errands - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Clear
ca: Buida la paperera

en: Application Theme
ca: Tema de l'aplicació

en: System
ca: Sistema

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc

note: Task lists group task_list_group = Adw.PreferencesGroup(title=_("Task Lists")) add_tasks_position = Adw.ComboRow( title=_("Add new Tasks"), model=Gtk.StringList.new([_("At the Top"), _("At the Bottom")]), icon_name="errands-add-symbolic", ) task_list_group.add(add_tasks_position) Tasks group
en: Tasks
ca: Tasques

en: Sync
ca: Sincronització

note: Provider
en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Sync Provider
ca: Proveïdor de sincornització

en: Server URL
ca: Enllaç del servidor

en: Username
ca: Usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Test
ca: Prova

en: Test Connection
ca: Comprovar la connexió

en: Errands
ca: Tasques

en: Preferences
ca: Preferències

en: Keyboard Shortcuts
ca: Dreceres de teclat

en: About Errands
ca: Quan a Errands

en: Main Menu
ca: Menú principal

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Are you sure?
ca: N'estàs segur?

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Menu
ca: Menú

en: Scroll Up
ca: Llisca cap amunt

en: Completed:
ca: Completat:

en: Add new Task
ca: Afegir una tasca nova

en: Copied to Clipboard
ca: Copiat al portaretalls

en: Mark as Completed
ca: Marca com a feta

en: Add new Sub-Task
ca: Afegeix una subtasca

en: Restore All
ca: Restableix tot

en: Empty Trash
ca: Paperera buida

en: No deleted items
ca: Cap tasca eliminada

en: Tasks will be permanently deleted
ca: Les tasques s'esborraran definitivament

en: Restore
ca: Restableix

en: Not all sync credentials provided. Please check settings.
ca: No s'han proporcionat totes les credencials de sincronització. Si us plau, comprovi la configuració.

en: Can't connect to CalDAV server at:
ca: No es pot establir la connexió amb el servidor CalDAV a:

en: Show keyboard shortcuts
ca: Mostra les dreceres de teclat

en: Quit
ca: Surt

en: Manage your tasks
ca: Gestiona les teves tasques

en: Todo application for those who prefer simplicity.
ca: Aplicació de gestió de tasques per a aquells que prefereixen la simplicitat.

en: Features:
ca: Característiques:

en: Add, remove, edit tasks and sub-tasks
ca: Afegeix, esborra, edita tasques i subtasques

en: Mark task and sub-tasks as completed
ca: Marca com a completades tasques i subtasques

en: Add accent color for each task
ca: Afegeix un accent de color per a cada tasca

en: Sync tasks with Nextcloud or other CalDAV providers
ca: Sincronitza les tasques amb Nexcloud o altres proveïdors CalDAV

en: Drag and Drop support
ca: Suport Drag and Drop
