients
uk: Виконати команду на позначених клієнтських вузлах

en: _Send message
uk: _Надіслати повідомлення

en: Send a message to the selected clients
uk: Надіслати повідомлення позначеним клієнтським вузлам

en: Open terminal
uk: Відкрити термінал

en: User, locally
uk: Користувач, локально

en: Root, locally
uk: Root, локально

en: Root, remotely
uk: Root, дистанційно

en: Restrictions
uk: Обмеження

en: Lock screen
uk: Заблокувати екран

en: Unlock screen
uk: Розблокувати екран

en: Block Internet
uk: Заблокувати інтернет

en: Unblock Internet
uk: Розблокувати інтернет

en: Mute sound
uk: Вимкнути звук

en: Unmute sound
uk: Увімкнути звук

en: Add to group
uk: Додати до групи

en: Remove from group
uk: Вилучити з групи

en: Network Benchmark
uk: Тест мережевого з'єднання

en: _Help
uk: _Довідка

en: Report a bug
uk: Повідомити про ваду

en: Ask a question
uk: Задати питання

en: Translate this application
uk: Перекласти цю програму

en: Live chat (IRC)
uk: Інтерактивне спілкування (IRC)

en: Boot selected clients (Wake On LAN)
uk: Завантажити позначені клієнтські вузли (Wake On LAN)

en: Log out users connected on selected clients
uk: Виконати вихід для користувачів, з’єднаних з позначеними клієнтськими вузлами

en: Reboot the selected clients
uk: Перезавантажити позначені клієнтські вузли

en: Shutdown the selected clients
uk: Завершити роботу позначених клієнтських вузлів

en: Broadcast your screen to the selected clients
uk: Транслювати зображення на вашому екрані вибраним клієнтським комп’ютерам

en: Broadcast screen
uk: Транслювати зображення на екрані

en: Stop all broadcasts on every client
uk: Припинити всі трансляції для всіх клієнтських вузлів

en: Execute command
uk: Виконати команду

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Lock screen of the selected clients
uk: Заблокувати екрани позначених клієнтських вузлів

en: Unlock the screen of the selected clients
uk: Розблокувати екрани позначених клієнтських вузлів

en: Show information for the selected client
uk: Показати параметри позначеного клієнтського вузла

en: Information
uk: Інформація

en: Groups
uk: Групи

en: Create a new group
uk: Створити нову групу

en: Remove the selected group
uk: Вилучити позначену групу

en: URL, file or command to execute on the selected clients:
uk: Адреса, файл або команда, яку слід виконати на позначених клієнтських вузлах:

en: _Send
uk: _Надіслати

en: Message title:
uk: Заголовок повідомлення:

en: Message text:
uk: Текст повідомлення:

en: Use Pango markup
uk: Використовувати розмітку Pango

en: Detected clients
uk: Виявлені клієнти

en: Are you sure you want to log off all the users?
uk: Ви справді хочете виконати вихід із системи для всіх цих користувачів?

en: Are you sure you want to reboot all the computers?
uk: Ви справді хочете перезавантажити всі ці комп’ютери?

en: Are you sure you want to shutdown all the computers?
uk: Ви справді хочете вимкнути всі ці комп’ютери?

en: Are you sure you want to remove the selected client(s) from group "%s"?
uk: Ви справді бажаєте вилучити з групи «%s» позначені клієнтські вузли?

en: Are you sure you want to remove group "%s"?
uk: Ви справді бажаєте вилучити групу «%s»?

en: %d clients selected
uk: %d клієнтів обрано

en: Lost connection with the epoptes service.
uk: Втрачений зв'язок зі службою epoptes.

en: Make sure the service is running and then restart epoptes.
uk: Переконайтеся, що служба запущена, а потім перезапустіть epoptes.

en: Service connection error
uk: Помилка з'єднання зі службою

en: Shut down:
uk: Завершити роботу:

en: Disconnected:
uk: Роз’єднано:

en: %(user)s from %(host)s
uk: %(user)s від %(host)s

en: A connection attempt was made by a client with version %s, which is incompatible with the current epoptes version.
    
    You need to update your clients to the latest epoptes-client version.
uk: Було виконано спробу встановлення з’єднання за допомогою клієнтської частини версії %s, яка є несумісною з поточною версією epoptes.
    
    Вам слід оновити клієнтські частини до найсвіжішої версії epoptes-client.

en: Connected:
uk: З’єднано:

en: %(user)s on %(host)s
uk: %(user)s з %(host)s

en: Confirm action
uk: Підтвердження дії
